بهروز اکرمی

بهروز اکرمی

تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به روند فرآیند انتخابات استان مرکزی اظهار داشت: همانطور که مردم می‌دانند از ساعت ۸ صبح همزمان با سراسر کشور کار اخذ رای شروع شده است. اکرمی ادامه داد: بنابراین به همه نمایندگان فرمانداران هم اعلام کردیم که اثر انگشت رای دهنده الزامی نیست که این موضوع را با هیئت نظارت در استان نیز هماهنگ کردیم که آنها هم همین دیدگاه را دارند و از همکاران در شعبات اخذ رأی خواستیم برای اخذ رأی در شعبات الزام برای گرفتن اثر انگشت نداشته باشند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: در استان مرکزی هزار و ۲۰ اخذ رأی وجود دارد که یک شعبه آن مربوط به هم استانی‌های اقلیت‌های دینی و مذهبی است که کار اخذ رأی را انجام می‌دهند. وی ادامه داد: آخرین تعداد کاندیداها ۱۴۴ نفر شامل ۲۰ نامزد خانم و ۱۲۴ کاندیدای مرد در ۶ حوزه انتخابیه استان مرکزی برای انتخاب ۷ نماینده استان مرکزی در جریان عرصه رقابت انتخابات هستند. اکرمی اضافه کرد: یک میلیون و ۷۸ هزار و ۳۶۷ نفر در استان مرکزی حائز شرایط رای دادن هستند که ۴۸ هزار و ۸۶۷ نفر از این تعداد را رای اولی‌ها تشکیل می‌دهند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: تهمیدات بهداشتی لازم برای اعضای شعب اخذ رای در نظر گرفته شده است. بهروز اکرمی شامگاه پنجشنبه اول اسفندماه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آمادگی کامل استان مرکزی برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فرمانداران و بخشداران استان آماده برگزاری انتخابات هستند، تعرفه‌ها، صندوق‌های اخذ رای و اقلام انتخاباتی امروز به تمامی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ارسال شده است. وی در خصوص آخرین آمار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی گفت: شمار نامزدهای انتخابات در استان مرکزی امروز به ۱٤٤ نفر رسید که ۲۰ نفر از آنها زن و ۱۲۴ نفر مرد هستند. وی اضافه کرد: در استان مرکزی بازای هر کرسی حدود ٢٠ نفر به رقابت خواهند پرداخت. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: کلیه تمهیدات بهداشتی لازم در شعب اخذ رای برای اعضای شعب و مردم پیش بینی شده است و امیدواریم فردا حضور و مشارکت حداکثری را از مردم استان در انتخابات شاهد باشیم و نرخ مشارکت بالایی نسبت به دوره‌های قبل در استان رقم بخورد.
مهرمهر3 ماه قبل
اکرمی بیان کرد: در مرکز حوزه انتخابیه شازند ۴۹ نفر از داوطلبان ثبت نام کردند که تا کنون ۲۸ نفر تأیید صلاحیت شدند. تعداد داوطلبان در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب ۱۴۸ نفر بودند که تا کنون ۷۷ نفر تأیید صلاحیت شدند. وی گفت: در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه ۶۵ داوطلب ثبت نامی وجود داشتند که ۴۰ نفر تأیید صلاحیت شدند. اکرمی عنوان کرد: زمان تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی از فردا صبح ۲۴ بهمن ماه آغاز و تا ساعت ۸ صبح یک اسفند ماه خواهد بود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: بیش از ۲۵ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات به طور مستقیم و غیر مستقیم در استان مرکزی فعالیت می‌کنند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
وجود هزار و ۲۰ شعبه اخذ رای و یک شعبه مربوط به اقلیت‌های دینیوی با اشاره به تعداد شعب اخذ رای گفت: در سطح استان یک هزار و ۲۰ شعبه اخذ رای و یک شعبه مربوط به اقلیت‌های دینی وجود دارد که از یک هزار و ۲۰ شعبه اخذ رای ۶۹۱ شعبه ثابت و ۳۲۹ شعبه سیار، ۵۸۹ شعبه شهری، ۴۳۱ شعبه روستایی داریم که در شهرستان اراک ۳۱۴ شعبه اخذ رای، آشتیان ۲۲ شعبه، تفرش ۳۳ شعبه، خمین ۱۰۵ شعبه اخذ رای داریم. وی عنوان کرد: برای هر شعبه اخذ رای بین ۲۰ تا ۲۵ نفر و در مجموع بیش از ۲۵ هزار نفر دست‌اندرکاران به صورت مستقیم و غیرمستقیم در امر برگزاری انتخابات هستند، برای انتخابات پیش‌رو قانون شفافیت مالی و نظارت بر فعالیت‌های انتخاباتی ابلاغ شده است. در استان مرکزی انتخابات تمام الکترونیک نداریممعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: انتخابات ۲۵ فرآیند دارد که ۲۳ مورد به صورت الکترونیکی و اخذ رای و شمارش آرا به صورت دستی انجام می‌شود به همین سبب در استان مرکزی انتخابات تمام الکترونیک نداریم. وی افزود: بالاترین سرمایه عمومی اعتماد مردم به انتخابات است که نباید خدشه‌دار شود، در بیشتر مراکز حوزه‌های انتخاباتی از احزاب و گروه‌های سیاسی کاندید وجود دارد به همین سبب در استان مرکزی انتخابات رقابتی است، هر نامزدی که ۲۰ درصد آرا را کسب کند به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می‌کند. انتهای پیام/۷۱۳/ ع
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: با طی شدن تمامی مراحل احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۵۶ درصد داوطلبان استان تأیید صلاحیت شدند. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه و با تاکید بر اینکه قطعا با مشارکت حداکثری مردم برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار مردم ثبت خواهد شد، بیان کرد: کل نامزدهای حاضر در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی ۲۱۸ نفر هستند و در واقع ۵۶ درصد از کل ثبت‌نام کنندگان تایید صلاحیت شده‌اند. وی تعداد نامزدهای انتخابات به تفکیک حوزه‌های انتخابیه در استان را این چنین عنوان کرد: در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان، از ۱۴۸ داوطلب ثبت‌نام شده، ۷۷ نفر معادل ۵۱ درصد، در حوزه انتخابیه شازند، از ۴۹ داوطلب، ۲۸ نفر معادل ۵۶ درصد، در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از ۶۵ داوطلب ۴۰ نفر معادل ۵۶ درصد تایید صلاحیت شدند. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی اضافه کرد: در مجلس دهم ۱۸۱ نفر از داوطلبان (۱۷۰ مرد و ۱۱ زن) و در این دوره از انتخابات برای مجلس یازدهم ۲۱۸ نفر (۱۹۳ مرد و ۲۵ زن) تاکنون تایید صلاحیت شده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۷۸ هزار و ۳۶۷ نفر در استان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند، گفت: تعداد رای اولی‌ها (متولدین دوم اسفندماه ۱۳۸۰ به قبل) ۴۸ هزار و ۸۶۷ نفر هستند و تمامی مراکز ثبت‌احوال در روز انتخابات فعال است که مشکلی در خصوص کد ملی بروز کند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: با طی شدن تمامی مراحل احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ۵۶ درصد داوطلبان استان تایید صلاحیت شدند. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه و با تاکید بر اینکه قطعا با مشارکت حداکثری مردم برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار مردم ثبت خواهد شد، بیان کرد: کل نامزدهای حاضر در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی ۲۱۸ نفر هستند و در واقع ۵۶ درصد از کل ثبت‌نام کنندگان تایید صلاحیت شده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی اضافه کرد: در مجلس دهم ۱۸۱ نفر از داوطلبان (۱۷۰ مرد و ۱۱ زن) و در این دوره از انتخابات برای مجلس یازدهم ۲۱۸ نفر (۱۹۳ مرد و ۲۵ زن) تاکنون تایید صلاحیت شده‌اند. وی تعداد شعب اخذ رای در استان مرکزی را هزار و ۲۰ شعبه بیان کرد و گفت: از این تعداد ۶۹۰ شعبه ثابت، یک شعبه ثابت ویژه اقلیت‌های مذهبی و ۳۲۹ شعبه سیار است، همچنین از این تعداد شعبه ۵۸۹ شعبه شهری و ۴۳۱ شعبه روستایی در نظر گرفته شده است. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به اینکه یک میلیون و ۷۸ هزار و ۳۶۷ نفر در استان واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند، گفت: تعداد رای اولی‌ها (متولدین دوم اسفندماه ۱۳۸۰ به قبل) ۴۸ هزار و ۸۶۷ نفر هستند و تمامی مراکز ثبت‌احوال در روز انتخابات فعال است که مشکلی در خصوص کد ملی بروز کند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
وی افزود: در حوزه عفاف و حجاب و حقوق شهروندان باید راه‌کارها مورد بررسی قرار گیرد و علا‌وه‌بر اینکه گزارش‌ها به سازمان مرکزی ارسال می‌شود، باید عملکرد دستگاه‌های ضعیف هم مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد و برای برطرف شدن مشکلات باید همکاری داشته باشیم. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: در زمینه فعالیت مطب‌های دندانپزشکان، سمن‌های استان مرکزی اقدامات خوب و مناسبی انجام دادند و با دستگاه‌های مربوطه همراهی خوبی داشتند به طوری که بدون امتیاز مالی و بر اساس رسالت اجتماعی خود اقدامات خوبی انجام دادند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش هم نقش مهمی در ترویج بهداشت و افزایش سلامت دانش‌آموزان دارد به همین سبب باید آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان داده شود تا در زمینه درمان به لحاظ مالی کاهش هزینه‌ها را داشته باشیم، در زمینه فعالیت دستیاران دندانپزشکان هم که معضلی کشوری است باید در استان مرکزی تمهیدات لازم در این راستا اندیشیده شود. اکرمی ادامه داد: باید آموزش ضمن خدمت و بازآموزی به دستیاران دندانپزشکان داده شود و عملکرد آنها هم مورد ارزیابی قرار گیرد. انتهای پیام/۷۱۳/ز
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: سازمان نظام پزشکی با یک شرکت خصوصی به منظور جمع آوری و ساماندهی پسماندهای عفونی قرارداد منعقد کرده اما هنوز اقدامی از سوی این شرکت صورت نگرفته که دلیل عدم فعالیت این شرکت باید بررسی و اقدامات لازم جهت ساماندهی این مهم انجام شود. وی افزود: نظارت بر نحوه مدیریت پسماند عفونی، جمع‌آوری و امحای پسماندها باید با جدیت از سوی مسئولان و نهادهای مربوطه از جمله شهرداری ارک و سازمان نظام پزشکی استان مرکزی پیگیری و دنبال شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: علیرغم انعقاد قرارداد تمامی مطب‌ها و مراکز با شهرداری اراک در راستای جمع آوری پسماندهای عفونی، اما هنوز شاهد وجود این زباله‌ها در سطح شهر هستیم که این مشکل باید هرچه زودتر و برای همیشه حل شود. وی با اشاره به اهمیت سلامت مردم گفت: نظام پزشکی باید نقش فعال‌تری در این زمینه داشته باشد و در یک بازه زمانی مشخص نسبت به ساماندهی پسماندهای عفونی مطب‌ها اقدام لازم را انجام دهد. اکرمی بیان کرد: همچنین نظارت بر وانت‌بارهایی که در سطح شهر اقدام به میوه‌فروشی می‌کنند نیز باید در دستور کار دستگاه مربوطه باشد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی ظهر دوشنبه در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان مرکزی در اراک، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی ٣٨٧ نفر داوطلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ٢٠٧ نفر توسط شورای نگهبان تأیید صلاحیت و ١٦٣ نفر نیز رد صلاحیت شده‌اند. وی افزود: همچنین ٢٠ نفر از داوطلبین نیز در مراحل مختلف انصراف خود را اعلام کرده و ١٦ نفر درخواست تغییر حوزه انتخابیه داشته‌اند که از این تعداد ٧ نفر متقاضی ورود به حوزه استان مرکزی بوده‌اند و با درخواست ٦ نفر از آنها موافقت شده است. رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: همچنین از کاندیداهای استان، ٦ نفر متقاضی انتقال به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات استان تهران و یک نفر متقاضی انتقال به یکی از استان‌های دیگر کشور بوده‌اند و ٢ نفر از داوطلبین درخواست انتقال حوزه درون استان مرکزی را داشته‌اند. اکرمی توضیح داد: شورای نگهبان تا کنون با تمام درخواست‌های انتقال از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات مخالفت کرده که طبق ماده ١٠ آئین نامه اجرایی، داوطلبین مربوطه در حوزه مبدا فعالیت و رقابت‌های انتخاباتی خود را ادامه خواهند داد. رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خاطر نشان کرد: آمار نهایی داوطلبین نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی تا امروز (۲۱ بهمن) بالغ بر ٢١٢ نفر است.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، بهروز اکرمی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی پیش از ظهر یکشنبه پنج طرح عمرانی و خدماتی را در شهرستان ساوه مورد بهره برداری قرار داد. براساس این گزارش، بهره برداری از شهرک بازیافت ساوه در زمینی به مساحت ۶۲۵ متر مربع با ۳۶ غرفه و بهره برداری از پل شهید آشتیانی و خیابان ساحلی در محله سید جمال الدین اسدآبادی ساوه در قالب طرح بازآفرینی شهری با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال از جمله این افتتاح‌ها بود. از دیگر پروژه‌ها افتتاحی اکرمی در ساوه می‌توان به بهره برداری از پروژه آسفالت و زیرسازی ورودی شهرک صنعتی احمدآباد با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار، افتتاح یک مجموعه ورزشی در منطقه نور علی بیگ با سرمایه گذاری ۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و مجتمع تفریحی رفاهی با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال اشاره کرد. گفتنی است، همزمان با چهل و یکمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی ایران، یک هزار و ۱۹۶ پروژه عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، خدماتی و… در استان مرکزی افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود که بهره برداری از این طرح‌ها ایجاد ۱۰ هزار شغل را به همراه دارد.
ایرناایرنا3 ماه قبل
«بهروز اکرمی» روز یکشنبه در پایان سفر به ساوه که با هدف افتتاح طرح‌های عمرانی و اقتصادی انجام شد، به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در عرصه‌های انتخاباتی میزان مشارکت مردم استان مرکزی همواره از میانگین کشوری بالاتر بوده، امیدواریم در دوم اسفند نیز شاهد خلق حماسه‌ای از سوی مردم انقلابی و متعهد این دیار باشیم. وی افزود: تا امروز ۲۰۶ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت شده‌اند. به گفته اکرمی هنوز کار رسیدگی به پرونده داوطلبان انتخابات مجلس در دستور کار شورای نگهبان قرار دارد و تا ۲۲ بهمن احتمال کاهش یا افزایش شمار نامزدهای استان مرکزی وجود دارد. اکرمی به نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی توصیه کرد که ضمن آگاهی کامل به قانون، نسبت به رعایت آن کوشا باشند زیرا این مساله خواست عموم مردم است. استان مرکزی هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و برای اخذ آرای مردم این استان در انتخابات دوم اسفند یک هزار و ۱۷ شعبه ایجاد شده است.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی در استان به دست ما نرسیده است. اکرمی تاکید کرد: وضعیت تبلیغات انتخاباتی در سراسر استان، هم از سمت ستاد انتخابات و هم توسط ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی و هم توسط هیات نظارت استان رصد می‌شود. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات و رصد فعالیت‌های زودهنگام هستیم، اما تا کنون گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی به دست ما نرسیده است. وی با بیان اینکه در اغلب حوزه‌های استان مرکزی رقابت بین اندیشه‌ها و جناح‌های مختلف سیاسی وجود دارد، خاطرنشان کرد: استان مرکزی همیشه جزو استان‌هایی بوده که سطح مشارکت مردم آن در انتخابات از نرم کشوری بالاتر بوده است و امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز مردم استان دوباره برگ زرینی به کارنامه افتخارات این استان در حوزه انتخابات بیفزایند. انتهای پیام
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تاکنون ۲۰۶ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی تایید صلاحیت شده‌اند. بهروز اکرمی شامگاه پنجشنبه ۱۷ بهمن در گفت و گو با ایسنا در خصوص آخرین آمار تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی در استان مرکزی بیان کرد: آمار ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی ۳۸۸ نفر بود که از این تعداد تاکنون ۲۰۶ نفر تایید صلاحیت شده‌اند. وی با اشاره به اینکه از بین افراد ثبت نام شده، تاکنون ۱۹ نفر انصراف داده‌اند، گفت: یک نفر نیز حوزه انتخابیه خود را از اراک، خنداب و کمیجان به تهران تغییر داد. اکرمی تصریح کرد: احتمال افزایش آمار تایید یا رد صلاحیت تا ۲۱ بهمن ماه وجود دارد، چراکه افراد رد صلاحیت شده می‌توانند به شورای نگهبان شکایت کنند، البته نامزدهایی که دو مرحله قبل بررسی صلاحیت‌ها با رد صلاحیت مواجه شده‌اند امکان طرح شکایت مجدد را ندارند. ۲۲ بهمن ماه آمار نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام و کاندیداها حاضر در این کارزار رسما مشخص خواهند بود.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به ۲۰۳ نفر رسید. بهروز اکرمی رییس ستاد انتخابات استان، امروز یکشنبه سیزدهم بهمن ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مرحله دوم بررسی صلاحیت‌های داوطلبان در شورای نگهبان، تاکنون صلاحیت ۴۳ نفر تایید شده که با احتساب آنها در مجموع، صلاحیت ۲۰۳ نفر از داوطلبان در این استان به تایید رسیده است. وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بررسی برخی پرونده‌ها در حال انجام است، همچنان احتمال افزایش آمار تایید صلاحیت‌ها وجود دارد. انتهای پیام
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر لزوم غربالگری نهادهای مدنی استان تاکید کرد. وی با تاکید بر اینکه یک بار برای همیشه باید تکلیف نهادهای مدنی دارای مجوز اما غیرفعال مشخص شود، گفت: باید غربالگری نهادهای مدنی فعال و غیرفعال انجام شود تا به رقم واقعی سمن‌های استان برسیم. سمن‌های استان مرکزی پالایش می‌شوندمدیرکل دفتر امور اجتماعی استاندار مرکزی نیز در این نشست با اشاره به عملکرد دفتر اجتماعی استانداری بیان کرد: استان مرکزی دارای ۴۵۳ سمن است که از این تعداد ۱۴۳ سمن از استانداری، ۱۴۳ سمن از فرمانداری، ۶۳ سمن از اداره کل ورزش و جوانان و ۱۰۵ سمن از اداره کل بهزیستی استان مرکزی پروانه فعالیت دریافت کرده‌اند. سید احمد سجادی با اشاره به اینکه از این تعداد سمن ۱۰۴ سمن غیرفعال است، گفت: استان مرکزی دارای ۱۹۶ سمن در امور اجتماعی، ۶۹ سمن در امور خیریه، ۵۵ سمن فعال در امور فرهنگی، ۳۲ سمن سلامت، ۲۸ سمن در امور توانبخشی، ۳۳ سمن در امور علمی و کارآفرینی، ۱۴ سمن گردشگری و ۲۶ سمن محیط زیست و منابع طبیعی است. به گزارش ایسنا، در این جلسه ۱۱ نماینده تشکل‌های مردمی استان مرکزی نظرات، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح کردند.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات هیئات اجرایی در سطح استان مرکزی اظهار داشت: هیئت‌های اجرایی در استان، در همه مراکز اصلی و فرعی اقدام به برگزاری جلسات کرده و تعداد شعب اخذ رای را برای همه حوزه‌ها تعیین کرده‌اند که در استان مرکزی برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه ۱۳۹۸ در مجموع هزار و ۱۷ شعبه اخذ رای وجود دارد که از این تعداد، ۶۸۸ شعبه ثابت و ۳۲۹ شعبه سیار و یک شعبه اقلیت‌های دینی در اراک فعال است. وی بیان کرد: از مجموع ۱۰۱۷ شعبه اخذ رای انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی، ۵۸۶ شعبه شهری و ۴۳۱ شعبه اخذ رأی روستایی فعال خواهد بود که در مجموع از این تعداد ۳۳۱ شعبه مربوط به اراک، ۱۳۶ شعبه در ساوه، ۱۳۰ شعبه در شازند، ۱۰۵ شعبه در خمین، ۶۰ شعبه در خنداب، ۵۱ شعبه در زرندیه، ۴۵ شعبه در کمیجان، ۴۵ شعبه در محلات، ۴۳ شعبه در دلیجان، ۳۶ شعبه در فراهان، ۳۳ شعبه در تفرش و ۲۲ شعبه در آشتیان دایر خواهد شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به دیگر تمهیدات اتخاذ شده در راستای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی: تمهیدات پشتیبانی شعب اخذ رأی مانند تامین خودروها و نیروی انسانی مورد نیاز در استان انجام گرفته و آماده برگزاری یک انتخابات مطلوب در استان هستیم. وی خاطرنشان کرد: امیدواریم نامزدهای انتخاباتی، اخلاق و چارچوب تبلیغات انتخاباتی را رعایت کنند تا با رعایت قانون توسط اذین افراد، شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رای در استان باشیم، همچنین مردم اطلاعات و اخبار در این زمینه را از طریق رسانه‌های رسمی و ستاد انتخابات و هیئت نظارت استان پیگیری کنند. انتهای پیام/۷۱۱/ش
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی با اشاره به برنامه‌های تدوینی در هفته جوان در استان مرکزی اظهار داشت: برنامه‌های هفته جوان باید با برنامه‌ریزی درست، جامع، هماهنگ و منسج و در شان جوانان تدوین و اجرا شود که این امر نیازمند مشارکت دستگاه‌های متولی در حوزه جوانان است. وی افزود: در حال حاضر مساله نا امیدی در جوانان جامعه به مشکلی فراتر از مشکل اشتغال و بیکاری آنها تبدیل شده کهباید در این حوزه به طور اصولی چاره‌اندیشی کرد و با اقداماتی جامع در راستای امیدآفرینی و نشاط بخشی در جامعه گام‌های بلند و موثری برداشت. اکرمی تصریح کرد: بنابراین لازم است تا برنامه‌های هفته جوان در سال ۱۳۹۸ در استان بیش از پیش، از رویکرد امید بخشی برخوردار باشند و برنامه‌ها در سطح استان با رویکرد امیدآفرینی در حوزه جوانان در ایام هفته مربوط به این قشر مهم و موثر جامعه تدوین و اجرا شود. اکرمی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در ۲ هفته آینده، مجموعه برنامه‌های خود در خصوص هفته جوان را به اداره کل ورزش و جوانان استان ارسال کنند تا برای برنامه‌های این هفته منسجم‌تر تصمیم گیری و برنامه ریزی شود زیرا می‌طلبد به منظور برگزاری هفته جوان به گونه‌ای که در خور و در شان جوانان باشد باید برنامه ریزی مناسب و تصمیم گیری جمعی انجام شود. انتهای پیام/۷۱۱/ش
مهرمهر4 ماه قبل
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: از این تعداد، ۶۸۸ شعبه ثابت و ۳۲۹ شعبه سیار هستند و یک شعبه اقلیت‌های دینی هم در شهرستان اراک فعال خواهد بود. وی بیان کرد: در شهرستان اراک ۳۳۱ شعبه اخذ رأی، آشتیان ۲۲ شعبه، تفرش ۳۳ شعبه، خمین ۱۰۵ شعبه، خنداب ۶۰ شعبه، دلیجان ۴۳ شعبه، زرندیه ۵۱ شعبه، ساوه ۱۳۶ شعبه، شازند ۱۳۰ شعبه، فراهان ۳۶ شعبه، کمیجان ۴۵ شعبه و محلات ۴۵ شعبه اخذ رأی خواهیم داشت. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: از یک هزار و ۱۷ شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در استان مرکزی، ۵۸۶ شعبه شهری و ۴۳۱ شعبه اخذ رأی روستایی هستند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: کسانی که در این مرحله هم رد صلاحیت شدند، می‌توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان اعلام کنند تا بررسی مجدد برای آنها صورت بگیرد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: تمهیدات پشتیبانی شعب اخذ رأی از قبیل تأمین خودروها و نیروی انسانی مورد نیاز در استان مرکزی انجام شده و آماده برگزاری یک انتخابات خوب هستیم.
ایسناایسنا4 ماه قبل
ایسنا/مرکزی رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۰۱۷ شعبه اخذ رای در استان مرکزی در نظر گرفته شد. بهروز اکرمی امروز یکشنبه ششم بهمن ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست‌های هیات اجرایی استان در کلیه مراکز اصلی و فرعی و تعیین تعداد شعب اخذ رای برای تمامی حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی، بیان کرد: برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۱۰۱۷ شعبه اخذ رای در استان در نظر گرفته شده است. وی ۶۸۸ شعبه را ثابت و ۳۲۹ شعبه را سیار دانست و افزود: همچنین، ۵۸۶ شعبه شهری و ۴۳۱ شعبه روستایی خواهد بود. اکرمی با بیان اینکه از بین هزار و ۱۷ شعبه اخذ رای در استان یک شعبه به اقلیت‌های مذهبی در اراک اختصاص خواهد یافت و افزود: در شهرستان اراک ۳۱۱ شعبه اخذ رای، در آشتیان ۲۲ شعبه اخذ رای، در تفرش ۳۳ شعبه اخذ رای، در خمین ۱۰۵ شعبه اخذ رای، در خنداب ۶۰ شعبه، در دلیجان ۴۳ شعبه، در زرندیه ۵۱ شعبه اخذ رای، در ساوه ۱۳۶ شعبه، در شازند ۱۳۰ شعبه اخذ رای، در فراهان ۳۶ شعبه و در کمیجان ۴۵ و محلات نیز ۴۵ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است. رییس ستاد انتخابات استان مرکزی با تاکید بر اینکه در ستاد استان تهمیدات پشتیبانی شعب اخذ رای از نظر خودرو و نیروی انسانی اندیشیده شده است، گفت: امروز در جلسه شورای تامین در خصوص تامین نیروی امنیتی و انتظامی تصمیم گیری می‌شود.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: برنامه‌های هفته جوان باید در شأن جوانان باشد و نیازمند پای کار بودن و برنامه ریزی همگان در این حوزه است. وی بیان کرد: در همین رابطه ضروری است که برنامه‌های هفته جوان سال جاری در استان بیش از پیش، از رویکرد امید بخشی برخوردار باشند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: جوانی که از روحیه امید و جنب و جوش برخوردار نباشد، در حقیقت جوان نیست. باید با امید، جوانان را توانمند کرد تا به معنای واقعی در این قشر شرایط و روحیه مطلوب ایجاد شود. اکرمی همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی ظرف دو هفته آینده مجموعه برنامه‌های خود در خصوص هفته جوان را به اداره کل ورزش و جوانان استان ارسال کنند تا برای برنامه‌های این هفته منسجم‌تر تصمیم گیری و برنامه ریزی شود.
ایسناایسنا4 ماه قبل
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ناامیدی را زیانی فراتر از معضل بیکاری و مسائل اقتصادی برای جوانان دانست. بهروز اکرمی، امروز یکشنبه، ششم بهمن ماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار کرد: به منظور برگزاری هفته جوان به گونه‌ای که در خور و در شان جوانان باشد باید برنامه ریزی مناسب و تصمیم گیری جمعی انجام شود. وی افزود: ناامیدی در جوانان زیانی بزرگتر از معضل بیکاری و مسائل اقتصادی است، در نتیجه باید برنامه‌های هفته جوان به گونه‌ای باشد که امید در جوانان تزریق شود. اکرمی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند برنامه‌های ویژه هفته جوان را تا دو هفته آینده به اداره ورزش و جوانان ارائه کنند. مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ارزیابی سال گذشته، استان مرکزی و آذربایجان شرقی دو استان برتر در زمینه پیگیری مصوبات ستاد ساماندهی جوانان عنوان شده‌اند.
ایسناایسنا4 ماه قبل
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نمایشگاه توانمندی‌های زنان استان با پرهیز از نگاه اداری و در تراز زنان استان مرکزی برگزار شود. بهروز اکرمی، امروز شنبه پنجم بهمن ماه در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان مرکزی، با اشاره به اینکه برای اولین بار است که نمایشگاه توانمندی بانوان در این سطح در استان مرکزی ترتیب داده شده است، افزود: طبق اعلام شرکت نمایشگاه‌های استان مرکزی این نمایشگاه به اندازه ۱۹۲ غرفه ظرفیت دارد و بنای کار را نیز برای این تعداد غرفه قرار می‌دهیم، اما تلاش خواهیم کرد که در حد توان تعداد غرف با توجه به تعداد شرکت کنندگان افزایش یابد. وی بیان کرد: اگر مسئولیتی پذیرش می‌شود باید دقیق و درست به انجام برسد، به همین دلیل تمامی دستگاه‌های اجرایی و ارگان‌های مرتبط و حاضر در برگزاری این نمایشگاه باید تلاش کنند که این نمایشگاه در حد کمال و در تراز زنان استان مرکزی برگزار شود. وی با بیان اینکه متاسفانه ۲۱ دستگاه اجرایی علیرغم مکاتبه دفتر بانوان برای معرفی زنان توانمند استان مرکزی، پاسخی ارسال نکردند، افزود: فعالان ۳۶ رشته همچون صنایع دستی، صنایع غذایی و تبدیلی و … در نمایشگاه حاضر خواهند بود. فرجی برگزاری برنامه هایی چون کارگاه‌های آموزش حقوق شهروندی، کارگاه طب سنتی، کارگاه نشاط اجتماعی، کارگاه پیشگیری از سرطان‌های شایع زنان، کارگاه توانمند سازی زنان در حوزه فضای مجازی، ایستگاه سلامت، خانه بازی و … را از جمله فعالیت‌های جانبی در ۵ روز برگزاری نمایشگاه برشمرد.
مهرمهر4 ماه قبل
وی ادامه داد: از ۲۲ دی ماه لغایت ۱۱ بهمن ماه مهلت رسیدگی به شکایات داوطلبین رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان اعلام شده است. ۱۲ بهمن ماه لیست نهایی داوطلبین رد صلاحیت شده یا تأیید شده به فرمانداران اعلام می‌شود. اکرمی گفت: در ۲۲ بهمن ماه لیست قطعی اسامی داوطلبین که در رقابت انتخاباتی شرکت کرده بودند، اعلام می‌شود و در ۲۳ بهمن ماه انتشار پیدا می‌کند. وی بیان داشت: از ۲۴ بهمن لغایت ۳۰ بهمن ماه به مدت یک هفته مهلت تبلیغات داوطلبین است. اکرمی گفت: بر اساس ماده ۱۱ قانون تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلف اند در ارتباط با تأمین خودرو و سایر ملزومات با ستاد انتخابات و هیأت نظارت استان همکاری لازم را به عمل آورند.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، بهروز اکرمی امروز- سه شنبه - در هفتمین جلسه شورای اداری استان مرکزی در سال ۹۸ که در سالن غدیر استانداری برگزار شد، با ارائه گزارشی از تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیات نظارت بیان کرد: در استان مرکزی ۴۱٫۴ درصد از نامزدها تایید صلاحیت شده‌اند. وی با اشاره به روزشمار انتخابات افزود: اعلام قطعی و نهایی اسامی کاندیداهای حاضر در رقابت انتخابات مجلس ۲۲ بهمن ماه انجام خواهد شد و نامزدها از ۲۴ تا ۳۰ بهمن فرصت تبلیغات دارند و در نهایت، دوم اسفندماه انتخابات برگزار خواهد شد. اکرمی گفت: ریز اطلاعات خودروها، امکانات و نیروهای انسانی در تمامی دستگاه‌ها و شهرستان‌ها در اختیار است، پس برای روز انتخابات باید همه امکانات بسیج شود و در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد. کل کشور مسئولیت برگزاری انتخابات را دارند و باید همکاری بی شائبه‌ای را در این راستا با ستاد شاهد باشیم. براساس لیستی که تهیه شده است مدیران چند دستگاه انگشت شمار در اغلب جلسات شرکت نمی‌کنند.
ایسناایسنا4 ماه قبل
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: تمامی امکانات دستگاه‌های اجرایی استان در اختیار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهد بود. بهروز اکرمی امروز سه شنبه در هفتمین جلسه شورای اداری استان مرکزی در سال ۹۸ که در سالن غدیر استانداری برگزار شد، با ارائه گزارشی از تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیات نظارت بیان کرد: در استان مرکزی ۴۱٫۴ درصد از نامزدها تایید صلاحیت شده‌اند. وی با اشاره به روزشمار انتخابات افزود: اعلام قطعی و نهایی اسامی کاندیداهای حاضر در رقابت انتخابات مجلس ۲۲ بهمن ماه انجام خواهد شد و نامزدها از ۲۴ تا ۳۰ بهمن فرصت تبلیغات دارند و در نهایت، دوم اسفندماه انتخابات برگزار خواهد شد. اکرمی گفت: ریز اطلاعات خودروها، امکانات و نیروهای انسانی در تمامی دستگاه‌ها و شهرستان‌ها در اختیار است، پس برای روز انتخابات باید همه امکانات بسیج شود و در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد. کل کشور مسئولیت برگزاری انتخابات را دارند و باید همکاری بی شائبه‌ای را در این راستا با ستاد شاهد باشیم.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در هفتمین جلسه شورای اداری استان مرکزی با اشاره به گزارش تایید صلاحیت کنامزدهای انتخابات استان اظهار داشت: در مرکز انتخابیه حوزه اراک ۳۸٫۵ درصد، در حوزه انتخابیه ساوه ۴۱ درصد، حوزه انتخابیه تفرش ۴۹ درصد، در محلات ۴۰ درصد، خمین ۳۸ درصد، شازند ۳۸ درصد و جمع استان ۴۱٫۴ درصد دواطلبان تایید صلاحیت شده‌اند. وی افزود: ۲۲ دی‌ماه تا ۱۱ بهمن‌ماه مهلت شورای نگهبان برای رسیدگی به شکایت دواطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند بوده و نهایتا تا ۱۲ بهمن‌ماه اسامی تایید صلاحیت‌شدگان، ردصلاحیت‌ها و همچنین آنهایی که قبلا تایید شده بودند و مجدد توسط شورای نگهبان رد شدند به فرمانداران مراکز حوزه‌های اصلی اعلام می‌شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: از ۱۲ بهمن‌ماه تا ۱۴ بهمن ماه به مدت ۳ روز کسانی که در مرحله بعد رد صلاحیت شدند می‌توانند به شورای نگهبان شکایت کنند و شورای نگهبان از تاریخ ۱۵ بهمن‌ماه تا ۲۱ بهمن‌ماه به‌ مدت هفت روز به شکایت آنها رسیدگی می‌‍‌کند. وی با اشاره به پیش رو بودن ایام‌الله دهه فجر تصریح کرد: انتظار داریم دهه فجر امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار شود و روسای کمیته‌های ذی‌ربط برنامه‌های خلاقانه‌تری داشته باشند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: کمیته پشتیبان ستاد انتخابات طبق ماده ۱۱ قانون، تمام دستگاه‌های اجرایی را مکلف کرده که با ستاد انتخابات و هئیت نظارت برای خودرو و سایر ملزومات همکاری کنند و تمام امکانات ستاد انتخابات را دراختیار بگذارند.
مهرمهر4 ماه قبل
در انقلاب اسلامی تمام اقشار ایران مشارکت داشتند و انقلاب را رقم زدند و برنامه‌های ما در دهه فجر باید یادآور انقلاب باشد. اکرمی افزود: برنامه‌های دهه فجر باید از رویکرد اعتقادی، باور گونه برخوردار باشد و نباید دارای نگاه اداری باشد. مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در برنامه‌های دهه فجر در استان مشارکت و در جلسات حضور پیدا کنند. اکرمی اظهار کرد: سمن‌ها باید در برگزاری برنامه‌های دهه فجر استان ورود پیدا کنند و متولی آن مدیر کل امور اجتماعی باشد. اکرمی بیان کرد: رویکرد برگزاری برنامه‌های ستاد دهه فجر باید همراه با صرفه جویی باشد به طور مثال با اینفو گرافیک کار شود تا پیام لازم را انتقال دهد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر در استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: برخی مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد که منکر نیستیم اما این مسئله سبب نادیده گرفتن دستاوردها و پیشرفت‌های بزرگ کشور نمی‌شود چراکه کارنامه جمهوری اسلامی ایران کارنامه‌ای درخشان، غرورآفرین و قابل دفاع است به طوری که انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از تفکر ایثار، مقاومت، استکبارستیزی و شهادت طلبی به قله‌های بلند اقتدار دست یافته است. وی افزود: بنابراین مردم غیور و انقلابی ما باید در سالروز جشن بزرگ انقلاب اسلامی مشارکت جدی داشته باشند چراکه همه ما مدیون انقلاب اسلامی هستیم و باید قدردان آن بوده و در راستای پاسداری از ارزش‌های آن از هیچ کوششی دریغ نکنیم. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: انقلاب اسلامی با حضور پررنگ اقشار مختلف مردم به پیروزی رسید و در اجرای برنامه‌های سالگرد این پیروزی بزرگ باید همه حضور داشته باشند و این دهه به عنوان دهه وحدت، همدلی و همراهی مردم باشد. اعلام نامگذاری ایام الله دهه فجرسرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌هایی در طراز انقلاب اسلامی اظهار داشت: اجرای برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید در شان انقلاب اسلامی باشد و انتظار است که کمیته‌های دهه مبارک فجر توجه ویژه به اجرای برنامه‌های متنوع و خاص داشته باشند البته ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تا قبل از آغاز دهه مبارک فجر به پایان می‌رسد و انتظار داریم برنامه‌های مفرح و شاد با رعایت موازین اسلامی و شرعی مورد توجه قرار گیرد. انتهای پیام/۷۱۱/ز
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: با توجه به محدودیت‌های اعتباری در استان باید از بروز موازی کاری آموزش و پرورش با اداره کل بهزیستی در ارتباط با راه اندازی مراکز اختلال یادگیری جلوگیری کرد. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: باید از اداره کل آموزش و پرورش استان در ارتباط با تأسیس مراکز اختلال یادگیری کمک‌های لازم صورت پذیرد و جامعه هدف راه اندازی مراکز اختلال یادگیری مشخص شود. اکرمی بیان داشت: باید نسبت به استفاده از امکانات موجود و متخصصین مراکز بهزیستی و آموزش و پرورش استان در ارتباط با راه اندازی مراکز اختلال یادگیری بررسی‌های لازم به عمل آید چرا که اقدامات متفاوت نتایج متفاوت به دنبال دارد. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: چنانچه امکانات موجود در این خصوص پاسخگو است دنبال ساختمان‌های دیگر برای راه اندازی این مراکز نباشیم چرا که محدودیت اعتباری در استان مساله جدی است. سجادی افزود: بحث آموزش‌های دانش آموزی در حوزه آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد از ساماندهی خوبی برخوردار نیست بنابراین دو موضوع ذکر شده باید جزو دستور کار جلسه آینده این شورا قرار گیرد.
ایسناایسنا4 ماه قبل
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از واگذاری سالن ۲۲ بهمن اراک به آموزش و پرورش خبر داد. وی در خصوص تعطیلی مدارس ادامه داد: تعطیلی مدارس در سال جاری به دنبال آلودگی و برودت هوا، یکی از معضلات چالش برانگیز بود که اعتراض وزیر آموزش و پرورش را نیز به دنبال داشت. وی با اشاره به سالروز تاسیس شوراهای آموزش و پرورش اضافه کرد: با توجه به گذشت ۲۸ سال از تاریخ شوراهای آموزش و پرورش، این شورا به عنوان کلید رفع مشکلات آموزش و پرورش عملکرد خوب ‌و قابل قبولی داشته است. استاندار مرکزی اضافه کرد: استان مرکزی در برگزاری نشست‌های شورا و تصمیم‌گیری مناسب، عملکرد خوبی داشته که امیدواریم با وجود محدودیت امکانات و اعتبارات بتوان مشکلات و مسائل دانش آموزان و فرهنگیان را رفع کرد. بهروز اکرمی افزود: در صورت کافی بودن امکانات موجود، نباید ساختمان‌های دیگر برای راه اندازی این مراکز ایجاد شود.

به انتهای لیست رسیدید