تصادف

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات دو تصادف اتوبوس و دو تصادف سرویس مدرسه را تشریح کرد. وی با اشاره به اینکه این تصادف کشته‌ای نداشت گفت: این اتوبوس از مبداء کاشان به سمت مشهد در حال حرکت بود و خوشبختانه مسافری نداشت. علت این حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است. سرهنگ رحمانی با بیان اینکه تصادف یک دستگاه خودروی سرویس دانش‌آموزان نیز ساعت ۷:۴۰ امروز در فرعی داق‌آباد-خان‌آباد در استان همدان اتفاق افتاد، گفت: در این تصادف این دستگاه پراید به جسم ثابتی برخورد کرده و پنج نفر از شش سرنشین این خودرو که مصدوم شدند. وی ادامه داد: این خودروی پیکان که سرویس مدرسه بود و سرنشینان آن دانش‌آموزان پسر دبستانی بودند، به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شده و بر اثر این واژگونی از چهار سرنشین این خودرو دو نفر مصدوم شدند.
رکنارکنا1 ماه قبل
عباس محمدی عصر امروز در محل حادثه تصادف در ۱۰ کیلومتری اصفهان – شاهین‌شهر اظهار کرد: در تصادف عصر امروز یک دستگاه تریلر حامل خودرو با یک دستگاه تیبا ۳ نفر کشته شدند. مسؤول آتش‌نشانی گزبرخوار افزود: برخی از شاهدان عینی می‌گویند پس‌از آن که یکی از لاستیک‌های یک دستگاه تریلر حامل خودروهای ون منفجر می‌شود، این خودرو با یک دستگاه تیبا و ماکسیما تصادف می‌کند. وی خاطرنشان کرد: شدت تصادف به حدی بود که سه سرنشین خودرو تیبا در محل تصادف فوت می‌کنند. محمدی اظهار داشت: علت تصادف در حال بررسی است و کارشناسان در حال بررسی عوامل تصادف هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، عباس محمدی عصر امروز در محل حادثه تصادف در ۱۰ کیلومتری اصفهان – شاهین‌شهر اظهار کرد: در تصادف عصر امروز یک دستگاه تریلر حامل خودرو با یک دستگاه تیبا ۳ نفر کشته شدند. مسؤول آتش‌نشانی گزبرخوار افزود: برخی از شاهدان عینی می‌گویند پس‌از آن که یکی از لاستیک‌های یک دستگاه تریلر حامل خودروهای ون منفجر می‌شود، این خودرو با یک دستگاه تیبا و ماکسیما تصادف می‌کند. وی خاطرنشان کرد: شدت تصادف به حدی بود که سه سرنشین خودرو تیبا در محل تصادف فوت می‌کنند. محمدی اظهار داشت: علت تصادف در حال بررسی است و کارشناسان در حال بررسی عوامل تصادف هستند. انتهای پیام/ق
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تصادف امروز صبح در محور یاسوج به اصفهان شش نفر مصدوم شدند. جلال پورانفرد بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تصادف در پی تصادف زنجیره‌ای دو خودوری پژو ۴۰۵ و یک خوردوی ۲۰۶ به وقوع پیوست. وی بیان داشت: همچنین در ۱۶ فقره تصادف که در ۲۴ ساعت گذشته به وقع پیوست، ۳۴ نفر مصدوم شدند. پورانفرد افزود: این تصادفات شامل ۱۱ تصادف جاده‌ای و پنج تصادف شهری بود. وی تصریح کرد: از این تعداد مصدوم، ۲۳ نفر به بیمارستانهای استان انتقال یافتند.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، یک سازمان ایمنی فدرال گروهی سه نفره را مأمور تحقیق درباره تصادف مرگبار یک خودروی الکتریکی تسلا با یک تراکتور کرده است. این تصادف مرگبار شبیه رویدادی بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی اتفاق افتاد. در نتیجه این تصادف سقف خودروی تسلا پاره شد. در تصادف ۲۰۱۶ میلادی راننده ۴۰ ساله خودروی تسلا مدل «اس» و هنگام استفاده از سیستم اتو پایلوت کشته شد. طبق گزارش مقامات در سال ۲۰۱۷ میلادی محدودیت‌های طراحی سیستم اتوپایلوت نقشی مهم در این تصادف مرگبار داشته است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی تصادف دو اتوبوس در استانهای گلستان کرمان ۶ تن مجروح شدند. سرهنگ نادر رحمانی افزود: حوالی ساعت ٢٢:۴٠ چهارشنبه در شهر گرگان یک دستگاه اتوبوس ولوو با هشت سرنشین با شی ثابت برخورد کرد که در این حادثه سه نفر مجروح شدند. وی افزود: اتوبوس مذکور قائم شهر به سمت مشهد در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد و کارشناسان پلیس راه هم اکنون در حال بررسی علت اصلی این حادثه هستند. وی با اشاره به اینکه اتوبوس مذکور از زاهدان به سمت اصفهان در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد تصریح کرد: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو راننده اتوبوس علت این حادثه بوده است. وی تصریح کرد: همچنین در حادثه دوم سوالی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه در محور زاهدان به میرجاوه رخ داد یک دستگاه پژو ۴۰۵ پس از برخورد با شتر به لاین مخالف منحرف و با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که در این حادثه پنج تن از سرنشینان پژو ۴۰۵ در محل جان باختند.

تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ با خودروی پلیس

الفالف1 ماه قبل
تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ با خودروی پلیسگروه ویدئو الف، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰ ۳۹۷۱۱۲۳۰۹۴یک تریلی هجده چرخ در ایالت ویسکانسین آمریکا پس از عبور از چراغ قرمز با خودروی پلیس تصادف کرد. مامور پلیس در این تصادف جان سالم به در برد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
حالا مرور می‌کنیم بعضی از اتفاقات جنجالی چهره‌های معروف فوتبال پشت فرمان را. * محسن میرزایی، مدافع تیم صنعت‌نفت به خاطر تصادف از دنیا رفت. * آرمان قربان‌نژاد، بازیکن سابق راه‌آهن هم در یک تصادف جان خود را از دست داد. او می‌توانست یکی از بهترین‌های تاریخ ایران باشد ولی تصادف سال ۷۳ در جاده قائمشهر به ساری باعث شد از فوتبال خداحافظی کند. همین امسال برادرزاده او به خاطر تصادف جانش را از دست داد.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش آسوشیتدپرس، یک سازمان ایمنی فدرال گروهی سه نفره را مأمور تحقیق درباره تصادف مرگبار یک خودروی الکتریکی تسلا با یک تراکتور کرده است. این تصادف مرگبار شبیه رویدادی بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی اتفاق افتاد. در نتیجه این تصادف سقف خودروی تسلا پاره شد. راننده ۵۰ ساله خودروی تسلا نیز جان باخت. در تصادف ۲۰۱۶ میلادی راننده ۴۰ ساله خودروی تسلا مدل «اس» و هنگام استفاده از سیستم اتو پایلوت کشته شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از اکسپرس نیوز، تعداد کشته‌های تصادف مرگبار شهر حب در پاکستان به ۲۷ نفر رسید. اتوبوس مسافربری که کراچی را به مقصد پنچگور ترک کرده بود در شهر حب واقع در ایالت بلوچستان دچار حادثه تصادف شد و تمام ۳۵ سرنشین کشته یا زخمی شدند. پس از وقوع این تصادف آتش سوزی مهیبی شکل گرفت که باعث مرگ ۲۳ نفر از مسافران در دقایق اولیه تصادف شد. گفتنی است شدت آتش باعث کند شدن عملیات امداد و نجات شده و تعداد تلفات را در این سانحه رانندگی افزایش داده است. این اولین تصادف پر تلفات پاکستان در سال ۲۰۱۹ است و پیش از نیز حوادث جاده‌ای باعث مرگ و میر افراد زیادی در این کشور شده بود.

تصادف در روزهای برفی

الفالف1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف کامیون با اتوبوس در مسجد سلیمان گفت: در اثر این تصادف ۴۵ مسافر دچار حادثه شدند. خبرگزاری فارس: شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات در ارتباط با جزییات تصادف کامیون با اتوبوس در خوزستان اظهارداشت: این حادثه سالت ۶:۳۰ صبح امروز در مسجدسلیمان، دو راهی لالی (محورمسجدسلیمان_لالی) به وقوع پیوسته است. وی افزود: در اثر این تصادف ۴۵ مسافر دچار حادثه شدند که ۱۴ نفر آنها مصدوم و توسط ‌نیروهای امدادی به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
کمرشکن شدن پراید در آزادراه کرج - قزوین، در این حادثه راننده ۶۰ ساله خودرو که در اتاقک پراید محبوس و مصدوم شده بود با تلاش آتش نشانی و مردم بیرون آمد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با مینی بوس در جاده سوادکوه ۲ نفر کشته و زخمی شدند. وحید متانی رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه با بیان اینکه تصادف ساعت ۱۴:۲۵ دقیقه دیروز در منطقه بشل، جاده سوادکوه به سمت شمال اتفاق افتاد، گفت: ۱ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو ست نجات از پایگاه‌های امداد و نجات شیرگاه و جوارم به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: سرنشین خودرو پژو ۲۰۶ به نام مرتضی نوریان ۲۶ ساله اهل و ساکن روستای چالی شیرگاه در دم فوت کرده و راننده آن پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان رازی شهرستان قائم شهر منتقل شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
معاون امدادونجات هلال احمر استان تهران از تصادف زنجیره‌ای در محور تهران- شمال، ابتدای رودهن خبر داد و گفت: در این حادثه ۹ نفر مصدوم شدند. خبرگزاری مهر: معاون امدادونجات هلال احمر استان تهران از تصادف زنجیره‌ای در محور تهران- شمال، ابتدای رودهن خبر داد و گفت: در این حادثه ۹ نفر مصدوم شدند. ابراهیم تاجیک نوری اظهار داشت: در پی تصادف یک اتوبوس در ورودی شهر بومهن با ۶ الی ۷ خودرو یک تصادف زنجیره‌ای به وقوع پیوست. معاون امدادونجات هلال احمر استان تهران افزود: این حادثه در حالی رخ داد، که اتوبوس از سمت آبعلی به سوی تهران در حرکت بود، که در ابتدای خیابان شریعتی رودهن منجر به تصادف شد. بر اساس این گزارش، علت اولیه حادثه را بریدن ترمز اتوبوس عنوان کرده‌اند، اما هنوز هیچ مقام رسمی این علت را تایید نکرده است.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تصادف در جاده‌های استان زنجان دو کشته برجای گذاشت. سرهنگ عباس مظفری افزود: شامگاه چهارشنبه ساعت۲۳٫۳۰ براثر برخورد ۴ دستگاه خودرو در آزادراه زنجان به قزوین یک نفر فوت کرد. وی اظهار کرد: در این تصادف یک دستگاه پژو به خاور و پس‌ازآن یک دستگاه پراید به پژو برخورد می‌کنند که راننده پژو حین پیاده شدن با پراید دیگری تصادف و در دم کشته می‌شود و علت وقوع این تصادف هم بی‌احتیاطی راننده پژو بوده است. رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: صبح پنجشنبه ساعت ۴٫۳۰ برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه تریلر در آزادراه زنجان به تبریز یک نفر کشته شد و علت وقوع این تصادف هم خواب‌آلودگی و خستگی بوده است. مظفری ابراز کرد: طی ۱۱ ماه امسال بیش از ۵۰ درصد از تصادفات در آزاد راههای استان زنجان رخ داده است.
ایلناایلنا3 هفته قبل
ورود غیر مجاز یک‌دستگاه تریلر ترانزیت به مسیر خط تندرو خیابان خاوران منجر به تصادف شد. به گزارش ایلنا، بنا به اعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، در پی انتشار خبری مبنی بر تصادف اتوبوس با جایگاه ایستگاه اعلام می‌دارد: ورود غیر مجاز یک‌دستگاه تریلر ترانزیت در مسیر خط تندرو خیابان خاوران منجر به تصادف آن با جایگاه ایستگاه اتوبوس شده و خساراتی وارد کرده است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس پلیس راه گلستان از وقوع تصادف در جاده آزادشهر به مینودشت خبر داد و گفت: متاسفانه بر اثر این تصادف یک عابر پیاده جان خود را از دست داد. سرهنگ علی عبدی در گفتگو با خبر فوری اظهار کرد: شامگاه دوشنبه حوالی سایت زباله در جاده آزادشهر به مینودشت یک دستگاه خودروی سواری با یک عابرپیاده برخورد می‌کند. وی افزود: در این تصادف متاسفانه عابرپیاده که یک مرد میانسال بود جان خود را از دست می‌دهد. وی خاطرنشان کرد: متاسفانه راننده از صحنه تصادف متواری شده و ماموران در حال تلاش برای شناسایی و دستگیری او هستند.
ایرناایرنا1 هفته قبل
سید جلال ملکی شامگاه پنج شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه امشب حادثه تصادف در جاده ورامین؛ جاده نظامی به سمت فیروز آباد به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ماموران ایستگاه شماره ۸۶ به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: ۲ دستگاه خودرو پراید به همراه یک دستگاه پرشیا بدلایل نامشخص با یکدیگر برخورد و بر اثر این تصادف ۷ سرنشین خودروهای پراید دچار مصدومیت شدند. به گفته ملکی؛ آتش نشانان هر ۷ مصدوم این تصادف را تحویل عوامل اورژانس دادند و پس از انتقال خوروها به محل امن به این عملیات پایان دادند. وی علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد. تهرام/۷۲۴۳ / ۱۵۳۹انتهای پیام /*
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف پژو و پراید در چهارمحال و بختیاری ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت. رحمت الله نجفی با اشاره به اینکه تصادف پژو و پراید در چهارمحال و بختیاری ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت، اظهار داشت: این تصادف در محور لردگان - بروجن رخ داده است. وی بیان کرد: مصدومان این حادثه توسط اورژانس به بیمارستان بروجن منتقل شدند. محور بروجن - لردگان یکی از پر حادثه‌ترین محور‌های ارتباطی چهارمحال و بختیاری است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری راننده ۱۸ ساله خودروی ۲۰۶ خبر داد که پس از تصادف شدید با یک خانم، از محل تصادف گریخته بود. ک ۴۸ ساله وی به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد اما او نیز عنوان داشت که خودروی ۲۰۶ را با یک قولنامه دستی به دامادشان به هویت علیرضا. ر ۱۸ ساله فرزند علیرضا در محل تصادف حضور داشته است. همزمان و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودروی ۲۰۶ صحنه تصادف به یک مغازه فروش و تعویض شیشه خودرو در منطقه سعادت آباد – خیابان کوهستان منتقل شده است. با شناسایی مغازه تعویض شیشه اتومبیل در منطقه سعادت آباد، کارآگاهان اداره دهم به این مغازه مراجعه و به تحقیقات از صاحب مغازه پرداختند.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری راننده ۱۸ ساله خودروی ۲۰۶ خبر داد که پس از تصادف شدید با یک خانم، از محل تصادف گریخته بود. ر ۱۸ ساله فرزند علیرضا در محل تصادف حضور داشته است. همزمان و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودروی ۲۰۶ صحنه تصادف به یک مغازه فروش و تعویض شیشه خودرو در منطقه سعادت آباد – خیابان کوهستان منتقل شده است. با شناسایی مغازه تعویض شیشه اتومبیل در منطقه سعادت آباد، کارآگاهان اداره دهم به این مغازه مراجعه و به تحقیقات از صاحب مغازه پرداختند. با توجه به شواهد، دلایل و مستندات بدست آمده، مرتضی ۱۸ ساله در مورخه ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ بازداشت و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
عملیات تعقیب و گریز پلیس لندن در نهایت به تصادف خودروی نیروهای پلیس با یک اتوبوس و کشته و زخمی شدن ۳ نفر منجر شد. در تصادف ناشی از تعقیب و گریز پلیس در غرب لندن ۲ نفر کشته شدند. به گزارش اسکای نیوز، در تصادف خودروی پلیس در حال تعقیب و گریز با یک اتوبوس در غرب لندن ۲ نفر کشته شدند. پلیس متروپولیتن ساعت ۸:۴۰ یکشنبه شب پس از دریافت گزارشی مبنی بر سرقت در شمال غرب لندن به محل اعزام و تعقیب و گریزی را با کمک بالگرد پلیس آغاز کرد که در نهایت به تصادف خودروی پلیس با یک اتوبوس و مرگ ۲ نفر انجامید. ۴ نفر در جریان چهار حادثه مذکور در عملیات پلیس جان خود را از دست دادند.

تریلی هجده چرخ خودروی پلیس را له کرد+ فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
یک تریلی هجده چرخ در ایالت ویسکانسین آمریکا پس از عبور از چراغ قرمز با خودروی پلیس تصادف کرد. مامور پلیس در این تصادف جان سالم به در برد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلال طالبی، چهره آشنای فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن ملی و نشستن روی نیمکت این تیم به عنوان سرمربی را در کارنامه‌اش دارد، دچار حادثه تصادف با موتور سیکلت شده است. طالبی که چندی پیش پای خود را عمل جراحی کرده، در این باره گفت: متأسفانه به دلیل بی‌احتیاطی یک موتورسوار که به شکل خلاف خیابان یک‌طرفه را طی می‌کرد، دچار این حادثه شده‌ام و مراحل درمان را طی می‌کنم. امیدوارم با تلاش پزشکان نیاز به عمل جراحی نباشد. حادثه برای پای آسیب‌دیده قبلی‌ام رخ نداده است، وگرنه کار سخت‌تر از حد تصور می‌شد. این روزها تحت نظر دکتر نوروزی در حال درمان پای آسیب‌دیده‌ام هستم.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجااز افزایش تصادف‌ها در چند روز اخبر خبر داد و گفت: عامل اصلی وقوع این تصادف‌ها عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است. سرهنگ "محمد رازقی اظهار داشت: در چند روز اخبر شاهد افزایش آمار تصادفات عابرین پیاده بودیم که عامل اصلی وقوع تصادف‌ها عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط عابرین پیاده است. رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط عابرین پیاده، گفت: عابرین پیاده در تردد‌های شهری با احتیاط کامل از محل‌های مجاز عبور کنند و برای عبور از عرض معابر پل عابر پیاده استفاده و یا از محل‌های خط‌کشی شده عبور کنند. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه عابرین پیاده برای عبور از طول معابر از پیاده رو‌ها استفاده کنند، افرود: از ایستادن و تردد در سطح سواره‌ها به‌خصوص خیابان‌های اصلی که سرعت خودرو‌ها بالاتر می‌باشد خودداری کنند و به یک‌باره وارد سطح معابر نشوند. وی تاکید کرد: عابرین پیاده در ابتدای شب و تاریکی هوا که دید راننده‌ها محدوده می‌شود از لباس روشن‌تر استفاده کنند و با احتیاط بیشتری در خیابان‌ها تردد کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
لازم است این کشورها بدانند که جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه این شروط تحقیرآمیز را نخواهد پذیرفت و به بهای باز شدن یک آبراهه کوچک نظیر اینستکس، تن به هر خواسته‌ای نخواهیم داد/ما محکومی با عنوان «زندانی سیاسی» نداریم. اگر کسی اقدامی علیه امنیت مرتکب شده است، عنوان مجرمانه مستقلی دارد که باید به آن رسیدگی شود. جرم سیاسی نیز در قانون تعریف شده و رسیدگی به آن هم ساز و کارهای قانونی خود را دارد اما در حال حاضر چنین محکومانی نداریم/دستگاه قضایی هیچگاه به صرف نقد، کسی را تحت تعقیب قرار نداده است. این اظهارات ناشی از عدم توجه برخی به این نکته است که افترا و توهین با نقد تفاوت دارد و این تفاوت را نیز قانونگذار قائل شده است. به صراحت می‌گوییم که نقد به هیچ عنوان در جمهوری اسلامی جرم نیست
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی گلستان گفت: تصادف زنجیره‌ای پنج دستگاه خودرو در داخل شهر بندر ترکمن یک کشته و چهار زخمی بر جای گذاشت. علیرضا کمال غریبی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: ساعت حدود ۲۳ شب گذشته پنج دستگاه خودرو سواری در چهارراه جعفری شهر بندرترکمن با یکدیگر برخورد کردند. وی افزود: یکی از مصدومان این حادثه به علت شدت جراحات وارده پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد. ۴ مصدوم دیگر این حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند و حال آنها مساعد است. انتهای پیام

عکس/ تصادف مرگبار در روسیه

7+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل

تصادف زنجیره‌ای در کانزانس آمریکا

مهرمهر4 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید