آخرین و مهم‌ترین اخبار بیمه

اخبار « بیمه »

تابناکتابناکچند ثانیه قبل
وی افزود: مخاطبان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به محدودیت‌هایی که اغلب در محل زندگی خود دارند، ممکن است به رایانه دسترسی نداشته باشند و به همین دلیل، ارائه خدمات بر بستر تلفن همراه ضروری به نظر می‌رسد. سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های اینترنتی در مناطق روستایی و عشایری ایران در دولت تدبیر و امید، از آغاز نهضت آتی. تی در این صندوق خبر داد و گفت: به‌ زودی بخش قابل توجهی از خدمات این صندوق و نیازهای ارتباطی روستائیان، کشاورزان و عشایر در سراسر کشور، از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی به این گروه از هم‌میهنان ارائه خواهد شد. به گزارش تابناک، علی شیرکانی امروز یکشنبه در بازدید از نمایشگاه الکامپ افزود: نسبت استفاده از ظرفیت‌های آی‌تی بسیار خوشبین هستم چرا که دسترسی جامعه هدف به خدمات اجتماعی صندوق را افزایش می‌دهد. وی افزود: مخاطبان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به محدودیت‌هایی که اغلب در محل زندگی خود دارند، ممکن است به رایانه دسترسی نداشته باشند و به همین دلیل، ارائه خدمات بر بستر تلفن همراه ضروری به نظر می‌رسد. شیرکانی در ادامه، از غرفه سازمان تامین اجتماعی بازدید کرد و در در جریان ارائه خدمات الکترونیک توسط این سازمان قرار گرفت.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
افزایش تقاضا برای خرید لوازم و تجهیزات پزشکی جهت مقابله با کرونا نه تنها موجب کم و بعضا نایاب شدن این محصولات در بازار شده، بلکه عاملی برای افزایش قیمت و ایجاد بازار سیاه این ملزومات نیز شده که نگرانی مردم را دو چندان کرده است. احمد در این خصوص به ایسنا می‌گوید: روز گذشته برای خرید ژل ضدعفونی و الکل و دستکش به چند داروخانه و لوازم پزشکی مراجعه کردم و در نهایت موفق به خرید پنبه الکی از یکی از داروخانه‌های شهر شدم. مدیرعامل یک شرکت تجهیزات پزشکی در اصفهان در این باره به ایسنا می‌گوید: به دلیل شیوع ویروس کرونا استفاده از مواد ضدعفونی در بین مردم بیشتر شده و در پی افزایش تقاضا، علاوه بر بالا رفتن قیمت، عرضه آن در اصفهان کاهش یافته است. او با تاکید بر اینکه تولید مواد ضدعفونی سخت نیست و خوشبختانه مواد اولیه آن وجود دارد، تصریح می‌کند: وزارت بهداشت طی دستورالعملی اعلام کرده دستگاه‌ها و اداراتی که مواد ضدعفونی ندارند با چند ترکیب ساده اقدام به تولید کنند. به گفته این فعال حوزه تجهیزات پزشکی، اوج مصرف مواد ضدعفونی، به صورت جیبی برای پرسنل بیمارستانی در معرض خطر است و باید توجه داشت که پرسنل در برخورد با بیمار نیازمند پنج مرحله ضدعفونی هستند.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: ۶ نفر مصدوم از زلزله قطور و سلماس در بیمارستان بستری هستند. آیدین رحمانی امروز ۸ اسفند ماه در جلسه مدیریت بحران زلزله قطور خوی افزود: از مجموع ۱۲۷ مصدوم زمین لرزه‌های رخ داده در قطور و سلماس، ۶ نفر در بیمارستان بستری هستند و بقیه افراد سرپایی مداوا شدند. معاون استاندار بااشاره به اینکه بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط بنیاد مسکن ۴۰۰۰ واحد نیاز به بازسازی دارند که ۳۷۰۰ واحد روستایی و ۳۰۰ واحد نیز در شهر قطور هستند، خاطر نشان کرد: ۱۳۰۰ واحد مسکونی نیز نیاز به تعمیر دارند، ۳۷۰۰ واحد تاسیسات دامی و ۲۱۰ واحد تجاری و آموزشی و فرهنگی نیز نیاز به بازسازی دارند. معاون استاندار گفت: پیگیری‌های لازم با سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور جهت تامین نیازهای منطقه انجام گرفته است. وی ادامه داد: مدیران می‌بایست نسبت به حضور مداوم در مناطق زلزله زده اهتمام داشته باشند.
فراروفرارو21 ساعت قبل
۲-با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت نسبت به توقف شرایط تبدیل اقدام نماید. ۴ -موعد تحویل قرارداد مشتری از لحاظ سیستمی، به اردیبهشت ۹۹ انتقال خواهد یافت. ۵ -در صورت افزایش احتمالی عوارض قانونی در سال ۹۹ از قبیل: مالیات، نرخ شماره گذاری، نرخ بیمه شخص ثالث و … این مبالغ از مشتریان محترم اخذ خواهد شد. ۷ -در صورت رضایت مشتریان با شرایط فوق، مراحل تعویق موعد تحویل با برنامه فروش‌های جدول پیوست این بخشنامه مشابه شرایط تبدیل قابل اقدام می‌باشد. ۸-این طرح فقط در نمایندگی مجاز ایران خودرو و با درخواست مشتری قابل اجرا می‌باشد؛ و نیازی به مراجعه حضوری مشتری محترم به سازمان فروش نمی‌باشد.
مهرمهر21 ساعت قبل
آیدین رحمانی در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط بنیاد مسکن ۴ هزار واحد نیاز به بازسازی دارند که ۳۷۰۰ واحد روستایی و ۳۰۰ واحد نیز در شهر قطور هستند. معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت:۱۳۰۰ واحد مسکونی نیز نیاز به تعمیر دارند. ۳۷۰۰ واحد تأسیسات دامی و ۲۱۰ واحد تجاری و آموزشی و فرهنگی نیز نیاز به بازسازی دارند. معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در خصوص بیمه واحدهای مناطق مسکونی در قطور خوی گفت: همه واحدهای مسکونی نوار ۲۰ کیلومتر مرزی بیمه هستند و تیم‌های تخصصی در حال ارزیابی خسارت هستند. رحمانی افزود: از مجموع واحدهای آموزشی در مناطق زلزله زده ۲ مدرسه نیاز به بازسازی و ۳ مدرسه نیز نیاز به مقام سازی دارند.
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، نسرین هزاه مقدم خبرنگار ایلنا گزارشی در خصوص این وضعیت تولید کرده است. تازه روزی که خدای نکرده مریض شوم، اول مصیبت است؛ کل خانواده آن روز از هم می‌پاشد! آن‌طورکه در گزارش مرکز آمار ایران از نرخ اشتغال در بهار امسال آمده، به ازای هر چهار مرد، تنها یک زن در اقتصاد مشارکت فعال و رسمی دارد. ۲ میلیون زن شاغل در اقتصاد غیررسمی، سایه‌های محو اما ایستاده‌ای هستند که هیچ کس آنها را نمی‌بیند؛ این دو میلیون زن، در همه گفتمان‌های ایمنی، بهداشتی، حمایتی و رفع بحران، غایبند و هیچ کس، نگران سرنوشت‌شان نیست. کرونا آمده اما معلوم نیست به این زودی‌ها برود!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴21 ساعت قبل
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دریافت مالیات از شرکت‌هایی که در سامانه برخط خارجی مانند گوگل به تبلیغ کالا یا خدمات خود می‌پردازند را مطرح کرده است. خلاصه محتوای بند الحاقی این است که شرکت‌هایی که تبلیغات خود را توسط خدمات تبلیغاتی گوگل انجام می‌دهند، ۵۰ درصد کل مبلغ پرداختی را مالیات دهند تا این مالیات برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی در اختیار سازمان بهزیستی قرار بگیرد. با وجود این، این طرح چندان برای کسب‌وکارهای اینترنتی و البته نمایندگان آنها خوشایند نیست. اول باید مشکل کسب‌وکارها با سازمان مالیات خودمان را حل کنند و سپس موارد جدیدی را تعیین کنند. او همچنین می‌گوید که رقم ۵۰ درصد این عوارض چندان سنجیده نیست و به نظر می‌رسد باید در آن تجدید نظر شود.
مهرمهر22 ساعت قبل
مینا محمدی ادامه داد: متأسفانه بی توجهی مسئولان به تولیدکنندگان صنایع دستی تنها شامل فروش صنایع نمی‌شود، بلکه عدم بیمه صنعتگران، دستمزد ناچیز و … از دیگر مشکلاتی است که تولید کنندگان صنایع دستی با آنها مواجه‌اند. فعالیت نیمی از تولیدکنندگان صنایع دستی ایلاممدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان ایلام در گفتگو با مهر گفت: ۸ هزار صنعتگر در استان ایلام وجود دارد که ۵۰ درصد از این تعداد مشغول فعالیت هستند. شنبه زاده خاطرنشان کرد: هم اکنون بازارچه‌های صنایع دستی در شهرستان ایلام، ایوان فعال است و بازارچه سرابله نیز با سفر ریاست جمهور افتتاح می‌شود. وی افزود: راه اندازی بازارچه صنایع دستی در مرز مهران نیز در دستور کار قرار دارد و بی شک ایجاد این بازارچه تأثیرات مثبتی در افزایش فروش صنایع دستی استان خواهد داشت. استفاده از ظرفیت صنایع دستی برای توسعه و اشتغال در استان نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری از سوی متولیان است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
وی تصریح کرد: سرعت دهی رسیدگی به فرآیند دادرسی باعث از دور خارج شدن بسیاری از پرونده‌ها می‌شود و کمک می‌کند تا شعب تحقیق و دادگاه‌ها به موضوعاتی که نیاز به تحقیق و تمرکز بیشتری دارند، بپردازند. صادقی یادآورشد: در رسیدگی به این پرونده‌ها باید با احساس مسئولیت به حقوق شهروندی نیز توجه کنیم و شرکت‌های بیمه‌ای این مقوله را مدنظر داشته باشند که همه پرونده‌های تصادف نیاز به صحت‌سنجی طولانی ندارند. وی خاطرنشان کرد: معمولا اکثر پرونده‌های تصادفات چیزی برای پنهان کردن ندارند، برای همین تنها روی پرونده‌هایی که مشکوک هستند باید تمرکز کرد. دادستان کرمانشاه بابیان اینکه ۳۰ درصد از پرونده‌های ورودی به دادسرا را پرونده‌های مربوط به حوادث رانندگی تشکیل می‌دهند، اعلام کرد: از ۳۵۰۰ پرونده‌ای که در ماه به دادسرای کرمانشاه وارد می‌شود، نزدیک به هزار پرونده، پرونده‌های حوادث رانندگی است. وی در ادامه پیشنهاد داد که در محل دادسرای کرمانشاه دفتری برای استقرار نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای دائر شود تا در تسریع رسیدگی به پرونده‌های تصادفات موثر باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
مدرس زبان انگلیسیجنسیت: آقا، خانمتوانایی تدریس سطوح مختلف زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفتهآشنایی با اصول تدریس تکنیک‌های آزمون IELTSدارای حداقل ۳ سال سابقه کارتوانایی برقراری ارتباط مناسب با زبان آموزان بزرگسالتسلط به تدریس تمامی سطوح زبان انگلیسیدارای مدرک IELTSبازه سنی: ۲۵ تا ۳۲پرداختی بالاتر در مقایسه با سایر موسسات فعالامکان رشد و پیشرفت فوق العادهامکان همکاری تمام وقت و پاره وقتبیمه پس از تثبیت در جایگاه شغلیمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل، شماره تلگرام یا واتس اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماستلفن ۰۲۱۲۶۱۲۱۱۲۴موبایل ۰۹۱۲۳۷۲۶۸۱۶تلگرام ۰۹۱۲۳۷۲۶۸۱۶واتساپ ۰۹۱۲۳۷۲۶۸۱۶ایمیل m. jahanifar۹۰@gmail. comآدرساقدسیه، موحد دانش دانش، رو به روی سفارت چین، نبش بوستان، پلاک ۶۶
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز شامگاه چهارشنبه در آغاز جلسه بررسی جزئیات بودجه ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری برای تصویب جزئیات بودجه سال ۹۹ گفت: تلاش اعضای شورای شهر قابل ستایش است. رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر تبریز اضافه کرد: معاونت عمرانی اطلاعات عمرانی ندارد. عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بهترین اتاق‌های ما در بهترین ساختمان‌ها رها شده اما دیتاسنترهای ما در شرایط بدی نگهداری می‌شود. بهشتی گفت: شهرداری باید سازمان فناوری را به لوکوموتیو و راهبر شهرداری تبریز تبدیل کند همانطور که در اساس نامه آن ذکر شده. اعضای شورای شهر تبریز با اعمال اصلاحاتی در پروژه‌های عمرانی موجود در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تبریز ۱۱۷٫۵ میلیارد تومان پروژه جدید مطرح و پس از بررسی به تصویب رسید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
تکنسین فنیجنسیت: آقانوع همکاری: تمام وقتجهت کار در پروژه‌های ساختمانیآشنا به تخریب و بازسازی و دکوراسیون داخلیدارای وسیله نقلیه (موتور) دارای تحصیلات معماریحقوق توافقیبیمه و مزایااز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماسموبایل ۰۹۱۲۴۲۷۱۷۴۲واتساپ ۰۹۱۲۴۲۷۱۷۴۲
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
تکنسین فنیجنسیت: آقانوع همکاری: تمام وقتجهت کار در پروژه‌های ساختمانیآشنا به تخریب و بازسازی و دکوراسیون داخلیدارای وسیله نقلیه (موتور) دارای تحصیلات معماریحقوق توافقیبیمه و مزایااز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماسموبایل ۰۹۱۲۴۲۷۱۷۴۲واتساپ ۰۹۱۲۴۲۷۱۷۴۲
ایسناایسنا22 ساعت قبل
ایسنا/کرمانشاه به گفته دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه ۳۰ درصد پرونده‌های ورودی به دادسرای استان را پرونده‌های مربوط به حوادث رانندگی تشکیل می‌دهد. دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تاکید کرد: کاهش هزینه‌ها، کاهش رفت و آمدهای غیرضروری مراجعین و کاهش نارضایتی مردم از دیگر مزایای رسیدگی سریع به این نوع از پرونده‌ها است. وی خاطرنشان کرد: معمولا اکثر پرونده‌های تصادفات چیزی برای پنهان کردن ندارند، برای همین تنها روی پرونده‌هایی که مشکوک هستند باید تمرکز کرد. دادستان کرمانشاه بابیان اینکه ۳۰ درصد از پرونده‌های ورودی به دادسرا را پرونده‌های مربوط به حوادث رانندگی تشکیل می‌دهند، اعلام کرد: از ۳۵۰۰ پرونده‌ای که در ماه به دادسرای کرمانشاه وارد می‌شود، نزدیک به هزار پرونده آن مربوط به پرونده‌های حوادث رانندگی است. وی در ادامه پیشنهاد داد، در محل دادسرای کرمانشاه دفتری برای استقرار نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای دایر شود تا در تسریع رسیدگی به پرونده‌های تصادفات موثر باشد.
کرد آنلاینکرد آنلاین22 ساعت قبل
عصر کرد - سنندج - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: ۹۰ درصد هزینه درمان تمام بیمارانی که مشکوک به ویروس کرونا بوده و در بیمارستان بستری می‌شوند توسط بیمه سلامت پرداخت می‌شود. دکتر انور اسماعیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در مجموع بیمه سلامت در بخش بستری ۹۰ درصد و بخش درمان سرپایی نیز ۷۰ درصد تعرفه‌های دولتی این گونه بیماران را پرداخت می‌کند. وی افزود: در حال حاضر و با توجه به شیوع ویروس کرونا و مردم نران تامین هزینه برای بیمارانی که مشکوک به این ویروس بودند و در بیمارستان‌های در نظر گرفته شده بستری می‌شوند، نباشند چون هزینه درمان به صورت ۱۰۰ درصد رایگان است که ۹۰ درصد آن توسط بیمه و مابقی توسط دانشگاه علوم پزشکی پرداخت خواهد شد. مدیرکل بیمه سلامت کردستان یادآور شد: سازمان بیمه سلامت به عنوان سازمان حمایتی با هدف کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه شکل گرفته و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود. برچسب‌هاویروس کرونا کردستان بیمه سلامت سلامت روانپروندهٔ خبریپرونده | پیشنهادهایی برای پیشگیری از کرونا
مهرمهر23 ساعت قبل
وی افزود: سرعت دهی رسیدگی به فرآیند دادرسی باعث از دور خارج شدن بسیاری از پرونده‌ها می‌شود و کمک می‌کند تا شعب تحقیق و دادگاه‌ها به موضوعاتی که نیاز به تحقیق و تمرکز بیشتری دارند، بپردازند. صادقی یادآور شد: در رسیدگی به این پرونده‌ها باید با احساس مسئولیت به حقوق شهروندی نیز توجه کنیم و شرکت‌های بیمه‌ای این مقوله را مد نظر داشته باشند که همه پرونده‌های تصادف نیاز به صحت سنجی طولانی ندارند. وی خاطرنشان کرد: معمولا اکثر پرونده‌های تصادفات چیزی برای پنهان کردن ندارند، برای همین تنها روی پرونده‌هایی که مشکوک هستند باید تمرکز کرد. دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بابیان اینکه ۳۰ درصد از پرونده‌های ورودی به دادسرا را پرونده‌های مربوط به حوادث رانندگی تشکیل می‌دهند، اعلام کرد: از ۳۵۰۰ پرونده‌ای که در ماه به دادسرای کرمانشاه وارد می‌شود، نزدیک به هزار پرونده، پرونده‌های حوادث رانندگی است. وی در ادامه پیشنهاد داد، در محل دادسرای کرمانشاه دفتری برای استقرار نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای دایر شود تا در تسریع رسیدگی به پرونده‌های تصادفات مؤثر باشد.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
رپورتاژ آگهیدر مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC)، بانک پارسیان به عنوان یکی از سه عضو اعضای انفرادی شورای کمیته ایرانی ICC برای یک دوره سه ساله انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی کمیته ایرانی ICC، در مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی که دوشنبه ۲۸ بهمن با هدف تصویب گزارش‌های عملکرد و مالی سال ۱۳۹۷ و نیز تجدید انتخابات یک سوم اعضای شورای کمیته ایرانی و بازرس قانونی، برگزار شد، به ترتیب «کنفدراسیون صادرات ایران»، «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد» و «سندیکای بیمه گران ایران» از میان اعضای سازمانی و «سید حسین سلیمی»، «بانک پارسیان»، «بیمه ایران»، «بیمه دانا» و «مرکز شماره گذاری کالا و خدمات ایران» از میان اعضای انفرادی به عنوان یک سوم اعضای شورای کمیته ایرانی ICC برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند. همچنین بر اساس اساسنامه جدید کمیته ایرانی ICC مبنی بر انتخاب بازرس قانونی برای کمیته ایرانی، «حسین وکیلی» با رأی اعضا به عنوان بازرس قانونی تجدید انتخاب شد. گفتنی است؛ کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی در راستای توسعه اقتصادی، گسترش تجارت و سرمایه‌گذاری در کشور فعالیت می‌کند و تسهیل مبادلات و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی بین‌المللی بر اساس اصول اقتصاد بازار و از طریق تدوین مقررات و عرف‌های تجاری، ارائه سیاست‌ها و راه‌حل‌های بازرگانی و کمک به حل اختلافات از طریق داوری و سایر روش‌های حل اختلاف و همچنین ایجاد هماهنگی در روابط اقتصادی بین‌المللی درکلیه بخش‌های اقتصادی از جمله صنعت، معدن، تجارت، خدمات و سرمایه‌گذاری و … از جمله زمینه‌های دیگر فعالیت این کمیته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
سرپرست حسابداریجنسیت: آقاتسلط کامل به کلیه فرآیندهای حسابداری تولید و پخش مویرگی سردآشنا به قوانین مالیاتی، ارزش افزوده و بیمهتسلط کامل در خصوص محاسبه بهای تمام شدهآشنایی کامل با نرم افزارهای مالی (راهکاران سیستم) مسلط به تهیه صورتهای مالیحداقل ۵ سال سابقه کار مفید و مرتبطحداقل مدرک تحصیلی لیسانس حسابداریمحل کار: غرب تهرانحسابدار مالیاتیجنسیت: آقاتسلط کامل به کلیه فرآیندهای حسابداری تولید و پخش مویرگی سردآشنا به قوانین مالیاتی، ارزش افزوده و بیمهآشنا به نرم افزارهای مالی (راهکاران سیستم –سپیدار) حداقل ۳سال سابقه کار مفید و مرتبطحداقل مدرک تحصیلی لیسانس حسابداریمحل کار: غرب تهراناز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی مورد نظر و با قید حقوق درخواستی به ایمیل زیر ارسال نمایند. اطلاعات تماسایمیل Hr. cv. estekhdam۹۸@gmail. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
هدف این مجموعه فراهم کردن بستری مثبت برای آموزش مخاطبین جدی و مصمم در کوتاه‌ترین زمان ممکن میباشد. ما متعهد به ارائه آموزشی با کیفیت و خدماتی ممتاز به زبان آموزان خود هستیم. مدرس زبان انگلیسیجنسیت: آقا، خانماساتید با حداقل یک سال تجربهتوانایی بالا در مهارت Speakingبه‌صورت نیمه‌وقت و تمام‌ وقتبیمه خواهند‌ شددریافتی ماهانه به صورت تمام وقت از ۲٫۵ میلیون تا بیش از ۴ میلیون تومان خواهد‌ بود. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. اطلاعات تماسایمیل respinatalk. team@yahoo. comآدرستهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوچه هجدهم، پلاک ۱۹
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
کارمند فروش تلفنیجنسیت: آقا، خانمشرح موقعیت شغلی: آشنایی با اصول فروش و بازاریابیآشنایی با اصول و فنون مذاکرهتسلط به کامپیوترتوانایی کار تمام وقتویژگی‌های عمومی: روابط عمومی بالامنظم و متعهدحقوق ثابت + پورسانت + بیمه تامین اجتماعیبازاریاب حضوریجنسیت: آقا، خانمشرح موقعیت شغلی: آشنایی با اصول فروش و بازاریابیآشنایی با اصول و فنون مذاکرهتسلط به کامپیوترتوانایی کار تمام وقتویژگی‌های عمومی: روابط عمومی بالامنظم و متعهدحقوق ثابت + پورسانت + بیمه تامین اجتماعی -از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک نمایند و یا با شماره زیر تماس حاصل نمایند و رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. اطلاعات تماستلفن ۰۲۱۴۷۲۹۵۲۰۸ایمیل nooran. hr@gmail. comلینک survey. porsline. ir/s/iJs۲PCJ
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
کارشناس فروشجنسیت: خانم، آقامسلط به Office به ویژه Word و Excel و Power Pointحداقل کارشناسی فنی، بازرگانی و یا رشته‌های مرتبطآشنا به اصول و مبانی فروشمسئولیت پذیر، با پشتکار و انگیزه بالا و علاقمند به کار تیمیمسلط در نامه نگاری و مذاکرات تلفنیبرگزاری جلسات دارای نظم و دقت و سرعت عمل در انجام امور روابط عمومی قویآشنا به فنون مذاکره و برقراری ارتباط موثر با دیگرانعلاقمند به یادگیریآشنایی به زبان انگلیسی امتیاز ویژه محسوب می‌شودترجیحا ساکن غرب تهرانحقوق ثابتبیمه تامین اجتماعیاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. اطلاعات تماسایمیل resome. pr@gmail. comآدرس: محل کار: بزرگراه فتح
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
ما به دنبال همکارانی می‌گردیم تا دانش لازم، انگیزه، ذوق و توانایی کار تیمی را داشته باشند و به دنبال چالشهای جدید باشند. خوشحال میشویم به تیم ما بپیوندید. عنوان شغلی شرایط احراز مزایابرنامه نویس فول استک جاواجنسیت: آقا، خانمنوع همکاری: تمام وقتمهارت‌های شغلی: برنامه نویس حرفه‌ای JAVA آشنایی با فریم ورکهای مختلف JavaEEمسلط به Spring Bootآشنایی به طراحی بانکهای اطلاعاتی و تسلط بر MySqlتسلط بر مفاهیم طراحی صفحات وب HTML و Cssآشنایی کافی با فریم ورکهای React. js و Angular ۷ و طراحی Responsiveویژگیهای عمومی: حداقل ۵ سال تجربه کار به عنوان برنامه ‌نویستوانایی یادگیری و علاقه مند به پیشرفتتوانایی مدیریت و اولویت بندی کارهاپشتیبانی و کمک به سایر توسعه دهندگان جهت رفع مشکلات فنیبا انگیزه، انتقاد پذیر و دارای روحیه کار تیمیمسئولیت پذیری و پاسخگو بودن در کارهاعلاقه مند به یادگیری مهارت‌های جدیدمهارتهای زیر امتیاز محسوب میشود: تسلط بر Redis و RabbitMQتسلط بر React. jsشرایط کاری: ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۱۷بیمه از روز اولپرداخت حقوق به موقع می‌باشداز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماستلفن ۰۲۱۸۸۶۰۰۹۶۴ایمیل gorohegama@gmail. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 روز قبل
ساعت ۲۴ -شاید هنوز طبیعت ناب ایرانی به کمک بیاید و طعم ومزه خوش پسته ایران راه رابرای بازگشت تاج پادشاهی پسته ممکن سازد اما اکنون این پسته کاران کالیفرنیایی هستند که با تولید ۴۴۰ هزارتن پسته برقلمرو پسته حکمفرمایی می‌کنند. درحالی که ایرانیان از هر هکتار باغ پسته تنها یک تن برداشت دارند این رقم در آمریکا ۵تن است. با سقوط تولید پسته ایران در سال زراعی گذشته حالا تولید بسیاری از کشورها افزایش سطح زیر کشت پسته رادردستور کار قراردارند، به طوری که در سال زراعی جاری، گرجستان، ازبکستان، آذربایجان، ایتالیا، اسپانیا، چین و استرالیا، قزاقستان، رومانی و اوکراین به دنبال افزایش کشت و تولید پسته بودهاند. درگزارش یورونیوز در باره رقابت پسته کاران آمریکایی با ایران آمده است: ایالات متحده که تولید انبوه پسته را از سال ۱۹۷۶ آغاز کرده، اکنون از ایران به عنوان تولید کننده برتر جهان پیشی گرفته است. در فاصله سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹، ایران هنوز به طور متوسط ۴۰ درصد تولید جهانی پسته را در اختیار داشت و سهم آمریکا به ۳۳ درصد رسیده بود. در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم پسته در بازار جهانی حدود ۹ دلار است و بازده تولید آن در آمریکا به ازاء هر هکتار ۵ تن است که ۵ برابر بازده باغ‌های پسته ایران است.
ایلناایلنا3 روز قبل
نایب رییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از حضور کمیته‌ای از نمایندگان این کمیسیون در قرارگاه مبارزه با کرونا خبر داد. قربانی همچنین به کمبود منابع مالی در وزارت بهداشت اشاره کرد و ابراز داشت: بحث کمبود منابع مالی در وزارت بهداشت مطرح شد که مبلغ ۵۳۰ میلیارد تومان از سوی دکتر نوبخت اختصاص داده شد، همچنین مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان برای بیمه سلامت اختصاص یافت که بتواند بدهی‌های خود را پرداخت کند. قربانی همچنین با اشاره به برخی آمارهای ارائه شده از سوی برخی نمایندگان از تعداد کشته‌شدگان بیماری کرونا، تصریح کرد: آمار و ارقامی که توسط بعضی از همکاران نماینده در قم اعلام شده است، خبر درستی نیست. شاید بسیاری از مرگ و میرها در کشور اتفاق افتد، اما اینکه همه این‌ها بر اثر کرونا باشد، حرف نادرستی است. وی در پایان تصریح کرد: مساله آخر اینکه باید یک فضای ایمن برای سربازان خط مقدم این جبهه یعنی پرسنل حوزه بیمارستانی وزارت بهداشت درمان و دانشگاه‌ها ایجاد شود که بتوانند با اطمینان خاطر به انجام وظیفه بپردازند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
کریمی فر در این باره اظهار کرد: سامانه رزرو اینترنتی برای تمام فرهنگیان شاغل و بازنشسته به آدرس eskan. medu. ir از ۹ اسفندماه فعال می‌شود و ثبت نام تا ۲۳ اسفند ادامه دارد. وی افزود: بعد از تاریخ مذکور، هرگونه پذیرش مسافرین، فقط به‌صورت حضوری میسر است. کریمی‌فر اضافه کرد: طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با شعار «کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان» و با حضور ۲۴ هزار عوامل اجرایی در ۷۰۵ پایگاه پذیرش در سراسر کشور اجرا می‌شود و به‌صورت شبانه‌روزی تا پایان تعطیلات نوروزی، به مسافران، خدمات رفاهی ارائه خواهد کرد. وی تعرفه اسکان نوروزی را نیز اعلام کرد و گفت: تعرفه اتاق ویژه هر شب ۴۰ هزار تومان برای یک خانواده ۵ نفره محاسبه می‌شود. تعرفه یک باب اتاق گروه «الف» در یک شب ۳۵ هزار تومان برای پنج نفر اعضای یک خانواده و نیز تعرفه کلاس گروه «ب» به ازای هر شب ۲۶ هزار تومان محاسبه می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
خبرنگارانی که پیش از این کدپستی خود را وارد کرده‌اند، می‌توانند از همان ابتدا مراحل ثبت‌نام را دنبال کنند. تلاش می‌شود برای ثبت‌نام اولیه، الزامی برای کدپستی نباشد. مهلت ثبت‌نام تا پایان اسفندماه است و اگر نیاز به تمدید باشد، در زمان لازم اعلام خواهیم کرد. سعیدیان‌فر تأکید کرد: خبرنگاران متقاضی دریافت کارت بلیت مترو نیز باید در سامانه «تهران من» ثبت‌نام و مدارک خود را بارگذاری کنند. وی گفت: تا زمانی که فرآیند ثبت‌نام و تائید طرح ترافیک‌های جدید به پایان نرسیده، سهمیه‌های سال گذشته معتبر است هنوز جلسات برای تخصیص سهمیه به رسانه‌ها برگزار نشده است.

به انتهای لیست رسیدید