تالار وزارت کشور

تالار وزارت کشور

خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
مراسم هم مراسم فرش قرمز فیلم «ما همه با هم هستیم» است. آن روز برای افتتاحیه با حضور گلزار جمعیت فراوانی خودشان را به هتل رسانده بودند تا عکسی یا ویدئویی نصیبشان شود. جشن خانه سینما به پایان رسیده و سالن کم کم خالی از جمعیت می‌شود. سالن همه کنسرت‌هایش پر می‌شود اما آیا هیچ‌کدام از ما یکی از آهنگ‌هایش را بلدیم؟ زمزمه می‌کنیم؟ نه! سری بزنید و لیست کتاب‌های پر فروش منتشر شده را ببینید.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
یک بانک خصوصی بدون هیچ تبلیغی، تصمیم گرفت ۲۰۰ میلیون تومان برای برگزاری جشن دانش‌آموختگی فارغ‌التحصیلان یک دانشگاه هزینه کند. نکته جالب برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در هتل اسپیناس پالاس تهران بود؛ هتلی که گران‌قیمت‌ترین و لوکس‌ترین هتل تهران محسوب می‌شود و عده کمی توان پرداخت هزینه‌هایش را دارند. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در توجیه اجاره تالار گران‌قیمت رویال هال هتل اسپیناس پالاس، مدعی شد سالن دیگری با گنجایش ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در سطح شهر تهران وجود نداشته است. وی سالنی مانند تالار وزارت کشور را نیز به دلیل محدودیت‌های ترافیکی و نداشتن سالن‌های جانبی برای پذیرایی، محل مناسبی برای برگزاری جشن دانش‌آموختگی ندانست و انتخاب هتل اسپیناس پالاس را از سر اجبار توصیف کرد! خدادوست مدعی شد مدیران هتل اسپیناس پالاس به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تخفیف داده‌اند و بخش عمده هزینه‌ها نیز با حمایت مالی یک بانک خصوصی تأمین شده است که به زعم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همیشه در امور فرهنگی و دانشگاهی قدم گذاشته است.
ایلناایلنا3 هفته قبل
آخرین کنسرت تابستانی ماکان بند با تشکر ویژه از حافظان امنیت کشور برگزار شد. به گزارش ایلنا، کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد. ماکان بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد. «رفت»، «حس عجیب»، «بچه که نیستم»، «برو دارمت»، «عاشق که میشی»، «دو دقیقه بودی»، «هر بار این درو»، «با تو آرومم و دیوونه‌بازی»، برخی از قطعه‌های اجرا شده در کنسرت ماکان بند بودند. کنسرت ششم شهریورماه، چهارصدمین کنسرت ماکان بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان‌ها بود.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت آوازی نو، کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد. این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان بند با استقبال علاقه‌مندان به موسیقی پاپ همراه بود. ماکان بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد. البته بکی از نکات جالب توجه این اجرا حضور فواد حجازی نوازنده و آهنگسازمطرح موسیقی پاپ در کنسرت ماکان بند بود. کنسرت ششم شهریور، چهارصدمین کنسرت ماکان بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان‌ها بود.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشکنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد. این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان بند با استقبال علاقه‌مندان به موسیقی پاپ همراه بود. ماکان بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد. البته بکی از نکات جالب توجع این اجرا حضور فواد حجازی نوازنده و آهنگسازمطرح موسیقی پاپ در کنسرت ماکان بند بود. کنسرت ششم شهریور، چهارصدمین کنسرت ماکان بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان‌ها بود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
روزنامه «فرهیختگان» وضعیت کنسرت‌های موسیقی در نیمه اول سال ۹۸ را بررسی کرد و نوشت: درمجموع موسیقی پاپ در نیمه اول سال‌جاری ۱۹۸ اجرا داشته است و موسیقی کلاسیک ۵۲ و موسیقی سنتی ۵۰ اجرا. روزنامه «فرهیختگان» وضعیت کنسرت‌های موسیقی در نیمه اول سال ۹۸ را بررسی کرده است که در ادامه می‌خوانید. درمجموع موسیقی پاپ در نیمه اول سال‌جاری ۱۹۸ اجرا داشته است و موسیقی کلاسیک ۵۲ و موسیقی سنتی ۵۰ اجرا. سالن میلاد نمایشگاه دسترسی راحت‌تری نسبت به بقیه سالن‌ها ندارد، اما انگار مخاطبان عادت کرده‌اند که آنجا راحت‌تر هستند. تابستان امسال اما شهرستان‌ها هم از کنسرت‌های موسیقی سهم داشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
از طرفی حضور طرفداران این افراد در کتابفروشی‌ها برای خرید کتاب‌شان می‌تواند فتح‌البابی برای حضور این افراد در کتابفروشی‌ها باشد. اگر فضای نقد زنده باشد، اتفاقات خوبی رخ می‌دهد. اگر فضای نقد فراهم باشد، نه تنها سلبریتی‌ها بلکه خیلی از افراد جرات چاپ کتاب را پیدا نمی‌کنند. به عبارت ساده‌تر وقتی هر فردی با هر سوادی اجازه چاپ کتاب دارد، هر فرد با هرسوادی هم می‌تواند دست به نقد آن آثار بزند. نکته مهم دیگر ضرورت نقد کتاب این افراد است؛ چراکه اگر فضای نقد این گونه کتاب‌ها جان بگیرد، می‌توانیم به بهبود مسیر موجود بپردازیم.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
همه سالن‌های تهران میزبان مخاطبان عرصه موسیقی و مکانی برای دیدار موزیسین‌ها و طرفدارانشان هستند. خبرگزاری صبا: با توجه به نزدیک شدن ایام عزاداری ماه‌های محرم و صفر، این شب‌ها آخرین فرصت دیدار موزیسین‌ها با طرفداران خود قبل از شروع این ایام است. به همین دلیل اکثر خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی در این مدت، مشغول اجرای کنسرت در تهران و شهرستان‌ها هستند و تقریبا هیچ سالنی خالی از جمعیت نیست. برنامه کنسرت تعدادی از خوانندگان و گروه‌های موسیقی پاپ، سنتی و کلاسیک کشور که این شب‌ها در سالن‌های مختلف تهران به اجرای کنسرت مشغول هستند، عبارتند از: کنسرت رضا بهرام، ۵ و ۸ شهریور در رویال هال هتل اسپیناس پالاسکنسرت سالار عقیلی، ۵ شهریور در برج میلادکنسرت امید حاجیلی، ۶ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللیکنسرت کیان پورتراب، ۵ و ۸ شهریور در ایوان عطار کاخ سعدآبادکنسرت گروه ماکان، ۶ شهریور در تالار وزارت کشورکنسرت گروه بمرانی، ۶ و ۷ شهریور در ایوان عطار کاخ سعدآبادکنسرت علی یاسینی، ۵ و ۶ شهریور در سالن همایش ایرانیانکنسرت آرش و مسیح، ۷ و ۸ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللیکنسرت تریو فلوت و پیانو، ۶ شهریور در تالار رودکیکنسرت ارکستر ملی برای بچه‌های ایران «شب خاطره‌ها»، ۶ و ۷ شهریور در تالار وحدتکنسرت مجتبی شاه علی «گروه نوای رامشه»، ۷ شهریور در سالن همایش ایرانیانکنسرت گروه ترنج «ویژه بانوان»، ۷ شهریور در فرهنگسرای نیاورانکنسرت گروه تیار و حرکات نمایشی برنان «ویژه بانوان»، ۷ شهریور در تالار اندیشه حوزه هنریو کنسرت گروه بهارآفرین و گروه حرکت مانتره «ویژه بانوان»، ۸ شهریور در فرهنگسرای نیاوران. علاقه مندان برای تهیه بلیت بعضی از این کنسرت‌ها که بلیت فروشی آن همچنان باز است، می‌توانند به سایت ایران کنسرت و آراد کنسرت مراجعه کنند.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سومین دور کنسرت‌های لئوروخاس از نوازندگان سرشناس فلوت و پن فلوت ملقب به «پسر خورشید» از روز سه شنبه ۲۲ مرداد در تالار وزارت کشور آغاز شد. این نوازنده در حالی سومین دور تمدیدی کنسرت هایش در ایران را روی صحنه برد که با اجرای این تور در ایران از حدود ۳۰ هزار نفر میزبانی کرده است. دوست دارم در این کنسرت علاوه بر چشم هاو گوش هایتان که نقشی مهم در سالن دارند، قلب هایتان هم حضوری مهم داشته باشند. بخش انتهایی این کنسرت به اجرای قطعات پرطرفدار و مشهور سلاطین پاپ جهان اختصاص داشت که این هنرمند با اجرای سولوی فلوتو پن فلوت سعی در بازآفرینی خاطراتی در سبک خودش برای این آثار جهانی داشت. بخشی که برای اولین بار در کنداکتور کنسرت روخاش گنجانده شده بود و با استقبال حاضرین در سالن همراه بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
لئو روخاس، نوازنده جهانی فلوت و پن فلوت برای سومین بار و در روزهای ۲۲و ۲۵ مرداد در تالار بزرگ وزارت کشور در تهران روی صحنه خواهد رفت. اعتمادآنلاین| لئو روخاس که در دو سال گذشته با ده سانس اجرا در تهران میزان حدود ۲۰ هزار مخاطب موسیقی در کشور بوده، برای سومین بار قرار است در تالار وزارت کشور روی صحنه برود و در صورت اتمام بلیت‌های این کنسرت تا روز برگزاری، برنامه او توانسته حدود ۳۰ هزار مخاطب کنسرت را در ایران میزبانی کند. او پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه و حضورش در سرزمین شعر و فرهنگ معتقد است: «پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. برخی آثار جدید را اجرا خواهم کرد و در این بین تمام تلاشم این است که بتوانم بار دیگر مخاطبان حاضر در سالن را غافلگیر کنم.» لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولا با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
لئو روخاس، نوازنده جهانی فلوت و پن فلوت برای سومین بار و در روزهای ۲۲و ۲۵ مرداد در تالار بزرگ وزارت کشور در تهران روی صحنه خواهد رفت. به گزارش ایلنا، لئو روخاس که در دو سال گذشته با ده سانس اجرا در تهران میزان حدود ۲۰ هزار مخاطب موسیقی در کشور بوده، برای سومین بار قرار است در تالار وزارت کشور روی صحنه برود و در صورت اتمام بلیت‌های این کنسرت تا روز برگزاری، برنامه او توانسته حدود ۳۰ هزار مخاطب کنسرت را در ایران میزبانی کند. وی پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه و حضورش در سرزمین شعر و فرهنگ معتقد است: «پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. برخی آثار جدید را اجرا خواهم کرد و در این بین تمام تلاشم این است که بتوانم بار دیگر مخاطبان حاضر در سالن را غافلگیر کنم.» لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولا با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ سیدسامان علوی (آهنگساز، نوازنده قارمان و مدرس موسیقی) قرار است طی روزهای آینده در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت آذری با حال و هوایی نو بپردازد. اتفاقا امروز به وزارت کشور رفتم و طبق صحبت‌های انجام شده شاید در سانس ۶ تا ۸ نیز به اجرای برنامه بپردازیم. این آهنگساز درباره زمان اجرای کنسرتش در تالار وزارت کشور گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ‌قرار است روز دوشنبه ۲۱ مردادماه راس ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت بپردازیم. سید سامان علوی نوازنده، تنظیم کننده و آهنگساز سبک آذربایجانی است. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه وزارت نیروی تبریز و فارغ التحصیل موسیقی از کنسواتوار تهران است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایلنا: سیدسامان علوی (آهنگساز، نوازنده قارمان و مدرس موسیقی) قرار است طی روزهای آینده در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت آذری با حال و هوایی نو بپردازد. اتفاقا امروز به وزارت کشور رفتم و طبق صحبت‌های انجام شده شاید در سانس ۶ تا ۸ نیز به اجرای برنامه بپردازیم. این آهنگساز درباره زمان اجرای کنسرتش در تالار وزارت کشور گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ‌قرار است روز دوشنبه ۲۱ مردادماه راس ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت بپردازیم. سید سامان علوی نوازنده، تنظیم کننده و آهنگساز سبک آذربایجانی است. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه وزارت نیروی تبریز و فارغ التحصیل موسیقی از کنسواتوار تهران است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
قرار است روز دوشنبه ۲۱ مردادماه از ساعت ۹ کنسرت آذری با حال و هوایی نو در تالار وزارت کشور اجرا شود. به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدسامان علوی (آهنگساز، نوازنده قارمان و مدرس موسیقی) قرار است طی روزهای آینده در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت آذری با حال و هوایی نو بپردازد. اتفاقا امروز به وزارت کشور رفتم و طبق صحبت‌های انجام شده شاید در سانس ۶ تا ۸ نیز به اجرای برنامه بپردازیم. این آهنگساز درباره زمان اجرای کنسرتش در تالار وزارت کشور گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ‌قرار است روز دوشنبه ۲۱ مردادماه راس ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ در تالار وزارت کشور به اجرای کنسرت بپردازیم. سید سامان علوی نوازنده، تنظیم کننده و آهنگساز سبک آذربایجانی است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
وی پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه و حضورش در سرزمین شعر و فرهنگ معتقد است: «پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. برخی آثار جدید را اجرا خواهم کرد و در این بین تمام تلاشم این است که بتوانم بار دیگر مخاطبان حاضر در سالن را غافلگیر کنم.» لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولا با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لئو روخاس که در دو سال گذشته با ۱۰ سانس اجرا در تهران میزان حدود ۲۰ هزار مخاطب موسیقی در کشور بود، برای سومین بار قرار است در تالار وزارت کشور روی صحنه برود و در صورت اتمام بلیت‌های این کنسرت تا روز برگزاری برنامه او توانسته حدود ۳۰ هزار مخاطب کنسرت را در ایران میزبانی کند. او پیش از سومین حضور متوالی خود در تهران درباره این تجربه و حضورش در سرزمین شعر و فرهنگ معتقد است: «پیش از اجرای کنسرت در ایران شناخت من از این کشور تنها مختص به فوتبالش بود. من از همان روز تهران بودم و به راستی خودم را در ایران احساس می‌کردم. به راستی که من امشب به آرزو و رویایم رسیدم.» لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولا با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
سخنران مراسم حاج قاسم است». من گوشی موبایلم را درآوردم و همان جا شروع کردم به ضبط کردن سخنرانی حاج قاسم. وقتی حاج قاسم داشت حرف‌هایش را جمع‌بندی می‌کرد، محمودرضا یک مرتبه برگشت گفت: «حاج قاسم فرصت سر خاراندن هم ندارد. می‌گفت: «من یک بار در حضور حاج قاسم برای عده‌ای حرف می‌زدم. حاج قاسم حرفم را تایید کرد و گفت: بله همین بود».
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری موج، کنسرت گروه ماکان عصر دوشنبه ۷ مردادماه در سالن وزارت کشور برگزار شد. این کنسرت در حالی برگزار شد که مصادف با سالروز تولد رهام هادیان یکی از خوانندگان این گروه بود که متولد ۷ مرداد ۱۳۷۰ است. گروه ماکان شناخته شده با نام ماکان بند یک گروه موسیقی پاپ است. در بخشی از کنسرت، رهام هادیان و امیر مقاره از تمدید کنسرت ماکان‌بند و اجرای آن در ۶ شهریورماه در تالار وزارت کشور خبر دادند. گروه ماکان نیز با لباس‌هایی متفاوت روی صحنه حاضر شدند و ادامه کنسرت را اجرا کردند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، لئو روخاس از نوازندگان سرشناس فلوت و پن فلوت و نوازنده قطعه معروف «چوپان تنها» که فروردین سال گذشته برای اولین‌بار کنسرتی را با نام «پسر خورشید» به خوانندگی سیلویو دانزا خواننده آلمانی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه برده و پس از آن نیز کنسرت‌های دیگری را برای مخاطبان ایرانی عرضه کرد روز سه شنبه ۲۲ مرداد برای سومین بار کنسرتی را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد کرد. لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولا با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
«در دیپلماسی فرهنگی به همان میزان که باید برای حضور در دیگر کشورها فکر کرد لازم است برای حضور هنرمندان دیگر کشورها در ایران هم برنامه‌ریزی داشت. این همه موجب می‌شود تا زمینه برای فعالیت مسئولان سیاست خارجی کشور در عرصه دیپلماسی مناسب‌تر باشد و به اصطلاح آن‌ها با مشت پر وارد عرصه شوند.» سید محمد طباطبائی کارشناس حوزه فرهنگ و رسانه به بهانه برگزاری کنسرت یوگنی گرینکو در ایران، یادداشتی را با عنوان «کاش آقای ظریف می‌گفت …» نوشته که در ایسنا منتشر می‌شود. دیپلماسی فرهنگی یکی از شاخه‌های دیپلماسی در عرصه سیاست خارجی است که اگرچه تاریخچه‌ای طولانی دارد اما از چند دهه قبل به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این دستاوردهای اقتصادی دیپلماسی فرهنگی را نیز نباید فراموش کرد. مساله قابل تامل اما اینجاست که در سیاست خارجی کشورمان دیپلماسی فرهنگی از سوی دستگاه دیپلماسی مورد کمترین توجه بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
حسین زمان پس از هفده سال روی صحنه می‌رود و محمد علیزاده نیز پس از مدت‌ها قرار است در سالن میلاد کنسرت برگزار کند. قیمت بلیت‌های کنسرت خواجه‌امیری از ۷۰ هزارتومان تا ۱۸۵‌ هزارتومان متغیر است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۶۰‌ هزارتومان تا ۱۷۰‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از ۷۰‌ هزارتومان تا ۱۸۵‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند. بلیت‌های کنسرت گروه موسیقی «لیان» هنوز به طور کامل فروش نرفته و علاقمندان موسیقی نواحی ایران برای خرید هنوز فرصت دارند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
قیمت بلیت‌های کنسرت خواجه‌امیری از ۷۰ هزارتومان تا ۱۸۵‌ هزارتومان متغیر است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۶۰‌ هزارتومان تا ۱۷۰‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از ۷۰‌ هزارتومان تا ۱۸۵‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۴۰‌ هزارتومان تا ۱۸۰‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت این کنسرت هنوز فرصت دارند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۸۰‌ هزارتومان تا ۱۱۰‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت هنوز فرصت دارند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین منتخبان ۲۹۰ کرسی، در سراسر کشور برگزار می‌شود. یکی از تغییرات در انتخابات مجلس یازدهم در دوم اسفند ۹۸ نسبت به انتخابات مجالس پیشین، کاهش میزان رأی آوری منتخبین از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد است. بیشتر بخوانید: آخرین تغییرات در برگزاری انتخابات ۹۸/ آموزش فرمانداران و بخشداران ادامه داردیکی دیگر از تغییرات در انتخابات مجلس پیش‌رو نسبت به انتخابات مجالس پیشین، افزایش حوزه‌های انتخابیه از ۲۰۷ حوزه به ۲۰۸ حوزه انتخاباتی است. در جریان اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس در خردادماه ۹۵، حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب به دو حوزه انتخابیه مستقل تقسیم شد و حوزه انتخاباتی جدیدی به نام حوزه انتخابیه شاهین‌دژ و تکاب ایجاد شد. بدین ترتیب تعداد حزوه‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس از ۲۰۷ حوزه به ۲۰۸ حوزه، افزایش یافت.
برنابرنا2 ماه قبل
محمد معتمدی خوانند سرشناس موسیقی سنتی ایران در صفحه شخصی خود از اجرای کنسرت تازه‌ای در تالار بزرگ وزارت کشور خبر داد. به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایرانی با انتشار عکسی از اجرای کنسرت تازه خود در تالار وزارت کشور خبر داد و نوشت: سلام به روى ماه همگى. با توکل بر خدا فردا ساعت هفت بعد از ظهر در سایت tikook. com بلیط فروشى کنسرت نهم مرداد ماه در تالار بزرگ وزارت کشور را آغاز خواهیم کرد. لطفا به دوستانمون اطلاع رسانى کنید. دوستتون دارم ❤️
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تغییرات رخ داده در برگزاری این دوره از انتخابات گفت: یکی از این تغییرات کاهش میزان رأی آوری منتخبین از ۲۵ به ۲۰ درصد است. وی ادامه داد: این اولین همایش آموزشی برای فرمانداران جهت آمادگی برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال است. مدیر کل سیاسی وزارت کشور خاطر نشان کرد: در این همایش، فرمانداران با آخرین تغییرات قانون انتخابات آشنا می‌شوند و درباره موضوعات مختلف مرتبط با انتخابات همفکری و تبادل نظر می‌کنند. مدیر کل انتخابات وزارت کشور گفت: در این قانون دادستان نیز به عنوان عضو جدید در هیئت‌های اجرایی، دیده شده‌است. دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره سفر‌های معاونت سیاسی وزارت کشور نیز گفت: تاکنون به ۸ استان سفر کرده‌ایم و ان‌شاءالله تا آخر سال به دیگر استان‌ها نیز سفر خواهیم داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امروز و در همایش نکوداشت روز دهیاری‌ها که در تالار وزارت کشور برگزارشد، اظهار کرد: از ٣٨ هزار روستای بالای ٢٠خانوار در کشور، همگی از نعمت آب، برق، بهداشت، آموزش و مسائل زیربنایی کاملا برخوردارند. وی با بیان اینکه هم اکنون ٩٥درصد روستا‌های کشور از آب آشامیدنی مناسب برخوردارند، افزود: از ٦٠هزار آبادی کشور بالای ٨٥ درصد از نعمت برق برخوردارند. معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به دو خدمت ویژه دولت یازدهم و دوازدهم به روستائیان کشور تاکید کرد: یکی از این خدمات در بخش گازرسانی بود که تا قبل از این دولت، گازرسانی ٢٠درصد بوده ولی هم اکنون به بالای ٨٦درصد رسیده است. همچنین در بخش IT و اینترنت پرسرعت، هم اکنون ٩٠درصد روستا‌ها از این موهبت برخوردار هستند. وی با بیان اینکه متاسفانه با همه خدمات و امکاناتی که پس از انقلاب به روستا‌ها تخصیص داده شده همچنان شاهد کاهش جمعیت روستایی هستیم، گفت: این روند تاثیرات ناگواری در مجموعه کشور برجای گذاشته است. مهاجرت روستاییان از محل زندگی خود باعث بروز حاشیه نشینی می‌شود که این امر هم آسیب‌هایی مانند اشتغال کاذب، ناهنجاری‌های اجتماعی و عدم کنترل حاشیه شهر‌ها را در بر دارد. امید تاکید کرد: هنگام پیروزی انقلاب جمعیت روستایی کشور ٢١میلیون نفر بود و ٦٥درصد جمعیت کشور را شامل می‌شد اما هم اکنون همین جمعیت ٢١میلیون نفر روستایی راداریم که ٢٦درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند. وی با بیان اینکه اشتغال هم اکنون مهمترین دغدغه بخش روستایی است، گفت: ایجاد دهیاری‌ها در رفع مشکلات اشتغال روستایی موثر بوده است. یک اتفاق خوب در این زمینه اینکه از ١٨هزار میلیارد تومان اعتباری که بعد از ایجاد دهیاری‌ها برای روستا‌ها در نظر گرفته شده است بالای ٨٥درصد این مبلغ در طول دولت‌های یازدهم و دوازدهم به سمت استانداری‌ها و دهیاری‌ها روانه و تزریق شده است. معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: همچنین مبلغ یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی که معادل ١٨هزار میلیارد تومان است به ایجاد اشتغال روستایی تخصیص داده شد که تاکنون برای ٨هزار میلیارد تومان آن کارسازی شده و ١٥٠هزار فرصت شغلی در روستا‌ها ایجاد شده است. امید تصریح کرد: در سال ٩٧ در حدود ٢٥درصد سهم اشتغال کشور به اشتغال روستایی اختصاص یافته که نقطه بسیار خوبی است. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امروز و در همایش «نکوداشت روز دهیاری‌ها» که در تالار وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: ۶۵۰ طرح درآمدزا و اشتغالزای دهیاری‌ها برای اعطای تسهیلات به بانک معرفی شدند. وی ادامه داد: لایحه دهیاری‌ها به تازگی در کمیسیون کلانشهر‌های دولت تائید شد و به زودی در جلسه هیئت وزیران مطرح می‌شود. معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اضافه کرد: اصلاح آئین نامه استخدامی دهیاری‌ها و آئین نامه اجرایی قانون شورا‌ها به تازگی در کمیسیون اجتماعی دولت تائید و به زودی در جلسه هیئت وزیران مطرح می‌شود. جندقیان با بیان اینکه در زمان فعالیت شورا‌های پنجم روستا، ۷۲٫۵ درصد دهیاران دوره چهارم در سمت خود ابقا شدند، تصریح کرد: حدود ۵ درصد در روستای دیگری در سمت دهیاری مشغول به کار شدند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
کنسرت‌های متعددی در سالن‌هایی مثل مرکز ‏همایش‌های برج میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، تالار وحدت، تالار وزارت کشور، هتل ‏اسپیناس، فرهنگسرای نیاوران و … برگزار می‌شود. سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهرانگروه هوروش؛ ١٥تیرهوروش بند ١٥تیر ساعت‌های ٣٠: ١٩ و ١٥: ٢٢ اجرا خواهد داشت. کنسرت تهران، ‏‏١٥ تیر، سالن میلاد نمایشگاه تهران، آخرین کنسرت تا پایان ماه محرم و صفر‎. فرزین حالا قرار است در ماه تولدش در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه برود. کنسرت گروه بهارآفرین و گروه حرکت مانتره هم در آخرین روز از ‏تیرماه ساعت ١٨ برگزار می‌شود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
ارکستر سمفونیک تهرانارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی قرار است روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای کنسرت بپردازد. ناصر وحدتیناصر وحدتی به اتفاق اعضای گروهش روز یکشنبه ۱۶ تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهد پرداخت. «آوای تبری» گروه موسیقی «آوای تبری» به سرپرستی سیدجلال محمدی قرار است، ‌شنبه ۲۲ تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای کنسرت بپردازد. گروه موسیقی «معنا» گروه موسیقی «معنا» قرار است پنج شنبه ۱۳ تیرماه راس ساعت ۲۱:۰۰ به اجرای کنسرت بپردازد و قیمت بلیت‌های آن پنجاه هزار تومان است. تالار رودکیتکنوازی پیانوپیام پهلوانیان (نوازنده پیانو) قرار است روز شنبه ۲۲ تیرماه، راس ساعت ۲۱:۰۰ در تالار رودکی به اجرای کنسرت بپردازد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
در این میان، خوانندگان موسیقی سنتی و کلاسیک نیز به اتفاق اعضای گروه‌شان برنامه‌های متنوعی پیش رو خواهند داشت. علاقمندان می‌توانند از تنوع موجود استفاده کنند و به دیدن آثار خوانندگان موسیقی سنتی بروند و از اجرای ارکسترال گروه‌های موسیقی کلاسیک استفاده کنند و لذت ببرند. ناصر وحدتیناصر وحدتی به اتفاق اعضای گروهش روز یکشنبه ۱۶ تیرماه راس ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهد پرداخت. گروه موسیقی «معنا» گروه موسیقی «معنا» قرار است پنج شنبه ۱۳ تیرماه راس ساعت ۲۱:۰۰ به اجرای کنسرت بپردازد و قیمت بلیت‌های آن پنجاه هزار تومان است. تالار رودکیتکنوازی پیانوپیام پهلوانیان (نوازنده پیانو) قرار است روز شنبه ۲۲ تیرماه، راس ساعت ۲۱:۰۰ در تالار رودکی به اجرای کنسرت بپردازد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

دفتر موسیقی
کنسرت
موسیقی