تاکافومی آکاهوشی

تاکافومی آکاهوشی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ماه قبل
کوبو و آبه حالا جزء افتخارات قاره کهن به حساب می‌آیند و پرچمدار نسل جدید ژاپن هستند که به نظر می‌رسد برای رقبای آسیایی به‌زودی از دسترس خارج می‌شوند. قرار است این بازیکن ۱۷۳ سانتی‌متری در فصل پیش رو برای تیم دوم رئال در سگوندا دیویژن بازی کند. طبیعتا آبه هم مانند کوبو باید ابتدا در تیم دوم به میدان برود اما قطعا حضور او می‌تواند اتفاقات بزرگی را برای فوتبال ژاپن به ارمغان بیاورد. تاکشی اینوی و گاکو شیباساکی هم‌اکنون در تیم‌های آلاوس و ختافه بازی می‌کنند و نماینده‌های لالیگایی ژاپن به حساب می‌آیند. در آلمان چهار نماینده، در فرانسه سه بازیکن و در هلند هم چهار ژاپنی حضور دارند اما این حضور همه‌جانبه مختص لیگ‌های شناخته شده نیست.
ایران ورزشیایران ورزشی7 ماه قبل
فولاد خوزستان در چند فصل اخیر بازیکنانی به خدمت گرفت که عجیب بود. به هر حال، وقتی جواد نکونام هدایت فولاد خوزستان را به عهده گرفت، برای اینکه بتواند تیمی قدرتمند برای حضور در لیگ نوزدهم بسازد، خیلی زود لیست مازاد را تهیه کرد و در اختیار باشگاه قرار داد. بازیکنانی که کارایی چندانی در فولاد خوزستان نداشتند و البته اکثر آنها بیشتر نیمکت‌نشین بودند. البته آکاهوشی شرایط بهتری نسبت به رافائل مسی داشت اما او هم در لیست نکونام جایی نداشت چون سرمربی جدید فولاد ظاهرا به دنبال به خدمت گرفتن بازیکنان خارجی باکیفیت است. در هر صورت، لیست مازاد فولاد خوزستان که البته یک نفر از کادرفنی یعنی ابراهیم میرزاپور هم در آن حضور داشت، خیلی زود لو رفت تا این نفرذات به فکر تیم دیگری برای ادامه فعالیت‌شان باشند.
روزنوروزنو8 ماه قبل
تاکافومی آکاهوشی، هافبک ژاپنی که در نیم فصل دوم لیگ هجدهم به فولاد خوزستان پیوسته بود، رسما از این تیم جدا شد. هم‌چنین با اعلام باشگاه تراکتورسازی قرارداد جرج لیکنز رسما با این تیم فسخ شد. در میان گزینه‌های باشگاه تراکتورسازی دو نام جدی‌تر از همه هستند. ابتدا علی دایی و پس از آن افشین قطبی. علی دایی که به دلیل مسائلی که در باشگاه سایپا تجربه کرد، شانس زیادی برای قبول هدایت تراکتور ندارد اما افشین قطبی فقط یک محدودیت را مقابل چشمان تراکتورسازی قرار داده است؛ حقوق او به دلار است و این تنها مشکلی است که تبریزی‌ها باید آن را مدیریت کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تاکافومی آکاهوشی، هافبک ژاپنی که در نیم فصل دوم لیگ هجدهم به فولاد خوزستان پیوسته بود، رسما از این تیم جدا شد. هم‌چنین با اعلام باشگاه تراکتورسازی قرارداد جرج لیکنز رسما با این تیم فسخ شد. در میان گزینه‌های باشگاه تراکتورسازی دو نام جدی‌تر از همه هستند. ابتدا علی دایی و پس از آن افشین قطبی. علی دایی که به دلیل مسائلی که در باشگاه سایپا تجربه کرد، شانس زیادی برای قبول هدایت تراکتور ندارد اما افشین قطبی فقط یک محدودیت را مقابل چشمان تراکتورسازی قرار داده است؛ حقوق او به دلار است و این تنها مشکلی است که تبریزی‌ها باید آن را مدیریت کنند.
ایرناایرنا8 ماه قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز پنجشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. همچنین اشکان دژاگه، محمدرضا اخباری، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، محمد طیبی، یوکیا سوگیتا، احسان حاج‌ صفی، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاری ترکیب تیم تراکتورسازی را تشکیل می‌دادند. در دقیقه ۳۶ لوسیانو پریرا از درون محوطه جریمه دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد. همچنین اکبر ایمانی برای تیم تراکتورسازی گلزنی کرد. تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به ترتیب با کسب ۵۲ و ۳۸ امتیاز در مکان‌های پنجم و هشتم رده بندی قرار گرفتند.
نودنود8 ماه قبل
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. گل‌های این دیدار توسط لوسیانو پریرا (دقایق ۳۶ و ۹۰) برای فولاد خوزستان و اکبر ایمانی (دقیقه ۵۴) و اشکان دژاگه (دقیقه ۸۰) برای تراکتورسازی تبریز به ثمر رسید. دقیقه ۵۴: (گل اول تیم فولاد خوزستان) اکبر ایمانی در شلوغی محوطه جریمه تیم میزبان صاحب توپ شده و توانست دروازه علی غلام زاده را باز کند. گفتنی است، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با این نتیجه به ترتیب در رده ۸ و ۵ جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفتند.
ایرناایرنا8 ماه قبل
در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر، امروز (پنجشنبه) فولاد میزبان تراکتورسازی بود. تراکتورسازی امیدوار به کسب سهمیه برای این بازی با ترکیب محمدرضا اخباری، محمد طیبی، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاری به میدان رفت. نیمه نخست بازی با گل دقیقه ۳۶ پریرا به سود فولاد به پایان رسید اما اکبر ایمانی در دقیقه ۵۴ نیمه دوم موفق شد تا تراکتور را به بازی برگرداند. در نیمه دوم اشکان دژاگه در دقیقه ۸۰ گل دوم تراکتور را به ثمر رساند اما ۱۰ دقیقه بعد پریرا دبل خود را تکمیل کرد تا بازی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان برسد. با این نتیجه تراکتورسازی از کسب سهمیه باز ماند و با ۵۲ امتیاز در رتبه پنجم جای گرفت و فولاد نیز با این تساوی با ۳۸ امتیاز فصل را در رتبه هشتم به پایان رساند.
نودنود8 ماه قبل
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. گل‌های این دیدار توسط لوسیانو پریرا (دقایق ۳۶ و ۹۰) برای فولاد خوزستان و اکبر ایمانی (دقیقه ۵۴) و اشکان دژاگه (دقیقه ۸۰) برای تراکتورسازی تبریز به ثمر رسید. دقیقه ۳۸: (گل تیم فولاد خوزستان) ارسال تاکافومی آکاهوشی از طریق کرنر به داخل محوطه جریمه تراکتورسازی با ضربه سر بازیکن فولاد خوزستان همراه شد تا توپ به لوسیانو پریرا رسیده و ضربه این بازیکن از فاصله نزدیک تبدیل به گل شود. ارسال زیبایی حسن بیت سعید از پشت محوطه جریمه تیم تراکتور سازی به شیمبا رسیده و این بازیکن با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱8 ماه قبل
اختصاصی | تراکتورسازی تبریز در نبردی بسیار پرهیجان و بسیار جذاب در خانۀ فولاد خوزستان از ساعت ۲۱:۳۰ به میدان رفت که در این دیدار تی‌تی‌ها متوقف شدند. ورزش ۱۱ - تراکتورسازی ژرژ لیکنز که شدیدا به دنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر بود و در روزهای پایانی این رقابت‌ها رویای خود را به کسب سهمیۀ لیگ قهرمانان آسیا تغییر داد، در نبردی نفس‌گیر و بسیار سخت، به خانۀ فولاد خوزستان پای گذاشت تا سرنوشت خود را برای کسب سهمیه مشخص کند. دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان با ترکیب زیر برابر یکدیگر به میدان رفتند: ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد طیبی، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاریترکیب فولاد: علی غلام زاده، ایوب والی، سینا مریدی، عبدالله کرمی، عارف آغاسی، رضا میرزایی، صابر حردانی، میثم دورقی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید و لوسیانو پریرادر جریان این دیدار، لوسیانو پریرا موفق شد در دقیقۀ ۳۶ گل اول بازی را به ثمر برساند تا کار برای تی‌تی‌ها بسیار سخت شود، اما فشارهای تراکتور بالاخره نتیجه داد تا اکبر ایمانی در دقیقۀ ۷۴ موفق شد گل تساوی بخش بازی را برای تیمش به ثمر برساند. در اواخر این دیدار، یعنی در دقیقۀ ۸۰ اشکان دژاگه موفق شد گل برتری را برای تیمش به ثمر برساند، اما این گل در حالی به ثمر رسید که پدیده برابر ماشین‌سازی تبریز به پیروزی رسیده بود و اجازۀ صعود تراکتور را به ردۀ چهارم نمی‌داد! گزارش تکمیلی تا دقایقی دیگر …
نودنود8 ماه قبل
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان در نیمه اول به پایان رسید. به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفته‌اند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان در نیمه اول به پایان رسید. گل تیم فولاد خوزستان توسط تاکافومی آکاهوشی در دقیقه ۳۸ به ثمر رسید. ترکیب دو تیم: فولاد خوزستانعلی غلام زاده، ایوب والی، سینا مریدی، عبدالله کرمی، عارف آغاسی، رضا میرزایی، صابر حردانی، میثم دورقی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید و لوسیانو پریراسرمربی: افشین قطبیتراکتورسازی تبریزمحمدرضا اخباری، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه و ساسان انصاریسرمربی: جرج لیکنزدقایق حساس: دقیقه ۹: تیم تراکتورسازی موفق به گلزنی شد که داور مسابقه این گل را مردود اعلام کرد تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل دنبال شود. دقیقه ۳۸: ارسال تاکافومی آکاهوشی از طریق کرنر به داخل محوطه جریمه تراکتورسازی با ضربه سر بازیکن فولاد خوزستان همراه شد تا توپ به لوسیانو پریرا رسیده و ضربه این بازیکن از فاصله نزدیک تبدیل به گل شود.
نودنود8 ماه قبل
دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز با نتیجه تساوی بدون گل در جریان است. به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفته‌اند که این دیدار بدون گل در جریان است. ترکیب دو تیم: فولاد خوزستانعلی غلام زاده، ایوب والی، سینا مریدی، عبدالله کرمی، عارف آغاسی، رضا میرزایی، صابر حردانی، میثم دورقی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید و لوسیانو پریراسرمربی: افشین قطبیتراکتورسازی تبریزمحمدرضا اخباری، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه و ساسان انصاریسرمربی: جرج لیکنزدقایق حساس: دقیقه ۹: تیم تراکتورسازی موفق به گلزنی شد که داور مسابقه این گل را مردود اعلام کرد تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل دنبال شود.
نودنود8 ماه قبل
ترکیب تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز به منظور برگزاری دیدار در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر مشخص شد. به گزارش وبسایت نود، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر می‌روند. ترکیب دو تیم: فولاد خوزستانعلی غلام زاده، ایوب والی، سینا مریدی، عبدالله کرمی، عارف آغاسی، رضا میرزایی، صابر حردانی، میثم دورقی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید و لوسیانو پریراسرمربی: افشین قطبیتراکتورسازی تبریزمحمدرضا اخباری، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه و ساسان انصاریسرمربی: جرج لیکنز۲۰۴۴۱
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین8 ماه قبل
لیگ برتر فوتبال؛ پیام خوزستان - اهواز - تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر باشگاه‌های ایران برابر حریف خود تراکتور سازی تبریز متوقف شد. به گزارش ایرنا تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز پنجشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در دقیقه ۳۶ لوسیانو پریرا از درون محوطه جریمه دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد. همچنین اکبر ایمانی برای تیم تراکتورسازی گلزنی کرد. تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به ترتیب با کسب ۵۲ و ۳۸ امتیاز در مکان‌های پنجم و هشتم رده بندی قرار گرفتند.
آناجآناج8 ماه قبل
جنگ سامورایی‌ها در بازی فولاد - تراکتوردو بازیکن ژاپنی شاغل در فوتبال کشورمان امشب رودرروی هم به میدان می‌روند. به گزارش آناج، تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی امشب درحالی در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر فوتبال به مصاف هم می‌روند که این دیدار یک تقابل ویژه دارد و آن هم رویارویی بازیکنان ژاپنی دو تیم است. یوکیا سوگیتا، ملقب به «سوباسا» ی تراکتوری‌ها که اولین بازیکن ژاپنی تاریخ لیگ برتر فوتبال کشورمان محسوب می‌شود، در این بازی رودرروی هموطن خود تاکافومی آکاهوشی که از نیم‌فصل دوم در فولاد بازی می‌کند، قرار می‌گیرد. سوگیتا در این فصل دو بار برای تراکتور گلزنی کرده و در آن سو آکاهوشی یک بار برای فولاد و نکته جالب اینکه هر دو گل یار ژاپنی تراکتور برابر تیم‌های خوزستانی و تنها گل ژاپنی فولاد نیز برابر تیم تبریزی ماشین‌سازی به ثمر رسیده است. انتهای پیام/
ایرناایرنا8 ماه قبل
به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و فولادخوزستان از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان همزمان با سایر دیدارهای لیگ برتر برگزار شد و در پایان این تیم میزبان بود که توانست با نتیجه سه بر یک میهمان جنوبی خود پیروز شود. در ابتدای این دیدار تیم ذوب آهن حملاتی را بر روی دروازه تیم حریف طراحی کرد و به تیم میهمان فشار آورد که توانست در دقیقه ۱۵ توسط ارسال مطهری به گل برسد. بازیکنان تیم فولاد خوزستان نیز حملاتی را بر روی دروازه ذوب آهن انجام دادند که بی نتیجه بود، در ادامه باز تیم ذوب آهن فشار مضاعفی از جناحین به تیم حریف وارد کرد و در دقیقه ۳۷ حبیب زاده توانست دومین گل ذوب آهن را به ثمر برساند و این تیم را با دو گل پیش بیندازد. تیم میزبان باز حملاتی را بر روی دروازه حریف تدارک دید که تیم حریف در ضدحملات ناموفق ظاهر شد تا تیم ذوب آهن با برتری دو بر صفر نیمه اول را به سود خود تمام کند. با این نتیجه ذوب آهن اصفهان با ۳۹ امتیاز در جایگاه ششم لیگ برتر قرار گرفت و تیم فولاد خوزستان در جایگاه هشتم قرار گرفت.
ایرناایرنا8 ماه قبل
به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و فولادخوزستان از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان همزمان با سایر دیدارهای لیگ برتر برگزار شد و در پایان این تیم میزبان بود که توانست با نتیجه سه بر یک میهمان جنوبی خود پیروز شود. در ابتدای این دیدار تیم ذوب آهن حملاتی را بر روی دروازه تیم حریف طراحی کرد و به تیم میهمان فشار آورد که توانست در دقیقه ۱۵ توسط ارسال مطهری به گل برسد. بازیکنان تیم فولاد خوزستان نیز حملاتی را بر روی دروازه ذوب آهن انجام دادند که بی نتیجه بود، در ادامه باز تیم ذوب آهن فشار مضاعفی از جناحین به تیم حریف وارد کرد و در دقیقه ۳۷ حبیب زاده توانست دومین گل ذوب آهن را به ثمر برساند و این تیم را با دو گل پیش بیندازد. تیم میزبان باز حملاتی را بر روی دروازه حریف تدارک دید که تیم حریف در ضدحملات ناموفق ظاهر شد تا تیم ذوب آهن با برتری دو بر صفر نیمه اول را به سود خود تمام کند. با این نتیجه ذوب آهن اصفهان با ۳۹ امتیاز در جایگاه ششم لیگ برتر قرار گرفت و تیم فولاد خوزستان در جایگاه هشتم قرار گرفت.
نودنود8 ماه قبل
ذوب آهن موفق شد در برابر فولاد به پیروزی برسد. به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم ذوب آهن و فولاد خوزستان از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که در پایان ذوب آهن با برتری ۳-۰ پیروز شد. دقیقه ۳۷: رضا حبیب زاده موفق شد گل دوم ذوب آهن را به ثمر برساند. دقیقه ۹۱: لوسیانو پریرا مهاجم فولاد یکی از سه گل خورده را فولاد را جبران کرد تا از سنگینی این شکست بکاهد. ذوب آهن با این پیروزی ۳۹ امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد.
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
در ۲ حمله تیم فولاد خوزستان ۲ بار بازیکنان این تیم در محوطه جریمه نقش بر زمین شدند که کادر فنی تیم فولاد اعتقاد به پنالتی داشتند و به شدت به داور اعتراض کردند. حسین زیاری داور این مسابقه در نیمه نخست به فرزاد جعفری از تیم فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد. لوسیانو پریرا مهاجم تیم فولاد خوزستان در موقعیت تک به تک قرار گرفت که معراج سلیمانی به خوبی این تک به تک را از حریف گرفت. لوسیانو پریرا در دقیقه ۹۰ بازی صاحب موقعیت تک به تک شد و گل نخست تیمش را وارد دروازه‌ ذوب‌آهن کرد. حسین زیاری در این دیدار داور مسابقه بود و به فرزاد جعفری از تیم فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.
نودنود8 ماه قبل
ذوب آهن موفق شد با برتری ۲ گله به رختکن برود. به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم ذوب آهن و فولاد خوزستان از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه اول ذوب آهن با برتری ۲-۰ پیروز شد. داور: حسین زیاریکمک‌ها: محمدرسول ذورقی – علیرضا مرادیکمک داوران اضافی: مهدی مرجانزاده – مجید محمدیداور چهارم: مهدی صناعیناظر داوری: حیدر شکورترکیب ذوب آهن: محمدباقر صادقی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، مهران درخشان مهر، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، رضا حبیب‌زاده و ارسلان مطهریترکیب فولاد: احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، لوسیانو پریرا، سینا مریدی، سیامک کوروشی، رضا میرزایی، رافائل مسی و تاکافومی آکاهوشیلحظات حساسدقیقه ۱۵: روی ارسال میلاد فخرالدینی، ارسلان مطهری با ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد. دقیقه ۳۷: رضا حبیب زاده موفق شد گل دوم ذوب آهن را به ثمر برساند.
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه فولادشهر آغاز شد. محمدباقر صادقی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، مهران درخشان‌مهر، محمدرضا حسینی، رضا حبیب‌زاده و ارسلان مطهری نیز در دیدار امروز برای ذوب‌آهن به میدان رفته‌اند. در دقیقه ۱۵ بازی میلاد فخرالدینی مدافع راست تیم ذوب‌آهن از کناره نفوذ کرد و به درون محوطه جریمه ارسال زیبایی داشت که ارسال این بازیکن با ضربه سر ارسلان مطهری وارد دروازه تیم فولاد شد. در ۲ حمله تیم فولاد خوزستان ۲ بار بازیکنان این تیم در محطوطه جریمه نقش بر زمین شدند که کادر فنی تیم فولاد اعتقاد به پنالتی داشتند و به شدت به داور اعتراض کردند. حسین زیاری داور این مسابقه در نیمه نخست به فرزاد جعفری از تیم فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.
ورزش۳ورزش۳8 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، دو گل ذوب در نیمه اول توسط مطهری و حبیب زاده به ثمر رسید تا منصوریان از سرمربی سابق خود قطبی با نتیجه‌ای قابل توجه پیش باشد. ۲-۰ (ذوب آهن دقیقه ۳۷): سانتر حسینی از راست به داخل محوطه جریمه ارسال شد و ارسلان مطهری توپ را در اختیار حبیب زاده قرار داد تا این بازیکن با استفاده از آفساید گیری اشتباه مدافعان فولاد در یک موقعیت تک به تک دروازه حریف را باز کند. دقیقه۲۶-کرنر حدادی فر به روی تیر دو با ضربه سر حبیب زاده به بیرون رفت. دقیقه۳۲-ارسلان مطهری در یک موقعیت تک به تک با احسان مرادیان توپ را به بدن دروازه بان فولاد زد. دقیقه۳۳-اشتباه مرادیان در کنترل توپ ارسالی از ناحیه کرنر یک موقعیت خطرناک در داخل محوطه جریمه ایجاد کرد که مدافعان فولاد سراسیمه توپ را دفع کردند.
نودنود8 ماه قبل
ترکیب دو تیم ذوب آهن و فولاد اعلام شد. به گزارش وب‌سایت نود، دو تیم ذوب آهن و فولاد خوزستان از هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم خواهند رفت. داور: حسین زیاریکمک‌ها: محمدرسول ذورقی – علیرضا مرادیکمک داوران اضافی: مهدی مرجانزاده – مجید محمدیداور چهارم: مهدی صناعیناظر داوری: حیدر شکورترکیب ذوب آهن: محمدباقر صادقی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، مهران درخشان مهر، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، رضا حبیب‌زاده و ارسلان مطهریترکیب فولاد: احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت سعید، لوسیانو پریرا، سینا مریدی، سیامک کوروشی، رضا میرزایی، رافائل مسی و تاکافومی آکاهوشی۴۴۱۶
ایمناایمنا8 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، نبرد ششمی رقابت‌های لیگ امشب بین دو تیم ذواهن و فولاد در حال برگزاری است. دقایق حساس: دقیقه۱۹-ضربه ارام حسن بیت سعید در اختیار محمد باقر صادقی قرار گرفت. دقیقه۲۶-کرنر حدادی فر به روی تیر دو با ضربه سر حبیب زاده به بیرون رفت. دقیقه۳۲-ارسلان مطهری در یک موقعیت تک به تک با احسان مرادیان توپ را به بدن دروازه بان فولاد زد. دقیقه۳۳-اشتباه مرادیان در کنترل توپ ارسالی از ناحیه کرنر یک موقعیت خطرناک در داخل محوطه جریمه ایجاد کرد که مدافعان فولاد سراسیمه توپ را دفع کردند.
ایمناایمنا8 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، امروز از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه تیم‌های ذوب آهن و فولاد در ورزشگاه افولادشهر به مصاف یکدیگر می‌روند. بر همین اساس افشین قطبی ترکیب ذوب آهن مقابل فولاد را اعلام کرد که به شرح زیر است: فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت‌سعید، احسان مریدی، سیامک کورشی، رضا میرزایی، تاکافومی آکاهوشی و رافایل اریک‌مسی
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته بیست‌ و نهم رقابت‌های لیگ برتر، جام خلیج فارس، امشب با برگزاری ۸ دیدار به صورت ‌هم‌زمان برگزار می‌شود که در یکی از این رقابت‌ها، تیم فوتبال ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم فولاد خوزستان است. در این دیدار که از ساعت ۲۱:۳۰ امشب آغاز می‌شود، فولاد خوزستان با ترکیب اولیه احسان مرادیان، فرزاد جعفری، ایوب والی، میثم دورقی، حسن بیت‌سعید، لوسیانو پریرا، سینا مریدی، سیامک کوروشی، رضا میرزایی، رافائل مسی و تاکافومی آکاهوشی به میدان می‌رود. این دیدار سی‌وچهارمین تقابل تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان در ادوار مختلف لیگ برتر بوده و در ۳۳ رقابت قبلی ۲ تیم، سبزپوشان اصفهانی با کسب ۱۴ برد، برتری قاطع خود را نسبت به حریف اهوازی به‌ اثبات رسانده‌اند. سهم فولاد خوزستان از این دیدارها تنها ۶ برد بوده و ۱۳ بازی با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. انتهای پیام/ف
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و در هفته بیست و نهم و از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم ذوب آهن و فولاد به مصاف هم خواهند رفت. ترکیب دو تیم به شرح زیر است: ترکیب ذوب آهن: محمدباقر صادقی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، مهران درخشان مهر، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا حسینی، رضا حبیب‌زاده و ارسلان مطهریترکیب فولاد:
ورزش۳ورزش۳8 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های ذوب آهن و فولاد در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم می‌روند. افشین قطبی ترکیب اصلی تیم خود را برای این دیدار مشخص کرده که به این شرح است: احسان مرادیان – ایوب والی – فرزاد جعفری – سیامک کوروشی - سینا مریدی – میثم دورقی - رضا میرزایی – تاکافومی آکاهوشی – حسن بیت سعید – رافائل مسی – لوسیانو پریرا
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
ذوب‌آهن در یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ هجدهم، باید به مصاف فولاد خوزستان برود. ذوب‌آهن در آرمانی‌ترین شرایط خود مقابل تیم قطبی قرار می‌گیرد. دریافت ۳۴ گل در ۲۷ بازی نشان از ضعف تیم قطبی در فاز تهاجمی داشته و فرصت مناسبی برای مهاجمان ذوب‌آهن به شمار می‌آید. برترین گلزنان: در تیم فولاد خوزستان لوسیانو پریرا با ۱۳ گل و محمدرضا حسینی ذوب‌آهن با ۳ گل زده، برترین گلزنان ۲ تیم هستند. در تیم ذوب‌آهن اما اوساگوانا محروم بوده و محمدرضا عباسی نیز به دلیل مصدومیت غایب است.
ایرناایرنا8 ماه قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های فولاد و پیکان روز پینجشنبه در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار احسان مرادیان، ایوب والی، سیامک کوروشی، فرزاد جعفری، رضا میرزایی، میثم دورقی، سینا مریدی، تاکافومی آکاهوشی، حسن بیت سعید، آرش افشین و لوسیانو پریرا برای فولاد به میدان رفتند. همچنین وحید شیخ ویسی، سید مهران موسوی، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی، امیرحسین کریمی، سعید واسعی، شاهین ثاقبی، فرزاد امامعلی و عیسی آل کثیر ترکیب تیم پیکان را تشکیل می‌دادند. در دقیقه ۴۵ بازی عیسی آل کثیر برای تیم پیکان گلزنی کرد همچنین در دقیقه ۵۵ این دیدار لوسیانو پریرا برای فولاد گلزنی کرد. تیم‌های فولاد و پیکان به ترتیب با کسب ۳۷ و ۳۲ امتیاز در مکان‌های ششم و نهم رده بندی قرار دارند.
فارسفارس9 ماه قبل
بازیکن تیم فولاد خوزستان با اشاره به بازی سنگین مقابل سپیدرود رشت، گفت: با کسب نتایج دلخواهمان در ادامه لیگ برتر، در پایان فصل در جایگاه بهتری قرار خواهیم گرفت. تاکافومی آکاهوشی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به نبرد فولاد و سپیدرود رشت، اظهار کرد: بازی سنگینی مقابل سپیدرود رشت انجام دادیم و موفق به کسب سه امتیاز مسابقه شدیم. وی با بیان اینکه تجربه بازی در چمن مصنوعی را نداشته است، افزود: سپیدرود در نیمه دوم با توپ بلند سعی در ایجاد موقعیت بود و به همین دلیل عقب‌نشینی کردیم. هافبک فولاد خوزستان با اشاره به اینکه لیگ را با رتبه بهتری به پایان خواهند رساند، تصریح کرد: تمام تلاشمان را در سه بازی آتی به کار می‌گیریم و با کسب نتایج مورد دلخواهمان، در جدول رده‌بندی صعود می‌کنیم. انتهای پیام/۳۳۸۹

به انتهای لیست رسیدید