بهرام رادان

بهرام رادان

سینماپرسسینماپرس22 دقیقه قبل
سینماپرس: نادر سلیمانی گفت: ایراد بزرگی که در کار کودک پیش می‌آید این است که من سلیقه خودم را وارد کار می‌کنم و از زاویه دید کودک نمی‌بینیم. وی افزود: من شدیدا کار کودک را دوست دارم اما کار کودک هم ضربه شدیدی به بازیگران زده می‌شود. مثلا در سینما و تلویزیون می‌گویند این بازیگر برای کار کودک بسته شده و دیگر سراغ ما نمی‌آیند. نمی‌دانم این چه تحلیلی است که اگر کسی کار کودک کرد نباید در کار بزرگسالان باشد. وی تصریح کرد: ایراد بزرگی که در کار کودک پیش می‌آید این است که من سلیقه خودم را وارد کار می‌کنم.
ایسناایسنا2 روز قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۴ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. اما ملک‌الموت به جای قبض روح راحیل، عاشق او می‌شود و…» این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ، پردیس ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است.
دنیای خودرودنیای خودرو3 روز قبل
بعد از پیوستن ستارگان مختلف جهان ازجمله رافائل نادال، آنتوان گریزمان، مایکل فاسبیندر، فارل ویلیامز، فلیپه ماسا، نیکو روزبرگ، وانسا لو و غیره به کمپین «live۳۵۰۰#» فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA)، این کمپین بزرگ به ایران رسیده است. بهرام رادان، بازیگر سینمای ایران، نخستین سفیر است که در سال‌های گذشته به‌عنوان سفیر سازمان ملل در برنامه جهانی غذا و همچنین سفیر حمل مشعل المپیک زمستانی انتخاب‌شده بود. دومین‌ سفیر دراین کمپین، زهرا نعمتی است. وی به‌عنوان نخستین زن در تاریخ ورزش ایران موفق به کسب مدال طلا در سطح بازی‌های جهانی، المپیک و پارالمپیک شد. این کمپین در کشور توسط فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران و همکاری فدراسیون جهانی با حمایت کمیسیون‌های فرهنگی و اصل۹۰مجلس، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، وزارت ورزش و جوانان، بیمه‌مرکزی، شبکه سوم سیما و نهادهای متولی طراحی و راه‌اندازی شده است.
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، بعد از پیوستن ستارگان مختلف جهان از جمله رافائل نادال، آنتوان گریزمان، مایکل فاسبیندر، فارل ویلیامز، فلیپه ماسا، نیکو روزبرگ، وانسا لو و … به کمپین ۳۵۰۰live# فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA)، حالا این کمپین بزرگ به ایران رسیده است. در ادامه همین مسیر از ایران هم یک هنرمند و ورزشکار به عنوان سفیران این طرح به آن پیوستند. بهرام رادان، سوپراستار سینمای ایران و برنده دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر که در سال‌های گذشته به عنوان سفیر سازمان ملل در برنامه جهانی غذا و همینطور سفیر حمل مشعل المپیک زمستانی انتخاب شده بود، به عنوان نخستین سفیر و در کنار ایشان زهرا نعمتی، نخستین زن در تاریخ ورزش ایران که موفق به کسب مدال طلا در سطح بازی‌های جهانی، المپیک و پارالمپیک شده است و همچنین یکی از ۵۰ چهره تاثیرگذار ورزش جهان در سال ۲۰۱۳ به انتخاب سایت رسمی کمیته ملی پارالمپیک و نامزد جایزه روز جهانی زن سال ۲۰۱۸ و بهترین کماندار پارالمپیکی جهان در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نیز به عنوان دومین سفیر طرح «افزایش مهارت عمومی رانندگی کشور» به این کمپین پیوستند. در راستای همین کمپین به زودی آکادمی تلویزیونی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدفواد صفاریان‌پور از شبکه سوم سیما و برنامه‌ای در فضای مجازی با نام «race line» به تهیه‌کنندگی‌ امیرحسین بزرگ‌زادگان بر روی آنتن و شبکه‌های اجتماعی خواهد رفت. این کمپین توسط فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران با همکاری فدراسیون جهانی و با حمایت کمیسیون‌های فرهنگی و اصل نود مجلس، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، وزارت ورزش و جوانان، بیمه مرکزی، شبکه سوم سیما و دیگری نهادهای متولی در کشورمان طراحی و راه‌اندازی شده است.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
صبح نو: «ضدگلوله» و «خط ویژه» نشانه‌های پررنگ ظهور فیلمسازی در سینمای ایران بودند که می‌توانست تبدیل به الگویی برای جریان درست سینمای «عامه‌پسند» و «جریان اصلی» ایرانی باشد. چاه تهیه‌کنندگیتغییر مسیر کیایی اما از «بارکد» آغاز شد. کیایی در «چهارراه استانبول» باز هم از زوج محسن کیایی- بهرام رادان که در «بارکد» جواب پس داده بودند، استفاده کرد، این‌بار اما در بستر یک اتفاق واقعی روز که نمونه‌اش در سینمای ایران کمتر پیدا می‌شود. این قطعا ضعیف‌ترین فیلم مصطفی کیایی است، حتی قبل از «بعدازظهر سگی سگی». چرا کیایی به اینجا رسید؟ واضح است که ورود به عرصه تهیه‌کنندگی و مساله‌ سود بیشتر تاثیر مهمی در تغییر مسیر کیایی داشته است؛ اما آیا مساله همین است؟ می‌دانیم که کیایی هیچ‌گاه از حمایت‌های سیستم برخوردار نبود.
پارس نیوزپارس نیوز5 روز قبل
بهاره کیان افشار در «گربه سیاه» فیلمبرداری «گربه سیاه» در حالی از نیمه گذشته که بهاره کیان افشار جدیدترین بازیگری ست که به این پروژه پیوسته است. «گربه سیاه» به کارگردانی کریم امینی، از تاریخ ۲۵ مهرماه آغاز شده و پیش بینی میشود تا اوایل آذرماه به پایان برسد. پیش از این حضور ترلان پروانه، کیارکنی و حسین پورکریمی اعلام شده بود و امروز روابط عمومی «گربه سیاه» از آغاز بازی بهاره کیان افشار در این فیلم خبر داد. فیلم «گربه سیاه» با تمرکز بر مخاطبین جوان بخصوص دهه هشتادیها در حال فیلمبرداری است و هدف آن اکران سال ۹۹ میباشد. تهیه کننده فیلم «گربه سیاه» بهرام رادان است.
ایمناایمنا6 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، بهرام رادان با انتشار این عکس در اینستاگرامش آورده است: فیلمبرداری گربه سیاه در حالی از نیمه گذشته که بهاره کیان افشار جدیدترین بازیگری است که به این پروژه پیوسته است. گربه سیاه به کارگردانی کریم امینی، از تاریخ ٢٥ مهر ماه آغاز شده و پیش بینی میشود تا اوایل آذر ماه به پایان برسد. پیش از این حضور ترلان پروانه، کیا رکنی و حسین پورکریمی اعلام شده بود و امروز روابط عمومی گربه سیاه از آغاز بازی بهاره کیان افشار در این فیلم خبر داد. فیلم گربه سیاه با تمرکز بر مخاطبین جوان، به خصوص دهه هشتادی‌ها در حال فیلمبرداری است و هدف آن اکران سال ٩٩ می‌باشد. تهیه کننده فیلم گربه سیاه، بهرام رادان است.

پست جنجالی مهناز افشار بعد از طلاق به محمدرضا گلزار + فیلم و عکس

رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، محمدرضا گلزار زیر پست آخر مهناز افشار در صفحه شخصی اش در اینستاگرام کامنتی جالب و جنجالی نوشته و با ایمان قلب که همین موضوع باعث شده که کاربران فضای مجازی شروع به شایعه سازی در مورد علاقه گلزار به مهناز افشار کنند. محمدرضا گلزار و مهناز افشار از بازیگران پرکار و محبوب سینمای ایران هستند که بازی‌های مشترک زیادی با هم دارند. مهناز افشار و محمدرضا گلزار در عشق تعطیل نیستمهناز افشار و محمدرضا گلزار در سریال عاشقانهمهناز افشار و محمدرضا گلزار در فیلم زهر عسلبازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کمابازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار در آتش بسعکس مشترک محمدرضا گلزار و مهناز افشار در کلاغ پرپاسخ اینستاگرامی گلزار به منتقدان کنسرتشمحمدرضا گلزار، در پستی اینستاگرامی، پاسخ منتقدان کنسرتش در لس‌آنجلس را داد. آماری عجیب از تعداد بلیتهای فروخته‌شده کنسرت محمدرضا گلزار در مهمترین سالن کنسرت دنیا منتشر شده است. انتقادی که (نکاتی درباره سلیقه مخاطب در آمریکا گفته بود) بنا به گفته بسیاری به دور از شان بود جزئیات ممنوع الکاری مهناز افشار مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.
پارس نیوزپارس نیوز6 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
درحالی‌که تصویربرداری «گربه سیاه» به نیمه رسیده است بهاره کیان افشار به عنوان بازیگر جدید این فیلم معرفی شد. فیلمبرداری «گربه سیاه» به کارگردانی کریم امینی، از تاریخ ۲۵ مهرماه آغاز شده و پیش بینی می‌شود تا اوایل آذرماه به پایان برسد. به تازگی بهاره کیان افشار به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. فیلم «گربه سیاه» با تمرکز بر مخاطبین جوان به خصوص دهه هشتادی‌ها در حال فیلمبرداری است و هدف آن اکران در سال ۹۹ است. تهیه‌کننده فیلم «گربه سیاه» بهرام رادان است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۴ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، گلشن، ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ، پردیس ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سلام، من سیگاری‌ام!

64+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اعتمادآنلاین| تازه‌ترین نمایش سجاد افشاریان با عنوان «هرکسی یا شب می‌میرد یا روز من شبانه روز» که با استقبال بیش از ۱۵ هزار تماشاگر مواجه شده و پر مخاطب‌ترین تئاتر پاییز سال جاری لقب گرفته است، تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد و هر شب ساعت ۱۸ در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت. تا کنون هنرمندان و چهره‌های شاخصی به تماشای این اثر هنری نشسته‌اند که می‌توان از لیلی گلستان، نوید محمدزاده، هوشنگ گلمکانی، پگاه آهنگرانی، طناز طباطبایی، بهرام رادان، منصور ضابطیان، سعید نعمت الله، مهدی یزدانی خرم و مجتبی جباری نام برد. سجاد افشاریان، مرتضی درویش زاده، نیکو بستانی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیار، نیما خطیب شاد، علی مشایخی، وحید حبیبیان، ثمین داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خانمحمدی، کیمیا فیضی، نسترن نعمتی، هانی صادقی، منصوره بنی احمد، نگار قربانی، اشکان غلامی و دیانا حق شناس بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، تازه‌ترین نمایش سجاد افشاریان با عنوان «هرکسی یا شب می‌میرد یا روز من شبانه روز» که با استقبال بیش از ۱۵ هزار تماشاگر مواجه شده است تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد. این نمایش هر شب ساعت ۱۸ در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت. تاکنون هنرمندان و چهره‌های شاخصی به تماشای این اثر هنری نشسته‌اند که می‌توان از لیلی گلستان، نوید محمدزاده، هوشنگ گلمکانی، پگاه آهنگرانی، طناز طباطبایی، بهرام رادان، منصور ضابطیان، سعید نعمت الله، مهدی یزدانی خرم، مجتبی جباری و … نام برد. سجاد افشاریان، مرتضی درویش زاده، نیکو بستانی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیار، نیما خطیب شاد، علی مشایخی، وحید حبیبیان، ثمین داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خانمحمدی، کیمیا فیضی، نسترن نعمتی، هانی صادقی، منصوره بنی احمد، نگار قربانی، اشکان غلامی و دیانا حق شناس بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت و ایران نمایش و مراجعه حضوری به گیشه پردیس تئاتر شهرزاد بلیت‌های این نمایش را خریداری کنند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ، پردیس ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
ایسناایسنا2 هفته قبل
فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ، پردیس ویلاژتوریست و سینما آفریقا در حال اکران است. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد…این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست، سینما آفریقا و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
پارس نیوزپارس نیوز2 هفته قبل

بهرام رادان «گربه سیاه» را تهیه می‌کند/ فیلمی برای جوانان

مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم سینمایی «گربه سیاه» به کارگردانی کریم امینی هفته گذشته آغاز شد. علی اصغری نویسنده آثاری چون «دهلیز»، «سونامی» و «شیفت شب»، نویسنده فیلمنامه «گربه سیاه» است و مرتضی هدایی که به تازگی‌ «قصرشیرین» را بر پرده سینماها داشت، مدیریت فیلمبرداری «گربه سیاه» را برعهده دارد. فیلم «گربه سیاه» با تمرکز بر مخاطبان جوان برای اکران سراسری در سال آینده آماده می‌شود و ترلان پروانه، کیا رکنی و حسین پورکریمی بازیگران جوان فیلم «گربه سیاه» هستند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: «همه چیز از غروبی شروع شد که دیگه دلگیر نبود.» سایر عوامل فیلم «گربه سیاه» عبارتند از صدابردار: سعید بجنوردی، طراح چهره پردازی: محمود دهقانی، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح لباس: گلناز گلشن، مدیر تولید: محمد حیدرقلی، برنامه ریز: فروزان جلالی، جانشین تولید: عرفان صفری، مدیر تدارکات: مهدی عباسی، دستیار اول فیلمبردار: همایون قربانی، مجری طرح: میلاد کاظمی، دستیار اول کارگردان: میثم بیدقی، منشی صحنه: فائزه گرکانی، جلوه‌های ویژه تصویری: وحید قطبی زاده، جلوه‌های ویژه میدانی: رسول کهنسال، عکس: یوسف عبدالرضایی، ساخت فیلم پشت صحنه: مانی قدرتنما، روابط عمومی: معین منصوری‌نژاد، مشاور تبلیغات: آژانس نوند ندای آسیا، تهیه کننده: بهرام رادان.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
«بازجویی‌ها» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی علی حاتمی‌نژاد است که در آن دستیار کارگردان جلال زنگنه است. فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی نصیریان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان و هدیه تهرانی ایفای نقش می‌کنند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
«بازجویی‌ها» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی علی حاتمی‌نژاد است که در آن دستیار کارگردان جلال زنگنه است. فیلم‌های سینماها در آخر هفتههم‌اکنون ۱۲ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است که هریک می‌توانند گزینه فیلم دیدن آخر هفته هرکدام از ما باشند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله علی نصیریان، صابر ابر، بابک حمیدیان، رضا کیانیان و هدیه تهرانی ایفای نقش می‌کنند. این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

پشت‌پرده مدلینگ بازیگران و استایل‌های خاص‌شان

4+
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل

آغاز اکران «آشفته گی» آخرین ساخته فریدون جیرانی در اروپا با بازی مهناز افشار+فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، این فیلم که در سی و هفتمین جشنواره فجر به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبین و منتقدین قرار گرفت و به زودی در ایران روی پرده می‌رود. فریدون جیرانی کارگردان اثر قرار بود همراه با مهناز افشار در اکرانها حضور داشته باشد اما به دلیل شرایط جسمانی نمی‌تواند در این سفر حضور داشته باشد. در فیلم «آشفته گی» بهرام رادان، مهناز افشار، نسیم ادبی، نازنین صلحجو، علی میلانی، احسان محمدی و مهران احمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیرانی درباره فضای فیلم جدید خود اینگونه نوشته است: «آشفته گى» رئالیستى و اجتماعى نیست. یک فیلم است درباره عشق وجنایت …نویسنده، کارگردان و تهیه کننده این اثر فریدون جیرانی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
پارس نیوزپارس نیوز4 هفته قبل
در فیلم «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی مهناز افشار کنار بهرام رادان جلوی دوربین مسعود سلامی رفت. این فیلم با بازی مهناز افشار که در سی‌وهفتمین دوره جشنواره فجر برای نخستین بار روی پرده رفت، هنوز در ایران اکران نشده است. در اکران اروپایی فیلم مهناز افشار به نمایندگی از دیگر عوامل این اثر سینمایی حضور دارد. خودم‌ عاشقانه «آشفته‌گی» را دوست دارم و معتقدم در این نوع سینما، فریدون جیرانی رقیب ندارد. متاسفم در اکران اروپا نیستند به هر حال صاحب فیلم فریدون جیرانی است و جای ایشان حتما خیلی خالی است.
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
«آشفته‌گی» جدیدترین ساخته فریدون جیرانی از ٢٨ مهر اکران عمومی خود را با حضور مهناز افشار در اوسلو آغاز می‌کند. فیلم «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی، که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت به زودی در اسلو روی پرده می‌رود. فریدون جیرانی کارگردان اثر قرار بود همراه با مهناز افشار در اکران‌ها حضور داشته باشد اما به دلیل شرایط جسمانی نمی‌تواند در این سفر حضور داشته باشد و این فیلم با حضور مهناز افشار از ۲۸ مهر اکران می‌شود. در فیلم «آشفته‌گی»، بهرام رادان، مهناز افشار، نسیم ادبی، نازنین صلحجو، علی میلانی، احسان محمدی و مهران احمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. یک فیلم است درباره عشق و جنایت …نویسنده، کارگردان و تهیه کننده این اثر فریدون جیرانی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
در فیلم «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی مهناز افشار کنار بهرام رادان جلوی دوربین مسعود سلامی رفت. این فیلم با بازی مهناز افشار که در سی‌وهفتمین دوره جشنواره فجر برای نخستین بار روی پرده رفت، هنوز در ایران اکران نشده است. در اکران اروپایی فیلم مهناز افشار به نمایندگی از دیگر عوامل این اثر سینمایی حضور دارد. خودم‌ عاشقانه «آشفته‌گی» را دوست دارم و معتقدم در این نوع سینما، فریدون جیرانی رقیب ندارد. متاسفم در اکران اروپا نیستند به هر حال صاحب فیلم فریدون جیرانی است و جای ایشان حتما خیلی خالی است.

(ویدئو) حواشی جنجالی کنسرت محمدرضا گلزار در لس‌آنجلس؛ ۱۱۷ بلیط در سالن اسکار؟!

فراروفرارو4 هفته قبل
پس از انتشار شایعات فراوان درباره کنسرت محمدرضا گلزار در لس آنجلس بخش خبری ۲۰:۳۰ شبکه دو در گزارشی به انتقاد شدید از محمدرضا گلزار پرداخت. گروهی محمدرضا گلزار خواننده‌ای استاندارد نمی‌دانند و با اذعان به فالش‌خوانی وی در کنسرت‌های که اخیرا روزنامه جام جم بدان مفضل پرداخت بود را دلیل شکست محمدرضا گلزار در برگزاری این برنامه می‌دانند. این آمار برای خرید کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا به اندازه یک کلوب صد نفری بی‌سابقه است. ماجرای کنسرت لوکس محمدرضا گلزار در لس آنجلس چیست؟ اسپوتنیک نوشت: محمدرضا گلزار دوم نوامبر در سالن دالبی تیئتر محل برگزاری مراسم اسکار، روی صحنه می‌رود. سایت رسمی دالبی‌ تیئتر محمدرضا گلزار را این‌گونه معرفی کرده است: محمدرضا گلزار یک بازیگر، خواننده، شخصیت تلویزیونی و مدل ایرانی است.

به انتهای لیست رسیدید