تاتنهام آرسنال

تاتنهام آرسنال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
شکست هفته جاری میلان در مقابل لاتزیو، اولین شکست میلان در سن سیرو مقابل بیانکوچلستی در ۳۰ سال گذشته بود. میلان در بحران بزرگی به سر می‌برد و پی بردن به آن کار سختی نیست. او بار دیگر پیش از بازی با تورینو در مصاحبه‌ای با تشبیه شرایط میلان جامپائولو با ابتدای دوران آریگو ساکی، از سرمربی تیمش حمایت کرد و باز هم تاکید کرد که به جامپائولو ایمان دارد. از سوی دیگر، توانایی مالی میلان نیز بالا نیست تا از اهرم پول، برای ترغیب مربیان نامدار استفاده کنند. او شاید مربی‌ای نبود که برای میلان افتخار کسب کند، اما هر آنچه لازم بود برای بازگرداندن میلان به سطح داشته باشد را داشت.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
شکست هفته جاری میلان در مقابل لاتزیو، اولین شکست میلان در سن سیرو مقابل بیانکوچلستی در ۳۰ سال گذشته بود. میلان در بحران بزرگی به سر می‌برد و پی بردن به آن کار سختی نیست. او بار دیگر پیش از بازی با تورینو در مصاحبه‌ای با تشبیه شرایط میلان جامپائولو با ابتدای دوران آریگو ساکی، از سرمربی تیمش حمایت کرد و باز هم تاکید کرد که به جامپائولو ایمان دارد. از سوی دیگر، توانایی مالی میلان نیز بالا نیست تا از اهرم پول، برای ترغیب مربیان نامدار استفاده کنند. گتوزو در حالی سال گذشته ۵ام شد و به لیگ قهرمانان نرسید که تنها ۱ امتیاز با تیم سوم جدول اختلاف داشت.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
به گزارش فوتبالی، تا پیش از این، وین رونی اولین و خوسه آنتونیو ریس اولین بازیکن تاریخ لیگ برتر بودند که در ۵دیدار ابتدایی تیمهایشان دررقابتهای لیگ برتر موفق به گلزنی شده بودند ولی سرخیو آگوئرو با گلی که در بازی با واتفورد به ثمر رساند، توانست رکورد وین رونی و ریس را بشکند. در بازی سیتی مقابل واتفورد، سرخیو آگوئرودر دقیقه ۷ بازی از روی نقطه پنالتی برای سیتی گلزنی کرد تا تیمش را ۰-۲ پیش بیندازد. او که برترین گلزن تاریخ سیتی در لیگ برتر است، با این گل، توانست تا در شش دیدار متوالی ابتدایی این فصل لیگ برتر نامش را در لیست گلزنان تیمش ثبت کند. این دومین پنالتی رونی دراین فصل بود و او در اولین بازی تیمش دررقابتهای این فصل لیگ برتر مقابل وستهم نیز از روی نقطه پنالتی به گل رسیده بود. هردوی این بازیکنان در ۵ بازی ابتدایی تیمهایشان در لیگ برتر موفق به گلزنی شده بودند.

گل اوبامیانگ به تاتنهام (آرسنال ۲-۲ تاتنهام)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل

گل الکساندر لاکازت به تاتنهام (آرسنال ۱-۲ تاتنهام)

طرفداریطرفداری3 ماه قبل
تابناکتابناک3 ماه قبل
آدبایور ۳۵ ساله که گفته می‌شد در آستانه انتقال به تراکتورسازی است، به «کایسری‌اسپور» پیوست. به گزارش تابناک ورزشی، این مهاجم سرشناس سابق رئال مادرید و آرسنال به تیمی از سوپر لیگ ترکیه پیوست. امانوئل آدبایور، بازیکن سابق تیم‌های تاتنهام، آرسنال و رئال مادرید با قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست. این بازیکن در ۲ فصل گذشته در «باشاک‌شهیر» ترکیه توپ می‌زد و زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال انتقالش به تراکتور به گوش می‌رسید که این باشگاه تبریزی تکذیب کرد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
امانوئل آدبایور با تیم ترکیه‌ای به توافق رسید و قراردادش را امضا کرد. به گزارش ایلنا، امانوئل آدبایور، بازیکن سابق تیمهای تاتنهام، آرسنال و رئال مادرید که مورد توجه باشگاه تراکتور نیز قرار داشت، با قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست. این بازیکن در ۲ فصل گذشته در باشاک شهیر ترکیه توپ می‌زد. کایسری اسپور در هفته دوم لیگ ترکیه ۱ امتیازی است و در رده دوازدهم جدو قرار گرفته. آن‌ها همچنین فصل گذشته را در رده دهم جدول به پایان رسانده بودند.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، امانوئل آدبایور، بازیکن سابق تیم‌های تاتنهام، آرسنال و رئال مادرید با قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست. این بازیکن در ۲ فصل گذشته در «باشاک‌شهیر» ترکیه توپ می‌زد. انتهای پیام/
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، امانوئل آدبایور مهاجم سابق تیم‌های تاتنهام، آرسنال، رئال مادرید و منچستر سیتی که پیش از این رسانه‌های خارجی از حضور او در لیگ برتر ایران و تیم تراکتور خبر داده بودند به تیم کایسری اسپور در سوپرلیگ ترکیه پیوست. وی پیش از این هم در لیگ ترکیه و تیم باشاک شهیر به میدان رفته بود. پیش از این گازتا دلو اسپورت ایتالیا از انعقاد قرارداد دو ساله این بازیکن با تراکتور خبر داده بود و حتی عنوان شده بود که مصطفی دنیزلی در اندیشه جایگزینی این مهاجم به جای آنتونی استوکس است. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- امانوئل آدبایور، بازیکن سابق تیم‌های تاتنهام، آرسنال و رئال مادرید که مورد توجه باشگاه تراکتور نیز قرار داشت، با قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه پیوست. این بازیکن در ۲ فصل گذشته در باشاک شهیر ترکیه توپ می‌زد. کایسری اسپور در هفته دوم لیگ ترکیه ۱ امتیازی است و در رده دوازدهم جدو قرار گرفته. آن‌ها همچنین فصل گذشته را در رده دهم جدول به پایان رسانده بودند.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرورزشی: امانوئل آدبایور مهاجم پیشین تاتنهام، آرسنال، رئال مادرید و منچسترسیتی به تیم کایسری اسپور در سوپرلیگ ترکیه پیوست. او پیش از این، در سوپرلیگ ترکیه برای تیم باشاک شهیر به میدان رفته بود.
نودنود4 ماه قبل
بعد از ۳ فصل، شاهد بیشترین تعداد بازیکنان انگلیسی در ترکیب اولیه ۶ تیم نخست لیگ برتر بودیم. به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، دبل مارکوس رشفورد در جریان پیروزی ۴-۰ منچستریونایتد برابر چلسی، حسن ختامی بر عملکرد بازیکنان انگلیسی حاضر در ترکیب تیم‌های ۶ تیم بزرگ لیگ برتر انگلیس (Big Six) بود. بعد از روز ۲۶ دسامبر ۲۰۱۷، این بیشترین تعداد گلی است که بازیکنان انگلیسی برای Big Six به ثمر رسانده‌اند. در آن روز کین و استرلینگ ۴ گل از مجموع ۹ گل بازیکنان انگلیسی را به ثمر رساندند. در تمامی بازی‌های هفته نخست فصل ۲۰-۲۰۱۹، ۸۳ بازیکن از مجموع ۲۲۰ بازیکن آغاز کننده مسابقات انگلیسی بودند.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- هفته اول لیگ برتر با پیروزی منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام، آرسنال، منچستریونایتد و البته شکست چلسی همراه بود. نتایج بازی‌های مهم هفته اول از این قرار بود:
فوتبالیفوتبالی4 ماه قبل
سایت رسمی فوتبالی – فیلپیه کوتینیو به احتمال زیاد بارسلونا را ترک خواهد کرد، اما به لیگ برتر برنمی‌گردد. روزنامه اسپورت نوشته که این بازیکن سابق لیورپول تنها دو گزینه برای رفتن دارد. پنجره خرید بازیکن در انگلیس امشب بسته می‌شود ولی باشگاه‌های ایتالیا تا ۱۰ روز دیگر و باشگاه‌های آلمانی تا حدود سه هفته دیگر می‌توانند بازیکن بخرند. به این ترتیب تنها باشگاه‌هایی که می‌توانند کوتینیو را جذب کنند، بایرن مونیخ و یوونتوس هستند. از کوتینیو به دلیل نمایش‌هایش در بارسا بسیار انتقاد شده است.

۷ نکته مورد انتظار در لیگ برتر برای فصل جدید

7+
نودنود4 ماه قبل
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری - ویلیام سالیبا، خرید جدید آرسنال از دلیل ترجیح دادن این باشگاه به رقیب همشهری‌اش تاتنهام می‌گوید. انتقال ویلیام سالیبا به آرسنال سرانجام پس از هفته‌ها مذاکره شکل رسمی به خودش گرفت. این دفاع وسط فرانسوی و ۱۸ ساله باشگاه سن اتین به شدت مورد توجه تاتنهام نیز قرار داشت اما در نهایت تصمیم گرفت راهی امارات شود. آرسنال برای من بزرگ‌ترین باشگاه انگلیس است؛ بنابراین تصمیم گیری آسان بود. این همان کاری است انجامش می‌دهم و از اینکه به آرسنال پیوستم، احساس غرور می‌کنم.
فارسفارس4 ماه قبل
کیت‌های اول و دوم تیم‌های برتر انگلیس مشخص شدند. کیت‌های اول و دوم ۶ تیم بزرگ انگلیس در یک نگاه +عکسبه گزارش خبرگزاری فارس، کیت‌های اول و دوم «بیگ‌سیکس» لیگ برتر انگلیس برای فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ مشخص شدند. لباس‌های باشگاه‌های منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، تاتنهام، آرسنال و منچستریونایتد برای فصل آینده را در عکس زیر مشاهده کنید. به مانند فصل گذشته باشگاه‌های منچستریونایتد و آرسنال با آدیداس، تاتنهام و چلسی با نایک، منچسترسیتی با پوما و لیورپول با نیوبالانس کیت‌های خود را معرفی کردند. تصویر زیر پیراهن اول و دوم ۶ تیم برتر لیگ برتر را نشان می‌دهد.
ورزش۳ورزش۳5 ماه قبل
علیرضا جهانبخش که در سه هفته پایانی مسابقات لیگ برتر انگلیس مقابل تیم‌های قدرتمند تاتنهام، آرسنال و منچسترسیتی به‌عنوان بازیکن ثابت بازی کرد، با اتمام فصل به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد که در دیدارهای تدارکاتی ملی پوشان توانست نمایش خوبی ارائه دهد. جهانبخش پس از اردوی تیم ملی ایران، حدود دو هفته در کنار خانواده خود حضور داشت و به استراحت پرداخت که عدم بازگشت او به انگلیس موجب شد تا شایعاتی مبنی بر جدایی یا انتقال قرضی‌اش به باشگاهی دیگر شنیده شود. و پس از آن به اردویی تیم برایتون انگلیس اضافه شد. در نهایت علیرضا جهانبخش روز گذشته ایران را ترک کرد و به اردوی برایتون که در کشور اتریش برگزار می‌شود، اضافه شد و امروز با روحیه‌ای بالا نخستین جلسه تمرینی پیش فصل را با باشگاه انگلیسی انجام داد. جهانبخش پس از سر گذاشتن یک فصل نه چندان خوب، از امروز دوباره با برایتون استارت زده و امیدوار است بتواند همانند دو فصل قبل که در آلکمار هلند کولاک کرد و به آقای گلی رسید، در لیگ برتر انگلیس نیز درخشان ظاهر شود.
ایلناایلنا5 ماه قبل
مذاکرات میلان و رئال مادرید برای انتقال دنی سبایوس همچنان ادامه دارد. به گزارش ایلنا، دو باشگاه بزرگ جهان فوتبال میلان و رئال مادرید که دست بر قضا رابطه خوبی نیز با هم دارند این روزها در سکوت کامل بر سر انتقال دنی سبایوس با هم در حال مذاکذه هستند. گفته می‌شود روسونری پیشنهاد انتقال قرضی این بازیکن به همراه حق خرید اختیاری با مبلغ ۴۵ میلیون یورو را به کهکشانی‌ها داده و از آنجا که این دو باشگاه رابطه خوبی با یکدیگر دارند رئال مشکلی با انتقال قرضی وی ندارد اما دوست دارد حق خرید اختیاری تبدیل به حق خرید اجباری گردد و همچنین روسونری در تمام مدت حضور این بازیکن به عنوان بازیکن قرضی، دستمزد ۴ میلیون یورویی‌اش را پرداخت خواهد کرد. باشگاه‌های همچون تاتنهام، آرسنال و پاریس سن ژرمن هم علاقه خود برای به خدمت گیری سبایوس را اعلام کرده‌اند اما به نظر می‌رسد سبایوس در فصل آتی به جمع شاگردان جیامپائولو در میلان بپیوندد. سبایوس شب گذشته موفق شد به همراه تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا با شکست ۲ بر یک آلمان قهرمان اروپا شود.

تاپ سیکس (Top ۶) به پایان راه خود می‌رسد؟

6+
نودنود5 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز5 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدنی سبایوس به‌دلیل نیمکت‌نشینی‌های مداوم در رئال‌مادرید قصد ترک این باشگاه را دارد و مشتریان بزرگی هم برای جذب او به صف شده‌اند. اخبار ورزشی-روزنامه «میرر» خبر داد، بعد از میلان و تاتنهام، آرسنال برای جذب دنی سبایوس جدی‌تر شده و این باشگاه لندنی نمی‌خواهد فرصت به خدمت گرفتن یکی از هافبک‌های آینده‌دار اروپا را از دست بدهد. گفته می‌شود باشگاه آرسنال از رئال‌مادرید درخواست کرده شرایط خرید سبایوس را به آن‌ها اعلام کند.
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
در روز کم خبر باشگاه استقلال، مهم‌ترین رویداد نقل و انتقالاتی آنها پیرامون روزبه چشمی بود. مهم‌ترین خبر نقل و انتقالات روز پنج شنبه در آلمان، نزدیک شدن اوزان کاباک به شالکه بود. مهم‌ترین خبر نقل و انتقالات روز گذشته ایتالیا، مربوط به فرعون کوچک بود. مروری بر مهم‌ترین نتایج در تورنمنت‌های مختلفکوپا آمریکا از ساعاتی پیش وارد مرحله یک چهارم نهایی شد. در مهم‌ترین بازی‌های روز گذشته، مصر با گلزنی محمد صلاح با نتیجه ۲-۰ از سد جمهوری کنگو گذشت.
نودنود6 ماه قبل
به گزارش وبسایت نود، برنامه فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس، روز پنج شنبه قرعه کشی شد و ۲۰ تیم لیگ برتری رقبای خود را تا پایان فصل شناختند. در برنامه معین شده، منچسترسیتی برنامه خیلی خوبی در پایان فصل دارد، لیورپول کار سختی در بازی‌های پایان فصل پیش رو دارد. فصل آینده نیز منچسترسیتی از نظر برنامه در پایان فصل شرایط خوبی دارد و می‌تواند از این مزیت بهره ببرد. گفتنی است که فصل آینده برای نخستین بار، لیگ برتر انگلیس شامل تعطیلات زمستانی خواهد بود. مسابقات این دو هفته، همان بازی‌های هفته نخست لیگ برتر هستند که بالطبع میزبان و میهمان تغییر می‌کند.

بررسی وضعیت پنج لیگ برتر فوتبال اروپا/ قهرمان‌هایی که ثابت ماندند

6+
مهرمهر6 ماه قبل
افتصادنیوزافتصادنیوز6 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از بازار ورزش، دستمزد بازیکنان لیگ برتر فوتبال انگلستان در فصل گذشته ۴۰۰ میلیون پوند، بالغ بر ۱۵ درصد فصل قبلی، افزایش یافت و در مجموع به ۲,۹ میلیارد پوند رسید. این در حالی است که جمع درآمد ۲۰ باشگاه حاضر در این مسابقات نیز پارسال با ۶ درصد افزایش نسبت به فصل پیش از آن به میزان بی‌سابقه ۴,۸ میلیارد پوند رسید. طبق معمول این باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا بودند که توانستند فصل گذشته درآمدشان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. در این میان لیورپول و تاتنهام توانسته‌اند هر کدام با سود ناخالص بیش از ۱۲۵ میلیون پوند توانسته‌اند رکورد سودآوری در فوتبال را بشکنند. سه باشگاهی که از لیگ برتر به دسته پایین‌تر سقوط می‌کنند، بالغ بر صد میلیون پوند درآمد را از دست می‌دهند.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ماه قبل
فوتبال این فصل لیگ برتر، چیزی فراتر از حد تصور بوده و این انگاره بدون توجه به نتایج هم حاصل شده است. تاتنهام و لیورپول باید ۱۱ خرداد، فینال لیگ قهرمانان را در وندا متروپولیتانوی مادرید برگزار کنند و چلسی و آرسنال هم راهی باکو می‌شوند تا برگزارکننده فینال لیگ اروپا در ۸ خرداد باشند. اینکه صد درصد فینالیست‌های اروپایی، انگلیسی هستند بدون هیچ بند و تبصره و، اما و اگری، نشان‌دهنده موفقیت و برتری بی‌چون و چراست. کیفیت و هیجانی که در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان، تیم‌های انگلیسی ایجاد کردند، عیش هر فوتبال‌دوستی را کامل کرد. رقابت شانه به شانه سیتی و لیورپول تا سوت پایان ادامه داشت و در نهایت سیتی توانست از قهرمانی اش دفاع کند. اینکه لیورپول با ۹۷ امتیاز آن هم در لیگ برتر و با فقط یک شکست در تمام طول فصل، در نهایت دستش به جام نرسید، نشان‌دهنده کیفیت والایی است که در لیگ برتر وجود دارد.
طرفداریطرفداری6 ماه قبل
طرفداری - اورتون رسما به توماس مونیر، مدافع پاری سن ژرمن پیشنهاد همکاری داده است. مونیر ۲۷ ساله پس از عملکردی خوب در یورو ۲۰۱۶، از بروخه بلژیک راهی پاری سن ژرمن شد و در این سه فصل کم و بیش برای پاریسی‌ها مهره اثرگذاری بوده است. مونیر فقط تا تابستان ۲۰۲۰ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و این یعنی فروش او در این تابستان حتمی است. به گزارش یورو یونایتد، مونیر که اخیرا از تمایلش به ماندن در پی اس جی گفت، طی روزهای گذشته پیشنهادی رسمی از سوی اورتون دریافت کرده است. حالا باید دید پروژه جاه طلبانه تیم مشیری می‌تواند مدافع ملی پوش پاری سن ژرمن را قانع کند یا او به یکی دیگر از مشتریانش پاسخ مثبت می‌دهد.
نودنود7 ماه قبل
منچسترسیتی و لیورپول رقم زننده بهترین کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس بودند. منچسترسیتی با پیروزی در هیجان انگیزترین کورس قهرمانی تاریخ لیگ برتر به نخستین تیم این دهه تبدیل شد که از قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع می‌کند. در حقیقت امتیازات این قصل لیورپول، برای قهرمانی در همه فصل‌های لیگ برتر به جز فصل‌های ۱۸-۲۰۱۷ و ۱۹-۲۰۱۸ کافی بوده است! ۳۱: ادن هازارد در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر رساند و ۱۵ پاس گل داد. همچنین ۳۴ درصد از مسابقات با بردهای دور از خانه به پایان رسید که این نیز رکوردی جدید در لیگ برتر محسوب می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها7 ماه قبل
منچسترسیتی با پیروزی در هیجان انگیزترین کورس قهرمانی تاریخ لیگ برتر به نخستین تیم این دهه تبدیل شد که از قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع می‌کند. در حقیقت امتیازات این قصل لیورپول، برای قهرمانی در همه فصل‌های لیگ برتر به جز فصل‌های ۱۸-۲۰۱۷ و ۱۹-۲۰۱۸ کافی بوده است! ۳۱: ادن هازارد در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر رساند و ۱۵ پاس گل داد. ۱۵٫۶۳: بهترین تیم لیگ برتر از نظر نرخ تبدیل شوت به گل، آرسنال نام دارد که ۱۵٫۶۳ درصد از شوت‌های خود را به گل تبدیل کرد. همچنین ۳۴ درصد از مسابقات با بردهای دور از خانه به پایان رسید که این نیز رکوردی جدید در لیگ برتر محسوب می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید