بهروز عطایی

بهروز عطایی

ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، افشین داوری با امضا احکامی اعضای کادرفنی تیم والیبال جوانان ایران را معرفی کرد. بر این اساس اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان ایران است و بهروز عطایی سرمربی این تیم خواهد بود که خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کند. این تیم سال گذشته با هدایت بهروز عطایی توانست مقتدرانه روی سکوی قهرمانی آسیا قرار بگیرد و حالا باید خودش برای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ به میزبانی بحرین آماده کند. لیست کامل اعضای تیم والیبال جوانان ایران به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست)، بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) حسین خوریانی، امین علی اکبری (آنالیزور) بهمن تاروردی (بدنساز) محمود محمدی (ماساژور)
ایسناایسنا2 ماه قبل
بهروز عطایی ۲۴ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال جوانان جهت حضور در رقابت‌های جهانی دعوت کرد. به گزارش ایسنا، اردوهای تیم ملی والیبال جوانان ایران از تاریخ ۲۴ فروردین ماه به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود که با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان، ۲۴ بازیکن به این اردو دعوت شده‌اند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه ریزی اعلام شده ۵ اردو در برنامه این تیم پیش بینی شده است. هدایت این تیم را نیز بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات و علیرضا طلوع کیان به عنوان مربی، حسین کاظمی و وحید صادقی به عنوان کمک مربی، حسین خوریانی و امین علی اکبری به عنوان آنالیزور بر عهده دارند. همچنین اکبر محمدی به عنوان سرپرست، بهمن تاروردی به عنوان بدنساز، بهمن سلطانی به عنوان مشاور فنی و محمود محمدی به عنوان ماساژور در کنار این تیم خواهند بود.
فارسفارس3 ماه قبل
ایگور کولاکوویچ، امیر خوش‌خبر، سعید رضایی، محمود شیعی، بهروز عطایی مسعود آرمات در جایگاه ویژه حضور دارند. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های والیبال سایپا و پیکان در سومین دیدار خود در پلی آف لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفته‌اند. بر این اساس ایگور کولاکوویچ، امیر خوش‌خبر، سعید رضایی، محمود شیعی، بهروز عطایی مسعود آرمات در جایگاه ویژه حضور دارند. *تماشاگران تیم‌های سایپا و پیکان در تمام طول بازی تیم‌های مورد علاقه خود را تشویق می‌کنند. *استقبال از این بازی با حضور خبرنگاران و عکاسان به قدری است که جای خالی در جایگاه تماشاگران دیده نمی‌شود.
برنابرنا3 ماه قبل
سرپرست فدراسیون والیبال با امضای احکامی اعضای کادرفنی تیم جوانان پسر را معرفی کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، افشین داوری با امضا احکامی اعضای کادرفنی تیم جوانان پسر ایران را معرفی کرد. بر این اساس اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان ایران است و بهروز عطایی سرمربی این تیم خواهد بود که خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کند. لیست کامل اعضای تیم والیبال جوانان ایران به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست) بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) حسین خوریانی، امین علی اکبری (آنالیزور) بهمن تاروردی (بدنساز) محمود محمدی (ماساژور)
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال جوانان ایران خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی به میزبانی بحرین آماده می‌کند. در شرایطی که بهروز عطایی ۲۷ بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرده بود، تمرین امروز با حضور ۱۸ بازیکن برگزار شد. همچنین امیرحسین اسفندیار و امیر محمد فلاحت‌خواه با نظر ایگور کولاکوویچ به اردوی تیم جوانان ایران اضافه شدند تا بعد از مدتی حضور در تمرینات تیم بزرگسالان، به اردوی آماده سازی تیم جوانان بپیوندند. شاگردان بهروز عطایی در روز دو نوبت تمرین می‌کنند که هر‌ نوبت حدود سه ساعت خواهد بود. طبق برنامه کادر فنی ملی‌پوشان حدود یک ساعت و نیم بدنسازی و حدود یک ساعت و نیم تمرین توپی دارند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار تسنیم از آمل، تیم والیبال کاله در هفته دوم مرحله حذفی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برای تکمیل شگفتی میزبان تیم خاتم اردکان بود که در نهایت این تیم کاله بود که با نتیجه ۳بر ۱ به پیروزی ارزشمندی دست یافت. تیم کاله مازندران در حالی در سالن پیامبراعظم (ص) آمل میزبان تیم خاتم اردکان بود که اردکانی‌ها جدال نخست را واگذار کردند تا کار سختی در آمل برای دیدار دوم داشته باشد اما در آنسوی میدان نیز شاگردان جوان بهروز عطایی در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی گرفتند که این روند مثبت با پیروزی مقابل خاتم اردکان در پلی آف تکمیل شد و حالا بهروز عطایی در اندیشه پیروزی و تقابل بعدی تیم خود در پلی آف هستند. انتهای پیام/ش
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
خبرگزاری میزان- بهروز عطایی، سرمربی تیم کاله آمل گفت: پیروزی مقابل پیکان در استاندارد‌های والیبال روز دنیا نمی‌گنجد و منطق می‌گوید که نباید پیکان را می‌بردیم. بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم والیبال کاله مقابل پیکان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. می‌دانستیم که این بازی برای پیکان اهمیت زیادی دارد چرا که فاصله امتیازات این تیم با تیم کاله بسیار کم است. سرمربی تیم والیبال کاله درباره عملکرد این تیم تا به اینجای فصل تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از تیم‌هایی که بیشتر از کاله هزینه کرده‌اند در جدول رده‌بندی پایین‌تر از ما هستند. در واقع پیروزی مقابل پیکان در استاندارد‌های والیبال روز دنیا نمی‌گنجد و منطق می‌گوید که نباید پیکان را می‌بردیم.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عصر روز دوشنبه بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران با حضور در محل فدراسیون نشستی ۲ ساعته با افشین داوری داشت تا برنامه‌های این تیم را در سال آینده تشریح کند. در این جلسه عملکرد تیم جوانان مورد بررسی قرار گرفت و برنامه‌های سال آینده در اختیار سرپرست فدراسیون داده شد تا با برنامه ریزی و هماهنگی لازم تیم جوانان آماده رقابت‌های قهرمانی جهان در بحرین شود. بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان پس از این نشست گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوبی بود و برنامه‌های تیم در اختیار آقای داوری قرار گرفت. کادر فنی تقریبا با همان اعضای قبلی به کار خود ادامه می‌دهد و تیم با تمام توان آماده رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد شد. با توجه به شرایط لیگ و هماهنگی هایی که در آینده انجام خواهیم داد تاریخ قطعی شروع اردو نیز اعلام می‌شود.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، عصر روز دوشنبه بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران با حضور در محل فدراسیون نشستی ۲ ساعته با افشین داوری داشت تا برنامه‌های این تیم را در سال آینده تشریح کند. در این جلسه عملکرد تیم جوانان مورد بررسی قرار گرفت و برنامه‌های سال آینده در اختیار سرپرست فدراسیون داده شد تا با برنامه ریزی و هماهنگی لازم تیم جوانان آماده رقابت‌های قهرمانی جهان در بحرین شود. بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان پس از این نشست گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوبی بود و برنامه‌های تیم در اختیار داوری قرار گرفت. کادر فنی تقریبا با همان اعضای قبلی به کار خود ادامه می‌دهد و تیم با تمام توان آماده رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد شد. با توجه به شرایط لیگ و هماهنگی هایی که در آینده انجام خواهیم داد تاریخ قطعی شروع اردو نیز اعلام می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: قرعه سختی در جام جهانی والیبال جوانان نصیب ما شد، اما با این وجود تلاش می‌کنیم نتایج خوبی برابر این تیم‌ها کسب کنیم. بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قرعه‌کشی رقابت‌های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: قرعه سختی نصیب تیم ما شد. تونس قهرمان آفریقا است و این نشان می‌دهد ما در گروه سختی قرار گرفته‌ایم. وی ادامه داد: به نظرم گروه‌های C و D از سخت‌ترین تیم‌های این مسابقات به حساب می‌آیند اما با این وجود تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را در این رقابت‌ها کسب کنیم. سرمربی تیم والیبال جوانان در خصوص اینکه آیا شناختی از تیم‌های همگروه ایران دارد یا خیر، تصریح کرد: با توجه به اطلاعاتی که از این تیم‌ها کسب می‌کنیم تلاشمان را به کار می‌گیریم روی نقاط ضعف و قوت این تیم‌ها کار کنیم.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
در اواخر ست چهارم پیکانی‌ها به رای داور اعتراض کردند و آرمین رنجبر بازیکن ذخیره تیم پیکان تهران به داخل زمین آمد و با بازیکنان تیم کاله آمل درگیری لفظی پیدا کرد که این سبب متشنج شدن جو سالن پیامبراعظم شد اما دقایقی بعد دو تیم بازی را از سر گرفتند. شاگردان بهروز عطایی که در بازی گذشته با نتیجه ۳ بر ۱ از تیم سایپا شکست خوردند این هفته عزم خود را جزم کرده بودند که پبکانیها را در آمل متوقف کنند که به این امر دست یافتند. شاگردان بهروز عطایی چهارشنبه هفته آینده جدال حساسی را با نماینده گنبد در آمل دارند که برای حضور در مرحله پلیآف به این پیروزی خانگی نیاز مبرم دارند. تیم والیبال کاله آمل با کسب ۱۲ پیروزی و ۹ شکست ۳۵ امتیازی است و در رده ششم جدول ردهبندی لیگ برتر والیبال قرار دارد و در آنسوی میدان نیز تیم پیکان تهران با کسب ۱۵ پیروزی در رده دوم جدول رقابتهای لیگ برتر والیبال حضور دارد. ‌انتهای پیام/ش
فارسفارس4 ماه قبل
سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: کاله تیم خوبی را امسال به میدان فرستاده و به بهروز عطایی برای داشتن چنین تیمی تبریک می‌گویم. اکبری: کاله تیم خوبی به مسابقات فرستاده/سایپا به هر شهری می‌رود باید توهین هواداران را بشنودبه گزارش خبرگزاری فارس، پیمان اکبری پس از برتری مقابل کاله گفت: کاله تیم خوبی را امسال به میدان فرستاده و به بهروز عطایی برای داشتن چنین تیمی تبریک می‌گویم. اکبری گفت: تماشاگری نداریم که بخواهد به تیم کاله توهین کند اما سایپا هر شهری که سفر می‌کند باید توهین هواداران آن شهر را بشنود به همین علت معتقدم باید یک بار برای همیشه از این بی اخلاقی جلوگیری به عمل آید. سرمربی سایپا درباره استفاده از ویدیو چک در هفته‌های آتی اذعان کرد: اگر آقایان می‌خواهند از ویدیو چک استفاده کنند باید تکنولوژی را در همه استان‌ها لحاظ کنند نه اینکه فقط در تهران این سیستم پیاده شود چرا که ما در شهرستان بدون ویدیو چک مقابل حریف بازی می‌کنیم و این گونه تیم‌های تهرانی متضرر می‌شوند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف پیگیری که در یکی از جذاب‌ترین دیدارهای این هفته، تیم جوان کاله آمل کار دشواری را در سالن پیامبراعظم (ص) آمل، مقابل پیکان تهران دارد. شاگردان بهروز عطایی که در بازی گذشته با نتیجه سه بر یک از تیم سایپا شکست خوردند این هفته در آمل به مصاف پیکان تهران می‌رود. نکته قابل توجه این دیدار حضور بازیکنان سابق تیم کاله مازندران در تیم پیکان هستند که باید برای نخستین بار در مقابل تماشاگران آملی قرار بگیرند و در آن سوی میدان نیز شاگردان بهروز عطایی عزم خود را جزم کردند تا با حمایت هواداران پرشور خود بتوانند یک پیروزی خانگی ارزشمند را کسب کنند. تیم والیبال کاله آمل با کسب ۱۱ پیروزی و ۹ شکست ۳۲ امتیازی است و در رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر والیبال قرار دارد و در آنسوی میدان نیز تیم پیکان تهران با کسب ۱۵ پیروزی در رده دوم جدول رقابت‌های لیگ برتر والیبال حضور دارد. انتهای پیام/ح
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار تسنیم از آمل، رسول آقچلی پشت خط زن تیم شهرداری گنبد شامگاه چهارشنبه و پس از شکست در مقابل تیم کاله آمل، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوب و جذابی بود که در نهایت کاله به پیروزی رسید و به آنها تبریک میگویم. وی درباره تقابل با بهروز عطایی سرمربی سابق خود نیز گفت: بهروز عطایی یکی از بهترین مربیان ایران است که برای من نیز زحمات بسیاری کشید که همیشه لطفش شامل حال من شده است و والیبال خود را به نوعی مدیون آقای عطایی هستم. قطر پاسور گنبدی تیم شهرداری گنبد در رابطه با تماشاگران تیم کاله آمل بیان داشت: تماشاگران آملی همیشه خوب هستند و همیشه جو بسیار خوبی در سالن حاکم است. بازیکن سابق تیم والیبال کاله آمل خاطرنشان کرد: روزهای بسیار خوبی را در تیم کاله داشتم و در فصل گذشته نیز با وجود مصدومیتی که برایم بوجود آمد از شرایط بازی دور شدم اما الان شرایط نسبتا خوبی را دارم و برای رسیدن به ترکیب اصلی باید تلاشم را بیشتر کنم. انتهای پیام/ ت
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ اردوهای تیم ملی والیبال جوانان ایران از تاریخ ۲۴ فروردین ماه به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود که با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان، ۲۴ بازیکن به این اردو دعوت شده‌اند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه ریزی اعلام شده ۵ اردو در برنامه این تیم پیش بینی شده است. هدایت این تیم را نیز بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات و علیرضا طلوع کیان به عنوان مربی، حسین کاظمی و وحید صادقی به عنوان کمک مربی، حسین خوریانی و امین علی اکبری به عنوان آنالیزور بر عهده دارند. همچنین اکبر محمدی به عنوان سرپرست، بهمن تاروردی به عنوان بدنساز، بهمن سلطانی به عنوان مشاور فنی و محمود محمدی به عنوان ماساژور در کنار این تیم خواهند بود. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو نیز به شرح زیر است:۱- امیرمحمد فلاحت‌خواه۲- امیرحسین صابری۳- محمدحسین راستی۴- فاروق گوگجلی۵- محمد جعفری۶-محمدرضا حضرت‌پور۷-موسی سخاوی۸-حسین سلیمان‌اهری۹-امیرحسین توخته۱۰-مهران فیض امام دوست۱۱-مهدی جلوه۱۲-مهدی جعفروند۱۳-علی زارع۱۴-پوریا یلی۱۵-علی طبری۱۶-علیرضا شاه‌علی۱۷-امیرحسین ناوی۱۸-مرتضی شریفی۱۹-محمدرضا بیک۲۰-عرفان غلامی‌پور۲۱-مصطفی نجفی۲۲-احسان دانش‌دوست۲۳-محمدرضا مشهدی۲۴-امیرحسین اسفندیارمنبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
ایسنا: اردوهای تیم ملی والیبال جوانان ایران از تاریخ ۲۴ فروردین ماه به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود که با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان، ۲۴ بازیکن به این اردو دعوت شده‌اند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه ریزی اعلام شده ۵ اردو در برنامه این تیم پیش بینی شده است. هدایت این تیم را نیز بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات و علیرضا طلوع کیان به عنوان مربی، حسین کاظمی و وحید صادقی به عنوان کمک مربی، حسین خوریانی و امین علی اکبری به عنوان آنالیزور بر عهده دارند. همچنین اکبر محمدی به عنوان سرپرست، بهمن تاروردی به عنوان بدنساز، بهمن سلطانی به عنوان مشاور فنی و محمود محمدی به عنوان ماساژور در کنار این تیم خواهند بود. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو نیز به شرح زیر است:۱- امیرمحمد فلاحت‌خواه۲- امیرحسین صابری۳- محمدحسین راستی۴- فاروق گوگجلی۵- محمد جعفری٦-محمدرضا حضرت‌پور٧-موسی سخاوی٨-حسین سلیمان‌اهری٩-امیرحسین توخته١٠-مهران فیض امام دوست١١-مهدی جلوه١٢-مهدی جعفروند١٣-علی زارع١٤-پوریا یلی١٥-علی طبری١٦-علیرضا شاه‌علی١٧-امیرحسین ناوی١٨-مرتضی شریفی١٩-محمدرضا بیک٢٠-عرفان غلامی‌پور٢١-مصطفی نجفی٢٢-احسان دانش‌دوست٢٣-محمدرضا مشهدی٢٤-امیرحسین اسفندیار
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم جوانان اعلام شد. این اردو از تاریخ ۲۴ فروردین ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و بازیکنان دعوت شده به این اردو باید روز ۲۳ فروردین ماه خود را به اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان معرفی کنند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و براساس برنامه ریزی اعلام شده ۵ اردو در برنامه این تیم پیش بینی شده است. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو:۱-امیرمحمدفلاحت خواه۲-امیرحسین صابری۳-محمدحسین راستی۴-فاروق گوگجلی۵-محمد جعفری٦-محمدرضاحضرت پور٧-موسی سخاوی٨-حسین سلیمان اهری٩-امیرحسین توخته١٠-مهران فیض امام دوست١١-مهدی جلوه١٢-مهدی جعفروند١٣-علی زارع١٤-پوریا یلی١٥-علی طبری١٦-علیرضا شاه علی١٧-امیرحسین ناوی١٨-مرتضی شریفی١٩-محمدرضا بیک٢٠-عرفان غلامی پور٢١-مصطفی نجفی٢٢-احسان دانش دوست٢٣-محمدرضا مشهدی٢٤-امیرحسین اسفندیاراسامی اعضای کادرفنی به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست) بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) حسین خوریانی، امین علی اکبری (آنالیزور) بهمن تاروردی (بدنساز) بهمن سلطانی (مشاور فنی) محمود محمدی (ماساژور) انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، قرعه کشی رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان یکشنبه شب در کشور بحرین برگزار شد و تیم ایران حریفان خود را شناخت. شاگردان بهروز عطایی در گروه سوم مسابقات با تیم‌های روسیه، چک و تونس هم گروه شدند. برنامه دیدار‌های ایران در مرحله گروهی به شرح زیر است: پنجشنبه ۲۷ تیرماهایران - تونسروسیه- جمهوری چکجمعه ۲۸ تیرماهایران - روسیهتونس- جمهوری چکشنبه ۲۹ تیرماهایران - جمهوری چکروسیه - تونسانتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران، اسامی بازیکنان دعوت شده به دومین اردوی تیم جوانان اعلام شد. این اردو از روز شنبه ۷ اردیبهشت در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و بازیکنان دعوت شده به این اردو باید روز جمعه ۶ اردیبهشت، ساعت ۱۸ خود را به اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان معرفی کنند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه‌ریزی اعلام شده، این دومین اردو از پنج اردوی پیش‌بینی شده در برنامه این تیم است. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو:۱- امیر محمد فلاحت‌خواه۲- امیر حسین صابری۳- محمد حسین راستی۴- فاروق گوگجلی۵- محمد جعفری٦- محمدرضا حضرت‌پور٧- موسی سخاوی٨- حسین سلیمان اهری٩- امیر حسین توخته١٠- مهران فیض امام‌دوست١١- مهدی جلوه١٢- مهدی جعفروند١٣- علی زارع١٤- رضا محمودآبادی١٥- پوریا یلی۱۶- بردیا سعادت۱۷- علی طبری۱۸- علیرضا شاه‌علی۱۹- امیرحسین ناوی۲۰- مرتضی شریفی۲۱- محمدرضا بیک۲۲- عرفان غلامی‌پور۲۳- مصطفی نجفی۲۴- احسان دانش‌دوست۲۵- محمدرضا مشهدی۲۶- سهیل کمال‌آبادی۲۷- امیرحسین اسفندیاراسامی اعضای کادرفنی به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست) بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع‌کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) بهمن تاریوردی‌زاده (بدنساز) مهدی احمدی (فیزیوتراپ) حسین خوریانی، امین علی‌اکبری (آنالیزور) محمود محمدی (ماساژور) بهمن سلطانی (مشاور فنی)
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران، اسامی بازیکنان دعوت شده به دومین اردوی تیم جوانان اعلام شد. این اردو از روز شنبه ۷ اردیبهشت در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و بازیکنان دعوت شده به این اردو باید روز جمعه ۶ اردیبهشت، ساعت ۱۸ خود را به اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان معرفی کنند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه‌ریزی اعلام شده، این دومین اردو از پنج اردوی پیش‌بینی شده در برنامه این تیم است. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو:۱- امیر محمد فلاحت‌خواه۲- امیر حسین صابری۳- محمد حسین راستی۴- فاروق گوگجلی۵- محمد جعفری٦- محمدرضا حضرت‌پور٧- موسی سخاوی٨- حسین سلیمان اهری٩- امیر حسین توخته١٠- مهران فیض امام‌دوست١١- مهدی جلوه١٢- مهدی جعفروند١٣- علی زارع١٤- رضا محمودآبادی١٥- پوریا یلی۱۶- بردیا سعادت۱۷- علی طبری۱۸- علیرضا شاه‌علی۱۹- امیرحسین ناوی۲۰- مرتضی شریفی۲۱- محمدرضا بیک۲۲- عرفان غلامی‌پور۲۳- مصطفی نجفی۲۴- احسان دانش‌دوست۲۵- محمدرضا مشهدی۲۶- سهیل کمال‌آبادی۲۷- امیرحسین اسفندیاراسامی اعضای کادرفنی به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست) بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع‌کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) بهمن تاریوردی‌زاده (بدنساز) مهدی احمدی (فیزیوتراپ) حسین خوریانی، امین علی‌اکبری (آنالیزور) محمود محمدی (ماساژور) بهمن سلطانی (مشاور فنی) انتهای پیام/
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال کاله در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و ما از قبل پیش‌بینی چنین دیداری را می‌کردیم. این دیدار برای هر دو تیم با توجه به فاصله کمی که در جدول با یکدیگر داشتند، بسیار مهم بود. وی در ادامه افزود: خوشبختانه همه کسانی که در سالن بودند، از تماشای این بازی زیبا لذت بردند. کمیته داوران اصرار دارد که همه داوران در دیدارهای سخت قضاوت کنند و به این ترتیب تیم‌ها به موش‌های آزمایشگاهی این دوستان تبدیل شده‌اند. تنش در شهرستان‌ها به خاطر نوع داوری است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون والیبال، امیرحسین اسفندیار و امیر محمد فلاحت خواه با نظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال به اردوی تیم جوانان ایران اضافه شدند. بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در این باره به سایت فدراسیون گفت: با ۲۷ بازیکن کار خود را شروع کردیم. در این اردو فلاحت خواه و اسفندیار به تیم ما اضافه می‌شوند و این اتفاق با نظر کولاکوویچ رخ داد که باید از ایشان بابت این تصمیم و همکاری با تیم جوانان تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.
مهرمهر4 ماه قبل
تیم کاله نیز با هدایت بهروز عطایی با ۱۱ پیروزی و یک پله بالاتر از سایپا در رده ششم قرار دارد. جای تاسف دارد که کمیته داوران تصور می‌کند که در چیدمان داوری اشتباه نمی‌کند. سرمربی تیم والیبال کاله تاکید کرد: استراتژی کمیته داوران در به کار گیری داوران اشتباه است. متاسفانه هدف کمیته داوران این است تا همه داوران تمام بازی‌ها را سوت بزنند و تیم‌های باشگاهی به موش آزمایشگاهی تبدیل شده‌اند. ماهیت داوری در ایران مشکل ندارد ولی چیدمان داوری ایراد دارد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
۲۷ بازیکن با نظر سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به دومین اردوی این تیم فراخوانده شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون والیبال، با اعلام بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران، اسامی بازیکنان دعوت شده به دومین اردوی تیم جوانان اعلام شد. این اردو از روز شنبه ۷ اردیبهشت در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و بازیکنان دعوت شده به این اردو باید روز جمعه ۶ اردیبهشت، ساعت ۱۸ خود را به اکبر محمدی سرپرست تیم جوانان معرفی کنند. تیم جوانان خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند و بر اساس برنامه‌ریزی اعلام شده، این دومین اردو از پنج اردوی پیش‌بینی شده در برنامه این تیم است. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو:۱- امیر محمد فلاحت‌خواه۲- امیر حسین صابری۳- محمد حسین راستی۴- فاروق گوگجلی۵- محمد جعفری٦- محمدرضا حضرت‌پور٧- موسی سخاوی٨- حسین سلیمان اهری٩- امیر حسین توخته١٠- مهران فیض امام‌دوست١١- مهدی جلوه١٢- مهدی جعفروند١٣- علی زارع١٤- رضا محمودآبادی١٥- پوریا یلی۱۶- بردیا سعادت۱۷- علی طبری۱۸- علیرضا شاه‌علی۱۹- امیرحسین ناوی۲۰- مرتضی شریفی۲۱- محمدرضا بیک۲۲- عرفان غلامی‌پور۲۳- مصطفی نجفی۲۴- احسان دانش‌دوست۲۵- محمدرضا مشهدی۲۶- سهیل کمال‌آبادی۲۷- امیرحسین اسفندیاراسامی اعضای کادرفنی به شرح زیر است: اکبر محمدی (سرپرست) بهروز عطایی (سرمربی) مسعود آرمات، علیرضا طلوع‌کیان (مربی) حسین کاظمی، وحید صادقی (کمک مربی) بهمن تاری‌وردی‌زاده (بدنساز) مهدی احمدی (فیزیوتراپ) حسین خوریانی، امین علی‌اکبری (آنالیزور) محمود محمدی (ماساژور) بهمن سلطانی (مشاور فنی) انتهای پیام
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله آمل پس از دومین شکست تیمش برابر سایپا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌برتر والیبال، اظهار داشت: امروز شاهد بازی با کیفیتی نبودیم. این مسابقه از لحاظ فنی در حد نیمه‌نهایی لیگ نبود و تیم ما نیز اصلا خوب کار نکرد. عطایی در مورد بازی نخست تیمش مقابل سایپا گفت: بازی اول را با همه توان بازی‌ کردیم‌ و با یک حادثه بازی را باختیم، شاید اگر آن اتفاق نمی‌افتاد چنین نتیجه‌ای در این بازی نیز رقم نمی‌خورد. سرمربی کاله اضافه کرد: سایپا تیم بسیار پرمهره‌ای است و با این بازی امروز شانس اول قهرمانی خواهد بود. در مقابل تیم سایپا مسلط کار ‌کرد و مستحق پیروزی در این بازی بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
با نظر ایگور کولاکوویچ، امیرحسین اسفندیار و امیرمحمد فلاحت‌خواه می‌توانند در ادامه اردوهای تیم ملی جوانان والیبال با سایر ملی‌پوشان تمرین کنند. به گزارش ایسنا، با نظر ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان، دو بازیکن تیم ملی امیرحسین اسفندیار و امیرمحمد فلاحت‌خواه از امروز (یک‌شنبه) ۸ اردیبهشت ماه با تیم ملی جوانان تمرین می‌کنند تا خود را برای مسابقات پیش‌رو آماده کنند. تیم ملی جوانان خود زیر نظر بهروز عطایی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کند و این پیوستن اسفندیار و فلاحت‌خواه به جمع جوانان به معنای اخراج آن‌ها از تیم ملی بزرگسالان نیست. انتهای پیام
مهرمهر1 ماه قبل
فدراسیون، ایگور کولاکوویچ (سرمربی بزرگسالان) و بهروز عطایی (سرمربی جوانان) در این زمینه تصمیم گیری خواهند کرد و من تابع تصمیمات هستم. برای پیشرفت تیم ملی هرکاری که بتوانم انجام می‌دهم تا بهترین نتیجه کسب شود و برای این کار تمام توانم را خواهد گذاشت. اسفندیار در پایان درباره رقابت‌های لیگ برتر گفت: لیگ خوبی بود و با تمام سختی‌ها و بدی‌هایش تمام شد. به همراه تیم پیکان در مسابقات می‌توانستیم جز چهار تیم برتر باشیم اما نشد. چیزی را از دست ندادیم چرا که سیاست باشگاه سه ساله است و برای سال جدید هدف داریم.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- تیم جوانان ایران بامداد پنجشنبه تهران را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک کرد تا اردوی آماده سازی ۱۰ روزه خود را پشت سر بگذارد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فهرست کاروان اعزامی ایران به اردوی آماده سازی در بلغارستان به شرح زیر است: اکبرمحمدی سرپرست، بهروز عطایی سرمربی، علیرضا طلوع کیان-حسین کاظمی مربیان، حسین خوریانی آنالیزور، منوچهر جواهری تراپیست، محمود محمدی ماساژوربازیکنان: امیرحسین اسفندیار، احسان دانش دوست، سهیل کمال آبادی، محمدرضا مشهدی، محمد رضا بیک، امیر محمد فلاحت خواه، امیر حسین صابری، موسی سخاوی، حسین سلیمان اهری، امیرحسین توخته، مهران فیض، مهدی جلوه، رضا محمودآبادی و بردیا سعادت
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، بهروز عطایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعزام تیم درمانی به روستاهای محاصره در آب حاشیه رودخانه سیمره اظهار داشت: تیم درمانی اصفهان و لرستان به همراه داروها و اقلام بهداشتی با دو فروند قایق به روستای چغاسبزنقدعلی اعزام شدند. وی افزود: این تیم‌های درمانی پس از استقرار در خانه بهداشت این روستا بلافاصله اقدام به ارائه خدمات درمانی کردند. معاون درمان و توان‌بخشی جمعیت هلال‌احمر استان لرستان عنوان کرد: مقصد بعدی خدمات‌رسانی این تیم روستاهای قبربابامراد و چم لتوربود که دسترسی به مناطق فوق میسر نشد. انتهای پیام/ن
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، فهرست ۲۱ بازیکن دعوت شده به اردوی سوم تیم والیبال جوانان پسر ایران مشخص شد. به این ترتیب و با اعلام بهروز عطایی افرادی که نام آنها در ادامه می‌آید باید خود را ساعت ۱۹ روز جمعه ۲۰ اردیبهشت به اردوی تیم در آکادمی ملی المپیک معرفی کنند:۱-امیرمحمدفلاحت خواه۲-امیرحسین صابری۳-فاروق گوگجلی۴-محمدرضاحضرت‌پور۵-موسی سخاوی۶-حسین سلیمان اهری۷-امیرحسین توخته۸-مهران فیض امام دوست۹-مهدی جلوه۱۰-رضا محمودآبادی۱۱-پوریا یلی۱۲-بردیا سعادت۱۳-علی طبری۱۴-امیرحسین ناوی۱۵-مرتضی شریفی۱۶-محمدرضا بیک۱۷-مصطفی نجفی۱۸-احسان دانش دوست۱۹-محمدرضا مشهدی۲۰-سهیل کمال آبادی۲۱-امیرحسین اسفندیارانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید