اخبار تصادف - آخرین و مهم ترین اخبار تصادف از خبرگزاری‌های ایران | خبری

تصادف

خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات دو تصادف اتوبوس و دو تصادف سرویس مدرسه را تشریح کرد. وی با اشاره به اینکه این تصادف کشته‌ای نداشت گفت: این اتوبوس از مبداء کاشان به سمت مشهد در حال حرکت بود و خوشبختانه مسافری نداشت. علت این حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است. سرهنگ رحمانی با بیان اینکه تصادف یک دستگاه خودروی سرویس دانش‌آموزان نیز ساعت ۷:۴۰ امروز در فرعی داق‌آباد-خان‌آباد در استان همدان اتفاق افتاد، گفت: در این تصادف این دستگاه پراید به جسم ثابتی برخورد کرده و پنج نفر از شش سرنشین این خودرو که مصدوم شدند. وی ادامه داد: این خودروی پیکان که سرویس مدرسه بود و سرنشینان آن دانش‌آموزان پسر دبستانی بودند، به علت تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شده و بر اثر این واژگونی از چهار سرنشین این خودرو دو نفر مصدوم شدند.
رکنارکنا3 ماه قبل
عباس محمدی عصر امروز در محل حادثه تصادف در ۱۰ کیلومتری اصفهان – شاهین‌شهر اظهار کرد: در تصادف عصر امروز یک دستگاه تریلر حامل خودرو با یک دستگاه تیبا ۳ نفر کشته شدند. مسؤول آتش‌نشانی گزبرخوار افزود: برخی از شاهدان عینی می‌گویند پس‌از آن که یکی از لاستیک‌های یک دستگاه تریلر حامل خودروهای ون منفجر می‌شود، این خودرو با یک دستگاه تیبا و ماکسیما تصادف می‌کند. وی خاطرنشان کرد: شدت تصادف به حدی بود که سه سرنشین خودرو تیبا در محل تصادف فوت می‌کنند. محمدی اظهار داشت: علت تصادف در حال بررسی است و کارشناسان در حال بررسی عوامل تصادف هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، عباس محمدی عصر امروز در محل حادثه تصادف در ۱۰ کیلومتری اصفهان – شاهین‌شهر اظهار کرد: در تصادف عصر امروز یک دستگاه تریلر حامل خودرو با یک دستگاه تیبا ۳ نفر کشته شدند. مسؤول آتش‌نشانی گزبرخوار افزود: برخی از شاهدان عینی می‌گویند پس‌از آن که یکی از لاستیک‌های یک دستگاه تریلر حامل خودروهای ون منفجر می‌شود، این خودرو با یک دستگاه تیبا و ماکسیما تصادف می‌کند. وی خاطرنشان کرد: شدت تصادف به حدی بود که سه سرنشین خودرو تیبا در محل تصادف فوت می‌کنند. محمدی اظهار داشت: علت تصادف در حال بررسی است و کارشناسان در حال بررسی عوامل تصادف هستند. انتهای پیام/ق
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در تصادف امروز صبح در محور یاسوج به اصفهان شش نفر مصدوم شدند. جلال پورانفرد بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تصادف در پی تصادف زنجیره‌ای دو خودوری پژو ۴۰۵ و یک خوردوی ۲۰۶ به وقوع پیوست. وی بیان داشت: همچنین در ۱۶ فقره تصادف که در ۲۴ ساعت گذشته به وقع پیوست، ۳۴ نفر مصدوم شدند. پورانفرد افزود: این تصادفات شامل ۱۱ تصادف جاده‌ای و پنج تصادف شهری بود. وی تصریح کرد: از این تعداد مصدوم، ۲۳ نفر به بیمارستانهای استان انتقال یافتند.
ایمناایمنا4 هفته قبل
سرهنگ رضا رضایی اظهار کرد: شرکت‌های بیمه‌گر مکلف هستند در مواردی که وسایل نقلیه مسبب و زیان دیده، در زمان حادثه در تصاذفات خسارتی درازای بیمه نامه معتبر بوده و بین طرفین حادثه پس از مشخص شدن مقصر حادثه اختلافی وجود نداشته باشد، خسارت وارده را پرداخت کنند. وی افزود: این قانون در مواردی است که خسارت وارده حداکثر تا سقف ۹۰ میلیون ریال باشد و نیازی به گزارش ماموران انتظامی یا همان کروکی نیست. وی افزود: البته در مواردی مانند برخورد با خودرو نظامی و یا خودرو سنگین، تصادف مابین چند دستگاه اتومبیل، تصادف با شخصی که بیمه نامه و یا گواهینامه ندارد، تصادف با غیر مقیم در شهر، عبور از چراغ قرمز علت تصادف باشد، تصادف با شی ثابت، تصادف شاخ به شاخ، تصادف با موتور سیکلت، بیمه نامه امسال با سال گذشته پیوسته نباشد، تصادف در فاصله ۲۰روز بعد از صدور بیمه نامه حادثه شده باشد، تصادف منجر به جرح و فوت باشد و تصادف ناشی از حرکت دنده عقب حتما نیاز به گزارش پلیس است. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی در پایان از رانندگان خواست، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و هنگام وقوع تصادفات ضمن حفظ خونسردی با پلیس همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، از وقوع تصادف در اتوبان تهران - ساوه خبر داد و اظهار کرد: با اعلام وقوع تصادف در اتوبان تهران ساوه، یک فروند بالگرد، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. وی گفت: این تصادف در ۲۰ کیلومتری تهران (در لاین به سمت تهران) اتفاق افتاده است. در این تصادف هفت تن کشته و هفت تن مصدوم شده‌اند. این مصدومان به بیمارستان اعزام شده‌اند. وی افزود: این تصادف ۱۴ مصدوم و ۷ فوتی بر جای گذاشت.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی تصادف دو اتوبوس در استانهای گلستان کرمان ۶ تن مجروح شدند. سرهنگ نادر رحمانی افزود: حوالی ساعت ٢٢:۴٠ چهارشنبه در شهر گرگان یک دستگاه اتوبوس ولوو با هشت سرنشین با شی ثابت برخورد کرد که در این حادثه سه نفر مجروح شدند. وی افزود: اتوبوس مذکور قائم شهر به سمت مشهد در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد و کارشناسان پلیس راه هم اکنون در حال بررسی علت اصلی این حادثه هستند. وی با اشاره به اینکه اتوبوس مذکور از زاهدان به سمت اصفهان در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد تصریح کرد: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه عدم توجه به جلو راننده اتوبوس علت این حادثه بوده است. وی تصریح کرد: همچنین در حادثه دوم سوالی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه در محور زاهدان به میرجاوه رخ داد یک دستگاه پژو ۴۰۵ پس از برخورد با شتر به لاین مخالف منحرف و با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که در این حادثه پنج تن از سرنشینان پژو ۴۰۵ در محل جان باختند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، یک سازمان ایمنی فدرال گروهی سه نفره را مأمور تحقیق درباره تصادف مرگبار یک خودروی الکتریکی تسلا با یک تراکتور کرده است. این تصادف مرگبار شبیه رویدادی بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی اتفاق افتاد. در نتیجه این تصادف سقف خودروی تسلا پاره شد. در تصادف ۲۰۱۶ میلادی راننده ۴۰ ساله خودروی تسلا مدل «اس» و هنگام استفاده از سیستم اتو پایلوت کشته شد. طبق گزارش مقامات در سال ۲۰۱۷ میلادی محدودیت‌های طراحی سیستم اتوپایلوت نقشی مهم در این تصادف مرگبار داشته است.

مصدوم شدن راننده موتور پس از تصادف با گوزن + فیلم

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
عبور ناگهانی گوزن از اتوبان به تصادف با یک موتورسیکلت منجر شد. یک موتورسوار در اتوبانی در لهستان با یک گوزن تصادف کرد. این تصادف منجر به مصدوم شدن راننده موتور شد، اما گوزن جان سالم به در برد.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تصادف امروز اتوبان تهران – ساوه تا این لحظه ۱۴ مصدوم و ۷ فوتی بر جای گذاشت. مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تصادف اتوبوس و چند سواری و همچنین حریق پس از آن، گفت: این تصادف در ۲۰ کیلومتری تهران اتفاق افتاده است. وی گفت: در این تصادف هفت تن کشته و هفت تن مصدوم شده‌اند. این مصدومان به بیمارستان اعزام شده‌اند.

تصادف وحشتناک در اتوبان تهران–ساوه با ۱۴ مصدوم و ۷ فوتی+فیلم

ایلناایلنا1 ماه قبل
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به تصادف امروز اتوبان تهران – ساوه گفت این تصادف ۱۴ مصدوم و ۷ فوتی داشته است. به گزارش ایلنا، سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به جزئیات تصادف امروز اتوبان تهران – ساوه گفت: این تصادف در ۲۰ کیلومتری تهران اتفاق افتاده و ۱۴ مصدوم داشته است. وی افزود: هفت‌تن از مصدومان به بیمارستان اعزام شده و هفت فوتی هم به دلیل سوختگی، غیرقابل شناسایی هستند.
فراروفرارو1 ماه قبل
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تصادف امروز اتوبان تهران – ساوه تا این لحظه ۱۴ مصدوم و ۷ فوتی بر جای گذاشت. مجتبی خالدی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به تصادف اتوبوس و چند سواری و همچنین حریق پس از آن، گفت: این تصادف در ۲۰ کیلومتری تهران اتفاق افتاده است. وی گفت: در این تصادف هفت تن کشته و هفت تن مصدوم شده‌اند. این مصدومان به بیمارستان اعزام شده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
حالا مرور می‌کنیم بعضی از اتفاقات جنجالی چهره‌های معروف فوتبال پشت فرمان را. * محسن میرزایی، مدافع تیم صنعت‌نفت به خاطر تصادف از دنیا رفت. * آرمان قربان‌نژاد، بازیکن سابق راه‌آهن هم در یک تصادف جان خود را از دست داد. او می‌توانست یکی از بهترین‌های تاریخ ایران باشد ولی تصادف سال ۷۳ در جاده قائمشهر به ساری باعث شد از فوتبال خداحافظی کند. همین امسال برادرزاده او به خاطر تصادف جانش را از دست داد.
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش آسوشیتدپرس، یک سازمان ایمنی فدرال گروهی سه نفره را مأمور تحقیق درباره تصادف مرگبار یک خودروی الکتریکی تسلا با یک تراکتور کرده است. این تصادف مرگبار شبیه رویدادی بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی اتفاق افتاد. در نتیجه این تصادف سقف خودروی تسلا پاره شد. راننده ۵۰ ساله خودروی تسلا نیز جان باخت. در تصادف ۲۰۱۶ میلادی راننده ۴۰ ساله خودروی تسلا مدل «اس» و هنگام استفاده از سیستم اتو پایلوت کشته شد.

تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ با خودروی پلیس

الفالف3 ماه قبل
تصادف وحشتناک تریلی هجده چرخ با خودروی پلیسگروه ویدئو الف، ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰ ۳۹۷۱۱۲۳۰۹۴یک تریلی هجده چرخ در ایالت ویسکانسین آمریکا پس از عبور از چراغ قرمز با خودروی پلیس تصادف کرد. مامور پلیس در این تصادف جان سالم به در برد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
علی‌اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به وقوع تصادف در اتوبان تهران-ساوه اظهار کرد: ‌ در این حادثه یک اتوبوس با ۵ دستگاه خودرو سورای درگیر (تصادف) شده که منجر به حریق شده است. وی با بیان این‌که این تصادف حدود ساعت ۱۵ امروز روی داده است، تصریح کرد: همکاران ما در محل حضور دارند و در حال پاکسازی هستند. به گفته وی، پلیس و اورژانس نیز در صحنه تصادف حضور دارند. انتهای پیام/
الفالف1 ماه قبل
گروه حوادث الف، ۲۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۴۵ ۳۹۸۰۱۲۱۱۶۴به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ایوب خجسته روز چهارشنبه در شرح این خبر افزود: در این حادثه که ۲۵ دقیقه بامداد امروز در جاده سنتو، لاین برگشت به سمت مشهد رخ داد، ۳ سرنشین خودروی سواری پراید که مرد جوان بودند در کابین به‌هم‌پیچیده خودرو محبوس و در دم کشته شدند. خجسته در خصوص چگونگی بروز این حادثه مرگبار اظهار کرد: در زمان رسیدن تیم امداد و نجات و پیشگیری از حریق ایستگاه ۳۶ آتش‌نشانی به محل حادثه، خودروی پراید در برخورد با گاردریل سمت راست جاده متوقف شده بود. ماموران آتش‌نشانی پس از رهاسازی جسم بی‌جان هر سه مرد جوان و برقراری ایمنی در محل با تحویل اجساد به عوامل انتظامی به عملیات خود خاتمه دادند.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
پیشنهاد مافیلتر اینستاگرام بازی در زمین آمریکایی‌هاست/ فیلتر تلگرام موفق نبود اما طرحی برای رفع آن نداریم/ اقتصاد ستاره‌مربع‌ها در صداوسیما شفاف شود/ برنامه نود، موضوع این هفته شورای نظارتتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حمید شعبانی گفت: عصر چهارشنبه ۲۱ فروردین یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورزی شش ده و قره بلاغ در مسیر برگشت از اردو در شهرستان فسا، دچار سانحه تصادف شد. وی با بیان این‌که یک دستگاه پراید با مینی‌بوس دانش آموزان برخورد کرده است، پیرامون علت حادثه اظهار نظری نکرد و گفت: این حادثه سه فوتی داشته که همگی سرنشینان خودروی سواری پراید بودند و هیچ دانش آموزی فوت نکرده است. مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس تصریح کرد که با حضور به موقع نیروهای اورژانس، دانش آموزان مصدوم به بیمارستان ولی عصر فسا منتقل شده‌اند. شعبانی خاطرنشان کرد که براساس اطلاعات اولیه تنها سه دانش آموز مصدوم شده‌اند و دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب‌های جزئی شده‌اند. به گفته وی ۴ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مجروحان به محل حادثه اعزام شدند.

زیر گرفتن یک معلول توسط راننده ناشی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک معلول در ترکیه که سوار بر ویلچر در حال عبور از خیابان بود با یک خودرو تصادف کرد. این تصادف در حالی رخ داد که یک مرد در حال علامت دادن به خودروها بود تا سرعت خود را برای عبور این معلول کم کنند، اما راننده ناشی بدون توجه به هشدارها این حادثه را رقم زد. فرد حادثه دیده از این تصادف جان سالم به در برد و برای درمان به بیمارستان منتقل شد. بیشتر بخوانید: مرگ یک راننده متخلف بر اثر تصادف شاخ به شاخ در تونل + فیلمانتهای پیام/تصادف یک مرد ویلچری با ماشین + فیلم

وقتی کفپوش ماشین عامل اصلی تصادف می‌شود! + فیلم

رکنارکنا1 هفته قبل
عامل این تصادف نه راننده بوده، نه جاده غیر استاندارد، نه خودروی بی کیفیت و غیر ایمن، عامل این تصادف کفپوش ماشین بوده که پدال گاز زیرش گیر کرده است. و باعث تصادف شدیدی شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
سرهنگ علی اسفندانی روز یکشنبه گفت: در اولین تصادف که بین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و پراید در پنج کیلومتری ایست بازرسی سندرک در شرق استان رخ داد، سه نفر در صحنه تصادف جان باختند، علت این حادثه تجاوز به چپ خودروی پژو ۴۰۵ بود. فرمانده پلیس راه هرمزگان ادامه داد: در تصادف دیگری که در جاده ایسین به هورمودر بین یک خودروی پژو ۴۰۵ و سواری ایسوزو یک کودک دو ساله سرنشین پژو جان خود را از دست داد به همراه داشت که علت این تصادف نیز سرعت غیرمجاز پژو بود. سرهنگ اسفندانی اضافه کرد: سومین تصادف شامگاه شنبه در جاده پارسیان به بندرلنگه روی داد و در واژگونی یک دستگاه پراید دو نفر در صحنه تصادف و یک کودک چهار ساله پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند. از ابتدای طرح نوروزی تاکنون (۲۵اسفند۹۷) ۱۶نفر در تصادف‌های جاده‌ای هرمزگان کشته و ۹۷نفر مجروح شده‌اند.
ایمناایمنا1 روز قبل
رد آقازاده بودن راننده توسط پلیساظهارات ابوالقاسم چلمقانی، رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان در خصوص تصادف جنجالی پورشه و پراید، آقا زاده بودن راننده این خودرو را رد کرد. او در این باره اظهار کرد: ساعت دو بامداد ۲۶ اردیبشهت سال جاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با پراید مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اعزام شدند. بیشترین حجم از عصبانیت خانواده متوفی این حادثه به دلیل متواری شدن راننده پورشه‌ای بود که با خودروی پراید تصادف کرد. سرهنگ درستکار مدعی است که در تصادف جنجالی خیابان کارگر یک پورشه وجود داشته و سه سرنشین در این خودرو بوده‌اند، که علاوه بر راننده خواهر و دختر عمومی وی نیز در هنگام تصادف در خودرو حضور داشته‌اند. اما حاشیه‌های این تصادف جنجالی به اندازه‌ای کش دار شد که علی اصفهانی، دادستان اصفهان نیز به عنوان مدعی‌العموم به این پرونده ورود کرد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
سرهنگ علی اصغر مهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: در ماده ۸۸ آیین نامه راهور مسئولیت واحدهای پلیس راه و راهور در اعزام کارشناس تصادف به محل حادثه به محض اطلاع از وقوع آن، تصریح شده که مورد عمل قرار می‌گیرد و وظیفه کارشناس تصادفات آن است که با بررسی و معاینه دقیق محل حادثه نسبت به جمع آوری دلایل و مستندات لازم اقدام و فرد یا افراد مقصر در حادثه را مشخص و نهایتا مدیریت صحنه تصادف تا برقراری ایمنی تردد در محل را برعهده بگیرد. وی اضافه کرد: تا حضور افسر کارشناس در صحنه تصادف، آیین نامه راهور و سایر مقررات قانونی برای راننده‌ای که در صحنه تصادفات سالم مانده است صرف نظر اینکه در وقوع حادثه مقصر است یا نه، تکالیفی را مقرر کرده که اگر آن‌ها را درست انجام ندهد و احیانا تصادف یا تصادفات بعدی صورت گیرد، موجب مسئولیت او در وقوع تصادفات بعدی خواهد شد. معاون عملیات پلیس راهور گفت: تصادف فوتی، جرحی یا خسارتی است براین اساس به موجب ماده ۸۷ آیین نامه راهور در تصادفات فوتی در هر راهی که این حادثه اتفاق بیفتد، به لحاظ اهمیت موضوع، راننده وسیله نقلیه‌ای که مرتکب این تصادف شده است (به شرط سالم بودن در تصادف) موظف است بلافاصله وسیله نقلیه را در محل تصادف متوقف کند و به هیچ عنوان حق جا به جا کردن وسائل نقلیه، جسد یا اجساد جان باختگان را ندارد و باید تا حضور افسر کارشناس صحنه را حفظ و از هم بر هم زدن آن خودداری کند چرا که با تغییر اوضاع ممکن است کارشناس تصادفات در تشخیص مقصر حادثه دچار اشتباه شود و تصمیمی بگیرد که موجب تضییع حق یکی از طرفین تصادف شود. سرهنگ مهری افزود: اگر هم افسر کارشناس متوجه تغییر در وضعیت صحنه تصادف شود، می‌توان به عنوان وقوع جرم صحنه سازی تصادف، گزارش آن را به عوامل انتظامی اعلام کرد تا طبق دستور قضائی اقدامات بعدی انجام شود. اجتمام*۹۱۰۵** ۹۰۵۳انتهای پیام /*

تصادف عجیب یک راننده و برخورد خونسردانه

تابناکتابناک2 هفته قبل
به تازگی ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که تصادف یک راننده و برخورد خونسردانه این راننده را نشان می‌دهد. این راننده زن پس از آنکه وارد پیاده رو می‌شود، خودرویش پس از کشیده شدن به یکی از خودروهای پارک شده، به باجه تلفن برخورد می‌کند و پس از کندن باجه تلفن، متوقف می‌شود. راننده در ادامه خیلی آرام و حتی بدون نگاه کردن صحنه تصادف، از خودرو پیاده می‌شود و صحنه تصادف را ترک می‌کند! تصاویر این تصادف را در تابناک می‌بینید.
ایرناایرنا1 ماه قبل
سرهنگ علی اسفندانی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: در اولین تصادف که بین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و پراید در پنج کیلومتری ایست بازرسی سندرک در شرق استان رخ داد، سه نفر در صحنه تصادف جان باختند. به گفته وی علت این حادثه تجاوز به چپ خودروی پژو ۴۰۵ بود. فرمانده پلیس راه استان ادامه داد: در تصادف دیگری که در جاده ایسین به هورمودر بین یک خودروی پژو ۴۰۵ و سواری ایسوزو یک کودک دوساله سرنشین پژو جان خود را از دست داد به همراه داشت که علت این تصادف نیز سرعت غیرمجاز پژو بود. سرهنگ اسفندانی اضافه کرد: سومین تصادف شامگاه شنبه در جاده پارسیان به بندرلنگه روی داد و در واژگونی یک دستگاه پراید دو نفر در صحنه تصادف و یک کودک چهارساله پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند. از ابتدای طرح نوروزی تاکنون (۲۵اسفند۹۷) ۱۶نفر در تصادف‌های جاده‌ای هرمزگان کشته و ۹۷نفر مجروح شده‌اند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
وی اضافه کرد: تا حضور افسر کارشناس در صحنه تصادف، آیین نامه راهور و سایر مقررات قانونی برای راننده‌ای که در صحنه تصادفات سالم مانده است صرف نظر اینکه در وقوع حادثه مقصر است یا نه، تکالیفی را مقرر کرده که اگر آن‌ها را درست انجام ندهد و احیانا تصادف یا تصادفات بعدی صورت گیرد، موجب مسئولیت او در وقوع تصادفات بعدی خواهد شد. معاون عملیات پلیس راهور گفت: تصادف فوتی، جرحی یا خسارتی است، براین اساس راننده که در تصادف سالم مانده است حق جا به جا کردن وسیله نقلیه در تصادفات جرحی را ندارد ولی باید بلافاصله نسبت به انتقال مجروحان به مراکز درمانی اقدام کند. سرهنگ مهری تصریح کرد: البته طبق تبصره ماده ۸۷ آیین نامه راهور، در صورتی که وسیله نقلیه دیگری برای انتقال فوری افراد مجروح به مراکز درمانی موجود نباشد، راننده وسیله نقلیه در تصادف می‌تواند فرد مجروح را با خودروی خود به مراکز درمانی برساند اما باید محل قرار گرفتن چرخ‌های اتومبیل در سطرح راه را روزی زمین علامت گذاری کند البته چناچه بتواند با دوربین فیلم برداری کند یا عکس بگیرد بهتر است تا کارشناس تصادف راحت‌تر در مورد تصادف اعلام نظر کند. وی ادامه داد: این عمل راننده مصداق بر هم زدن صحنه تصادف نیست و شایسته است افسر کارشناس تصادف در اسرع وقت که هنوز آثار سانحه موجود است نسبت به بازدید صحنه و ترسیم کروکی اقدام کند و اگر هم امکان انتقال مجروح یا وسیله نقلیه دیگری بود حق انتقال خودرو را ندارد. اجتمام*۹۱۰۵**۱۵۳۵انتهای پیام /*
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از اکسپرس نیوز، تعداد کشته‌های تصادف مرگبار شهر حب در پاکستان به ۲۷ نفر رسید. اتوبوس مسافربری که کراچی را به مقصد پنچگور ترک کرده بود در شهر حب واقع در ایالت بلوچستان دچار حادثه تصادف شد و تمام ۳۵ سرنشین کشته یا زخمی شدند. پس از وقوع این تصادف آتش سوزی مهیبی شکل گرفت که باعث مرگ ۲۳ نفر از مسافران در دقایق اولیه تصادف شد. گفتنی است شدت آتش باعث کند شدن عملیات امداد و نجات شده و تعداد تلفات را در این سانحه رانندگی افزایش داده است. این اولین تصادف پر تلفات پاکستان در سال ۲۰۱۹ است و پیش از نیز حوادث جاده‌ای باعث مرگ و میر افراد زیادی در این کشور شده بود.

به انتهای لیست رسیدید