بهروز اکرمی

بهروز اکرمی

مهرمهر19 ساعت قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تاکید کرد: برای اثبات خدمت گذاری به مردم باید به طور مستقیم به آنها مراجعه کرد، قانون را به نفع مردم مطرح کنیم تا به رفع مشکل منجر شود. وی گفت: برای ایجاد شغل باید سرمایه گذاری کرد در این صورت به رشد اقتصادی و تولید شغل منجر می‌شود. لذا برای سرمایه گذاران نباید مانع تراشی کرد و یکی از رسالت‌های مدیران شهرستانی دعوت از سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری در تمامی حوزه‌ها از قبیل اقتصاد، صنعت و … است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: فراهم ساختن امکانات تفریحی سالم برای مردم و افزایش رضایتمندی مردم نوعی دیگر از نشاط اجتماعی است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: مسئولین باید به این نکته توجه کنند که زنجیره تولید و عرضه آن رمز رونق تولید است و باید ارزش افزوده ایجاد کرد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی مستقر است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: رویکرد این ستاد باید طوری باشد که بحث اوقات فراغت دانش آموزان کلاس محور نباشد و مهارت آموزی به دنبال داشته باشد. وی با اشاره به فرصت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مدارس تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید بیان کرد: دانش آموزان می‌توانند از فرصت غنی سازی اوقات فراغت تا شروع سال تحصیلی جدید، برای اقداماتی نظیر رنگ آمیزی مدارس و سایر کارها استفاده کنند، زیرا این فعالیت هم یک تفریح است و هم علاوه بر ایجاد ارزش افزوده، مهارت آموزی آنها را به دنبال دارد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تاکید کرد: برنامه‌های طرح اوقات فراغت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی برای دانش آموزان باید با دبیرخانه مربوطه در استانداری هماهنگ گردد تا از انجام کارهای موازی جلوگیری شود.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به اجرای برنامه‌های اوقات و فراغت در استان گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان و دبیرخانه اوقات فراغت در اداره کل ورزش و جوانان بوده و موارد مسائل را منعکس شده است. اکرمی بیان کرد: نباید اوقات فراغت دانش‌آموزان منتهی به خروج از کلاس درس و ورود به کلاس آموزشی دیگر باشد، برهمین اساس می‌تواند در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان، از آنها برای آماده‌سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید استفاده کرد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: همچنین برای جلوگیری ایجاد برنامه‌های موازی در حوزه اوقات فراغت، با دبیرخانه این حوزه در ورزش و جوانان هماهنگی‌های لازم انجام شود. معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان مرکزی ادامه داد: پیشنها می‌شود امسال در حوزه سوادآموزی در استان، ۲ هزار نفر و در حوزه تحکیم و انتقال نیز یک هزار نفر تحت پوشش قرار گیرند. وی تصریح کرد: شهریه مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌ها و برنامه‌های اوقات فراغت در این مراکز ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان است.
مهرمهر3 روز قبل
وی بیان کرد: برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر استان باید با رویکردی متفاوت و خلاقانه برگزار شود، در غیر این صورت اثربخشی دستاوردهای حوزه مبارزه با مواد مخدر کاهش پیدا می‌کند. اکرمی عنوان کرد: برگزاری تئاتر خیابانی با موضوع مواد مخدر با اثربخشی بیشتری نسبت برگزاری همایش همراه است. وی تاکید کرد: در برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر استان نباید به دنبال برنامه‌های معمول بود، زیرا اثر آن کم است و با متفاوت بودن برنامه‌ها اثر گذاری چندین برابر خواهد شد. اکرمی بیان کرد: در هفته مبارزه با موادمخدر، اصناف برنامه هایی را برای برگزاری در بازار اراک پیشنهاد دهند. انجمن NA (معتادان گمنام) می‌تواند در جلسات شورای اداری استان بروشورهای مواد مخدر را توزیع کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
وی افزود: کودکان باید به دنبال تحصیل، بازی کودکانه باشند، نه این‌که مسئولیت سنگین تامین معیشت خانواده را برعهده داشته باشند. وی ادامه داد: امیدواریم شرایطی فراهم شود که کودکان کار برای رویای خود کار کنند. معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسائل کودکان کار گفت: شعار امسال روز جهانی مبارزه با کار کودکان کار، کار کردن کودکان برای رویاهایشان نه برای تامین معیشت خانواده است. اعظم علی‌مددی افزود: به دنبال تحقق شعار امسال روز جهانی مبارزه با کار کودکان کار هستیم تا این کودکان به نشاط اجتماعی و سلامت مد نظر دست پیدا کنند. وی تصریح کرد: به‌ دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا شرایط تحصیل برای کودکان کار بازمانده از تحصیل، ایجاد شود.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: احزاب استان باید هرچه سریعتر ساماندهی پیدا کرده و افزایش مشارکت مردمی در انتخابات را دنبال کنند. تمام احزاب سیاسی استان باید در اداره کل سیاسی استانداری دارای پرونده باشند و نمایندگان احزاب سیاسی باید معرفی شوند. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی بیان کرد: کار صنفی و اجرایی احزاب بر عهده خانه احزاب است. از حضور احزاب سیاسی، خانه احزاب و هرکدام از کارگروه‌های استانداری در حوزه‌های مختلف از قبیل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی حتی اقتصادی استقبال می‌کنیم. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اظهار کرد: خانه احزاب می‌تواند به مجموعه مدیریت استان کمک کند و نظارت عالیه بر سیستم اجرایی استان داشته باشد.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز شنبه در اولین جلسه شورای اجرایی خانه احزاب استان مرکزی، در اراک اظهار داشت: مقدمه جمهوری در هر کشوری احزاب است و جمهوریت بدون وجود آن از معنایی برخوردار نیست. تمام احزاب سیاسی استان باید در اداره کل سیاسی استانداری دارای پرونده باشند و نمایندگان احزاب سیاسی باید معرفی شوند. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی بیان کرد: کار صنفی و اجرایی احزاب بر عهده خانه احزاب است. از حضور احزاب سیاسی، خانه احزاب و هرکدام از کارگروه‌های استانداری در حوزه‌های مختلف از قبیل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی حتی اقتصادی استقبال می‌کنیم. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اظهار کرد: خانه احزاب می‌تواند به مجموعه مدیریت استان کمک کند و نظارت عالیه بر سیستم اجرایی استان داشته باشد.
مهرمهر1 هفته قبل
باید به ظرفیت این حوزه توجه بیشتری شود و تلاش کنیم هنرهای دستی کشور به مرور زمان فراموش نشود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: یکی از کارکردهای سالروز صنایع دستی جاودانه سازی هنرهای دستی هنرمندان است. یکی از راه‌های ماندگاری هنرهای دستی در هر جامعه‌ای توجه به اقتصاد هنرهای دستی است و در صورت عدم توجه به اقتصاد این هنرها منسوخ می‌شود. وی تصریح کرد: به طور قطع نسخه شفابخش امروز جامعه ما توجه به ظرفیت اقتصادی هنر دست هنرمندان است و باید تلاش کنیم جنبه اقتصادی این هنر توسط دست اندر کاران این حوزه عملیاتی شود. باید تلاش کنیم هنر هنرمندان در جامعه بازتولید شود و در جامعه گسترش پیدا کند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی دومین استان پیر کشور است و این موضوع مسئولیت را برای مسئولان و مدیران و افراد ذیربط سنگین‌تر کرده و دغدغه‌ها را افزایش می‌دهد و دستگاه‌های مربوط باید به رفع این دغدغه‌ها بپردازند. به گزارش ایسنا، بهروز اکرمی در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی اظهار کرد: در حوزه آسیب‌های اجتماعی هیچگونه آمار متقنی نمی‌توان بدست آورد و آمارهای موجود تنها تلنگری محسوب می‌شود تا مدیران و مسئولان مربوطه در این حوزه به تجزیه و تحلیل بپردازند. وی افزود: در این حوزه باید احساس مسئولیت داشته و تأثیرگذاری عوامل مختلف را بررسی کنیم. اکرمی خاطرنشان کرد: عوامل ازدواج باید مطابق با فرهنگ جامعه استان مرکزی تحلیل شده و دارای وزن باشند. وی افزود: چهارشنبه ۲۲ خردادماه ساعت ۹ صبح آئین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی برای نخستین بار در کشور برگزار خواهد شد، همچنین دبیرخانه دائمی زنان مفاخر کشور نیز در استان مرکزی افتتاح می‌شود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با تاکید بر برخورد علمی با جامعه ادامه داد: جامعه یک هویت مستقل دارد و به سان موجود زنده از علائم حیاتی برخوردار است. اکرمی با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج در استان مرکزی عنوان کرد: در سال گذشته ۱۶ هزار و ۵۶ متقاضی وام ازدواج داشتیم که بیش از ۹۵ درصد متقاضیان وام خود را دریافت کردند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به برگزاری نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی در ۲۲ خردادماه گفت: این نکوداشت برای نخستین بار در کشور در استان مرکزی برگزار می‌شود و هم‌زمان با آن دبیرخانه دائمی نکوداشت زنان مفاخر هم در این استان افتتاح می‌شود. وی بیان کرد: طبق آخرین آمار، استان مرکزی دومین استان پیر کشور بعد از استان مازندران بوده که این آمار مسئولیت مسئولان استان را سنگین می‌کند و باید دغدغه بیشتری را برای رفاه حال سالمندان داشته باشند، چراکه سالمندان گنجینه گران‌بهای یک جامعه هستند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با رد بهانه کمبود منابع از سوی برخی دستگاه‌ها ادامه داد: بخش اعظم کارها به وسیله تدبیر، عقل، منطق و همت قابل انجام بوده، گرچه منابع مالی هم لازمه انجام امور است.
مهرمهر1 هفته قبل
البته استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در این خصوص مهم است. اکرمی افزود: باید مطالعات بیشتری نسبت به جامعه انجام دهیم و بپذیریم که جامعه هویت مستقل دارد و باید تصمیمات علمی برای آن اتخاذ کرد. وی خاطر نشان کرد: در استان مرکزی طی سال گذشته ۱۶ هزار و ۸۵۶ نفر متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج بودند که بیش از ۹۵ درصد آنها موفق به دریافت وام ازدواج شدند. وی افزود: برای بزرگداشت و برنامه‌های هفته ازدواج تمام دستگاه‌های اجرایی موظف هستند با اداره کل ورزش و جوانان استان همکاری لازم را داشته باشند. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اظهار کرد: سالمندان گرانبهاترین افراد جامعه محسوب می‌شود و نباید برای سالمندان دنبال کار سمبولیک بود بلکه باید برای نشاط اجتماعی این قشر تلاش کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در حاشیه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوعات مطرح شده در این کارگروه اظهار داشت: در این کارگروه وضعیت بهداشتی آب شرب شهر اراک بررسی شد در این راستا گزارش‌های مربوطه اعلام و تصمیمات لازم اتخاذ شد. وی با اشاره به طرح مشکل آب شرب شهر اراک گفت: مقرر شد محل دفن زباله‌های شهر اراک توسط محیط زیست، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری مورد مطالعه قرار گیرد تا برای سال‌های آینده مشکلی متوجه آب شرب و مردم نباشد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به گزارش جهاد کشاورزی از سطوح زیر کشتی که بعضا از فاضلاب برای آبیاری آنها استفاده می‌شود تصریح کرد: در سطح استان ۴۰۰ هزار هکتار سطح زیر کشت داریم که ۷۰۰ هکتار از این میزان احتمالا با فاضلاب آبیاری می‌شود که در این راستا مقرر شد دستگاه‌های مربوطه این موضوع را رصد کرده و از طریق مراجع قضایی با متخلفان برخورد قانونی انجام شود. اکرمی با اشاره به بسیج ملی کنترل فشار خون گفت: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در استان مرکزی آغاز شده و مقرر شد همه دستگاه‌های اجرایی، بنگاه‌های اقتصادی، شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها کمک کرده تا به پوشش جامعه هدف طراحی شده برسیم. انتهای پیام/ ع
ایسناایسنا1 هفته قبل
با پایان یافتن مهلت استعفای مدیران دولتی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اسامی برخی از این مدیران را اعلام کرد. مدیرانی که مشمول قانون ۲۹ انتخابات می‌شوند، باید گواهی پذیرش استعفای خود را به همراه سایر مدارک ارائه دهند. به گزارش ایسنا، ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، فهرست مسئولانی که برای شرکت در انتخابات مجلس باید از سمت‌های خود استعفا دهند را مشخص کرده است. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود. استان مرکزی هفت کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم دارد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: شمار نمایندگان استان مرکزی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزایش نخواهد یافت. بهروز اکرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طرح افزایش شمار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور از سوی مجلس رد شد، لذا هیچ افزایشی در تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی حتی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب صورت نخواهد گرفت. وی بیان کرد: انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی همانند دوره‌های پیشین با انتخاب هفت نماینده در حوزه‌های انتخابیه، اراک، کمیجان و خنداب (دو نماینده) و حوزه‌های ساوه و زرندیه، خمین، شازند، محلات و دلیجان، تفرش، آشتیان و فراهان هر کدام یک نماینده برگزار خواهد شد. رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در پایان، برگزاری انتخابات قانونمند با مشارکت حداکثری را اولویت مجموعه استان دانست و افزود: همه دستگاه‌های اجرایی و بدنه دولت باید برای برگزاری انتخابات پرشور و رعایت دقیق قوانین تلاش کنند. انتهای پیام
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ساماندهی و برنامه ریزی برای پارک بانوان اراک اظهار کرد: با توجه به پیشنهادات شهروندان به ویژه برای استفاده از پارک بانوان، باید ساعات استفاده از پارک پس از پایان ماه مبارک رمضان از ۷٫۵ صبح الی ۱۲ ظهر و از ۱۶:۳۰ عصر الی ۳۰: ۲۳ باشد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: پس پایان ماه مبارک رمضان استفاده خانواده از پارک در روز جمعه به اتمام میرسد و تمامی روزها برای استفاده بانوان از پارک اختصاص پیدا کند و از ورود آقایان جلوگیری می‌شود. وی افزود: این پارک از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است و به طور مثال دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص مسایل پزشکی مرتبط با بانوان، اداره کل بهزیستی در خصوص حوزه مشاوره بانوان، اداره کل ورزش و جوانان استان مباحث ورزشی مربوط به این قشر، اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل میراث فرهنگی و فنی و حرفه‌ای می‌توانند فعالیت جامعه هدف خود در حوزه بانوان را در پارک بانوان افزایش دهند. اکرمی خاطر نشان کرد: افتتاح روز بازارها طی ماه‌های سال در پارک پیش بینی شود و همچنین در هر هفته تعدادی از زنان سرپرست خانواده بتوانند محصولات غذایی خود را با نظارت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در این مجموعه عرضه کنند که این خود نشاط اجتماعی و فعالیت اقتصادی را به دنبال دارد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی صبح یکشنبه در آیین افتتاح دفتر توسعه محلی و تسهیل‌گری کنترل و پایش آسیب‌های اجتماعی در کوی سجادیه اراک اظهار داشت: امسال دو دفتر تسهیل‌گری در استان مرکزی در شهرستان‌های ساوه و اراک به بهره برداری رسیده است. وی ادامه داد: دفاتر تسهیل‌گری در مناطق حاشیه نشین و سکونت گاه‌های غیر رسمی استقرار پیدا کرده و با مشارکت مردم و ساکنین همان محله در راستای بهبود وضعیت محله‌ها در حوزه‌های اقتصادی، حقوقی، شهری، مددکاری اجتماعی و… فعالیت خود را آغاز می‌کنند. اکرمی افزود: به این ترتیب تاب آوری ساکنین این مناطق در مقابله با مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی افزایش پیدا می‌کند و امیدواریم با مشارکت خود افراد با دفاتر تسهیل‌گری در نقاط حاشیه نشین وضعیت زندگی آنها تغییر یابد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دفاتر تسهیل‌گری باید امید به زندگی، اهمیت دادن نسبت به مسایل بهداشتی و اشتغال زنان سرپرست خانوار را مدنظر قرار دهد. وی تاکید کرد: کارشناسان دفاتر تسهیل‌گری باید اعتماد مردم را نسبت به این دفاتر جلب کنند و از طرفی دستگاه‌های دولتی موظف هستند به این دفاتر کمک کنند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی از دستگیری دو قاچاقچی متواری و تحت تعقیب در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی خبر داد. معاون سیاسی استاندار گفت: براساس اطلاعات به دست آمده نامبرده طی چندماه گذشته ۳۰۰ کیلو ماده مخدر در سطح استان توزیع کرده است. اکرمی گفت: یکی دیگر از قاچاقچیان نیز با ۳۰۵ کیلو ماده گل (ماری جوانا) متواری شده بود، نیز تحت تعقیب قرار گرفت. وی ادامه داد: نامبرده که فعالیت خود را به ورامین منتقل کرده بود، شناسایی و دستگیر شد و هنگام دستگیری ۳۰۰ نشا و بوته گل (ماری جوانا) از وی کشف شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: در ۹ خرداد ماه نیز با رصدهای به عمل آمده از یک دستگاه خودرو حدود یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و ضبط گردید.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی صبح شنبه در حاشیه نشست ستاد ساماندهی اتباع خارجی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: مقرر است از روز ۱۸ خردادماه جاری، در استان مرکزی طرح «آمایش ۱۴» به منظور ارزیابی جمعیت اتباع و مهاجران خارجی استان صورت پذیرد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: در آمایش قبلی جمعیت اتباع و مهاجران خارجی ساکن در استان مرکزی که شرکت کردند، ۲۰ هزار و ۷۵۰ نفر بودند و پیش بینی می‌شود که حدود ۲۱ هزار نفر نیز در آمایش سال جاری شرکت کنند. اکرمی بیان کرد: در جریان این آمایش همزمان موضوع ارائه کارت کار به این اتباع خارجی که در صنوف و کارگاه‌های مختلف استان مشغول به کار هستند، مورد پیگیری و اقدام قرار می‌گیرد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر در استان مرکزی سکونت اتباع خارجی در سه شهرستان اراک، ساوه و دلیجان مجاز بوده و در دیگر شهرستان‌ها حضور اتباع خارجی ممنوع و غیرقانونی است. وی همچنین تصریح کرد: در راستای جلوگیری از ورود و سکونت اتباع غیرمجاز در استان مرکزی، گشت‌های مشترک مقابله با حضور اتباع بیگانه بدون مجوز در این استان فعال‌تر از قبل خواهد شد.
مهرمهر2 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: براساس اطلاعات به دست آمده، نامبرده در مدت چند ماه گذشته ۳۰۰ کیلوگرم ماده مخدر در سطح استان توزیع کرده است. اکرمی افزود: یک قاچاقچی دیگر نیز در استان مرکزی با ۳۰۵ کیلو ماده مخدر (ماری جوانا) متواری و تحت تعقیب بود. وی ادامه داد: این فرد که فعالیت خود را به ورامین منتقل کرده بود که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی، شناسایی و دستگیر شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: هنگام دستگیری ۳۰۰ نشا و بوته گل (ماری جوانا) از این متهم کشف شد. اکرمی افزود: نهم خرداد ماه سال جاری نیز با رصدهای به عمل آمده از یک دستگاه خودرو حدود یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و ضبط گردید.
رکنارکنا2 هفته قبل
بهروز اکرمی اظهار کرد: دو قاچاقچی متواری و تحت تعقیب در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروی انتظامی دستگیر شدند. وی تصریح کرد: یکی از اراذل و اوباش شهرستان اراک در آبان ماه سال گذشته به اتهام فروش ۱۱ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هرویین متواری و تحت تعقیب بود. اکرمی گفت: براساس اطلاعات به دست آمده نامبرده طی چندماه گذشته ۳۰۰ کیلو ماده مخدر درسطح استان توزیع کرده است. وی افزود: یکی دیگر از قاچاقچیان استان نیز که با ۳۰۵ کیلو ماده گل (ماری جوانا) متواری و تحت تعقیب قرار داشت و فعالیت خود را به ورامین منتقل کرده بود، شناسایی و دستگیر شد و هنگام دستگیری ۳۰۰ نشا و بوته گل (ماری جوانا) از وی کشف شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد: در ۹ خرداد ماه نیز با رصدهای به عمل آمده از یک دستگاه خودرو حدود یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین کشف و ضبط شد.

نه به معامله قرن| شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی ‌/ معامله قرن سرپوشی برای شکست‌های مفتضحانه ‌آمریکا‌ست‌

9+
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
**اعتراض کارگران آذرآب به عدم پرداخت حقوق‌هافرماندار شهرستان اراک در رابطه با حقوق معوق کارگران آذرآب اظهار داشت: حقوق اسفندماه سال گذشته کارکنان شرکت صنایع آذرآب اراک روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری واریز شد. حسین بختیاری افزود: ۲۵ میلیون ریال از حقوق فروردین ماه کارکنان این واحد صنعتی نیز چهارشنبه واریز شد. وی ادامه داد: کارکنان شرکت صنایع آذرآب حقوق اسفندماه پارسال، فروردین و اردیبهشت امسال را طلب دارند و پیگیر پرداخت معوقات خود هستند. بختیاری اضافه کرد: مابقی معوقات و مطالبات کارکنان شرکت صنایع آذرآب اراک نیز با وصول مطالبات شرکت در اسرع وقت به حساب کارکنان واریز می‌شود. **معوقات ۳ ماهه حقوق کارگران آذرآبمعاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی نیز با اشاره به مشکلات موجود در شرکت آذرآب اظهار داشت: عزم زنجیره مدیریتی این استان برای گره‌گشایی از معضلات شرکت مادرتخصصی آذرآب جدی است.
مهرمهر3 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: این آموزش‌ها باید به صورتی باشد که منتهی به ایجاد اشتغال شود و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بایستی این مهم را مدنظر قرار دهد. وی بیان کرد: همچنین باید احساس نیاز در جامعه برای فراگیری آموزش‌های مهارتی ایجاد شود و در صورتی که این امر تحقق یابد، افراد جامعه خود فراگیری آموزش‌های فنی و مهارت آموزی را دنبال می‌کنند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: امروز مهارت آموزی و ایجاد اشتغال در کشورمان می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی را از میان بردارد. اکرمی تصریح کرد: نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد که مهارت آموزی می‌کنند نیز از مسائلی است که در راستای کنترل کیفیت این آموزش‌ها بایستی از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان مرکزی دنبال شود. وی اضافه کرد: رونق تولید از مسیر آموزش و اشتغال می‌گذرد و در همین راستا بایستی مهارت آموزی را در جامعه به طور جدی مورد توجه قرار داده و دنبال کنیم.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز پنجشنبه در بازدید از واحد صنعتی آلومینیوم اراک، افزود: مجموعه دولت در کنار واحدهای صنعتی و تولیدی استان قرار دارد تا موانع و مشکلات این بنگاه‌های تولیدی کاهش یابد. وی اظهارداشت: واحدهای تولیدی و صنعتی استان در شرایط اقتصادی فعلی با مدیریت و تدبیر از شرایط سخت گذر خواهند کرد. اکرمی گفت: بخش آرندی این مجموعه صنعتی توانسته موفقیت‌های کسب کند که نوید بخش شرایط خوب برای این واحد است. مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران نیز گفت: این واحد تولیدی با ظرفیت مطلوب درحال فعالیت است و محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. این واحد صنعتی در زمینی به مساحت ۲۳۲ هکتار عرصه کارگاهی در کیلومتر ۵ جاده اراک تهران قرار دارد.
ایرناایرنا4 هفته قبل
وی ادامه داد: ملت ایران به برکت مجاهدت‌های امام راحل، خون مقدس شهدا و هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری به عزت و سربلندی دست یافته و این دستاورد بزرگ را با هیچ چیز عوض نمی‌کند. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: ملت ایران با مقاومت و پایداری توطئه‌های شیطان بزرگ را خنثی می‌کند. آیت الله دری نجف آبادی یادآوری کرد: باید با مقاومت و پایداری در برابر توطئه‌های آمریکا ایستادگی کرد و بدون شک پیروزی نصیب ملت ایران خواهد شد. فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در این آیین گفت: جنگ روانی و تحریم‌های اقتصادی راهبرد اصلی دشمن در ناامید کردن ملت ایران از آینده انقلاب اسلامی است و آحاد مردم باید نسبت به این مهم هوشیار باشند. استان مرکزی ۲۵۲ شهید والامقام را در این عملیات تقدیم انقلاب اسلامی کرد.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: روابط عمومی، تسهیل‌کننده‌ دسترسی خبرنگار به اطلاعات مورد نیاز از دستگاه است، اگر غیر از این باشد، مجموعه روابط عمومی، دچار مشکل است. ضعیف بودن انسجام مطبوعاتی در استان مرکزیمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز در این جلسه گفت: در استان مرکزی ۱۳۶ رسانه بومی فعالیت دارد که مجوزهای لازم را از مراجع لازم دریافت کرده‌اند. ابوالحسن خزائی‌پور افزود: در بسیاری از دستگاه‌های اجرایی روابط عمومی را با دفتر ادغام کرده‌اند، متاسفانه بسیاری از روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، پست سازمانی ندارند. وی تصریح کرد: به سبب عدم ساختار مناسب در روابط عمومی، دستگاه‌های اجرایی با روابط عمومی‌ها سلیقه‌ای رفتار می‌کنند. مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مرکزی ادامه داد: از نمایندگان استان در مجلس درخواست داریم، جایگاه روابط عمومی را در مجلس شورای اسلامی مطرح کنند تا به حوزه روابط عمومی توجه شود.
ایرناایرنا4 هفته قبل
وی توضیح داد: رونق تولید راهبرد دولت در جنگ اقتصادی است و همه تلاش‌ها به کار گرفته شده تا معضلات آذرآب که متاثر از تحریم‌ها و پاره‌ای مشکلات دیگر است در اسرع وقت حل شود. صنایع آذرآب اراک از واحدهای پیمانکاری عمده کشور است که در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد. این صنعت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل‌های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد. این واحد صنعتی در سال ۱۳۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون به ۱۶ هزار و ۴۰۰ سهم تقسیم شده است. ۶۰۱۳/انتهای پیام /*
ایرناایرنا4 هفته قبل
وی توضیح داد: رونق تولید راهبرد دولت در جنگ اقتصادی است و همه تلاش‌ها به کار گرفته شده تا معضلات آذرآب که متاثر از تحریم‌ها و پاره‌ای مشکلات دیگر است در اسرع وقت حل شود. صنایع آذرآب اراک از واحدهای پیمانکاری عمده کشور است که در سال ۱۳۶۴ در اراک آغاز به کار کرد. این صنعت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار، مبدل‌های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد. این واحد صنعتی در سال ۱۳۸۹ به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون به ۱۶ هزار و ۴۰۰ سهم تقسیم شده است. ۶۰۱۳/انتهای پیام /*
ایرناایرنا4 هفته قبل
به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز چهارشنبه در نشست مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با اصحاب رسانه استان مرکزی، افزود: روابط عمومی و رسانه تکمیل کننده همدیگر هستند و باید در سایه همپوشانی موثر بهترین بازده را در جریان اطلاع رسانی هدفمند، شفاف و موثر داشته باشند. اکرمی ادامه داد: نحوه تعامل روابط عمومی‌ها با نشریات نیازمند رتبه بندی است و در صورتی که روابط عمومی‌ها با خبرنگاران تعامل ندارند باید رسیدگی شود. وی ادامه داد: تنها یک میلیون نفر در کشور با وجود تمامی تجهیزات درمان بیماری فشار خون، درمان درست داشته‌اند. مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: تعامل بین روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها کلید افزایش اطلاع رسانی و آگاهی رسانی به جامعه است. «ابوالحسن خزایی پور» افزود: روابط عمومی بدون رسانه معنایی ندارد و این نشست‌ها با هدف افزایش تعامل بین این نهادها برگزار شده است.
ایرناایرنا4 هفته قبل
به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین گرامیداشت سوم خرداد ماه افزود: بزرگداشت سوم خرداد و یاد خاطره شهدا و رزمندگان اسلام اقدام عملی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است. وی ادامه داد: بزرگداشت سوم خرداد یاد آور افرادی است که برای دفاع از دین، وطن و آرمان‌های انقلاب اسلامی از جان خود، گذشتند تا مردم در آرامش و آسایش زندگی کنند. وی ادامه داد: بزرگداشت شهدا برای ترویج و عملیاتی کردن یاد، نام و آرمان‌های آنان در جامعه و مقابله با توطئه‌های دشمنان امری ضروری است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی وظیفه دارند برای برگزاری هرچه با شکوهتر این آیین و حفظ جایگاه شهدا تلاش کنند. آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ترین اهداف عملیات بیت المقدس در دوره جنگ بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال با رشادت‌های شهدا و رزمندگان ایران اسلامی در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ آزاد شد.

به انتهای لیست رسیدید