آخرین و مهم‌ترین اخبار بوشهر، بندر آزاد ایران
بوشهر

اخبار «بوشهر»

وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
تقابل نکو و علیمنصور؛ ببر تا بمانیوضعیت ذوب آهن با وجود اسم و رسم این تیم در جدول خوب نیست. ذوب آهن اکنون با ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول است اما در نقطه مقابل فولاد با ۱۶ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. شاهین با میشو کریستیچوویچ اوج می‌گیرد؟ دیدار تیم‌های سایپا و شاهین از این جنبه که سرمربی تیم بوشهری به تازگی قرار است روی نیمکت این تیم بنشیند می‌تواند جذابیت‌های خودش را داشته باشد. اولین بازی یک مربی تازه وارد آن هم از نوع خارجی اش می‌تواند حساسیت‌های خاص خودش را داشته باشد. سرمربی کروات تیم بوشهری برای زنده کردن تیم شاهین کار راحتی در پیش ندارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، از هفته گذشته و در پی افزایش قیمت بنزین، برخی شهرهای ایران در تب‌ و تاب اعتراض افتادند. آمریکایی‌ها از پایان آشوب‌ها در ایران به حدی عصبانی‌اند که رئیس‌جمهور، معاون، وزیر خارجه، سخنگو و دیگر مقامات آمریکایی همگی دست به توییت شده و در اظهاراتی مداخله‌جویانه حتی به زبان فارسی! البته اوج حقارت و عجز و ناله آمریکا را می‌توان در پیام توییتری پمپئو به زبان فارسی دید که می‌گوید «با تلگرام برای ما فیلم و عکس بفرستید!» وزیر خارجه آمریکا روز گذشته دوباره در اظهاراتی مداخله‌جویانه از مردم ایران خواست تصاویر و مطالب مربوط به اعتراضات را برای او ارسال کنند. به گزارش ایسنا، سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا دیروز جمعه از اضافه شدن نام محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران به لیست تحریم‌های این کشور خبر داد. حمایت دوباره آلمان از آشوبگران در ایرانالبته آلمان هم روز پنج‌شنبه بار دیگر از آشوبگران در ایران حمایت کرد و مدعی شد تهران برای فرونشاندن «اعتراضات» به «اقدامات نامتناسب» متوسل شده است.
فارسفارس2 ساعت قبل
تقابل نکو و علیمنصور؛ ببر تا بمانیوضعیت ذوب آهن با وجود اسم و رسم این تیم در جدول خوب نیست. ذوب آهن اکنون با ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول است اما در نقطه مقابل فولاد با ۱۶ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. شاهین با میشو کریستیچوویچ اوج می‌گیرد؟ دیدار تیم‌های سایپا و شاهین از این جنبه که سرمربی تیم بوشهری به تازگی قرار است روی نیمکت این تیم بنشیند می‌تواند جذابیت‌های خودش را داشته باشد. اولین بازی یک مربی تازه وارد آن هم از نوع خارجی اش می‌تواند حساسیت‌های خاص خودش را داشته باشد. سرمربی کروات تیم بوشهری برای زنده کردن تیم شاهین کار راحتی در پیش ندارد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ساعت قبل
محمد حاج‌رسولی‌ها افزود: در زمان حاضر ۱۷۹ سد در کشور فعال و در حال بهره‌برداری است که از این شمار ۶۵ سد جدید و در هفت سال گذشته به بهره‌برداری رسیده که این بیانگر توجه دولت به انجام کارهای زیربنایی و تامین آب آشامیدنی و کشاورزی است. وی اضافه کرد: اکنون ۱۱۰ سد دیگر در دست اجراست و تلاش می‌شود سدهای با پیشرفت فیزیکی بالا در کشور با هدف تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم تکمیل و به بهره‌برداری برسد. سید کمال‌الدین شهریاری افزود: مرغوب‌ترین زمین‌های کشاورزی دیم شهرستان دشتی در حریم و بستر رودخانه مند قرار دارد و همین عامل باعث ایجاد سکونت‌های زیادی در حاشیه این رودخانه شده است. وی بر برطرف کردن نگرانی مردم و ساکنان حاشیه رودخانه مند و ارائه راهکار مناسب برای حل مشکل مردم تاکید کرد. شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در جنوب بوشهر واقع شده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ساعت قبل
شاخص تسهیلات به سپرده‌هایکی از شاخص‌های مهم که از آمار‌های مانده تسهیلات و سپرده قابل استخراج است، نسبت تسهیلات به سپرده بانک‌ها است. براساس آمار منتشر شده در مردادماه، نسبت تسهیلات به سپرده پس از کسر سپرده قانونی به زیر ۸۰ درصد رسیده است که این میزان بی‌سابقه بوده است. آمارها نشان می‌دهد نسبت تسهیلات به سپرده‌ها در مردادماه حدود ۳/ ۷۹ درصد بوده است. از سوی دیگر در استان بوشهر نسبت تسهیلات به سپرده حدود ۳/ ۴۶ درصد بوده که کمترین مقدار این نسبت در میان استان‌های کشور است. نسبت تسهیلات به سپرده در استان تهران نیز حدود ۲/ ۹۳ درصد بوده است.
فراروفرارو3 ساعت قبل
ایسنا نوشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد اینترنت خانگی در چند استان کشور برقرار شد. گزارش ایسنا از برقراری اینترنت در این چند استان در حالی است که خبرنگار فرارو در گرگان از قطع بودن اینترنت خانگی در این شهر خبر داد. با این حال اما اینترنت مخابرات شهرستان مینو دشت در استان گلستان برقرار شده است. خبر وصل شدن اینترنت درحالی شب گذشته اعلام شد که بسیاری از مخاطبان فرارو برقراری اینترنت در محل زندگی‌شان را تایید نکردند. (گزارش مردم از عدم برقراری اینترنت را اینجا بخوانید) اگر شما در استانهای خراسان شمالی، جنوبی، گلستان، یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری زندگی می‌کنید برای ما بنوسید که آیا اینترنت خانگی شما برقرار است یا خیر؟
خبر فوریخبر فوری3 ساعت قبل
علی علیپور در شب ناامید کننده‌اش برابر نفت مسجد سلیمان در ده دقیقه پایانی تعویض شد تا کماکان و در پایان هفته یازدهم تنها سه گل به ثمر رسانده باشد. شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در هفته یازدهم، شرایط متفاوتی را برای این تیم بعد از سه فصل قهرمانی متوالی به وجود آورد. مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس در حالی زمین بازی را ترک می‌کرد که امسال از یازده بازی تیمش در ده بازی نتوانسته گلزنی کند. سه گل او در بازی برابر شاهین بوشهر زده شد اما در ده بازی دیگر این مهاجم که دو فصل پیش آقای گل رقابت‌های لیگ برتر شد و فصل گذشته در کورس آقای گلی بود، پایش به گل باز نشده است. او البته در این بازی فرصت‌های خیلی زیادی را به دست نیاورد اما وقتی به عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر در ده بازی گل نزنید بی شک باید منتظر انتقادها و فشار زیاد از سوی سکوها باشید.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
ایسنا/زنجان از لحظاتی قبل اتصال به اینترنت در استان زنجان برقرار شد. از دقایقی قبل، اتصال به اینترنت در استان زنجان برقرار و دسترسی به شبکه‌های پیام‌رسان خارجی از طریق اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در دسترس مجدد کاربران قرار گرفت. از ابتدای هفته جاری با تصویب شورای امنیت کشور و در راستای ایجاد محدودیت در برابر سوءاستفاده اغتشاش‌گران، دسترسی به شبکه‌های پیام‌رسان خارجی قطع شده بود. گفتنی است، از روز پنج‌شنبه، شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق کشور صادر کرده است. پیش از این قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده بود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
روزهای زمستانی آقای گل در پرسپولیسعلی علیپور در شب ناامید کننده‌اش برابر نفت مسجد سلیمان در ده دقیقه پایانی تعویض شد تا کماکان و در پایان هفته یازدهم تنها سه گل به ثمر رسانده باشد. ورزش سه: شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در هفته یازدهم، شرایط متفاوتی را برای این تیم بعد از سه فصل قهرمانی متوالی به وجود آورد. مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس در حالی زمین بازی را ترک می‌کرد که امسال از یازده بازی تیمش در ده بازی نتوانسته گلزنی کند. سه گل او در بازی برابر شاهین بوشهر زده شد اما در ده بازی دیگر این مهاجم که دو فصل پیش آقای گل رقابت‌های لیگ برتر شد و فصل گذشته در کورس آقای گلی بود، پایش به گل باز نشده است. او البته در این بازی فرصت‌های خیلی زیادی را به دست نیاورد اما وقتی به عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر در ده بازی گل نزنید بی شک باید منتظر انتقادها و فشار زیاد از سوی سکوها باشید.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
درادامه مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال فردا دو دیدار برگزار می‌شود که تقابل شاگردان منصوریان و نکونام می‌تواند جذاب باشد. تقابل نکو و علیمنصور؛ ببر تا بمانیوضعیت ذوب آهن با وجود اسم و رسم این تیم در جدول خوب نیست. ذوب آهن اکنون با ۷ امتیاز در رده چهاردهم جدول است اما در نقطه مقابل فولاد با ۱۶ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد. اولین بازی یک مربی تازه وارد آن هم از نوع خارجی اش می‌تواند حساسیت‌های خاص خودش را داشته باشد. سرمربی کروات تیم بوشهری برای زنده کردن تیم شاهین کار راحتی در پیش ندارد.
الفالف5 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۶ ۳۹۸۰۹۰۱۱۰۰به گزارش ایرنا، پس از اجرای گام چهارم کاهش تعهدات ایران در فردو، فرانسه، بریتانیا، آلمان و اتحادیه اروپا از ایران خواستند تا در خلاف مسیر کاهش تعهدات خود گام بردارد. در همین زمینه دولت آمریکا اعلام کرد که معافیت‌های همکاری شرکت‌های خارجی در سایت هسته‌ای فردو در ایران را لغو می‌کند. شرکت‌هایی از روسیه، چین و کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشمول دریافت این معافیت‌ها شده بودند. بیانیه جدید اتحادیه اروپا و سه کشور آلمان، فرانسه و انگلستان نشان می‌داد که اروپا مشغول بررسی فشار بر ایران است. ولی مهمترین درس این است که اتحادیه اروپا راه درازی برای استقلال واقعی در پیشبرد سیاست‌های حاکمیتی خود در پیش دارد البته اگر قصد و اراده‌ای در این زمینه داشته باشد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
به طوریکه ۱۴٫۹ درصد زنان استان سیستان و بلوچستان شوهرشان بیش از یک همسر دارد، پس از آن استان هرمزگان با نرخ ۷٫۰۳ درصد نسبت به سایر استان‌ها در رتبه دوم قرار گرفته است. در این میان ۰٫۶۹ درصد زنان استان‌ سمنان و ۰٫۸۱ درصد زنان مازندران همسرشان بیش از یک زن دارند که نسبت به سایر استان‌ها به ترتیب رتبه ۳۱ و ۳۰ را به خود اختصاص داده‌اند و در وضعیت بهتری قرار دارند. براساس این گزارش، بالاترین درصد زنانی که همسرشان را بر اثر «فوت» از دست داده‌اند متعلق به استان همدان و کمترین آنها متعلق به استان بوشهر است. طبق آمارها استان همدان با نرخ ۸٫۶۰۶ درصد و استان گیلان با نرخ ۸٫۴۲۹ درصد در این زمینه در جایگاه اول و دوم قرار دارند. طبق این اطلس، استان تهران با نرخ ۲٫۲۶۶ درصد و استان البرز با نرخ ۲٫۱۲۳ درصد در این زمینه در جایگاه اول و دوم قرار دارد.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر با ۱۱ اثر و با معرفی برترین‌های این جشنواره در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری به کار خود پایان داد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آیین اختتامیه جشنواره تئاتر بوشهر اظهار کرد: هنر چند بعدی نمایش تاثیر شگرفی بر روح و جسم انسان‌ها دارد. دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر خاطرنشان کرد: هنرمندان استان بوشهر سال گذشته با ۱۶۰ اثر نمایشی و ۷۸۴ اجرای عمومی و امسال در شش ماهه نخست با ۶۱ اثر و ۲۵۴ اجرای عمومی توانستند در عرصه هنرهای نمایشی به فعالیت بپردازند. حضور فرهنگ‌ها و خرده فرهنگ‌ها در جشنواره تئاتر بوشهرمدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران بیان کرد: در این دوره از جشنواره حضور فرهنگ‌ها و خرده فرهنگ‌های سراسر نقاط استان بوشهر مشهود بوده است. به گزارش ایسنا، سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر از ۲۶ آبان الی ۱ آذرماه در مجموعه تئاترشهر بوشهر و اختتامیه این جشنواره غروب جمعه اول آذر ماه در تالار اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوشهر برگزار شد.
روزنوروزنو6 ساعت قبل
فوتبال حرفه‌ای صفای گذشته را ندارد و برخی نان‌شان را در خون خیس می‌کنند و می‌خورند! آن‌هایی که از جوانان پول می‌گیرند و اسم‌شان را رد می‌کنند تا به عضویت تیم لیگ اول و دوم دربیاید. متأسفانه بازیکن پولی زیاد شده جای اینکه بازیکن پول بگیرد، پول می‌دهد که اسمش را رد کنند. لیگ برتر چطور بوده؟ چند تیم پول دارند، خرج می‌کنند و مدعی هستند. یکسری تیم‌ها هم مثل صنعت نفت، پارس‌جنوبی، نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر و … پول ندارند مشخص است که تیم‌هایشان فرق می‌کند.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان کشور تیم فوتبال امید گناوه عصر امروز میزبان تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید سراجی گناوه بود. در این دیدار تیم امید با نتیجه یک بر صفر میهمان هم استانی خود را شکست داد. تک گل تیم امید را امیرحسین روئین‌زر به ثمر رساند و با کسب این برد ۱۵ امتیازی شد. تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۹ امتیاز از ۷ دیدار قبلی خود در رده پنجم قرار دارد. تیم امید گناوه در گروه چهارم این رقابت‌ها با تیم‌های فولادخوزستان، ملی حفاری ایران، نفت اهواز، پارس برازجان و عمران نیرو اندیمشک هم‌گروه است.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی درویشی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای برای توسعه استان بوشهر صورت گرفته است و در این راستا طرح‌ها و پروژه‌های متعددی در دستور کار قرار گرفته است. وی روند اجرای طرح‌های عمرانی استان بوشهر را ملطوب توصیف کرد و ادامه داد: در هفته دولت امسال هشت هزار میلیارد ریال پروژه افتتاح شد و تا دهه فجر امسال نیز ۳۰ پروژه عمرانی بزرگ در استان به بهره‌برداری خواهد رسید. درویشی با اشاره به اینکه در هر یک از شهرستان‌های استان بوشهر سه پروژه مهم تکمیل و افتتاح می‌شود، تصریح کرد: تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی به عنوان یک اولویت در دستور کار است و طرح‌های با پیشرفت بال در اولویت هستند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر در جذب اعتبار با یک اختلاف بسیار زیاد رتبه اول را با افزایش ۱۸ تا ۲۰ درصدی به خود اختصاص داده است. وی با اشاره به برگزاری آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با حضور ۹ هزار و ۱۷۰ نفر بیان کرد: استان بوشهر در این آزمون ۷۱۰ سهمیه دارد که مربوط به ۱۱ دستگاه اجرایی است.
انتخابانتخاب7 ساعت قبل
در این بین گویا تدبیر مسئولان برای کنترل اوضاع قطعی اینترنت بوده. شورای امنیت کشور زیر نظر وزیر کشور است؛ از این رو تعدادی از نمایندگان مجلس نیز به این موضوع واکنش نشان دادند. تا جایی که علی مطهری با بیان اینکه با بازگشت آرامش به کشور ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد، گفت که اگر وزیر کشور به قطعی اینترنت ادامه دهد، حتی امکان استیضاح او نیز وجود دارد. طیبه سیاوشی هم از تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشور برای قطع اینترنت خبر داد. در این بین هیچ خبری از وزیر کشور نیست و اظهارنظری از او درباره احتمال وصل شدن اینترنت منتشر نشده.
مهرمهر8 ساعت قبل
وی افزود: بعد از شهدا ما وظیفه سنگین‌تری داریم و باید اصول انقلاب و رهبری را حفظ کنیم. مطمئنا هر کسی در راه خدا قدمی بردارد خدا برای آن عاقبت به خیری را میسر می‌کند. وی تصریح کرد: شهید شنویی شهید خوشنام ما است، مادر این شهید سال‌ها انتظار کشید اما به آرزوی خود که دیدار با روی فرزندش بود در این دنیا نرسید و در آن دنیا هم‌جوار این فرزند شهیدش شد. رضایی گفت: آمریکا برای هیچ کشوری اتاق و میز جنگ تشکیل نداده است، اما ما داریم چهلمین سال تاسیس بسیج در جوار شهدای بسیجی خارگ جشن می‌گیریم، افتخاری است برای ما که سومین شهید استان بوشهر شهید اباش از جزیره خارگ است. وی تاکید کرد: جزیره خارگ میزبان بسیجیان فراوانی برای آموزش‌های دریایی در هشت سال دفاع مقدس بوده است، باید قدردان بسیج باشیم و بسیجی بمانیم، بسیجی ماندن و روحیه بسیج را حفظ کردن خیلی مهم است، هر جا و هرکسی و در هر مسولیتی تفکر بسیجی داشته باشد موفقیت و پیروزی است.
رکنارکنا8 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ حسین خواجه (فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان) اظهار داشت: یک کارگر خدماتی کارخانه سیمان تنگستان حین کار در آبدارخانه دچار برق گرفتگی شد که بلافاصله مأموران کلانتری روستای لاور شرقی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی استان بوشهر به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند. وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران حاکی از آن بود که این کارگر هنگام کار در آبدار خانه با دست زدن به پنجره دچار برق‌گرفتگی شده است و اقدامات درمانی نیروهای امدادی نیز مثمرنتیجه نبوده و این کارگر متأسفانه حین انتقال به بیمارستان شهر «خورموج» جان خود را از دست داده است. فرمانده انتظامی اصفهان ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه خاطرنشان کرد: جسد این مرد ۴۶ ساله حین برای اقدامات قانونی به پزشکی انتقال یافته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، سردار رمضان زیراهی ظهر امروز در یادواره شهدای بخش شنبه شهرستان دشتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به نقش مهم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پرداخت و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار، شهید و شهادت رسالت همگانی آحاد جامعه است. وی، با بیان اینکه جامعه برای مصون ماندن از ترفندها نیاز به نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت دارد گفت: اگر این فرهنگ در جامعه نهادینه شود، آن جامعه در برابر انواع توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان شکست ناپذیر می‌شود. فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، فرهنگ شهید و شهادت را سبب اقتدار و پیروزی جامعه دانست و تاکید کرد: هیچ نیروی نظامی توانایی رویارویی با جامعه‌ای که در آن فرهنگ شهید و شهادت نهادینه شده باشد ندارد چراکه شهید شدن و کشتن دشمن هر دو پیروزی تلقی می‌شود. وی، به غائله اخیر آشوبگران و اغتشاشگران در برخی شهرها پرداخت و تصریح کرد: در جریان آشوب و اغتشاش اخیر، بسیجیان و نیروهای امنیتی این غائله را خاتمه دادند و خاموش کردند. در این مراسم از خانواده ۸ شهید دفاع مقدس منطقه شنبه شهرستان دشتی تجلیل شد.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ غلامرضا شهابی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تبریک هفته بسیج نقش مهم بسیجیان در عرصه‌های مختلف را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در ۸ سال دفاع مقدس بسیجیان نقش مهمی در عملیات‌ها داشتند به‌گونه‌ای که بیشترین شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی مربوط به بسیجیان است. وی، با بیان اینکه بسیجیان در همه عرصه‌ها دارای توانمندی و اقتدار هستند افزود: بسیجیان در همه عرصه‌ها از جمله دفاعی، فرهنگی، علمی، عمرانی، محرومیت‌زدایی و امنیتی دارای توانمندی و در صحنه هستند. فرمانده بسیج سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر با بیان اینکه دشمن در ادوار مختلف تاریخی فتنه‌های گوناگونی ایجاد کرد گفت: در سال ۷۸، ۸۸ و ۹۸ دشمن برای تحقق اهداف خود فتنه‌های گوناگونی ایجاد و خلق کرد که با حضور بسیجیان خنثی شد. وی، با بیان اینکه بسیجیان در برقراری امنیت در عرصه‌های گوناگون خدمات رسانی می‌کنند گفت: در آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر نیروهای انتظامی، امنیتی، سپاه، دستگاه قضایی و بسیجیان برای برقرار امنیت نقش آفرینی کردند که خدمات آنان قابل تقدیر است. سرهنگ شهابی با اشاره به آمادگی بسیجیان برای اجرای ماموریت‌های محوله تصریح کرد: بسیجیان بوشهر از توانمندی و آمادگی بالایی برای حضور در صحنه‌های مختلف و اجرای ماموریت‌های محوله برخوردار هستند.
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
علی علیپور در شب ناامید کننده‌اش برابر نفت مسجد سلیمان در ده دقیقه پایانی تعویض شد تا کماکان و در پایان هفته یازدهم تنها سه گل به ثمر رسانده باشد. به گزارش «ورزش سه» شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در هفته یازدهم، شرایط متفاوتی را برای این تیم بعد از سه فصل قهرمانی متوالی به وجود آورد. مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس در حالی زمین بازی را ترک می‌کرد که امسال از یازده بازی تیمش در ده بازی نتوانسته گلزنی کند. سه گل او در بازی برابر شاهین بوشهر زده شد اما در ده بازی دیگر این مهاجم که دو فصل پیش آقای گل رقابت‌های لیگ برتر شد و فصل گذشته در کورس آقای گلی بود، پایش به گل بازنشده است. او البته در این بازی فرصت‌های خیلی زیادی را به دست نیاورد اما وقتی به عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر در ده بازی گل نزنید بی شک باید منتظر انتقادها و فشار زیاد از سوی سکوها باشید.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: دشمنان در عرصه‌های مختلف تلاش دارند تا ضربه‌هایی را به این نظام و انقلاب وارد کنند و از هیچ تلاشی در این راستا فروگذار نمی‌کنند. امام جمعه موقت بوشهر به حوادث اخیر کشور اشاره کرد و ادامه داد: مردم انتقادهایی داشتند و باید گلایه‌های مردم دیده شود و همه مسئولان تلاش کنند تا با اقداماتی همچون نظارت بر بازار مشکلات مردم کاهش یابد. وی بیان کرد: اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش قیمت بنزین یک ضرورت بود چرا که بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت و در زمینه مصرف انرژی در ردیف اولین کشورها بودیم. دشتی با بیان اینکه این موضوع باعث بروز برخی ناآرامی‌ها و اغتشاشات و همچنین اقدامات خرابکارانه در سطح کشور شد افزود: به فرموده رهبری، اصلاح قیمت بنزین یک تصمیم اقتصادی و کارشناسی با نظر سران سه قوه بوده است، و از آن حمایت می‌شود. امام جمعه موقت بوشهر کارنامه چهل ساله بسیج را درخشان و قابل قبول دانست و بیان کرد: بسیج همواره درمان دردهای اجتماع بوده و در عرصه دشمن شناسی و با اقدامات به موقع، خالصانه و شجاعانه به رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی کمک کرده است.

سایه «منطقه آزاد بوشهر» بر سر املاک نجومی/ خواب لاکچری شدن از سر جوانان پرید

7+
فارسفارس11 ساعت قبل
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
اسد الله کارگر رئیس اتحادیه فرشندگان میوه و تره بار در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: دلیل گران شدن گوجه فرنگی در روزه‌های اخیر تغییر فصل و کاهش محل‌های تولید این محصول و برودت هوا در بیشتر استان‌های کشور است. وی افزود: در حال حاضر در تهران و شهر‌های اطراف مانند کرج، قزوین و وارمین گوجه‌ای برداشت نمی‌شود و تنها گوجه منطقه‌ای از بوشهر به تهران می‌آید و دیگر استان‌ها محصولی برای عرضه ندارند. گوجه ارزان می‌شود/ امسال، سال فراوانی میوه استافزایش قیمت گوجه فرنگی موقتی استرئیس اتحادیه فرشندگان میوه و تره بار ادامه داد: قیمت بالای گوجه روزهای اخیر ادامه دار نبوده و موقتی است و قیمت این محصول در هفته‌های آینده کاهش می‌یابد. کارگر اظهار داشت: در حال حاضر بیشتر فروشندگان میوه فروشان سود زیادی بابت فروش گوجه فرنگی از مردم دریافت نمی‌کنند و تنها این محصول را برای جوری جنس در مغازه‌ها عرضه می‌شود. وی اظهار داشت: به اعضای اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تاکید کرده‌ایم که بعد از اصلاح قیمت بنزین تغییری در قیمت محصولات خود نداشته باشند.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
وی، با بیان اینکه انسان‌هایی که خیرخواه دیگر هستند شرور نیستند افزود: اخلاق حسنه زمینه خوشبختی و سعادت انسان در ابعاد گوناگون را فراهم می‌کند. امام جمعه موقت بوشهر، اسلام را منادی اخلاق دانست و تاکید کرد: انسان‌های دارای اخلاق اسلامی سبب رسیدگی به مشکلات جامعه و کمک به همنوعان می‌شوند نه اینکه مشکلاتی بر مسائل مردم افزون می‌کنند. خطیب نماز جمعه بوشهر، با بیان اینکه تخریب اموال عمومی و خصوصی دفاع از ناموس نیست تاکید کرد: آزار و اذیت دیگران دفاع از ناموس نیست و این نشان از نداشتن تربیت اجتماعی و بی توجهی به اخلاق اسلامی است. خطیب نماز جمعه بوشهر با استناد به بیانات مقام معظم رهبری که ما ان‌شالله در عرصه جنگ اقتصادی پیروز می‌شویم خاطر نشان کرد: در عرصه جنگ اقتصادی دشمن، با هنرنمایی بسیج پیروزی ازآن ایران اسلامی است. خطیب نماز جمعه بوشهر، ولایت و ولایت مداری را ضامن حفظ کشور دانست و تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در حمایت از سران قوا در افزایش قیمت بنزین از محبوبیت و آبروی خود برای حفظ نظام و انقلاب استفاده کردند.
فارسفارس12 ساعت قبل
امام جمعه موقت بوشهر گفت: مردم ایران با بصیرت و بینش بالای سیاسی وقتی دیدند که دشمن از اعتراض به‌حق آنها سوءاستفاده می‌کند، صف خود را از آنها جدا کردند و این اقدام مردم نشانه دشمن‌شناسی و بصیرت و بینش بالای سیاسی ملت ایران است. به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام حسین دشتی امروز در خطبه‌های نمازجمعه بوشهر با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: نیروی مردمی بسیج درمان تمام دردهای اجتماعی است و با فرهنگ بسیجی می‌توان برای حل مشکلات کشور استفاده کرد. وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با بصیرت و بینش بالای سیاسی وقتی دیدند که دشمن از اعتراض به‌حق آنها سوءاستفاده می‌کند، صف خود را از آنها جدا کردند و این اقدام مردم نشانه دشمن‌شناسی و بصیرت و بینش بالای سیاسی ملت ایران است. وی رهبر فرزانه انقلاب با اعتماد و حمایت خود از طرح قوا درخصوص سهمیه‌بندی بنزین از بروز اختلاف‌ها جلوگیری کرد، ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب از محبوبیت و آبروی خود برای حفظ نظام و مملکت استفاده کردند. انتهای پیام/ر
ایسناایسنا12 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر امام جمعه موقت بوشهر گفت: با توجه به اینکه بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت و در زمینه مصرف انرژی جز کشورهای اول بودیم، اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش قیمت بنزین یک نیاز و ضرورت بود. حجت الاسلام دشتی با اشاره به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: این تصمیم موجب بروز برخی ناآرامی‌ها و اغتشاشات و همچنین اقدامات خرابکارانه در سطح کشور شد. با توجه به اینکه بنزین در کشور ما قیمت واقعی نداشت و در زمینه مصرف انرژی در ردیف اولین کشورها بودیم، اجرای این طرح یک نیاز و ضرورت بود. وی ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند اصلاح قیمت بنزین یک تصمیم اقتصادی و کارشناسی با نظر سران سه قوه بوده است، و از آن حمایت می‌شود. وی خاطرنشان کرد: هدف دشمن در جنگ اقتصادی ایجاد نارضایتی و تبدیل این شرایط به اغتشاشات داخلی است.
سینماپرسسینماپرس12 ساعت قبل
سینماپرس: احسان خداپرست، قائم‌مقام مرکز مأوا در توضیح جزئیات برگزاری تور کنسرت محمد معتمدی گفت: قرار است در مدت چهار ماه ۱۰ شب اجرا داشته باشیم و تا به‌حال شیراز برای ۵ و ۶ آذرماه و بندرعباس برای ۶ آذر صد درصد هماهنگ شده است. به گزارش سینماپرس، اولین کنسرت از تور کنسرت محمد معتمدی، خواننده سرشناس کشورمان بناست روز جمعه اول آذرماه در تالار وزارت کشور برگزار شود. این کنسرت به همت «مأوا» صورت می‌گیرد که ازجمله مراکز فعال زیرمجموعه سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و وظیفه هدایت، راهبری و تولید در حوزه موسیقی را برعهده دارد. احسان خداپرست، قائم‌مقام مرکز مأوا در گفت‌وگو با فارس درباره ایده برگزاری کنسرت محمد معتمدی گفته است: «ما سال گذشته آلبوم «حالا که می‌روی» را تولید کردیم که تجربه بسیار خوبی بود. کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که مخاطب را جذب کنند و در این میان تهیه‌کنندگان منطقی هم حضور دارند.

به انتهای لیست رسیدید

بوشهر

بندر بوشهر تلفظ، شهری بندری و مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۲۲۳٬۵۰۴ نفر بوده‌است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار بوشهر را می‌خوانید. ویکی‌پدیا