تجاوز

تجاوز

مهرمهر3 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به تحولات اخیر در غزه اعلام کردند: نتانیاهو از آقای امنیت («بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تبلیغات انتخاباتی سال ۲۰۱۵ خود را «مرد امنیت» معرفی کرد. او خود را حافظ امنیت نامید که آینده کودکان را تنها او می‌تواند تأمین کند) به آقای شکست تبدیل شده است. این رسانه‌ها از شکست ماجراجویی جدید نتانیاهو در غزه خبر دادند و اینکه رژیم صهیونیستی دستاوردی از این اقدامات ددمنشانه نداشته است و اعلام کردند: این درگیری هم مانند موارد قبلی نفعی برای اسرائیل نداشت. رسانه‌های رژیم صهیونیستی در ادامه اذعان کردند: اسرائیل تمایلی برای ورود به جنگ آتی ندارد و باید با همه تلاش خود را برای ممانعت از وقوع آن به کار گیرد. اسرائیل تاوان سنگینی در جنگ آتی با ایران و متحدانش در منطقه خواهد پرداخت و نمی‌تواند در آن پیروز شود.
تسنیمتسنیم52 دقیقه قبل
اما اگر می‌خواهید آموزه‌های پیامبر را خالصانه درک کنید، باید بدانید پیامبر حقوق کودک را درست در زمانی که کودکان را زنده به گور می‌کردند و هیچ حق و حقوقی برای آن‌ها قائل نبودند، به ما هدیه داد. همچنین پیامبر اکرم (ص) به ما حقوق همسایه و حقوق زن را زمانی که برای زنان هیچ حقوقی قائل نبودند، آموخت. وی افزود: از همه مهم‌تر اینکه پیامبر اکرم (ص) به ما حقوق بشر را آموخت. از همه شما که نشان دادید وحدت اسلام برای شما مهم است و مراسمی به اسم وحدت اسلام برگزار کرده‌اید. قطعا شخصیت پیامبر اسلام بود که من را به اسلام جذب کرد.
سینماپرسسینماپرس1 ساعت قبل
سینماپرس: در چند سال اخیر نمایش‌های ضدفرهنگی که مجوز وزارت ارشاد را دریافت کرده‌اند رو به افزایش است که اغلب آنها به صورت سازمان یافته در حال گسترش است. به گزارش سینماپرس، اخیرا نمایش‌هایی در سالن‌های تهران به روی صحنه می‌روند که موارد قبح زدایی در آن به وفور دیده می‌شود. نکاتی که هیچ گاه با فرهنگ و آیین ایرانی – اسلامی همخوانی نداشته و تنها با ترجمه آثار نمایشی غربی برای مخاطب ایرانی اجرا می‌شود. چرا مدیران فرهنگی پاسخگوی اجرای چنین نمایش‌هایی نیستند؟ ساز و کار نظارتی اداره کل نمایش همانند پانزده سال پیش است که تنها ۲۰ نمایش به روی صحنه می‌رفت، اما در حال حاضر ۱۲۰ نمایش در حال اجرا است و تعداد بازبین‌ها ثابت مانده است. آیا سازوکار جدی برای مقابله چنین قبح شکنی‌های در وزارت ارشاد ایجاد شده است؟ و یا حتی سالن‌دارهایی مانند خانه هنرمندان از اینکه چنین نمایش‌هایی روی صحنه می‌رود مدیرانش مطلع هستند؟ این سوالات زمانی در ذهن مخاطب و اهالی رسانه ایجاد می‌شود که تا به حال هیچ عکس العملی از طرف مدیران اداره هنرهای نمایشی داده نشده است.
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مددسرای زنان در منطقه ۲۲ در شب‌های سرد پائیز و زمستان به یاری زنان بی‌خانمان می‌آید. پدرم مرا معتاد کرد و پس از اینکه فوت کرد در کمپ خوابیدم و ترک کردم. مریم، ترک اعتیاد آن هم شیشه خیلی سخت است، درسته؟ ترک اعتیاد سخت نبود چون فقط مصرف شیشه داشتم. زنانی هستند که به مواد اعتیاد داشته باشند و در این مجموعه کنار تو رفت و آمد کنند؟ بله. نیاز به بودجه دو برابری برای افزایش کیفیت این گرمخانه داریمحسین مهاجر، مشاور مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مدیر ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تهران، در خصوص گرمخانه زنان که در منطقه ۲۲ زیر نظر شهرداری تهران فعالیت می‌کند، گفت: این مجموعه اولین گرمخانه زنان شهر تهران است و ۹۷ درصد افرادی که به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند خود معرف می‌آیند یعنی با پای خود می‌آیند.
فارسفارس1 ساعت قبل
مردم استان کردستان سال‌های سال است که در کنار هم زندگی مسالمت‌آمیزی دارند و خوشبختانه کمترین مشکلی از بابت مسائل قومیتی و یا مذهبی وجود ندارد و همین به نماد وحدت ملی و نویدبخش وحدت اسلامی در جهان مبدل شده است. وی گفت: دشمنان مستمر برای شکستن وحدت مسلمانان تلاش می‌کنند که غفلت از اصل وحدت زمینه موفقیت دشمنان را فراهم می‌کند. مراد از وحدت، عدم تنازع و چنگ‌زدن به ریسمان الهی استامام جمعه دیواندره گفت: اهمیت موضوع موضوع وحدت از منظر رهبر معظم انقلاب آنقدر مهم است که وحدت اسلامی را مسئله‌ای استراتژیک و تکلیف معرفی می‌فرمایند. وی گفت: وحدت به معنای تمسک جمعی به حبل‌الله است نه اینکه، شیعه، سنی شود یا سنی، شیعه شود، بلکه مراد ما از وحدت عدم تنازع و چنگ‌زدن به ریسمان الهی است. از دید کسانی که مجدانه و صادقانه‌ می‌کوشند میان صفوف مسلمانان وحدت ایجاد کنند، وحدت به معنای یک‌رنگ شدن و به جامه‌ هم درآمدن نیست.
فارسفارس1 ساعت قبل
عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت، گزارش بانک جهانی، ائتلاف سعودی و مزدورانش را به دلیل نابود کردن اقتصاد یمن و به درد آوردن همه مردم این کشور رسوا می‌کند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «محمد علی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن از مجلس نمایندگان و دولت نجات ملی یمن خواست تا جلساتی علنی را برای بررسی گزارش بانک جهانی و گزارش‌های مرتبط با یمن با هدف رسوا کردن کشورهای ائتلاف و مزدوران آنها به یمن برگزار کنند. وی با اشاره به اینکه ائتلاف متجاوز علیه یمن اقتصاد این کشور را نابود کرده و به زنجیره تولید و بازار آسیب رسانده است، افزود: خسارات ناشی از توقف کار بخش‌های صنعت، کشاورزی، دام و شیلات تا پایان سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۸ میلیارد دلار بوده است. عضو شورای عالی سیاسی یمن با تاکید بر اینکه کشورهای تجاوز و مزدوران آنها باعث رنج و مشقت یمنی‌ها هستند، افزود: به دلیل فروپاشی عمومی اقتصاد در سال ۲۰۱۵ در یمن، شرکت‌ها همه کار خود را به حالت تعلیق درآوردند. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که ۳۵ درصد از بخش خدمات، ۲۹ درصد از بخش صنعت و ۲۰ درصد از شرکت‌های تجاری کار خود را متوقف کردند.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
ایسنا/قم یک استاد اخلاق و تربیت با بیان اینکه پیامبراسلام (ص) اسوه حسنه برای تمام عالم است و سیره رفتاری ایشان ذاتا نیکوست، گفت: پیامبر با سیره رفتاری خود وحدت را معنا کرد و مردم را به صراط مستقیم رهنمود کرد. حجت الاسلام محمدی یکی از موثرترین روش حل مشکلات و عداوت و دشمنی‌ها در زمان پیامبر را اخلاق و منش حسنه و سیره رفتاری ایشان قلمداد کرد و گفت: مردم تحت تاثیر رفتار و گفتار فصیح و شیوای پیامبر خاتم (ص) به صراط مستقیم رهنمود شدند بطوریکه الگوی یک امت بودن به درستی تنها برازنده و شایسته ایشان است. حجت الاسلام محمدی در پایان یادآور شد: در جامعه متوحش قبل از اسلام پیامبر با سیره رفتاری خود وحدت را معنا کرد و مردم را به صراط مستقیم رهنمود کرد. شهرت محمد (ص) به راستگویی و درستکاری چنان زبانزد همگان شده بود که «امین» لقب گرفت. در وصف رفتار و صفات پیامبر (ص) گفته‌اند که اغلب خاموش بود و جز در حد نیاز سخن نمی‌گفت، هرگز تمام دهان را نمی‌گشود، بیشتر تبسم داشت و هیچ گاه به صدای بلند نمی‌خندید، چون به سوی کسی می‌خواست روی کند، با تمام تن خویش بر می‌گشت.
الفالف9 ساعت قبل
ایرنا: منابع خبری یک هفته پیش گزارش دادند که ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. ائتلاف دریایی آمریکا با مشارکت عربستان سعودی، امارات متحده عربی، بحرین، انگلیس، استرالیا و آلبانی تشکیل شده است. این ائتلاف دریایی به ادعای خود قصد دارد امنیت دریانوردی را در تنگه هرمز، باب المندب، دریای عمان و خلیج فارس تامین کند. پیش بینی می‌شد که ائتلاف دریایی از ۶۰ کشور تشکیل شود، اما در پایان تنها ۶ کشور به آن پیوستند. آمریکا با تشکیل ائتلاف دریایی می‌خواهد اینگونه وانمود کند که در حمایت از همپیمانان خود و تضمین امنیت دریانوردی بین‌المللی جدی است.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با افزایش شکایت‌هایی مبنی بر تجاوز و سوءاستفاده جنسی در بخش «برنامه جهانی غذا» سازمان ملل متحد، «دیوید بیسلی» رئیس برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد در واکنشی به این شکایت‌ها، وعده رسیدگی داد! به گزارش «گاردین»، حداقل ۲۸ نفر از کارمندان زن این بخش در هنگام کار، مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند همچنین بیش از ۶۴۰ نفر از ۸ هزار و ۱۲۷ کارمند زن برنامه جهانی غذا، از آزار و اذیت‌های جنسی نسبت به خود شکایت کرده‌اند. ۹۵۰ نفر از کارمندان این بخش گفته‌اند که در اعتراض به این سوءاستفاده‌ها، کار خود را از دست داده‌اند. این گزارش‌ها ضربه‌ای بود برای بیزلی که در ژانویه سال ۲۰۱۸ با تغییراتی به کارمندان نوشت: «برای حمایت بهتر از قربانیان سوء‌استفاده جنسی و برخورد با متجاوزان، موضعی مقتدرانه خواهد گرفت.» یکی از قربانیان که گزارش آزار و اذیت جنسی را در یکی از دفاتر منطقه‌ای آژانس ثبت کرده‌ است، از نادیده گرفته شدن شکایت خود صحبت می‌کند که هرگز مورد تحقیق قرار نگرفته است! انتهای پیام/
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، مقاومت فلسطین چندین موشک به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین در اطراف نوارغزه شلیک کرد. بر اساس این گزارش، آژیرهای خطر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین به صدا درآمد. خبر دیگر اینکه جبهه خلق برای آزادی فلسطین از گروه‌های مقاومت خواست برای مقابله با هرگونه تجاوز جدید رژیم اشغالگر آماده باشند. این گروه تصریح کرده است که نبرد با دشمن تا بیرون راندن آن از سرزمین فلسطین ادامه خواهد یافت. شبکه فلسطین الیوم هم از راهپیمایی خودجوش مردم فلسطین در خان یونس در نوار غزه در حمایت از مقاومت و شادمانی آنها از پیروزی در نبرد انتقام گرفتن خون فرمانده شهید گردان‌های قدس، ابوالعطا خبر داد.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
ایسنا/ایلام جشن میلاد خجسته پیامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق (ع) به همت سازمان تبلیغات اسلامی کشور با حضور هنرمندان و مداحان برجسته کشور در محل امام زاده سید حسن (ع) برگزار شد. وی با بیان اینکه مهران در زمان جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس اولین شهری بود که در برابر تجاوز دشمن استقامت کرد و شش هزار رزمنده سراسر کشور در این شهر به درجه رفیع شهادت رسیدند، تصریح کرد: هر سال بر عظمت اربعین و استقبال از این رویداد فرهنگی افزوده می‌شود. حجت الاسلام و المسلمین «عبدالله امینی» امام جمعه مهران نیر گفت: سراسر زندگی پربرکت پیامبر مکرم اسلام (ص) عبودیت بود و تمام کمالات یک انسان کامل در وجود ایشان قرار داشت. مولودی خوانی، اجرای موسیقی و برنامه‌های شاد فرهنگی از دیگر برنامه‌های این جشن بود. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- نشریه گاردین در گزارشی به موضوع تجاوز جنسی در انگلیس پرداخته و می‎نویسد بر اساس گزارش‌ها نیمی از پرونده‌های قضایی قربانیان جنسی در انگلیس با وجود شناسایی مظنون تحت پیگرد قضایی قرار نمی‌گیرند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ تقریبا نیمی از پرونده قضایی زنانی که در انگلیس قربانی تجاوز جنسی می‌شوند، تحت پیگیری قضایی قرار نمی‎گیرند. بر اساس گزارش نشریه گاردین، شمار بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی در بر اساس گزارش نشریه گاردین، شمار بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی در انگلیس با وجود شناسایی مظنونان، تمایلی ندارند که پرونده قضایی آن‌ها تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد. اطلاعات محرمانه‌ای در اوایل سال جاری توسط واحد اجرایی نخست وزیر انگلیس در خصوص کاهش چشمگیر پیگرد قضایی پرونده‌های تجاوز جنسی در انگلیس و ولز جمع آوری شدند. بر اساس این داده‎ها، پیگیری قضایی پرونده‌های مربوط به تجاوز جنسی طی یک دهه در پایین‌ترین سطح خود قرار گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اقای موسوی در خصوص اظهارات یک مسئول اماراتی مبنی بر تمایل نداشتن این کشور بر تشدید بحران و حل مشکلات بر اساس گفتگو و اجتناب از وقوع جنگ در منطقه اظهارداشت: ایران بر اهمیت گفتگو و مذاکره سیاسی به عنوان تنها راه حل مشکلات و مسائل منطقه تاکید دارد و از همه توان خود برای ایجاد فضای گفت: وگو بین کشور‌های منطقه استفاده و در این عرصه پیش قدم بوده است. وی افزود: پیشنهاد «تشکیل مجمع گفتگو‌های منطقه‌ای» و «پیمان عدم تجاوز» و همچنین نهایتا رونمایی از «پویش صلح هرمز» در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل از سوی رئیس جمهور اسلامی ایران در این چارچوب است. سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ارائه «پویش صلح هرمز» به سران کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس و عراق افزود: این طرح بر امنیت مشترک ما و کشور‌های همسایه مبتنی بر پایبندی به اصول مشترک از جمله خودداری از تهدید به استفاده از زور، حل بحران‌ها به شکل مسالمت آمیز، احترام به حاکمیت کشور‌ها و خودداری از دخالت در امور داخلی کشور‌ها و حق تعیین سرنوشت ملت‌ها تاکید دارد. اقای موسوی با تصریح این نکته که جمهوری اسلامی ایران معتقد است با آغاز این فرایند ضمن احترام به اختلاف نظرها، منافع مشترک همۀ کشور‌های منطقه تأمین می‌شود افزود: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است کشور‌های منطقه با پذیرش پویش صلح هرمز و شروع گفتگو‌های جامع و فراگیر منطقه‌ای، ریشه اختلافات در این منطقه را بخشکانند و در راستای حل بحران‌های منطقه گام‌های عملی، جدی و موثر بردارند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
پلیس انگلیس روز پنجشنبه از دستگیری ۱۷ عضو یک باند بین‌المللی قاچاق انسان در این کشور خبر داد. در جریان این عملیات مشترک، پلیس انگلیس و رومانی ۲۰ ساختمان را در هر دو کشور جست‌وجو کردند. پلیس لندن افراد دستگیر شده شامل ۱۴ مرد و سه زن را به بازداشتگاه مرکز شهر منتقل کرده است. این افراد که بین ۱۷ تا ۵۰ سال سن دارند به ارتکاب برده داری مدرن، حمل مواد مخدر و سلاح گرم متهم هستند. در جریان این عملیات پلیس لندن ۲۹ قربانی را که زنانی ۲۰ تا ۴۰ سال بوده‌اند به آنچه «مکان امن» خوانده شده، منتقل کردند.

راهنمای خرید مانیتور کامپیوتر

29+
زومیتزومیت15 ساعت قبل
جام نیوزجام نیوز15 ساعت قبل
معترضان با شعارهایی از جمله «پولانسکی متجاوز، سینما گناهکار» در برابر سینما «لو شامپو» در پاریس تجمع کردند. این ششمین پرونده‌ تجاوز به دختران از سال ۱۹۷۷ تاکنون علیه پولانسکی است، با این حال وکیل این کارگردان سرشناس سینما اعلام کرده وی «هر گونه اتهام تجاوز به ولانتین مونیه را قاطعانه رد می‌کند». سامانتا گایمر، اولین دختری بود که در ۱۹۷۷ علیه این کارگردان مشهور ادعای تجاوز را مطرح کرد. وی سال گذشته از شکایت خود صرفنظر کرد و گفت که او را بخشیده است. سال گذشته پولانسکی تجاوز به این دختر ۱۳ ساله را پذیرفت و در پی این اعتراف اسکار به عضویت وی در این آکادمی پایان داد.
ایمناایمنا17 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، صبح امروز در دادگاه تجدیدنظر استان ایلام خانواده یک شاکی بعد از تبرئه‌ فرد متشاکی، وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند. عمران علی‌محمدی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری ایلام در محل وقوع حادثه اظهارکرد: پرونده فرد مقتول با اتهام تجاوز ناموسی در دادگاه‌ استان تحت رسیدگی بود و بعد از مراحل قانونی گویا تبرئه می‌شود و چون خانواده شاکی از این رای به خشم آمده بودند، فرد تبرئه شده را به قتل رساندند. این جنایت در راه پله‌های ورودی به داخل ساختمان دادگاه تجدیدنظر استان به وقوع پیوست و خون همه روی پله‌ها جاری بود. پوست میوه‌ها را دور نریزیدافراد باید بدانند که پوست میوه‌ها و سبزیجات ارزش غذایی بسیاری دارند و حاوی مواد مغذی هستند. حتی افراد می‌توانند به راحتی با رنده کردن پوست میوه‌ها در ماست و غلات از آن‌ها بیشتر استفاده کنند.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
مسئله امروز ما؛ قدس و چالش‌های پیش‌روی آنمسئله امروز ما؛ قدس و چالش‌های پیش‌روی آنبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای عبدالهادی آونگ در مراسم آغاز به کار سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با اشاره به اینکه مسأله امروز ما قدس و چالش‌های پیش‌روی آن است، گفت: از نظر حقوق بشر تعداد کمی از کشور‌های دنیا گرفتار بقایای استعمار هستند و به رغم مستقل شدن تمام سرزمین‌ها تنها فلسطین است که همچنان با موضوع استعمار مواجه است. آقای آونگ گفت: فلسطین سرزمین انبیاء است و همه‌ی پیامبران به آن ایمان دارند، قدس قلب فلسطین است و در قلب مسلمانان قرار دارد، قدس نخستین قبله مسلمانان است، اهمیت این مکان مقدس تا جایی است که پیامبر اکرم (ص) از آنجا به معراج رفت و در آنجا نماز خواند. آقای آونگ افزود: متأسفانه برخی از کشور‌های عربی برای فراماسونری جای پا باز کردند و در مدیترانه، خلیج فارس، پاکستان و اخیرا در مالزی نیز به دنبال پایمال کردن اسلام و بالا بردن غرب هستند. آقای آونگ افزود: ما باید تاریخ قدس و سرزمین فلسطین را بشناسیم، مطمئنم کسانی که می‌خواهند دیگران را ناامید کنند ناکام خواهند ماند، اگر به این سخن خداوند که می‌فرمایند «به ریسمان الهی چنگ بزنید» پایبند باشیم همه موفقیت‌ها محقق می‌شود. رئیس حزب اسلامی مالزی در پایان گفت: امیدوارم مصوبات این اجلاس اجرایی شود و کنفرانس وحدت امسال کار خود را با موفقیت به پایان برساند.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت چهارم، فصل اول

3+
زوم‌جیزوم‌جی18 ساعت قبل
مهرمهر18 ساعت قبل
وی با بیان اینکه امسال هفت واحد تولیدی در استان با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد تومان با حضور مسئولان کشوری افتتاح خواهد شد، افزود: مردم اشتغال‌های ایجاد شده را حس کنند، کمیته رصد اشتعال در استان ایجاد شده است و این کمیته موظف به رصد اشتغال‌های ایجاد شده بالای ۱۰۰ نفر است. استاندار زنجان با بیان این‌که بومی‌گزینی از اولویت‌های ایجاد اشتغال در استان است، افزود: زنجانی‌ها تا پایان امسال سه جشن اشتغال می‌گیرند. حقیقی با اشاره به تشکیل کمیته رصد اشتغال در استان، افزود: بومی‌گزینی باید در اولویت به‌کارگیری نیروها در واحدهای تولیدی باشد که این امر توسط کمیته رصد اشتغال مورد پایش قرار می‌گیرد. استاندار زنجان با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات، افزود: انتخابات مظهر اقتدار حضور ملی ما است، لذا باید در شرایطی برگزار شود که به اقتدار و وحدت ختم شود. استاندار زنجان با اشاره به این‌که کسانی‌که کاندیدای احتمالی هستند، باید بدانند همه حرکات آن‌ها رصد می‌شود، گفت: کاندیداها باید قانون را رعایت کنند و هر حرکت غیرقانونی آنان با نام شخص به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
ایرنا: پلیس انگلیس روز پنجشنبه از دستگیری ۱۷ عضو یک باند بین‌المللی قاچاق انسان در این کشور خبر داد. در جریان این عملیات مشترک، پلیس انگلیس و رومانی ۲۰ ساختمان را در هر دو کشور جست‌وجو کردند. پلیس لندن افراد دستگیر شده شامل ۱۴ مرد و سه زن را به بازداشتگاه مرکز شهر منتقل کرده است. این افراد که بین ۱۷ تا ۵۰ سال سن دارند به ارتکاب برده داری مدرن، حمل مواد مخدر و سلاح گرم متهم هستند. در جریان این عملیات پلیس لندن ۲۹ قربانی را که زنانی ۲۰ تا ۴۰ سال بوده‌اند به آنچه «مکان امن» خوانده شده، منتقل کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اردوغان ظاهرا تصور نمی‌کرد واکنش دنیا به اقدام نظامی او به شمال سوریه تا این اندازه منفی و منفور باشد. اما تاثیرات عملیات روانی رسانه‌های خبری و رهبران جهان بر افکار عمومی و حتی شخص اردوغان اجتناب ناپذیر است. اردوغان عصبانی است از اینکه جامعه ملل به او پشت کرده است. آمریکا به زین کردن اسب عثمانی اردوغان ضربه نهایی را زد و او را رم داد. این میراث دار اربکان، در موضع گیریهای اخیر خود خشم خود را در لابه لای حرف‌ها لابه لای موضع گیری‌ها و لابه لای عکسها و دیدار‌ها نشان داده است.
فارسفارس20 ساعت قبل
در حملات دو روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه که البته با پاسخ محکم مقاومت همراه بود، ۳۴ فلسطینی شهید شدند و ۱۹۰ منزل تخریب شد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، درگیری‌های دو روزه اخیر میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین که با ترور «بها ابوالعطا» فرمانده ارشد جهاد اسلامی توسط تل‌آویو سه شنبه (۲۱ آبان) آغاز شد، امروز (پنجشنبه) با وساطت مصر و برقراری آتش‌بس به پایان رسید. این رژیم به این جنایت خود در «دیرالبلح» غزه اذعان کرد و مدعی شد، هدف این عملیات «ابوملحوس» از فرماندهان یگان موشکی جهاد اسلامی بوده است. منزل تخریب شده «فلسطین الیوم» هم به نقل از وزارت آموزش و پرورش غزه اعلام کرد، حملات رژیم صهیونیستی منجر به شهادت شش دانش‌آموز شده است. انتهای پیام/ق
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
وی ادامه داد: امروز بسیج و سپاه پاسداران آمادگی به خدمت گرفتن شما عزیزان را در تربیت نسل جوان انقلابی دارند. ژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس به زودی افتتاح می‌شودرئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: پژوهشگاه علوم و دفاع مقدس به زودی افتتاح خواهد شد که در آن بازنشستگان نیرو‌های مسلح به کارگیری می‌شوند. سردار سرلشکر محمد باقری در مراسم قدردانی از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس افزود: نسلی که از آن‌ها به عنوان نسل پیشکسوت یاد می‌شود نسل انقلاب، دوران دفاع مقدس، امنیت و ثبات جمهوری اسلامی است، نسلی هستند که در دوران دفاع مقدس نقش اساسی داشتند. سردار باقری گفت: همه این‌ها از وجود پیشکسوتان و بازنشستگان نیرو‌های مسلح است. رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: بسیج و سپاه از پیشکسوتان نیرو‌های مسلح استقبال می‌کنند تا به عنوان فرماندهان بسیج در قشر‌های مختلف فعالیت کنند به ویژه که الگویی برای جوانان هستند.

باران راکت و موشک بر سر صهیونیست‌ها

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، مقاومت فلسطینی با شلیک ۴۰۰ موشک به مناطق مرزی غزه، به تجاوز اسرائیلی‌ها پاسخ داد. در حالی که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی تشکیل جلسه داده، حماس هشدار داده اگر جنگنده‌های اسرائیلی به حملات هوایی ادامه دهند، شهر‌های بزرگ جنوب اسرائیل از جمله اشکلون، بئرشبع و اشدود را همخواهند کرد؛ شهر‌هایی که جمعیت آن‌ها به ۲۰۰ هزار نفر می‌رسد.

:: احمد- شهادت شش فلسطینی از جمله چند کودک

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ‎‏‏‎ از غزه؛ غزه همچنان شاهد حملات هوایی رژیم صهیونیستی است. امروز پنجشنبه یک منزل مسکونی در دیرالبلح هدف قرار گرفت و شش نفر از جمله سه کودک شهید و دوازده نفر مجروح شدند. در دو ساعت گذشته غزه دستکم ۲۰ بار هدف حمله هوایی قرار گرفت و برق بخش‌های وسیعی از این شهر قطع شد. با وجود پرواز دهها پهپاد و جنگنده صهیونیستی در اسمان غزه، مقاومت موفق شد دهها موشک دیگر به اهداف اسراییلی شلیک کند. از سوی دیگر مقاومت فلسطینی شروط خود را برای اتش بس اعلام و زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی اعلام کرد اگر اشغالگران این شروط را نپذیرند، حملات مقاومت ازسر گرفته خواهد شد.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
مسئول روابط بین‌الملل جنبش حماس با اشاره به این‌که «به مقاومت خود ادامه خواهیم داد تا رژیم صهیونیستی را شکست داهیم» گفت: امروز تمام امت اسلامی درد و رنج‌های خود را رها کرده و به منظور حمایت از فلسطین دورهم جمع شدند. به گزارش ایسنا، اسامه حمدان، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس روز پنجشنبه در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری چنین کنفرانس‌هایی منجر به شکست معامله قرن خواهد شد. مسئول روابط بین الملل جنبش حماس خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف سرزمین اسلامی در این کنفرانس شرکت کردند. وی در پاسخ به سوالی در رابطه با تجاوزهای اخیر رژیم صهیونیستی و پاسخ‌های احتمالی مقاومت و فلسطین گفت: ۷۰ سال است که وضعیت همین است و رژیم صهیونیستی در حال تجاوز به فلسطین است در این هفت سال رژیم صهیونیستی و تمام حامیان آن با شکست‌های زیادی مواجه شد. حمدان ادامه داد: جنایت اخیر آن‌ها در مسئله ترور ابو العطا منجر به بی‌اعتمادی و ناامیدی ما از امت اسلامی نخواهد شد و به مقاومت خود ادامه خواهیم داد.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
روزنامه مذکور به نقل از ام سیاف همسر یکی از نزدیکان بغدادی دراظهاراتش به بازپرس ویژه دفتر تحقیقات فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) این مساله را مطرح کرده بود. همسران بغدادی وقتی فهمیدند بغدادی به او هدیه ماه رمضان داده او را کتک زدند. ام سیاف تاکید کرده بود، بعد از این حادثه ابوبکر همسر اولش را از خانه بیرون کرد. این گزارش در عین حال می‌افزاید، دولت آمریکا صراحتا داستان ام سیاف را تایید نکرده است. به گفته‌ام سیاف، در دسامبر ۲۰۱۴ بعد از فرار تعدادی از زنان ایزدی دربند داعش در منزلی بغدادی به مولر تجاوز کرد.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز22 ساعت قبل
وزارت نیرو، مقررات تامین برق مراکز استخراج رمزارزها را ابلاغ کرد که بر اساس آن نحوه تامین برق مراکز استخراج رمزارزها اعلام شد. وزارت نیرو، مقررات تامین برق مراکز استخراج رمزارزها را ابلاغ کرد که بر اساس آن نحوه تامین برق مراکز استخراج رمزارزها اعلام شد. به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس مصوبه تعیین نرخ ماینینگ توسط وزارت نیرو، تامین برق مراکز استخراج رمزارزها مشروط به تدارک و ارائه مجوز معتبر است. تامین برق این دسته از متقاضیان به یکی از دو روش «اتصال به شبکه و خرید انرژی از شرکت‌های برق» و «تامین برق با ایجاد ظرفیت جدید» صورت خواهد گرفت. دستورالعمل مقررات تامین برق مراکز استخراج رمزارزها از اینجا قابل مشاهده است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس22 ساعت قبل
اولین مسئله مهم در دنیای اسلام آن است که این تردید را از ذهن نسل جوان بزدایم. حجت الاسلام روحانی افزود: آمریکا به عنوان دوست ملت‌ها و منطقه و مسلمان‌ها نبوده و نخواهد بود. رئیس جمهوری گفت: آیا باز هم نسبت به دشمنی آمریکا به منطقه حساس خاورمیانه، خلیج فارس و دنیای اسلام تردیدی داریم. حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه در منطقه با وحدت و برادری قادریم مشکلات را حل کنیم؛ گفت: می‌توانیم با اتحاد مشکلات منطقه، دریای عمان، خلیج فارس و تنگه هرمز را حل کنیم. وی گفت: ما همه باید برای آگاهی و حضور نسل جوان در میدان مبارزه و حدت دنیای اسلام تلاش کنیم.

به انتهای لیست رسیدید