تجمع هواداران پرسپولیس

تجمع هواداران پرسپولیس

برترین‌هابرترین‌ها7 ماه قبل
مدیر ورزشی باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد افرادی در باشگاه تلاش می‌کنند تا او را مقابل هواداران قرار دهند. خبرآنلاین: شرایط باشگاه پرسپولیس از بعد جدایی برانکو به سمت حاشیه‌های تازه حرکت کرده است. تجمع هواداران پرسپولیس هم مقابل ساختمان باشگاه این حواشی را وارد مرحله تازه‌ای کرد و حالا همه منتظر سرمربی جدید سرخ‌ها هستند. در این میان اما فشار زیادی به محسن خلیلی وارد شد. مدیر ورزشی پرسپولیس اما اعتقاد دارد تعدادی از افراد نزدیک به باشگاه تلاش می‌کنند تا او را میان هواداران بد جلوه دهند.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
هواداران معترض تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه اجازه پیدا نکردند مقابل ساختمان باشگاه تجمع کنند به همین دلیل این بار مقابل ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند. بعد از سه روز تجمع هواداران تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه امروز به این هواداران معترض اجازه ادامه تجمع روبه‌روی ساختمان باشگاه پرسپولیس داده نشد. از صبح امروز نیروهای انتظامی برای برقراری نظم و جلوگیری از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده مقابل ساختمان پرسپولیس حاضر شدند و اجازه تجمع به هواداران پرسپولیس داده نشد. به همین دلیل هواداران معترض به جدایی برانکو، این بار مقابل ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کردند و تجمع آنها در این محل برگزار شد. هواداران پرسپولیس که حدود ۵۰ نفر بودند، یک بیانیه امضا کردند که در این بیانیه درخواست‌هایی از باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود و قرار است این بیانیه به دست مسئولان باشگاه برسد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ماه قبل
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه در اعتراض به جدایی برانکو به روز سوم کشیده شد. هواداران خشمگین پرسپولیس در این تجمع‌ها خواستار کناره‌گیری اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس شدند. اعتمادآنلاین|‌ تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه در اعتراض به جدایی برانکو به روز سوم کشیده شد. روز چهارشنبه هم ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با حضور در جمع هواداران درباره جدایی برانکو توضیح داد. تجمع پرسپولیسی‌ها و اعتراض آنها پای پلیس ضدشورش را نیز به موضوع جدایی برانکو باز کرد.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- بعد از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، ‌ هواداران این تیم شعارهای تندی علیه او سر دادند و خواستار استعفایش از پرسپولیس شدند. * هواداران تیم پرسپولیس شعارهای تندی علیه ایرج عرب سر دادند و خواهان استعفای او شدند. * هواداران تیم پرسپولیس علیه محسن خلیلی سرپرست تیم پرسپولیس شعار دادند و خواستار کناره‌گیری او شدند. * وقتی که همسایگان باشگاه پرسپولیس نسبت به سروصدای هواداران معترض بودند، هواداران در شعارهای جالب‌توجه از همسایه‌ها بابت سروصدایی که می‌کردند معذرت‌خواهی کردند. *‌ بعد از اینکه عرب داخل باشگاه پرسپولیس رفت، هواداران این تیم شعارهای تندی علیه او دادند و خواستار استعفای عرب شدند.
عصر ایرانعصر ایران7 ماه قبل
شعار‌های تند هواداران علیه مدیریت این باشگاه به مانند روز‌های قبل باعث نشد تا مسئولی از این باشگاه واکنشی نشان دهد. هواداران ناراضی پرسپولیس برای سومین روز پی‌درپی مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردبه گزارش تسنیم، تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه امروز (چهارشنبه) هم ادامه پیدا کرد و برخی از آنها در یک اقدام خودجوش دیگر هواداران را تحریک به تشویق برخی پیشکسوتان و شعار علیه ایرج عرب و جعفر کاشانی کردند. شعار‌های تند هواداران علیه مدیریت این باشگاه به مانند روز‌های قبل باعث نشد تا مسئولی از این باشگاه واکنشی نشان دهد. اگرچه ایرج عرب و مشاورانش این روز‌ها ورزشگاه درفشی‌فر را محل کار خود قرار داده‌اند.
موجموج7 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، در روز‌های اخیر هواداران پرسپولیس به نشانه اعتراض به جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم مقابل باشگاه جمع شدند و اعتراض خود را در قالب شعار‌هایی علیه مدیرعامل سرخپوشان اعلام کردند. شرایط روز‌های اخیر در باشگاه سرخپوشان تهرانی تردد به دفتر باشگاه را دشوار کرده است و به جهت اطمینان بیشتر امروز کارمندان خانم در باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شوند. جدایی برانکو از پرسپولیس به عنوان یک شوک بزرگ در فصل نقل و انتقالات اوضاع یکی از تیم‌های پر طرفدار پایتخت را بحرانی کرده است و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس هنوز پاسخی به جدایی برانکو نداده‌اند و به احتمال فراوان در حال رایزنی برای گزینه‌ای مناسب هستند تا به نوعی اعتراض هواداران را خاموش کنند.
فوتبالیفوتبالی7 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، واسطه‌ها در تلاشند تا دیداری با مدیرعامل پرسپولیس داشته باشند. به گزارش وب سایت رسمی فوتبالی، قطع همکاری برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس باعث شده واسطه‌ها به نوعی به این باشگاه هجوم آورده تا گزینه‌های مدنظرشان را به ایرج عرب معرفی کنند. مشکل اینجاست که مدیرعامل مورد نظر در دسترس نیست و دو روزی است که در دفتر کارش آفتابی نمی‌شود. تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان این باشگاه و اعتراض آنها به عرب باعث شده او تصمیم بگیرد به جای باشکاه در ورزشگاه درفشی‌فر به همراه مشاورانش حضور پیدا کند. در این میان واسطه‌ها هم سخت در پی او هستند تا مربیان مدنظرشان را معرفی کنند.
مهرمهر7 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هواداران پرسپولیس که از رفتن برانکو ایوانکوویچ از این تیم بسیار ناراحت هستند صبح امروز مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند تا اعتراض خود را نسبت به مدیریت باشگاه در این زمینه نشان دهند. * تجمع هواداران پرسپولیس که با ۱۰۰ نفر شروع شده بود ظهر امروز به ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر رسیده است تا باعث سلب آسایش همسایگان شود. * هواداران پرسپولیس که رفتن برانکو را در بی تدبیری هیأت مدیره این باشگاه می‌دانند شعارهایی را علیه ایرج عرب و سایر مدیران پرسپولیس سر می‌دهند. * برانکو ایوانکوویچ با وجود جدایی از پرسپولیس همچنان مورد تشویق آنها قرار می‌گیرد. * امیرعلی حسینی معاون بین الملل باشگاه پرسپولیس هنگام حضور در خیابان منتهی به ساختمان باشگاه با هواداران روبرو شد که سبب برخورد فیزیکی آنها با وی شد.

تهدید هواداران پرسپولیس: اگر برانکو برنگردد …

ایلناایلنا7 ماه قبل
هواداران معترض پرسپولیس مقابل درب باشگاه شعارهای تهدید آمیز علیه مدیریت سر می‌دهند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تجمع هواداران پرسپولیس که به جدایی برانکو از این تیم معترض هستند همچنان ادامه داد. هواداران عصبانی و معترض پرسپولیس که مقابل دفتر باشگاه حضور دارند مسئولان را تهدید می‌کنند که تا زمان بازگشت برانکو به تجمع اعتراضی خود ادامه خواهند داد.

ویدیو/ تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه

انتخابانتخاب7 ماه قبل
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- برخی از هواداران تیم پرسپولیس با یکی از مسئولانی که تازه به این باشگاه آمده درگیر شدند. به گزارش فارس، هواداران تیم پرسپولیس همانند روز گذشته و در اعتراض به جدایی برانکو از این باشگاه مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شدند و به شعار دادن علیه ایرج عرب و محسن خلیلی مدیرعامل و مدیر تیم پرسپولیس پرداختند. حدود ۴۰۰ هوادار پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه حاضر شدند و خواستار استعفای عرب از مدیرعاملی پرسپولیس شدند. این درحالی است که تعدادی از خانم‌های هوادار پرسپولیس هم مقابل ساختمان باشگاه حاضر شدند و خواستار این شدند که برانکو به پرسپولیس برگردد. همچنین برخی از هواداران تیم پرسپولیس با فردی به نام مجیدی که به تازگی از اداره‌کل ورزش و جوانان شهر دلیجان به باشگاه پرسپولیس آمده به میان هواداران آمد که برخی از آنها با او درگیر شدند و این درگیری خیلی زود با ورود نیروهای پلیس خاتمه پیدا کرد. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ایمناایمنا7 ماه قبل
به گزارش ایمنا، پس از جدایی برانکو از پرسپولیس و پیوستنش به الاهلی عربستان، صبح امروز (سه شنبه) هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی او جلوی درب باشگاه تجمع کردند و نسبت به سوء مدیریت این تیم دست به اعتراض زدند. در این میان مشاور امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس به جلوی درب باشگاه آمد تا با هواداران صحبت کند که در نهایت به درگیری فیزیکی ختم شد و نیروی انتظامی هواداران را متفرق کرد. تجمع هواداران پرسپولیس به قدری بود که پلیس ضد شورش وارد این ماجرا شد. منبع: خبرآنلاین

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ شعار علیه عرب/ پای پلیس ضد شورش به اعتراض پرسپولیسی‌ها باز شد+ عکس و فیلم

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ هواداران معترض تیم پرسپولیس که از جدایی برانکو ایوانکوویچ از این باشگاه ناراحت و عصبانی هستند، امروز نیز مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. این هواداران در اعتراض به جدایی برانکو، خواستار استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس شدند. تجمع پرسپولیسی‌ها و اعتراض آنها پای پلیس ضدشورش را هم به موضوع جدایی برانکو باز کرده و فضای اطراف باشگاه پرسپولیس شدیدا امنیتی شده است. هواداران معترض برانکو را تشویق می‌کنند و درخواست بازگشت او را دارند.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- پس از اینکه جدایی برانکو تقریبا قطعی شد، هواداران پرسپولیس به شدت عصبانی شدند، زیرا اعتقاد دارند سرمربی موفق این تیم باید تحت هر شرایطی حفظ می‌شد. به گزارش فارس، هواداران که عصبانی بودند، امروز صبح مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس تجمع کردند و علیه ایرج عرب شعار دادند و معتقد بودند وی مقصر جدایی برانکو است. ماموران نیروی انتظامی نیز مقابل باشگاه حاضر شدند تا امنیت را بر قرار کنند. محسن خلیلی نیز در بین هواداران حاضر شد تا با آن‌ها صحبت کند.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ کار به درگیری کشید

ایلناایلنا7 ماه قبل
هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی برانکو مقابل باشگاه تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته خبر توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان منتشر شد و این موضوع باعث خشم و ناراحتی هواداران پرسپولیس شده و آنها صبح امروز مقابل دفتر باشگاه تجمع کردند. هواداران پرسپولیس که مدیریت باشگاه را در جدایی سرمربی کروات مقصر می‌دانستند شعارهایی علیه ایرج عرب دادند. محسن خلیلی‌، مدیر تیم پرسپولیس به میان هواداران آمد تا با صحبت فضا را آرام کند ولی خیلی موفق نبود. در نهایت کار به درگیری در مقابل ساختمان باشگاه و دخالت نیروی انتظامی کشیده شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شب گذشته خبر قرارداد برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین پرسپولیس با الاهلی عربستان منتشر شد تا جدایی او از جمع سرخ‌پوشان بعد از ۴ سال و ۲ ماه قطعی شود. این موضوع علاوه بر اینکه واکنش شدید هواداران پرسپولیس را در پی داشت باعث شد تا آنها مقابل ساختمان باشگاه تجمع کرده و نسبت به ایرج عرب و مدیریت او شعار سر دادند. این هواداران معتقد بودند که ایرج عرب نتوانست برانکو را در این باشگاه نگه دارد و او را عامل جدایی این مربی کروات از پرسپولیس عنوان می‌کردند. بعد از حضور هواداران معترض مقابل باشگاه ماموران نیروی انتظامی هم برای برقراری نظم و امنیت مقابل باشگاه حاضر شدند. در نهایت محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس هم به میان هواداران آمد تا با آنها به صحبت بپردازد.
روزنوروزنو7 ماه قبل
یعنی این افراد را حتی در حد مشاوره باشگاه هم نمی‌دانستم ولی حالا می‌بینیم که همین افراد عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال شدند. امروز می‌خواستم شماره آقای فتحی را بلاک کنم «می‌خواهم یک واقعیتی را مطرح کنم حتی اگر آقای فتحی از من ناراحت هم بشود اشکالی ندارد. من امروز قصد داشتم شماره آقای فتحی را بلاک کنم تا دیگر با ایشان حرف نزنم ازبس‌که از ایشان ناراحت بودم. آقای فتحی باید بداند او رئیس باشگاه است، یعنی بالاترین مقام اجرایی باشگاه است و باید تصمیم بگیردوعمل کند. شما هم ببرید آن‌وقت ببینید هواداران استقلال مصاحبه می‌کنند یا که خیر.
روزنوروزنو7 ماه قبل
هواداران پرسپولیس در واکنش به جدایی برانکو دقایقی قبل جلوی وزارت ورزش تجمع کردند و با دادن شعارهایی خواستار حفظ سرمربی کروات تیم محبوب خود شدند. پس از حضور در وزارت ورزش و جلوگیری نیروی انتظامی از حضور بیشتر، هواداران راهی باشگاه شدند. حدود ۳۰۰ هوادار در این تجمع شرکت کردند.
جام نیوزجام نیوز7 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، هواداران پرسپولیس در واکنش به جدایی برانکو دقایقی قبل جلوی وزارت ورزش تجمع کردند و با دادن شعارهایی خواستار حفظ سرمربی کروات تیم محبوب خود شدند. پس از حضور در وزارت ورزش و جلوگیری نیروی انتظامی از حضور بیشتر، هواداران راهی باشگاه شدند. حدود ۳۰۰ هوادار در این تجمع شرکت کردند.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری-نامشخص بودن وضعیت برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات وی از سوی این باشگاه باعث شد هواداران این تیم قبل از ظهر امروز (یکشنبه) جلوی وزارت ورزش تجمع کنند. این افراد با در دست داشتن برگه‌هایی خواهان پرداخت پول برانکو شدند. تصاویر مربوط به این تجمع تماشاگران را در زیر مشاهده می‌کنید:
عصر ایرانعصر ایران7 ماه قبل
همچنین حدود ۴۰ هوادار معترض پرسپولیس به مقابل ساختمان این باشگاه رفتند و شعارهایی در حمایت از برانکو و علیه ایرج عرب سر دادند که این مساله باعث شد تا سهند حبیب‌زاده مشاور عرب به میان آنها آمده و با آنها به صحبت پرداخت. عده‌ای از هواداران معترض تیم پرسپولیس امروز مقابل وزارت ورزش و ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شدند و در اعتراض به احتمال جدایی برانکو و مدیریت ایرج عرب به شعار دادن پرداختند. به گزارش فارس، بعد از چند روز فراخوان درنهایت امروز عده‌ای از هواداران معترض تیم پرسپولیس به شرایط این تیم مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند و به شعار دادن پرداختند. همچنین محمد پنجعلی و اسماعیل حلالی دو پیشکسوت باشگاه پرسپولیس هم به میان هواداران آمدند تا به اعتراض آنها گوش داده و با آنها به صحبت بپردازند. این هواداران در اعتراض به مدیریت ایرج عرب و همچنین احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس به تجمع پرداختند.
تسنیمتسنیم7 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نامشخص بودن وضعیت برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس و عدم پرداخت مطالبات وی از سوی این باشگاه باعث شد حدود ۱۵۰ هوادار این تیم قبل از ظهر امروز (یکشنبه) جلوی وزارت ورزش تجمع کنند. این افراد با در دست داشتن برگه‌هایی خواهان پرداخت پول برانکو شدند. تصاویر مربوط به این تجمع تماشاگران را در زیر مشاهده می‌کنید. انتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱7 ماه قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۸
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز7 ماه قبل
جمعی از هواداران پرسپولیس در اعتراض به احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیمشان، مقابل ساختمان وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند. جمعی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس (بیش از ۱۰۰ نفر) مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند. آن‌ها علت برگزاری این تجمع را بحث رفتن برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس و نپرداختن دستمزد او عنوان کردند. نیروی انتظامی و نیروهای راهنمایی و رانندگی در آن مکان حضور دارند و این تجمع را کنترل می‌کنند.
فارسفارس8 ماه قبل
*برخی هواداران پرسپولیس با در دست داشتن و نصب بنرهایی بر روی خودروی خود از هواداران پارس جنوبی و مهمان نوازی جمی‌ها تقدیر کردند. *مسؤولان شهرستان جم چند مسجد، حسینیه و مدرسه را برای اسکان هواداران پرسپولیس در جم تدارک دیده‌اند و هواداران پرسپولیس امشب در این مکان‌ها به استراحت خواهند پرداخت. *هواداران پرسپولیس از شهرهای مختلف کشورمان، شامگاه چهارشنبه خود را به جم رسانده‌اند و در اطراف ورزشگاه حضور دارند. *به دلیل حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس در اطراف ورزشگاه، شامگاه چهارشنبه و بامداد پنجشنبه برای دقایقی خیابان‌های اطراف ورزشگاه مسدود شد و تردد وسایل نقلیه به کندی انجام می‌شود. *با توجه به تجمع هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه و به خصوص هواداران پرسپولیس که از شهرهای اطراف به جم آمده‌اند، عوامل انتظامی نیز در اطراف ورزشگاه حاضر شده‌اند.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
بلیت‌فروشی این مسابقه از ساعت ۱۲ امروز آغاز می‌شود و طبق اطلاعیه هیئت فوتبال استان، هواداران ذوب‌آهن برای تهیه بلیت می‌توانند به ورزشگاه‌های شفق و ملت اصفهان و همچنین ورزشگاه ایثار فولادشهر مراجعه کنند. هواداران پرسپولیس نیز باید با مراجعه به فرهنگسرای امام رضا (ع) فولادشهر نسبت به تهیه بلیت این دیدار اقدام کنند. این در حالی است که شماری از هواداران پرسپولیس از صبح امروز با مراجعه به باشگاه ذوب‌آهن در مجموعه شفق خواستار تهیه بلیت این دیدار بودند که با ورود مسئولان باشگاه ذوب‌آهن، موضوع ختم به خیر شد و این تماشاگران به محل تهیه بلیت هواداران پرپسولیس در فرهنگسرای امام رضا (ع) فولادشهر هدایت شدند. دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه و با قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه فولادشهر آغاز می‌شود. درب‌های ورزشگاه فولادشهر برای ورود تماشاگران ۲ تیم از ساعت ۱۴ باز می‌شود.
افتصادنیوزافتصادنیوز10 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، ‌ هواداران تیم پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی، پویشی جدید در اعتراض به داوری دیدار نساجی - پرسپولیس راه اندازی کردند. پس از اینکه شاگردان برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه وطنی قائمشهر به نتیجه‌اتی بهتر از تساوی یک بر یک دست نیافتند؛ هجمه‌ها علیه داوری شدت گرفت و طرفداران پرسپولیس علیرضا فغانی را مسبب از دست رفتن دو امتیاز حساس در کورس صدرنشینی جدول معرفی کردند. سه روز بعد از این بازی، طرفداران پرسپولیس باتوجه به وعده‌ای که طی روزهای اخیر با یکدیگر داشتند، از ساعاتی قبل در محل ساختمان وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند و برای برکناری فغانی شعار دادند.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
هواداران پرسپولیس به نشانه اعتراض به اشتباهات مکرر داوری در بازی‌های اخیر این تیم مقابل وزارت ورزش تجمع کردند. برترین‌ها: هواداران پرسپولیس به نشانه اعتراض به اشتباهات مکرر داوری در بازی‌های اخیر و برنامه ریزی مسابقات و فشردگی بازی‌ها مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

تجمع هواداران پرسپولیس