بهروز نعمتی

بهروز نعمتی

فردا نیوزفردا نیوز7 ساعت قبل
حیدرعلی عابدی به وزیر صنعت: علت عدم برخورد قاطع در خصوص جمع آوری معادن گچ و شن در شهر اصفهان به عنوان مهمترین منابع تولید ریزگرد. اعتراض ۷۰ نماینده به عدم قرائت گزارش نهایی حادثه قطار تبریز-مشهد۷۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس نسبت به معطلی یک ساله گزارش نهایی حادثه قطار تبریز-مشهد انتقاد کردند. به گزارش خبرنگار مهر، ۷۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار قرائت گزارش نهایی کمیسیون عمران در مورد حادثه قطار تبریز-مشهد شدند. بنابراین فوریت قرائت گزارش در مجلس و اعلام نتیجه رسیدگی قضائی را خواستاریم. به گفته احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز ۷۰ نماینده مجلس این نامه را امضا کردند.
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
تعدادی از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، که امروز در دستور کار صحن علنی مجلس بود، شدند. بررسی جزئیات طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از روز گذشته در دستور کار نشست علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. در نشست علنی امروز مجلس نیز ۱۰ ماده طرح مذکور به تصویب رسید و تنها دو ماده دیگر آن برای تصویب نهایی این طرح برای بررسی باقی مانده بود. در همین رابطه تعدادی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس تقاضای مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان و به تصویب نرسیدن آن شدند که البته تقاضای آنها با مخالفت مجلس روبه رو شد. همچنین امضای دو نفر از نمایندگان موافق با این نامه ناخوانا بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به هر حال حجم این انتقادات با موقتی خواندن حضور بهروز نعمتی به عنوان سرپرست، رفته رفته کم شد و جامعه کشتی در انتظار برگزاری مجمع انتخابات و حضور رئیسی از جنس کشتی به روزهای پیش رو چشم دوختند. اما اتفاقاتی که بعد از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجمع و نحوه تبلیغات برخی آنها در فضای مجازی افتاد، نشان داد گره کور انتخاب رئیس جدید به این سادگی‌ها باز شدنی نیست و هر روز نیز این کلاف سردرگم، پیچیده‌تر از قبل می‌شود. کسب اطلاع شد هنوز صلاحیت دو کاندیدای اصلی انتخابات تایید نشده و وزارت ورزش همچنان در انتظار تعیین تکلیف این دو رقیب اصلی است. البته متولیان وزارت ورزش با برای احتمال رد صلاحیت هر دو کاندیداها هم راهکار ویژه‌ای در ذهن دارند. بطوریکه مجمع انتخابات کشتی فعلا برگزار نشود و بهروز نعمتی همچنان به عنوان سرپرست در فدراسیون بماند.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، موضوع برگزاری دو انتخابات کشتی و وزنه برداری در ماه‌های اخیر اخبار و حاشیه‌های زیادی را به خود اختصاص داده است. روز گذشته وزارت ورزش ۱۶ تیر ماه را به عنوان زمان برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد، در حالی که این فدراسیون دقیقا ۶ ماه بعد از کشتی باید انتخاباتش را برگزار می‌کرد و کمتر از دو ماه است که وزنه برداری توسط سرپرست اداره می‌شود. با این وجود کشتی در شرایطی که در نهمین ماهی به سر می‌برد که با سرپرست اداره می‌شود (۶ ماه حمید بنی تمیم و سپس بهروز نعمتی)، همچنان نمی‌داند انتخابات فدراسیون چه زمانی قرار است برگزار شود. تنها راهکار وزارت ورزش برای رفع شائبه‌های موجود، کاستن از حجم بالای حاشیه‌ها و عدم آرامشی که ورزش اول المپیکی ایران را درگیر خود کرده است، برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی در سریع‌ترین زمان ممکن باشد. کشتی امید اول ایران برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو است اما این روزها در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد.
ایرناایرنا12 ساعت قبل
بعد از استعفا «رسول خادم» با حکم وزیر ورزش ابتدا «حمید بنی تمیم» به مدت ۶ ماه سرپرست فدراسیون کشتی شد و بعد از آن و در اردیبهشت ماه امسال «بهروز نعمتی» عضو هیات رییسه فدراسیون و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به عنوان سرپرست منصوب شد تا مقدمات برگزاری انتخابات را مهیا سازد. آنطور که مسوولان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده‌اند، انتخابات فدراسیون اواسط تیر ماه برگزار خواهد شد. اما شنیده‌ها حاکیست که ۲ کاندیدای برجسته کشتی ایران رد صلاحیت شده‌اند و این موضوع می‌تواند بر نتیجه انتخابات تاثیر بگذارد، انتخاباتی که ۸ ماه کشمکش، حاشیه و جدال را به این رشته المپیکی و در آستانه بازی‌های المپیک تحمیل کرد. مسوولان ورزش کشور باید هر چه زودتر تکلیف ریاست فدراسیون کشتی را با برگزاری به موقع انتخابات برگزار کنند. ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی از ۱۵ اسفندماه آغاز و ۲۸ اسفند به پایان رسید که در نهایت ۲۱ نفر در آن ثبت نام کردند.
تسنیمتسنیم14 ساعت قبل
محمداسد مسجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص دلیل تغییر محل برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: کادرفنی تیم ملی از ابتدا به دنبال این بود که مسابقات در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود و برای این کار هم دلایل مختلفی داشت. ضمن اینکه عبدالله عزیزی رئیس هیئت کشتی تهران نیز خیلی دوست داشت آنها در این سالن میزبان رقابت‌ها باشند و به این شکل انتخابی تیم ملی بدون هزینه برای فدراسیون تمام می‌شد. وی ادامه داد: اما اصرار از سوی کادرفنی تیم ملی ادامه داشت چون آنها معتقد بودند مسابقات انتخابی تیم ملی با حاشیه امنیت بیشتری در سالن آزادی برگزار می‌شود. داوران بی‌طرف هم برای این مسابقات انتخاب شده‌اند و کادرفنی تیم ملی هم کاملا بر حساسیت‌های موجود آگاه است و مربیان استانی برای کوچینگ کشتی‌گیران انتخاب شده‌اند که بحثی به وجود نیاید. مسجدی در این‌باره که گفته می‌شود محمد بنا از شرایط فعلی کشتی ناراضی است و احتمال جدایی او از تیم ملی فرنگی وجود دارد، تصریح کرد: من هنوز یک بار هم محمد بنا را ندیده‌ام.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پس از اینکه بهروز نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه فدراسیون کشتی با نظر برخی اعضای مجمع و تایید وزارت ورزش به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی منصوب شد، بسیاری از اهالی کشتی به این انتخاب خرده گرفتند. به هر حال حجم این انتقادات با موقتی خواندن حضور بهروز نعمتی به عنوان سرپرست، رفته رفته کم شد و جامعه کشتی در انتظار برگزاری مجمع انتخابات و حضور رئیسی از جنس کشتی به روزهای پیش رو چشم دوختند. خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد هنوز صلاحیت دو کاندیدای اصلی انتخابات تایید نشده و وزارت ورزش همچنان در انتظار تعیین تکلیف این دو رقیب اصلی است. البته متولیان وزارت ورزش با برای احتمال رد صلاحیت هر دو کاندیداها هم راهکار ویژه‌ای در ذهن دارند. بطوریکه مجمع انتخابات کشتی فعلا برگزار نشود و بهروز نعمتی همچنان به عنوان سرپرست در فدراسیون بماند.
خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
بی تردید یکی از اصلی‌ترین بحران هایی که این روزها گریبان سکانداران ورزش کشور را گرفته مسائل مربوط به دو باشگاه پر طرفدار پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس است. هواداران هر دو تیم مدیران خود را به بی کفایتی متهم می‌کنند و هر کدام دلایل زیادی برای این ادعای خود دارند. با این حال این دو فدراسیون هنوز در خصوص برگزاری انتخابات برای تعیین رییس بلاتکلیف هستند. البته روز گذشته محمدشروین اسبقیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری ۱۶ تیرماه برگزار می‌شود. پس از استعفای رسول خادم از ریاست فدراسیون در آبان ۹۷، این فدراسیون هنوز با سرپرست اداره می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، با ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها در دستگاه‌های اجرایی و فدراسیون‌های ورزشی تعداد زیادی از فدراسیون‌های ورزشی با سرپرست اداره شدند تا در نوبت برگزاری انتخابات قرار بگیرند. حالا مشخص نیست چرا مراجع ذیربط فقط برای فدراسیون‌های المپیکی و مدال‌آور این همه تعلل کرده‌اند! احمد ضیایی یکی از افرادی بود که شامل قانون بازنشستگی شد و از فدراسیون والیبال رفت. افشین داوری در تاریخ ۱۶ آذرماه سال ۹۷ با حکم وزیر ورزش سرپرست والیبال شد و این سرپرستی تا امروز سوم تیرماه سال ۹۸ ادامه دارد. با وجود اینکه خردادماه دوره ۶ ماهه داوری به پایان رسیده اما جالب اینجاست که وزارت ورزش هیچ برنامه‌ای برای این رشته المپیکی ندارد.

چالش مجلس و دولت بر سر افزایش حقوق کارمندان در گفت‌وگو با حمیدرضا حاجی بابایی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
عقربه شفافیت روی ۱۰:۱۰ دقیقه، به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دهمین قسمت از فصل دوم برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» باشگاه خبرنگاران جوان امشب (۲ تیر) میزبان حمیدرضا حاجی بابایی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی است. حاجی بابایی در این برنامه درباره افزایش حقوق کارمندان، حقوق‌های ۲۵ میلیونی، راه در‌رو دولت در مصوبه مجلس درباره حقوق‌ها و دیگر موضوعات در حوزه مجلس سخن گفت که مشروح این گفتگو را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. گفتنی است؛ برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» باشگاه خبرنگاران جوان، یک گفت‌وگوی رو در روست که به موضوعات روز جامعه می‌پردازد و می‌کوشد به شفافیت فضای سیاسی-اجتماعی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه‌های مختلف را با حضور یک مهمان شاخص مرتبط با آن حوزه، به صورت صریح در یک زمان حدود ۴۵ دقیقه‌ای بررسی نماید. تعرفه اینترنت در سایت باشگاه خبرنگاران جوان به صورت نیم بها (اینترنت داخلی) محاسبه می‌شود
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در حکمی عبداله فتوحی را بعنوان سرپرست واحد برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی منصوب کرد. در حکم عبداله فتوحی آمده است: «نظر به تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی به موچب این حکم به سمت سرپرست واحد برگزاری مسابقات فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. انتظار دارم با جدیت نسبت به پیگیری مسئولیت‌های مدیریتی خود در این سمت مطابق ضوابط و مقررات موضوعه کوشا بوده و به لطف خداوند بزرگ، در خدمتگزاری به ورزش ملی کشور، موفق باشید.»
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در هفته گذشته بهروز نعمتی برای دیدار با رئیس اتحادیه جهانی راهی سوئیس شد و جلسه‌ای با نناد لالوویچ داشت. بعد از این نشست، سرپرست فدراسیون کشتی اعلام کرد که مدال طلای محمدباقر یخ‌کشی به او بازگردانده خواهد شد و خانم ادیت نیز از سوی این اتحادیه با محرومیت مواجه می‌شود. وی همچنین تاکید کرد که در این جلسه صحبت‌هایی در مورد انتخابات فدراسیون با لالوویچ داشته‌اند و نعمتی گزارشی از وضعیت موجود دراین خصوص به لالوویچ داده است. سیدرضا صالحی‌امیری بعد از این جلسه اعلام کرد که به رئیس اتحادیه جهانی اعلام کرده انتخابات فدراسیون کشتی در سه هفته آینده برگزار خواهد شد. این در حالی است که همچنان همه در انتظار اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی هستند.
مهرمهر3 روز قبل
البته کادر فنی هنوز نامه رسمی کمیسیون پزشکی را دریافت نکرده تا تصمیم نهایی را اتخاذ کند. در نتیجه فعلا نمی‌توان در خصوص شانس حضور او در رقابت‌های جهانی و یا عمل جراحی فوری و دوران نقاهت او نظری داد. کادر فنی بعد از انتخابی با در نظر گرفتن تمامی مسایل، بهترین تصمیم را در خصوص حسین خانی اتخاذ خواهد کرد. حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: فعلا تمرکز ما به برگزاری رقابتهای انتخابی است که روز ۷ تیرماه در ۵ وزن برگزار می‌شود. ضمن اینکه اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد در حال سپری کردن تمرینات هستند و خود را برای رویدادهای پیش رو آماده می‌کنند.
ایرناایرنا4 روز قبل
‌بهروز نعمتی افزود: طبق توافق با کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان، انتخابات فدراسیون را نیمه اول تیر ماه برگزار می‌کنیم و فدراسیون رئیس خود را خواهد شناخت. نعمتی با اشاره به برگزاری اردوهای تیم‌های ملی کشتی و فرنگی در همه رده‌های سنی تصریح کرد: این روزها خانه کشتی روزهای شلوغی را دارد و تیم‌های ملی خود را آماده حضور درمسابقات پیش رو می‌کنند. سرپرست فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: در کشتی فرنگی نیز قرار بود در ۲ وزن در تورنمنتی که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی است حضور یابند که براساس نظر محمد بنا باتوجه به اینکه آن ۲ وزن المپیکی نیست، در این مسابقات حضور شرکت نمی‌کنیم. وی همچنین در خصوص بدهی‌های فدراسیون کشتی گفت: برخی بدهی‌ها حتی برای زمان مرحوم حجت اله خطیب رئیس اسبق فدراسیون کشتی است. وی مبلغ اختلاف احساب با اتحادیه جهانی را ۱۸۰ هزار فرانک اعلام کرد.
فارسفارس4 روز قبل
نعمتی: به بدهی‌های فدراسیون کشتی نپردازیم، بهتر است / فعلا سکوت می‌کنمبه گزارش خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی درباره زمان برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی، گفت: طبق توافقی که با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داشتیم، گفت: فکر می‌کنم نیمه اول تیرماه مجمع انتخابات فدراسیون کشتی برگزار خواهد شد. سرپرست فدراسیون کشتی تصریح کرد: اردوهای تیم‌های ملی در تمام رده‌های سنی به صورت منظم در حال پیگیری است. کادر فنی کشتی آ‌زاد حضور در جام یاشاردوغوی ترکیه را مدنظر دارد. اجازه دهید میزان بدهی‌های فدراسیون توسط بازرس در روز مجمع اعلام شود. نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا تغییراتی در کادر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان خواهیم داشت یا نه گفت: هیچ تغییری نخواهیم داشت و کادر فنی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته با توجه به سفر سرپرست موقت فدراسیون کشتی به سوئیس و دیدار با نناد لالوویچ، عده‌ای عنوان کردند که با دیدار بهروز نعمتی با رئیس اتحادیه جهانی به معنای تصمیم وزارت ورزش برای تعویق انتخابات تا مسابقات جهانی قزاقستان است و بعد از آن نیز باید ثبت‌نام مجددی از کاندیداها به عمل آید. با این وجود مسجدی در مورد مسائلی که پیرامون انتخابات در رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح می‌شود، به تسنیم گفت: ما همچنان منتظر اعلام مکتوب وزارتخانه درخصوص کاندیداهای ریاست فدراسیون و همچنین تاریخ برگزاری انتخابات هستیم اما چیزی که مشخص است، ‌ محمدرضا داورزنی به من گفت برای برگزاری مجمع در ۱۰ روز اول تیر ماه آماده باش. وی همچنین در خصوص صحبت بهروز نعمتی درمورد بازگشت مدال طلای باقر یخ‌کشی در جام ساساری ایتالیا تاکید کرد: ما منتظر اعلام رسمی اتحادیه جهانی و تایید مدال طلای کشتی‌گیرمان هستیم. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم6 روز قبل
تا زمانی هم که مدال را نگیرم باورم نمی‌شود مسئله حل شده است. این مدال برایم آنقدر ارزش ندارد، مسئله رنکینگ بود که اول شدن در جام ساساری روی رنکینگم تاثیر خوبی داشت. واقعا کادرفنی تیم ملی هر چه صلاح بداند به آن احترام خواهم گذاشت. ما همه سرباز تیم ملی هستیم و وظیفه‌مان فقط کشتی گرفتن است. غلامرضا محمدی هم به ما در اردو گفته و هم در مصاحبه‌هایش که تیم ملی اعزامی به جهانی قزاقستان هنوز انتخاب نشده، به همین دلیل همه کشتی‌گیران باید برای رسیدن به دوبنده تیم ملی تلاش کنند.
ایسناایسنا6 روز قبل
بر این اساس محمدباقر یخکشی و بهنام احسان‌پور در رده‌های نهم و دهم وزن ۶۱ کیلوگرم، یونس امامی در رده پنجم وزن ۷۰ کیلوگرم، حسن یزدانی در رده سوم وزن ۸۶ کیلوگرم، علیرضا کریمی در رده دوم وزن ۹۲ کیلوگرم، رضا یزدانی در رده هفتم وزن ۹۷ کیلوگرم و پرویز هادی در رده ششم وزن ۱۲۵ کیلوگرم قرار دارند. در میان ایرانی‌ها امامی رده پنجمی وزن ۷۰ کیلوگرم، تیموری رده هفدهمی وزن ۷۹ کیلوگرم، حسن یزدانی، رضا یزدانی و پرویز هادی شانس قرار گرفتن در جمع نهایی ۴ نفر نخست را دارند. علیرضا کریمی تنها کشتی‌گیر ایران است که حضورش در میان ۴ نفر نخست رنکینگ برای حضور در رقابت‌های جهانی قطعی شده است. *لالوویچ یخکشی را به رده سوم رنکینگ بازمی‌گرداندبه گفته بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی که اعلام کرده لالوویچ مدال طلای محمدباقر یخکشی در جام ساساری را به وی بازمی‌گرداند، وی ۱۴ امتیاز برای کسب مدال طلا می‌گیرد و با ۲۰ امتیازی که در حال حاضر اندوخته اوست به رده سوم رنکینگ می‌رسد چرا که در این وزن جوزف کالن از آمریکا که در رده دوم جای گرفته به عضویت تیم ملی آمریکا در رقابت‌های جهانی درنیامد تا عملا از رنکینگ کنار برود و گاژی مراد رشیداف رده سومی از روسیه نیز به یک وزن بالاتر رفته تا او نیز از جمع رقبای یخکشی خارج شود. البته لزوم اعزام یخکشی به جام یاشاردوغو منوط به بازگردانده شدن مدال طلای جام ساساری و همچنین خلل وارد نشدن به برنامه‌های تمرینی کادر فنی است ضمن اینکه کادر فنی هنوز مشخص نکرده ملی‌پوش وزن ۶۱ کیلوگرم یخکشی خواهد بود یا احسانپور.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سفر سرپرست فدراسیون کشتی کشورمان به سوئیس و دیدارش با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در حالی برگزار شد که پیش از این برخی از اهالی کشتی و اصحاب رسانه نسبت به این موضوع معترض شده و نسبت به این دیدار واکنش نشان داده بودند. این سفر در ابتدا نشانگر این بود که بر خلاف شایعاتی که در خصوص به رسمیت شناخته نشدن نعمتی از سوی اتحادیه جهانی کشتی و خطر تعلیق فدراسیون کشتی به خاطر سرپرستی او مطرح شده بود، این اتحادیه بهروز نعمتی را به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی کشورمان کاملا به رسمیت شناخته که چنین جلسه‌ای را با او برگزار کرده است. نعمتی در این سفر برخی از مشکلات جدی فدراسیون کشتی را برطرف کرد تا با این کار مسیر را برای رئیس آینده فدراسیون هم هموار کرده باشد. از نکات بسیار ارزشمندی که باید به آن اشاره شود، توافق برای پس دادن بدهی چند ساله فدراسیون به اتحادیه جهانی کشتی بود که بر این اساس قرار شد فدراسیون طلب اتحادیه جهانی را به صورت اقساطی پرداخت کند. گفتنی است در صورتی‌ که یخکشی ملی‌پوش کشورمان در رقابت‌های جهانی باشد، این امتیازات تاثیر زیادی در موقعیت این کشتی‌گیر در جدول رقابت‌های جهانی خواهد داشت.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشبهروز نعمتی درباره مباحث مطرح شده در دیدار با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی در سوییس اظهار کرد: جلسه ۲ ساعته بسیار خوب و پرباری را با رییس اتحادیه جهانی کشتی داشتم که در این جلسه مباحث بسیار خوبی مطرح شد. سرپرست فدراسیون کشتی درباره مطرح شدن بدهی ایران به اتحادیه جهانی کشتی نیز خاطرنشان کرد: در این باره نیز صحبت‌های خوبی را داشتیم و قرار شد اتحادیه جهانی رقم دقیق بدهی‌های فدراسیون کشتی ایران را اعلام کند تا ما بصورت دقیق در جریان این بدهی‌ها قرار بگیریم. قرار شد اصلاحاتی نیز درباره بدهی‌ها داشته باشند تا بتوانیم با تعامل این مشکل را حل کنیم. وی درباره برخی شایعات مبنی بر احتمال برگزار نشدن انتخابات تا رقابت‌های قهرمانی جهان و اینکه گفته می‌شود وی قصد دارد به سرپرستی در فدراسیون کشتی کماکان ادامه بدهد، گفت: بنده بنایی برای ماندن ندارم و هدفم برگزاری انتخابات کشتی با نظر وزارت ورزش است. نعمتی خاطرنشان کرد: هنوز پاسخ تایید صلاحیت‌ها از سوی مراجع ذیربط نیامده و به محض اینکه تایید صلاحیت‌ها اعلام شود بلافاصله با همراهی وزارت ورزش، انتخابات فدراسیون کشتی را برگزار می‌کنیم.
ایرناایرنا1 هفته قبل
تهران - معاون اول رییس جمهوری به منظور بازدید و افتتاح چند طرح مهم صنعتی و عمرانی فردا - سه شنبه - به استان زنجان سفر می‌کند. تهران- مراسم نکوداشت زنده‌یاد جمشید مشایخی عصر دوشنبه در مجموعه فرهنگی و هنری آسمان فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. تهران - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: رییس جمهوری در جلسه سه شنبه هفته آینده این شورا شرکت می‌کند. تهران – «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه در پی انتشار خبر درگذشت «محمد مرسی»، به شدت «عبدالفتاح السیسی» رییس جمهوری مصر را مورد حمله قرار داد و از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز انتقاد کرد. تهران - «امانوئل مکرون» رییس جمهوری فرانسه ضمن تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی به تعهدات برجامی خود پایبند بوده، خواستار «صبوری» ایران است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی عصر امروز در راس هیأتی دیپلماتیک متشکل از دیپلمات‌های ایران در سوییس با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی دیدار و گفتگو کرد. نعمتی در این گفتگو به تشریح اتفاقات رخ داده در خلال جام ساساری ایتالیا پرداخت و بر عزم فدراسیون کشتی ایران برای احقاق حق محمدباقر یخکشی و تیم ایران تاکید نمود. وی همچنین با اشاره به بدهی دلاری فدراسیون کشتی با ارائه اسناد و مدارک لازم، از اتخاذ تدابیر سریع برای حل این موضوع خبر داد. ‌رییس صربستانی اتحاد جهانی، در این نشست ضمن آشنایی با نعمتی در جریان روند برگزاری انتخابات کشتی ایران قرار گرفت و از شفاف سازی مسئولان فدراسیون کشتی تقدیر نمود. لالوویچ همچنین از تمایل خود برای حضور در ایران خبر داد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- بهروز نعمتی، سرپرست فدراسیون کشتی ایران که در دیدار با نناد لالوویچ در سوئیس نسبت به موضوع جنجالی دیسکالیفه شدن محمدباقر یخکشی روی سکوی اولی جام بین‌المللی ساساری اعتراض کرده بود اظهار داشت: مدال طلای این کشتی‌گیر به او پس داده می‌شود. لالوویچ اعلام کرد با خانم «ادیت» که نسبت به دیسکالیفه کردن کشتی‌گیر ایرانی اقدام کرده بود، برخورد خواهد شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره جلسه امروز (دوشنبه) خود با نناد لالوویچ اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی با رئیس اتحادیه کشتی داشتیم. یکی از بحث‌ها، بدهی چند ساله فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی کشتی بود که بعد از شرح مکانیزم موجود، قرار شد طلب فدراسیون جهانی را به صورت قسطی و در چندین مرحله پرداخت کنیم. با صحبتی که با لالوویچ داشتیم مدال یخ‌کشی به او بازگردانده می‌شود و اتحادیه جهانی با آن خانم (ادیت) برخورد خواهد کرد. سرپرست فدراسیون کشتی همچنین از سفر لالوویچ در آینده به ایران خبر داد و تصریح کرد: گزارشی از وضعیت اردوها و آمادگی تیم‌های‌مان برای شرکت در مسابقات پیش رو به لالوویچ دادیم که او از این بابت خوشحال شد. قرار است در آینده رئیس اتحادیه جهانی به ایران سفر کند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پیش از این مسئله بدهی‌های فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی با طرح موضوع احتمال تعلیق، به موضوعی نگران‌کننده تبدیل شده بود. اهالی کشتی نظرات متفاوتی در خصوص میزان و چرایی بدهی داشتند، اما موضوع اصلی، فشار اتحادیه جهانی برای تسویه بدهی‌ها بود که در همین راستا امروز (دوشنبه) سرپرست فدراسیون کشتی در سوئیس جلسه‌ای با رئیس اتحادیه جهانی کشتی داشت. بهروز نعمتی، سرپرست فدراسیون کشتی کشورمان در این خصوص به تسنیم گفت: طبق صحبتی که با لالوویچ داشتیم، قرار شد بدهی‌ها در چند قسط پرداخت شود که در مورد زمان پرداخت آن اطلاع‌رسانی از سوی فدراسیون کشتی انجام خواهد شد. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
فردین معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت فعلی فدراسیون کشتی اظهار داشت: وضعیت امروز اصلا به صلاح کشتی مملکت نیست. نایب قهرمان سال ۲۰۰۹ کشتی جهان با اشاره به اینکه وزیر ورزش را می‌شناسد، تصریح کرد: با شناختی که از سلطانی‌فر دارم، او کشتی را دوست دارد. معصومی تاکید کرد: عاجزانه از وزیر ورزش درخواست می‌کنم که اجازه ندهد کشتی بیشتر از این ذلیل شود. وی با اشاره به اینکه در انتخابات کشتی از فرد خاصی حمایت نمی‌کند، گفت: من نه سمت کسی رفته‌ام و نه می‌روم. امیدوارم هر چه زودتر انتخابات برگزار شود چون این بلاتکلیفی اصلا برای کادرفنی تیم‌های ملی و کشتی گیران خوب نیست.

عقربه شفافیت روی بررسی عملکرد کارگروه مد و لباس در حوزه عفاف و حجاب در گفتگو با حمید قبادی دبیر این کارگروه

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
عقربه شفافیت روی ۱۰:۱۰ دقیقه، به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس امشب (۲۶ خرداد) میهمان نهمین قسمت از فصل دوم برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» باشگاه خبرنگاران جوان است. قبادی در این برنامه درباره موضوعات مختلفی همچون دلیل گران‌تر بودن پوشاک ایرانی از خارجی، پیدا نشدن مانتوی پوشیده و مناسب برای بانوان، برنامه محرمانه دشمنان برای سال ۹۸ در حوزه مد، دلیل گرانی چادر مشکی و درخواست مهم تولیدکنندگان پوشاک از دولت صحبت کرده است. مشروح این گفتگو را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. گفتنی است؛ برنامه «۱۰:۱۰ دقیقه» باشگاه خبرنگاران جوان، یک گفت‌وگوی رو در روست که به موضوعات روز جامعه می‌پردازد و می‌کوشد به شفافیت فضای سیاسی-اجتماعی کشور کمک کند و ابهامات موجود در ذهن مخاطبان در حوزه‌های مختلف را با حضور یک مهمان شاخص مرتبط با آن حوزه، به صورت صریح در یک زمان حدود ۴۵ دقیقه‌ای بررسی نماید. تعرفه اینترنت در سایت باشگاه خبرنگاران جوان به صورت نیم بها (اینترنت داخلی) محاسبه می‌شود
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی، برای دیدار با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی، صبح امروز عازم سوئیس شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ نعمتی در این دیدار که در مقر اتحادیه جهانی کشتی برگزار می‌شود، درباره مسائل روز کشتی با لالوویچ گفتگو می‌کند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی در مورد چرایی سفر بهروز نعمتی به سوئیس با وجودی که قبلا عنوان شده بود او به دیدار لالوویچ نخواهد رفت، تصریح کرد: در این خصوص با سرپرست فدراسیون کشتی صحبت کردیم، ظاهرا وقت ملاقاتی برای بهروز نعمتی و لالوویچ تعیین شده بود و به همین دلیل با وجودی که وی از سفر به سوئیس منصرف شده بود، راهی این کشور شد. سفر نعمتی هم دو روزه خواهد بود و روز دوشنبه جلسه‌ای با رئیس اتحادیه جهانی خواهد داشت. مسجدی در پاسخ به این سوال که «آیا سفر بهروز نعمتی به سوئیس را می‌توان منصرف شدن وزارت ورزش از برگزاری انتخابات تا پیش از جهانی قزاقستان تلقی کرد؟» خاطرنشان کرد: هر جور شده انتخابات برگزار می‌شود. همانطور که قبلا هم عنوان شد انتخابات کشتی در ۱۰ روز اول تیر ماه به انجام خواهد رسید. انتهای پیام/
ایسناایسنا1 هفته قبل
بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی، برای دیدار با نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی، صبح امروز (یکشنبه‌) راهی کشور سوئیس شد. به گزارش ایسنا، نعمتی در این دیدار که در مقر اتحادیه جهانی کشتی‌ برگزار می‌شود، در مورد مسائل روز کشتی‌ با لالوویچ گفت و گو خواهد کرد. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید