تبریز

تبریز

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
البته پیش از من محمد یعقوبی دیگر نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر ایران که چند سالی است به کانادا مهاجرت کرده نیز نمایشنامه‌هایش را در سایت شخصی خود منتشر می‌کرد. یک نمایشنامه در چند نسخه منتشر می‌شود و چقدر امکان توزیع در شهرها و روستاهای دور افتاده را دارد. او تاکید کرد: ماهیت فضای مجازی و اینترنتی برای دستیابی آسان به اطلاعات است و ما نیز باید از همین ویژگی استفاده کنیم. به هر حال می‌توان اینها را در کنار یکدیگر پیش برد و نه در تقابل با هم. او نگارش فیلمنامه سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده را هم در کارنامه هنری خود دارد.
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز مهدوی امروز با حضور در شعبه مسجد انگجی تبریز رأی خود را به صندوق انداخته و در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان تبریز ۸۰۰ شعبه دارد که به صورت آنلاین به این شعب دسترسی داریم و کنترل لازم انجام می‌گیرد. وی ادامه داد: هم اکنون اخذ رأی در تمامی شعب با آرامش انجام شده و مشکلی در این راستا وجود ندارد. مهدوی افزود: شورای نگهبان ابلاغ کرده است که به خاطر احتیاط لازم نیست که رأی دهندگان، انگشتان خود را به استامپ بزنند و می‌توانند برگه رأی را تنها امضا کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها گفت: در محور کیاسر- سمنان و مازندران بارش برف و در برخی محور‌های کوهستانی شمالی، رضوی و مازندران، گیلان، گلستان و برخی محور‌های خراسان جنوبی نیز بارش باران گزارش شده است. وی افزود: همچنین در محور‌های گرمسار- سمنان، زنجان- میانه، زنجان- تبریز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید وجود دارد. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی محور‌های دیگر نیز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج پرحجم است و در سایر محور‌های مواصلاتی ترافیک وجود ندارد. بیشتر بخوانید: ترددکامیون‌ها در ۲ محور خراسان شمالی ممنوع شدانتهای پیام/
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور، گفت: در محور کیاسر- سمنان و مازندران بارش برف و در برخی محورهای کوهستانی شمالی، رضوی و مازندران، گیلان، گلستان و برخی محورهای خراسان جنوبی نیز بارش باران گزارش شده است. وی افزود: همچنین در محورهای گرمسار- سمنان، زنجان- میانه، زنجان- تبریز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید وجود دارد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی محورهای دیگر نیز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج پرحجم است و در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک وجود ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها گفت: در محور کیاسر- سمنان و مازندران بارش برف و در برخی محورهای کوهستانی شمالی، رضوی و مازندران، گیلان، گلستان و برخی محورهای خراسان جنوبی نیز بارش باران گزارش شده است. وی افزود: همچنین در محورهای گرمسار- سمنان، زنجان- میانه، ‌ زنجان- تبریز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید وجود دارد. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی محورهای دیگر نیز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج پرحجم است و در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک وجود ندارد. منبع: ایسنا
ایسناایسنا2 ساعت قبل
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در برخی محورهای مواصلاتی خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها گفت: در محور کیاسر- سمنان و مازندران بارش برف و در برخی محورهای کوهستانی شمالی، رضوی و مازندران، گیلان، گلستان و برخی محورهای خراسان جنوبی نیز بارش باران گزارش شده است. وی افزود: همچنین در محورهای گرمسار- سمنان، زنجان- میانه، ‌ زنجان- تبریز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید وجود دارد. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت ترافیکی محورهای دیگر نیز اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج پرحجم است و در سایر محورهای مواصلاتی ترافیک وجود ندارد. انتهای پیام
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار عابدین خرم امروز با حضور در پای صندوق رأی در شعبه انگجی تبریز گفت: امروز برای ما جشن ملی بوده و به عنوان روزی برای مشارکت گسترده مردم ثبت خواهد شد. وی ادامه داد: در مردم سالاری دینی، مردم رکن اساسی کشور هستند و هر رأی آنها مهری برای تأیید نظام و انقلاب است. خرم با تاکید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی گفت: امروز مردم با حضور پرشکوه خود مهر ابطالی بر توطئه‌های دشمن زده و مهر تأیید نیز بر عزت و عظمت ایران زده می‌شود. وی ادامه داد: به عنوان سرباز ملت از مردم می‌خواهم بدون توجه به پروپاگاندای دشمن، با حضور خود مهر ابطالی بر نقشه‌های دشمن بزنند.
ایرناایرنا2 ساعت قبل
صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از موسسان عامل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر انتخاب شد. برای نمونه در صندوق خرد زنان روستایی هیچ ضمانتی اخذ نمی‌شود یا اینکه محل اجرای طرح به عنوان ضمانت ارائه می‌شود. معاون ساماندهی صندوق کارآفرینی امید گفت: در طرح روستای بدون بیکار به جای یک محصول چند رسته برای پایداری کسب و کارهای محلی را حمایت می‌کنیم. معاون ساماندهی صندوق کارآفرینی امید گفت: در طرح روستای بدون بیکار ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و در ازای آن ۱۴ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است. به گفته وی آموزش‌ به روستائیان و عشایر با همکاری گروه تسهیلگر و از محل منابع داخلی صندوق کارآفرینی امید و رایگان ارائه می‌شود.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورمحمدی صبح جمعه با حضور در شعبه مسجد انگجی تبریز رأی خود را به صندوق انداخت. استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه حضور خود در پای صندوق رأی مسجد انگجی گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جای جای استان آغاز شده و همه با اشتیاق پای صندوق حاضر شده و خواهند شد که از مردم استان به خاطر این بصیرتشان قدردانی می‌کنیم. وی با بیان اینکه همه چیز برای انتخابات باشکوه آماده شده است، گفت: حداکثر تا ۱۲ شب امکان تمدید انتخابات وجود دارد که از مردم می‌خواهیم رأی خود را به ساعات آخر موکول نکنند. استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: از ابتدای صبح تراکم جمعیت در شعب رو به افزایش بوده و این شور و شعف در بین آنان دیده می‌شود. پورمحمدی با بیان اینکه حماسه‌ای جدید خلق خواهد شد، گفت: مردم ما متفاوت بوده و هر زمانی که دشمن تهدید کند، برعکس نتیجه خواهد گرفت.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
سرخپوشان تبریزی برد خوبی در جام حذفی مقابل مس داشته و حالا مدعی قهرمانی دو جام هستند. تراکتور و مس یک بار در فینال جام حذفی سال ۱۳۹۲ در کرمان به میدان رفتند که تیم تراکتور با یک گل به برتری رسید و عنوان قهرمانی را برای نخستین بار به دست آورد. جالب اینکه بازی چهارشنبه این دو تیم پنج روز بعد از سالگرد قهرمانی تراکتور در این رقابت‌ها انجام شد و از این منظر می‌توان تقارن زمانی جالبی را مورد اشاره قرار داد. تراکتور در این بازی از تمامی نفرات و توانش بهره برد و بی‌شک شکست دادن مس در این مرحله انگیزه‌های مردان ساکت الهامی را به شدت تقویت کرد. به هر حال تراکتور با اطمینان از حضور در جمع چهار تیم لیگ برتر و تکرار قهرمانی جام حذفی سال ۹۲ باید شرایط دسترسی به یکی از دو جام فصل جاری را مهیا کند تا به آنچه که در آغاز فصل اشاره داشتند، برسند.
ایرناایرنا3 ساعت قبل
جنگ‌های ایران و روسیه تزاریجنگ‌های ایران و روسیه در دوره قاجار در ۲ مرحله صورت گرفت که شروع مرحله نخست در ۱۲۱۸ قمری بود. با شروع این جنگ‌ها سپاه ایران به سرکردگی عباس میرزا فرزند فتحعلی شاه قاجار با نیروهای کمکی خانات با نیروهای روسیه تزاری روبرو شدند. به این صورت که در آن قرارداد خط مرزی میان ۲ کشور به روشنی مشخص نشده بود و به همین دلیل نیز دوره دوم جنگ ایران و روسیه در ۱۲۴۱ قمری آغاز شد. جدایی شهرهای قفقاز از ایرانبه موجب عهدنامه ترکمانچای، علاوه بر ایالت هایی که طبق عهدنامه گلستان از ایران جدا شده بود، ایالت‌های دیگری هم به این دولت واگذار شد. همچنین برپایه عهدنامه ترکمانچای، ایران می‌بایست کاپیتولاسیون را در حق روس‌ها رعایت کند و در پایان این عهدنامه آمده است: این عهدنامه مصالحه که در ۲ نسخه به یک مضمون ترتیب یافته است و به دستخط وکلای مختار جانبین رسیده به مهر ایشان ممهور و مابین ایشان مبادله شده است.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی دقایقی قبل با حضور در مسجد آیت الله انگجی رای خود را به صندوق انداخت. وی که در دقایق ابتدایی رای‌گیری در حوزه اخذ رای حضور یافت، با ستودن شکوه حضور مردم در ساعات اولیه انتخابات گفت: این حضور ضامن امنیت ملی و توسعه کشور است. انتهای پیام /۱۱۱/ش
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
تراکتور بعد از بازی با سایپا و در حالی که هنوز هم حسرت تساوی در سیرجان برای این تیم پابرجاست، این هفته میزبان تک مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بود. تراکتور و مس یک بار در فینال جام حذفی سال ۱۳۹۲ در کرمان به میدان رفتند که تیم تراکتور با یک گل به برتری رسید و عنوان قهرمانی را برای نخستین بار به دست آورد. جالب اینکه بازی چهارشنبه این دو تیم پنج روز بعد از سالگرد قهرمانی تراکتور در این رقابت‌ها انجام شد و از این منظر می‌توان تقارن زمانی جالبی را مورد اشاره قرار داد. تراکتور در این بازی از تمامی نفرات و توانش بهره برد و بی‌شک شکست دادن مس در این مرحله انگیزه‌های مردان ساکت الهامی را به شدت تقویت کرد. به هر حال تراکتور با اطمینان از حضور در جمع چهار تیم لیگ برتر و تکرار قهرمانی جام حذفی سال ۹۲ باید شرایط دسترسی به یکی از دو جام فصل جاری را مهیا کند تا به آنچه که در آغاز فصل اشاره داشتند، برسند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی‌گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی‌رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. گفتنی است، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در انقلاب اسلامی و در جمع هزاران نفر مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک «جهاد عمومی» و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه‌ساز ایران قوی خواهد بود.
عصر ایرانعصر ایران4 ساعت قبل
هر چند که بهمن فرمان‌آرا گفته است بر اساس داستان‌های او فیلم‌نامه نوشته اما به تولید فیلم نینجامیده است. «ثریا در اغما» ‌یی که سال ۱۳۶۳ خریده‌ام و نشرنو در ۳۳۰ صفحه منتشر کرده ۵۱ تومان قیمت دارد.۵۱ تا تک تومانی. چاپ سوم «داستان جاوید» در سال ۶۹ قیمت ندارد اما تیراژ آن ۳۳۰۰ نسخه است و چاپ چهارم در سال ۷۱ با ۵۵۰۰ نسخه ۳۸۰ تومان است. جفای اصلی در حق او اما این بود و هنوز هم هست که با آن همه تصویر سازی فیلم وسریال نشد. پس بعد این همه سال دوباره کتاب را می‌گشایم و نقل می‌کنم: «ساعت سه صبح، به تبریز می‌رسیم.
مهرمهر4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر مستقر در وزارت کشور، انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. گفتنی است، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در انقلاب اسلامی و در جمع هزاران نفر مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک «جهاد عمومی» و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. گفتنی است، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در انقلاب اسلامی و در جمع هزاران نفر مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک «جهاد عمومی» و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. گفتنی است، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالگرد قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در انقلاب اسلامی و در جمع هزاران نفر مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک «جهاد عمومی» و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین6 ساعت قبل
پیام خوزستان - انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. منبع: mehrnews. com
کرد آنلاینکرد آنلاین6 ساعت قبل
عصر کرد - انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. منبع: mehrnews. com
مازن آنلاینمازن آنلاین6 ساعت قبل
پیام مازند - انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شدانتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش به دستور وزیر کشور آغاز شد. به موجب قانون رأی گیری از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر انجام می‌شود و در صورت صلاحدید وزیر کشور این مدت تا ساعت ۲۴ قابل تمدید خواهد بود. علی رغم اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند. به گزارش مهر، سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره تعداد شعب اخذ رأی در سراسر کشور نیز گفته بود: انتخابات از ساعت هشت صبح در ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور آغاز و همکاران ما در شعب مستقر خواهند بود تا فرآیند رأی‌گیری را انجام دهند. منبع: mehrnews. com
مهرمهر12 ساعت قبل
همه کسانی که دوستدار اسلام، انقلاب، نظام اسلامی و ایران هستند باید در انتخابات شرکت کنند و انتخاب خوب و درست انجام دهند. یک موضوع اینکه ما پای صندوق می‌رویم تا بهترین‌ها را برای مجلس شورای اسلامی برگزینیم. وی اضافه کرد: در مقطع فعلی به دلیل شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت ویژه‌تری نسبت به گذشته برخوردار شده است. علی ربیعی سخنگوی دولت نیز با اشاره به انتخابات دوم اسفند گفت: اعضای هیئت دولت از مردم درخواست دارند که به‌رغم همه گله‌ها و انتقادات در انتخابات مجلس شورای اسلامی مشارکت داشته باشند. باید تلاش کنیم در شرایط ویژه کشور انتخابات پرشور باشد و باید گفت که شرکت در انتخابات واجب است.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
در انتخابات، همین اتفاق باید بیفتد؛ یعنی ببینند دشمنان که با وجود اصرار برای اینکه مردم را از نظام جدا کنند، مردم به انتخابات اقبال می‌کنند که این اقبال، آبروی نظام اسلامی است. از سخنان برخی که به‌وسیله انتخابات به جایی رسیده‌اند اما انتخابات را زیر سؤال می‌برند، تعجب می‌کنم. تلاش دشمنان برای نادیده گرفتن یا اتهام زدن به انتخابات ایران نشانه‌ی اهمیت این موضوع است. مردم‌سالاری دینی متکی بر انتخابات است و ملت باید واقعا در انتخابات بدرخشد. همه باید وارد شوند تا انتخابات پرشوری رقم بخورد.» آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر ضرورت عمل به مر قانون در انتخابات، بیان کردند: «نتیجه‌ی رأی ملت هرچه باشد معتبر و قانونی است.
مهرمهر13 ساعت قبل
دراین‌بین مردم نیز بدون توجه به حاشیه‌های مطرح‌شده در مورد ویروس کرونا که در فضای مجازی در حال پخش است، مشغول خریدهای عیدانه و مایحتاج زندگی خود هستند و خریدهای عیدانه با چاشنی انتخابات در بازار تبریز حاکم است. باباپور در خصوص شرکت خود در انتخابات مجلس گفت: بله حتما در انتخابات شرکت می‌کنم چراکه سرنوشت ما به انتخابات گره خورده است و باید حضور پرشوری در انتخابات داشته باشیم. بازار عید امسال در تبریز زودتر از هرسالی شلوغ شده استیک دست فروش که در راسته بازار تربیت تبریز مشغول فروش اجناس خود است، به خبرنگار مهر گفت: بازار عید امسال در تبریز زودتر از هرسالی شلوغ شده و با اینکه هنوز اسفندماه تازه شروع شده است ولی بازار عید شلوغ شده است. سیمین خیاط زاده ادامه داد: علائم ویروس کرونا مشابه علائم آنفلوانزا اصلی است که چند ماه گذشته وجود داشت و تفاوت خاصی با هم ندارند. وی در ادامه بیان کرد: ویروس کرونا و آنفلوانزا تقریبا از یک خانواده ویروس‌های سرماخوردگی هستند و زیر مجموعه‌های آن موجب متفاوت بودن آنها شده است.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گفته امام جمعه تبریز، آذربایجان، در طول تاریخ انقلاب اسلامی، پیش قدم و همراه با مردم ایران و مطیع امام و رهبری بوده است. حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم تاکید کرد: حضور با بصیرت، درست و به هنگام مردم آذربایجان در صحنه، آنها را همیشه پیشرو در انقلاب اسلامی کرده است. نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه ۱۴۵ هزار رأی اولی در استان آذربایجان شرقی وجود دارد، عنوان کرد: رأی اولی‌ها و نسل جوان، فردا پای صندوق‌های رأی بیایند و سرنوشت خود را تعیین کنند. امام جمعه تبریز افزود: جوانان در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، هنری، ورزشی باید پیشگام شوند، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک منشور ۴۰ ساله آینده انقلاب اسلامی است و نقشه راه آینده به شمار می‌رود. نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ضمن توصیه به کاندیداها گفت: شنبه روز مهربانی است، از تمام کاندیداهای انتخاباتی می‌خواهیم از روز شنبه اختلافات را کنار بگذارند و با یکدیگر مهربان باشند و همگی به نمایندگان منتخب تبریک بگویند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
درس آغامحمدخان به جدایی‌طلباندو عهدنامه گلستان و ترکمانچای که اینک از هر دوی آنها با صفت «ننگین» استقبال می‌شود، مولود وقایع خونباری بود که در تاریخ معاصر از آنها با عنوان «جنگ‌های ایران و روس» یاد شده است. جنگ‌هایی که با لشکرکشی آغامحمدخان بنیان‌گذار سلسله قاجاریه در ‌سال ١١٧٤ خورشیدی به گرجستان کلید خورد و به مدت سه دهه تمام مرزهای شمالی ایران را دستخوش آشوب کرد. این نخستین برخورد از سلسله برخوردهایی بود که به مدت ١٠‌سال بین ارتش‌های ایران و روسیه اتفاق افتاد و نام «دوره نخست جنگ‌های ایران و روس» را به خود گرفت. دوره‌ای که پایان آن با انعقاد عهدنامه گلستان و جداشدن ارمنستان، گرجستان، آبخاز، سامگرلو، گوریا و ایمرتی، چچن، اینگوش یا به عبارت بهتر بخش اعظم منطقه قفقاز از ایران همراه بود. صلحی که در روستای ترکمانچای به ثمر نشست اما همچون نوبت قبل گران تمام شد و تتمه قفقاز را نیز از نقشه سیاسی ایران زدود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند، گفت: دومین نمایشگاه شهر هوشمند در حوزه شهرسازی و حمل و نقلی نقش موثری در بهبود وضعیت کلان شهر‌ها دارد. اعتمادآنلاین| رضاییان، دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند، در نشست خبری امروز خود با بیان اینکه دومین نمایشگاه شهر هوشمند ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه ۲۲۰ شرکت در قالب دو گروه دولتی و خصوصی حضور دارند. رضاییان اظهار کرد: هدف اصلی ما معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان بخش خصوصی و نوآوری‌های شهرداری‌ها و استانداری‌ها است. دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند یادآور شد: تبریز، اردبیل، اصفهان، ارومیه، یزد، سمنان، زاهدان، قزوین و شهر‌های پردیس، قدس، فیروزکوه و نسیم شهر استان تهران هم به عنوان شهر‌های پایلوت و نمونه در این نمایشگاه حضور دارد. دبیر اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند اظهار کرد: حدود ۱۰ آپ تخصصی در حوزه هوشمندسازی شهر‌ها در این نمایشگاه رونمایی می‌شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
احکام قطعی پنجاه و دو نفر از محکومین اقتصادی و امنیتی اعلام شد. به نقل از قوه قضاییه، روز گذشته غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از قطعیت آرای محکومیت ۵۰ نفر در حد فاصل نشست قبلی سخنگو تا نشست بیستم خبر داد و اعلام کرد که این احکام توسط مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاع رسانی می‌شود. مرتضی فلاح اشتری فرزند احمداتهام: الف) مشارکت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق اعتبار سازی و دادن پروفرم و جا به جایی وجوه مربوط به شرکت میعاد سازان به میزان ۱۱ میلیون دلار. پویا کریمی فرزند علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تسهیل وقوع جرم از طریق فروش ارزهای دولتی و جابه جایی و فروش ارز از طریق حساب‌های خانواده خودحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس۲۰. علی اکبر سلطان علیان فرزند محمد علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تهیه مقدمات جرم و معرفی و شناسایی بانک‌های عاملحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس تعزیری، ضبط ۱۶۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان جزای مالی۲۱.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، روز گذشته غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه از قطعیت آرای محکومیت ۵۰ نفر در حد فاصل نشست قبلی سخنگو تا نشست بیستم خبر داد و اعلام کرد که این احکام توسط مرکز رسانه قوه قضاییه اطلاع رسانی می‌شود. مرتضی فلاح اشتری فرزند احمداتهام: الف) مشارکت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق اعتبار سازی و دادن پروفرم و جا به جایی وجوه مربوط به شرکت میعاد سازان به میزان ۱۱ میلیون دلار. پویا کریمی فرزند علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تسهیل وقوع جرم از طریق فروش ارزهای دولتی و جابه جایی و فروش ارز از طریق حساب‌های خانواده خودحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس۲۰. علی اکبر سلطان علیان فرزند محمد علیاتهام: معاونت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده از طریق تهیه مقدمات جرم و معرفی و شناسایی بانک‌های عاملحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: تحمل ۵ سال حبس تعزیری، ضبط ۱۶۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان جزای مالی۲۱. شرکت تضامنی لیلا میرزایی و شرکا (زمرد) با نمایندگی قانونی خانم لیلا میرزایی فرزند محمد حسیناتهام: اخلال در نظام ارزی به صورت عمده با متهم مرتضی فلاح اشتریحکم صادره از سوی شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران و مفسدان اقتصادی: انحلال، پرداخت ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به عنوان جزای نقدی در حق دولت۲۳.
ایرناایرنا1 روز قبل
تراکتور که بازی را در کنترل داشت توانست توسط محمد رضا خانزاده در دقیقه ۳۱ و سید اشکان دژاگه در دقیقه ۴۲ به گل برسد. اما سعید مهری تعویض الهامی در نیمه دوم این بازی در دقیقه ۷۷ گل چهارم تراکتور را زد. به گزارش ایرنا، پوریا غلامی از تیم مس کرمان در طول بازی کارت زرد گرفت. تیم تراکتور با برد تیم مس کرمان جواز حضور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را بدست آورد. پیش از این، تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان به مرحله نیمه نهایی راه یافته بودند و تکلیف تیم چهارم در سال ۹۹ بین ۲ تیم استقلال و سپاهان مشخص خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید