بهروز وثوقی

بهروز وثوقی

عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
وی درباره اینکه چرا با بنکدار کار نکرده است، توضیح داد: درحال حاضر تعداد زیادی از هنرمندان سینما بیکار هستند و خانه‌نشین شده‌اند. فیلم ما ستایشی از سینما و عشق به سینما بوده و امیدوارم فیلم به سلامت به اکران برسد. آناهیتا درگاهی نیز درباره این فیلم بیان کرد: نقشی که در این فیلم بازی کردم، متفاوت از کارهای قبلی‌ام بود و از این جهت آن را دوست داشتم و از بازی در آن خوشحالم. حامد کمیلی در پایان این نشست گفت: این فیلم ادای احترام به تمام زنان و مردانی است که در سینما کار کردند و ما امروز مدیون آنها هستیم. به نمایندگی از گروه فیلم سینما شهر قصه فیلم را به بهروز وثوقی تقدیم می‌کنیم.
ایلناایلنا3 ماه قبل
وی درباره اینکه چرا با بنکدار کار نکرده است، توضیح داد: درحال حاضر تعداد زیادی از هنرمندان سینما بیکار هستند و خانه‌نشین شده‌اند. فیلم ما ستایشی از سینما و عشق به سینما بوده و امیدوارم فیلم به سلامت به اکران برسد. آناهیتا درگاهی نیز درباره این فیلم بیان کرد: نقشی که در این فیلم بازی کردم، متفاوت از کارهای قبلی‌ام بود و از این جهت آن را دوست داشتم و از بازی در آن خوشحالم. حامد کمیلی در پایان این نشست گفت: این فیلم ادای احترام به تمام زنان و مردانی است که در سینما کار کردند و ما امروز مدیون آنها هستیم. به نمایندگی از گروه فیلم سینما شهر قصه فیلم را به بهروز وثوقی تقدیم می‌کنیم.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
حامد کمیلی بازیگر فیلم «سینما شهر قصه» درباره این فیلم گفت: بار دیگر از دست دادن نخبه‌های کشور را تسلیت می‌گویم. او ادامه داد: اینکه من در فیلم‌های کمدی بازی می‌کنم از تئاتر ریشه گرفته است همیشه سعی می‌کنم نگاه جدی‌تری به فیلم‌‌های کمدی داشته باشم. کیوان علیمحمدی می‌داند دقیقا چه کاری می‌خواهد انجام دهد زیرا سینما را می‌شناسد. کیوان علیمحمدی واقعا کار بلد است، سال‌هاست او را می‌شناسم و به او اعتقاد دارم. کیوان علیمحمدی گفت: من تلفیقی از سینمای پیش از انقلاب هندی تارکوفسکی سینمای فاخر و … هستم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ماه قبل
از خون شد شروع کنیم؟ نقش معتاد بازی کردن، آن هم در فیلم‌های مسعود کیمیایی خیلی سخت است! به علاوه اینکه خود آقای کیمیایی خیلی به من کمک کردند تا بدانم چی کجا و کی باید نقشم را بازی کنم و کمک بگیرم. نگفتید از بازی نقش یک معتاد در فیلمی که کارگردانش مسعود کیمیایی است؟ روز اول که در مورد نقش با آقای کیمیایی صحبت می‌کردیم به من گفتند که من دوتا نقش معتاد در سینمای ایران داشتم یکی بهروز وثوقی و دیگری فریماه فرجامی که هر دو خیلی عالی بازی کردند. «خون شد» بدون کیمیایی در جشنواره اکران شد، جای شان حسابی خالی بود …متاسفانه آقای کیمیایی را در جشنواره نداریم البته می‌توانستیم داشته باشیم. آقای کیمیایی قانع شده بود که به جشنواره بیاید؟ من در جریان نیستم که تصمیم نهایی ایشان چه بود!
ایسناایسنا3 ماه قبل
سازندگان فیلم «سینما شهر قصه» معتقدند: این فیلم برای تمام کسانی که از سینما خاطره دارند ساخته شده است و امیدوارند برای اکرانش این پختگی‌ وجود داشته باشد که «سینما شهر قصه» در ستایش سینماست. به گزارش ایسنا، فیلم نوستالژیک «سینما شهر قصه» در آخرین روز جشنواره فیلم فجر با یادآوری بسیاری از فیلم‌های قدیمی سینما، موسیقی فیلم و چهره‌های قدیمی در پردیس سینمایی ملت به نمایش درآمد. من آن روز منتظر بودم ادامه این حرف یک اما داشته باشد ولی او گفت همه چیز خوب است و امایی وجود ندارد. علی اکبر حیدری نیز افزود: ما خودمان عشق به سینما داشتیم و فکر کردیم قصه خودمان ‌و ‌کسانی که از سینما خاطره دارند را بسازیم. آناهیتا درگاهی و سیاوش مفیدی از دیگر بازیگران این فیلم هم در نشست حضور داشتند.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین، دو تن از خبرنگاران همشهری با دو نگاه متفاوت به رفتار و سخنان شهاب حسینی در جلسه رسانه‌ای‌اش پرداخته‌اند. او بدون نام‌بردن از کارگردان «خون‌ شد»، گفت: «جشنواره‌ فیلم فجر مثل هر فستیوال دیگری در دنیا یک امکان است. چون فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» در زمان خودش اکران نشد و هنگام اکران تأثیر خودش را از دست داد، حرف فیلم فنا شد. با نیامدن شما چه می‌شود؟» دفاع تمام‌قد شهاب حسینی از جشنواره البته بیش از هر چیز به نفع سینماست. نکته دیگر دفاع او از «هزارتو» و «نبات» و انتقاد از نادیده گرفته‌شدن این دو فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر است.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین، انتقاد تند شهاب حسینی از مسعود کیمیایی، به دلیل انصراف او از حضور در جشنواره فیلم فجر، واکنش‌های زیادی را برانگیخته است. از جمله، کانون کارگردانان سینمای ایران، با صدور بیانیه‌ای، اظهارات شهاب حسینی را محکوم کرد. بیانیه کانون کارگردانان سینمای ایران به شرح زیر است: «شورای مرکزی کانون کارگردانان، هرگونه بی‌احترامی، اتهام و اظهارات ناشایست، نسبت به تنها یک ابراز عقیده و نظر شخصی، آن‌هم از سوی مسعود کیمیایی، فیلمساز برحسته موج نوی سینمای ایران را شدیدا محکوم می‌کند. بسیار متاسفیم که در تریبون رسمی جشنواره فیلم فجر، فرصت این بی حرمتی‌ها داده می‌شود و جشنواره این چنین جولانگاه تخریب هنرمندان شده است.»
ایرناایرنا3 ماه قبل
دهمین و آخرین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه با اکران سه فیلم سینمایی و همچنین اعلام نامزدهای این دوره از جشنواره فیلم فجر همراه خواهد بود. سینمای اهالی رسانه بعد از برگزاری نشست خبری فیلم «پسرکشی» شاهد اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم فجر خواهد بود و بدون شک پایان روز دهم جشنواره فیلم فجر یکی از مهمترین التهابات سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود. روزنامه شهروند: شهاب حسینی همان ابتدا، درباره سینما و حاشیه‌ حرف‌هایش برای جشنواره فیلم فجر صحبت کرد و حتی کنایه‌هایی را هم علیه تحریم‌کنندگان جشنواره مطرح کرد. کنار هم قرار گرفتن‌ها باید تداوم پیدا کند و جشنواره فیلم فجر نماد این همگرایی حداکثری است.» او درباره چندصدایی بودن جشنواره فیلم فجر و حذف فیلم‌هایی با نگاه متفاوت از ویترین این رویداد هم گفت: «تأکید بنده به دوستان ما در هیأت انتخاب و داوران، هم به دبیر جشنواره و هم به رئیس سازمان سینمایی این بوده است که جشنواره سینمایی فجر، ویترین سینمای ایران با همه سلیقه‌های متکثر باشد.» «درخت گردو» پرمخاطب‌ترین فیلم فجر در مشهد شدبه گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدرضا محمدیدبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: تا پایان چهارمین روز این جشنواره فیلم «درخت گردو» با استقبال خوب مردم مواجه شده و پرمخاطب‌ترین فیلم این جشنواره تا کنون بوده لست. اما ما تصمیم گرفتیم در آخرین شماره روزنامه پیش از برگزاری اختتامیه جشنواره فجر امسال بهترین‌های هر رشته از سیمرغ فجر را به انتخاب خودمان اعلام کنیم؛ انتخاب‌هایی که ممکن است شباهت‌های زیادی هم با برگزیدگان جشنواره فجر امسال داشته باشد.

روز نهم جشنواره فجر در سینمای رسانه؛ فیلم‌ها و حاشیه‌ها (+عکس)

22+
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
روز شنبه حسینی در نشست رسانه‌ای فیلمش با نام «شین» به کارگردانی میثم کزازی در حاشیه پرسش و پاسخ‌ها باردیگر از تحریم‌کنندگان جشنواره فجر به‌شدت انتقاد کرد. در این نشست بازیگران پیشکسوتی همچون آتش تقی‌پور، هوشنگ توکلی و سیامک اطلسی به‌عنوان بازیگران فیلم «شین» حضور داشتند. حسینی ادامه داد: در مصاحبه‌ای گفتم مردم اگر صدای رسایی داشته باشند و از تریبون برخوردار باشند. برگزار نشدن نشست «خون شد» حاشیه‌های انصراف کیمیایی از حضور در جشنواره فجر به صحبت‌های شهاب حسینی در روز شنبه محدود نبود. فیلم اکران شد اما به رغم روال معمول جشنواره، نشست خبری‌اش برگزار نشد.
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
کامبیز دیرباز با پیراهنی که عکس بهروز وثوقی روی آن چاپ شد بود به نشست خبری فیلم خروج در جشنواره فیلم فجر آمد، پیش از این دبیرخانه جشنواره فجر با نپذیرفتن «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» مانع از نمایش فیلمی با بازی بهروز وثوقی در جشنواره فجر شده بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
فرامرز قریبیان در نشست خبری «خروج» حاتمی‌کیا اعلام کرد که این فیلم آخرین حضور او در سینماست و با این فیلم از بازیگری خداحافظی می‌کند. احمد طالبی‌نژاد با تأکید بر اینکه نقش‌آفرینی قریبیان را در این فیلم و اساسا آثار حاضر در جشنواره را ندیده است از تثبیت سیماچه شخصیتی معترض برای این بازیگر می‌گوید. اعتمادآنلاین| فرامرز قریبیان از همان فیلم اولش «خاک» سیماچه شخصیتی معترض را به خود نسبت داد و در اغلب کارها از جمله «گوزن‌ها» و حتی «غزل» که فیلمی عاشقانه بود این سیماچه را حفظ کرد. فرامرز قریبیان عاشق بازیگری و سینماست و خداحافظی‌اش از این عرصه را نباید جدی گرفت. امیدوارم خداحافظی او صرفا نوعی اعتراض باشد و باز هم فرامرز قریبیان را بر پرده سینما ببینیم.

واکنش توییتری‌ها به اظهارات شهاب حسینی در جشنواره +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
سرویس شبکه‌های اجتماعی مشرق، شب گذشته با برگزاری هشتمین روز از جشنواره فیلم فجر، در نشست خبری فیلم «شین» که با حضور جمعی از هنرمندان در پردیس ملت برگزار شد، شهاب حسینی نسبت به اتفاقات و حاشیه‌های اخیر سینما واکنش نشان داد. او نسبت به تحریم جشنواره فیلم فجر به بهانه سقوط هواپیمای اوکراینی توسط مسعود کیمیایی موضع گرفت و آن را «روغن ریخته را نذر امام زاده کردن» عنوان کرد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلودحسینی نسبت به فحاشی‌ها و توهین‌هایی که برخی، پس از موضع گیری‌هایش برای حضور بهروز وثوقی در کشور و اکران فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» در صفحه مجازی‌اش منتشر کردند، ابراز ناراحتی و نگرانی کرد. تعدادی از کاربران توییتر درباره اظهارات شهاب حسینی در نشست خبری فیلم «شین» واکنش نشان دادند که در ادامه برخی از آنها را مشاهده می‌کنید:
همشهریهمشهری3 ماه قبل
نشست خارج از برنامه فیلم «شین» به کارگردانی میثم کزازی در بامداد نهمین روز از جشنواره فیلم فجر با حضور عوامل فیلم در حالی برگزار شد که شهاب حسینی انتقادات تندی را خطاب به تحریم کنندگان جشنواره مطرح کرد. اولویت دوم من بهروز وثوقی بود، اولویت اول من دیده شدن فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» بود. می‌دانم خیلی‌ها فیلم را می‌بینند چراکه پیام آن فیلم روشن است. اما فیلم در زمان خود اکران نشد و تأثیر خود را از دست داد. من به عنوان یک هنرمند مخاطب را انتخاب نکردم که بگویم اگر مربوط به فلان قشر هستید، مخاطب من نباشید.
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل
در این نشست بازیگران پیشکسوتی همچون آتش تقی‌پور، هوشنگ توکلی و سیامک اطلسی به‌عنوان بازیگران فیلم «شین» حضور داشتند. از موقعیت‌هایی هم استفاده می‌کرد که تجربه سینمایی داشته باشد ژانر این فیلم از ژانر وحشت فراتر است. اولویت دوم من بهروز وثوقی بود، اولویت اول من دیده شدن فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» بود. حسینی درباره تغییر تهیه‌کننده فیلم «شین» هم گفت: در ابتدا قرار بود با تقی علیقلی‌زاده کنار هم بشینیم و با هم فیلم را بسازیم. وی افزود: به نظرم فیلم کزازی ژانر وحشت نیست، بلکه فیلمی مبنی بر کشف راز است این خانه کهنه سمبل گذشته ماست، که چه شده است؟ موسیقی این فیلم به خوبی دیده می‌شود و گویا کمبودهای دراماتیک فیلم را جبران کرده است.

حمله تند «شهاب حسینی» به «مسعود کیمیایی» +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ شهاب حسینی بامداد یکشنبه در نشست خبری فیلم سینمایی شین در پردیس سینمایی ملت، گفت: امکان ندارد در گوشه‌ای از این سرزمین اتفاقی بیفتد و ما رنجیده خاطر نشویم. حسینی تاکید کرد: جشنواره فجر مثل هر فستیوال دیگری در دنیا یک امتیاز است. بازیگر فیلم سینمایی «هزار تو»، افزود: ما طبق قانون فیلم را آوردیم فیلم‌های دیگر هم می‌توانستند درخواست حضور کنند این جلسه هم به درخواست من بود، چراکه ظرف چند وقت گذشته یک طرفه حرف خورده‌ام. حسینی ادامه داد: من همیشه به خاطر احترام به مخاطب با همکارانم درگیر شده‌ام که هر مزخرفی را به عنوان فیلم نسازید و تحویل مخاطب ندهید. حرف فیلم فنا شد.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
توکلی در ارتباط با حضور خود در فیلمی از ژانر وحشت گفت: ژانر وحشت با ساموئل خاچیکیان وارد سینمای ایران شد. سیامک اطلس نیز درباره حضور در فیلم «شین» بیان داشت: زمانی که به این فیلم دعوت شدم، نمی‌دانستم فیلم ژانر وحشت است. شهاب حسینی هم درباره فیلم «شین» گفت: این فیلم را ژانر وحشت نمی‌دانم. حسینی در ارتباط با اکران فیلم گفت: اگر پخش خوبی برای فیلم پیدا کنیم، راه را برای اکران عمومی باز خواهیم کرد. او در ارتباط با فیلم «شین» گفت: این فیلم ژانر وحشت نیست و خانه قدیمی در فیلم نماینگر فرهنگ قدیمی ما است.
مازن آنلاینمازن آنلاین3 ماه قبل
بیشتر بدانید: حضور بهروز وثوقی در جشنواره فجر ۹۸ قطعی شد! محسن امیریوسفی در گفت‌وگویی که به تازگی با هفته‌نامه چلچلراغ داشته درباره حضور بهروز وثوقی در «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» صحبت کرده است. وقتی شما این پیشنهاد را با آقای وثوقی مطرح کردید، واکنش ایشان چه بود؟ آشنایی من با آقای وثوقی از سفری که به آمریکا داشتم، شروع شد. بیشتر بدانید: دل نوشته بهروز وثوقی برای بازگشت به ایران + عکسبیشتر بدانید: بهروز وثوقی با فیلم جنجالی امیریوسفی به جشنواره فجر ۹۸ می‌آید؟! بیشتر بدانید: درخواست شهاب حسینی در رابطه با بهروز وثوقی + عکسبیشتر بدانید: کیهان: گوگوش و بهروز وثوقی کاباره‌ای اند!
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل
بیشتر بدانید: حضور بهروز وثوقی در جشنواره فجر ۹۸ قطعی شد! محسن امیریوسفی در گفت‌وگویی که به تازگی با هفته‌نامه چلچلراغ داشته درباره حضور بهروز وثوقی در «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» صحبت کرده است. وقتی شما این پیشنهاد را با آقای وثوقی مطرح کردید، واکنش ایشان چه بود؟ آشنایی من با آقای وثوقی از سفری که به آمریکا داشتم، شروع شد. بیشتر بدانید: دل نوشته بهروز وثوقی برای بازگشت به ایران + عکسبیشتر بدانید: بهروز وثوقی با فیلم جنجالی امیریوسفی به جشنواره فجر ۹۸ می‌آید؟! بیشتر بدانید: درخواست شهاب حسینی در رابطه با بهروز وثوقی + عکسبیشتر بدانید: کیهان: گوگوش و بهروز وثوقی کاباره‌ای اند!
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ماه قبل
بیشتر بدانید: حضور بهروز وثوقی در جشنواره فجر ۹۸ قطعی شد! محسن امیریوسفی در گفت‌وگویی که به تازگی با هفته‌نامه چلچلراغ داشته درباره حضور بهروز وثوقی در «آشغال‌های دوست‌داشتنی اصل» صحبت کرده است. وقتی شما این پیشنهاد را با آقای وثوقی مطرح کردید، واکنش ایشان چه بود؟ آشنایی من با آقای وثوقی از سفری که به آمریکا داشتم، شروع شد. بیشتر بدانید: دل نوشته بهروز وثوقی برای بازگشت به ایران + عکسبیشتر بدانید: بهروز وثوقی با فیلم جنجالی امیریوسفی به جشنواره فجر ۹۸ می‌آید؟! بیشتر بدانید: درخواست شهاب حسینی در رابطه با بهروز وثوقی + عکسبیشتر بدانید: کیهان: گوگوش و بهروز وثوقی کاباره‌ای اند!

از سوژه شدن عکس پیراهن کامبیز دیرباز تا انتقادات تند حاتمی کیا در جشنواره فجر + تصاویر

7+
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ماه قبل

عاشقانه سینمایی با طعم نوستالژی: نقد فیلم «سینما شهر قصه» + تصاویر

4+
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ماه قبل

از سوژه شدن عکس پیراهن کامبیز دیرباز تا انتقادات تند حاتمی کیا در جشنواره فجر + تصاویر

7+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل

از سوژه شدن عکس پیراهن کامبیز دیرباز تا انتقادات تند حاتمی کیا در جشنواره فجر + تصاویر

7+
مازن آنلاینمازن آنلاین3 ماه قبل

یک مانیفست سیاسی در «ژانر دورهمی» / ادای دین حاتمی‌کیا به سینمای خودش با «خروج»

5+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین3 ماه قبل
پیام مازند - شنیده‌ها حاکی است پس از سال‌ها بهروز وثوقی؛ بازیگر پیشکسوت سینمای پیش از انقلاب روی پرده سینمای ایران می‌رودنمایش آشغال‌های دوست داشتنی با بازی بهروز وثوقی در جشنواره فجرپیش از این اخباری از حضور بهروز وثوقی در فیلم آشغال‌های دوست داشتنی نسخه اصلی منتشر شده بود. گفتنی‌ست محسن امیر یوسفی کارگردان فیلم در سال ۹۱ پس از فیلمبرداری نسخه اولیه در سفر به آمریکا از بهروز وثوقی فیلم میگیرد و با حذف شماری از سکانس‌های نسخه پیشین در نسخه جدید بهروز وثوقی را وارد داستان می‌کند. امروز خبر رسیده که ‏در نامه‌ای که از سازمان سینمایی خطاب به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر صادر شده است، نمایش فیلم آشغال‌های دوست داشتنی اصل با بازی بهروز وثوقی را صرفا برای رسانه و منتقدین (سینماملت) بلامانع اعلام کرده است. بیشتر بدانید: دل نوشته بهروز وثوقی برای بازگشت به ایران + عکسبیشتر بدانید: بهروز وثوقی با فیلم جنجالی امیریوسفی به جشنواره فجر ۹۸ می‌آید؟! بیشتر بدانید: درخواست شهاب حسینی در رابطه با بهروز وثوقی + عکسبیشتر بدانید: کیهان: گوگوش و بهروز وثوقی کاباره‌ای اند!
انتخابانتخاب3 ماه قبل
تابناک خبر داد، در نامه‌ای از سازمان سینمایی به متولیان جشنواره فجر تاکید شده که نمایش فیلم سیمایی «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» برای خبرنگاران و منتقدین در جشنواره فجر بلامانع است. این نامه مجوز پخش تک سانس این فیلم در سینمای رسانه‌ها و منتقدین برای استمزاج از ایشان باشد؛ درخواستی که کف مطالبه سازندگان این فیلم در مقطع کنونی محسوب می‌شود. این نامه در حالی صادر شده که چندی پیش شهاب حسینی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور که رونوشت آن به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود، درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران دستور نمایش نسخه اصلی «آشغال‌های دوست داشتنی» با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند. بخصوص از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه‌تر با یکدیگر داشته باشند. حال از شما درخواستی دارم و آن رفع ممنوعیت حضور دوباره بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
فرامرز قریبیان از آن دست بازیگرانی است که شاید توقع داریم سینما بیشتر پذیرای او باشد و امسال با فیلم تازه ابراهیم حاتمی‌کیا در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. در مورد فرامرز قریبیان همه می‌دانیم که او بازیگر گزیده‌کاری است. وقتی بازیگر قابلی برای بازی در همان سن وجود دارد، چرا باید اینگونه عمل کنیم؟ بازیگرانی مثل فرامرز قریبیان کمیاب هستند و باید از آنها مراقبت جدی کنیم. کسی نمی‌گوید جوانان وارد سینما نشوند بلکه جوان‌ترها باید در کنار بزرگترهایی مثل فرامرز قریبیان بازی را تجربه کنند. یکی از جذابیت‌های حضور افرادی مثل فرامرز قریبیان در سینما نوستالژی‌بودن این چهره‌ها برای مخاطبان است.

به انتهای لیست رسیدید