بیانیه اصلاح طلبان

بیانیه اصلاح طلبان

تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، کمیته سیاسی ائتلاف نیروهای انقلاب در پاسخی تفصیلی به بیانیه ۷۷ نفره اطلاح‌طلبان در خصوص حوادث اخیر، این بیانیه را آدرس غلط دادن برای فرار از عواقب ندانم‌کاری‌ها و کم‌کاری‌های دولتی که نتیجه «تکرار می‌کنم‌» های اصلاح‌طلبان است برشمرد. امروز همه اعم از حکومت و مردم، موافق و مخالف باید به فکر قشرهای آسیب‌پذیر و به حاشیه‌رانده شده باشیم. بنابراین هیچ پستویی جز پستوی خود دولت وجود نداشته و به «حاکمیت قانون و ارکان قانون اساسی» هم بی‌توجهی نشده است. واقعا باید به صادر کنندگان و امضاکنندگان این بیانیه و صاحبان چنین تفکر و تحلیلی، دست مریزادگفت، حقیقتا آقایان و خانم‌ها زحمت کشیده‌اند!! کمیته سیاسی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامیانتهای پیام/
فراروفرارو1 ماه قبل
احمد توکلی معتقد است باید اصلاح طلبان واقعی از اصلاح طلبان بدلی جدا شوندفرارو- نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های شاخص اصولگرایان اخیرا انتقاد‌های زیادی از اصلاح طلبان و عملکرد این گروه سیاسی مطرح می‌کند. احمد توکلی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های شاخص اصولگرایان اخیرا انتقاد‌های زیادی از اصلاح طلبان و عملکرد این گروه سیاسی مطرح می‌کند. توکلی همزمان با نگارش این نامه در گفت و گویی با اعتماد آنلاین باز هم از عملکرد اصلاح طلبان در اعتراضات آبان ماه انتقاد کرد. اصلاح طلبان با بحران ریزش آرا دست و پنجه نرم می‌کنندمسئله توکلی و مشکل اصلاح طلباناین سخنان احمد توکلی نشان می‌دهد، نگرانی‌هایی درباره میزان مشارکت مردمی در انتخابات دارد. در حالی که محکومیت‌های کیفری تنها یکی از موانع قانون انتخابات مجلس است و موانع دیگری نیز در قانون ذکر شده.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
نکته قابل توجه این است که اگرچه این بیانیه در کشور تنها توسط چند رسانه حامی اصلاح طلبان منتشر شده اما به شدت در رسانه‌های بیگانه بازتاب داشته و شبکه‌های معاند و اپوزیسیون به شدت از آن استقبال کرده‌اند. این مساله تأکیدی بر ساماندهی اغتشاشات از مدت‌ها قبل دارد و از همین جهت نمی‌توان گفت این بیانیه اصلاح طلبان در حمایت از مردم است بلکه این بیانیه مستقیما از اشراری حمایت می‌کند که به اذعان دولت و سایر اصلاح طلبان هماهنگی گسترده‌ای از قبل برای آشوب داشتند. سطح هماهنگی و آشوب تا جایی بود که وزیر کشور، دادستان کل کشور، فرمانده نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و … در بیانیه هایی رسمی اعلام کردند با همه عوامل ایجاد اغتشاش و نا امنی برخورد‌های لازم را خواهند کرد و با آنها مقابله می‌کنند. مولاوردی؛ با دولت یا علیه دولت/ وزیر کشور محکوم کرد، مشاور دولت حمایت! در همین راستا کارکرد این بیانیه در خارج از کشور تنها سندسازی مجامع بین الملل علیه ایران بوده و در داخل نیز آتش اغتشاش را شعله ور‌تر می‌کند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
گروه‌ها و نهادهای مختلف در استان فارس با هر گرایش سیاسی، اقدام آمریکا را محکوم کردند و این اقدام را نابخردانه و تجاوز آشکار به حقوق ملت ایران توصیف کردند. ** نشانه عصبانیت آمریکا از نقش آفرینی موثر سپاهشورای اسلامی شهر شیراز نیز که ۱۲ عضو آن از فهرست انتخاباتی مورد حمایت اصلاح طلبان و یک عضو آن اصولگرا است نیز در بیانیه‌ای اقدام آمریکا درباره سپاه پاسداران را محکوم کرد. ** مهر تایید بر ناتوانی آمریکا دربرابر ایران اسلامیهمچنین دادگستری کل استان فارس با انتشار بیانیه‌ای اقدام اخیر امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گروه خودساخته تروریستی را محکوم کرد. عنایت الله رحیمی استاندار فارس نیز با محکوم کردن اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی گفت: این هجمه دشمنان سبب محبوبیت روز افزون نیروهای خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان مردم خواهد شد. ‌بنا بر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، مردم این استان جمعه ۲۳ فروردین پس از اقامه نماز جمعه اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم می‌کنند.

به انتهای لیست رسیدید