تجاوز

خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
کارمند شرکت هواپیمایی مشتری اش را در شرکت مورد تجاوز قرار داد. کارمند یک شرکت هواپیمایی در رم به اتهام تجاوزبه یکی از مشتریان دستگیر شد. به گفته قربانی، وی در آخرین ساعات اداری به شرکت هواپیمایی برای تهیه بلیط فوری مراجعه کرد که توسط کارمند شرکت مورد دست درازی قرار گرفت. این عمل وقیح مرد جوان توسط دوربین مداربسته شرکت ضبط و به اداره پلیس تحویل داده شد. در حال حاضر پلیس پس از دستگیری متهم وی را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه منتقل کرده و اکنون مرد متجاوز به اتهام تجاوز بدون قرار وثیقه درزندان است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
بارش‌های سیل‌آسا و سنگین با قدرت تمام بر زمین فرو ریختند و مهمانان ناخوانده در حریم طبیعی رودخانه‌ها و مسیل‌ها را به یکباره خانه خراب کردند. این خسارت‌های ویرانگر و گسترده، تاوان تجاوز بشر به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها است. سیلاب‌های وحشتناک در کنار تغییر اقلیم، حاصل حاصل قطع گسترده‌ی درخت‌ها و از بین رفتن پوشش گیاهی و تجاوز به حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها است. بشر باید به پایداری طبیعت کمک کند زیرا بر هم زدن چرخه‌ی طبیعت تاوانی به سنگینی نابودی بشر دارد. طبیعت عاقبت حریم رودخانه‌ها و مسیل‌های خود را بازپس می‌گیرد و حتی اگر مدیران شهرداری کرمانشاه آن را کانال فاضلاب و خیابان کرده باشند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
اجساد سوخته‌ی نظامیان آمریکایی پس از عملیات ناکام پنجه عقاب، در طبس درس عبرتی برای متجاوزان به خاک کشور است. ‌حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در ۲۸ آبان سال ۶۹ فرمودند: «اولین باری که دخالت نظامی در این مناطق انجام گرفت، سال ۱۳۵۹ بود که نیروهای امریکا به فرمان رئیس‌جمهور دمکرات، به قصد این‌که خود را به تهران برسانند، به طبس حمله‌ی نظامی کردند. البته از همان نیمه‌ی راه، جسدهای سیاه‌شده و جزغاله شده‌شان برگشت.»
فارسفارس3 ماه قبل
مگر غیر این است که ما هشت سال جنگیدیم؟ دستاورد آن چه بوده؟ هیچی. کی خورده و کی برده؟ اصلا گیرم که حرف فیلم این است. شما ضد جنگ هستید یا ضد دفاع؟ یعنی نباید دفاع می‌کردیم و به سربازان بعثی لبخند عاشقانه‌ای می‌زدیم؟ چه بر سر رزمندگانی که شهید شدند آمد؟ خب …، خودت که میگی «شهید» شدند. و دوم، … حاصل هشت سال جنگ تحمیلی هیچ نبود. پس ضد جنگ بودن برای یک ایرانی یعنی ضد دفاع بودن.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، پایگاه خبری «آکسیوس» گزارش داد که قربانیان تجاوز جنسی کشیش‌های آمریکایی علیه واتیکان طرح شکایت کردند. به گزارش اکسیوس، روز گذشته (سه‌شنبه) پنج مرد آمریکایی شامل سه برادر که می‌گویند در دوران کودکی توسط کشیش‌های کاتولیک مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته‌اند، دادخواستی را علیه واتیکان در دادگاه منطقه‌ای ایالت «مینه سوتا» تنظیم کردند. این افراد می‌گویند که کلیسا اسناد و نیز هویت بیش از ۳۴۰۰ کشیش و مقام ارشد کلیسا که متهم به سوءاستفاده جنسی هستند را در اختیار دارد. این اقدام قانونی تنها سه ماه پس از آن صورت می‌گیرد که «پاپ فرانسیس» وعده اقدامات موثر و جدی کلیسای کاتولیک علیه آزارهای جنسی کشیش‌ها را اعلام کرد. پاپ در ماه جاری قانون جدیدی در واتیکان به تصویب رساند که از همه کشیش‌ها و راهبه‌ها می‌خواهد تا سوءاستفاده جنسی و پنهان‌کاری متعاقب آن را به مقامات کلیسای کاتولیک گزارش دهند.
فراروفرارو2 ماه قبل
سازمان عفو بین‌الملل اعلام کردند که فعالان زن در زندان «الذهبان» عربستان در معرض آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی النشره، سازمان عفو بین‌الملل در گزارش سالانه‌اش اعلام کرد که ترور جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد سعودی و اعدام‌های غیرقانونی بیانگر عدم نظارت و پیگیری در کشورهای خاورمیانه است. در این گزارش همچنین آمده است: فعالان حقوقی عربستان یا در زندان به سر می‌برند یا بازداشت هستند و یا مجبور شده‌اند به خارج از کشور فرار کنند. طبق گزارش سازمان عفو بین‌الملل، فعالان زن سعودی که در زندان «الذهبان» به سر می‌برند، در هنگام بازجویی در معرض شکنجه و آزار و اذیت جنسی قرار می‌گیرند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق، «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان چهارشنبه (دیروز) در جلسه‌ای اعلام کرد، رژیم صهیونیستی به یک شرکت مجوز بهره‌برداری نفت و گاز از در منطقه‌ای مورد منازعه داده است. بر اساس گزارش خبرگزاری «رویترز»، بری ادامه داد: این موضوعی خطرناک است، تجاوز به حاکمیت لبنان به شمار می‌رود و ثروت‌های نفتی و آبی ما هدف قرار گرفته شده است. نمی توان بر این مسأله سکوت کرد و در دیدار با رئیس‌جمهور ایتالیا (که به لبنان سفر کرده) و دیگر طرف‌های مربوطه درباره آن صحبت خواهم کرد. «علی البزی» از اعضای پارلمان لبنان هم اعلام کرد، اسرائیل به تعرض‌های مرزی خود ادامه می‌دهد و این در حالی است که طرف لبنانی در مرزهای مورد منازعه هیچ مداخله‌ای ندارد. مساحت منطقه دریایی مورد منازعه میان لبنان و رژیم صهیونیستی به ۸۶۰ کیلومتر مربع می‌رسد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) دوشنبه شب از تهاجم رژیم صهیونیستی به استان القنیطره و بر جا ماندن خسارات مادی در این حمله خبر داد. بر اساس این گزارش، در تهاجم رژیم صهیونیستی بیمارستان تخریب شده القنیطره با چند گلوله تانک و یکی از مراکز دیده بانی واقع در جباتا الخشب هدف قرار گرفت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرامی تاریخ ایران و جهان تصویری با عنوان «عاقبت تجاوز نظامی به ایران» و نوشت: ‌تصاویری از اجساد سوخته و جزغاله شده نظامیان آمریکایی پس از عملیات ناکام پنجه عقاب، در طبس ‌آیت‌الله خامنه‌ای: «اولین باری که دخالت نظامی در این مناطق انجام گرفت، سال ۱۳۵۹ بود که نیروهای امریکا به فرمان رئیس‌جمهور دمکرات، به قصد این‌که خود را به تهران برسانند، به طبس حمله‌ی نظامی کردند. البته از همان نیمه‌ی راه، جسدهای سیاه‌شده و جزغاله شده‌شان برگشت.» ۱۳۶۹/۰۸/۲۸‌
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
یک مرد آمریکایی به اتهام تجاوز و آزار و اذیت ۴ کودک دستگیر و زندانی شد. خبرگزاری ایلنا: یک مرد آمریکایی به اتهام تجاوز و آزار و اذیت ۴ کودک دستگیر و زندانی شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم که ماساژور نیز بود حین تجاوز به ۴ کودک در اتاق شخصی ماساژش شناسایی و دستگیر شد. گفتنی است که برخی از همسایه‌ها شاهد این ماجرا بودند که متهم کودکان بی‌خانمان و فقیر را به بهانه پول به سالن می‌کشاند و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. اکنون دانی پاپ بدون قرار وثیقه در زندان است تا پس از انتشار عکس هایش در تلویزیون و رسانه‌ها شاکیان دیگر پرونده با مراجعه به اداره پلیس شناسایی شوند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این متخصص مهندسی آب تاکید کرد: اگر در تعیین بستر و حریم رودخانه‌ها دیرتر عمل کنیم، حاشیه رودخانه‌ها به اشکال مختلف تحت تملک قرار می‌گیرد و در نتیجه اعمال قانون در عمل مشکل می‌شود. متاسفانه شاهدیم که وقتی بستر رودخانه تعیین می‌شود، افرادی که نسبت به تملک غیر قانونی اراضی اقدام کرده‌اند، معترض می‌شوند و به دادگاه شکایت می‌برند. در این صورت دستور قاضی ممکن است گاهی باعث کوچک‌تر شدن بستر قانونی رودخانه و افزایش خطر سیل‌گیری شود. به گفته این استاد دانشگاه تهران، گاهی اجرای دقیق بستر و حریم رودخانه می‌تواند نارضایتی بخشی از مردم را که اراضی را تملک کرده‌اند به دنبال داشته باشد. در این موقعیت لازم است گروه‌های اجتماعی و مردم‌نهاد همراهی لازم را با اجرای قانون داشته باشند و به سراغ راه‌حل‌هایی نروند که باعث کوچک‌تر شدن بستر قانونی رودخانه‌ها شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
کریس براون، خواننده و رقصنده آمریکایی روز دوشنبه ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) در پاریس دستگیر به اتهام تجاوز به عنف بازداشت شد. برترین‌ها: کریس براون، خواننده و رقصنده آمریکایی روز دوشنبه ۲۱ ژانویه (۱ بهمن) در پاریس دستگیر به اتهام تجاوز به عنف بازداشت شد. این زن به خبرنگاران گفت که متهمان را روز ۱۵ ژانویه (۲۵ دیماه) در لابی هتل ملاقات کرده است. جزییات این مساله هنوز روشن نشده و کریس براون و دستیار او از دادن توضیحات تکمیلی در این باره خودداری کرده‌اند. به عنوان مثال وی در سال ۲۰۰۹ به دلیل حمله به ریانا، خواننده شهیر پاپ که در آن زمان دوست‌دخترش بود، بازداشت شد.

تجاوز جدید سعودی‌ها به ۴ استان یمن

صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ­به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره؛ چهار استان یمن از جمله صنعا پایتخت این کشور دیروز و دیشب آماج حملات جنگنده‌های متجاوز سعودی - آمریکایی بود و مزدوران سعودی نیز شماری از مناطق را در استان الحدیده گلوله باران کردند. جنگنده‌های متجاوز سعودی - آمریکایی شب گذشته در پانزده نوبت فرودگاه بین المللی صنعاء و پایگاه هوایی دیلمی را در صنعاء بمباران کردند. شهرستان المستبأ در استان حجه در سه نوبت, شهرستان تعزیه در استان تعز در دو نوبت و شهرستان حمیدان در استان الجوف نیز در سه نوبت بمباران شدند. مزدوران نیز بیش از ۹۰ گلوله خمپاره به مناطق جبلیه, فازه و جنوب شهرستان تحیتا در استان الحدیده شلیک کردند. از طرف دیگر هواپیماهای جنگی بر فراز شهرستان زبید در استان الحدیده بارها به پرواز درآمدند. جنگنده‌های متجاوز سعودی - آمریکایی خانه‌ای را در شهرستان قعطبه در استان ضالع بمباران کردند. یکی از شهروندان تصاویری از این خانه بمباران شده را برای المسیره فرستاده است که نشان می‌دهد این خانه تقریبا به صورت کامل ویران شده است.
روزنوروزنو2 هفته قبل
بازیکن فوتبال کالیفرنیا به اتهام تجاوز به هم دانشگاهی اش دستگیر شد. یکی از بازیکن‌های فوتبال در کالیفرنیا به اتهام تجاوز Rape به یکی از دانشجوها در دانشگاه دستگیر شد. متهم، کایری کاریتگتون پس از این که دختر جوان را در سرویس بهداشتی دانشگاه مورد تجاوز قرار داد توسط یکی از نگهبانان دانشگاه به اداره پلیس Police لو داده شد. به گفته نگهبان دانشگاه، وی از طریق دوربین مداربسته شاهد آزار و اذیت دخترجوان بود به همین علت فورا به اداره پلیس این جنایت Crime بازیکن را گزارش داد. در حال حاضر متهم با قرار وثیقه ۷۵۰۰۰ دلاری از زندان Prison آزاد شده تا جلسه دادگاهش به زودی برگزار شود
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بامداد دوشنبه اعلام کرد پدافند هوایی این کشور حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به دمشق را دفع کرده است. بر این اساس صدای چندین انفجار در آسمان پایتخت سوریه شنیده شده است. یک منبع آگاه به سانا گفته است که حدود ساعت ۱ بامداد دوشنبه صهیونیست‌ها اقدام به حملات زمینی و هوایی با استفاده از موشک‌های هدایت شونده کرده‌اند. با این حال به گفته این منبع، پس از اقدام صهیونیست‌ها، پدافند هوایی ارتش سوریه وارد عمل شده و موشک‌های متجاوزان را منهدم کرده است.
روزنوروزنو1 ماه قبل
بازیکن فوتبال لاس وگاس به اتهام کودک آزاری دستگیر و زندانی شد. پلیس لاس وگاس یک بازیکن فوتبال را به جرم کودک آزاری و تجاوز دستگیر کرده است. بر اساس گزارش پلیس، متهم ۲۸ ساله قربانی را که دختر ۵ ساله نامزدش بوده مورد تجاوز وحشیانه‌ای قرار داد و موجب شد تا کودک بیچاره به دلیل جراحت‌های وارد شده به بیمارستان منتقل شود و به دلیل خونریزی جانش را از دست بدهد. در ابتدا مادر کودک از علت مرگ او اطلاعی نداشت تا این که پزشکان تجاوز به او را تایید کردند و بر اساس دی ان ای هویت فرد متجاوز را که ناپدری قربانی بوده اعلام کردند. در حال حاضر متهم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری صبا: آکادمی بریتانیا نامزدی جایزه بفتا برایان سینگر را برای فیلم «راپسودی بوهمی» به حالت تعلیق درآورد. به نقل از ورایتی، آکادمی بریتانیا روز چهارشنبه ۶ فوریه طی یک بیانیه نامزدی جایزه بفتا برایان سینگر را برای فیلم «راپسودی بوهمی» به حالت تعلیق درآورد. برایان سینگر کارگردان فیلم «راپسودی بوهمی» متهم به چندین مورد تجاوز است، هرچند که او این اتهامات را تاکنون رد کرده است. طی بیانیه «بفتا» این حکم تعلیق تا زمانی که مسئله سینگر حل نشود پابرجا می‌ماند. در بیانیه بفتا این چنین آمده است: با توجه به اتهامات جدی اخیر، بفتا آقای برایان سینگر را از تعلیق نامزدیش در فیلم «راپسودی بوهمی» مطلع کرده است.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
زن معلول توسط راننده تاکسی مورد تجاوز قرار گرفت. مردی ۵۲ ساله در کالیفرنیا به اتهام تجاوز به یک زن معلول در خیابان دستگیر و زندانی شد. متهم، راستی لی ۵۲ ساله، که راننده تاکسی نیز بود زن معلول را که با ویلچر در کنار خیابان در حال عبور بود مورد دست درازی قرار داد و با ربودن قربانی از معلولیت او سواستفاده کرد و در ماشین او را مورد تعرض جنسی قرار داد. پس از رها کردن قربانی در خیابان در حالی که ویلچرش در کنارش افتاده بود عابران پیاده با امدادرسانی سریع زن بیچاره را نجات دادند و با برداشتن شماره پلاک خودرو موجب دستگیری مرد هوسباز شدند. اکنون متهم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاه محاکمه‌اش به جرم تجاوز و آدم ربایی به زودی برگزار شود
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
به گزارش نامه نیوز، بر اساس گزارش پلیس، متهم که ماساژور نیز بود حین تجاوز به ۴ کودک در اتاق شخصی ماساژش شناسایی و دستگیر شد. به گفته قربانیان متهم ۵۹ ساله آن‌ها را در ازای ۱۰۰ دلار به اتاق ماساژ کشاند و با وعده خریدن لباس و کفش قربانیان را وادار به همخوابی کرد همچنین به گفته افسر پرونده، آقای ماساژور که بدون اجازه و مجوز سالن ماساژ راه اندازی کرده بود با شکایت همسایه‌ها به اداره پلیس شناسایی شد. گفتنی است که برخی از همسایه‌ها شاهد این ماجرا بودند که متهم کودکان بی خانمان و فقیر را به بهانه پول به سالن می‌کشاند و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. اکنون دانی پاپ بدون قرار وثیقه در زندان است تا پس از انتشار عکس هایش در تلویزیون و رسانه‌ها شاکیان دیگر پرونده با مراجعه به اداره پلیس شناسایی شوندمنبع: رکنا
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
عضوتهران با تاکید بر اینکه هر وقت به این ۳ مورد توجه نکرده‌ایم، موجب بروز فاجعه شده است، اظهار کرد: شهر تهران همیشه باید برای این ۳ موضوع آماده باشد و ضمن اینکه برای پیشگیری برنامه ریزی می‌کند برای زمان بعد از حادثه هم تدبیر اندیشی کند. وی با بیان این که نمی‌توانیم از این ۳ فاجعه به راحتی عبور کنیم گفت: سیلی که در خوزستان، لرستان، و گلستان به وقوع پیوست هشداری برای شهر تهران بود و اگر آن سیلاب در تهران رخ میداد هرگز توان مقابله با آن را نداشتیم. نژاد‌بهرام تصریح کرد: تنها راهی که می‌توانیم از طریق آن تهران را در مقابل سیلاب محافظت کنیم این است که به مسیر طبیعتنکنیم. وی با بیان اینکه در تهران به حریم رودخانه کن تجاوز شده گفت: ممکن است طی ۵۰ سال تنها به اندازه یک جوی کوچک، آب از آن عبور کند، اما روزی فرا می‌رسد که باید حجم بالایی از سیلاب را جمع آوری کند.
فراروفرارو1 ماه قبل
سارقی که شبانه پس از ورود به خانه‌ای صاحبخانه را با تهدید و ضرب و شتم آزار و اذیت کرده بود، دستگیر شد. به گزارش شرق، پرونده‌ای با شکایت زنی ۵۰ساله روز ۲۲ اسفند سال گذشته به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شد مبنی بر اینکه یک سارق پس از ورود به خانه و انجام سرقت، شاکی را آزار و اذیت کرده است. زن میان‌سال در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل خانه در حال استراحت بودم که متوجه سروصدا از داخل حیاط خانه شدم. امیرهوشنگ در تحقیقات اولیه منکر هرگونه سرقت و آزار و اذیت شاکی شد اما پس از پیداشدن دستبند متعلق به زن میان‌سال و همچنین اعلام نظریه پزشکی قانونی، به‌ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت و آزار و اذیت شاکی اعتراف کرد. چندروزی که در خانه وی کار می‌کردم، متوجه شدم او تنها زندگی می‌کند و مقدار قابل توجهی پول و طلاجات در خانه دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، انتشار گزارش جدیدی از وضعیت «آزار جنسی» در دانشگاه‌های انگلستان، آمار هولناکی از تجاوز و اذیت و آزار جنسی دانشجویان در حال تحصیل در این کشور را فاش کرده است. گاردین در این گزارش از نتایج تکان‌دهنده تحقیقاتی نوشته است که بر اساس آن، برخی از دانشجویان به هنگام تحصیلات دانشگاهی خود در دانشگاه‌های انگلستان مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته‌اند. گزارش جدیدی که از سوی «مرکز اقدام علیه تجاوز جنسی» منتشر شده خبر از وقوع تجاوزهای جنسی در دانشگاه‌های انگلستان می‌دهد و حکایت از آن دارد که تعداد قابل توجهی از دانشجویان در دانشگاه‌های انگلستان، تجربه‌های بسیار ناخوشایندی از تجاوز جنسی را پشت سر گذاشته‌اند. ۶۲ درصد از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مشغول به تحصیل در انگلستان، خشونت جنسی را در ایام تحصیل تجربه کرده بودند؛ منظور از خشونت جنسی همان خشونتی است که از سوی گروه «بحران تجاوز» (Rape Crisis) مورد تعریف قرار گرفته است؛ بنا به این تعریف، لمس ناخواسته، دست زدن، آزار جنسی، حمله جنسی، اجبار و تجاوز، همگی جزئی از خشونت جنسی به شمار می‌آیند و این تعداد دانشجو در بریتانیا آن را تجربه کرده‌اند. اما یکی از ابعاد به شدت ناراحت‌کننده این گزارش این بود که تنها شمار اندکی از قربانیان حس می‌کردند که قادر هستند درباره این خشونت‌های جنسی به دانشگاه گزارش دهند!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز59 دقیقه قبل
اما پس از این اتفاق اغلب رسانه‌ها و مطبوعات منتظر واکنش «کوئینتین تارانتینو» صمیمی‌ترین دوست و همکار هاروی واینستاین بودند. نکته جالب اینجاست که حتی رسانه‌ها قبل از اعلام این نامزدی روی مسئله رابطه تارانتینو با «اما تورمن» فوکوس کرده بودند. پس از افشای ماجرای تارانتینو، در برخی شایعات منتشر شده، مسئله تجاوز واینستاین به تورمن مطرح می‌شد که باعث بهم خوردن رابطه تارانتینو با تورمن شده است. اما در مورد قضیه واینستاین، تارانتینو خودش اعتراف می‌کند که تجاوز واینستاین به میرا باعث نابودی رابطه آنان شده است. همانطور که اشاره شد در ۱۹۹۵ با میرا سوروینو وارد رابطه شد که با تجاوز واینستاین این رابطه به هم خورد.
ایرناایرنا1 هفته قبل
وی افزود: مردم ما امروز حامی ایران در برابر قلدری‌ها و تهدیدات آمریکا هستند که یکی از آنها اجرای طرح موسوم به معامله قرن است. البریم تصریح کرد: هر گونه تجاوز آمریکا علیه ایران، به معنای تجاوز به همه امت اسلامی است. وی از کشورهای عربی و اسلامی خواست که در برابر تهدیدات آمریکا علیه منطقه و ایران بایستند. **معامله قرنخالد ابوهلال دبیر کل جنبش آزادگان فلسطین نیز گفت: تلاش برای ضربه زدن به ایران در چارچوب معامله قرن صورت می‌گیرد. وی افزود: ما در کنار ایران ضد هرگونه تجاوز و تهدید آمریکا می‌مانیم و تاکید می‌کنیم که هرگونه تجاوز به ایران تجاوز به امت عربی و اسلامی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- دولت هند به دنبال افزایش آمار خشونت‌های صورت گرفته علیه زنان، با نصب پنج هزار و ۶۲۵ دوربین نظارتی در ایالت بمبئی موافقت کرد. گسترش پدیده تجاوز جنسی در هند باعث شده است که گردشگران کمتری به آنجا بروند و به کم شدن درآمد هند از گردشگری انجامیده است. در سال ۲۰۱۲ در کشور هند ۲۴ هزار و ۹۲۳ مورد تجاوز گزارش شده است در حالی که بین سال‌های ۲۰۰۷-۲۰۱۱، حدود ۲۲ هزار مورد تجاوز گزارش شده بود. در شهر دهلی به ازای هر یکصد هزار نفر ۴٫۱ مورد تجاوز گزارش شده است. بیشتر قربانی‌های تجاوز جنسی در هند بین ۱۸ تا ۳۰ سال سن دارند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
دختر ۱۵ ساله توسط مربی کشتی هوسباز مورد تجاوز قرار گرفت و مجبور به همخوابی با او شد. مربی کشتی در ایالت اوکلاهمای آمریکا به دلیل تجاوز به دختری ۱۵ ساله دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس، متهم جوزف مارتینز ۲۷ ساله ۷ سال پیش به اتهام تجاوز به دختری زیر سن قانونی تحت تعقیب بود که پس از جنایتش متواری شده بود اما اکنون پس از ۷ سال فرار مجدد به اتهام تجاوز دستگیر شد. پلیس از طریق فیلم و عکس‌های داخل موبایل متهم را شناسایی کرد و با طرح شکایت خانواده‌ای که ۷ سال پیش دخترشان مورد تجاوز مرد هوسباز قرار گرفته بود جوزف را دستگیر کرد. اکنون متهم با قرار وثیقه ۷۵۰۰۰ دلاری در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا آمریکایی در لاس‌وگاس در سال ۲۰۰۹ هنوز در جریان است و پیچیده‌تر هم می‌شود. اخیرا یاسمین لنارد مدل ۳۳ ساله انگلیسی در مصاحبه‌ای مدعی شده کریستیانو رونالدو مشکل روحی دارد و همچنین گفته شواهدی علیه ستاره پرتغالی یوونتوس دارد که در صورت تمایل وکلای کاترین مایورگا آن‌ها را ارائه خواهد کرد. وکیل کاترین مایورگا هم خبر از سفر به لندن و شنیدن صحبت‌های این مدل انگلیسی که مدتی با رونالدو رابطه داشته، داده‌اند.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، «هیوفومی آرایی» هنرپیشه‌ای که در بسیاری فیلم‌های شاخص ژاپنی در دو دهه گذشته ظاهر شده، روز جمعه توسط پلیس توکیو به اتهام تجاوز جنسی بازداشت شد. طبق اعلام پلیس توکیو، این هنرپیشه شهیر ژاپنی ضمن ارتکاب تجاوز جنسی نسبت به زنی که نامش فاش نشده، از خود رفتار خشونت‌آمیز بروز داده است. با این وجود این هنرپیشه هرگونه اتهام در این مورد را رد کرده است. نماینده این هنرپیشه اعلام کرده که در حال حاضر ارتباطش با آقای آرایی قطع است و در این مورد هیچ توضیحی ارائه نکرده است. او در بسیاری درام‌های تلویزیونی برای «ان‌اچ‌کی»، کانال سرگرمی وو وو و شبکه‌های تجاری عمده فعالیت دارد.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما پایگاه اینترنتی رادیو ملی آمریکا موسوم به ان پی آر در گزارشی نوشت: پزشک دانشگاه ایالت اوهایوی آمریکا به صد و هفتاد و هفت دانشجوی خود تجاوز کرده است. این پزشک به نام ریچارد استرائوس سال ۱۹۷۸ به عنوان پزشک به استخدام دانشگاه دولتی اوهایو درآمده و در بخش ورزشی و سلامت دانشجویان مشغول به کار بوده است و در سال ۱۹۹۸ هم بازنشسته شده است. این پزشک آمریکایی در سال دو هزار پنج هم خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد. میشل درک رئیس کنونی دانشگاه اوهایو گفت: افشای گزارش تعرض جنسی یک پزشک به بیش از۱۷۷ دانشجو در این دانشگاه شوک آور است و ما تاسف خود را در برابر قربانیان این اقدام اعلام می‌کنیم. وی گفت ناتوانی نهادهای نظارتی برای اطلاع از این اقدام و جلوگیری از تکرار آن غیرقابل قبول است.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی بعدازظهر یکشنبه پس از حضور میدانی در رامیان و گفتگو با مدیران و مسوولان مربوطه در خصوص اخبار تجاوز به دانش آموز رامیانی، اظهار کرد: موضوع تجاوز به دانش آموز رامیانی به هیچ عنوان صحت ندارد. چراغعلی ادامه داد: مردم به اخبار غیر موثق منتشر شده در برخی کانال‌ها و سایت‌ها توجه نکنند. وی بیان کرد: تمامی موضوعات را به صورت شفاف با مردم در میان می‌گذاریم و شهروندان اخبار موثق را مبادی قابل اطمینان دریافت کنند. چراغعلی تاکید کرد: موضوع از سوی استانداری، فرمانداری، آموزش و پرورش و دستگاه قضایی در حال بررسی است. گفتنی است که صبح یکشنبه خبری مبنی بر تجاوز و آزار و اذیت یک دانش آموز دختر توسط معلم مدرسه ابتدایی در یکی از روستاهای رامیان در برخی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود.

به انتهای لیست رسیدید