تالار وحدت

تالار وحدت

همشهریهمشهری9 ساعت قبل
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، آیین رونمایی از اثر «سروها ایستاده می‌میرند» با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، آهنگسازی حامد صقیری و همراهی گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو و با روایت ناخدا هوشنگ صمدی در تالار وحدت برگزار می‌شود. این اثر روایت جانفشانی کلاه سبزهای نیروی دریایی ارتش در خرمشهر است؛ کاری که بر اساس برداشت‌های آهنگساز از خاطرات و صحبت‌های ناخدا «هوشنگ صمدی»، فرمانده وقت تکاوران نوشته و تنظیم شده است. در اجرای این اثر بیش از ۵۰ نوازنده با سازهای کمانچه، کمانچه آلتو، کمانچه بم، چنگ ایرانی، دیوان، بوزوک، نی، تار، بربط، بم تار، رباب، قانون، دمام، سنج، تنبک، ضرب زورخانه، نقاره قشقایی، دف، سنتور، قیچک، قیچک بم حضور داشته‌اند. آلبوم «سروها ایستاده می‌میرند» پنجشنبه چهارم مهر ساعت ۲۰ در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
ایلناایلنا9 ساعت قبل
این اثر روایت جانفشانی کلاه سبزهای نیروی دریایی ارتش در خرمشهر است؛ کاری که بر اساس برداشت‌های آهنگساز از خاطرات و صحبت‌های ناخدا «هوشنگ صمدی»، فرمانده وقت تکاوران نوشته و تنظیم شده است. در اجرای این اثر بیش از ۵۰ نوازنده با سازهای کمانچه، کمانچه آلتو، کمانچه بم، چنگ ایرانی، دیوان، بوزوک، نی، تار، بربط، بم تار، رباب، قانون، دمام، سنج، تنبک، ضرب زورخانه، نقاره قشقایی، دف، سنتور، قیچک، قیچک بم حضور داشته‌اند. آلبوم «سروها ایستاده می‌میرند» پنجشنبه چهارم مهر ساعت ۲۰ در تالار وحدت رونمایی می‌شود.
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، آیین رونمایی از اثر «سروها ایستاده می‌میرند» با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، آهنگسازی حامد صقیری و همراهی گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو و با روایت ناخدا هوشنگ صمدی در تالار وحدت برگزار می‌شود. این اثر روایت جانفشانی کلاه سبزهای نیروی دریایی ارتش در خرمشهر است؛ کاری که بر اساس برداشت‌های آهنگساز از خاطرات و صحبت‌های ناخدا «هوشنگ صمدی»، فرمانده وقت تکاوران نوشته و تنظیم شده است. در اجرای این اثر بیش از ۵۰ نوازنده با سازهای کمانچه، کمانچه آلتو، کمانچه بم، چنگ ایرانی، دیوان، بوزوک، نی، تار، بربط، بم تار، رباب، قانون، دمام، سنج، تنبک، ضرب زورخانه، نقاره قشقایی، دف، سنتور، قیچک، قیچک بم حضور داشته‌اند. آلبوم «سروها ایستاده می‌میرند» پنجشنبه چهارم مهر ساعت ۲۰ در تالار وحدت رونمایی می‌شود.

حامی شماره یک تک‌خوانی زنان برای چه ماموریتی به ایران بازگشت؟

29+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
خبرآنلاین: آرمین رحیمیان، دانش‌آموخته سینما که برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد»، نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شده بود، این بار روی صحنه و در نمایش «مری پاپینز» ظاهر می‌شود. از جمله فعالیت‌های رحیمیان علاوه در حوزه سینما می‌توان به بازی در نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی اصغر خلیلی در سال ٩٣ (سالن اصلی تئاتر شهر) و نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام در سال ٩۶ (تئاتر مستقل) اشاره کرد. «مری پاپینز» سومین تجربه گروه موزیکال «الیورتوئیست» و «بینوایان» است که آبان امسال به کارگردانی احمد سلیمانی روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت. این نمایش اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های «مری پاپینز» با ترانه سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است؛ داستانی که دیدار پرستار کودکان مری پاپینز با خانواده آقای بنکس را روایت می‌کند. پیش از این بهنوش طباطبایی در نقش مری پاپینز، علی براتی به عنوان طراح حرکت و شیما میرحمیدی به عنوان طراح صحنه، ‌لباس و آکسسوار «مری پاپینز» معرفی شده بودند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
آرمین رحیمیان با بازی در نقش «برت» گروه موزیکال مری پاپینز را همراهی می‌کند. وی نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و همچنین کاندیدای نقش مکمل مرد در جشن خانه سینما شد. مری پاپینز سومین تجربه گروه موزیکال «الیورتوئیست» و «بینوایان» است که آبان ماه سالجاری به کارگردانی احمد سلیمانی روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت. این نمایش اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز با ترانه سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است، داستانی که دیدار پرستار کودکان مری پاپینز با خانواده آقای بنکس را روایت می‌کند؛ حضور مری پاپینز در خانه آقای بنکس، سرآغاز اتفاقات اسرارآمیزی می‌شود و همه چیز را دستخوش تغییر می‌سازد. پیش از این بهنوش طباطبایی در نقش مری پاپینز، علی براتی به عنوان طراح حرکت و شیما میرحمیدی به عنوان طراح صحنه، ‌لباس و آکسسوار «مری پاپینز» معرفی شده بودند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| آرمین رحیمیان، دانش‌آموخته سینما که برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد»، نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شده بود، این بار روی صحنه و در نمایش «مری پاپینز» ظاهر می‌شود. از جمله فعالیت‌های رحیمیان علاوه در حوزه سینما می‌توان به بازی در نمایش «الیور توئیست» به کارگردانی اصغر خلیلی در سال ۹۳ (سالن اصلی تئاتر شهر) و نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام در سال ۹۶ (تئاتر مستقل) اشاره کرد. «مری پاپینز» سومین تجربه گروه موزیکال «الیورتوئیست» و «بینوایان» است که آبان امسال به کارگردانی احمد سلیمانی روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت. این نمایش اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های «مری پاپینز» با ترانه سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است؛ داستانی که دیدار پرستار کودکان مری پاپینز با خانواده آقای بنکس را روایت می‌کند. پیش از این بهنوش طباطبایی در نقش مری پاپینز، علی براتی به عنوان طراح حرکت و شیما میرحمیدی به عنوان طراح صحنه، ‌لباس و آکسسوار «مری پاپینز» معرفی شده بودند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
مری پاپینز متفاوت‌تر از الیورتوئیست و پیچیده‌تر از بینوایان/ علی براتی طراح حرکت مری پاپینز … … … … … … … … … … … …. علی براتی طراح حرکت نمایش موزیکال مری پاپینز از نهایی شدن تمرین‌های این گروه حرکت خبر داد. گروه حرکت مری پاپینز یکی از اولین گروه‌های این موزیکال است که تمرین‌های خود را از فروردین سالجاری آغاز کرد و همچنان ادامه دارد. علی براتی تالار وحدت را تالاری مناسب برای اجرای موزیکال در شهر تهران می‌داند که موجب می‌شود کیفیت قابل توجهی از نمایش ارائه شود. به گفته براتی گروه حرکت موزیکال مری پاپینز در کنار چهره‌های اصلی به تمرین‌های خود ادامه می‌دهند امیدوار به اجرایی موفق هستند چرا که معتقد است روی صحنه بردن چنین موزیکال هایی موجب قوت و بازشناخت دوباره گروه‌های حرکتی در ایران است. از دیگر ویژگی‌های مری پاپینز جلوه‌های ویژه بصری و میدانی است که فراز اسکندری و آرش آقابیگ طراحی می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
خبرآنلاین: هم‌زمان با انتشار نخستین عکس‌ها از حضور بهنوش طباطبایی در جلسات تمرین «مری پاپینز»، طراح حرکت این نمایش از ویژگی‌ها و پیچیدگی کار در این اثر موزیکال گفت. علی براتی، طراح حرکت نمایش موزیکال «مری پاپینز»، از نهایی شدن تمرین‌های این اثر موزیکال خبر داد. گروه حرکت «مری پاپینز»، یکی از اولین گروه‌های این موزیکال است که تمرین‌های خود را از فروردین سال‌جاری آغاز کرده و همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه گروه حرکت، تمرین‌های آوازی خود را دارد و سنگینی کار برای تمام اعضا بیشتر می‌شود. موزیکال «مری پاپینز»، اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های «مری پاپینز» نوشته پاملا تراورس است که آبان امسال با کارگردانی احمد سلیمانی و ترانه‌سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی روی صحنه تالار وحدت می‌رود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- تئاتر در هفته جاری با اخبار و حواشی متفاوتی روبرو است که از جمله مهمترین آنها می‌توان به آغاز اجرای نمایش «بهارشکنی»، اجرای تئاتر خورشید کاروان در برج میلاد و برگزاری مانور آمادگی در برابر حوادث در تالار وحدت اشاره کرد. نمایش «بهار شکنی» روی صحنه می‌رودنمایش «بهار شکنی» به نویسندگی محمدحسین معارف و کارگردانی فریبرز کریمی در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود. این اجرا، جدیدترین اثر نمایشی گروه تئاتر بوهمی است که سال گذشته «نقاشی اشر» را در سالن قشقایی تئاتر شهر اجرا کرد و پرفروش‌ترین نمایش سال ۹۷ این سالن شد. میزبانی از علاقه‌مندان تئاتر خیابانی در ایام محرم و صفرکانون تئاتر دینی اداره‌کل هنرهای نمایشی، ۸ نمایش خیابانی را در قالب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان برای اجرا در محوطه تئاترشهر در ایام محرم و صفر معرفی کرد. ۸ نمایش خیابانی را از پنجشنبه ۲۸ شهریور (۱۹ محرم) تا چهارشنبه ۱۰ مهر (سوم صفر) در محوطه مجموعه تئاتر شهر و در قالب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان اجرا می‌کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
وی نبود مشوق برای یکپارچه سازی زمین‌ها را از جمله چالش‌های مصرف آب در بخش کشاورزی عنوان و تاکید کرد: کشاورزان را باید نه با نگاه سلبی، بلکه با نگاه تشویقی در راستای یکپارچه سازی اراضی تشویق کنیم. رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، عدم ایجاد زیرساخت‌ها درشبکه‌های آبیاری حوضه دریاچه ارومیه را از دیگر مشکلات بخش کشاورزی ذکر کرد و یادآور شد: یکی از رویکردهای ستاد احیای دریاچه ارومیه کاهش هشت درصدی مصرف آب است که این هدف بدون تأمین زیرساخت‌هایی مانند کانال کشی و نیز توجه به نیازهای کشاورزان محقق نمی‌شود. فتحی با اشاره به سه حوضه آبریز آذربایجان شرقی شامل حوزه ارس، دریاچه ارومیه و قزل اوزن گفت: اگر بحران آب برای استان‌هایی که آب بیشتری دارند، قابل درک نیست، برای ما و کشاورزانمان با وجود دریاچه ارومیه ملموس‌تر شده است و خود کشاورزان هم به این نتیجه رسیده‌اند که اگر درست استفاده نکنند، همین حوزه محدود را هم از دست می‌دهیم. رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با تاکید بر نگاه واقع بینانه‌ به بخش کشاورزی افزود: نمی‌شود که ما به وظیفه خود عمل نکرده و کاری انجام ندهیم و از کشاورز انتظار داشته باشیم که در مصرف آب صرفه جویی کند و الگوی کشور را تغییر دهد. سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران با حضور جمعی از اساتید، محققان و فعالان این حوزه از دیروز در تالار وحدت دانشگاه تبریز آغاز بکار کرده است.

عکس/ مانور پیشگیری از حوادث در تالار وحدت

13+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل

مانور پیشگیری از حوادث در تالار وحدت

16+
ایسناایسنا3 روز قبل
همشهریهمشهری4 روز قبل
صحبت فقط از آواز نبود؛ آنها از نگاهی که جامعه به‌خصوص خود زنان به آواز خواندن زنان دارند، حرف زدند. صدای زنان را باید زنان گوش بدهند تا لطافت از دست نرود. ولی‌زاده: ۸۰درصد هنرجویان زنان هستندعلیرضا ولی‌زاده، مدیر آموزشگاه ولی‌زاده است که برای زنان هم کلاس آواز برگزار می‌کند. » با باز شدن فضا و استقبالی که زنان کردند، اتفاقات خوبی در آواز زنان افتاد. ولی‌زاده می‌گوید که اساتیدی نظیر هنگامه اخوان، پریسا، سیما بینا و مرحوم لطفی بیشترین کمک را برای زنده نگه داشتن آواز زنان انجام داده‌اند.
ایسناایسنا4 روز قبل
مانور پیشگیری و آمادگی در برابر حوادث در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، با هدف افزایش آمادگی، هماهنگی و سرعت تصمیم‌گیری در مواجه با حوادث احتمالی، تالار وحدت میزبان یک مانور است. این مانور توسط ستاد مدیریت بحران منطقه و با همکاری بنیاد رودکی و دستگاه‌های مسئول برگزار می‌شود. تمرین کاهش تلفات و خسارت‌های احتمالی حوادث، حصول اطمینان از دقت و صحت برآوردهای امدادی و خدماتی، شناسایی نقاط قوت و کاستی‌های احتمالی در خدمت‌رسانی سازمان‌های مرتبط، ارزیابی کیفیت و سرعت عمل دست‌اندرکاران از جمله اهداف این مانور است. انجام این مانور آمادگی در تالار وحدت برای نخستین بار در این سطح و با همکاری دستگاه‌های مسئول صورت می‌گیرد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
وی ادامه داد: مجموعه تئاتر شهر و محوطه آن به عنوان پایگاهی برای تئاتر خیابانی شناخته شده و مخاطب حرفه‌ای خود را دارد و همه گروه‌ها از اجرا در این فضا لذت می‌برند اما به دلیل نداشتن مکانی ثابت، در اجراهای جشنواره‌ای و فصلی با پوشاندن حوض ضلع شمالی مجموعه، مکان اجراهای خیابانی مهیا می‌شود. بوستان دانشجو هم فضایی برای نشستن مخاطبان و همچنین سکوی گرد برای اجراهای مختلف خیابانی ندارد. کرمی با اشاره به در نظر گرفتن مکانی دائمی برای اجراهای تئاتر خیابانی در نقشه پهنه رودکی، اظهار کرد: در ضلع شمالی بوستان دانشجو این مکان پیش‌بینی شده و قرار است تبدیل به پایگاهی ثابت برای اجراهای تئاتر خیابانی شود تا ما مجبور نباشیم هر بار سکویی موقت را در محیط شمالی مجموعه تئاتر شهر برای این امر ایجاد کنیم. همچنین قرار است محوطه تئاتر شهر و تالار وحدت با بهینه‌سازی تبدیل به محیطی فرهنگی و امن شود. وی درباره زمان بهره‌برداری از مکان دائمی اجراهای تئاتر خیابانی، یادآور شد: طرح پهنه فرهنگی رودکی دارای چند فاز است که در صورت تأمین اعتبار قرار است تا پایان سال آینده به پایان برسد.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، مانور پیشگیری و آمادگی در برابر حوادث ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۷ مهر با مشارکت ستاد مدیریت بحران منطقه و همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. این مانور با هدف افزایش آمادگی، هماهنگی و سرعت تصمیم‌گیری در مواجه با حوادث احتمالی برگزار خواهد شد. این مانور توسط ستاد مدیریت بحران منطقه و با همکاری بنیاد رودکی و دستگاه‌های مسئول برگزار می‌شود. تمرین کاهش تلفات و خسارت‌های احتمالی حوادث، حصول اطمینان از دقت و صحت برآوردهای امدادی و خدماتی، شناسایی نقاظ قوت و کاستی‌های احتمالی در خدمت‌رسانی سازمان‌های مرتبط، ارزیابی کیفیت و سرعت عمل دست‌اندرکاران از جمله اهداف این مانور است. انجام این مانور آمادگی در تالار وحدت برای نخستین بار در این سطح و با همکاری دستگاه‌های مسئول صورت می‌گیرد.
مهرمهر4 روز قبل
وی ادامه داد: مجموعه تئاتر شهر و محوطه آن به عنوان پایگاهی برای تئاتر خیابانی شناخته شده و مخاطب حرفه‌ای خود را دارد و همه گروه‌ها از اجرا در این فضا لذت می‌برند اما به دلیل نداشتن مکانی ثابت، در اجراهای جشنواره‌ای و فصلی با پوشاندن حوض ضلع شمالی مجموعه، مکان اجراهای خیابانی مهیا می‌شود. بوستان دانشجو هم فضایی برای نشستن مخاطبان و همچنین سکوی گرد برای اجراهای مختلف خیابانی ندارد. کرمی با اشاره به در نظر گرفتن مکانی دائمی برای اجراهای تئاتر خیابانی در نقشه پهنه رودکی، اظهار کرد: در ضلع شمالی بوستان دانشجو این مکان پیش‌بینی شده و قرار است تبدیل به پایگاهی ثابت برای اجراهای تئاتر خیابانی شود تا ما مجبور نباشیم هر بار سکویی موقت را در محیط شمالی مجموعه تئاتر شهر برای این امر ایجاد کنیم. همچنین قرار است محوطه تئاتر شهر و تالار وحدت با بهینه‌سازی تبدیل به محیطی فرهنگی و امن شود. وی درباره زمان بهره‌برداری از مکان دائمی اجراهای تئاتر خیابانی، یادآور شد: طرح پهنه فرهنگی رودکی دارای چند فاز است که در صورت تأمین اعتبار قرار است تا پایان سال آینده به پایان برسد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، گویا زمان تغییرات در بنیاد رودکی فرارسیده است. زمزمه‌هایی هست که علی‌اکبر صفی‌پور مدیرعامل بنیاد رودکی در حال خروج از این بنیاد است و از سوی دیگر مهدی افضلی پس از سال‌ها حضور در موسسه توسعه هنرهای معاصر، این بار به خیابان شهریار می‌آید تا در بنیاد رودکی مشغول به کار شود. در واقع صفی‌پور با این کارش تقریبا تمام پست‌های کلیدی بنیاد رودکی را با نیروهای خودش اشغال کرد. عدم اعتماد به کارکنان بنیاد رودکینکته مهم اینکه بنیاد رودکی نیروهای بسیاری دارد که به راحتی می‌شد با صرف هزینه‌های کمتر و با بهره‌گیری از نیرو‌های خود بنیاد، بیشترین بازدهی را به دست آورد. نیروهای وارداتی به بنیاد مامور به خدمت هستندصدیق روابط عمومی بنیاد رودکی در همین‌باره به خبرنگار تسنیم می‌گوید: مجموعه بنیاد رودکی غیردولتی است و ردیف استخدامی ندارد.
پارس نیوزپارس نیوز6 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشنمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی باشد که در خانواده بنکس رخ می‌دهد. جایزه گلدن گلوب و بفتا هم قبل از اینها برای بازی در نقش مری پاپینز نصیب جولی اندروز شده بود. حدود دو دهه بعد، ناتالیا آندریچنکو در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. بهنوش طباطبایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که آثار درخشانی در کارنامه حرفه‌ای خود دارد از آبان امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
اما مدیر طرح پهنه رودکی این عدد را مربوط به چیر دیگری می‌داند نه لزوما ثبت در فهرست آثار ملی. آقای کیهانی تصریح می‌کند: «ما چرخه‌ای را برای رونق و ارتقای کیفیت زندگی در این پهنه فرهنگی طراحی کردیم. با اینکه چند ماه پیش مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون در شورا به تصویب رسید، اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است. زیست شبانه تهرانی‌ها با پهنه رودکی جان می‌گیرد؟ زیست شبانه ساکنان پایتخت یکی دیگر از مواردی بود که به ویژه در چند ماه اخیر به موضوعی داغ و پربحث تبدیل شد. به گفته کیهانی، با در نظر گرفتن تشریفات قانونی این اقدامات، می‌توانیم شاهد به نتیجه رسیدن بخش‌های مشهودی از پروژه پهنه رودکی تا اواخر سال ۹۸ باشیم.
مهرمهر6 روز قبل
سید جلال محمدی آهنگساز و نوازنده دوتار که طی سال‌های اخیر مسئولیت گروه موسیقی «آوای تبری» مازندران را برعهده دارد، در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های این گروه موسیقایی بیان کرد: تیرماه امسال بود که همراه با گروه موسیقی «آوای تبری» مازندران، کنسرتی را به خوانندگی پرویز سیاهدشتی و زمان شکارچیان در تالار وحدت اجرا کردیم که در این کنسرت گروه‌های «دتارچی» و «نقاره نوازان» با مجموعه «آوای تبری» همکاری داشتند. وی درباره تاسیس این ۲ گروه موسیقایی در کنار گروه «آوای تبری» توضیح داد: ما طی ماه‌های اخیر علاوه بر اجراهایی که همراه با گروه «آوای تبری» داشتیم تصمیم به تاسیس ۲ گروه «دتارچی» و «نقاره نوازان» گرفتیم که در این گروه‌ها بیش از ۵۰ نوازنده ساز «دسرکوتن» در قالب هنرمندان آقا و خانمی که میانگین سنی آنها بین ۷ تا ۳۰ سال است به هنرنمایی مشغول هستند. این در حالی است که در داخل این گروه‌ها اجرای تشت و لگن زنی داریم که تقریبا برای اولین بار با این تعداد نوازنده پیش روی مخاطبان برنامه اجرا کرده و می‌کنند. در این راستا ما همراه با این سه گروه کنسرت هایی را در ساری، آمل، بابلسر و گرگان برگزار خواهیم کرد که به زودی جزییات این برنامه‌ها اعلام خواهد شد. البته هم اکنون در مرحله جذاب اسپانسر هستیم تا در صورت موفقیت بتوانیم برای تاریخ برگزاری کنسرت نیز اقدامات لازم را انجام دهیم.

بهنوش طباطبایی «مری پاپینز» می‌شود

مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان هایی باشد که در خانواده «بنکس» رخ می‌دهد. جایزه گلدن گلوب و بفتا هم قبل از اینها برای بازی در نقش «مری پاپینز» نصیب جولی اندروز شده بود. حدود ۲ دهه بعد نیز ناتالیا آندریچنکو در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. بهنوش طباطبایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از آبان ماه امسال در نقش «مری پاپینز» پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های «مری پاپینز» نوشته پاملا تراورس با ترجمه احمد کولیوندی و ترانه سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سومین دوره «عصر تجربه» در تئاتر مستقل تهران با تکیه بر آثاری با کیفیت و دارای نوعی نگاه تجربی آغاز خواهد شد. کوشکی در ادامه درباره قیمت بلیت نمایش‌های عصر تجربه بیان کرد: برای دانشجویان فعلا بلیت ۲۵ هزار تومان در نظر گرفتیم و برای عموم بلیت ۴۰ هزار تومانی و اگر کسی بسته کامل بلیت‌ها را بخواهد تخفیف خواهد داشت. وی در ادامه درباره مجموعه تئاتر مستقل تهران گفت که هر سال یکی، دو اثر یا آرتیست بخاطر شرایط مالی در این مجموعه اجرا می‌روند ولی تلاش می‌کند کمتر سراغ این مسیر برود. براین اساس برای نیمه دوم سال هم نمایش‌هایی که با نگاه ویژه تئاتر مستقل همخوان هستند، اجرا خواهند داشت. براساس این گزارش، سومین عصر تجربه با اجرای این آثار از ۲۴ شهریور ماه آغاز می‌شود.
ایلناایلنا1 هفته قبل
بهنوش طباطبایی به نمایش موزیکال «مری پاپینز» پیوست. به گزارش ایلنا، نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان‌انگیزی باشد که در خانواده «بنکس» رخ می‌دهد. حدود دو دهه بعد، «ناتالیا آندریچنکو» در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. بهنوش طباطبایی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که آثار درخشانی در کارنامه حرفه‌ای خود دارد از آبان امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه‌سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی باشد که در خانواده بنکس رخ می‌دهد. جایزه گلدن گلوب و بفتا هم قبل از اینها برای بازی در نقش مری پاپینز نصیب جولی اندروز شده بود. حدود دو دهه بعد، ناتالیا آندریچنکو در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. بهنوش طباطبایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که آثار درخشانی در کارنامه حرفه‌ای خود دارد از آبان امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، نمایش موزیکال مری پاپینز با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی است که در خانواده بنکس اتفاق می‌افتد. این نمایش قرار است آبان ماه سالجاری به عنوان سومین تجربه گروه تولیدی موزیکال‌های «الیورتوییست» و «بینوایان» به کارگردانی احمد سلیمانی در تالار وحدت به اجرا در آید. بهنوش طباطبایی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از آبان ماه امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. وی همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم «ماجرای نیمروز - رد خون» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و نقش مکمل زن برای فیلم «سیانور» در جشن منتقدان سینما شد. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه «داستانهای مری پاپینز» نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
بهنوش طباطبایی به نمایش موزیکال «مری پاپینز» پیوست. به گزارش ایسنا، نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی باشد که در خانواده «بنکس» رخ می‌دهد. بهنوش طباطبایی؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از آبان ماه امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. وی همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم «ماجرای نیمروز - رد خون» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و نقش مکمل زن برای فیلم «سیانور» در جشن منتقدان سینما شد. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه «داستانهای مری پاپینز» نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان انگیزی باشد که در خانواده بنکس رخ می‌دهد. جایزه گلدن گلوب و بفتا هم قبل از اینها برای بازی در نقش مری پاپینز نصیب جولی اندروز شده بود. حدود دو دهه بعد، ناتالیا آندریچنکو در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. بهنوش طباطبایی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که آثار درخشانی در کارنامه حرفه‌ای خود دارد از آبان امسال در نقش «مری پاپینز»؛ پرستار خانواده بنکس روی صحنه تالار وحدت ظاهر می‌شود. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه سرایی و دراماتورژی محمد رضا کوهستانی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
بهنوش طباطبایی به نمایش موزیکال «مری پاپینز» به کارگردانی احمد سلیمانی پیوست. ایران آرت: نمایش موزیکال «مری پاپینز» قرار است با حضور بهنوش طباطبایی روایتگر ماجراجویی‌ها و داستان‌های هیجان‌انگیزی باشد که در خانواده «بنکس» رخ می‌دهد. «مری پاپینز» یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های فانتزی است که تا قبل از این به هنرمندان چیره‌دستی در تاریخ سینمای جهان از جمله جولی اندروز رسیده است. حدود دو دهه بعد، «ناتالیا آندریچنکو» در نقش «مری پاپینز» ظاهر شد. این اثر اقتباسی آزاد از مجموعه داستان‌های مری پاپینز نوشته پاملاتراورس با ترجمه احمد کولیوندی، ترانه‌سرایی و دراماتورژی محمدرضا کوهستانی است.

به انتهای لیست رسیدید