ترافیک

ترافیک

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: ترافیک در محور چالوس (جنوب به شمال) محدوده‌های بیلقان، پورکان، وینه، ارنگه سنگین است. او با بیان اینکه تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه رشت - قزوین (رفت وبرگشت) روان است، گفت: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها افزود: تردد در کلیه محورهای اصلی کشور روان گزارش شده است. او با بیان اینکه محورهای شریانی پلدختر- کوهدشت، قدیم پلدختر- خرم آباد و شهداد - نهبندان مسدود هستند، بیان کرد: کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر دهلران انجام می‌گیرد. او درباره مسیرهای مسدود غیر شریانی ادامه داد: محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، کمربندی بستان - سوسنگرد، چغازنبیل - شوشتر و شهداد - اندوهجرد بعلت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

ترافیک پایان سال

68+
الفالف3 ماه قبل

فیلم/ آیا طرح ترافیک ۹۷ باعث کاهش ترافیک شد؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش ایمنا، سفر یک روزه وزیر خارجه آلمان به تهران بعد از حضور او در اردن، عراق و امارات انجام می‌شود. حالا با این مقدمه باید دید ملاقات وزیر خارجه آلمان با مقام‌های ایرانی در چه شرایطی انجام می‌شود. به گفته او موکول کردن پرداخت این هزینه‌ها در بودجه موجب عدم اختصاص این مبلغ می‌شود. سامانه جدید پدافندهوایی ایران تحت عنوان سامانه «۱۵ خرداد» می‌تواند به صورت همزمان با ۶ هدف پرنده درگیر شود و آنها را منهدم کند. به بیان ساده‌تر کاهش ریسک‌های غیراقتصادی موجب تقویت ریسک‌پذیری در اقتصاد کشور و در نتیجه اقبال بیشتر به بورس می‌شود.
فارسفارس1 هفته قبل
سیاوش محبی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محور هراز و فیروزکوه اظهار داشت: هم‌اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین است. وی گفت: با توجه به عدم گنجایش محور هراز و فیروزکوه و ترافیک فوق سنگین در این محورها که باعث کندی رفت‌وآمد خودروها شده است، توصیه می‌شود هم‌وطنان این محورها را برای سفر به شمال کشور انتخاب نکنند. رئیس پلیس‌راه شرق استان تهران همچنین در خصوص ترافیک در محور امام رضا (ع) بیان کرد: ترافیک در این محور نیز پرحجم گزارش‌شده است. محبی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون شاهد ترافیک سنگین در فیروزکوه نیز هستیم اما توصیه ما در صورت الزام و ضرورت بر سفر، تردد از محور فیروزکوه است و محور هراز توصیه نمی‌شود. انتهای پیام/ی/الف
افتصادنیوزافتصادنیوز3 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: ترافیک در محور چالوس (جنوب به شمال) محدوده‌های بیلقان، پورکان، وینه، ارنگه سنگین است. او با بیان اینکه تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه رشت - قزوین (رفت وبرگشت) روان است، گفت: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها افزود: تردد در کلیه محورهای اصلی کشور روان گزارش شده است. او با بیان اینکه محورهای شریانی پلدختر- کوهدشت، قدیم پلدختر- خرم آباد و شهداد - نهبندان مسدود هستند، بیان کرد: کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر دهلران انجام می‌گیرد. او درباره مسیرهای مسدود غیر شریانی ادامه داد: محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، کمربندی بستان - سوسنگرد، چغازنبیل - شوشتر و شهداد - اندوهجرد بعلت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
مهرمهر4 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در محور هراز در مسیر شمال به جنوب در محدوده آبعلی سنگین است، اظهار داشت: در ادامه همین مسیر و در محور بومهن- تهران محدوده پلیس راه جاجرود نیز ترافیک سنگینی را شاهد هستیم. رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در آزادراه پردیس- تهران و نیز محور پلور- آبعلی محدوده سه راهی مشائ نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم. وی ترافیک در محور فیروزکوه محدوده گیلاوند را نیز پر حجم خواند و گفت: هم اکنون ترافیک در محور تهران- مشهد، در محدوده استان تهران یعنی تا ایوانکی نیمه سنگین است، در محور حرم تا حرم نیز شاهد تردد پر حجم اما روان خودروها هستیم. رئیس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در برخی از مقاطع محور تهران- ورامین نیز ترافیک پر حجم گزارش شده است.
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور هراز در مسیر شمال و محدوده مشاء هستیم. محبی با اشاره به اینکه ترافیک در محور فیروزکوه و مسیر شمال نیز پر حجم اما روان است، افزود: در آزادراه حرم تا حرم و نیز امام رضا (ع) شاهد تردد روان خودروها هستیم. وی از مسافران خواست، برای تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر حتما همراه خود زنجیر چرخ و تجهیزات لازم به همراه داشته باشند.
مهرمهر4 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده مشاء سنگین است، گفت: رانندگان باید با صبر و حوصله بیشتر و بدون تعجیل در این محور به رانندگی بپردازند. وی وضعیت ترافیکی دیگر محورهای شرق استان تهران از جمله محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و حرم تا حرم را عادی و روان خواند و گفت: رانندگان عزیز قبل از حضور در محورهای مواصلاتی از وضعیت ترافیکی راه‌ها اطلاع حاصل و با مدیریت زمان برنامه ریزی سفر از معطل شدن در ترافیک طولانی جلوگیری کنند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت۲۴ - سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (هجدهم خرداد ماه ۹۸) را تشریح کرد. سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (هجدهم خرداد ماه ۹۸) را تشریح کرد. وی افزود: ترافیک در محور‌های چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین بصورت عادی و روان گزارش می‌شود. رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان کرد: محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، کمربندی بستان - سوسنگرد، چغازنبیل - شوشتر و شهداد – اندوهجرد بعلت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
رییس پلیس‌راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه هستیم. محبی در ادامه با بیان اینکه محور هراز همچنان مسدود است گفت: بر اساس بارش‌های اخیر شاهد سقوط سنگ در این محور بودیم که در نهایت برای ایمنی مسافرین این محور بسته شد. رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه ترافیک سنگین است و ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز پر حجم گزارش می‌شود. محبی علت بیشترین تصادفات را خستگی و خواب آلودگی دانست و از رانندگان خواست قبل از آغاز بازگشت از سفر، استراحت کافی داشته باشند و در طول مسیر در صورت بروز خستگی در نقاط ایمن توقف کنند، لذا ا ز رانندگان درخواست می‌شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.
تابناکتابناک2 ماه قبل
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور در روز دهم فروردین‌ماه را تشریح کرد. به گزارش مهر، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ۱۱ شنبه ۱۰ فروردین را اعلام کرد: در محور کرج-چالوس به خصوص در (ارتفاعات) شاهد بارش برف هستیم. همچنین در استان‌های اردبیل و گیلان (اکثر محورها) و آذربایجان شرقی (محورهای اهر-تبریز و مرند-تبریز) شاهد بارش باران هستیم. در اکثر محورهای استان اردبیل مه گرفتگی داریم. وضعیت ترافیکی محورهای اصلی کشور نیز به شرح زیر است:۱- محور کرج-چالوس محدوده‌های سد کرج تونل ۵ و تونل ۷ و تونل تکاور در هر دو مسیر نیمه سنگین۲- آزادراه‌های تهران-کرج۳- کرج-قزوین۴ -محور هراز (در هر دو مسیر) ۵- محور فیروزکوه (در هر دو مسیر) ۶- آزادراه تهران- قم۷- آزادراه قزوین-رشت طول محور پر حجم و روان۸- محور سمنان –دامغان در هر دو مسیر طول محور پرحجم و روانسایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
مهرمهر4 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در برخی از محدوده‌های محور هراز و فیروزکوه هستیم. به گفته رییس پلیس راه شرق استان تهران، در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز در محدوه آبعلی ترافیک سنگین و در ادامه مسیر تهران- آمل در محدوده‌های بومهن پردیس نیز ترافیک نیمه سنگین است. وی ادامه داد: ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز عادی و روان گزارش شده است.
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه هستیم. محبی در ادامه با بیان اینکه محور هراز همچنان مسدود است گفت: بر اساس بارش‌های اخیر شاهد سقوط سنگ در این محور بودیم که در نهایت برای ایمنی مسافرین این محور بسته شد. رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه ترافیک سنگین است و ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز پر حجم گزارش می‌شود. محبی علت بیشترین تصادفات را خستگی و خواب آلودگی دانست و از رانندگان خواست قبل از آغاز بازگشت از سفر، استراحت کافی داشته باشند و در طول مسیر در صورت بروز خستگی در نقاط ایمن توقف کنند، لذا ا ز رانندگان درخواست می‌شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.
ایرناایرنا3 ماه قبل
توقف بی‌جا و پارک دوبله مینی‌بوس در کمتر از چند دقیقه ترافیک سنگینی را در پشت سر خود و روی پل شهدا به وجود آورد و همچنان سرنشینان اندک مینی‌بوس توجهی به ترافیک پشت سر خود نداشتند! پارک دوبله مینی‌بوس سفید رنگ همچون گلوله‌ای چربی که رگ‌های باریک قلب را مسدود می‌کند، خیابان باریک شهدای شرقی را مسدود کرده و یک سکته ترافیکی ایجاد کرده بود. پس از چند دقیقه راننده مینی‌بوس برگشت و بسیار خونسرد و بدون توجه به آزاری که به دیگر رانندگان رسانده بود محل را ترک نمود. با توجه به اینکه به‌جز مشکل باریکی خیابان‌ها، پارک دوبله بعضی رانندگان بی‌مبالات پاشنه آشیل و معضل اصلی ترافیک شهر محسوب می‌گردد، در صورتی که پلیس راهنمایی و رانندگی شهر حساسیت زیادی نسبت به «پارک دوبله» داشته باشد و سریعا با رانندگان خاطی برخورد نماید، ترافیک شهر روان‌تر خواهد شد. بی‌تردید با چنین شیوه‌ای و با برخورد جدی با رانندگان بی‌مبالات، از ترافیک سنگین به‌ویژه در نقاط مرکزی شهر کاسته می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران4 ماه قبل
رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محور هراز خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده مشاء سنگین است، گفت: رانندگان باید با صبر و حوصله بیشتر و بدون تعجیل در این محور به رانندگی بپردازند. وی وضعیت ترافیکی دیگر محورهای شرق استان تهران از جمله محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و حرم تا حرم را عادی و روان خواند و گفت: رانندگان عزیز قبل از حضور در محورهای مواصلاتی از وضعیت ترافیکی راه‌ها اطلاع حاصل و با مدیریت زمان برنامه ریزی سفر از معطل شدن در ترافیک طولانی جلوگیری کنند.

ترافیک سنگین بازگشت مسافران

14+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
ایسناایسنا4 ماه قبل
مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص برداشته شدن طرح ترافیک از روزهای پنجشنبه و استقبال یا انتقاداتی که برخی شهروندان در این باره مطرح کرده‌اند، پیشنهاد کرد که در این باره نظرسنجی عمومی انجام شود. علی پیرحسینلو در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت ترافیک روزهای پنجشنبه در محدوده طرح ترافیک در پی حذف اجرای این طرح در این روز، گفت: بر اساس مطالعات پیشین طرح ترافیک مقرر شده بود که به جای یک روز در هفته توقف اجرای طرح، برای دو روز در هفته طرح ترافیک اجرا نشود تا مردم بتوانند در پایان هفته بدون پرداخت هزینه در محدوده طرح ترافیک تردد کنند و به پیگیری خرید یا کارهای شخصی‌اشان بپردازند. پیر حسینلو با بیان اینکه در مجموع شاهد آن هستیم که به طور متوسط حدود ۳۰ درصد حجم ترافیک در محدوده طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه نسبت به روزهای مشابه سال قبل که طرح ترافیک برقرار بود، افزایش یافته است، افزود: این حجم ترافیک در مجموع به نفع شهر و هوای پایتخت نیست. با این حال به دلیل رونقی که به کسب و کار واقع در محدوده طرح داده است، کاسبان و مشتریان از این موضوع راضی هستند؛ هرچند این شرایط باعث نارضایتی ساکنان محدوده شده است که به دلیل افزایش ترافیک معابر محل زندگی خود، از عدم اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه گلایه‌مند هستند. از این رو پیشنهاد می‌کنم با نظرسنجی از عموم مردم اعم از ساکنان، مراجعان، کسبه و مشتریان بازار و حتی دیگر شهروندانی که خودروی شخصی استفاده نمی‌کنند اما در ترافیک ظهر روزهای پنجشنبه می‌مانند، در مورد نحوه اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه، تصمیم اتخاذ شود.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن پورسیدآقایی در نشست خبری آغاز طرح محدوده کنترل آلودگی هوا (زوج‌وفرد سابق) که صبح امروز در معاونت ترافیک شهرداری تهران برگزار شد اظهار کرد: سال گذشته شاهد اجرای مرحله اول طرح ترافیک بودیم؛ طرحی که با ابهامات و سؤالات زیادی آغاز شد. معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه اجرای این طرح ارزش آن را داشت که بعد از ۳۸ سال طرح جدید هوشمند اجرایی شود، تصریح کرد: همه ابعاد طرح را می‌شناختید، قدرت هوشمندی که در طرح به‌کار برده شده پابه‌پای بهترین شهرهایی در دنیاست که این‌گونه سیستم کنترل ترافیک را انجام می‌دهند. وی با بیان اینکه ۲۲ درصد ورود خودروها به منطقه مرکزی شهر با اجرای این طرح کاهش یافت اظهار کرد: با توجه به موفقیت‌ها در گام اول تصمیم گرفتیم گام دوم را به‌اجرا بگذاریم. اما اکنون اگر فردی عوارض محدوده مرکزی را بپردازد روزهای ورودش به محدوده طرح کاهش محاسبه نمی‌شود. وی اضافه کرد: اگر فردی مجبور باشد بیش از ۲۰ روز در محدوده کاهش حضور داشته باشد باید نرخ عوارض محدوده عوارض مرکزی را پرداخت کند.
ایرناایرنا4 ماه قبل
وی درباره مشکلات افرادی که منزلشان در محدوده طرح ترافیک است گفت: محدوده طرح ترافیک را شورای عالی ترافیک تعیین می‌کند و ما در آن نقشی نداریم. رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: شورای شهر تنها عوارض محدوده را تعیین می‌کند که این عوارض نیز به دلیل کسب درآمد نیست و به منظور کاهش آلودگی هوا تعیین می‌شود. هاشمی همچنین درباره بسیاری از مصوبات دوره‌های قبل شورای اسلامی شهر تهران که اجرا نشده و مسکوت مانده است، اظهارداشت: کمیته تنقیح مصوبات شورای شهر در حال بررسی مصوبات‌های دوره‌های گذشته شورای شهر هستند. رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به بازدید از خط ۶ مترو تهران اظهار داشت: تا آخر سال سه تا چهار ایستگاه از خط ۶ مترو تهران تا میدان شهدا قابل افتتاح است. رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: البته همواره در اسفند ماه تعدادی از ایستگاه‌های مترو به بهره برداری می‌رسد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
ناصری افزود: برای حل مشکل ترافیک در قسمت مرکزی شهر باید ساماندهی این قسمت در دستور کار قرار بگیرد و قطعا در اجرای این طرح رضایتمندی مردم را دنبال خواهیم کرد. وی عنوان کرد: حدود ۵۱ درصد جمعیت شهرستان در شهر نهاوند متمرکز هستند و مردم سه نقطه‌ی شهری شهرستان نیز بخش عمده‌ای از وقتشان را در شهر نهاوند می‌گذارنند. فرماندار نهاوند بیان کرد: برای حل مشکل ترافیک سنگینی که در مرکز شهر وجود دارد اعضای شورای ترافیک شهرستان باید چاره‌اندیشی کنند و بخشی از مطالبات مردم نهاوند را پاسخگو باشند. وی اظهار داشت: با اجرای طرح جمع‌آوری دستفروشان در سطح شهر و خصوصا قسمت مرکزی شهر بخشی از ترافیک قسمت مرکزی شهر حل شده است و با توجه به اینکه در روزهای ابتدایی اجرای این طرح هستیم قطعا با مشکلات و نارسایی‌هایی روبه‌رو خواهیم بود. ناصری افزود: برای اجرای گام‌های بعدی این طرح به همکاری و همراهی همه اعضای شورای ترافیک و همراهی مردم و کسبه نیاز است.
مهرمهر5 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور هراز در مسیر شمال به جنوب محدوده‌های مشاء، بومهن، آبعلی و جاجرود هستیم و مابقی محور نیز ترافیک پرحجم دارد. محبی افزود: ترافیک در محور فیروزکوه و امام رضا (ع) عادی و روان است، اما در محدوده تهران به پاکدشت، در هر دو مسیر رفت و برگشت، شاهد ترافیک پر حجم هستیم. رییس پلیس راه شرق استان تهران از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از ایجاد حوادث احتمالی برای خود و سرنشینان خودرو جلوگیری کنند. وی گفت: در حال حاضر بارش‌ها در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران قطع شده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
وی معتقد است مرکز شهر باید به تسخیر پیادگان درآید و از سلطه خودروهای شخصی خارج شود. حناچی علاوه بر اینکه به مدیران شهرداری و تصمیم‌سازان ترافیکی در شورای شهر سرمشق داد، به ارائه تعریف صحیحی از «امنیت شهر» پرداخت. به گفته وی، امنیت شهری که با امنیت جنایی متفاوت است، یعنی هر شهروند در هر ساعتی از شبانه‌روز بتواند بدون دغدغه به فضاهای شهری مراجعه کند. چنین امنیتی با حضور پلیس فراهم نمی‌شود، بلکه حضور جمعیت در فضاهای شهری آن را فراهم می‌کند. وی یادآور شد: پل طبیعت که دو بوستان در دو سوی تپه‌های عباس‌آباد را به یکدیگر متصل کرده، مصداق موفقی از ارتقای امنیت در فضاهای شهری به دنبال تقویت حضور جمعیت در آنجاست.
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم در محور هراز خبر داد و گفت: محور فیروزکوه محدوده سربندان و در محور تهران-شمیرانات، محدوده گردنه قوچک، شاهد بارش برف هستیم. سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با مهر در خصوص آخرین شرایط جوی و ترافیک در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در محور هراز پرحجم است، اظهار داشت: در طول محور هراز نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم. محبی در خصوص ترافیک در محورهای حرم تا حرم و جاده تهران- ورامین نیز گفت: این دو محور شاهد ترافیکی عادی و روان است. رییس پلیس راه شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان است، گفت: در محدوده تهران- پاکدشت حجم خودروها افزایش یافته و ترافیک پر حجم است. محبی ادامه داد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی برای تردد در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران به ویژه محورهای کوهستانی الزامی است.
تابناکتابناک3 ماه قبل
دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: در جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی- اجتماعی و کمیسیون حمل و نقل، دستورالعمل اجرایی نحوه توزیع طرح ترافیک خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان خبری نهایی شد. به گزارش مهر، محمدعلی کرونی دبیر کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه این دستورالعمل در ۶ ماده برا طرح ترافیک خبرنگاران تهیه‌شده است، گفت: این دستورالعمل به‌موجب مصوبه شماره ۲۵۲۹ شورای شهر تهران با عنوان کاهش ترافیک و آلودگی هوا در محدوده‌های مرکزی شهر تهران در سال ۹۸ تهیه‌شده که در آن به شهرداری تهران اجازه داده‌شده عوارض طرح ترافیک را برای خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری در سقف تعیین‌شده با تخفیف مصوب محاسبه کنند. به گفته وی اولویت در تخصیص طرح ترافیک با خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری است که ب قرار کار معین در یک نشریه یا پایگاه خبری اشتغال داشته و مدرکی دال بر اشتغال مستمر به مشاغل مذکور در این دستورالعمل را ارائه دهد. دبیر کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در ماده ۴ این دستورالعمل آمده است خبرنگاران و عکاسانی که با توجه به شرایط مندرج در آئین‌نامه متقاضی دریافت مجوز موارد خاص باشند، باید بعد از ثبت‌نام در سامانه طرح ترافیک، مدارک زیر را به سازمان حمل‌ونقل ترافیک ارائه کنند. وی تأکید کرد: سازمان حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران موظف است، حداکثر تا پایان خرداد نام خبرنگار، نهاد معرفی کننده دریافت‌کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری را در سامانه شفافیت شهرداری منتشر کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد رازقی درباره وضعیت ترافیکی معابر تهران اظهارکرد: در حال حاضر جریان ترافیکی در تمامی معابر تهران به آرامی درحال انجام است و مشکل ترافیکی وجود ندارد، اما لازم است که رانندگان با دقت کافی و رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند. وی با بیان اینکه تیم‌های ثابت و سیار کنترل سرعت به منظور ارتقا ایمنی شهروندان در روزهای بارانی نیز مستقر هستند، گفت: توصیه پلیس این است که با توجه به پیش بینی هواشناسی در مورد احتمال جاری شدن سیلاب، شهروندان تا پایان امشب به هیچ عنوان تردد غیر ضروری در شهر انجام ندهند. رازقی افزود: همچنین لازم است شهروندان از پارک خودروهای خود در حاشیه مسیل‌ها، کانال‌ها و رودها خودداری و وسیله نقلیه خود را در محلی امن پارک کنند. وی اضافه کرد: حاشیه رودکن، جاجرود و … محل مناسبی برای پارک خودرو نیست و شهروندان نیز باید توجه داشته باشند که تحت هیچ شرایطی داخل خودروی خود در این مناطق حضور نداشته باشند.

ترافیک سنگین در محور هراز

38+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 ماه قبل
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
در آخرین ساعات از سال۹۷ امشب ترافیک در تمامی جاده‌های منتهی به مشهد مقدس نیمه سنگین تا سنگین است. به گزارش ایلنا، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در این لحظات پایانی سال تعداد خودروهای ورودی به شهر مشهد مقدس بیشتر از خودروهای خروجی از شهر است. سرهنگ هادی امیدوار افزود: ترافیک در بزرگراه شهید شوشتری از دیگر مسیرهای منتهی به مشهد مقدس سنگین‌تر گزارش شده است. وی گفت: ترافیک در جاده نیشابور به مشهد نیمه سنگین و در جاده‌های سبزوار به نیشابور، شاهرود به سبزوار و چناران به قوچان نیز پرحجم گزارش شده است. سرهنگ امیدوار افزود: ساعاتی پیش نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده سبزوار، راننده آن که یک خانم بود، متاسفانه در دم جان سپرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال کرج - چالوس محدوده بیلقان تا کیلومتر ۴ سنگین و در محورجنوب به شمال هراز پرحجم و روان است. خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال کرج - چالوس محدوده بیلقان تا کیلومتر ۴ سنگین و در محورجنوب به شمال هراز پرحجم و روان است. سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: ترافیک در محورهای تهران - کرج و کرج- قزوین در مقاطعی نیمه سنگین و در محور تهران- قم هر دو مسیر رفت‌ و برگشت و قم- سلفچگان پرحجم است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در بیشتر محورهای استان‌های خراسان رضوی و محور داراب - جهرم در استان فارس بارش باران و در محورهای قوچان- درگز، قوچان - فاروج، مشهد- کلات در استان خراسان رضوی و محورهای بجنورد - آشخانه، بجنورد- اسفراین و بجنورد - شیروان در خراسان شمالی شاهد بارش برف هستیم. همچنین مه گرفتگی در ارتفاعات خراسان شمالی و مازندران دیده می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید