تجاوز

خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
کارمند شرکت هواپیمایی مشتری اش را در شرکت مورد تجاوز قرار داد. کارمند یک شرکت هواپیمایی در رم به اتهام تجاوزبه یکی از مشتریان دستگیر شد. به گفته قربانی، وی در آخرین ساعات اداری به شرکت هواپیمایی برای تهیه بلیط فوری مراجعه کرد که توسط کارمند شرکت مورد دست درازی قرار گرفت. این عمل وقیح مرد جوان توسط دوربین مداربسته شرکت ضبط و به اداره پلیس تحویل داده شد. در حال حاضر پلیس پس از دستگیری متهم وی را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرده و اکنون مرد متجاوز به اتهام تجاوز بدون قرار وثیقه درزندان است.
فارسفارس1 ماه قبل
مگر غیر این است که ما هشت سال جنگیدیم؟ دستاورد آن چه بوده؟ هیچی. کی خورده و کی برده؟ اصلا گیرم که حرف فیلم این است. شما ضد جنگ هستید یا ضد دفاع؟ یعنی نباید دفاع می‌کردیم و به سربازان بعثی لبخند عاشقانه‌ای می‌زدیم؟ چه بر سر رزمندگانی که شهید شدند آمد؟ خب …، خودت که میگی «شهید» شدند. و دوم، … حاصل هشت سال جنگ تحمیلی هیچ نبود. پس ضد جنگ بودن برای یک ایرانی یعنی ضد دفاع بودن.
فراروفرارو3 هفته قبل
سازمان عفو بین‌الملل اعلام کردند که فعالان زن در زندان «الذهبان» عربستان در معرض آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی النشره، سازمان عفو بین‌الملل در گزارش سالانه‌اش اعلام کرد که ترور جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد سعودی و اعدام‌های غیرقانونی بیانگر عدم نظارت و پیگیری در کشورهای خاورمیانه است. در این گزارش همچنین آمده است: فعالان حقوقی عربستان یا در زندان به سر می‌برند یا بازداشت هستند و یا مجبور شده‌اند به خارج از کشور فرار کنند. طبق گزارش سازمان عفو بین‌الملل، فعالان زن سعودی که در زندان «الذهبان» به سر می‌برند، در هنگام بازجویی در معرض شکنجه و آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان چهارشنبه (دیروز) در جلسه‌ای اعلام کرد، رژیم صهیونیستی به یک شرکت مجوز بهره‌برداری نفت و گاز از در منطقه‌ای مورد منازعه داده است. بر اساس گزارش خبرگزاری «رویترز»، بری ادامه داد: این موضوعی خطرناک است، تجاوز به حاکمیت لبنان به شمار می‌رود و ثروت‌های نفتی و آبی ما هدف قرار گرفته شده است. نمی توان بر این مسأله سکوت کرد و در دیدار با رئیس‌جمهور ایتالیا (که به لبنان سفر کرده) و دیگر طرف‌های مربوطه درباره آن صحبت خواهم کرد. «علی البزی» از اعضای پارلمان لبنان هم اعلام کرد، اسرائیل به تعرض‌های مرزی خود ادامه می‌دهد و این در حالی است که طرف لبنانی در مرزهای مورد منازعه هیچ مداخله‌ای ندارد. مساحت منطقه دریایی مورد منازعه میان لبنان و رژیم صهیونیستی به ۸۶۰ کیلومتر مربع می‌رسد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) دوشنبه شب از تهاجم رژیم صهیونیستی به استان القنیطره و بر جا ماندن خسارات مادی در این حمله خبر داد. بر اساس این گزارش، در تهاجم رژیم صهیونیستی بیمارستان تخریب شده القنیطره با چند گلوله تانک و یکی از مراکز دیده بانی واقع در جباتا الخشب هدف قرار گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
یک مرد آمریکایی به اتهام تجاوز و آزار و اذیت ۴ کودک دستگیر و زندانی شد. خبرگزاری ایلنا: یک مرد آمریکایی به اتهام تجاوز و آزار و اذیت ۴ کودک دستگیر و زندانی شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم که ماساژور نیز بود حین تجاوز به ۴ کودک در اتاق شخصی ماساژش شناسایی و دستگیر شد. گفتنی است که برخی از همسایه‌ها شاهد این ماجرا بودند که متهم کودکان بی‌خانمان و فقیر را به بهانه پول به سالن می‌کشاند و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. اکنون دانی پاپ بدون قرار وثیقه در زندان است تا پس از انتشار عکس هایش در تلویزیون و رسانه‌ها شاکیان دیگر پرونده با مراجعه به اداره پلیس شناسایی شوند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
کریس براون، خواننده و رقصنده آمریکایی روز دوشنبه ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) در پاریس دستگیر به اتهام تجاوز به عنف بازداشت شد. برترین‌ها: کریس براون، خواننده و رقصنده آمریکایی روز دوشنبه ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) در پاریس دستگیر به اتهام تجاوز به عنف بازداشت شد. این زن به خبرنگاران گفت که متهمان را روز ۱۵ ژانویه (۲۵ دیماه) در لابی هتل ملاقات کرده است. جزییات این مساله هنوز روشن نشده و کریس براون و دستیار او از دادن توضیحات تکمیلی در این باره خودداری کرده‌اند. به عنوان مثال وی در سال ۲۰۰۹ به دلیل حمله به ریانا، خواننده شهیر پاپ که در آن زمان دوست‌دخترش بود، بازداشت شد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بامداد دوشنبه اعلام کرد پدافند هوایی این کشور حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق را دفع کرده است. بر این اساس صدای چندین انفجار در آسمان پایتخت سوریه شنیده شده است. یک منبع آگاه به سانا گفته است که حدود ساعت ۱ بامداد دوشنبه صهیونیست‌ها اقدام به حملات زمینی و هوایی با استفاده از موشک‌های هدایت شونده کرده‌اند. با این حال به گفته این منبع، پس از اقدام صهیونیست‌ها، پدافند هوایی ارتش سوریه وارد عمل شده و موشک‌های متجاوزان را منهدم کرده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
دختر ۱۵ ساله توسط مربی کشتی هوسباز مورد تجاوز قرار گرفت و مجبور به همخوابی با او شد. مربی کشتی در ایالت اوکلاهمای آمریکا به دلیل تجاوز به دختری ۱۵ ساله دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم جوزف مارتینز ۲۷ ساله ۷ سال پیش به اتهام تجاوز به دختری زیر سن قانونی تحت تعقیب بود که پس از جنایتش متواری شده بود اما اکنون پس از ۷ سال فرار مجدد به اتهام تجاوز دستگیر شد. پلیس از طریق فیلم و عکس‌های داخل موبایل متهم را شناسایی کرد و با طرح شکایت خانواده‌ای که ۷ سال پیش دخترشان مورد تجاوز مرد هوسباز قرار گرفته بود جوزف را دستگیر کرد. اکنون متهم با قرار وثیقه ۷۵۰۰۰ دلاری در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
زن معلول توسط راننده تاکسی مورد تجاوز قرار گرفت. مردی ۵۲ ساله در کالیفرنیا به اتهام تجاوز به یک زن معلول در خیابان دستگیر و زندانی شد. متهم، راستی لی ۵۲ ساله، که راننده تاکسی نیز بود زن معلول را که با ویلچر در کنار خیابان در حال عبور بود مورد دست درازی قرار داد و با ربودن قربانی از معلولیت او سواستفاده کرد و در ماشین او را مورد تعرض جنسی قرار داد. پس از رها کردن قربانی در خیابان در حالی که ویلچرش در کنارش افتاده بود عابران پیاده با امدادرسانی سریع زن بیچاره را نجات دادند و با برداشتن شماره پلاک خودرو موجب دستگیری مرد هوسباز شدند. اکنون متهم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاه محاکمه‌اش به جرم تجاوز و آدم ربایی به زودی برگزار شود
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری صبا: آکادمی بریتانیا نامزدی جایزه بفتا برایان سینگر را برای فیلم «راپسودی بوهمی» به حالت تعلیق درآورد. به نقل از ورایتی، آکادمی بریتانیا روز چهارشنبه ۶ فوریه طی یک بیانیه نامزدی جایزه بفتا برایان سینگر را برای فیلم «راپسودی بوهمی» به حالت تعلیق درآورد. برایان سینگر کارگردان فیلم «راپسودی بوهمی» متهم به چندین مورد تجاوز است، هرچند که او این اتهامات را تاکنون رد کرده است. طی بیانیه «بفتا» این حکم تعلیق تا زمانی که مسئله سینگر حل نشود پابرجا می‌ماند. در بیانیه بفتا این چنین آمده است: با توجه به اتهامات جدی اخیر، بفتا آقای برایان سینگر را از تعلیق نامزدیش در فیلم «راپسودی بوهمی» مطلع کرده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
به گزارش نامه نیوز، بر اساس گزارش پلیس، متهم که ماساژور نیز بود حین تجاوز به ۴ کودک در اتاق شخصی ماساژش شناسایی و دستگیر شد. به گفته قربانیان متهم ۵۹ ساله آن‌ها را در ازای ۱۰۰ دلار به اتاق ماساژ کشاند و با وعده خریدن لباس و کفش قربانیان را وادار به همخوابی کرد همچنین به گفته افسر پرونده، آقای ماساژور که بدون اجازه و مجوز سالن ماساژ راه اندازی کرده بود با شکایت همسایه‌ها به اداره پلیس شناسایی شد. گفتنی است که برخی از همسایه‌ها شاهد این ماجرا بودند که متهم کودکان بی خانمان و فقیر را به بهانه پول به سالن می‌کشاند و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. اکنون دانی پاپ بدون قرار وثیقه در زندان است تا پس از انتشار عکس هایش در تلویزیون و رسانه‌ها شاکیان دیگر پرونده با مراجعه به اداره پلیس شناسایی شوندمنبع: رکنا
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- دولت هند به دنبال افزایش آمار خشونت‌های صورت گرفته علیه زنان، با نصب پنج هزار و ۶۲۵ دوربین نظارتی در ایالت بمبئی موافقت کرد. گسترش پدیده تجاوز جنسی در هند باعث شده است که گردشگران کمتری به آنجا بروند و به کم شدن درآمد هند از گردشگری انجامیده است. در سال ۲۰۱۲ در کشور هند ۲۴ هزار و ۹۲۳ مورد تجاوز گزارش شده است در حالی که بین سال‌های ۲۰۰۷-۲۰۱۱، حدود ۲۲ هزار مورد تجاوز گزارش شده بود. در شهر دهلی به ازای هر یکصد هزار نفر ۴٫۱ مورد تجاوز گزارش شده است. بیشتر قربانی‌های تجاوز جنسی در هند بین ۱۸ تا ۳۰ سال سن دارند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، «بو وو» خواننده رپ آمریکایی دیروز صبح به اتهام تجاوز از سوی یک زن که با نام «لسلی هولدن» شناسایی شد، دستگیر شد. ورایتی بنابر گزارش آسوشیتدپرس اعلام کرد که پلیس طی تماسی که ساعت ۴ و ۱۵ دقیقه صبح از خیابان دوازدهم دریافت کرد که در آن زنی ادعای تجاوز جنسی از سوی خواننده مشهور رپ عنوان کرد و پلیس بلافاصله به محل رجوع و خواننده را دستگیر کرد. از این رو هر دو نفر را به اتهام ایراد ضرب و جرح دستگیر کرد. «بو وو» که با نام «شد ماس» نیز مشهور است، در اوایل دهه ۲۰۰۰ به شهرت و محبوبیت رسید. او همچنین در سال ۲۰۰۶ در فیلم معروف و موفق «سریع و خشمگین» بازی کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
حماس ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به سوریه، خواستار وحدت امت عربی و اسلامی برای پایان دادن به اختلافات و بحران‌ها با هدف مقابله با تل‌آویو شد. خبرگزاری فارس: جنبش حماس فلسطین، تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را محکوم کرد؛ حماس گفت، این حملات نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی دشمن اصلی امت اسلام و خطر بزرگ علیه وحدت آن است. بر اساس گزارش وب‌سایت رسمی حماس، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی حماس اعلام کرد این خطر می‌طلبد که تلاش‌هایی فوری برای پایان دادن به تمام بحران‌ها و اختلافات عربی و اسلامی و تقویت وحدت با هدف شکست توطئه‌های صهیونیستی و خطرات کنونی علیه منطقه اتخاذ شود. ارتش رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) با اذعان صریح و کم‌سابقه به تهاجم هوایی علیه اهدافی در سوریه، مدعی شد که این اهداف متعلق به ایران بوده است. «رونن مانلیس» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این بیانیه با ادعای اینکه این سومین بار طی یک سال اخیر بود که ایران تلاش کرد به اسرائیل حمله کند، گفت: «ایران در حال سوءاستفاده از سوریه است و سوریه است که بهای سنگینی برای تسهیل اقدامات ایران پرداخت می‌کند».
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- دبیرکل جنبش انصارالله یمن می‎گوید که بنیامین نتانیاهو و رژیم صهیونیستی در تجاوز به یمن شریک هستند. وی با اشاره به اینکه مشکل دشمنان با یمن به خاطر تاکید یمنی‎ها بر هویت دینی و ایمانی است تاکید کرد: اسرائیل شریک در تجاوز متجاوزان به یمن است. بدرالدین می‎گوید که دشمنی اسرائیل با یمن به طور آشکار در رسانه‎های این رژیم مشخص است. دبیرکل انصارالله افزود که گروه نتانیاهو در اسرائیل شریک در تجاوز به یمن هستند. وی با بیان اینکه نشست ورشو نشستی فضاحت بار بود که در آن عادی سازی با اسرائیل و مشارکت دشمن صهیونیست اعلام شد، اظهار داشت: موضوع عادی سازی تنها به موضوع اصلی امت اسلامی یعنی فلسطین مربوط می‎شود.

فیلم/ افتخار مسئول آمریکایی به قتل و تجاوز!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
ایلناایلنا1 ماه قبل
سفیر ونزوئلا در روسیه گفت که خطر تجاوز به خاک این کشور همچنان وجود دارد. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «کارلوس تورتوسا» سفیر ونزوئلا در روسیه امروز-چهارشنبه- گفت که خطر تجاوز کشور‌های خارجی به ونزوئلا همچنان وجود دارد. تورتوسا گفت: «خطر حمله به ونزوئلا همچنان وجود دارد، اما نیروهای مسلح ونزوئلا از رییس‌جمهور نیکلاس مادورو حمایت می‌کنند و همینطور از قانون اساسی.» وی افزود: «ما با تهدید جدی تجاوز رو‌به‌رو هستیم. بولتون و پمپئو برای ترساندن ما سخن می‌گویند اما کسی نمی‌داند واقعا چه خواهد شد. باتوجه به تجربه سوریه، عراق، افغانستان و لیبی، هر چیزی ممکن است.»
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا آمریکایی در لاس‌وگاس در سال ۲۰۰۹ هنوز در جریان است و پیچیده‌تر هم می‌شود. اخیرا یاسمین لنارد مدل ۳۳ ساله انگلیسی در مصاحبه‌ای مدعی شده کریستیانو رونالدو مشکل روحی دارد و همچنین گفته شواهدی علیه ستاره پرتغالی یوونتوس دارد که در صورت تمایل وکلای کاترین مایورگا آن‌ها را ارائه خواهد کرد. وکیل کاترین مایورگا هم خبر از سفر به لندن و شنیدن صحبت‌های این مدل انگلیسی که مدتی با رونالدو رابطه داشته، داده‌اند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، «هیوفومی آرایی» هنرپیشه‌ای که در بسیاری فیلم‌های شاخص ژاپنی در دو دهه گذشته ظاهر شده، روز جمعه توسط پلیس توکیو به اتهام تجاوز جنسی بازداشت شد. طبق اعلام پلیس توکیو، این هنرپیشه شهیر ژاپنی ضمن ارتکاب تجاوز جنسی نسبت به زنی که نامش فاش نشده، از خود رفتار خشونت‌آمیز بروز داده است. با این وجود این هنرپیشه هرگونه اتهام در این مورد را رد کرده است. نماینده این هنرپیشه اعلام کرده که در حال حاضر ارتباطش با آقای آرایی قطع است و در این مورد هیچ توضیحی ارائه نکرده است. او در بسیاری درام‌های تلویزیونی برای «ان‌اچ‌کی»، کانال سرگرمی وو وو و شبکه‌های تجاری عمده فعالیت دارد.
ایرناایرنا2 هفته قبل
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از شبکه خبری سی ان ان، «مارتا مک سالی» سناتور جمهوریخواه زن آمریکایی در نشستی در کمیته نیروهای مسلح سنای این کشور اعتراف کرد که در ارتش آمریکا تجاوز جنسی روی می‌دهد. مک سالی در نشستی که درباره تجاوز جنسی در ارتش بود گفت زمانی که در ارتش آمریکا بوده مورد تجاوز قرار گرفته اما این مساله به خاطر بی اعتمادی به نظام کشورش گزارش نکرده است. وی با یادآوری اینکه توسط مقام مافوق خود در ارتش مورد تجاوز قرار گرفته، افزود: ما راه زیادی برای توقف تجاوز جنسی در ارتش پیموده‌ایم اما راه زیادی نیز در پیش داریم. پنتاگون ماه گذشته میلادی نتایج مطالعه‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد تماس جنسی ناخواسته در مراکز آموزش نظامی آمریکا در دو سال گذشته افزایش بسیار داشته است. در این گزارش آمده است که در سال ۲۰۱۸ تعداد ۷۴۷ مورد تماس جنسی ناخواسته در مراکز آموزش نظامی در این کشور روی داد که این آمار جدا از تجاوز جنسی در پایگاه‌ها و در میان درجه داران است.
افتصادنیوزافتصادنیوز2 هفته قبل
اقتصادنیوز: سناتور زن آمریکایی افشا کرد در ارتش این کشور مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اما به دلیل بی اعتمادی به نظام ایالات متحده هیچ گاه شکایت نکرده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا شبکه خبری سی ان ان، «مارتا مک سالی» سناتور جمهوریخواه زن آمریکایی در نشستی در کمیته نیروهای مسلح سنای این کشور اعتراف کرد که در ارتش آمریکا تجاوز جنسی روی می‌دهد. مک سالی در نشستی که درباره تجاوز جنسی در ارتش بود گفت زمانی که در ارتش آمریکا بوده مورد تجاوز قرار گرفته اما این مساله را به خاطر بی اعتمادی به نظام کشورش گزارش نکرده است. وی با یادآوری اینکه توسط مقام مافوق خود در ارتش مورد تجاوز قرار گرفته، افزود: ما راه زیادی برای توقف تجاوز جنسی در ارتش پیموده‌ایم اما راه زیادی نیز در پیش داریم. پنتاگون ماه گذشته میلادی نتایج مطالعه‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد تماس جنسی ناخواسته در مراکز آموزش نظامی آمریکا در دو سال گذشته افزایش بسیار داشته است.
فارسفارس1 ماه قبل
دانشجویان دانشگاه واریک انگلیس در اعتراض به تجاوز جنسی و تهدید به آن به خیابان‌ها ریختند و تظاهرات کردند. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از بی‌بی‌سی، دانشجویان دانشگاه واریک در اعتراض به تجاوز جنسی و تهدید به آن در چت به خیابان‌ها ریختند و تظاهرات کردند. صدها نفر از دانشجویان این دانشگاه در مورد نحوه برخورد مردان در چت گروهی آنلاین و تهدید تجاوز اعتراض کردند. این دانشگاه که تحت انتقاد سنگین دانشجویان و قربانیان تجاوز قرار گرفته تعهد به بررسی اعتراضات دانشجویان داده است. تصاویری از اعتراضات دانشجویان دانشگاه واریک را در زیر مشاهده می‌کنید: انتهای پیام/
ایرناایرنا5 روز قبل
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری لبنان، قایق‌های این رژیم روز سه شنبه بین ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه تا ۱۷ و ۶ دقیقه در مقابل منطقه راس الناقوره سه مرتبه حدود ۵۹۰ متر وارد محدوده آبهای این کشور شدند و پس از گشت زنی آن را ترک کردند. هفته گذشته نیز قایق جنگی این رژیم چندین مرتبه به آبهای لبنان تجاوز کردند. لبنان مراتب ورود این قایق‌ها را همواره به نیروهای موقت سازمان ملل متحد در این کشور (یونیفل) اعلام کرده است. اکنون براساس اعلام بسیاری از شخصیت‌های لبنانی مقابله با تجاوزهای مستمر این رژیم به آبهای لبنان و حل اختلافات مرزی با این رژیم مستلزم افزایش قدرت نظامی لبنان و برخورداری این کشور از تسلیحات مدرن مانند سامانه‌های پدافندی است. امریکا همواره مخالف واگذاری این سلاح‌ها به لبنان است و از این رژیم حمایت می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- ۳۹ سال پیش در ۶ ماه دی سال ۱۳۵۸ نیروهای ارتش سرخ شوروی با تمام امکانات نظامی افغانستان را اشغال کردند و بعد از ۱۴ سال جنگ سرانجام بر اثر مقاومت مردم مجبور به عقب‌نشینی از این کشور شدند. طی یک‌ ماه و نیم گذشته از سوی ایران نزدیک به ۴ هزار نفر نظامی با لباس غیر نظامی به افغانستان فرستاده شدند. با به قدرت رسیدن ببرک کارمل و تجاوز ارتش سرخ شوروی به افغانستان فصل سیاهی که از کودتای ۷ ادیبهشت ۱۳۵۷ و به قدرت رسیدن نور محمد تره کی آغاز شده بود ادامه یافت و ۱۴ سال حضور نظامی شوروی در افغانستان قربانی‌های فروانی از این مردم ستمدیده گرفت. در طول ۱۴ سال حضور نیروهای شوروی در افغانستان جنایات سنگینی از طرف سربازان روسی صورت گرفت که امروزه بسیاری از آن سربازان به جنایت خود و آنچه بر مردم افغانستان روا داشتند اعتراف دارند. به تازگی در کتاب «پسرانی از جنس روی» که توسط نویسنده روسی نوشته شده حکایت‌های تکان دهنده‌ای از حضور سربازان شوروی در افغانستان روایت شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- یک مقام نظامی سوریه اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه از تجاوز رژیم صهیونیستی به جنوب این کشور جلوگیری کرده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، یک مقام نظامی سوریه می‎گوید که پدافند هوایی سوریه مانع تجاوز رژیم صهیونیستی به منطقه‎ای در جنوب این کشور شده است. وی تاکید کرد که سامانه دفاع موشکی سوریه مانع رسیدن رژیم صهیونیستی به اهدافش در این عملیات شده است. از سوی دیگر سازمان موسوم به دیده بان سوریه مدعی شده که اسرائیل در صدد حمله به منطقه الکسوه بوده است. سخنگوی ارتش اسرائیل از واکنش درباره این موضوع خودداری کرده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
راننده شرور به اتهام ربودن دختر دانشجو و آزار و اذیت وی صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. راننده شرور به اتهام ربودن دختر دانشجو و آزار و اذیت وی صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر دانشجویی در شب بازی فوتبال ایران و پرتغال شروع شد. صبح دیروز این متهم با صدور کیفرخواست و با اتهام آدم ربایی و تجاوز درحالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. به دنبال پایان اظهارات متهم، قضات باتوجه به نتیجه گواهی پزشکی قانونی درباره تجاوز به دختر جوان وارد شور شده و بزودی حکم را صادر خواهند کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس در خصوص توافق صلح الحدیده گفت: وی باید خوب بداند که مردم ما می‌دانند که انگلیس شریک جرم در تجاوز به یمن است. اعتمادآنلاین| «محمدعلی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در واکنش به سخنان «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس گفت: اظهارات هانت با هدف بهبود چهره کشورهای متخاصم علیه یمن که مرتکب جنایات شده‌اند، صورت گرفته است. انگلیس شریک جرم در تجاوز به یمن است. رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تاکید کرد که پس از پیشنهاد خروج یک طرفه نیروهای یمنی از سوی رهبر انقلاب یمن برای جهان مشخص است که چه کسانی در راه دستیابی به صلح مانع‌تراشی می‌کنند. وزیر خارجه انگلیس در توئیتی خواستار خروج نیروهای انصارالله از بندر الحدیده شده بود.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و دیگر سردمداران رژیم برای تجاوز نظامی به نوار غزه گفت: به دشمن درباره هرگونه تجاوز به غزه هشدار می‌‌دهیم. وی تصریح کرد سران دشمن باید بدانند که ما هرگونه تجاوز را با قدرت پاسخ خواهیم داد. انتهای پیام/
رکنارکنا2 ماه قبل
کریس برون خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی به اتهام تجاوز به عنف دستگیر شد. به گفته پلیس فرانسه، این خواننده رپ در پاریس به اتهام تجاوز به عنف دستگیر و بازداشت شد. به گزارش خبرگزاری میرر، یک زن ۲۴ ساله در ادعا‌های خود به پلیس فرانسه از تجاوز کریس برون ۲۹ ساله به وی در هتلی که در آن ساکن بوده، خبر داد. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

به انتهای لیست رسیدید