تبریز

تبریز

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 دقیقه قبل
وی در خصوص شرایط شاهین بوشهر گفت: شرایط ما به‌گونه‌ای است که باید از همه بازی‌هایمان امتیاز بگیریم. بعد از بازی با سایپا به مصاف پارس جنوبی می‌رویم که می‌توانیم از امتیاز میزبانی مقابل این تیم استفاده کنیم و ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم. بارانی در پایان در مورد آینده شاهین بوشهر گفت: به نظرم حضور مهرداد کریمیان در کنار میشو خیلی به تیم کمک می‌کند. دیگر نمی‌توانیم امتیاز از دست بدهیم و باید از هر بازی امتیاز بگیریم. بیشتر بخوانید: کریستوویچ رسما سرمربی شاهین بوشهر شدانتهای پیام/
ایمناایمنا26 دقیقه قبل
شهاب الدین بی مقدار در گفت و گو با ایمنا پیرامون آگاهی نمایندگان از مصوبه افزایش قیمت بنزین اظهار کرد: رئیس مجلس مبحث افزایش قیمت بنزین را در جلسه غیر علنی مطرح کرد و مجلس نیز با هرگونه افزایش نرخ بنزین مخالفت کرد. وی افزود: باتوجه به سخنان مقام معظم رهبری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواسته شد تا از مصوبه سران سه قوه حمایت شود. به همین سبب تمامی طرح‌های دو فوریتی و سه فوریتی فراکسیون‌های سیاسی مجلس شورای اسلامی پیرامون لغو این مصوبه منتفی شد. نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی برای بهبود شرایط کشور و آرامی اعتراضات مردم پیشنهاد کرد: دولت باید هرچه سریع‌تر کمک‌های معیشتی مردم را به حساب آنها واریز کند و نهاد‌های امنیتی نیز با مردم مدارا کنند تا از هرگونه بگیر و ببند و قتل و کشتار جلوگیری شود.
خبر فوریخبر فوری28 دقیقه قبل
شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه) ۳۸۵ واحد رشد کرد که در نهایت این شاخص به رقم ۳۰۲ هزار و ۷۲۶ واحد رسید. همچنین شاخص کل (هم وزن) با ۲۱۴ واحد کاهش به ۸۵ هزار و ۲۲۴ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با ۱۴۳ واحد افت به ۵۶ هزار و ۹۸۵ واحد رسید. شاخص آزاد شناور نیز با ۴۱۹ واحد کاهش به رقم ۳۵۰ هزار و ۷۲۴ واحد رسید، شاخص بازار اول ۲۳۰ واحد و شاخص بازار دوم یک هزار و هشت واحد کاهش داشتند. آخرین وضعیت شاخص فرابورسشاخص فرابورس نیز بیش از ۱۴ واحد رشد داشت و بر روی کانال سه هزار و ۸۶۶ واحد ثابت ماند. همچنین در این بازار ۱۶۰ میلیون و ۳۷۰ هزار برگه سهم به ارزش بیش از ۸۵۰ میلیارد ریال داد و ستد شد.
مهرمهر32 دقیقه قبل
رتبه دوم: زینب جلمبادانی از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای تاثیر هنردرمانی مبتنی بر بهبود تعاملات اجتماعی کودکان اوتیسم. بخش تجسمی: خوشنویسی، نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: رضا اعظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شمع رسوا». خوشنویسی، شکسته نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «همانا خدا». خوشنویسی، نقاشیخط اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور: رتبه سوم: حسین طالب زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «ای عشق». رشته نثر ادبی، دانشجویان علوم پزشکی: رتبه سوم: حمیده کریمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اثر «اردیبهشت».
تابناکتابناک1 ساعت قبل
رحمانی با بیان اینکه جلوگیری از افزایش قیمت ‌ها را از خودمان شروع کردیم، بیان داشت: براین اساس اعلام شد تا مجوز افزایش قیمت دستگاه‌های دولتی حتی اگر در روزهای قبل این مجوز گرفته شده لغو شود. وی بیان داشت: ممکن است در زمانی مناسب مجوز افزایش قیمت برای این دستگاه‌ها صادر و یا ممکن است هیچ‌گاه مجوز افزایش قیمتی صادر نشود. شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم هر کدام به ترتیب ۲۳۰ و ۱۰۱۴ واحد افزایش یافت. وزیر راه و شهرسازی: بلیت هواپیما گران نمی‌شودوزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به اینکه احدی اجازه ندارد که در پی افزایش قیمت بنزین قیمت مسکن را افزایش دهد، گفت: هزینه هواپیماها نیز گران نمی‌شود. وی ادامه داد: افزایش قیمت سوخت تاثیری در قیمت مسکن نخواهد گذاشت، چراکه سهم بنزین بر قیمت کالای تمام شده زیاد نخواهد بود.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
رئیس اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت ضمن اعلام بیماری‌های شایع کودکان کار و همچنین تشریح برنامه‌های وزارت بهداشت برای بهبود سلامت کودکان زیر پنج سال، در عین حال از راه‌اندازی ۲۰ بانک شیرمادر تا پایان امسال خبر داد. رصد نوع تغذیه کودکان از زمان آغاز اضافه شدن تغذیه کمکی به برنامه غذایی کودک در بسته‌های تغذیه‌ای، همگی از جمله رویکردهایی است که جلوی چاقی کودکان گرفته شود. شریعت‌پناه با تاکید بر اهمیت تغذیه با شیر مادر، به فواید آن نیز اشاره کرده و افزود: تغذیه انحصاری با شیر مادر به شدت در کاهش میانگین چاقی کودکان تاثیر دارد؛ به همین دلیل ما تاکید می‌کنیم تا پایان شش ماهگی کودک تنها با شیر مادر تغذیه شود. افتتاح ۲۰ بانک شیر مادر تا پایان امسالوی در خصوص روند اجرای طرح بانک شیر مادر برای دستیابی کودکان محروم از شیر مادر، اظهار کرد: وزارت بهداشت در نظر دارد تا پایان سال در سراسر کشور ۲۰ بانک شیرمادر دایر کند. در این زمینه برای ساماندهی کودکان کار همکاری‌هایی نیز با وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی و سازمان شهرداری‌ها داریم.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشآنچه در روزهای اخیر در کشور می‌گذرد از زوایای مختلف قابل تحلیل و بررسی است. نگرانی و اعتراض بخشی از مردم نسبت به این تصمیم و اجرای ناگهانی آن کاملا قابل درک است. بنزین فقط یک کالای مصرفی نیست و یکی از شاخص‌های مهم اقتصاد عمومی ایران است. دولت قول داده است که اجازه ندهد چنین موجی ایجاد شود اما باید به مردم حق داد که نسبت به این وعده دولت خوشبین نباشند. بنزین فقط بهانه بود و این بهانه می‌توانست هر چیز دیگری باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، «محمد صرفی» در یادداشت روزنامه «کیهان» نوشت: آنچه در روزهای اخیر در کشور می‌گذرد از زوایای مختلف قابل تحلیل و بررسی است. نگرانی و اعتراض بخشی از مردم نسبت به این تصمیم و اجرای ناگهانی آن کاملا قابل درک است. بنزین فقط یک کالای مصرفی نیست و یکی از شاخص‌های مهم اقتصاد عمومی ایران است. دولت قول داده است که اجازه ندهد چنین موجی ایجاد شود اما باید به مردم حق داد که نسبت به این وعده دولت خوشبین نباشند. بنزین فقط بهانه بود و این بهانه می‌توانست هر چیز دیگری باشد.
برنابرنا5 ساعت قبل
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: سازمان صداوسیما باید تعامل سازنده‌تری در این‌باره داشته باشد و سعی کند که این موضوع در حداقل زمان حل شود. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمداسماعیل سعیدی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، پیرامون موضوع حق پخش تلویزیونی به خبرنگار برنا گفت: نکته مهم در این باره این است که مجلس با توجه به اهمیت این مقوله فرهنگی برای آن مصوبه قانونی داشته و کمیسیون فرهنگی نیز پیگیر اجرای آن شده است. عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسات مشترکی که ما با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و سازمان صداوسیما داشتیم، قرار شد دو طرف طی جلساتی با یکدیگر درباره چگونگی اجرا قانون به توافق دست پیدا کنند. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با اشاره به اینکه به طور مشخص هنوز بنده به صورت مکتوب در جریان دقیق مذاکرات انجام شده نیستم اظهار داشت: آنچه که مسلم است سازمان صداوسیما باید تعامل سازندهتری در این باره داشته باشد و سعی کند که این موضوع در حداقل زمان حل شود. اینجا اعلام میکنم که کمیسیون فرهنگی و نمایندگان مجلس این آمادگی را دارند که بازهم جلسات مشترکی را میان وزارت ورزش و سازمان صداوسیما برگزار کند تا این مشکل با سرعت و سهولت بیشتری رفع شود.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشوز گذشته فدراسیون فوتبال طی خبری از بسته شدن ۳ پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی تبریز خبر داد. او به خبرنگار «ورزش سه» گفت: من ۳ سال است از گسترش فولاد جدا شده‌ام اما هنوز پولم را نگرفتم. جالب اینکه مسئولان گسترش فولاد قول دادند این اتفاق می‌افتد اما با گذشت زمان موعد قسط‌ها رسید و به غیر از یک قسط دیگر پولی ندادند. الان هم که حکم این شکایت آمده و پنجره نقل و انتقالات ماشین سازی بسته شده است. وی درباره مبلغ طلبش از ماشین سازی نیز گفت: دوست ندارم در این خصوص صحبتی انجام بدهم.
فارسفارس8 ساعت قبل
با این حال، براساس اطلاعات و آمارهای موجود سرانه مطالعه در کشورمان و در راس آنها در آذربایجان رضایت‌بخش نبوده و در وضعیت هشدار قرار گرفته است. بنابراین، باز هم هفته کتاب را بهانه قرار دادیم، برای کنکاش اینکه چرا ملت ایران و در راس آنها آذربایجانی‌ها و در این میان دانشجویان کتاب نمی‌خوانند؟! در ادامه با توجه به شعار هفته کتاب سال‌جاری که تحت عنوان «حال خوش خواندن» انتخاب شده؛ در گزارش میدانی، تحلیل و گفت‌وگو با تنی از دانشجویان دانشگاه‌های شهر تبریز به کم و کیف مطالعه کتاب و سرانه مطالعه در این خطه می‌پردازیم. یار مهربان غریب آشنا حتی برای دانشجویانمحمد اکبری دانشجوی رشته کتابداری در این خصوص در گفت‌وگو با گزارشگر فارس علت مطالعه کم و یا عدم مطالعه کتاب‌های غیر درسی از سوی دانشجویان و دیگر اقشار مختلف جامعه گفت: وقتی دستگاه‌های متولی و در این میان آموزش و پرورش در همان دوران کودکی، افراد را با کتاب و فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بیگانه به بار می‌آورد، وضعیت مطالعه بهتر از این نخواهد شد. انتهای پیام/ ۶۰۰۲۳/س/ر
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
فکر می‌کنم بعد از شهرآورد که بازی را با یک گل اتفاقی باختیم تیم فقط سیر صعودی داشته و این مشخص می‌کند کادر فنی در تیم کار می‌کند. چه اتفاقی رخ داده که استقلال این همه گل می‌زند؟ وقتی تیم بابرنامه کار کند، گل هم می‌زند. دیاباته را چطور مهاجمی دیدید؟ جثه‌اش خیلی درشت است و فکر می‌کنم اگر چند کیلو سبک‌تر شود، از این هم بهتر خواهد شد. البته کاش لیگ تعطیل نمی‌شد، چون در آن صورت استقلال با روال خوبی که در بازی‌هایش پیدا کرده بود، باز هم می‌توانست بردهای خوبی بیاورد. این تیم اگر ادامه مسابقات را هم با همین قدرت ادامه بدهد از بخت‌های اول قهرمانی است.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در ماه‌های اخیر آذربایجان شرقی با دو آزمایش و ابتلا مواجه بوده است، اظهار داشت: زلزله و ماجرای افزایش نرخ سوخت، آزمایشات الهی برای تشخیص سره از ناسره است. استاندار آذربایجان شرقی، اغتشاشات نقطه‌ای در تبریز و سایر نقاط کشور را غیر از تجمعات مسالمت‌آمیز، سناریونویسی شده دانست و ابراز داشت: تبریز همیشه در چنین اتفاقاتی متفاوت عمل کرده و در هیچ جریان سازی مردم با فتنه همراهی نکردند. لذا آگاهی مردم و اقتدار بازدارندگی نیروهای مسلح می‌تواند مانع آسیب رسیدن به امنیت مردم شود. پورمحمدی تعداد دستگیری‌ها را کمتر از ۴۰ نفر عنوان کرد و اضافه کرد: در مورد خودروها هم نهایت مدارا را داشتیم و به دلیل مدارا، برخورد جدی انجام نشد. استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه پشتوانه ما برای امنیت پایدار مردم هستند، ابراز داشت: مردم خود راهشان را از آشوبگران جدا کردند و آگاهی مردم باعث شد تا آشوبگران دست خالی بوده و در میدان تنها باشند.
خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
روزنامه خبرورزشی نوشت: محمد نوازی به آینده استقلال امیدوار است، اما نگران بود مبادا اوضاع بد مالی کار دست باشگاه بدهد. فکر می‌کنم بعد از شهرآورد که بازی را با یک گل اتفاقی باختیم تیم فقط سیر صعودی داشته و این مشخص می‌کند کادر فنی در تیم کار می‌کند. این مربی ایتالیایی ثابت کرد اگر دانش، کار و فهم فوتبالی داشته باشید حتی در سخت‌ترین شرایط هم می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید. چه اتفاقی رخ داده که استقلال این همه گل می‌زند؟ وقتی تیم بابرنامه کار کند، گل هم می‌زند. این تیم اگر ادامه مسابقات را هم با همین قدرت ادامه بدهد از بخت‌های اول قهرمانی است.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نشست تخصصی روسای ادارات تبلیغات اسلامی استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل امروز دوشنبه ۲۷ آبان ماه در تبریز برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام والمسلمین میر محمدیان با اشاره به روند پژوهشی در امور فرهنگی افزود: با توجه به تحقیقات به عمل آمده که شامل تعداد قابل توجهی ایده فرهنگی، مدل‌های گذشته، مقاله و کتاب شده است بیانگر این مهم است که تصدی‌گری در مسائل فرهنگی جوابگو نیست و باید امور فرهنگی و اجتماعی به خود مردم با محوریت امام محله واگذار شود. معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اهمیت آموزش افزود: آموزش یکی از ارکان برنامه‌های فرهنگی است و باید توانمند سازی در تمامی عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد که این موضوع از اولویت‌های اساسی سازمان تبلیغات اسلامی است. حجت الاسلام والمسلمین میر محمدیان با اشاره به بایستگی‌های نقش ائمه جماعات افزود: طبق حدیث شریف العلماء ورثه الانبیا، امام محله باید خود را در قبال مردم محله و دغدغه‌های آنان، مسائل اجتماعی و فرهنگی و خانواده‌های آنان مسئول بداند و با مشارکت و حضور مردم با محوریت امام محله و مسجد محل در حل و رفع مشکلات محل تلاش و کوشش کند.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد پوربزرگ عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: طبق قرارداد شرکت پست با شرکت نفت، کارت سوخت صادر شده توسط این شرکت به دست صاحبان کارت‌ها می‌رسد که در این راستا شرکت پست استان وظیفه توزیع ۱۳۳ هزار کارت سوخت را برعهده داشت که تا قبل از مطرح شدن بحث سهمیه بندی بنزین، ۸۰ درصد آن‌ها توزیع شده بود. پوربزرگ با بیان اینکه تمامی ادارات شرکت پست آماده تحویل کارت‌ها به صاحبانشان هستند، گفت: روز جمعه و از ساعت هفت و نیم صبح تا هشت شب تمامی دفاتر آماده خدمت رسانی به مردم بودند که تنها در این روز هزار و ۵۲۷ نفر به ادارات پست استان مراجعه کرده و کارت سوخت خود را تحویل گرفتند. مدیر کل پست استان با اشاره‌ای به ساعات کار ادارات پست برای تحویل کارت سوخت گفت: شعبه مرکزی شهرستان از ساعت هفت و نیم تا ۱۸ و سایر مراکز نیز از ساعت هفت و نیم تا ۱۶ آماده خدمت رسانی به مردم هستند. وی افزود: ۷۰ درصد کارت‌های موجود در باجه‌ها مربوط به شهرستان تبریز بوده و ۳۰ درصد مربوط به شهرستان‌ها هستند. وی ادامه داد: برای پیگیری کارت سوخت نیز می‌توان به سه روش مراجعه به سایت www. post. ir و قسمت رهگیری مرسولات، تماس با کد #۱۹۳* و یا مراجعه به یکی از باجه‌های پستی عمل کرد.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی، عصر امروز (دوشنبه) به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. در همین راستا نمایش «دن کامیلو» از مراغه به عنوان نخستین اثر در مرحله نهایی این جشنواره از ساعت ۱۷ در سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز روی صحنه رفت. این نمایش در ۸۰ دقیقه داستانی تاریخی از تقابل کلیسا و سیاست را به سبک کمدی روایت می‌کند. کوروش نریمانی، نویسندگی و بهزاد سیاه نیز کارگردانی نمایش «دن کامیلو» را بر عهده دارند. به گزارش تسنیم، مرحله نهایی سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی با ۱۳ اثر از شهرستان‌های تبریز، مراغه، اهر، مرند و میانه از ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه در تبریز برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، زنگ افتتاح سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی عصر امروز (دوشنبه) در سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز به صدا درآمد. در این مراسم نسیم ادبی، علی سرابی و یعقوب صدیق جمالی به عنوان ۳ داور جشنواره سی و یکم به همراه احمد رجب پور و بابک نهرین، به ترتیب به عنوان دبیر و دبیر اجرایی این جشنواره حضور داشتند. محمود اخی، پیشکسوت تئاتر تبریز در این مراسم اظهار داشت: زنگ افتتاح جشنواره سی و یکم به یاد استاد اسد صادقی که خدمت زیادی به تئاتر آذربایجان شرقی کرده به صدا در می‌آید. تئاتر زندگی نیست اما یک نوع بازی و روایت از زندگی است. به گزارش تسنیم، سی و یکمین دوره جشنواره استانی تئاتر آذربایجان شرقی از ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه در تبریز برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
وی با تاکید بر اینکه آشوب‌ها، ربطی به گرانی بنزین ندارد افزود: باید از استاندار و نیروی انتظامی و بسیج به صورت ویژه در مدارا با مردم تشکر کنیم. نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه نیروهای انتظامی و امنیتی با جان و دل در میدان بودند گفت: همه نیروهای امنیتی و انتظامی با مردم همراهی کردند که بالاخره راه مردم و آشوبگران جدا شد. وی آسیب زنندگان به اموال عمومی و اموال شخصی را غیر از مردم دانست و ابراز داشت: بر اساس تصاویر منتشر شده، مشخص شد که افراد آسیب زننده به اموال عمومی، افراد دستگیر شده آموزش دیده بودند و سازماندهی شده بودند که منتظر یک جرقه و بهانه بودند. آل هاشم ادامه داد: معتقدم آشوب‌های اخیر اعتراض به گرانی نیست بلکه در ادامه جریان عراق سازی و لبنان سازی ایران بود و باید با جدا شدن راه مردم از اغتشاشگران، برخورد جدی با فتنه گران صورت گیرد. انتهای پیام/۱۱۱/ز
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در گفت‌وگو با بخش خبری شبکه سه در مورد برگشت خوردن چک باشگاه استقلال بابت انتقال داریوش شجاعیان اظهار داشت: بابت این انتقال یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به ما پرداخت شود که یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون آن پرداخت شد ۲۰۰ میلیون تومان طلب ما باقی مانده بود که یک چک شخصی که از سوی باشگاه پشت آن مهر و امضا شده بود به تاریخ ۲۰ آبان به ارائه شد. وی افزود: متأسفانه این چک در موعد مقرر نقد نشد این در حالی بود که اعضای هأیت مدیره باشگاه استقلال به ما گفته بودند چک نقد می‌شود. در ساختمان ۴-۵ طبقه استقلال هیچکس پاسخ ما را نمی‌دهد. کاش مسئولان باشگاه استقلال حداقل گفتاردرمانی می‌کردند به خصوص اینکه چک آنها پاس نشده است. نصیرزاده تصریح کرد: اگر هم‌اکنون ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا این مسئله را منتقل کنیم که باشگاه استقلال چکی به ما داد تا مجوز حرفه‌ای دریافت کند اما این چک نقد نشد قطعا تبعات سنگینی برای باشگاه استقلال خواهد داشت من در این زمینه به ریاست فدراسیون فوتبال و معاون وزارت ورزش نامه نوشته‌ام و امیدوارم که این مشکل هرچه زودتر حل‌وفصل شود.

راهپیمایی خودجوش مردم زنجان علیه هنجارشکنان +تصاویر

9+
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد پوربزرگ ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، قرارداد شرکت ملی پست ایران با شرکت ملی نفت را برای تحویل کارت سوخت یادآور شد و اظهار داشت: مرسولات وارد شده به استان از مردادماه ۱۳۳۰۰۰ کارت سوخت جدید و المثنی بوده که اکثریت آنها کارت سوخت نوشماره هستند. وی با بیان اینکه بالای ۸۰ درصد کارت‌های سوخت وارده توزیع صورت شده است، افزود: ۲۰ درصد باقیمانده هم در باجه‌های معطله و دفاتر دولت هستند. وی از وجود ۲۷۲۰۰ کارت سوخت معطله در باجه‌های پستی خبر داد و ابراز داشت: زمان خدمت رسانی پست افزایش یافته تا مردم کارت سوخت خود را دریافت کنند. مدیرکل پست آذربایجان شرقی روش‌های اطلاع از وضعیت کارت سوخت را مورد اشاره قرار داد و گفت: ابتدا باید مردم بدانند که کارت سوختشان توسط شرکت نفت صادر شده یا نه. پوربزرگ، ۷۰ درصد کارت‌های سوخت باقیمانده را متعلق به تبریز دانست و گفت: نقل مکان گیرنده، آدرس ناقص و فوت گیرنده از اصلی‌ترین عوامل رسوب کارت در باجه‌های معطله است.
مهرمهر15 ساعت قبل
احمد ندافی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۱۵۶ اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در یزد رسید، اظهار داشت: هیئت انتخاب این جشنواره پس از بررسی آثار، ۱۸ اثر را شایسته راهیابی به بخش رقابت این جشنواره معرفی کرد. وی عنوان کرد: آثار رسیده به جشنواره در این مرحله توسط سیدحسین پیغمبری، سامان خلیلی و سیدمحمدرضا گلزاری به عنوان هیئت انتخاب، داوری شدند. دبیر سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی بیان کرد: «چشمان کاملا بسته» به کارگردانی سید پویا امامی از اصفهان، «رادیکال زندگی» به کارگردانی سیدفاضل خانی از ایوان غرب، «یک وال برای خدا نامه نوشت» به کارگردانی بهنام کاوه از آبادان، «تیک تاک» به کارگردانی نازیلا امینی از آذربایجان غربی، «عروس آب» به کارگردانی مهدی صالحیار از تبریز، «هشتگ لاکچری» به کارگردانی میثم سرآبادانی از تفرش، «دست کاری» به کارگردانی مهدی ضیائیان پور از تهران و «آدم‌ها با فرهنگ» به کارگردانی رضا فقیهی از تهران از آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره هستند. ندافی، «منذور» به کارگردانی ملیحه دهقانی از تهران، «گل پری» به کارگردانی سعید بالینی از زاهدان، «چسب زخم» به کارگردانی امیر رجب پور از قزوین، «یک نمایش واقعی» به کارگردانی مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه، «دیفرنس» به کارگردانی پژمان شاهوردی از لرستان، «کالبد شکافی یک اتفاق» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر، «نابودگر» به کارگردانی زمان ارکمان از یزد، «آشیانه درد» به کارگردانی حسین خانی از یزد، «خط آبی» به کارگردانی مریم نیک آئین از یزد و «سر قرار» به کارگردانی محمد قائمی از یزد را از دیگر آثار راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره اعلام کرد. وی ادامه داد: با نظر هیئت انتخاب و دبیرخانه جشنواره، یک اثر از بخش تئاتر خیابانی بیست و هشتمین جشنواره استانی تئاتر یزد به این آثار اضافه خواهد شد تا تعداد آثار راه یافته به بخش رقابتی جشنواره به عدد ۱۹ برسد.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فرخ جلالی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام خبر فوق، گفت: حسب دستور شهردار کلانشهر تبریز و با توجه به تغییر نرخ بنزین، اتوبوسرانی تبریز با تزریق اتوبوس‌های فوق العاده و ذخیره خود با تمام توان نسبت به خدمات دهی به شهروندان اقدام می‌کند. او افزود: همچنین جهت جلوگیری از توقف اتوبوس‌ها و افزایش تعداد اتوبوس فعال در مسیرها، نوبت سرویس فنی اتوبوس‌ها که در روز و با خروج از خط انجام می‌گرفت، به صورت شبانه و پس از اتمام سرویس دهی انجام می‌شود.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
وی افزود: زمانی که پول برگشت خورد ما به او گفتیم که بیاید و این پول را دستی بگیرد. اگر آنها یک وکالت به کارگزاران داخلی بدهند ما می‌توانیم پول‌ها را دستی پرداخت کنیم. نصیرزاده در خصوص اینکه می‌توانند پول شیمبا را در ایران به صورت دستی پرداخت کنند، عنوان کرد: بله می‌توانیم این کار را انجام دهیم اما یک مشکلی وجود دارد. یعنی ما باید پول را به حساب وکیل بریزیم ولی اگر پول را به حساب شیمبا بریزیم و فدراسیون خودمان تایید کند، این مشکل حل می‌شود. ما مالیات هیچ کس را تقبل نکرده‌ایم و حتی مالیات پول شیمبا هم برعهده خودش است.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
لوسیانو پریرا، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بعد از انتظار طولانی و عدم دریافت حق و حقوقم از ماشین‌سازی دیگر راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده بود. من حتی در آن جلسه یک‌سوم طلبم را بخشیدم، ولی با گذشت زمان باز هم چیزی تغییر نکرد و طلبم پرداخت نشد. با این شرایط راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده بود و در نهایت با پیگیری‌های لازم و سپردن این کار به وکیلم از باشگاه گسترش فولاد تبریز (ماشین‌سازی) شکایت کردم. البته مسئولان باشگاه ماشین‌سازی هم با من تماس گرفته و گفتند که طلبم را پرداخت خواهند کرد. پریرا در مورد آخرین وضعیت باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما نتایج خوبی در این فصل گرفتیم و البته دو سوم بازی‌ها نیز باقی مانده است.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی امروز دوشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ترافیک در خیابان‌ها و معابر و میادین تبریز روان است. در اطلاعیه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی آمده است: ترافیک مقطعی حاصل از اعتراضات چند نفر از مردم و رانندگان به گرانی بنزین در چند خیابان تبریز با پادر میانی مردم و پلیس پایان یافته و تردد خودروها در سطح شهر با ترافیک روان در حال جریان است. در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین موجی از شایعات در برخی از شبکه‌های اجتماعی با هدف التهاب و ایجاد تشنج در جامعه در حال انتشار است، شهروندان به این اخبار جعلی که عمدتا به منظور تحریک افکار عمومی در حال بازنشر است توجهی نکرده و اخبار را تنها از منابع رسمی رسانه‌ای پیگیری کنند. در اطلاعیه پلیس آمده است: تعدادی از شهروندان در چند تا از خیابان‌های تبریز برای اعتراض به گرانی بنزین تجمع کرده بودند که افراد فرصت طلب و معاند با سوءاستفاده از موقعیت به دست آمده اقدام به تخریب اموال عمومی و شهروندان نموده‌اند که با حضور بموقع پلیس موضوع خاتمه یافته و وضعیت در کنترل پلیس است. انتهای پیام/
فارسفارس17 ساعت قبل
مدیرکل پست استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه ۸۰ درصد توزیع موفقیت‌آمیز در کارت سوخت داریم، گفت: مابقی به بخش باجه معطله منتقل می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، پوربزرگ امروز در نشست خبری با رسانه‌ها با عنوان «کارت سوخت» اظهار کرد: سازمان پست قراردادی با شرکت ملی نفت دارد تا در رابطه با کارت سوخت همکاری‌های لازم انجام گیرد. مدیرکل پست استان با بیان اینکه ۸۰ درصد توزیع موفقیت‌آمیز در کارت سوخت داریم، گفت: مابقی نیز به بخش باجه معطله منتقل می‌شود. مدیرکل پست استان یادآور شد: مجموعه تعداد مراجعه در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه برای کارت سوخت در حدود هفت هزار و ۳۲۳ مورد کارت سوخت بود که تحویل داده شد. وی توضیح داد: ۲۷ هزار و ۲۰۰ کارت سوخت در باجه معطله رسوب کرده است.

به انتهای لیست رسیدید