تربیت بدنی

تربیت بدنی

ایسناایسنا10 ساعت قبل
آفلاتوکسین؛ ادعایی بی‌اساس، آفلاتوکسین شیر در آمریکا ۵ برابر استانداردهای ایران، وام مسکن دو جانبه برای فرهنگیان، برف، دومین عامل بهبود کیفیت هوا و واکنش رییس پلیس پایتخت به حذف میزبانی ایران از رقابت‌های فوتبال از مهمترین اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است. به گزارش ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۳۰ دی) ۵۳ خبر، مصاحبه و گزارش را منتشر کرده که در ادامه برخی از آن‌ها آورده شده است. وی در مورد مکان‌یابی آرامستان‌ جدید در تهران گفت: مکان‌یابی گورستان جدید برای تهران در دستور کار کارشناسان معاونت شهرسازی و سازمان بهشت زهرا (س) قرار دارد. آفلاتوکسین شیر در آمریکا ۵ برابر استانداردهای ایراندکتر جلال‌الدین میرزای رزاز - رییس انجمن تغذیه کشور - ضمن مقایسه میزان مجاز وجود آفلاتوکسین در شیر در ایران با دیگر کشورها گفت: میزان مجاز آفلاتوکسین در شیر در آمریکا پنج برابر استانداردهای ایران است. پس از آن بارش برف بهترین عامل برای از بین بردن آلاینده‌های هوا است و بارش باران نیز پس از این دو تاثیر مطلوبی بر کیفیت هوا دارد.
ایرناایرنا11 ساعت قبل
دکتر علی کاشی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا افزود: به منظور استفاده از همه ظرفیت‌های ملی و توسعه ارتباطات بین‌المللی، تقویت گروه‌های پژوهشی پژوهشگاه علوم ورزشی با بهره‌مندی از خدمات ۳۹ عضو هیات علمی از ۲۳ دانشگاه داخل و خارج از کشور محقق شده است. وی بیان داشت: یکی از مأموریت‌های پژوهشگاه علوم ورزشی، ایجاد زمینه و بستر مناسب برای فراهم آوری فضایی است که سرمایه‌های علمی ورزش کشور، بتوانند در سایه تعامل و مشارکت فعال از یک‌سو در تصمیم‌سازی‌ها و ترسیم خط مشی توسعه پژوهشی و علمی ورزش کشور و از سویی دیگر در انجام پژوهش‌های کاربردی و ایجاد، تسهیل و کاربرد دانش نقش‌آفرینی نمایند. معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی اظهار داشت: براساس این رسالت و با توجه به نقش و تکالیف پژوهشگاه به‌ عنوان یک سازمان با مأموریت‌های ملی، تلاش شده تا از همه ظرفیت‌های ملی در گروه‌های پژوهشی این مجموعه استفاده شود. وی گفت: در حال حاضر، پژوهشگاه تربیت‌بدنی با بهره‌گیری از ظرفیت اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های داخل کشور در گروه‌های آسیب‌شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی، روانشناسی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی و مدیریت ورزشی با برخی دانشگاه‌های کشور ارتباط برقرار نموده و از اعضاء هیات علمی این دانشگاه‌ها برای توسعه دانش علوم ورزشی دعوت به همکاری کرده است. کاشی اظهار امیدواری کرد با توسعه فضای همکاری با دانشگاه‌ها و بهبود تعامل با اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های کشور بتوانیم در توسعه جایگاه این رشته، برای افزایش ارایه خدمت در جامعه گام‌های ارزشمندی برداریم.
مهرمهر13 ساعت قبل
صدیقی گفت: در فرایند برگزاری المپیاد از ظرفیت‌های دانشجویی به ویژه نیروهای داوطلب برای امور اجرایی استفاده شود تا زمینه تربیت و آموزش نسل آینده مدیریت ورزشی فراهم گردد. رئیس دانشگاه گیلان: نگاه دانشگاه گیلان به رویداد المپیاد یک نگاه فرهنگی استاحمد رضی رئیس دانشگاه گیلان نیز در آیین انعقاد تفاهم نامه برگزاری پانزدهمین المپیاد ورزش قهرمانی دانشجویان اظهار داشت: نگاه دانشگاه گیلان به رویداد المپیاد یک نگاه فرهنگی است و آن را بستری برای تقویت کار تیمی، همکاری و رقابت سالم در بین دانشجویان می‌داند. وی افزود: فرآیند اجرایی المپیاد ورزش قهرمانی از مدتها پیش در دانشگاه گیلان آغاز شده است و استانداری گیلان به تمام ادارات این استان زمینه‌های همکاری در برگزاری آن را ابلاغ کرده است. مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان پیشنهاد کرد همانند رویدادهای فدراسیون جهانی ورزش‌های دانشگاهی (فیزو) در هنگام برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان سمپوزیوم علمی این رویداد با شرکت محققان ورزشی، سرپرستان تیم‌ها و اعضای فنی برگزار شود که در این راستا پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی می‌تواند کمک کند. به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان تیر و مرداد سال آینده در ۱۴ رشته ورزشی در بخش دختران و ۱۸ رشته ورزشی در بخش پسران به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.
ایسناایسنا14 ساعت قبل
لغو حضور ظریف در نشست داووس/ ملاقات نمایندگان رد صلاحیت شده با اعضای شورای نگهبان/ دفاع ظریف از عملکرد خود/انتقادات به تصمیم AFC و … در صدر اخبار مورد توجه و پر بازدید مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید در این گزارش مرور کنید. چرا با انحراف رد صلاحیت‌شدگان در دوره نمایندگی آن‌ها برخورد نشده است؟ طرح پرسشی از سوی علی نجفی توانا در رابطه با رد صلاحیت نمایندگان نیز از خبر‌های پر بازدید بود. تصمیم AFC در مورد ایران سیاسی است/از حقوقمان دفاع می‌کنیماظهارات بهروز نعمتی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره تصمیم AFC نیز مورد توجه مخاطبان بود. به گزارش ایسنا به نقل از آر. تی. ال تودی، فرانسوا فیلیپ شامپانی گفت: دراین رابطه با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان رایزنی کرده است. این دی ماه پرحادثهگزارش ایسنا با عنوان «این دی ماه پرحادثه» هم از خبرهای پربازدید امروز بود.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/اردبیل معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در ایام مبارک دهه فجر سالجاری یک هزارو ۱۱۰ نفر دانش‌آموز در مسابقات ورزشی شرکت می‌کنند. منصور صاحب امروز ۳۰ دی ماه در جلسه تشریح برنامه‌های آموزش و پرورش ویژه دهه فجر با گرامیداشت فرارسیدن ایام‌الله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: برنامه‌های پیشنهادی اجرایی در بخش ورزش مدارس ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر به مناطق نوزده گانه استان اردبیل ارسال شده است. وی خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی دانش‌آموزان با حضور ۳۵۰ دانش‌آموز دختر در چهار رشته ورزشی و ۷۶۰ دان‌ آموز پسر در هشت رشته ورزشی از مناطق نوزده گانه با همکاری هیات ورزش دانش‌آموزی استان از ۱۰ بهمن تا ۲۳ بهمن ماه برگزار خواهد شد. صاحب گفت: همکاران آموزش و پرورش استان همچنین در مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان ادارات استان اردبیل که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت. وی دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و حضور در مزار شهدای ورزشکار را از دیگر برنامه‌های این معاونت در ایام دهه فجر عنوان کرد.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات با تاکید بر لزوم عدم دخالت دولت در موضوع تصمیم AFC گفت: به این دلیل که مسائل سیاسی نباید وارد مسائل ورزشی شود، دولت نباید اقدامی در خصوص تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام دهد و فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک به عنوان نهادهای مردمی که جایگاهی سیاسی ندارند باید از حقوق مردم دفاع کنند. محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره تصمیم اخیرکنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) مبنی بر محرومیت باشگاه‌های ایرانی در میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با تاکید بر اینکه این تصمیم صد درصد سیاسی است، اظهار کرد: محتوا و همزمانی اتخاذ و اعلام تصمیم AFC با فشارهای بی سابقه‌ی سیاسی که این روزها در سطح دنیا از سوی کشورهای آمریکا و متحدان اروپایی او علیه ایران وارد می‌کنند، نشان از سیاسی بودن این تصمیم است. همچنین تردد هواپیماهای خارجی نیز به صورت عادی در حال انجام و امنیت کشور تامین است. از نظر حقوقی فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک به عنوان نهادهای مردمی که جایگاهی سیاسی ندارند باید از حقوق مردم دفاع کنند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
ساخت آن فیلم به تعویق افتاد و در این فاصله بعد از شرکت در یک امتحان ورودی، به مدرسه بازیگری تئاتر ملی فرانسه راه پیدا کرد. یک اعلان دیگر او را به دنیای نمایش کشاند؛ تئاتر ملی فرانسه تعدادی سیاهی لشگر می‌خواست. بازیگری را در سینما، تلویزیون و تئاتر تجربه کرد اما این حرفه، ارضایش نمی‌کرد. شعبده باز صحنهبه بهانه‌ی تولد علی رفیعی که در دی ماه بود از رضا کیانیان می‌خواهیم به عنوان بازیگری که در چند اثر از علی رفیعی بازی داشته است، از ویژگی‌های همکاری با این هنرمند بگوید. علی رفیعی اما از همان آغاز که به نمایشی فکر می‌کند، به طراحی صحنه آن می‌اندیشد و بعد از آن به بازی‌ها و میزانسن می‌رسد.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
ساخت آن فیلم به تعویق افتاد و در این فاصله بعد از شرکت در یک امتحان ورودی، به مدرسه بازیگری تئاتر ملی فرانسه راه پیدا کرد. یک اعلان دیگر او را به دنیای نمایش کشاند؛ تئاتر ملی فرانسه تعدادی سیاهی لشگر می‌خواست. بازیگری را در سینما، تلویزیون و تئاتر تجربه کرد اما این حرفه، ارضایش نمی‌کرد. شعبده باز صحنهبه بهانه‌ی تولد علی رفیعی که در دی ماه بود از رضا کیانیان می‌خواهیم به عنوان بازیگری که در چند اثر از علی رفیعی بازی داشته است، از ویژگی‌های همکاری با این هنرمند بگوید. علی رفیعی اما از همان آغاز که به نمایشی فکر می‌کند، به طراحی صحنه آن می‌اندیشد و بعد از آن به بازی‌ها و میزانسن می‌رسد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
حدود ۷۰ هزار دانش آموز در مدارس عادی در قالب طرح تلفیقی تحصیل می‌کنند. وی افزود: دانش‌آموزی که هوش‌بهرش پایین‌تر از حد نرمال باشد در مدارس خاص آموزش و پرورش استثنایی تحصیل می‌کند و در حال حاضر دانش آموزی با این ویژگی به صورت تلفیقی در مدارس عادی نداریم. ما ۸۰ هزار دانش‌آموز در مدارس استثنایی داریم. عظیم‌عراقی بر لزوم فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی اجتماعی برای افراد معلول تاکید کرد و گفت: مناسب‌سازی معابر شهری و همچنین فضا‌های آموزشی برای دانش آموزان معلول باید مورد توجه قرار گرفته و مرزبندی بین افراد سالم و معلول برداشته شود. دانش آموزان معلول باید با دانش آموزان عادی در کنار همدیگر درس بخوانند و رشد کنند.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
برخی‌ها کریمی را نامزد مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان قلمداد می‌کنند. حالا نبی به صورت نامحسوس به نظر می‌رسد که تحولات مربوط به انتخابات فدراسیون را زیر نظر خواهد گرفت. گفته می‌شود بهاروند و اطرافیانش منتظر تصمیم هیأت دولت درباره تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال که سال ١٣٩٠ تدوین شد، هستند. دوباره انتخابات و دوباره عزیزی خادمبه نظر می‌رسد شهاب عزیزی خادم یکی از چهره‌های تأثیرگذار انتخابات فوتبال باشد. او چهار‌سال عضو هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال بود و در هیأت‌مدیره باشگاه استقلال و پیکان هم سابقه کار دارد.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
منیژه عیسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص گرفتن دفتر هیئت گلف تهران و انتقال آن به فدراسیون بین‌المللی ورزش زنان مسلمان در مجموعه انقلاب اظهار داشت: از سال‌های دور و نزدیک به دو دهه است که با ورزش گلف و زیر مجموعه‌های آن آشنایی دارم و در مقاطع زمانی مختلف از دور و نزدیک شاهد روزهای گرم و سرد و فراز و فرودهای این ورزش مفرح و زیبا بوده‌ام. تنها زمین استاندارد گلف کشور در مجموعه ورزشی انقلاب واقع است که نقطه امید و مرکز تجمع دوست داران این رشته ورزشی است. وی در ادامه افزود: علاقمند هستم به مسئله تاریخی اشاره کنم. سال‌های دور شاهد آن بودیم که ساختمان فدراسیون گلف در مجموعه ورزشی انقلاب قرار داشت و تجهیزات گلف برای تمامی بازیکنان و برای دوره‌های آموزشی موجود بود که متاسفانه با کم لطفی مسئولین ورزش کشور و مجموعه انقلاب دفتر فدراسیون تعطیل و به مکانی خارج از این مجموعه منتقل شد و پس از آن در مقطعی طولانی ورزش گلف در سراشیبی قرار گرفت و بسیار ضعیف شد. مسئول کمیته‌های هیئت گلف استان تهران در پایان گفت: وظیفه خودم می‌دانم که از بوجود آمدن این اتفاق که قطعا باعث می‌شود ورزش گلف و زیر مجموعه‌های آن در شهر تهران ضعیف‌تر شود به هرنحو جلوگیری کنم و از مسئولین مربوطه در اداره کل تربیت بدنی استان تهران و فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران خواهشمندم از این امر جلوگیری بعمل آورند.

یک صندلی و ۷ مدعی؛ رئیس بعدی فدراسیون فوتبال کیست؟

4+
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
حدود ۷۰ هزار دانش آموز در مدارس عادی در قالب طرح تلفیقی تحصیل می‌کنند. وی افزود: دانش‌آموزی که هوش‌بهرش پایین‌تر از حد نرمال باشد در مدارس خاص آموزش و پرورش استثنایی تحصیل می‌کند و در حال حاضر دانش آموزی با این ویژگی به صورت تلفیقی در مدارس عادی نداریم. ما ۸۰ هزار دانش‌آموز در مدارس استثنایی داریم. عظیم‌عراقی بر لزوم فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی اجتماعی برای افراد معلول تاکید کرد و گفت: مناسب‌سازی معابر شهری و همچنین فضاهای آموزشی برای دانش آموزان معلول باید مورد توجه قرار گرفته و مرزبندی بین افراد سالم و معلول برداشته شود. دانش آموزان معلول باید با دانش آموزان عادی در کنار همدیگر درس بخوانند و رشد کنند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
شایعه‌ای عجیب فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داده‌است. بعد از استعفای عجیب مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال، شایعات مختلفی در خصوص جانشین او و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال شنیده شد، اما به تازگی شایعه‌ای جدید همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. گفته می‌شود، برخی از وزارت‌نشینان در حال فعالیت برای حضور مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان دولت روحانی در انتخابات فدراسیون فوتبال هستند! باید منتظر ماند و دید آیا واقعا سلطانی‌فر می‌خواهد رییس فدراسیون فوتبال شود یا نه؟ پیش‌ از این، در دولت محمود احمدی‌نژاد نیز به دستور رییس جمهور وقت، محمد علی‌آبادی، رییس سازمان تربیت بدنی در آن دوران، قرار بود رییس فدراسیون فوتبال شود، اما به واسطه دخالت سیاست در فوتبال، این طرح عقیم ماند و در نهایت کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال شد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا رییس ورزش چنین سودایی در سر دارد یا نه.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی گفت: به هیچ وجه نباید مقابل تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کوتاه بیاییم. به گزارش فوتبالی، سید مصطفی هاشمی طبا در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: حرکت‌های مقطعی جواب نمی‌دهد. رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است ایران کشور قدرتمندی در فوتبال قاره کهن است. نبود ایران در رویدادهای مختلف ابتدا موجب خسران کنفدراسیون آسیا خواهد شد. به همین دلیل شایسته است که برای دفاع از فوتبال ایران با این رای کنار نیاییم و مقاومت کنیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
تفاهم نامه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران در زمینه ارائه خدمات درمانی و ارزیابی سلامت به تمامی ورزشکاران دانشگاهی و همکاری‌های علمی و آموزشی به امضا رسید. به گزارش ایسنا، در نشستی که با حضور صدیقی، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در محل این سازمان برگزار شد، تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان امور دانشجویان وزارت علوم و فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران توسط محمد حسین علیزاده- مدیرکل تربیت بدنی، سازمان امور دانشجویان و مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی به امضا رسید. معاون وزیر علوم با اشاره به جمعیت بالای دانشجویان ورزشکار و اهمیت تندرستی نسل آینده کشور، همکاری دانشگاه‌ها با فدراسیون پزشکی ورزشی را مهم ارزیابی کرد و گفت: در طرح پایش سلامت و تندرستی که به صورت سراسری در دانشگاه‌ها انجام می‌شود، مساعدت فدراسیون پزشکی ورزشی بسیار مفید است. گفتنی است همچنین خلیلیان، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در آیین امضای این تفاهم نامه اظهار کرد: با توجه به اینکه در طول سال تعداد زیادی از دانشجویان در میادین ورزشی شرکت می‌کنند و خدای نکرده احتمال بروز هر گونه حادثه‌ای ورزشی وجود دارد، بنابراین با امضای این تفاهم نامه همکاری، دانشجویان ورزشکار ازخدمات فدراسیون پزشکی ورزشی در همه استان‌ها و دانشگاه‌ها می‌توانند بهره مند شوند. وی با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن این تفاهم نامه، گفت: باید با تشکیل کارگروه مشترک و امضای قراردادهای اجرایی آن را پیاده سازی کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای تعاملات برون سازمانی و ارتباط با بخش‌های مختلف ورزش کشور، تسری خدمات به بخش ورزش دانشگاهی را در دستور کار خود دارد. خلیلیان: دانشجویان ورزشکار سراسر کشور، از خدمات پزشکی ورزشی بهره‌مند می‌شوند. خلیلیان پس از امضای این تفاهم‎نامه گفت: با توجه به این‌که در طول سال تعداد زیادی از دانشجویان در میادین ورزشی شرکت می‌کنند و خدای نکرده احتمال بروز هرگونه حادثه ورزشی وجود دارد، لذا با امضای این تفاهم‌نامه همکاری، دانشجویان ورزشکار می‌توانند از خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی در همه استان‌ها و دانشگاه‌ها بهره‌مند شوند. سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: آغاز این همکاری مشترک المپیاد ورزشی دانشجویان خواهد بود و امیدواریم با کمک تیم‌های عملیاتی دو طرف، بتوانیم آینده بهتری را برای دانشجویان عزیزمان رقم بزنیم. وی با اشاره به توانمندی‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و استقبال این فدراسیون از توسعه همکاری با ورزش دانشجویی افزود: امیدواریم با تیم تخصصی و خوبی که در این فدراسیون داریم، هم در جهت پوشش خدمات درمانی دانشجویان ورزشکار موفق باشیم و هم در جهت ارتقاء سلامت آن‌ها از ظرفیت‌های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بهره‌مند شویم.
فارسفارس1 روز قبل
فدراسیون پزشکی ورزشی و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای تعاملات برون سازمانی و ارتباط با بخش‌های مختلف ورزش کشور، تسری خدمات به بخش ورزش دانشگاهی را در دستور کار خود دارد. در این راستا پس از دیدار مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با محمدحسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در روزهای گذشته انجام شد، صبح امروز (یکشنبه) تفاهم نامه همکاری به امضای خلیلیان و مجتبی صدیقی معاون دانشجویی وزارت علوم رسید. سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: آغاز این همکاری مشترک المپیاد ورزشی دانشجویان خواهد بود و امیدواریم با کمک تیمهای عملیاتی دو طرف، بتوانیم آینده بهتری را برای دانشجویان عزیزمان رقم بزنیم. وی با اشاره به توانمندی‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و استقبال این فدراسیون از توسعه همکاری با ورزش دانشجویی افزود: امیدواریم با تیم تخصصی و خوبی که در این فدراسیون داریم، هم در جهت پوشش خدمات درمانی دانشجویان ورزشکار موفق باشیم و هم در جهت ارتقاء سلامت آنها از ظرفیت‌های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بهره مند شویم.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، فدراسیون پزشکی ورزشی در راستای تعاملات برون سازمانی و ارتباط با بخش‌های مختلف ورزش کشور، تسری خدمات به بخش ورزش دانشگاهی را در دستور کار خود دارد. در این راستا پس از دیدار مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با محمد حسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در روزهای گذشته انجام شد، صبح امروز (یکشنبه) تفاهم نامه همکاری به امضای خلیلیان و مجتبی صدیقی معاون دانشجویی وزارت علوم رسید. وی افزود: به این ترتیب می‌توانیم به همه دانشجویان عزیز خدمات پزشکی ورزشی ارائه بدهیم و آنها با خیال راحت به ورزش بپردازند. سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: آغاز این همکاری مشترک المپیاد ورزشی دانشجویان خواهد بود و امیدواریم با کمک تیمهای عملیاتی دو طرف، بتوانیم آینده بهتری را برای دانشجویان عزیزمان رقم بزنیم. وی با اشاره به توانمندی‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و استقبال این فدراسیون از توسعه همکاری با ورزش دانشجویی افزود: امیدواریم با تیم تخصصی و خوبی که در این فدراسیون داریم، هم در جهت پوشش خدمات درمانی دانشجویان ورزشکار موفق باشیم و هم در جهت ارتقاء سلامت آنها از ظرفیت‌های آموزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بهره مند شویم.
ایمناایمنا1 روز قبل
فاطمه ابراهیم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: ۲۱ سال سن دارم، در ماده‌های سه هزار، پنج هزار و ۱۰ هزار متر دو استقامت استان اصفهان فعالیت کرده‌ام. در چهار سال فعالیت در رشته دو و میدانی بیشتر از۲۰ مقام کشوری دوم، سوم و امدادی گرفتم. بهنام طباطبایی باعث ورود من به رشته دو میدانی بود در ادامه حمایت‌های مربی و خونواده بهترین مشوق برای ادامه فعالیت‌های ورزشی ام بودند. وی با ابراز خرسندی از برنامه ریزی‌های هیئت دو و میدانی استان اصفهان، گفت: تغییر‌های خیلی خوب و زیادی را از زمان ورود آقای برکت به دو میدانی استان شاهد هستیم مطمئن هستم با حضور برکت در مسند ریاست هیئت دو و میدانی، دو و میدانی اصفهان رنگ جدیدی به خود خواهد گرفت. وی ادامه داد: البته هیچ‌گاه نخستین مسابقه صحرا نوردی که شرکت کردم و در رده سنی بزرگتر از خودم با اختلاف اول شدم و باعث شد وارد دو و میدانی شوم را فراموش نخواهم کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
در حالی که فدراسیون والیبال اعلام کرده بود تیم‌های پیام مشهد و شهروند اراک به دلیل بدهی اجازه حضور در لیگ را ندارند، طبق توافقات جدید این دو تیم نیز اجازه بازی در لیگ را کسب کردند. به گزارش ایسنا، در حالی که سازمان لیگ فدراسیون والیبال به دلیل پرداخت نشدن بدهی‌ها، تیم‌های شهروند اراک و پیام مشهد را از حضور در مسابقات لیگ منع کرده بود، در خبری که امروز از طریق روابط عمومی فدراسیون والیبال منتشر شد این دو تیم نیز دیدارهای خود را مقابل رقبا برگزار خواهند کرد. منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ در گفت و گو با ایسنا، در مورد تصمیم جدید فدراسیون والیبال گفت: باشگاه شهروند اراک مقداری از بدهی خود را به حساب فدراسیون واریز کرد تا اجازه حضور در لیگ را داشته باشد و سپس به زودی بدهی خود را تسویه کند. تیم پیام هم از سازمان لیگ ۱۰ روز فرصت خواست تا بدهی خود را پرداخت کند. به این ترتیب امروز (یکشنبه) ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸، با برگزاری بازی‌های عقب افتاده هفته ششم لیگ‌برتر والیبال، تیم‌ شهروند اراک در یزد با تیم خاتم اردکان بازی می‌کند و تیم پیام مشهد نیز مهمان شهرداری گنبد خواهد بود.
ایرناایرنا1 روز قبل
فدراسیون ما دنبال این بود که شیخ سلمان بحرینی رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شود، نتیجه‌اش هم این است. پیش ‌از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا بوجود بیاید، فوتبال ایران در حال افتخار آفرینی بود. با او در مورد شرایط روز فوتبال ایران صحبت کردیم: مدتی است که از فوتبال دور شدید و جایتان خالی است. فدراسیون فوتبال باید ارتباطی قوی با مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشد و این موضوع را حل کند. از آن زمان تاکنون نیز علی‌رغم برگزاری مناسب و ایمن دیدارهای ملی و باشگاهی فوتبال ایران مقابل تیم‌های غیر عربستانی، کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خود را تغییر نداده و مسئولان فوتبال ایران نتوانسته‌اند به خوبی از منافع فوتبال کشور دفاع کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
سعید فائقی، معاون اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: ایران یکی از قدرت‌های برتر فوتبال آسیا است، مگر می‌شود چنین تصمیمی برای فوتبال ایران گرفته شود؛ ایران اعتبار فوتبال آسیا است. اعتمادآنلاین| «سعید فائقی» با اشاره به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب امتیاز تیم‌های فوتبال ایران به منظور میزبانی از بازی‌های خانگی خود در لیگ قهرمانان آسیا افزود: برای ما عقب‌نشینی، بدترین اتفاق و انتخاب است و باید این موضوع را تا رسیدن به هدف نهایی پیگیری کرد. وی اظهار داشت: برای کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور تماشاگران در مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که میزبانی از تیم‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا گرفته شود، آنها با ضرر معنوی و مادی هنگفتی مواجه می‌شوند. معاون اسبق سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: متاسف هستم که چنین تصمیمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده و این یک بی عدالتی است. معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در پایان گفت: باید به این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراضی مدنی و گسترده داشت تا حق ایران پایمال نشود.
ایرناایرنا1 روز قبل
سیدمصطفی ‌هاشمی‌طبا رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی درخصوص تصمیم AFC به خبرنگار «ایران» گفت: «این یک تصمیم سیاسی است و نباید آن را بپذیریم. تیم ملی امید هیچ کدام از مشخصاتی که یک تیم باید داشته باشد تا در تورنمنتی به این مهمی به موفقیت برسد را نداشت. تیم ملی امید اصلا هویت ندارد. سرمربی تیم ملی امید هم که چند بار تغییر کرد. به عبارتی بازیکنان تیم ملی امید در صورت موفقیت به تیم بزرگسالان راه پیدا کنند.
ایلناایلنا1 روز قبل
رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی گفت: به هیچ وجه نباید مقابل تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کوتاه بیاییم. به گزارش ایلنا، سید مصطفی هاشمی طبا در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: حرکت‌های مقطعی جواب نمی‌دهد. رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است ایران کشور قدرتمندی در فوتبال قاره کهن است. نبود ایران در رویدادهای مختلف ابتدا موجب خسران کنفدراسیون آسیا خواهد شد. به همین دلیل شایسته است که برای دفاع از فوتبال ایران با این رای کنار نیاییم و مقاومت کنیم.
مهرمهر1 روز قبل
وی تصریح کرد: در مقطع کنونی باید مقاومت کنیم و تبعات آن را هم بپذیریم چرا که اگر کوتاه بیاییم بعد از آن هر روز اتفاق جدیدی را به ضرر ایران رقم خواهند زد. به همین دلیل تاکید می‌کنم باید مقاومت کرده و اعلام کنیم این رای را قبول نداریم و حاضر نیستیم در کشور دیگری میزبانی کنیم. رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: آنچه مسلم است ایران کشور قدرتمندی در فوتبال قاره کهن است و نبود ایران در رویدادهای مختلف ابتدا موجب خسران کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد شد. به همین دلیل شایسته است که برای دفاع از فوتبال ایران با این رای کنار نیاییم و مقاومت کنیم. هاشمی طبا با اشاره به اهمیت حضور فعال در تصمیم گیری‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: واقعیت آن است که خودمان به کاندیدای بحرینی کنفدراسیون رای دادیم و از این کاندیدا حمایت کردیم و فکر می‌کردیم به سود ایران است اما اینگونه نبود و الان هم باید مقاومت کنیم.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سید مصطفی هاشمی طبا در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: حرکت‌های مقطعی جواب نمی‌دهد. باید از قبل در آسیا نفوذ داشته باشیم؛ هر چند دو عضو داریم اما باید فعال باشند. رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است ایران کشور قدرتمندی در فوتبال قاره کهن است. نبود ایران در رویدادهای مختلف ابتدا موجب خسران کنفدراسیون آسیا خواهد شد. به همین دلیل شایسته است که برای دفاع از فوتبال ایران با این رای کنار نیاییم و مقاومت کنیم.
ایرناایرنا1 روز قبل
«سعید فائقی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب امتیاز تیم‌های فوتبال ایران به منظور میزبانی از بازی‌های خانگی خود در لیگ قهرمانان آسیا افزود: برای ما عقب‌نشینی، بدترین اتفاق و انتخاب است و باید این موضوع را تا رسیدن به هدف نهایی پیگیری کرد. وی اظهار داشت: برای کنفدراسیون فوتبال آسیا حضور تماشاگران در مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است و در صورتی که میزبانی از تیم‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا گرفته شود، آنها با ضرر معنوی و مادی هنگفتی مواجه می‌شوند. معاون اسبق سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: متاسف هستم که چنین تصمیمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده و این یک بی عدالتی است. فائقی تصریح کرد: ایران یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است و تمام خارجی‌هایی که به کشورمان سفر کرده‌اند به این مساله اعتقاد و اذعان کامل دارند. معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در پایان گفت: باید به این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراضی مدنی و گسترده داشت تا حق ایران پایمال نشود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار منطقه ۲ گفت: در راستای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان محموله‌ای حاوی اقلام ضروری چون پوشاک، موادغذایی، بهداشتی و وسایل گرمایشی به وسیله ۱۰ دستگاه وانت نیسان به این مناطق ارسال شد. رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ با اعلام این خبرگفت: مدیریت شهری منطقه ۲ در پی وقوع سیل و آبگرفتگی در برخی از مناطق استان سیستان و بلوچستان و دستور شهردار تهران مبنی بر کمک به مناطق سیل زده نسبت به تهیه و تامین اقلام مورد نیاز اقدام کرد. وی افزود: محموله کمک‌ها در قالب تجهیزات و اقلام ضروری توسط شهرداری منطقه و کمک‌های مردمی تامین و با ۱۰ دستگاه وانت نیسان به مناطق سیل زده ارسال شد. شهردار منطقه ۲ ضمن ابراز تاسف و همدردی با مردم استان سیستان و بلوچستان که به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی دچار آسیب و خسارت شده‌اند، افزود: به مخاطره افتادن زندگی هموطنان برای ما سخت و دردناک است، بنابراین از کمک ویاری رساندن به این هموطنان دریغ نخواهیم کرد. کشت پور در ادامه از برپایی غرفه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در سرای محلات و ایستگاه‌های تربیت بدنی منطقه خبرداد و گفت: طی فراخوانی از شهروندان جهت مشارکت و همیاری با سیل زدگان کشور دعوت شد و امید می‌رود باحمایت‌های مردمی، بتوانیم مرحله دوم کمک‌ها را به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان ارسال کنیم.
ایرناایرنا2 روز قبل
«سیدمصطفی هاشمی‌طبا» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره لغو میزبانی از تیم‌های ایرانی مقابل حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به نظر می‌رسد این یک تصمیم سیاسی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا است و باید با آن مقابله کرد. عضو پیشین کمیته بین‌المللی المپیک خاطرنشان کرد: وقتی رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا یک بحرینی است، باید انتظار چنین تصمیماتی که جنبه ورزشی ندارد را داشت. متاسفانه فوتبال آسیا در سلطه بحرینی‌هاست و این حقیقت تلخی است که باید پذیرفت. رییس اسبق سازمان تربیت بدنی تاکید کرد: در قبال برخورد سیاسی که صورت گرفته است، باید پیگیری‌های لازم صورت بگیرد تا حق ایران پایمال نشود. هاشمی طبا در پایان گفت: در این برهه حساس عزت و غرور ایرانی از هر چیز دیگری بالاتر است و نباید اجازه دهیم تا خدشه‌ای به آن وارد شود.

به انتهای لیست رسیدید