تریلر

تریلر

سینماپرسسینماپرس6 ساعت قبل
اگر جنبه‌های نمادین فیلم ۱۹۱۷ با شرایط جنگی بین ایران و آمریکا تطبیق داده شود، مشاهده خواهد شد که هیچ نوع همدلی با دولت و ملت ایران از آن قابل برداشت نخواهد بود. گفته می‌شود مندس تازه‌ترین اثر سینمایی‌اش «۱۹۱۷» را با الهام از خاطرات پدربزرگ پدری‌اش «آلفرد مندس» ساخته است. سال ۱۹۱۷؛ قحطی ایران، انقلاب روسیهکمتر کسی است که از سال ۱۹۱۷ تولد جان اف کندی آمریکایی یا هاینریش بل آلمانی را در یاد داشته باشد. در این دوران که مصادف با جنگ جهانی بود به‌رغم اعلام بی‌طرفی در جنگ از سوی حکومت ایران، بخش‌هایی از ایران توسط نیروهای روسیه و انگلیس اشغال شده بود. حالا و با پخش فیلم «۱۹۱۷» شاید زمان مناسبی برای بررسی آن دوران به‌وجود آمده باشد.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
ایسنا/اصفهان مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کلمه سیل همواره با خرابی در ذهن‌ها تجلی می‌شود. امروز این سیل یک واژه دیگر را نشان می‌دهد و آن سیل مهربانی است و درمی یابیم همه واژه‌ها به دنبال خطر مطرح نمی‌شود. وی خاطرنشان کرد: در اصفهان در اوایل سال هدایایی که مردم استان به مناطق سیل زده فرستاده بودند، ۶۰۰ کامیون تریلر بود. شیشه فروش با اشاره به آلودگی هوای شهر اصفهان اضافه کرد: استان اصفهان در منطقه خشک و نیمه خشک قرار دارد و روزهایی که وزش باد در طول سال داشته باشیم، کم است. همه باید یاد بگیریم با صرفه جویی در مصرف آب، استفاده از وسایل نقلیه عمومی و رعایت ایمنی در گذر و خیابان‌ها در انتقال فرهنگ ایمنی و مدیریت بحران کمک کنیم.
رکنارکنا13 ساعت قبل
اولین تریلر فیلم سینمایی «موربیوس»، شخصیتی از دنیای مرد عنکبوتی که در همکاری با مارول و سونی ساخته شده، نظریه و شایعات زیادی را در مورد شخصیت‌ها به وجود آورده است. در تریلر این فیلم، هریس در نقش یک دوست نزدیک به موربیوس ظاهر می‌شود و قصد دارد او را در دیدن روشنایی و درستی همراهی کند که باعث شد هواداران این فیلم سینمایی تصور کنند نقش او در واقع دکتر هشت پا باشد که در فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی شاهد آن بودیم. دکتر اختاپوس یا دکتر هشت پا یکی از شخصیت‌های نابغه در دنیای عنکبوتی است؛ مهندسی که به یک هیولای مکانیکی تبدیل و به دلیل بازو‌های ماشینی خود شناخته می‌شود. آخرین بار این شخصیت توسط آلفرد مولینا در فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی ۲» بازی شد. فیلم سینمایی موربیوس در تاریخ ۳۱ جولای (۱۰ مرداد) اکران می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
جرد هریس در فیلم سینمایی «موربیوس» نقش‌آفرینی کرده و شایعاتی را در مورد نقش‌آفرینی به عنوان دکتر هشت پا و دشمن مرد عنکبوتی رد کرده است. اعتمادآنلاین| اولین تریلر فیلم سینمایی «موربیوس»، شخصیتی از دنیای مرد عنکبوتی که در همکاری با مارول و سونی ساخته شده، نظریه و شایعات زیادی را در مورد شخصیت‌ها به وجود آورده است. دکتر اختاپوس یا دکتر هشت پا یکی از شخصیت‌های نابغه در دنیای عنکبوتی است؛ مهندسی که به یک هیولای مکانیکی تبدیل و به دلیل بازو‌های ماشینی خود شناخته می‌شود. آخرین بار این شخصیت توسط آلفرد مولینا در فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی ۲» بازی شد. فیلم سینمایی موربیوس در تاریخ ۳۱ جولای (۱۰ مرداد) اکران می‌شود.
مهرمهر18 ساعت قبل
قدرت الله مهدیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت آسیب دیدگان ناشی از سیل اظهار داشت: استان قزوین هم امسال بر اثر حوادث غیر مترقبه بویژه سیل و خشکسالی دچار خسارت شد و کشاورزان زیادی دچار آسیب شدند. ابلاغ ۱۲٫۵ میلیارد تومان اعتبارات خسارات سیل زدگانمدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در خصوص خسارات پرداخت شده به آسیب دیدگان ناشی از حوادث غیر مترقبه تصریح کرد: در بخش کشاورزی امسال ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای خسارت در بخش‌های مختلف کشاورزی ابلاغ شده است. مهدی خانی اظهار داشت: در بررسی‌های انجام شده از سیل مشخص شد تعداد ۸۶۴ نفر از کشاورزان دچار خسارت شده‌اند که این افراد تاکنون ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تاکنون خسارت دریافت کرده‌اند. وی بیان کرد: در هفته گذشته ۴ دستگاه کامیون به همراه یک دستگاه لودر برای کمک رسانی به استان سیل زده اعزام شد. مهدی خانی افزود: همچنین کمک‌های جنسی و اقلام مورد نیاز مردم سیل زده توسط جمعیت هلال احمر استان قزوین جمع آوری و توسط ۳ دستگاه کامیون به مناطق سیل زده سیستان ارسال شد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی افزود: براساس کاربری نوع راه، ۲۶ درصد تصادفات در محورهای اصلی، ۲۴ درصد در آزادراه، ۱۹ درصد در بزرگراه و ۳۱ درصد در محورهای فرعی و روستایی بوده است. کهریزی بیان کرد: سواری پراید با ۱۷ درصد بیشترین آمار تصادفات استان را به خود اختصاص داده، انواع سواری ۱۶ درصد، انواع کامیون ۱۶ درصد و انواع وانت ۱۱ درصد تصادفات را به خود اختصاص داده‌اند. رئیس پلیس راه استان مرکزی عنوان کرد: تصادفات ناشی از واژگونی‌ها ۴۵ درصد، وسیله با وسیله ۳۸ درصد، وسیله با موتور سیکلت ۹ درصد و وسیله با عابر پیاده ۸ درصد تصادفات استان را به خود اختصاص داده‌اند. وی تصریح کرد: فوت در صحنه ۶۲ درصد و در بیمارستان ۳۸ درصد بوده و متوفیان مذکر ۷۳ درصد و مونث ۲۷ درصد متوفیان ناشی از تصادفات استان را تشکیل می‌دهند. کهریزی با اشاره به پلاک خودروی مقصر در تصادفات استان گفت: پلاک غیربومی استان، ۶۵ درصد و پلاک بومی ۳۵ درصد در تصادفات استان نقش داشته‌اند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/مرکزی رییس پلیس راه استان مرکزی گفت: ۶۵ درصد مقصر تصادفات در جاده‌های استان، پلاک‌های غیربومی هستند. وی با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی تصادفات جرحی طی ۹ ماهه سال ۹۸ در استان مرکزی گفت: ۳۱ درصد تصادفات در محورهای فرعی و روستایی، ۲۶ درصد در محورهای اصلی، ۲۴ درصد در آزادراه‌ها و ۱۵ درصد در بزرگراه‌های استان مرکزی رخ داده است. کهریزی بیان کرد: ۶۳ درصد تصادفات مربوط به سواری، ۱۶ درصد کامیون و تریلر، ۱۱ درصد وانت، ۸ درصد موتورسیکلت، یک درصد اتوبوس و یک درصد عابر پیاده بوده است و بیشترین تصادفات با ۱۷ درصد مربوط به خودروی پراید می‌شود. وی با بیان اینکه ۶۲ درصد فوتی‌ها در صحنه و ۳۸ درصد در بیمارستان به ثبت رسیده است، ۷۳ درصد متوفیان را مرد و ۲۷ درصد را زن عنوان کرد. کهریزی افزود: از مجموع پلاک‌های مقصر در تصادفات، ۶۵ درصد غیر بومی و ۳۵ درصد بومی بوده است.
ایرناایرنا1 روز قبل
بایدن در می‌۲۰۱۵ میلادی پسر بزرگش، بایو بایدن را به دلیل ابتلا به بیماری سرطان مغز از دست داد. جو بایدن نزدیکترین رقیب به دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰جو بایدن یکی از مهم‌ترین و نزدیک‌ترین رقبای دونالد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ میلادی محسوب می‌شود، بر اساس نظرسنجی شبکه تلویزیونی «سی. بنابراین برپایه نظرسنجی‌های صورت گرفته در آمریکا بایدن تنها سیاستمداری است که توانایی پیروز شدن بر دونالد ترامپ در مبارزات انتخاباتی را دارد. جو بایدن در واکنش به استیضاح ترامپ نوشت: «ترامپ از قدرتش سوءاستفاده کرد، سوگند مربوط به سمتش را نقض کرد و به کشورمان خیانت کرد. موضع گیری بایدن در عراقجو بایدن به عنوان سناتور به قطعنامه جنگ عراق در ۲۰۰۲ میلادی رأی موافق داد اما بعدا قطعنامه‌هایی را برای تغییر استراتژی آمریکا در آنجا مطرح کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/مازندران دادستان بابل گفت: لیست اماکنی که تخلیط برنج می‌کنند را با مستندات به ما اعلام کنید. حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی در نشست با اتحادیه شالیکوبی‌داران با موضوع تخلیط برنج در بابل اظهار کرد: همه ما باید برای رضایت‌مندی قانونی مردم تلاش کنیم، رضایت‌مندی مردم، رضایت‌مندی از حاکمیت است. ۴۵ درصد برنج کشور در دو استان مازندران و گیلان تولید می‌شودحسن قربان‌زاده مدیرعامل اتحادیه شالیکوبی‌داران شهرستان بابل نیز در ادامه تصریح کرد: وجود برنج خارجی در استان مازندران و شهرستان بابل به خدمات کشاورزان ضربه بزرگی زده است. وی با اشاره به اینکه ۴۵ درصد برنج کشور در دو استان مازندران و گیلان تولید می‌شود، عنوان کرد: در روزهای گذشته، روزانه ۵۰ تریلر برنج خارجی وارد شهرستان بابل شد که متاسفانه اکثر این برنج‌ها با برنج داخلی تخلیط می‌شود. مدیرعامل اتحادیه شالیکوبی‌داران شهرستان بابل خاطرنشان کرد: این وسط فقط یک سری دلال در حال سود گرفتن هستند که امیدوارم این معضل با کمک دادگستری شهرستان بابل از این شهرستان برکنده شود.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
دادستان بابل: پیام مازند - ایسنا/مازندران دادستان بابل گفت: لیست اماکنی که تخلیط برنج می‌کنند را با مستندات به ما اعلام کنید. حجت‌الاسلام اسماعیل ملاکریمی در نشست با اتحادیه شالیکوبی‌داران با موضوع تخلیط برنج در بابل اظهار کرد: همه ما باید برای رضایت‌مندی قانونی مردم تلاش کنیم، رضایت‌مندی مردم، رضایت‌مندی از حاکمیت است. ۴۵ درصد برنج کشور در دو استان مازندران و گیلان تولید می‌شودحسن قربان‌زاده مدیرعامل اتحادیه شالیکوبی‌داران شهرستان بابل نیز در ادامه تصریح کرد: وجود برنج خارجی در استان مازندران و شهرستان بابل به خدمات کشاورزان ضربه بزرگی زده است. وی با اشاره به اینکه ۴۵ درصد برنج کشور در دو استان مازندران و گیلان تولید می‌شود، عنوان کرد: در روزهای گذشته، روزانه ۵۰ تریلر برنج خارجی وارد شهرستان بابل شد که متاسفانه اکثر این برنج‌ها با برنج داخلی تخلیط می‌شود. مدیرعامل اتحادیه شالیکوبی‌داران شهرستان بابل خاطرنشان کرد: این وسط فقط یک سری دلال در حال سود گرفتن هستند که امیدوارم این معضل با کمک دادگستری شهرستان بابل از این شهرستان برکنده شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 روز قبل
نکات کلیدی پیشنهادهای وی شامل گسترش اختیارات قوه مقننه و قضاییه و همچنین نقش قابل توجه شورای دولتی می‌شد. اصلاحات مد نظر پوتین چیست؟ قرار است فصل اول و دوم قانون اساسی روسیه با عناوین «اصول نظم قانون اساسی» و «حقوق و آزادی‌های انسان و شهروندی» بدون تغییر باقی بماند. بر اساس قانون اساسی روسیه، پوتین نمی‌تواند در انتخابات آینده شرکت کند و سناریوی حفظ قدرت بدون پست ریاست‌جمهوری هدفی است که او دنبال می‌کند. با توجه به اینکه مطابق قانون اساسی روسیه، پوتین نمی‌تواند در انتخابات آینده شرکت کند و سناریوی حفظ قدرت بدون پست ریاست‌جمهوری هدفی است که او دنبال می‌کند. او همچنین طرحی را برای ممانعت از الزاامات و تعهدات پیمانی در صورت نقض قانون اساسی روسیه، ارائه داده است.
همشهریهمشهری2 روز قبل
این جوایز از مهم‌ترین جوایزی است که تقریبا می‌تواند معرف برنده جایزه اسکار در همین بخش باشد. در ۳۰ سال پیش ۲۱ برنده جوایز انجمن تهیه کنندگان آمریکا موفق به کسب جایزه اسکار هم شده است که شامل «کتاب سبز» برنده سال پیش نیز می‌شود. انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا در بخش فیلم‌های انیمیشن نیز جایزه بهترین تهیه کننده را به «داستان اسباب بازی ۴» داد. فصل دوم سریال «بری»، فصل سوم «خانم میزل شگفت‌انگیز»، فصل پنجم «شیتز کریک» و فصل هفتم «ویپ» دیگر نامزدهای این جایزه بودند. «چرنوبیل» سریال اچ‌بی‌او که برنده امی شده نیز به عنوان برنده جایزه دیوید ال.
ایسناایسنا2 روز قبل
فین و «همسر گمشده» نوشته آلیسون ریچمن به تازگی منتشر شده‌اند. «زیبای گمشده» داستان شهری کوچک است که در آن پنج مرد جوان به جنگ می‌روند و تنها یکی از آن‌ها بر می‌گردد. شماره یک از فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز که در سال ۲۰۱۹ به فیلم تبدیل خواهد شد. «همسر گمشده»، آسایش مسحورکننده زندگی در پراگ قبل از اشغال، وحشت اروپای نازی، انعطاف‌پذیری روح انسان و نیروی خاطره را کاوش می‌کند. کتاب‌های او به ۲۰ زبان ترجمه شده‌اند و قرار است به زودی سریالی بر اساس رمان «همسر گمشده» به بازار عرضه شود.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سردار محمدکاظم تقوی در گفتگو با پایگاه خبری پلیس گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و در اقدامی اطلاعاتی، سرنخ‌هایی از حمل محموله سنگین مواد افیونی به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر از جنوب کشور به مقصد مشهد به دست آمد. وی افزود: تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران ایستگاه شهید سالاری فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد طی یک عملیات ضربتی موفق شدند خودرو تریلر مذکور را متوقف کنند. این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، ۵۷۵ کیلو و ۱۰۰ گرم مرفین و ۷۲ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین را کشف و در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند. سردار تقوی گفت: با دستگیری ۲ سوداگر مرگ که از عاملان اصلی قاچاق موادافیونی از استان‌های جنوبی کشور به خراسان رضوی، مشهد و تهران بودند، پرونده اعضای این باند بسته شد. فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آن‌ها خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.
ایسناایسنا2 روز قبل
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق حین اجرای طرح بازدید و بازرسی از انبارها و باراندازهای محدوده شهرری خبر داد. رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت افزود: دو دستگاه تریلر ۴۰ فوت ترانزیت با پلمب گمرکی کشف، توقیف و مقادیر متنابهی انواع ظروف آشپزخانه شامل ظروف شیشه‌ای و کریستال خارجی به شرط صادرات از محل یک فقره پروانه گمرکی انجام شده بود و اقلام کشف شده توسط ۲۱ دستگاه کامیونت کرایه‌ای به مقر پلیس منتقل شد. وی خاطرنشان کرد: علت اصلی توقیف دو دستگاه تریلر به جهت انحراف از مسیر اصلی به ظن قاچاق برابر ماده ۳۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان یافته صورت گرفت. به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی در پایان گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و متهمان پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. انتهای پیام
ایسناایسنا3 روز قبل
برای کناره‌گیری از قدرت بدون پیامدهای منفی باید همه چیز بسیار خوب پیش برود و نظام دارای ثبات باشد. کلید حل این مساله این است که نشان داده شود او قصد ندارد پس از ترک ریاست جمهوری، قدرت را واگذار کند. سرگئی بلانوفسکی، جامعه‌شناس و ناظر تحولات سیاست روسیه می‌گوید: او نمی‌تواند تنها از کسی درخواست کند که در غیابش جایش را پر کند. در نظام روسیه، اتحادهای اولیگارش‌ها، ژنرال‌ها، فرمانداران، ماموران اطلاعاتی و روسای شرکت‌های نفتی برای قدرت و پول رقابت می‌کنند. به نظر می‌رسد تغییراتی که از سوی پوتین مطرح شده‌اند، برای حفظ جایگاه حکمیتش در این نزاع‌ها طراحی شده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به کمک‌های امدادی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یک محموله ۲۴ تنی اقلام غذایی یعنی کنسروجاتی که در انبار‌ها بود به ارزش ریالی ۴۰۰ میلیون تومان به سیستان و بلوچستان ارسال شده است. اخبار اجتماعی -او تصریح کرد: این محموله امدادی اعزام شده به سیستان و بلوچستان، شامل اقلام و مواد خوراکی است که به منظور کمک به هموطنان سیل زده، در قالب یک تریلر از استان مرکزی راهی این مناطق شد. او بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان، همچنان جمع آوری اقلام ضروری و کمکی برای کمک به این هموطنان سیل زده در دستور کار قرار دارد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به اعزام نیرو به استان سیستان و بلوچستان گفت: در صورتی که نیاز باشد، جمعیت هلال احمر استان مرکزی به اعزام نیرو‌های امدادی و تجهیزات امداد و نجات به نقاط سیل زده استان سیستان و بلوچستان نیز اقدام خواهد کرد. او ادامه داد: به سازمان امداد و مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان آمادگی خود را براساس اینکه توانایی اعزام نیرو‌های تخصصی سیلاب، نیرو‌های تخصصی آوار بردار و نیرو‌های تخصصی امدادی را داریم اعلام کرده‌ایم.
مهرمهر3 روز قبل
سرهنگ نعمت الله علیپور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح بازدید و بازرسی از انبارها و باراندازهای محدوده شهرری در بازدید انباری مشاهده گردید یک دستگاه کانتینر ۴۰ فوت با مشخصات معلوم اقدام به تخلیه ظروف آشپزخانه کرده و در بررسی مشخص شد که کالاها می‌بایست از طریق مرز چذابه به کشور عراق منتقل می‌گردید و دارای پلمب گمرکی بوده و به صورت غیر قانونی در محل انبار تخلیه شده است. این مقام انتظامی در ادامه اذعان داشت: ۲ دستگاه تریلر ۴۰ فوت ترانزیت با پلمب گمرکی کشف، توقیف و مقادیر متنابهی انواع ظروف آشپزخانه شامل؛ ظروف شیشه‌ای و کریستال خارجی به شرط صادرات از محل یک فقره پروانه گمرکی انجام شده بود و اقلام کشف شده توسط ۲۱ دستگاه کامیونت کرایه‌ای به مقر پلیس منتقل شد. وی در پایان خاطرنشان کرد: علت اصلی توقیف ۲ دستگاه تریلر به جهت انحراف از مسیر اصلی به ظن قاچاق برابر ماده ۳۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان یافته صورت گرفت. رئیس پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند و متهمان پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، محمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به کمک‌های امدادی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: یک محموله ۲۴ تنی اقلام غذایی یعنی کنسروجاتی که در انبار‌ها بود به ارزش ریالی ۴۰۰ میلیون تومان به سیستان و بلوچستان ارسال شده است. او تصریح کرد: این محموله امدادی اعزام شده به سیستان و بلوچستان، شامل اقلام و مواد خوراکی است که به منظور کمک به هموطنان سیل زده، در قالب یک تریلر از استان مرکزی راهی این مناطق شد. او بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در استان سیستان و بلوچستان، همچنان جمع آوری اقلام ضروری و کمکی برای کمک به این هموطنان سیل زده در دستور کار قرار دارد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اشاره به اعزام نیرو به استان سیستان و بلوچستان گفت: در صورتی که نیاز باشد، جمعیت هلال احمر استان مرکزی به اعزام نیرو‌های امدادی و تجهیزات امداد و نجات به نقاط سیل زده استان سیستان و بلوچستان نیز اقدام خواهد کرد. او ادامه داد: به سازمان امداد و مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان آمادگی خود را براساس اینکه توانایی اعزام نیرو‌های تخصصی سیلاب، نیرو‌های تخصصی آوار بردار و نیرو‌های تخصصی امدادی را داریم اعلام کرده‌ایم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا3 روز قبل
مردم مناطق سیل زده نگران اسناد مالکیت خود نباشندرئیس کل دادگستری استان هرمزگان به مردم مناطق سیل زده اطمینان داد که هیچ گونه نگرانی برای اسناد مالکیت خود نداشته باشند. ارسال ۳ محموله کمک‌های منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به مناطق سیل زده شرق هرمزگانمدیر روابط عمومی وتشریفات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: تاکنون ۳ محموله بزرگ از کمک‌های اهدایی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به مناطق سیل زده ارسال شده است. آغاز کلاس‌های درس مناطق سیل زده جاسککلاس‌های درس دانش آموزان سیل زده جاسک از امروز برگزار می‌شود. استاندار هرمزگان بیان کرد: همچنین تعداد زیادی وسایل گرمایشی بین مردم مناطق سیل زده شرق هرمزگان توزیع شده و همچنان نیاز به این وسایل وجود دارد. همتی اظهار کرد: در زمینه بهداشت و درمان نیز خدمات در مناطق سیل زده در حال ارائه است.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/هرمزگان مدیر روابط عمومی وتشریفات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: تاکنون ۳ محموله بزرگ از کمک‌های اهدایی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به مناطق سیل زده ارسال شده است. علیرضا خور شید زاده‌ روزجمعه (۲۷ دی ماه) در حاشیه توزیع این محموله‌ها در مناطق سیل زده در جمع خبرنگاران، با اعلام این مطلب اظهار کرد: به دنبال وقوع سیل در شرق استان و در راستای عمل به مسئولیتهای اجتماعی‌ و کمک رسانی به مردم شریف سیل‌زده‌ با تاکید مدیرعامل و همیاری کارکنان این منطقه‌ کاروان‌ کمک‌های منطقه ویژه پارسیان شامل ۳ محموله بزرگ به مناطق جاسک و بشاگرد اعزام شده است. وی افزود: این کمک‌ها شامل ۱۰ هزار بطری یک و نیم لیتری آب معدنی، بیش از ۱۰ تن آرد و ۱۰۰ تخته پتوی بزرگ‌ بود که با ۳ دستگاه تریلر به شرق استان ارسال شد و تلاش کردیم تا ضمن هماهنگی با فرمانداران جاسک و بشاگرد امکان توزیع سریع و به موقع این اقلام را فراهم کنیم. این مقام مسئول در پایان ضمن قدردانی از انجمن صنفی رانندگان وسایط سنگین بندرعباس، حضور رانندگان تلاشگر این انجمن که با همکاری مناسب محموله‌های اهدایی به سیل زدگان رادر سریع‌ترین زمان ممکن به دست متولیان امدادی مناطق رساندند را ستودنی دانست. انتهای پیام
فراروفرارو4 روز قبل
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور تا فردا را اعلام کرد. به گزارش تسنیم، طی ۲۴ ساعت اخیر براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۰۹ تردد شمار فعال در محور‌های برون‌شهری، تردد وسایل نقلیه نسبت به روز قبل ۲٫۱ درصد افزایش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴٫۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت گرفته است. موتورسیکلتتردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۸ از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین موادسوختی یا فاسدشدنی):۳٫۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد بذرافشان، از ارسال اولین محموله کمک رسانی مردم خیر و نیک اندیش استان فارس در قالب ۸ کامیون کالا و اقلام ضروری به سیل زدگان منطقه سیستان و بلوچستان خبر داد. بذرافشان در ادامه گفت: کمک‌های ارسالی شامل ۳ تریلر آب معدنی شامل ۵۱ هزار بطری به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال توسط یکی از خیران اداره کمیته امداد منطقه ۳ شیراز به منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد. مدیر کل امداد فارس افزود: ۵ کامیون دیگر نیز شامل اقلام ضروری در قالب ۱۰۶ قلم کالا همچون مواد خوراکی-کنسروی، مواد بهداشتی، بخاری، پتو و پوشاک با همکاری گروه مردمی حافظ و اداره کمیته امداد منطقه ۵ شیراز به ارزش ۷ میلیارد ریال به منطقه سیل زده ارسال گردید. بذرافشان با بیان اینکه جمع آوری کمک‌های نقدی وغیر نقدی برای هم وطنان سیل زده همچنان ادامه دارد، در خصوص راه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان گفت: خیران استان به ۲ روش نقدی و غیر نقدی می‌توانند کمک‌های خود را جهت هموطنان سیل زده به این نهاد تحویل دهند؛ واریز نقدی به شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰ یا شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶ نزد بانک ملی و یا کمک‌های غیر نقدی خود را به ادارات، پایگاه‌ها یا مراکز نیکوکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر استان فارس تحویل دهند.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز گفت: محدودیت ترافیکی با هدف روان سازی عبور و مرور خودروها روز جمعه ۲۷ دی در جاده کرج - کندوان اعمال می‌شود. سرهنگ رضا گودرزی گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۷ دی ماه الی ساعت ۲۳ بامداد همان روز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می‌شود. رئیس پلیس راه البرز گفت: باتوجه به بارش برف و یخبندان در جاده کرج کندوان مسافران سفر خود را به شب موکول نکنند. گودرزی گفت: طی این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است ضمن آنکه ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا پایان محدودیت ترافیکی در این جاده اعمال می‌شود. رئیس پلیس راه البرز افزود: در چنین شرایطی تردد وسیله نقلیه امدادی فقط با اجازه پلیس راه صورت می‌گیرد.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، اشرفی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران پلیس آگاهی در گردنه ثمن شاهی بیرجند به یک دستگاه تریلر که از مشهد به زاهدان در حرکت بود، مشکوک شدند و پس از توقف خودرو بازرسی لازم از آن انجام شد. او افزود: در بازرسی مشخص شد دریچه سوم تانکر فاقد پیچ و مهره بوده و کاملا باز است که حکایت از جابجایی سوخت از آن محل را دارد. اشرفی ادامه داد: پس از بررسی ۱۴ هزار ۱۰۰ لیترسوخت قاچاق از نوع گازوییل کشف و پرونده برای رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز مرکز استان ارسال شد. مدیر کل تعزیرات حکومتی استان افزود: پس از رسیدگی و احراز تخلف، متهم علاوه به ضبط محموله کشف شده، به پرداخت ۱۸۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
۴- محورشهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، از مورخ ۲۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۶- محور وازک - بلده، واقع دراستان مازندران، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۷- محورگنجنامه - توسرکان، واقع دراستان همدان، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۹- محور سروآباد - پاوه، واقع دراستان کردستان، از مورخ ۶ آذر ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۱۰- محور بندرلنگ- بندرخمیر (آبنمای کنخ)، واقع در استان هرمزگان، از مورخ ۲۰ دی ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
۴- محورشهداد – نهبندان، واقع دراستان کرمان، از مورخ ۲۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۶- محور وازک - بلده، واقع دراستان مازندران، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۷- محورگنجنامه - توسرکان، واقع دراستان همدان، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۸- محور پونل - خلخال، واقع دراستان گیلان و اردبیل، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ۱۰- محور بندرلنگ- بندرخمیر (آبنمای کنخ)، واقع در استان هرمزگان، از مورخ ۲۰ دی ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
فارسفارس5 روز قبل
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بازگشایی اغلب جاده‌های مسدود هرمزگان و سیستان‌‌‌وبلوچستان که به دلیل سیلاب مسدود شده بود، گفت: محور جاسک-‌کنار‌ک که به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه محلی مسدود شده بود، باز شد. * اعمال محدودیت ترافیکی در هراز و کندوانمحرابی‌نیا اضافه کرد: در ‌محور کندوان‌ تردد ‌کامیون و تریلر و در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی‌ از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و فردا در محور هراز ممنوع است. ‌*‌‌ ‌انسداد ۱۰ جاده ‌به دلیل نبود ایمنی ‌و سیلابمسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بازگشایی اغلب جاده‌های مسدود هرمزگان و سیستان‌‌‌وبلوچستان که به دلیل سیلاب مسدود شده بود، گفت: محور جاسک-‌کنار‌ک که به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه محلی مسدود شده بود بازگشایی شد. * آزادراه قزوین-کرج پرترددترین جاده‌‌ کشور‌محرابی‌نیا گفت: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد ‌در‌ آزادراه‌ قزوین-کرج، آزادراه کرج - تهران‌‌‌ و آزادراه ‌کرج‌-قزوین ثبت شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین5 روز قبل
پیام مازند - ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت‌های ترافیکی این استان تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۸ دی ماه در محورهای مواصلاتی خبر داد. علیرضا قدمی در تشریح این خبر گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۸ دی ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد. وی تصریح کرد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۸ دی ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است. قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلرها از محور هراز عنوان کرد: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه ۲۶ دی ماه و جمعه ۲۷ دی ماه از این محور ممنوع است. وی در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
اعتمادآنلاین| استیو زیلیان دارد آماده می‌شود فیلمبرداری سریال تلویزیونی «ریپلی» را در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ در ایتالیا آغاز کند. این سریال هشت قسمتی محصول شوتایم از اندرو اسکات بازیگر «فلی‌بگ» و «شرلوک» به عنوان ستاره اصلی بهره می‌برد. زیلیان همچنین گفت او و تیمش در ایتالیا مشغول بررسی لوکیشن‌های مختلف برای فیلمبرداری «ریپلی» هستند. او گفت «بیشتر سریال در ایتالیا فیلمبرداری می‌شود و استعدادهای ایتالیایی چند نقش خواهند داشت». زیلیان تایید کرد که سریال «ریپلی» از پنج رمان درباره شخصیت تام ریپلی نوشته پاتریشا هیگسمیت یعنی «آقای ریپلی با استعداد»، «ریپلی زیرزمین»، «بازی ریپلی»، «پسری که ریپلی را دنبال کرد» و «ریپلی زیر آب» بهره می‌برد.

به انتهای لیست رسیدید