ترافیک

ترافیک پایان سال

68+
الفالف1 ماه قبل

فیلم/ آیا طرح ترافیک ۹۷ باعث کاهش ترافیک شد؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در برخی از محدوده‌های محور هراز و فیروزکوه هستیم. به گفته رییس پلیس راه شرق استان تهران، در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز در محدوه آبعلی ترافیک سنگین و در ادامه مسیر تهران- آمل در محدوده‌های بومهن پردیس نیز ترافیک نیمه سنگین است. وی ادامه داد: ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز عادی و روان گزارش شده است.
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در محور هراز در مسیر شمال به جنوب در محدوده آبعلی سنگین است، اظهار داشت: در ادامه همین مسیر و در محور بومهن- تهران محدوده پلیس راه جاجرود نیز ترافیک سنگینی را شاهد هستیم. رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: در آزادراه پردیس- تهران و نیز محور پلور- آبعلی محدوده سه راهی مشائ نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم. وی ترافیک در محور فیروزکوه محدوده گیلاوند را نیز پر حجم خواند و گفت: هم اکنون ترافیک در محور تهران- مشهد، در محدوده استان تهران یعنی تا ایوانکی نیمه سنگین است، در محور حرم تا حرم نیز شاهد تردد پر حجم اما روان خودروها هستیم. رئیس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در برخی از مقاطع محور تهران- ورامین نیز ترافیک پر حجم گزارش شده است.
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده مشاء سنگین است، گفت: رانندگان باید با صبر و حوصله بیشتر و بدون تعجیل در این محور به رانندگی بپردازند. وی وضعیت ترافیکی دیگر محورهای شرق استان تهران از جمله محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و حرم تا حرم را عادی و روان خواند و گفت: رانندگان عزیز قبل از حضور در محورهای مواصلاتی از وضعیت ترافیکی راه‌ها اطلاع حاصل و با مدیریت زمان برنامه ریزی سفر از معطل شدن در ترافیک طولانی جلوگیری کنند.
مهرمهر4 هفته قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور هراز در مسیر شمال و محدوده مشاء هستیم. محبی با اشاره به اینکه ترافیک در محور فیروزکوه و مسیر شمال نیز پر حجم اما روان است، افزود: در آزادراه حرم تا حرم و نیز امام رضا (ع) شاهد تردد روان خودروها هستیم. وی از مسافران خواست، برای تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر حتما همراه خود زنجیر چرخ و تجهیزات لازم به همراه داشته باشند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
رییس پلیس‌راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محور فیروزکوه خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه هستیم. محبی در ادامه با بیان اینکه محور هراز همچنان مسدود است گفت: بر اساس بارش‌های اخیر شاهد سقوط سنگ در این محور بودیم که در نهایت برای ایمنی مسافرین این محور بسته شد. رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه ترافیک سنگین است و ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز پر حجم گزارش می‌شود. محبی علت بیشترین تصادفات را خستگی و خواب آلودگی دانست و از رانندگان خواست قبل از آغاز بازگشت از سفر، استراحت کافی داشته باشند و در طول مسیر در صورت بروز خستگی در نقاط ایمن توقف کنند، لذا ا ز رانندگان درخواست می‌شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.
تابناکتابناک3 هفته قبل
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور در روز دهم فروردین‌ماه را تشریح کرد. به گزارش مهر، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ۱۱ شنبه ۱۰ فروردین را اعلام کرد: در محور کرج-چالوس به خصوص در (ارتفاعات) شاهد بارش برف هستیم. همچنین در استان‌های اردبیل و گیلان (اکثر محورها) و آذربایجان شرقی (محورهای اهر-تبریز و مرند-تبریز) شاهد بارش باران هستیم. در اکثر محورهای استان اردبیل مه گرفتگی داریم. وضعیت ترافیکی محورهای اصلی کشور نیز به شرح زیر است:۱- محور کرج-چالوس محدوده‌های سد کرج تونل ۵ و تونل ۷ و تونل تکاور در هر دو مسیر نیمه سنگین۲- آزادراه‌های تهران-کرج۳- کرج-قزوین۴ -محور هراز (در هر دو مسیر) ۵- محور فیروزکوه (در هر دو مسیر) ۶- آزادراه تهران- قم۷- آزادراه قزوین-رشت طول محور پر حجم و روان۸- محور سمنان –دامغان در هر دو مسیر طول محور پرحجم و روانسایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص برداشته شدن طرح ترافیک از روزهای پنجشنبه و استقبال یا انتقاداتی که برخی شهروندان در این باره مطرح کرده‌اند، پیشنهاد کرد که در این باره نظرسنجی عمومی انجام شود. علی پیرحسینلو در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد وضعیت ترافیک روزهای پنجشنبه در محدوده طرح ترافیک در پی حذف اجرای این طرح در این روز، گفت: بر اساس مطالعات پیشین طرح ترافیک مقرر شده بود که به جای یک روز در هفته توقف اجرای طرح، برای دو روز در هفته طرح ترافیک اجرا نشود تا مردم بتوانند در پایان هفته بدون پرداخت هزینه در محدوده طرح ترافیک تردد کنند و به پیگیری خرید یا کارهای شخصی‌اشان بپردازند. پیر حسینلو با بیان اینکه در مجموع شاهد آن هستیم که به طور متوسط حدود ۳۰ درصد حجم ترافیک در محدوده طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه نسبت به روزهای مشابه سال قبل که طرح ترافیک برقرار بود، افزایش یافته است، افزود: این حجم ترافیک در مجموع به نفع شهر و هوای پایتخت نیست. با این حال به دلیل رونقی که به کسب و کار واقع در محدوده طرح داده است، کاسبان و مشتریان از این موضوع راضی هستند؛ هرچند این شرایط باعث نارضایتی ساکنان محدوده شده است که به دلیل افزایش ترافیک معابر محل زندگی خود، از عدم اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه گلایه‌مند هستند. از این رو پیشنهاد می‌کنم با نظرسنجی از عموم مردم اعم از ساکنان، مراجعان، کسبه و مشتریان بازار و حتی دیگر شهروندانی که خودروی شخصی استفاده نمی‌کنند اما در ترافیک ظهر روزهای پنجشنبه می‌مانند، در مورد نحوه اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه، تصمیم اتخاذ شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
توقف بی‌جا و پارک دوبله مینی‌بوس در کمتر از چند دقیقه ترافیک سنگینی را در پشت سر خود و روی پل شهدا به وجود آورد و همچنان سرنشینان اندک مینی‌بوس توجهی به ترافیک پشت سر خود نداشتند! پارک دوبله مینی‌بوس سفید رنگ همچون گلوله‌ای چربی که رگ‌های باریک قلب را مسدود می‌کند، خیابان باریک شهدای شرقی را مسدود کرده و یک سکته ترافیکی ایجاد کرده بود. پس از چند دقیقه راننده مینی‌بوس برگشت و بسیار خونسرد و بدون توجه به آزاری که به دیگر رانندگان رسانده بود محل را ترک نمود. با توجه به اینکه به‌جز مشکل باریکی خیابان‌ها، پارک دوبله بعضی رانندگان بی‌مبالات پاشنه آشیل و معضل اصلی ترافیک شهر محسوب می‌گردد، در صورتی که پلیس راهنمایی و رانندگی شهر حساسیت زیادی نسبت به «پارک دوبله» داشته باشد و سریعا با رانندگان خاطی برخورد نماید، ترافیک شهر روان‌تر خواهد شد. بی‌تردید با چنین شیوه‌ای و با برخورد جدی با رانندگان بی‌مبالات، از ترافیک سنگین به‌ویژه در نقاط مرکزی شهر کاسته می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محور هراز خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده مشاء سنگین است، گفت: رانندگان باید با صبر و حوصله بیشتر و بدون تعجیل در این محور به رانندگی بپردازند. وی وضعیت ترافیکی دیگر محورهای شرق استان تهران از جمله محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و حرم تا حرم را عادی و روان خواند و گفت: رانندگان عزیز قبل از حضور در محورهای مواصلاتی از وضعیت ترافیکی راه‌ها اطلاع حاصل و با مدیریت زمان برنامه ریزی سفر از معطل شدن در ترافیک طولانی جلوگیری کنند.
مهرمهر2 هفته قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محور فیروزکوه هستیم. محبی در ادامه با بیان اینکه محور هراز همچنان مسدود است گفت: بر اساس بارش‌های اخیر شاهد سقوط سنگ در این محور بودیم که در نهایت برای ایمنی مسافرین این محور بسته شد. رئیس پلیس راه شرق استان تهران افزود: در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه ترافیک سنگین است و ترافیک در محورهای دیگر شرق استان تهران نیز پر حجم گزارش می‌شود. محبی علت بیشترین تصادفات را خستگی و خواب آلودگی دانست و از رانندگان خواست قبل از آغاز بازگشت از سفر، استراحت کافی داشته باشند و در طول مسیر در صورت بروز خستگی در نقاط ایمن توقف کنند، لذا ا ز رانندگان درخواست می‌شود حین سفر دقت لازم را داشته باشند.
ایرناایرنا2 ماه قبل
وی درباره مشکلات افرادی که منزلشان در محدوده طرح ترافیک است گفت: محدوده طرح ترافیک را شورای عالی ترافیک تعیین می‌کند و ما در آن نقشی نداریم. رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: شورای شهر تنها عوارض محدوده را تعیین می‌کند که این عوارض نیز به دلیل کسب درآمد نیست و به منظور کاهش آلودگی هوا تعیین می‌شود. هاشمی همچنین درباره بسیاری از مصوبات دوره‌های قبل شورای اسلامی شهر تهران که اجرا نشده و مسکوت مانده است، اظهارداشت: کمیته تنقیح مصوبات شورای شهر در حال بررسی مصوبات‌های دوره‌های گذشته شورای شهر هستند. رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به بازدید از خط ۶ مترو تهران اظهار داشت: تا آخر سال سه تا چهار ایستگاه از خط ۶ مترو تهران تا میدان شهدا قابل افتتاح است. رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: البته همواره در اسفند ماه تعدادی از ایستگاه‌های مترو به بهره برداری می‌رسد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
سرهنگ عباس اوتادی جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت و گو با خبر نگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی شهر تهران در صبح روز یک‌شنبه گفت: محور غرب به شرق بزرگراه همت از خروجی جنت آباد، محور جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) از گلاب، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم بعد از خروجی باکری و محور جنوب به شمال بزرگراه شیخ فضل الله تا خروجی جناح با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است. وی در ادامه افزود: محور جنوب به شمال بزرگره چمران حوالی آتی ساز، محور شرق به غرب بزرگراه بابایی قبل از خروجی نیروی زمینی، بزرگره آیت الله هاشمی رفسنجانی در محور غرب به شرق قبل از خروجی ستاری، محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ره) و در نهایت در بزرگراه ارتش اطراف میدان ارتش با حجم بار ترافیکی مواجه هستیم. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در برخی از محورهای ۱۰ استان کشور خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور گفت: با توجه به اتمام تعطیلات چندروزه در کشور، پیش‌بینی می‌کنیم محورهای مواصلاتی به استان تهران از عصر امروز پرحجم شود؛ در حال حاضر نیز ترافیک در مسیرهای شمال به جنوب هراز و چالوس نیمه‌سنگین است؛ همچنین در محدوده گردنه گدوک ترافیک سنگین گزارش شده است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: هم‌اکنون بارش برف را در برخی از محورهای استان کرمان، همدان، مرکزی، قم، کرمانشاه، چهارمحال‌وبختیاری، لرستان، مازندران و کهگیلویه‌وبویراحمد و ارتفاعات فیروزکوه شاهد هستیم لذا این محورها لغزنده هستند و رانندگان برای تردد حتما زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی همراه داشته باشند تا با مشکل مواجه نشوند. رحمانی با تأکید بر اینکه تردد از برخی از محورهای کوهستانی و برف‌گیر فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است، درباره محورهای مسدود در کشور نیز اظهار کرد: محور شمشک- دیزین در استان تهران، اولنگ- شاهرود در استان گلستان، تویسرکان- همدان در استان همدان، پونل- خلخال در استان گیلان، سروآباد- پاوه در استان کردستان و رامهرمز- بهبهان در استان خوزستان به‌دلیل کولاک و یخ‌زدگی، آبگرفتگی، ریزش کوه و ناایمن بودن تا اطلاع ثانوی مسدود است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که قصد سفر به محورهای کوهستانی دارند، از تکمیل بودن سوخت خودروی خود اطمینان کسب کنند تا درصورت گرفتاری در برف با مشکل مواجه نشوند.
فراروفرارو2 ماه قبل
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران وضعیت ترافیکی در محور هراز مسیر جنوب به شمال را پرحجم اعلام کرد. به گزارش مهر، محسن هاشمی اظهار داشت: با توجه به تصاویر دریافتی از سامانه‌های هوشمند و گزارش راهداران، در حال حاضر تردد در محور هزار مسیر جنوب به شمال پرحجم و وضعیت ترافیک در دیگر مناطق و راه‌های استان عادی و روان است. وی درباره وضعیت جوی استان افزود: بارش یا مداخالات جوی خاصی گزارش نشده و وضعیت هوا صاف تا نیمه ابری است. هاشمی ادامه داد: محور وازک به بلده به دلیل عدم ایمنی در فصل سرما و زمستان مسدود است و تردد از مسیر‌های جایگزین هراز – دواب یا کندوان -پل زنگوله انجام می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد. سرهنگ نادر رحمانی گفت: ترافیک در محورهای اصلی مواصلاتی کشور به صورت روان است. وی همچنین درباره وضعیت جوی راه‌های کشور گفت: در اغلب محورهای گیلان، کرمانشاه، بردسکن-کاشمر، کاشمر- تربت حیدریه، خراسان رضوی، کاشان- قم، اصفهان، رامسر، مازندران، همدان- بروجرد، همدان- ملایر، خمیر، کهورستان، هرمزگان و لارستان در استان فارس بارش باران وجود دارد. همچنین در محور مراغه- هشترود در آذربایجان شرقی نیز بارش برف مشاهده می‌شود. رحمانی افزود: مه گرفتگی همراه با کاهش دید در اغلب محورهای اردبیل و آذربایجان غربی وجود دارد.
افتصادنیوزافتصادنیوز4 هفته قبل
اقتصادنیوز: سرهنگ هادی امیدوار عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون در مسیر نیشابور به مشهد، آزاد راه شهید شوشتری به مشهد و چناران به مشهد ترافیک سنگین است و تردد خودروها به کندی انجام می‌شود. وی اضافه کرد: در مسیر تربت حیدریه به مشهد و مشهد به نیشابور نیز ترافیک پرحجم است. رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: وضعیت جوی نیز در استان عادی است و تمام راههای خراسان رضوی باز است. خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که شش هزار و ۴۲۳ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
توسعه این سیستم چهار سال به طول انجامیده و هدف از ایجاد آن این است که امنیت پرواز پهپادها تأمین شود. حال این پروژه در آخرین مرحله خود است. استفاده از این فناوری‌ها به ناسا کمک می‌کند که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را با خیالی آسوده‌تر در شهرهای شلوغ انجام دهد. قرار است آخرین مرحله این پروژه از ماه مارس تا ژوئن سال جاری در شهر «رینو» (Reno) پیگیری شود. از ماه ژوئن و ژوئیه نیز آزمایش سیستم در «کورپس کریستی» (in Corpus Christi) دنبال خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: آمد و شد خودروها در محور «هراز» از جنوب به شمال در طول مسیر سنگین گزارش شده و وضعیت جوی در این محور در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم. وی با اشاره به وضعیت ترافیک در محور کندوان، اظهار کرد: در این محور ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و وضعیت جوی در ارتفاعات با بارش برق همراه است. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: وضعیت ترافیک در محور «سوادکوه» نیز نیمه سنگین بوده و وضعیت جوی ابری است. سرهنگ قدمی با بیان اینکه به دلیل ناپایداری و لغزندگی جوی، تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کوهستانی استان به کندی انجام می‌شود، افزود: به علت بارش سنگین برف در محور «کیاسر- سمنان» این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است. مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
فراروفرارو3 هفته قبل
رئیس پلیس راه استان گیلان از کشته شدن یک نفر و مصدومیت ۳ تن در اثر برخورد خودروی سواری ال ۹۰ با یک دستگاه سواری بنز در محور «رودبنه - انبارسر» شهرستان لاهیجان خبر داد. سرهنگ حسین محمدپور در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای برون شهری گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک خودروها در جاده‌های اصلی گیلان به ویژه محور منجیل – رودبار، رشت - قزوین و آستارا – اردبیل عادی و روان است. رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه با توجه به بارش باران و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان با سرعت مطمئنه برانند، افزود: مرحله دوم محدودیت‌های ترافیکی در جاده رشت - قزوین و آستارا – اردبیل از ۹ فرودین اجرا می‌شود. سرهنگ محمدپور ادامه داد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور «رودبنه - انبارسر» شهرستان لاهیجان بلافاصله ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند. سرهنگ محمدپور گفت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی سواری ال ۹۰ اعلام کردند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
سرهنگ رضا گودرزی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بار ترافیکی درخط شمالی آزادراه تهران - کرج از محدوده پل کلاک تا پل فردیس و درآزادراه کرج -قزوین از محدوده پل فردیس تا مهرویلا سنگین است. وی اضافه کرد: همچنین همچنین درخط جنوبی آزاد راه کرج - قزوین ازمحدوده استاندارد تا پل فردیس و درآزادراه تهران - کرج از محدوده پل فردیس تا کلاک سنگین گزارش شده است. گودرزی افزود: وضعیت ترافیک در دو خط شمالی و جنوبی جاده کرج -چالوس نیز نیمه سنگین است. استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است. نیمی از جاده ۱۵۰ کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر درحوزه استان مازندران است.
رکنارکنا2 هفته قبل
البرز سرهنگ رضا گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز در رابطه با آخرین وضعیت راه‌های این استان گفت: هم اکنون وضعیت تردد خودروها در تمام محورهای مواصلاتی این استان اعم از آزادراهی، بزرگراهی و درون استانی عادی و روان است. همچنین مسیر جاده کرج - چالوس که شب گذشته برای ساعاتی به سمت شمال بازگشایی شده بود، مجددا از ساعت ۷ صبح امروز حرکت خودروها به سمت شمال بسته شد. رئیس پلیس راه استان البرز اظهار کرد: یکطرفه بودن این مسیر از شمال به سمت جنوب (کرج) تا ساعت ۲ بامداد فردا ادامه دارد. استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است. نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس در حوزه استان البرز و نیمی دیگر در حوزه استان مازندران است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 هفته قبل
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: برای کاهش بار ترافیکی و جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار، جاده کرج – چالوس یک طرفه است. مهرداد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری مستقر در محورهای مواصلاتی البرز، در حال حاضر تردد از کرج به سمت چالوس امکان پذیر نیست. وی ادامه داد: با توجه به یک طرفه شدن جاده چالوس، شاهد ترافیک سنگین در اکثر نقاط محور چالوس به کرج هستیم که پیش بینی می‌شود این وضعیت تا پایان تعطیلات نوروز ادامه داشته باشد. این مسئول خاطر نشان کرد: با پایان سفرهای نوروزی و بازگشت مسافران وضعیت تردد در این محور به حالت عادی بازمی‌گردد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به وضعیت سایر محورها گفت: تردد در سایر محورهای ومواصلاتی استان به صورت عادی در جریان است و ترافیکی مشاهده نمی‌شود.
مهرمهر3 ماه قبل
سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور هراز در مسیر شمال به جنوب محدوده‌های مشاء، بومهن، آبعلی و جاجرود هستیم و مابقی محور نیز ترافیک پرحجم دارد. محبی افزود: ترافیک در محور فیروزکوه و امام رضا (ع) عادی و روان است، اما در محدوده تهران به پاکدشت، در هر دو مسیر رفت و برگشت، شاهد ترافیک پر حجم هستیم. رییس پلیس راه شرق استان تهران از رانندگان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از ایجاد حوادث احتمالی برای خود و سرنشینان خودرو جلوگیری کنند. وی گفت: در حال حاضر بارش‌ها در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران قطع شده است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محدوده پیست آبعلی محور هراز خبر داد. سرهنگ سیاوش محبی درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان این که ترافیک در محور هراز محدوده پیست آبعلی سنگین است، اظهار داشت: در مابقی این محور شاهد تردد پرحجم خودروها هستیم. وی با بیان این که ترافیک در محور فیروزکوه محدوده گیلاوند نیز پر حجم و در مابقی مسیر روان است، گفت: از رانندگان می‌خواهیم، که هنگام تردد در مسیرهای پر ترافیک، صبر و حوصله بیشتری داشته باشند، تا شاهد حادثه ناگواری نباشیم. رئیس پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: در محور امام رضا (ع) و حرم تا حرم نیز شاهد ترافیک عادی و روان در طول مسیر هستیم.
ایرناایرنا3 هفته قبل
علاوه بر این ترافیک در محور کندوان حد فاصل تونل تا پل زنگوله در محدوده مازندران و حد فاصل سد کرج تا تونل شماره پنج در محدوده استان البرز سنگین است. سرهنگ علیرضا قدمی به ترافیک سنگین محور کندوان اشاره کرد و افزود: برغم ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت در جاده کندوان محدودیت ترافیکی اعمال نشد اما در شرایط لزوم امکان اعمال محدودیت وجود دارد. وی اعلام کرد: هم اکنون ترافیک در محور کندوان در بیشتر نقاط به صورت دوطرفه پرحجم و از مرزن آباد تا تونل کندوان سنگین است. سرهنگ قدمی گفت: مسافرانی که از مسیر جاده هراز تردد می‌کنند هم در محدوده پارک جنگلی آمل، گزنک و محدوده وانا تا پلور ترافیک سنگین را شاهد خواهند بود. وی با اظهار این که تردد در محدوده زیرآب جاده فیروزکوه هم نیمه سنگین و بقیه نقاط این محور پرحجم است، گفت: ترافیک در محور کیاسر در محدوده ساری تا تاکام نیمه سنگین و در باقی مسیر پرحجم است.
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی شهر تهران در صبح روز شنبه گفت: محور غرب به شرق بزرگراه همت بعد از جنت‌آباد، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم از کاشانی، محور غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی قبل از ستاری، محور غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل الله از خروجی جناح و در محور غرب به شرق آزادی نیز از استاد معین با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است. ­وی افزود: محور جنوب به شمال نواب از چراغی، بزرگراه زین الدین در محور شرق به غرب روی پل امام علی (ع)، در محور جنوب به شمال چمران بعد از بوستان گفتگو، در محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) از گلشن دوست با حجم بار ترافیکی صبحگاهی مواجه هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، ‌سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در رابطه با اجرای طرح زوج و فرد اظهار کرد: از صبح روز شنبه ۱۷ فروردین ماه طرح ترافیک به مانند گذشته اجرا می‌شود. بیشتر بخوانید تغییرات طرح ترافیک سال ۹۸ اعلام شد +جدو لوی افزود: ساعت اجرا طرح ترافیک به مانند گذشته است و هیچ تغییری در زمان اجرای طرح و محدوده طرح صورت نگرفته است. سرهنگ رازقی بیان کرد: طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۹ در همان محدوده همیشگی خود اجرا خواهند شد.
الفالف1 ماه قبل
گروه اجتماعی الف، ۱۷ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۹ ۳۹۷۱۲۱۷۱۶۲سرهنگ سیاوش محبی در گفتگو با مهر درباره آخرین شرایط جوی و ترافیک محورهای مواصلاتی شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده مشاء سنگین است، اظهار داشت: مابقی این محور ترافیک پرحجمی را تجربه می‌کند و رانندگان باید با صبر و حوصله بیشتر و بدون تعجیل در این محور به رانندگی بپردازند. وی وضعیت ترافیکی دیگر محورهای شرق استان تهران از جمله محورهای فیروزکوه، امام رضا (ع) و حرم تا حرم را عادی و روان خواند و گفت: رانندگان عزیز قبل از حضور در محورهای مواصلاتی از وضعیت ترافیکی راه‌ها اطلاع حاصل و با مدیریت زمان برنامه ریزی سفر از معطل شدن در ترافیک طولانی جلوگیری کنند.

به انتهای لیست رسیدید