ترافیک

ترافیک

ساعت ۲۴ساعت ۲۴21 دقیقه قبل
وی با بیان اینکه اکنون سهمیه تاکسی‌های تک گانه سوز ۴۰۰ لیتر در ماه است، ادامه داد: بنابر پیشنهاد شهرداری تهران و در صورت موافقت وزارت کشور، تاکسی‌ها پس از اتمام سهمیه ۴۰۰ لیتری می‌توانند سهمیه بیشتری بر اساس پیمایش دریافت کنند. به گفته قنادان، سهمیه تاکسی‌های ون نیز از ۴۰۰ به ۶۰۰ لیتر در ماه افزایش پیدا کرده است. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص افزایش کرایه با اجرای سهمیه بندی بنزین بیان کرد: کرایه‌ها نسبت به قبل هیچ تغییر و افزایشی نداشته است. بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد. سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز شده و این سهمیه به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز41 دقیقه قبل
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: پیشنهادی مبنی بر افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های پایتخت بر اساس پیمایش به وزارت کشور ارسال شده که در صورت موافقت عملی می‌شود. علیرضا قنادان روز پنجشنبه با بیان اینکه ۸۵ درصد ناوگان تاکسیرانی تهران دو گانه سوز است، افزود: با موافقت وزارت کشور سهمیه بنزین برای تاکسی‌های دوگانه سوز که در ابتدا ۲۰۰ لیتر در ماه بود به ۲۵۰ لیتر افزایش یافت. به گفته قنادان، سهمیه تاکسی‌های ون نیز از ۴۰۰ به ۶۰۰ لیتر در ماه افزایش پیدا کرده است. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص افزایش کرایه با اجرای سهمیه بندی بنزین بیان کرد: کرایه‌ها نسبت به قبل هیچ تغییر و افزایشی نداشته است. بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
وی با بیان اینکه اکنون سهمیه تاکسی‌های تک گانه سوز ۴۰۰ لیتر در ماه است، ادامه داد: بنابر پیشنهاد شهرداری تهران و در صورت موافقت وزارت کشور، تاکسی‌ها پس از اتمام سهمیه ۴۰۰ لیتری می‌توانند سهمیه بیشتری بر اساس پیمایش دریافت کنند. به گفته قنادان، سهمیه تاکسی‌های ون نیز از ۴۰۰ به ۶۰۰ لیتر در ماه افزایش پیدا کرده است. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص افزایش کرایه با اجرای سهمیه بندی بنزین بیان کرد: کرایه‌ها نسبت به قبل هیچ تغییر و افزایشی نداشته است. بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد. طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر یکهزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان و همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.
تابناکتابناک3 ساعت قبل
بر اساس برخی اخبار رسیده، اتصال خطوط اینترنت ثابت به شبکه جهانی ارتباطات (همان اینترنت) در برخی استان‌ها در دستور کار قرار گرفته و به انجام رسیده و در حال گسترش است. این اخبار حکایت از اتصال خطوط ثابت (ADSL) در هرمزگان، کرمانشاه، مرکزی، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران به اینترنت دارند. افزون بر این و بر اساس برخی اخبار رسیده، اتصال خطوط اینترنت ثابت به شبکه جهانی ارتباطات (همان اینترنت) در برخی استان‌ها در دستور کار قرار گرفته و به انجام رسیده و در حال گسترش است. این اخبار حکایت از اتصال خطوط ثابت (ADSL) در هرمزگان، کرمانشاه، مرکزی، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران به اینترنت دارند و حتی مدعی هستند واتس اپ و اینستاگرام در این مناطق در دسترس کاربران هستند. همچنین رکورد ترافیک داخلی نیز در این مدت شکست و از ۷۵۰ گیگابیت بر ثانیه تجاوز کرد که رشد چند برابری را نشان می‌دهد.
الفالف3 ساعت قبل
گروه اقتصادی الف، ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹ ۳۹۸۰۸۳۰۰۶۳دبیر کمیته شهرهای هوشمند در مجمع شهرداران آسیایی گفت: بر اساس مطالعات صورت پذیرفته سهم شهرهای آسیایی از کل حوزه توسعه شهرهای هوشمند در جهان حدود ۴۰ درصد است و انتظار می‌رود که شهرهای آسیایی با توجه به ارزش بازار حدود دو تریلیارد دلاری هوشمندسازی تا پنج سال آینده بیش از ۸۰ میلیارد دلار در حوزه توسعه شهر هوشمند سرمایه گذاری کنند. بینا توضیح داد: شهرها با مشارکت و به اشتراک گذاری تجارب موفق خود در توسعه پایدار شهری، می‌توانند بهره وری بالاتر و ارزش بیشتری را خلق کنند. تمام این تلاش‌ها در جهت ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و تحقق توسعه پایدار و مدیریت کارآمدتر شهرهاست. همچنین در این‌ رویداد مدیران ارشد حوزه شهر هوشمند و نوآوری ۱۲ شهر از ۱۲ کشور جهان به همراه شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و مجمع شهرداران آسیایی به اشتراک نظر و ارایه آخرین دستاوردها، رویکردها و برنامه‌های خود در خصوص حمل و نقل هوشمند در شهرهای هوشمند پرداختند. در این کنفرانس، مقامات و مسئولین حوزه توسعه شهر هوشمند و نوآوری شهری ۲۰ شهر از ۱۸ کشور دنیا همراه با دبیر شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و دبیر کمیته شهرهای هوشمند مجمع شهرداران آسیایی، نظرات، رویکردها، فرصت‌ها و برنامه‌های خود را توسعه شهرهای هوشمند و smart mobility به اشتراک گذاشتند.
عصر ایرانعصر ایران4 ساعت قبل
عصرایراندبیر شورای عالی فضای مجاز گفت: اختلالات ایجاد شده در اینترنت با تصمیم نهادهادی امنیتی و به زودی برطرفمی‌شود. به گزارش، رکورد ترافیک استفاده از پیام‌رسان‌های داخل در چند روز اخیر از ۷۵۰ گیگابایت در ثانیه عبور کرد. وزارت ارتباطات تلاش کرد مسائل بانکی و خدماتی مانند حمل و نقل که در شبکه اینترنت ارائه می‌شود، دچار اختلال نشوند. براساس کسب اطلاع خبرنگار فارس از منابع آگاه، اینترنت به تدریج در کشور در حال اتصال است. براساس این اطلاعات، شورای امنیت کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است و با توجه به گزارش‌های دریافتی، تاکنون قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده است.
ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، پرسپولیس با حضور در رده سوم جدول و در شرایطی که فاصله امتیازی تیم‌ها تا جایگاه هفتم به کمترین حد خود رسیده، نیاز مبرمی به پیروزی خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان احساس می‌کند. با این حال اخبار از اردوگاه پرسپولیس حاکی از نیمکت نشینی دوباره چند ستاره این تیم است تا جو کاملا به سود سرمربی آرژانتینی نباشد. کامیابی نیا به دلیل سپری کردن دوران نقاهت و بشار به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و فرشاد احمدزاده نیز به دلیل محرومیت، غایبان اصلی پرسپولیس در این دیدار محسوب می‌شوند. خط دفاعی پرسپولیس مثل هفته‌های گذشته علامت سوال بزرگ سرخپوشان محسوب می‌شود. خلیل زاده بعد از محرومیت در آخرین بازی این تیم، گفته می‌شود اینبار هم در ترکیب اصلی حضور نخواهد داشت و کالدرون قصد سود بردن از همان ترکیب دیدار با فولاد خوزستان را دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
در ‌این میان برخی بر این باورند که حذف خودروهای فرسوده، فشار بیشتری را به دهک‌های پایین درآمدی وارد ‌می‌کند. این درحالی ‌است که روند خروج خودروهای فرسوده آن‌قدر کند است که هیچ‌گاه اعلام نمی‌شود و هیچ‌یک از نهادهای ‌دست‌اندرکار خروج خودروهای فرسوده، عدد مؤثری از خروج فرسوده‌های تهران اعلام نمی‌کنند. ‌بر اساس قانون، خودروسازان باید به‌ ازای تولید هر چهار دستگاه خودرو، یک خودرو فرسوده اسقاط کنند اما با نظر وزارت صنعت از این تکلیف قانونی مستثنی شده بودند‎. وانت‌نیسان‌ها با ‌مصرف حدود ٢٠ لیتر به ازای هر ١٠٠ کیلومتر پیمایش خیلی بیشتر از استاندارد جهانی بنزین مصرف ‌می‌کنند. به گفته کارشناسان صنعت خودرو، خودروهای مشابه ‌وانت‌های‌نیسان معمولا به صورت دیزلی تولید می‌شود و تولید بنزینی آن دیگر هیچ توجیهی به لحاظ اقتصادی ‌و زیست‌محیطی ندارد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 ساعت قبل
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه اختلالات ایجاد شده در اینترنت با تصمیم نهادهادی امنیتی و به زودی برطرف می‌شود، گفت: رکورد ترافیک استفاده از پیام‌رسان‌های داخل در چند روز اخیر از ۷۵۰ گیگابایت در ثانیه عبور کرد. دبیر شورای عالی فضای مجازی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه زمانی اینترنت متصل می‌شود ابتدا در فضای مزاح گفت: خدا می‌داند کی وصل شود، اما بعدا توضیح داد در حوزه‌های امنیتی در مورد اینترنت تصمیم‌گیری می‌شود و در اولین فرصتی که بتوان اختلالات را برطرف کنیم، به شرایط قبلی برمی‌گردیم و انشاءاله به زودی اینترنت وصل می‌شود. فیروزآبادی درمورد حدود زمانی برای وصل اینترنت گفت: این امر بستگی به شرایط موجود دارد و مسئولان در این زمینه تصمیم می‌گیرند تا خسارت و عدم النفعی که برای کسب و کارهای مردمی مبتنی بر اینترنت وجود دارد، به حداقل برسد و مردم دچار زیان نشوند. دبیر شورای عالی فضای مجازی در مورد شبکه ملی اطلاعات گفت: در بخش دیتا و فضای ارتباطی در حوزه صوت همیشه برقرار بوده، اما پروتکل اینترنت دچار قطعی شد و ما در واقع یکی از پروتکل‌های اصلی که اینترنتی است را شاهد قطع آن بودیم و نباید اجازه دهیم ضرر و زیان سنگینی به مردم وارد شود. به گفته فیرزوآبادی وزارت ارتباطات تلاش کرد مسائل بانکی و خدماتی مانند حمل و نقل که در شبکه اینترنت ارائه می‌شود، دچار اختلال نشوند.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، فیروزآبادی در حاشیه مراسم افتتاح بنیاد ملی توسعه فناوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در این روز‌ها که اینترنت مختل شده است، شبکه ملی اطلاعات توانست جوابگو باشد؟ افزود: شبکه ملی اطلاعات، طرح بزرگی است و در همین روز‌هایی که اینترنت دچار اختلال شده بود، توانستیم بسیاری از خدمات اصلی کشور را از جمله خدمات بانکی، حمل و نقل و سایر خدمات دولتی، دایر نگه داریم. وی گفت: به هر حال نواقصی وجود دارد و ما از نظر داشتن پیام رسان ملی که بتواند نیاز‌های پیام رسانی مردم را تامین کند، دچار کمبود هستیم، اما پیام رسان‌های منتخب داخلی ما در این چند روز با اقبال بسیاری بالایی روبرو شدند. فیروزآبادی گفت: در این چند روز رکورد ترافیک داخلی را شکستیم و مردم به جای استفاده از خدمات پلتفرم‌ها، موتور‌های جستجوگر و پیام رسان‌های خارجی؛ به جایگزین‌های داخلی مراجعه کردند. وی گفت: مردم با صبوری و متانت استفاده کردند و ترافیک داخلی از ۷۵۰ گیگابیت در ثانیه عبور کرد و رشد چند برابری داشت. دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره زمان برقراری مجدد اینترنت گفت: این موضوع در حوزه‌های امنیتی کشور تصمیم گیری می‌شود و به طور قطع در اولین فرصت که بتوان اختلالات را وصل کرد و به شرایط قبل بازگشت، دایر خواهد شد و زمان آن بستگی به شرایط موجود دارد. وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه خسارت‌های وارده به برخی شرکت‌ها در اثر قطعی اینترنت را چه کسی باید پرداخت کند؟ گفت: در واقع خسارت نبود، عدم النفع بود و برخی کسب و کار‌ها پس از این حادثه با مشکلاتی مواجه شدند. فیروزآبادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه کسی مسئول این خسارت است؟ گفت: من مقام قضایی نیستم.
زومیتزومیت5 ساعت قبل
بسیاری از کسب‌و‌کارها بسته به نوع فعالیت‌ خود از اینترنت در راستای بهره‌وری بیشتر بهره می‌برند، به‌طوری‌که حتی برخی از کسب‌وکارها بدون اینترنت فلج شده و دیگر قادر به ادامه‌ی فعالیت نیستند. به جرات می‌توان ادعا کرد که اپراتور‌های اینترنتی در صف اول شرکت‌هایی قرار دارند که از این اختلال بزرگ‌ترین ضربه را متحمل می‌شوند. اما کاهش مصرف دیتا چه تبعاتی برای شرکت‌ها دارد؟ در درجه‌ی اول باید به تعیین تکلیف سرویس‌های کنونی پرداخت. در این راستا برخی از اپراتور‌های اینترنتی این موضوع را مستلزم بررسی بیشتر خواندند که باید در روزهای آینده به بررسی آن بپردازند. اپراتور‌های موبایل که نزدیک به نیمی از مصرف دیتای روزانه را به خود اختصاص داده‌اند نیز از این کاهش مصرف بی‌نصیب نخواهند ماند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های خراسان رضوی بارش برف جریان دارد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محورهای بجنورد آشخانه در خراسان شمالی، بیرجند قائن و بیرجند سربیشه در خراسان جنوبی، ماهان بم و کرمان سرچشمه و کرمان شهداد در استان کرمان و همچنین در محور یزد شیراز در استان یزد نیز برف می‌بارد. بیشتر بخوانید: پیش بینی بارش باران و برف در اغلب نقاط کشوروی به بارش باران در اکثر محورهای استان گلستان، گیلان، یزد، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و کرمان پرداخت و به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی معابر حتما با سرعت مطمئنه و فاصله طولی مجاز حرکت کنند. وی به رانندگانی که قصد تردد در محورهای کرمان بافت، گردنه سنگ صیاد و محورهای توسکستان شاهرود را دارند اعلام کرد که تردد در این محورها با زنجیر چرخ الزامی است. سرهنگ رحمانی اظهار داشت: برای فردا بنا بر پیش‌بینی‌ها در استان‌های گلستان، گیلان، مازندران و اردیبل بارش برف و باران پیش‌بینی شده است؛ رانندگان زنجیر چرخ را برای تردد در مناطق کوهستانی و برف‌گیر حتما به همراه داشته باشند.
مهرمهر6 ساعت قبل
وی درباره مشکلاتی که برای برخی کسب و کارهای وابسته به اینترنت ایجاد شد اظهار داشت: باید کاری کنیم که این ضرر و زیان‌ها کمتر شود. اگر یک شبکه ملی پرقدرت در کشور داشتیم، این زیان‌ها به مراتب کمتر بود. دبیر شورای عالی فضای مجازی تأکید کرد: امیدواریم اتفاق اخیر که منجر به قطعی اینترنت شد، باعث شود همکاران ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تمهیداتی برای توانمند کردن شبکه ملی اطلاعات بیاندیشند. فیروزآبادی افزود: شبکه ملی یک ارتباط جهانی است و زمانی می‌تواند خوب کار کند که با دنیا ارتباط داشته باشد. فیروزآبادی از شکسته شدن رکورد ترافیک داخلی خبر داد و گفت: ترافیک داخلی ما در این مدت از ۷۵۰ گیگابیت بر ثانیه تجاوز کرد که رشد چند برابری را نشان می‌دهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ساعت قبل
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذیلا ذکرشده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآن‌ها به‌روال عادی درجریان است.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
یک دهکده کوچک، با شخصیت‌های جذاب که خیلی ساده طراحی شده بودند و ریش سفیدی به نام «وی» که با لهجه و بیانی شیرین به اهالی «دیرین دیرین» و البته به مخاطبانش پند می‌دهد. محمدرضا علیمردانی، صداپیشه تمام شخصیت‌های این انیمیشن جذاب که به بهانه اجرای برنامه «چهل تیکه» مهمان کافه خبر بود، در بخشی از صحبت‌هایش به سوالات ما درباره «دیرین دیرین» هم پاسخ داد که در ادامه می‌خوانید. در این کار «دیرین دیرین» هر چه در ذهنتان است می‌خوانید و می‌زنید و …بله. خیلی جاها نوشتند علیمردانی خالق دیرین دیرین ولی این اشتباه است. علی خالق دیرین دیرین است.
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، جبار کوچکی‌نژاد صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت اظهار داشت: از مسئولان می‌خواهم که از ریخته شدن زباله در منطقه سراوان رشت جلوگیری کنند زیرا باعث شده تمام آب‌های زیرزمینی و زمین‌های کشاورزی رشت آلوده شوند لذا مسئولان استانی و شهرستان رشت بایستی با سرعت بیشتری معضل پسماند استان را پیگیری کنند. نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از ضعف عملکرد مدیران استان گیلان و تأخیر در اجرای پروژه طرح ترافیک رشت افزود: تکمیل کمربندی رشت مشکل ترافیک این شهر و اطراف آن را حل می‌کند اما به ثمر رسیدن آن عزم جدی‌تری را می‌طلبد. نماینده مردم رشت در مجلس نیز در این جلسه ابراز داشت: شهرستان رشت در انتخابات جزء شهرستان‌های کم حاشیه است و این امر را مدیون تلاش مدیران و مسئولان هستیم. وی با اشاره به معضل زباله سراوان که مشکل اصلی شهرستان رشت است و به موضوعی ملی تبدیل شده است تأکید کرد: مسئولان وعده‌های بی‌نتیجه زیاد دادند لذا اگر کاری هم کنیم باور و اعتماد عمومی با ما همراه نمی‌شود و بایستی میزان اثرگذاری اقدامات کنونی انجام شده در سراوان رشت بررسی شود. حسنی با بیان اینکه باید دید آیا پروژه کارخانه کود آلی رشت می‌تواند مشکل زباله سراوان را حل کند یا خیر افزود: پروژه کارخانه کود آلی رشت ۲۰ سال تعطیل شد و باید دید آیا این پروژه سودی دارد یا خیر و به سراوان دیگری تبدیل نشود زیرا طی صحبتی که با کارشناسان داشتم معضل سراوان به این راحتی قابل حل نیست.
رکنارکنا7 ساعت قبل
به گزارش رکنا، محسن محمدیان، در توضیح جزئیات واگذاری کارت بلیت رایگان مترو به سربازان گفت: شرکت بهره‌برداری مترو اجرا کننده مصوبات شورای شهر تهران است. وی افزود: تصمیم‌گیری درباره رایگان بودن بلیت مترو برای تمام اقشار جامعه بر اساس تأییدیه و مصوبه شورای شهر تهران انجام می‌شود. مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو گفت: در کمیسیون حمل‌ونقل شورای شهر تهران کمیته بلیت مترو و اتوبوس وجود دارد که اگر قرار باشد تصمیمی در حوزه رایگان‌سازی بلیت مترو برای سربازان گرفته شود باید در این کمیته بررسی و تصمیم گیری شود. او تصریح کرد: اگر شورای شهر تهران مصوبه‌ای مبنی بر رایگان شدن بلیت مترو برای سربازان داشته باشد، این مصوبه اجرا می‌شود. او در پاسخ به این سوال که آیا رایگان شدن بلیت مترو برای سربازان برای شرکت بهره‌برداری مترو چالشی ایجاد می‌کند یا خیر، تصریح کرد: اگر قرار باشد طرح (رایگان شدن بلیت مترو برای سربازان) به تصویب برسد، به طور حتم نظر کارشناسی شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
سرهنگ نادر رحمانی روز پنجشنبه افزود: براساس اطلاعات دریافتی هم اکنون در اکثر محورهای کوهستانی کشور به خصوص خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، شاهرود، گلستان، یزد، شیراز، کرمان، گیلان و مازندران بارش شدید برف جریان دارد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا تصریح کرد: همچنین مه گرفتگی در برخی از ارتفاعات مناطق کوهستانی از جمله اردبیل، سمنان، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی موجب کاهش دید رانندگان شده است. سرهنگ رحمانی با تاکید بر اینکه هم اکنون تردد در محورهای شاهرود با توجه به بارش شدید برف با زنجیر چرخ الزامی است، افزود: محور فیروزکوه نیز که از ساعت ۱۷ روز گذشته به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود ۵ صبح امروز بازگشایی شد. به گفته وی، هم اکنون کیلومتر ۲۰ محور جاسک – میناب نیز به علت طغیان رودخانه مسدود شده است. وی با بیان اینکه به همراه داشتن زنجیر چرخ برای همه خودروهای در حال تردد در جاده‌های کشور به خصوص ارتفاعات کوهستانی الزامی است، گفت: هموطنان می‌توانند برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت جاده‌های کشور با شماره تلفن ۱۲۰ یا ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس حاصل نمایند.
مازن آنلاینمازن آنلاین7 ساعت قبل
پیام مازند - ساری- رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد که تردد خودروها در جاده‌های کوهستانی کندوان، هراز، سوادکوه و کیاسر به علت بارش برف سنگین بدون زنجیرچرخ ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران، خاطر نشان کرد: در حال حاضر هوای همه راه‌های مواصلاتی ابری و بارندگی پراکنده است و در محور سوادکوه نیز شاهد مه گرفتگی هستیم. استان مازندران دارای حدود ۱۱ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است که از این میزان حدود سه هزار کیلومتر جاده اصلی استان محسوب می‌شود. در حال حاضر هوای ساری مرکز مازندران ابری است. برچسب‌هاپلیس راه مازندران برف و باران
مازن آنلاینمازن آنلاین8 ساعت قبل
پیام مازند - شیراز - رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان اینکه اغتشاشگران ۲۰ میلیارد ریال به اورژانس فارس خسارت زدند اعلام کرد: در حوادث اخیر، ساختمان پایگاه و آمبولانس‌های اورژانس شهر صدرا کاملا تخریب شد و به ۱۰ خودروی اورژانس در شیراز آسیب کلی رسید. رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان ابنکه در حوادث اخیر همچنین برخی از ماموران اورژانس مورد تعرض قرار گرفتند افزود: حمله به پرسنل اورژانس و پایگاه‌ها و خودروهای اورژانس در هیچ جای دنیا و حتی در جنگ‌ها متعارف نیست و مذموم است. در حوادث ترافیکی شهری ۴۵۱ مورد و در حوادث ترافیکی جاده‌ای، ۳۸۸ مورد پس از اقدامات اولیه درمانی از سوی تیم‌های امدادی اورژانس به مراکز درمانی استان فارس منتقل و بستری شدند. بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است. برچسب‌هااعتراض‌های خیابانی سازمان اورژانس کشور اعتراضات بنزین آمبولانسپروندهٔ خبریناآرامی و اعتراض‌ها به تغییر قیمت بنزین
فارسفارس8 ساعت قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای ۷ استان کشور خبر داد و گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ در مناطق کوهستانی از مواردی است که رانندگان باید به آن توجه کنند. سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های خراسان رضوی بارش برف جریان دارد. وی به بارش باران در اکثر محورهای استان گلستان، گیلان، یزد، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و کرمان پرداخت و به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی معابر حتما با سرعت مطمئنه و فاصله طولی مجاز حرکت کنند. وی به رانندگانی که قصد تردد در محورهای کرمان بافت، گردنه سنگ صیاد و محورهای توسکستان شاهرود را دارند اعلام کرد که تردد در این محورها با زنجیر چرخ الزامی است. وی گفت: ‌ سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین8 ساعت قبل
پیام خوزستان - شیراز - رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان اینکه اغتشاشگران ۲۰ میلیارد ریال به اورژانس فارس خسارت زدند اعلام کرد: در حوادث اخیر، ساختمان پایگاه و آمبولانس‌های اورژانس شهر صدرا کاملا تخریب شد و به ۱۰ خودروی اورژانس در شیراز آسیب کلی رسید. رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان ابنکه در حوادث اخیر همچنین برخی از ماموران اورژانس مورد تعرض قرار گرفتند افزود: حمله به پرسنل اورژانس و پایگاه‌ها و خودروهای اورژانس در هیچ جای دنیا و حتی در جنگ‌ها متعارف نیست و مذموم است. در حوادث ترافیکی شهری ۴۵۱ مورد و در حوادث ترافیکی جاده‌ای، ۳۸۸ مورد پس از اقدامات اولیه درمانی از سوی تیم‌های امدادی اورژانس به مراکز درمانی استان فارس منتقل و بستری شدند. بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است. برچسب‌هااعتراض‌های خیابانی سازمان اورژانس کشور اعتراضات بنزین آمبولانسپروندهٔ خبریناآرامی و اعتراض‌ها به تغییر قیمت بنزین
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
علی نیا تصریح کرد: خوشبختانه نظام مهندسی ساختمان مازندران با بیش از ۳۵ هزار عضو بوده که از این تعداد ۱۴ هزار نفر دارای پروانه اشتغال هستند و زمینه خدمات‌دهی خوبی برای استان دارند که یکی از استان‌های پیشرو در کشور هستیم. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: این سازمان در هفت رشته تخصصی عمران، معماری، ترافیک، شهرسازی، نقشه برداری، برق و مکانیک وظیفه طراحی همه پروژه‌ها و همچنین نظارت فعالیت مجریان ذیصلاح را نیز بر عهده دارد. علی نیا گفت: مازندران از جمله استان‌هایی است که دارای گسل‌های فراوان بوده و باید آگاهی لازم جهت شرایط زمین و حوادثی نظیر سیل و زلزله صورت گیرد و سازمان نظام مهندسی نیز آمادگی دارد تا اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار دهد. امیدواریم با تعامل بیشتر با اصحاب رسانه بتوانیم رسالتمان که داشتن ساختمانی ایمن است را داشته باشیم. نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران تا ساعت ۲۰ شب جمعه یکم آذر ماه در محل مرکز نمایشگاهی سعید در کیلومتر ۱۸ جاده خزرآباد - ساری دایر است.
کرد آنلاینکرد آنلاین8 ساعت قبل
عصر کرد - شیراز - رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان اینکه اغتشاشگران ۲۰ میلیارد ریال به اورژانس فارس خسارت زدند اعلام کرد: در حوادث اخیر، ساختمان پایگاه و آمبولانس‌های اورژانس شهر صدرا کاملا تخریب شد و به ۱۰ خودروی اورژانس در شیراز آسیب کلی رسید. رئیس مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی فارس با بیان ابنکه در حوادث اخیر همچنین برخی از ماموران اورژانس مورد تعرض قرار گرفتند افزود: حمله به پرسنل اورژانس و پایگاه‌ها و خودروهای اورژانس در هیچ جای دنیا و حتی در جنگ‌ها متعارف نیست و مذموم است. در حوادث ترافیکی شهری ۴۵۱ مورد و در حوادث ترافیکی جاده‌ای، ۳۸۸ مورد پس از اقدامات اولیه درمانی از سوی تیم‌های امدادی اورژانس به مراکز درمانی استان فارس منتقل و بستری شدند. بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است. برچسب‌هااعتراض‌های خیابانی سازمان اورژانس کشور اعتراضات بنزین آمبولانسپروندهٔ خبریناآرامی و اعتراض‌ها به تغییر قیمت بنزین
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز8 ساعت قبل
وی افزود: ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی، پل کلاک نیمه سنگین است. رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در محور‌های استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کرمان بارش برف و باران را شاهد هستیم و همچنین در محور‌های استان‌های اصفهان، گیلان، گلستان، خراسان شمالی و سمنان بارش باران را شاهد هستیم و برای تردد در محور‌های کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. سرهنگ رحمانی تصریح کرد: محور‌های مسدود شریانی قدیم پلدختر-خرم آباد و شهداد-نهبندان مسدود هستند. وی افزود: کمربندی دهلران مسدود است و تردد از داخل شهر دهلران انجام می‌شود. رئیس مرکز اطلاعات کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، شهداد-اندوهجرد، سی سخت-پادنا، وازک-بلده، گنجنامه-تویسرکان، پونل-خلخال و ساری-گهرباران به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.
ایسناایسنا9 ساعت قبل
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بارش برف و باران در بیشتر جاده‌های کشور خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان خراسان رضوی، فیروزکوه، مازندران، محور کیاسر- سمنان، محور توسکستان- شاهرود، گلستان، یزد، شیراز، محور بافق- کرمان و کرمان- ایرج، محور بجنورد-آستانه در گردنه امین الله، محور بیرجند- قاین و بیرجند سربیشه شاهد بارش برف هستیم. وی افزود: تردد در محور توسکستان- شاهرود تنها با داشتن زنجیر چرخ امکان پذیر است. رحمانی ادامه داد: در اغلب محورهای استانهای گیلان، مازندران، یزد، خراسان جنوبی، کرمان و محور جاسک- هرمزگان شاهد بارش باران هستیم همچنین مه گرفتگی و کاهش دید در استان‌های اردبیل، سمنان، خراسان جنوبی و ارتفاعات خراسان شمالی را شاهد هستیم. وی تاکید کرد: در محور قزوین- رشت و قزوین- کرج نیز شاهد مه گرفتگی هستیم.
قدس آنلاینقدس آنلاین10 ساعت قبل
عملیات سوخت رسانی به خودروها در جایگاه‌های سوخت کشور با آرامش کامل و بدون وقفه ادامه دارد. ‌ اقتصاد/ فرزانه غلامیعملیات سوخت رسانی به خودروها در جایگاه‌های سوخت کشور با آرامش کامل و بدون وقفه ادامه دارد. وی همچنین کاهش مصرف بنزین را در مجموع رد میکند و می‌گوید: تنها احتیاط مردم و امید به لغو مصوبه، کاهش مصرف را در روزهای اول در پی داشت که این کاهش در دیروز و امروز جبران شده است! کارگر دیگری هم میگوید: با اینکه در ساعات ابتدایی سهمیه بندی، جایگاه‌ها با تقاضای بیشتری مواجه شدند اما اغلب شاهد شکل گیری صفهای طولانی نبودیم و بدون وقفه باک خودروها پر میشد. در شرایطی که گفته شد مصرف بنزین در تابستان امسال به بالای ۱۰۰ میلیون لیتر در روز افزایش یافته بود، بیم آن میرفت ایران در سال آینده به واردکننده بنزین تبدیل شود.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی دادگستری تعیین شد. به گزارش ایسنا، در اجرای ماده ۲۹ قانون کانون کارشناسان رسمی دادگستری مصوب ۱۳۸۱/۰۱/۱۸ مجلس شورای اسلامی و به پیشنهاد شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، «تعرفه دستمزد کارشناسان رسمی دادگستری»، به شرح مواد آتی است. تبصره منظور از کانون در این تعرفه، کانون کارشناسان رسمی دادگستری و منظور از مرکز، مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه می‌باشد. رئیس شورای عالی کانون، گزارش تعیین تعرفه کارشناسی­های مشمول این تبصره را، به صورت ماهانه به رئیس قوه قضاییه گزارش می‌کند. ۲ تعرفه دستمزد کارشناسان رشته معادن مربوط به ارزیابی ذخائر معدنی (احتمالی ممکن قطعی) طبق ماده ۱۱ این تعرفه خواهد بود.
رکنارکنا11 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی را اعلام کرد. سرهنگ رحمانی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۲۹ ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۸/۰۹/۰۲ از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره محور کرج- چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس کماکان ممنوع می‌باشد. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۹۸/۰۹/۰۱ تا ساعت ۲ روز شنبه ۹۸/۰۹/۰۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. سرهنگ رحمانی درباره محور هراز افزود: تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است.

به انتهای لیست رسیدید