بندرعباس

بندرعباس

ایمناایمنا5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در گروه یک بلندقامتان نامی نو، در اولین دیدار مرحله حذفی به مصاف خانه بسکتبال هرمزگان می‌رود. نامی نو در آخرین دیدار مرحله مقدماتی میهمان گاز تهران بود که با پیروزی این دیدار را به پایان رساند. نامی نو در رده دوم جدول الف قرار دارد و تیم خانه بسکتبال هرمزگان جایگاه سوم گروه ب قرار دارد. در گروه ب، تیم مدعی بهمن میهمان پار تهران است. گروه بهمن تنها تیم بدون باخت این دور از رقابت‌ها در جایگاه اول گروه ب قرار دارد.
ایرناایرنا6 ساعت قبل
نساجی در صورت پیروزی در بازی فردا فاصله‌اش با پیکان را به ۶ امتیاز می‌رساند، اما در صورتی که پیکان پیروز دیدار فردا باشد، با وجود فاصله چهار پله‌ای در جدول، به لطف تفاضل گل بهتر از نساجی سبقت خواهد گرفت. سرخپوشان قائمشهر در هفته دوم نیم‌فصل نخست پیکان را با نتیجه پرگل ۴ بر ۳ در قائمشهر شکست دادند تا سومین باخت پیاپی پیکانی‌ها مقابل نساجی نیز ثبت شود. «حامد بحیرایی» هافبک دفاعی زردپوشان اصفهان که به صورت قرضی به نساجی آمده، می‌تواند به کمک تیم مهاجری بیاید تا نساجی در میانه میدان و خط دفاع با مشکل کمتری مواجه باشد. «حسین کیانی مقدم» بازیکن خط هافبک نیز نقطه اتکای بعدی نساجی در دیدار فردا و بازی‌های آتی است. دیدار فردای پیکان و نساجی را «میثم حیدری» سوت خواهد زد و «تورج عیوض‌محمدی» و «محمد نادری» نیز کمک‌های حیدری هستند.

عکس/ بازار «ماهی‌فروشان» بندرعباس

14+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین9 ساعت قبل
نساجی در صورت پیروزی در بازی فردا فاصله‌اش با پیکان را به ۶ امتیاز می‌رساند، اما در صورتی که پیکان پیروز دیدار فردا باشد، با وجود فاصله چهار پله‌ای در جدول، به لطف تفاضل گل بهتر از نساجی سبقت خواهد گرفت. سرخپوشان قائمشهر در هفته دوم نیم‌فصل نخست پیکان را با نتیجه پرگل ۴ بر ۳ در قائمشهر شکست دادند تا سومین باخت پیاپی پیکانی‌ها مقابل نساجی نیز ثبت شود. «حامد بحیرایی» هافبک دفاعی زردپوشان اصفهان که به صورت قرضی به نساجی آمده، می‌تواند به کمک تیم مهاجری بیاید تا نساجی در میانه میدان و خط دفاع با مشکل کمتری مواجه باشد. «حسین کیانی مقدم» بازیکن خط هافبک نیز نقطه اتکای بعدی نساجی در دیدار فردا و بازی‌های آتی است. دیدار فردای پیکان و نساجی را «میثم حیدری» سوت خواهد زد و «تورج عیوض‌محمدی» و «محمد نادری» نیز کمک‌های حیدری هستند.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: اگرچه بحران در مناطق سیل‌زده فروکش کرده اما من برای آینده این مردم نگرانم به همین سبب از همه مسئولان و مردم خواهش می‌کنم پس از رساندن کمک‌های مردمی به این مناطق مشکلاتشان را به‌طور ریشه‌ای پیگیری و رفع کنند. وی در خصوص سفرش به مناطق سیل‌زده شرق هرمزگان عنوان کرد: با گذشت حدود دو هفته از سیل هنوز راه دسترسی به ۹ روستای شهرستان جاسک مشکل دارد و تنها خودروهای کمک دار می‌توانند در این مسیر تردد داشته باشند. امام‌جمعه بندرعباس ادامه داد: اگرچه بحران در مناطق سیل‌زده فروکش کرده اما من برای آینده این مردم نگرانم که با انبوهی از مشکلات رخ‌داده، چه باید بکنند به همین سبب از همه مسئولان و مردم خواهش می‌کنم که بحران‌های پس از سیل را دومرحله‌ای ببینند. حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی خاطرنشان کرد: مرحله اول کمک‌های مردمی است که اکنون به دست مردم سیل‌زده شرق هرمزگان می‌رسد اما مرحله دوم و اصلی آن است که مشکلاتشان به‌طور ریشه‌ای پیگیری و رفع شود. امام‌جمعه بندرعباس با اشاره به ضرورت برقراری برق روستاها و تأمین آب آشامیدنی تعدادی از روستاهای حادثه‌دیده بشاگرد، افزود: با وجود همه فعالیت‌های صورت گرفته اما در بخش گافر هنوز شرایط مطلوبی وجود ندارد.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، شیخ یوسف جمالی در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت بندرعباس اظهار داشت: صدقه یکی از دستورات دین اسلام است، صدقه باعث حل مشکل نیازمندان و نزدیکی قلوب به یکدیگر می‌شود. وی افزود: هنگامی که انسانی نیکی می‌کند، در ابتدا خودش احساس رضایت و آرامش می‌کند این یعنی در بخشش و نیکی هر دو طرف سود می‌برند. امام جمعه و جماعت اهل سنت بندرعباس اظهار داشت: اهمیت صدقه در بزرگی آن نیست ممکن است فرد خود نیازمند باشد اما نیاز خود را تحمل کند و صدقه بدهد، صدقه در وقت نیاز ارزش چندبرابر دارد و نشانه غنای نفس است. شیخ جمالی بیان کرد: صدقه دادن نوعی معامله با خداست و کسانیکه صدقه می‌دهند خداوند راه‌هایی را برای‌شان می‌گشاید. خطیب نماز جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: صدقه تنها مادی و مالی نیست، نیکی کردن به دیگران، احترام گذاشتن به همسر، لبخند زدن و مشکلی را از کسی حل کردن هم صدقه هستند.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
رضا هنگام پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: اصلا بسکتبال خوبی این هفته مقابل اکسون ارائه ندادیم. حتی بازی تمرینی خود را هم انجام ندادیم و خودمان را با بازی انفرادی به حریف نزدیک کردیم. من به تیم خودم خیلی امیدوارم و قطعا تیم به مرحله پلی آف صعود می‌کند. سرمربی بندرعباس درباره سیستم بازبینی فیلم گفت: به نظرم سیستم بازبینی فیلم خیلی خوب است و حتی در شهرستان‌ها باید این سیستم باشد. توجیه آن‌ها کمی زمان می‌برد که به آن‌ها بگوییم کشور ما یکی از امنترین کشورهاست و مشکلی پیش نمی‌آید. باشگاه ما در سه سال حضور در بسکتبال، باشگاه بدقولی نبوده و پول بازیکنان را پرداخت می‌کند.
فارسفارس12 ساعت قبل
وی تصریح کرد: فرهنگ کار باید تغییر کند تا روستاها و کشاورزی‌ها در خطر در امان بمانند. اگر فرهنگ کار را تغییر دهیم، بدون شک تولید در کشور پا می‌گیرد چرا که کار عبادت است. امام جمعه بندرعباس با تسلیت ایام فاطمیه دوم و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، افزود: این بانوی مکرم اسلام ملاک و شاخص رضایت خدا است و حجتی بر اهل‌بیت و الگوی همه انسان‌ها است. مردم مشکلات زیادی دارند و علی‌رغم آنکه همه سرداران سپاه و گروههای جهادی همچون یک کارگر در خدمت مردم هستند اما مشکلات زیادی وجود دارد. امام جمعه بندرعباس از رسانه‌ها نیز گلایه کرد که بیشتر پای کار بیایند.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: بیکاری آفات زیادی برای جامعه دارد و باید نهضت مبارزه با بیکاری در جامعه ایجاد شود زیرا یکی از اموری که بیکاری به بار می‌آورد از هم پاشیدن خانواده‌ها است. عبادی زاده بیان کرد: ما امروز نیازمند یک تیم کارشناسی هستیم که ظرفیت‌های مناطق مختلف استان هرمزگان را شناسایی کنند و متناسب با ظرفیت‌ها برای آن منطقه برنامه ریزی کنند. عبادی زاده عنوان کرد: کار رسانه‌ای خوبی برای هم استانی‌های ما نشد چنانچه در مساجد بندرعباس برای سیستان و بلوچستان کمک‌های مردمی جمع آوری می‌شد، به لحاظ وسعت حادثه سیستان و بلوچستان از جاسک بیشتر آسیب دیده اما عمق فاجعه در جاسک بیشتر از سیستان و بلوچستان است. وی اظهار داشت: بشاگرد پر بارانترین شهرستان هرمزگان است اما خشک‌ترین شهرستان هم هست، آب‌ها باید در بشاگرد مهار شود اگر بتوانیم سدهای آبخیزداری در سطح شهرستان بشاگرد بزنیم این سدها می‌توانند روستاها را منتفع کنند. نماینده ولی فقیه در هرمزگان در پایان بر لزوم توسعه کشاورزی و صنایع دستی در منطقه بشاگرد تاکید کرد.
فوتبالیفوتبالی13 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران مدعی شد با وجود کسب نتایج نه‌چندان خوب در نیم‌فصل اول فوتبالی که تیمش ارائه کرده، قابل دفاع بوده است. تغییراتی در باشگاه رخ داد و الان حدادیان به تنهایی بار باشگاه را به دوش می‌کشد و برنامه‌های خوبی برای این تیم دارد. وی در ادامه افزود: یک خبر خوب دیگر هم این است که قرار است چمن ورزشگاه وطنی تغییر کند و با تمهیداتی که اندیشیده شده است، چمن طبیعی در این ورزشگاه نصب شود. مهاجری در پاسخ به این پرسش که چه زمانی چمن ورزشگاه وطنی تغییر خواهد کرد، گفت: این موضوع روز گذشته تصمیم‌گیری شده است، اما فکر می‌کنم باید سریع‌تر اقدام شود. فکر می‌کنم اگر بازیکنان ما با هم هماهنگ شوند تیم خوبی شویم.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی این تیم در برابر پیکان گفت: بعد از وقفه چهل‌روزه دوباره تنور لیگ داغ شده و امیدواریم فوتبال ایران بتواند دوباره تماشاگران را جذب استادیوم‌ها کند. سرمربی نساجی مازندران یک خبر خوش داد و گفت: یک اقدام خوبی هم با همکاری آقای حسین‌زادگان استاندار مازندران با باشگاه نساجی در حال انجام است و آن هم تغییر چمن ورزشگاه شهید وطنی از مصنوعی به طبیعی است. مهاجری در خصوص نقل و انتقال باشگاه نیز گفت: با پایان یافتن نیم‌فصل اول یکسری از بازیکنان‌مان را ناخواسته از دست دادیم، تکلیف آنها هم به لحاظ رای کمیته تعیین وضعیت مشخص نیست. کادر فنی و باشگاه پیکان بسیار قابل احترام هستند و با تمام احترامی که برای حسین‌آقا فرکی قائلم اما امیدوارم فردا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم‌. وی در ادامه گفت: یک تشکر هم باید از آقای امیری داشته باشم که در این مدت تمام تلاش خود را انجام داد و بازیکنان مدنظر کادر فنی را به تیم اضافه کرد.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان چهارمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات باغبانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس آغاز به کار کرد. رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس در این خصوص به ایسنا، گفت: در این نمایشگاه ۶۰ تولیدکننده از سراسر کشور در ۱۱۰ غرفه محصولات خود عرضه کردند. وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ گیاه‌ پروری، جلب مشارکت‌های مردمی، ترغیب بازدیدکنندگان به نگهداری و پرورش گل و گیاه و آشنایی آنان با گونه‌های متنوع گیاهی از اهداف برگزاری نمایشگاه‌ گل و گیاه در بندرعباس است. رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس اظهار کرد: نمایشگاه گل و گیاه تا شنبه پنجم بهمن در محل دایمی نمایشگاه‌های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار دایر است و علاقه مندان از ساعت ۱۶ تا ۲۳ می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند. خادم اضافه کرد: در طرح شهروند شهر سبز، مردم با مراجعه به سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس و یا در این نمایشگاه هم گل در اختیارشان قرار می‌گیرد و هم مقابل منازل و محلات آنان گل کاشته می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
برخورد‌های مشابه، تصمیمات متفاوتورکیچ تا آخر فصل می‌ماندالبرز آبکناری به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره بازی با شهرداری بندرعباس گفت: بازی سنگینی برای ما بود. شاید حساسیت مسابقه روی کیفیت کار تیم تاثیر گذاشت. عواملی که در زمین قضاوت می‌کنند، نباید با تیم یا بازیکنی لج کنند. مهم این است که همه جا بتوانیم از این سیستم استفاده کنیم و فقط سالن آزادی نباشد. خیلی خوب است که این تکنولوژی همه جا باشد و به داور کمک کند که تصمیمات بهتری بگیرد.
عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
کارشناس سازمان هواشناسی از احتمال وقوع بهمن از اواخر وقت امروز جمعه در محورهای کوهستانی و سردسیر شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی به دلیل بارش برف همراه با وزش باد در این مناطق خبر داد. «کبری رفیعی» امروز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه بارش برف و وزش باد، سبب کولاک برف در محورهای کوهستانی شمال غرب و در امتداد رشته کوه البرز خواهد شد، احتمال وقوع بهمن در این ارتفاعات وجود دارد که سبب می‌شود در تردد جاده‌ای این مناطق نیز اختلال ایجاد شود. با خروج این سامانه، ‌ امروز بتدریج یک سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود و مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات شمالی البرز را در بر می‌گیرد که این بارش‌ها به شکل برف خواهد بود. در ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی نیز بارش توام برف و باران و مناطقی از شرق، شمال شرق و سواحل دریای خزر نیز بارش باران را خواهیم داشت. روز یکشنبه ادامه فعالیت این سامانه بارشی در جنوب و جنوب شرق و شرق کشور خواهد بود و روز دوشنبه در سواحل شمالی و شمال شرق بارش پراکنده خواهیم داشت.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: در بارش‌های چند روز اخیر استان هرمزگان با تمهیدات در نظر گرفته شده سوخترسانی مطمئن در سراسر استان انجام شد. عبدالله احمدی کمرپشتی روز گذشته (سوم بهمن ماه) در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: با توجه به تاکید ستاد بحران استانداری هرمزگان برای آمادگی در مقابل هر گونه بحران ناشی از بارندگی در روزهای اخیر ستاد بحران منطقه تدابیر لازم را از پیش در نظر گرفته بود. مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان بیان کرد: ستاد بحران منطقه نیز با تشکیل اتاق بحران در بندرعباس، تمامی موجودی سوخت مجاری عرضه را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کرد. وی تصریح کرد: در این ایام علی رغم بارندگی‌های شدید و آبگرفتگی جاده‌ها؛ تامین سوخت مورد نیاز نیروگاه‌های بندرعباس نیز به موقع و بدون وقفه انجام شد. مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: در انبار‌های نفت شهید باهنر و رجایی نیز پیش بینی‌های لازم مهندسی و عملیاتی انجام شد و هیچ یک از تاسیسات دچار آبگرفتگی نشدند.
برترین‌هابرترین‌ها15 ساعت قبل
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: مشکل پیش‌آمده در ریل ایستگاه زادمحمود فین برطرف شد و قطار بندرعباس _تهران حدود ساعت ۲۳:۴۵ به‌سمت تهران حرکت کرد. خبرگزاری فارس: رضا مدرس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بامداد امروز اظهار داشت: مشکل پیش‌آمده در ریل ایستگاه زادمحمود فین برطرف شد و قطار بندرعباس _تهران حدود ساعت ۲۳:۴۵ به‌سمت تهران حرکت کرد. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تصریح کرد: ریل آسیب‌دیده ایستگاه زادمحمود توسط یگان‌های تعمیراتی رفع نقص شده است و مشکل به‌طور کامل برطرف شد. قطار بندرعباس _تهران عصر امروز در حوالی ایستگاه زادمحمود از ریل خارج شد که در جریان این حادثه، خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشد و بلافاصله یگان‌های تعمیر و نگهداری راه‌آهن، رفع مسدودی مسیر را آغاز کردند. این مسیر که موقتأ به‌علت تعمیرات ریلی مسدود شده بود پس از ۶ ساعت، بازگشایی و قطار راهی مقصد شد.
ورزش۳ورزش۳15 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» به نقل از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز پنجشنبه با برگزاری دیدارهای هفته بیست و یکم در تهران و دیگر شهرستان‌ها پیگیری شد. در چارچوب این هفته از رقابت‌ها و در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تیم مهرام به مصاف تیم پتروشیمی بندر امام رفت و مقابل این تیم متحمل شکست شد. این شکست در حالی دزلی شاگردان مصطفی هاشمی رقم خورد که آنها در دیدار رفت و در بندر امام صاحب برتری شده بودند. در قم نیز تیم شیمیدر میزبان نیروی زمینی بود و همچون دیدار رفت موفق به شکست این نماینده تهران شد. شهرداری گرگان هم که برای دیدار این هفته خود به قزوین رفته بود موفق شد شورا و شهرداری این شهر را متحمل شکست کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- به گفته رفیعی، امروز سامانه بارشی در جنوب شرق کشور فعال است و استان‌های سیستان بلوچستان، کرمان و هرمزگان بارانی می‌شوند. به این معنا که استان‌های سیل زده مانند سیستان بلوچستان، کرمان و هرمزگان بارانی شده و امکان آبگرفتگی در معابر عمومی وجود دارد. وی درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران امروز کمی ابری است و وزش باد دارد. اما از بعدازظهر، افزایش ابر برای سامانه بارشی جدید پیش بینی می‌شود. رفیعی اظهار کرد: گرم‌ترین مرکز استان بندرعباس با دمای مثبت ۲۴ درجه و سردترین مرکز استان شهرکرد با دمای منفی ۱۴ درجه است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامی شامگاه پنجشنبه با نماینده ولی فقیه در گلستان دیدار و گفتگو کرد. آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در این دیدار اظهارکرد: با وجود تلاش‌های دولت تاکنون در استان اقدام مهم و کار بزرگی که گره اشتغال و توسعه منطقه را برطرف کند، انجام نشده است. وی با اشاره به ظرفیت‌های استان ادامه داد: یکی از کارهای بزرگ اتصال راه آهن اینچه برون به شاهرود، یزد و بندرعباس است که می‌تواند در توسعه استان سهم قابل توجهی داشته باشد. نورمفیدی گفت: در اتفاقات اخیر کشور، گلستان از جمله استان‌های آرام بود و با در نظر گرفتن این امر روا نیست به چنین استانی کم توجهی شود. گفتنی است که هادی حق شناس استاندار گلستان هم در این جلسه خواستار حمایت ویژه وزارت راه و شهرسازی از استان شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال امروز با هفت مسابقه برگزار شد. تیم توفارقان آذرشهر که در جمع میانه جدولی‌ها برای صعود به پلی آف رقابت می‌کند، باخت غیرمنتظره‌ای در خانه مقابل مس انتهای جدولی داشت. ذوب آهن اصفهان که هفته قبل به رده هفتم رسیده بود، با اختلاف ۲۹ امتیاز از آویژه شکست خورد. شهرداری بندرعباس در رقابت مهم دو تیم میانه جدولی، اختلاف نیمه نخست را مقابل اکسون جبران کرد، اما در پایان با اختلاف سه امتیاز شکست خورد. تیمهای پتروشیمی بندرامام، نفت آبادان، شهرداری گرگان و شیمیدر قم از دیگر برنده‌های این هفته بودند.
ایسناایسنا1 روز قبل
سرمربی تیم اکسون تهران با انتقاد از عملکرد برخی داوران گفت: ویدئوچک به شرطی خوب است که تنها محدود به سالن آزادی نباشد. به‌ گزارش ایسنا، البرز آبکناری سرمربی تیم بسکتبال اکسون‌ تهران، پس از پیروزی شاگردانش‌ مقابل شهرداری بندرعباس، در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی برای ما بود و حساسیت بازی رو عملکرد تیم‌ها تاثیرگذار بود. کسانی که در زمین قضاوت‌ می‌کنند نباید با بازیکنان یا یک تیم لج کنند. او در مورد شرایط بازیکنان خارجی تیم اکسون ‌نیز گفت: بازیکن نیجریه‌ای - کانادایی ما جدا شد ولی زوران ورکیچ را نگه داشتیم. شاید هم چون در چند بازی قبل نبود، در بازی امروز عملکرد چندان خوبی نداشت و انتظارات را برآورده نکرد.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: آن پرچم لاإله‌إلاالله که مورد حمایت آمریکاست، پرچم واقعی نیست آن پرچمی که در مقابل ظلم آنها ایستاده پرچم واقعی است. خبرگزاری فارس: سردار علیرضا تنگسیری عصر امروز در جمع مسؤولان شهرستان بندرلنگه، اظهار داشت: ما به نوکری مردم افتخار می‌کنیم و این یک شعار نیست چرا که سپاه از بدو تشکیل با مردم بوده است. وی افزود: پرچم لاإله‌إلااللهی که آمریکا از آن حمایت می‌کند پرچم واقعی نیست آن پرچمی که در مقابل ظلم آنها ایستاده پرچم واقعی است و قرآن به ما درس می‌دهد که در مقابل استکبار بایستیم. فرمانده نیرو دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما افتخار داریم امروز پنجمین بیمارستان رسمی نیروی دریایی سپاه افتتاح شد و من دست و بازوی پرسنل را می‌بوسم که در این مسیر خادمی مردم را پرچمدارند‌ و خالصانه و خاضعانه به مردم خدمت می‌کنند. سردار تنگسیری اضافه کرد: ششمین بیمارستان را در استان بوشهر و چاه‌مبارک افتتاح خواهیم کرد و این افتخار را داریم که در هرمزگان دو بیمارستان و دو کلینیک تخصصی یکی در جاسک و یکی دیگر در بندرعباس داشته باشیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: بازیکن آمریکایی ما فهمید ایران امن است. به گزارش ایسنا، رضا هنگام‌پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس پس از باخت مقابل اکسون تهران گفت: فکر می‌کنم اصلا خوب بازی نکردیم و حتی در حد تمرینات خودمان هم نبودیم. او ادامه داد: زمانی که اختلاف زیاد می‌شود باید دو برابر انرژی بگرارید تا نتیجه را برگردانید، وقتی هم که دو برابر انرژی می‌گذارید تا نتیجه مساوی شود، بازی سخت می‌شود. هنگام‌پور در مورد خداحافظی یکباره کدار ادواردز بازیکن آمریکایی این تیم در هفته گذشته و بازگشت دوباره‌اش، توضیح داد: زمان می‌برد تا کدار را توجیه کنیم که ایران یکی از امن‌ترین کشورها است. آقای شهردار با او صحبت کرد و قانعش کردند که ایران بسیار امن است.
ایرناایرنا1 روز قبل
محمدمهدی ایزدپناه شامگاه پنجشنبه، پس از دیدار تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این پیروزی را به تیم شیمیدر تبریک می‌گویم و خوشحالم که امروز تماشاگران یک بازی بسکتبال قشنگ را نظاره‌گر بودند. وی گفت: در این مسابقه هر ۲ تیم، بسکتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و از بازیکنان تیم خودم نیز تشکر می‌کنم که بر اساس بضاعتی که تیم ما دارد، بازی بسیار قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند. وی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: استان قم، میزبانی خوبی را در این دیدار داشت و در این زمینه از باشگاه شیمیدر و این استان تشکر می‌کنیم. تیم بسکتبال شیمیدر قم در بیست‌ویکم هفته لیگ برتر بسکتبال ایران در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم در مقابل تیم نیروی زمینی تهران با حساب ۸۶ بر ۷۲ به پیروزی دست یافت. شیمیدر قم با ۱۹ بازی، ۱۴ برد و ۵ باخت؛ ۳۳ امتیاز و نیروی زمینی تهران با ۲۱ بازی، ۲ برد و ۱۹ باخت؛ ۲۳ امتیاز تاکنون کسب کرده‌اند و شیمیدر ۲ مسابقه عقب‌افتاده با تیم‌های صنعت مس کرمان و شهرداری بندرعباس (استان هرمزگان) دارد.
ایرناایرنا1 روز قبل
در آخرین دیدار از هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال دو تیم اکسون تهران و شهرداری بندرعباس به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده پایتخت توانست به بردی خانگی دست یابد. اکسون در این مسابقه نزدیک و نفس گیر با نتیجه ۷۰ بر ۶۷ مهمانش را برد و یک پیروزی خانگی را جشن گرفت. پیش از این مدعیان لیگ برتر برابر حریفان خود پیروز شده بودند و در حساس‌ترین مسابقه هفته پتروشیمی در سالن آزادی مهرام را شکست داد. نتایج هفته بیست و یکم: رعد پدافند ۵۹ - ۷۲ نفت آبادانمس کرمان ۷۹ - ۷۶ توفارقان آذرشهرذوب آهن اصفهان ۵۴ - ۸۳ آویژه صنعت مشهدمهرام تهران ۶۱ - ۶۴ پتروشیمیشیمیدر قم ۸۶ - ۷۲ نیروی زمینیشورا و شهرداری قزوین ۶۲ - ۹۲ شهرداری گرگاناکسون تهران ۷۰ - ۶۷ شهرداری بندرعباس
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، درخواست عجیب عروس جوان از مهمانان شرکت کننده در مراسم عروسی خود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. مراسم جشن عروسی یکی از مراسم‌های پرهزینه به شمار می‌رود، اما بدون شک معقول نیست که عروس یا داماد این هزینه را از مهمانان خود درخواست کنند! اتفاقی که به تازگی در یکی از مراسم‌های عروسی در آمریکا رخ داد و عروس جوان از هر یک از مهمانان درخواست کرد تا برای شرکت در مراسم عروسی اش ۵۰ دلار بپردازند! خطر حمله ملخ‌ها بیخ گوش بوشهری هااحتمال دارد ملخ‌های صحرایی به استان بوشهر از بهمن ماه حمله ور شوند. وی اضافه کرد: از این سطح مبارزه با ملخ‌های صحرایی، ۹۲ هزار هکتار آن به صورت زمینی و ۱۲ هزار هکتار به صورت هوایی انجام شد و ۴۲ میلیارد ریال برای مبارزه با ملخ‌های صحرایی هزینه شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال امروز (پنجشنبه) و در مهمترین مسابقه این هفته، مهرام در تهران و سالن آزادی میزبان پتروشیمی بود. این دیدار در شرایطی که در نیمه نخست با نتیجه ۳۷ بر ۱۷ به سود تیم مهرام به پایان رسیده بود، اما در نیمه دوم ورق به یک باره به سود تیم پتروشیمی برگشت و شاگردان کوهیان در پایان توانستند با نتیجه نزدیک ۶۴ بر ۶۱ پیروز این بازی شوند. همچنین حامد حدادی سنتر تیم نانجینگ چین از نزدیک شاهد این دیدار بود. نتایج سایر بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است: رعد پدافند هوایی شهرکرد ۵۹ - ۷۲ پالایش نفت آبادانصنعت مس کرمان ۷۹ - ۷۶ توفارقان آذرشهرذوب آهن اصفهان ۵۴ - ۸۳ آویژه صنعت پارسا مشهدشیمیدر قم ۸۶ - ۷۲ نیروی زمینیاکسون ۷۰ - ۶۷ شهرداری بندرعباسانتهای پیام/
ایرناایرنا1 روز قبل
وی در بخش دیگر سخنان خود، خاطرنشان کرد: نیروی زمینی، تیم بسیار خوبی است که دارای بازیکنان جوانی می‌باشد که در تیم‌های ملی بوده‌ و میدان‌های ملی، آسیایی و جهانی را تجربه کرده‌اند. وی با بیان اینکه بازی خوب و قابل قبولی بود، ادامه داد: نیروی زمینی، تیمی جنگنده‌ با کادر فنی خیلی خوبی است و جناب آقای ایزدپناه سرمربی این تیم، از مربیان باتجربه بسکتبال ایران می‌باشد. سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم، با بیان اینکه در این بازی نیز چند بازیکن مصدوم و محروم داشتیم، خاطرنشان کرد: از ابتدا تلاش کردیم تا با همت و کوشش بازیکنانمان، این مسابقه را مدیریت کنیم. تیم بسکتبال شیمیدر قم در بیست‌ویکم هفته لیگ برتر بسکتبال ایران در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم در مقابل تیم نیروی زمینی تهران با حساب ۸۶ بر ۷۲ به پیروزی دست یافت. شیمیدر قم با ۱۹ بازی، ۱۴ برد و ۵ باخت؛ ۳۳ امتیاز و نیروی زمینی تهران با ۲۱ بازی، ۲ برد و ۱۹ باخت؛ ۲۳ امتیاز تاکنون کسب کرده‌اند و شیمیدر ۲ مسابقه عقب‌افتاده با تیم‌های صنعت مس کرمان و شهرداری بندرعباس (استان هرمزگان) دارد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، یوسف عابدینی بیان داشت: در دی ماه سال ۱۳۹۸ بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه تردد شمار، تعداد ۱۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۸۶۹ تردد در محورهای مواصلاتی استان هرمزگان به ثبت رسید. همچنین ۲۷ درصد از کل این تردد سهم وسایل نقلیه سنگین بوده که سه راهی خونسرخ - اسکله شهید رجایی با ۲۱۵ هزار و ۵۶ وسیله نقلیه، بیشترین تردد وسایل نقلیه سنگین را داشته است. این مقام مسئول افزود: در دی ماه سال جاری محور بندرشهید رجایی-بندرعباس با ۸۴۸ هزار و ۹۴۸ تردد پرترددترین محور و لامرد - سه راهی چهوو با ۲۱ هزار و ۹۴۲ تردد کم ترددترین محور بوده است. مهندس عابدینی سرعت متوسط تردد در شبکه راههای دارای تردد شمار استان در مدت مذکور را ۷۶ کیلومتردر ساعت عنوان کرد و افزود: بیشترین سرعت متوسط در این مدت ۱۰۹ کیلومتر درساعت مربوط به محورسه راه بندرپل –بندرپل بوده است. قابل ذکر است از مجموع کل تردد ۱۴ درصد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان سرعت مجاز را رعایت نکرده‌اند و بیشترین تخلف عدم رعایت سرعت مجاز مربوط به محور سه راهی چارک – بندرلنگه با ۲۹ هزار و ۴۷ وسیله نقلیه به ثبت رسیده است.

به انتهای لیست رسیدید