تجهیزات الکترونیکی

تجهیزات الکترونیکی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز34 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. ** تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. ** تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار موردنیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. ** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
تسنیمتسنیم59 دقیقه قبل
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. ** تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. ** تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار موردنیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. ** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا، رئیس حوزه قضایی فاریاب با اشاره به دستگیری اعضای یک شبکه توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در فاریاب کرمان، ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده را بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد. سالاری اظهار داشت: طی چند روز گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران پاسگاه زهمکان موفق به کشف یک محموله ۳۰ کیلوگرمی هروئین و ۳۰ کیلوگرمی شیشه به همراه ۲۵کیلوگرمی مرفین از سوداگران مرگ شدند. وی با اعلام اینکه در این رابطه دو قاچاقچی بازداشت شدند، عنوان کرد: در بازجویی‌های اولیه از متهمان مشخص شد، این افراد به صورت سازمان یافته و شبکه‌ای محموله‌های هروئین و شیشه را از مرز‌های شرقی کشور به سمت استان‌های مرکزی کشور منتقل و توزیع می‌کردند. سالاری خاطرنشان ساخت: قاچاقچیان از خودروهای مدل بالا برای انتقال این محموله‌های مواد مخدر استفاده می‌کردند و با توجه به اینکه خودرو‌های متهمین مجهز به GPS و سایر تجهیزات الکترونیکی بوده است توسط سایر اعضای باند قابل ردیابی و شناسایی بوده است. رئیس دادگاه عمومی شهرستان فاریاب اعلام کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به گزارش وانانیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران، این تصمیم را با توجه به نقش مؤثر سد نرماب گلستان در کاهش اثرات مخرب سیل حوزه گرگانرود و جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی در پایین دست این سد و هم‌چنین جابجایی روستای جنگل ده بالا و استملاک اراضی به لحاظ نقش این اقدام در پیشگیری از سیل‌های آتی و حوادث غیرمترقبه اتخاذ کرد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
مهرمهر2 ساعت قبل
تصویب لایحه موافقت‌نامه تطبیق شرایط یکپارچه معاینه فنی ادواری وسایل نقلیه چرخداردولت همچنین، به منظور یکپارچه سازی مقررات ناظر بر تولید و تردد وسایل نقلیه با هدف کاهش خطرات ناشی از احتمال سوانح رانندگی و آلودگی‌های زیست محیطی، «لایحه موافقتنامه تطبیق شرایط یکپارچه معاینه فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار و شناسایی متقابل این بازرسی‌ها» را به تصویب رساند. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر کردن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار مورد نیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. هیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. با تصویب دولت، اعتبار مورد نیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. هیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
فارسفارس2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. ** تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. ** تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار مورد نیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. ** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران، این تصمیم را با توجه به نقش مؤثر سد نرماب گلستان در کاهش اثرات مخرب سیل حوزه گرگانرود و جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی در پایین دست این سد و هم‌چنین جابجایی روستای جنگل ده بالا و استملاک اراضی به لحاظ نقش این اقدام در پیشگیری از سیل‌های آتی و حوادث غیرمترقبه اتخاذ کرد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد؛ در این جلسه مقرر شد مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص یابد. «تصویب لایحه موافقتنامه تطبیق شرایط یکپارچه معاینه فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار و شناسایی متقابل این بازرسی‌ها»، «دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس»، «تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأی» و «اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس» از دیگر تصمیمات هیأت وزیران در این جلسه بود. تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیأت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار مورد نیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیأت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»، هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. هیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. با تصویب دولت، اعتبار مورد نیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. هیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئس جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران، این تصمیم را با توجه به نقش مؤثر سد نرماب گلستان در کاهش اثرات مخرب سیل حوزه گرگانرود و جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی در پایین دست این سد و هم‌چنین جابجایی روستای جنگل ده بالا و استملاک اراضی به لحاظ نقش این اقدام در پیشگیری از سیل‌های آتی و حوادث غیرمترقبه اتخاذ کرد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
نتایج یک بررسی نشان داده است که کم‌تحرکی با افزایش گرایش به خودکشی در نوجوانان کشورهای در حال توسعه مرتبط است. به گزارش ایسنا، گروهی از محققان در دانشگاه کوئینزلند در بررسی‌های خود دریافتند که کم‌تحرکی و اختصاص زمان زیاد به تماشای تلویزیون و کار با تجهیزات الکترونیکی به بروز رفتارها و افکار خودکشی در نوجوانان کشورهای در حال توسعه منجر می‌شود. محققان اظهار داشتند: موضوعات مرتبط با خودکشی چالش جدی سلامت عمومی در کشورهای با میزان درآمد کم و متوسط به ویژه در آفریقا و غرب اقیانوس آرام (وسترن پاسیفیک) به حساب می‌آید. در دختران نوجوان نیز این سبک زندگی احتمال اقدام به خودکشی را حدود ۲۵ درصد افزایش می‌دهد. به گفته محققان در مطالعات قبلی نیز معلوم شد که از هر پنج نوجوان یک نفر به خودکشی فکر می‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشهیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور برگزار شد، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبگیری سد نرماب گلستان به وزارت نیرو تخصیص داد. به موجب این موافقت‌نامه، طرف­‌های متعاهد باید مقرراتی برای معاینات فنی ادواری وسایل نقلیه چرخدار ثبت شده یا بکار گرفته شده در قلمرو خود ایجاد کرده و متقابلا باید بازرسی‌هایی را که طبق آن مقررات انجام شده‌اند، به رسمیت بشناسند. ** تصویب ایجاد فرمانداری ویژه در شهرستان دارابهیئت وزیران در ادامه جلسه، با دایر نمودن فرمانداری ویژه در شهرستان داراب واقع در استان فارس موافقت کرد. ** تخصیص اعتبار برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در شعب اخذ رأیبا تصویب دولت، اعتبار موردنیاز برای تأمین تجهیزات الکترونیکی احراز هویت در تمامی شعب اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور اختصاص یافت. ** اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلسهیئت وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مذکور تعیین کرد.
عصر ایرانعصر ایران6 ساعت قبل
رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری اعضای یک شبکه توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین خبر داد و گفت: ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ارزیابی شده است. علیرضا سالاری در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: طی چند روز گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران پاسگاه «زهمکان» موفق به کشف یک محموله ۳۰ کیلوگرمی هروئین و ۳۰ کیلوگرمی شیشه به همراه ۲۵ کیلوگرمی مرفین از سوداگران مرگ شده‌اند. این مقام قضایی با اعلام اینکه در این رابطه ۲ قاچاقچی بازداشت شده‌اند، عنوان کرد: در بازجویی‌های اولیه از متهمان مشخص شد، این افراد به صورت سازمان یافته و شبکه‌ای محموله‌های هروئین و شیشه را از مرزهای شرقی کشور به سمت استان‌های مرکزی کشور منتقل و توزیع می‌کردند. سالاری با بیان اینکه قاچاقچیان از ماشین‌های مدل بالا برای انتقال این محموله‌های مواد مخدر استفاده می‌کرده و با توجه به اینکه خودروهای متهمین مجهز به GPS و سایر تجهیزات الکترونیکی بوده است توسط سایر اعضای باند قابل ردیابی و شناسایی بوده است اظهار کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، وی هشدار داد: قانون گذار مجازات‌های سنگینی برای سوداگران مرگ در نظر گرفته است و به طور مثال مستندا به ماده ۴۵ قانون مبارزه با مواد مخدر؛ هر کسی هروئین، مرفین، مت آمفتامین (شیشه) و یا دیگر مواد مخدر یا روان گردان‌های صنعتی غیر داروی را وارد کشور کند، یا مبادرت به ساخت، تولید، توزیع صدور، ارسال و خرید و فروش کند و یا در معرض فروش قرار دهد و یا نگهداری مخفی یا حمل کند و هرگاه مواد مکشوفه بیش از دو کیلوگرم باشد متهم محکوم به اعدام و مصادره اموال ناشی از همان جرم است
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان فاریاب از دستگیری اعضای یک شبکه توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین خبر داد و گفت: ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ارزیابی شده است. علیرضا سالاری در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: طی چند روز گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران پاسگاه «زهمکان» موفق به کشف یک محموله ۳۰ کیلوگرمی هروئین و ۳۰ کیلوگرمی شیشه به همراه ۲۵ کیلوگرمی مرفین از سوداگران مرگ شده‌اند. این مقام قضایی با اعلام اینکه در این رابطه ۲ قاچاقچی بازداشت شده‌اند، عنوان کرد: در بازجویی‌های اولیه از متهمان مشخص شد، این افراد به صورت سازمان یافته و شبکه‌ای محموله‌های هروئین و شیشه را از مرزهای شرقی کشور به سمت استان‌های مرکزی کشور منتقل و توزیع می‌کردند. سالاری با بیان اینکه قاچاقچیان از ماشین‌های مدل بالا برای انتقال این محموله‌های مواد مخدر استفاده می‌کرده و با توجه به اینکه خودروهای متهمین مجهز به GPS و سایر تجهیزات الکترونیکی بوده است توسط سایر اعضای باند قابل ردیابی و شناسایی بوده است اظهار کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، وی هشدار داد: قانون گذار مجازات‌های سنگینی برای سوداگران مرگ در نظر گرفته است و به طور مثال مستندا به ماده ۴۵ قانون مبارزه با مواد مخدر؛ هر کسی هروئین، مرفین، مت آمفتامین (شیشه) و یا دیگر مواد مخدر یا روان گردان‌های صنعتی غیر داروی را وارد کشور کند، یا مبادرت به ساخت، تولید، توزیع صدور، ارسال و خرید و فروش کند و یا در معرض فروش قرار دهد و یا نگهداری مخفی یا حمل کند و هرگاه مواد مکشوفه بیش از دو کیلوگرم باشد متهم محکوم به اعدام و مصادره اموال ناشی از همان جرم استانتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سالاری با اشاره به دستگیری اعضای یک شبکه توزیع مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در فاریاب کرمان، ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده را بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد. رئیس حوزه قضایی فاریاب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار داشت: طی چند روز گذشته در دو عملیات جداگانه ماموران پاسگاه زهمکان موفق به کشف یک محموله ۳۰ کیلوگرمی هروئین و ۳۰ کیلوگرمی شیشه به همراه ۲۵کیلوگرمی مرفین از سوداگران مرگ شدند. وی با اعلام اینکه در این رابطه دو قاچاقچی بازداشت شدند، عنوان کرد: در بازجویی‌های اولیه از متهمان مشخص شد، این افراد به صورت سازمان یافته و شبکه‌ای محموله‌های هروئین و شیشه را از مرز‌های شرقی کشور به سمت استان‌های مرکزی کشور منتقل و توزیع می‌کردند. بیشتر بخوانید: رئیس دادگاه عمومی شهرستان فاریاب اعلام کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
بازدید از سالن شهید قشقایی (S۸) در سایت نطنز، مکانی بود که اقدامات مربوط به تولید و تست نسل‌های قدیمی و جدید سانتریفیوژها در آن در حال انجام بود. در همین چارچوب مقامات سازمان انرژی اتمی تایید کرده‌اند که ایران این ظرفیت و توان را دارد که روزانه تا ۶۰ سانتریفیوژ تولید کند. مزرعه‌ای از سانتریفیوژهاسالن S۸ مثل مزرعه‌ای کوچک همه نوع محصولی در آن یافت می‌شد. مسئول سالن S۸ در پاسخ به ایسنا که درباره دلیل ازدحام بیش از اندازه ماشین‌های سانتریفیوژ در این سالن پرسید، گفت: قرار است سالنی دیگر به این منظور در نظر گرفته شود. نوع دیگری از ماشین‌های سانتریفیوژ به نام Madular نیز در این بخش وجود داشت که دارای سبک خاصی از چینش زنجیره‌ای بود که موجب می‌شد ظرفیت غنی‌سازی آنها افزایش چشمگیری داشته باشد.
ایسناایسنا1 روز قبل
بازدید از سالن شهید قشقایی (S۸) در سایت نطنز، مکانی بود که اقدامات مربوط به تولید و تست نسل‌های قدیمی و جدید سانتریفیوژها در آن در حال انجام بود. در همین چارچوب مقامات سازمان انرژی اتمی تایید کرده‌اند که ایران این ظرفیت و توان را دارد که روزانه تا ۶۰ سانتریفیوژ تولید کند. مزرعه‌ای از سانتریفیوژهاسالن S۸ مثل مزرعه‌ای کوچک همه نوع محصولی در آن یافت می‌شد. مسئول سالن S۸ در پاسخ به ایسنا که درباره دلیل ازدحام بیش از اندازه ماشین‌های سانتریفیوژ در این سالن پرسید، گفت: قرار است سالنی دیگر به این منظور در نظر گرفته شود. نوع دیگری از ماشین‌های سانتریفیوژ به نام Madular نیز در این بخش وجود داشت که دارای سبک خاصی از چینش زنجیره‌ای بود که موجب می‌شد ظرفیت غنی‌سازی آنها افزایش چشمگیری داشته باشد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
تیم تحقیقاتی ما تمام ۵۰۰ شرکت فهرست اس‌اندپی و ۲ هزار شرکت برتر از نگاه فوربس را بررسی و غربال کردند. جایگزین‌سازی هسته کسب‌وکار: شرکت تا چه حد توانسته فعالیت اصلی کسب‌وکارش را با تغییر و تحولات بازار سازگار کند؟ چقدر توانسته به کسب‌وکار سنتی‌اش جان دوباره دهد؟ ۳. همه این فعالیت‌ها باعث شد نام این شرکت به‌عنوان «اولین شرکت آسیایی که ارزش بازارش بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار است»، بدرخشد. او می‌گوید دگرگونی را با گفت‌وگو با مشتریان آغاز کردیم. به همین علت، دگرگونی استراتژیک احتمالا مهم‌ترین لازمه رهبری کسب‌وکار در قرن بیست و یکم است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
قاسم محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در استان اردبیل بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه رزمایش و رویداد تولید محتوای بسیج در اردبیل در سه محور اصلی برگزار می‌شود افزود: رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در استان اردبیل در سه محور اصلی پویانمایی کات اوت، نرم‌افزارهای ویژه پلتفرم اندروید و بازی‌های ویژه پلتفرم اندروید برگزار می‌شود. محمدزاده یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین اهداف رزمایش تولید محتوای بسیج استان اردبیل را تولید محتوای دیجیتال در تراز اندیشه و توان بسیج دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین و شاخص‌ترین اهداف رزمایش تولید محتوای بسیج استان اردبیل تولید محتوای دیجیتال در تراز اندیشه و توان بسیج، مانور حرکت هماهنگ در فضای مجازی، تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی و تولید محتوای دیجیتال با کیفیت رقابتی بالا است. وی از ثبت نام برای این رویداد بزرگ خبر داد و اظهار کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در سطح استان اردبیل می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه برگزاری رویداد بزرگ و رزمایش تولید محتوای بسیج واقع در میدان ۱۵ خرداد جنب مدرسه امام حسن مجتبی (ع) اردبیل نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. انتهای پیام/ ۱۴۶
فارسفارس3 روز قبل
میرسیم به آنجایی که مقام قضایی تشخیص می‌دهد باید برای متهم قرار وثیقه صادر کند و سایر قرارها کفایت نمی‌کند. وقتی صحبت از قرار وثیقه می‌شود عمدتا منظور همین قرار دادن سند ملکی است. برای مثال فرض کنید پرونده در تهران مورد رسیدگی قرار گرفته و قرار وثیقه در تهران صادر شده اما ملک مورد نظر در خراسان رضوی واقع شده باشد. از همین رو است که متهمان آرزو می‌کنند روز چهارشنبه کارشان به دادسرا نیافتد که اگر بیافتد و یک سرش قرار وثیقه باشد باید تا شنبه مهمان دستگاه قضایی باشند. ۱- کارشناسی ملک موضوعی زمان بر است؛ بهتر است پیش از آنکه افراد به دادسرا بروند کارشناسان رسمی مورد وثوق شناسایی و اطلاع رسانی شوند تا مرحله کارشناسی ملک پیش از حضور در دادسرا انجام شود.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
دانشگاه الزهرا قصد دارد بخشی از خانه‌های ساکنان ده‌ونک نزدیک این دانشگاه را تخریب کند. بر اساس مصوبه دولت وقت، ملک کارخانه ده‌ونک متعلق به راه‌آهن و وابسته به وزارت راه به دانشگاه الزهرا انتقال داده شد و ارگان‌های دیگر برای صدور سند به نام دانشگاه الزهرا ملزم شدند. حالا در چند روز اخیر دانشگاه مدعی شده است که اهالی ده‌ونک اضافه بر همه اینها باید اجاره خانه‌هایشان را بپردازند. دانشگاه الزهرا از اهالی ده‌ونک اجاره می‌خواهددر ارتباط با اجرت‌المثلی که دانشگاه از اهالی ده ونک می‌خواهد، علی شهامتی یکی از اهالی ده‌ونک که مدعی است برای اطلاع‌رسانی در مورد ماجرای ده‌ونک به دو سال زندان محکوم شده است، به ایرناپلاس می‌گوید: دانشگاه الزهرا می‌گوید از سال ۱۳۸۱ که سند خانه‌ها به نام دانشگاه خورده، شما مستأجر دانشگاه محسوب می‌شوید و باید به دانشگاه اجاره بدهید. ایرناپلاس برای پیگیری موضوع و انعکاس نظرات دانشگاه الزهرا نیز با روابط عمومی دانشگاه تماس گرفت.
انتخابانتخاب3 روز قبل
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پارلمان روسیه در حال بحث در مورد لایحه‌ای است که کلیه تجهیزات الکترونیکی فروخته شده در روسیه از جمله تلفن‌های هوشمند، رایانه‌ها و تلویزیون‌های هوشمند را مجبور به استفاده از برنامه‌های پیشفرض می‌کند. در صورت تصویب این لایحه، دولت روسیه فهرستی از وسایل الکترونیکی را منتشر خواهد کرد که برای رعایت این قانون جدید لازم است. انتظار می‌رود تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌ها، سرورها و تلویزیون‌های هوشمند در این فهرست قرار بگیرند. این لایحه قبلا نخستین رأی را در مجلس عوام پارلمان روسیه به تصویب رساند. برای تصویب و رسیدن به میز رئیس جمهور پوتین، این لایحه باید دو رأی دیگر در مجلس عوام و رأی در مجلس عالی تصویب کند.

rداستان برند توشیبا، ژاپنی پیش‌گام در انقلاب‌های فناوری

18+
زومیتزومیت4 روز قبل
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی نظری مدیرکل کانون استان تهران در این آیین گفت: در نزدیک به یک سال اخیر ۲۲ مرکز فرهنگی‌هنری در طرح نوسازی و تجهیز قرار گرفت و بودجه‌ای بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به این مهم اختصاص یافت و امروز این دو مرکز به‌شکل نمادین بازگشایی شد تا فعالیت این مراکز از سر گرفته شود. امیرحسین آزادی‌وفا معاون توسعه و مدیریت منابع کانون نیز در سخنان کوتاهی در آیین بازگشایی دو مرکز کانون تهران ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته، حفظ و نگه‌داری ساختمان‌ها و امکانات کانون را از موضوع‌های مهم و ضرورت‌ها دانست. وی در پایان اظهار امیدواری کرد روند نگه‌داری و تعمیر و تجهیز مراکز کانون ادامه داشته باشد تا بتوانیم خدمات فرهنگی این مجموعه را در فضاهای بهتری به کودکان و نوجوانان ارایه کنیم. هم‌چنین مرکز شماره ۳۵ کانون در منطقه‌ی خانی‌آبادنو که از سال ۱۳۶۶ راه‌اندازی شده است نیز از مرداد ۱۳۹۸ در دست تعمیر قرار گرفت و به صورت کامل نوسازی شد تا از این پس اعضای این مرکز بتوانند در فضای مناسب‌تری به انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی بپردازند. ایجاد فضاهای کارگاهی، گود قصه‌گویی، نوسازی تجهیزات الکترونیکی و روشنایی، تعبیه فضای ویژه‌ی خانواده‌ها، مناسب‌سازی مخزن کتاب و ملزومات مرکز، رنگ‌آمیزی تمامی فضاها و … از جمله فعالیت‌هایی است که به منظور زیباسازی و تجهیز این مراکز صورت گرفته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور6 روز قبل
مطالعات اخیر محققان بیمارستان سینسیناتی در آمریکا نشان می‌دهد استفاده از تجهیزات دیجیتالی از جمله تبلت، تلویزیون، لپ‌تاپ و تلفن هوشمند بر رشد مغز کودکان اثر منفی دارد. مطالعات اخیر با بررسی اسکن مغزی کودکان نشان می‌دهد مغز کودکانی که زمان زیادی را صرف تماشای صفحه تمایش تجهیزات الکترونیکی از قبیل تبلت، تلویزیون، لپ‌تاپ و تلفن هوشمند می‌کنند، به اندازه کودکانی که این وسایل را در اختیار ندارند، رشد نمی‌کند. بر اساس توصیه اکادمی اطفال آمریکا، کودکان زیر ۱۸ ماه هرگز نباید در معرض صفحه نمایش باشند. بین ۱۸ تا ۲۴ ماهگی، تجهیزات با محتوای آموزشی به مدت محدود و در حضور والدین برای کودک توصیه شده است. متخصصان به والدین توصیه می‌کنند که زمان استفاده از صفحه نمایش را برای کودک محدود کنند و در عوض کودکان را مجبور کنند فعالیت‌های فیزیکی و اجتماعی داشته باشند.

ده خودرو هیبریدی دارای سریع‌ترین زمان صفر تا صد کیلومتربرساعت

6+
زومیتزومیت6 روز قبل
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/گیلان سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک با بیان اینکه جهان از تک‌قطبی به سمت چندقطبی در حرکت است، گفت: سقوط آمریکا با خروج دلار از انحصار حتمی است. وی آمریکا را یک اقتصاد بزرگ، اما شکننده دانست و عنوان کرد: طبق آمارهای سایت «US National Dept» بدهی دولت فدرال آمریکا حدود ۲۳ تریلیون دلار معادل ۴۶۰ سال درآمد نفت ایران و بدهی کل آمریکا بیش از ۷۴ تریلیون دلار معادل ۱۴۸۰ سال درآمد نفت ایران است. کسری بودجه آمریکا نیز یک تریلیون دلار است که سالانه معادل یک تریلیون دلار به آن اضافه می‌شود. مصدق نیز آمریکا را نشناخت و همین عدم دشمن‌شناسی موجب سقوط دولت او و برقراری دیکتاتوری در کشور شد. سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک سفارتخانه‌های آمریکا را عامل همه کودتاها و فتنه‌ها برای ضربه زدن به کشورها دانست و اضافه کرد: سقوط آمریکا با خروج دلار از انحصار حتمی است.
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های «فناوری برق و تجهیزات الکترونیکی»، «فناوری‌های دیجیتال وIT»، «مکانیک پیشرفته و مکاترونیک»، «سلامت وتجهیزات پزشکی»، «انرژی‌های تجدید پذیر و نانو تکنولوژی ومواد پیشرفته» می‌توانند در دوازدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس شرکت کنند. متقاضیان برای عضویت در مرکز رشد نخبگان فناوری باید دارای «تیم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه»، «طرح فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی» و «برنامه کاری منسجم» باشند. فراگیری مهارت‌ها در ادامه حضور در مرکز رشد به صورت تخصصی‌تر و با تمرکز بیشتری دنبال می‌شود. همچنین لازم به ذکر است طرح‌های برتر جهت استقرار در مرکز رشد برگزیده می‌شوند. متقاضیان می‌توانند برای ثبت درخواست به سایت مرکز رشد فناوری نخبگان به آدرس www. techelite. ir مراجعه کنند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های «فناوری برق و تجهیزات الکترونیکی»، «فناوری‌های دیجیتال وIT»، «مکانیک پیشرفته و مکاترونیک»، «سلامت وتجهیزات پزشکی»، «انرژی‌های تجدید پذیر و نانو تکنولوژی ومواد پیشرفته» می‌توانند در دوازدهمین دوره پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس شرکت کنند. متقاضیان برای عضویت در مرکز رشد نخبگان فناوری باید دارای «تیم کاری کارآفرین، متخصص و باانگیزه»، «طرح فناورانه با قابلیت تجاری‌سازی» و «برنامه کاری منسجم» باشند. مرکز رشد فناوری نخبگان با «داشتن شبکه گسترده همکاران (خصوصی و دولتی)»، «ارائه امکانات وخدمات پشتیبانی»، «هدایت و نظارت بر روند پیشرفت واحدهای فناوری عضو» و همچنین «ارائه خدمات تخصصی و تخصیص فضای استقرار»، روند تجاری‌سازی طرح‌ها را تسریع می‌کند. این فراخوان پذیرش متقاضیان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، تا ۲۰ آبان تمدید شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

علمی آموزشی