اخبار تصادف - آخرین و مهم ترین اخبار تصادف از خبرگزاری‌های ایران | خبری

تصادف

مهرمهر26 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، این تصادف مقارن ساعت ۲۲و ۱۴ دقیقه پنجشنبه رخ داد که در پی آن سه دستگاه پراید، یک دستگاه مینی بوس، یک دستگاه پژو و یک خاور بایکدیگر برخورد کردند. به محض وقوع حادثه، عوامل اورژانس در محل حاضر شده و یک نفر را به صورت سرپایی درمان و هشت نفر را نیز به بیمارستان اعزام کردند. حال سه مصدوم وخیم اعلام شده است.
رکنارکنا49 دقیقه قبل
به گزارش رکنا، مددسرای زنان در منطقه ۲۲ در شب‌های سرد پائیز و زمستان به یاری زنان بی‌خانمان می‌آید. پدرم مرا معتاد کرد و پس از اینکه فوت کرد در کمپ خوابیدم و ترک کردم. مریم، ترک اعتیاد آن هم شیشه خیلی سخت است، درسته؟ ترک اعتیاد سخت نبود چون فقط مصرف شیشه داشتم. زنانی هستند که به مواد اعتیاد داشته باشند و در این مجموعه کنار تو رفت و آمد کنند؟ بله. نیاز به بودجه دو برابری برای افزایش کیفیت این گرمخانه داریمحسین مهاجر، مشاور مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مدیر ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تهران، در خصوص گرمخانه زنان که در منطقه ۲۲ زیر نظر شهرداری تهران فعالیت می‌کند، گفت: این مجموعه اولین گرمخانه زنان شهر تهران است و ۹۷ درصد افرادی که به گرمخانه‌ها مراجعه می‌کنند خود معرف می‌آیند یعنی با پای خود می‌آیند.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
رئیس اورژانس استان فارس گفت: بر اثر برخورد زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در کمربندی حسینی الهاشمی شیراز ۹ نفر مصدوم شدند. به گزارش ایلنا، محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس استان فارس با اشاره به تصادف یک دستگاه مینی‌بوس، خاور، ۴ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ در کمربندی حسینی الهاشمی شیراز، اظهار داشت: این تصادف خوشبختانه فوتی نداشت، اما ۹ مصدوم برجای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد جواد مرادیان رئیس اورژانس استان فارس با اشاره به تصادف یک دستگاه مینی بوس، خاور، ۴ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ در کمربندی حسینی الهاشمی شیراز، اظهار داشت: این تصادف خوشبختانه فوتی نداشت، اما ۹ مصدوم برجای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند. وی افزود: ۸ تن از مصدومان توسط ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان رجایی انتقال داده شده و یک مصدوم سرپایی مداوا شد. بیشتر بخوانید: بی توجهی به ایست پلیس در بستک حادثه آفریدمرادیان با بیان اینکه حال ۳ مصدوم وخیم اعلام شده است، ادامه داد: این حادثه که در ساعت ۲۲:۱۴ دقیقه دیشب رخ داد. علت این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است. انتهای پیام/
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا، محمد جواد مرادیان با اشاره به تصادف یک دستگاه مینی بوس، خاور، ۴ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ در کمربندی حسینی الهاشمی شیراز، اظهار داشت: این تصادف خوشبختانه فوتی نداشت اما ۹ مصدوم برجای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند. وی افزود: ۸ تن از مصدومان توسط ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان رجایی انتقال داده شده و یک مصدوم سرپایی مداوا شد. مرادیان با بیان اینکه حال ۳ مصدوم وخیم اعلام شده است، ادامه داد: این حادثه که در ساعت ۲۲:۱۴ دقیقه دیشب رخ داد. علت این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
در بخش اول به برخی از این دست فوبیاها پرداختیم، در ادامه با بخش دوم از عجیب‌ترین فوبیاهای جهان با ما همراه باشد: «گلوتوفوبیا (Gelotophobia) یا ترس از خنده دیگران، نوعی فوبیای اجتماعی است. همانند سایر فوبیاها، افراد مبتلا به سفر هراسی، از مواجه با وسایل سفر یا فکر سفر دچار اضطراب یا وحشت‌زدگی می‌شوند. مانند سایر فوبیاها، در اغلب اوقات یک تجربه منفی یا آسیب‌زا می‌تواند موجب ترس فرد از یک عامل خاص شده باشد. افراد مبتلا به فوبیای تهوع در موارد حاد، حتی زمانی‌که احتمال می‌دهند فردی بالا می‌آورد، به‌سرعت از محل دور می‌شوند. همچنین، عقیده بر این است که اکثر کودکانی که مورد سوءاستفاده قرار گرفته یا تجارب منفی دارند به این فوبیا دچار می‌شوند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 ساعت قبل
محققان کتابخانه ملی پزشکی آمریکا توصیه می‌کنند که برای کاهش مرگ و میر، نباید در منطاق خطرناک سلفی گرفت. همچنین غرق شدن، تصادفات جاده‌ای و ریزش آوار بیشترین علت مرگ و میر بوده است. در سال ۲۰۱۸، پسری ۱۹ ساله در حالی که سلفی گرفتن روی یک صخره در استرالیا درگذشت. با این حال، محققان ادعا می‌کنند که تعداد واقعی مرگ و میر سلفی می‌تواند بسیار بیشتر باشد زیرا هرگز این مسئله به عنوان علت مرگ درج نمی‌شود. محققان در این باره می‌گویند: «اعتقاد بر این است که مرگ و میر بر اثر سلفی گزارش نمی‌شود و باید مشکل واقعی را برطرف کرد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی اورژانس فارس گفت: وقوع تصادف زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو در بزرگراه حسینی‌الهاشمی شیراز ١٠ مصدوم به جای گذاشت. همتی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: شامگاه پنج‌شنبه ۲۳ آبان وقوع تصادف زنجیره‌ای در کمربندی حسینی‌الهاشمی شیراز به مرکز پیام اورژانس اعلام شد و در پی این گزارش بلافاصله ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. او افزود: در این تصادف که ساعت ۲۲ و ۱۴ دقیقه شب بر اثر تصادف یک دستگاه خاور، مینی‌بوس، ۳ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ حادث شد، ۱۰ نفر مصدوم شدند. مدیر روابط عمومی اورژانس فارس ادامه داد: یک نفر از مصدومان بصورت سرپایی در محل حادثه درمان و مابقی پس از اقدامات پزشکی لازم توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند. همتی گفت: وضعیت عمومی ۳ نفر از مجروحان به علت شدت جراحات وارده وخیم گزارش شده است.
برنابرنا4 ساعت قبل
مدیر روابط عمومی اورژانس فارس گفت: وقوع تصادف زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو در بزرگراه حسینی‌الهاشمی شیراز ١٠ مصدوم به جای گذاشت. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، همتی بیان کرد: شامگاه پنج‌شنبه ۲۳ آبان وقوع تصادف زنجیره‌ای در کمربندی حسینی‌الهاشمی شیراز به مرکز پیام اورژانس اعلام شد و در پی این گزارش بلافاصله ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. او افزود: در این تصادف که ساعت ۲۲ و ۱۴ دقیقه شب بر اثر تصادف یک دستگاه خاور، مینی‌بوس، ۳ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ حادث شد، ۱۰ نفر مصدوم شدند. مدیر روابط عمومی اورژانس فارس ادامه داد: یک نفر از مصدومان بصورت سرپایی در محل حادثه درمان و مابقی پس از اقدامات پزشکی لازم توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند. همتی گفت: وضعیت عمومی ۳ نفر از مجروحان به علت شدت جراحات وارده وخیم گزارش شده است.
برنابرنا4 ساعت قبل
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از ۱۲ فقره تصادف با ۵ کشته و ۹ نفر مجروح در محورهای خراسان رضوی خبر داد و وضعیت ترافیکی در محور مشهد به بهشت رضا (ع) را سنگین توصیف کرد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ هادی امیدوار، در خصوص وضعیت راه‌های خراسان رضوی اظهار کرد: ترافیک در محور خروجی مشهد به بهشت رضا (ع) پرحجم است که طی یک ساعت آینده سنگین‌تر می‌شود اما در بقیه محورهای استان ترافیک عادی و روان است. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با اشاره به تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در محورهای خراسان رضوی بیان کرد: ۱۲ فقره تصادف گزارش شده است که براثر آن، ۵ تن کشته و ۹ نفر مجروح شده‌اند. وی علت عمده تصادفات را خستگی و خواب آلودگی بر شمرد است و از رانندگان خواست با سرعت مطمئنه و توجه کافی به قوانین حرکت کنند و حتما هر دو ساعت یک بار استراحت کوتاهی داشته باشند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری ایسنا: مدیر روابط عمومی اورژانس فارس گفت: وقوع تصادف زنجیره‌ای چندین دستگاه خودرو در بزرگراه حسینی‌الهاشمی شیراز ١٠ مصدوم به جای گذاشت. همتی بیان کرد: شامگاه پنج‌شنبه ۲۳ آبان وقوع تصادف زنجیره‌ای در کمربندی حسینی‌الهاشمی شیراز به مرکز پیام اورژانس اعلام شد و در پی این گزارش بلافاصله ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. او افزود: در این تصادف که ساعت ۲۲ و ۱۴ دقیقه شب بر اثر تصادف یک دستگاه خاور، مینی‌بوس، ۳ دستگاه پراید و یک دستگاه خودرو ۴۰۵ حادث شد، ۱۰ نفر مصدوم شدند. مدیر روابط عمومی اورژانس فارس ادامه داد: یک نفر از مصدومان بصورت سرپایی در محل حادثه درمان و مابقی پس از اقدامات پزشکی لازم توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند. همتی گفت: وضعیت عمومی ۳ نفر از مجروحان به علت شدت جراحات وارده وخیم گزارش شده است.
ایلناایلنا10 ساعت قبل
رییس اورژانس تهران از مصدومیت دو آتش‌نشان براثر برخورد خودروی آتش‌نشانی با یک تریلی خبر داد. پیمان صابریان رییس اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: یک حادثه تصادف بین خودرو آتش نشانی و تریلی در اتوبان آزادگان غرب، در ساعت ۲۲:۰۲ به اورژانس تهران اطلاع داده شد. وی ادامه داد: بر اثر این حادثه ۳ آتش‌نشان مصدوم شدند که دو تن از آنها به بیمارستان اعزام شده‌اند.
زومیتزومیت12 ساعت قبل
درحالی‌که ما انسان‌ها در مسیرهای شلوغ به‌هم برخورد و راه‌بندان ایجاد می‌کنیم، مورچه‌ها استراتژی‌های خاصی برای اجتناب از این مشکلات در مسیرهای پرازدحام خود دارند. درحالی‌که این موجودات ریز در طول مسیرهای باریکی حرکت می‌کنند که به‌وسیله‌ی فرومون ایجاد می‌شود، آن‌ها حتی در ساعات شلوغ نیز حرکت روان به‌سمت جلو و عقب را مدیریت می‌کنند. مورچه‌ها از معدود موجودات روی زمین هستند که در مسیرهایی حرکت می‌کنند که در هر دو طرف جریان پیدا می‌کند. در طول این فرایند، داده‌هایی از جریان ترافیک سرعت مورچه‌ها و تعداد برخوردهای رخ‌داده جمع‌آوری شد. تصور کنید اگر بتوانیم جاده‌های خود را شبیه مسیر مورچه‌ها بسازیم، دنیا چقدر پرثمرتر خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- برای برخی از تخلفات رانندگی فقط جریمه تعیین می‌شود، اما تخلفاتی هم هست که علاوه بر جریمه، به توقیف وسیله نقلیه نیز منجر می‌گردد. برای برخی از تخلفات فقط جریمه تعیین می‌شود، اما تخلفاتی هم هست که علاوه بر جریمه، به توقیف وسیله نقلیه نیز منجر می‌گردد. در این مطلب با تخلفاتی که منتهی به توقیف وسایل نقلیه می‌شوند، آشنا خواهیم شد. وجود عیب و نقص فنی مؤثر در وسیله‌ی نقلیهمطابق بند الف ماده‌ی ۱۰ قانون پیش‌گفته، اگر وسیله نقلیه دارای عیب و نقص فنی مؤثر بوده و احتمال ایجاد خطر یا وقوع تصادف وجود داشته باشد، وسیله نقلیه به تعمیرگاه اعزام می‌شود. بنابراین، در صورت توقیف وسایل نقلیه، برای ترخیص لازم است که کلیه‌ی جریمه‌ها پرداخت شده و مفاصاحساب تسلیم شود و اصل رسید خودرو یا دستور مقام قضایی نیز ارائه گردد.
رکنارکنا12 ساعت قبل
معصومه یکی از زنانی است که با راه اندازی قرعه کشی و سپس کلاهبرداری یکی از اعضای آن دوسالی است که پایش به کلانتری و دادگاه باز شده است. او از چگونگی کلاهبرداری ۶۰۰ میلیون تومانی گفت که در ادامه می‌خوانید: من معصومه هستم و همسرم رحمان لوله کش است. سال‌ها در محله عبدل آباد زندگی می‌کنیم و من قرعه کشی خانگی داشتم. آن‌ها هم به سرمایه گذاری تشویق شدند و به جای قرعه کشی سنتی خودمان، پولمان را در این طرح جدید سرمایه گذاری کردیم. من و ۲۰ نفر از خانم‌های همسایه، نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان پول جمع کردیم و به این زن دادیم تا شریک او شویم.

با عجیب‌ترین فوبیاهای جهان بیشتر آشنا شوید (بخش دوم)

6+
زومیتزومیت12 ساعت قبل
مهرمهر14 ساعت قبل
سیدرحیم میرکریمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: ساعت ۱۷ و پنج دقیقه شامگاه پنجشنبه برخورد دو دستگاه پراید در محور کلاله به مراوه تپه - نرسیده به روستای حاجی بیک به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان گلستان گزارش شد. وی با بیان این که دو تیم متشکل از چهار نفر از پایگاه چاتال کلاله به محل حادثه اعزام شدند، افزود: این حادثه هشت مصدوم داشت که دو مصدوم توسط هلال احمر و چهار مصدوم هم توسط اورژانس به بیمارستان رسول اکرم (ص) منتقل و بقیه هم بقیه صورت سرپایی مداوا شدند.
عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
مسئول هماهنگ کننده اهدا عضو بروجرد گفت: اعضای جوان ۲۳ ساله دزفولی به چهار بیمار زندگی دوباره بخشید. زهرا امرایی پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اهدا اعضای بدن سید مسعود وسمه‌گر به چند بیمار زندگی دوباره بخشید. وی اظهار داشت: بدن این جوان پس‌ از رضایت خانواده برای اهداء عضو با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به تهران اعزام شد که قلب، کبد و کلیه‌های این مرد به افراد نیازمند اهدا عضو پیوند زده شد. امرایی بیان کرد: این مرد دزفولی ۱۳ ابان ماه در اثر تصادف به بیمارستان چمران بروجرد منتقل و بعد از چند ساعت دچار مرگ مغزی شده و۲۱ ابان پس از رضایت خانواده به تهران برای اهدا عضو اعزام و امروز عمل اهدا انجام شد. مسئول هماهنگ کننده اهداء عضو بروجرد اضافه کرد: تاکنون ۴۱مورد اهدای عضو در بروجرد انجام شده است
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
طبق مطالعات به نظر می‌رسد این مرگ‌ها همچنان رو به افزایش باشد، به طوری که در سال ۲۰۱۱ تنها ۳ گزارش از مرگ و میر ناشی از سلفی گزارش شده بود، اما این تعداد در سال ۲۰۱۶ به ۹۸ نفر و در سال ۲۰۱۷ به ۹۳ نفر رسیده است. با این حال، محققان ادعا می‌کنند که تعداد واقعی مرگ و میر سلفی می‌تواند بسیار بیشتر باشد، زیرا هرگز این مسئله به عنوان علت مرگ درج نمی‌شود. محققان در این باره می‌گویند: «اعتقاد بر این است که مرگ و میر بر اثر سلفی گزارش نمی‌شود و باید مشکل واقعی را برطرف کرد. به طور مثال بع از تحقیق برخی از تصادفات جاده‌ای متوجه شده‌ایم که راننده در حال سلفی گرفتن بوده و در نهایت تصادف کرده و جان خودش را از دست داده، اما علت مرگش را تصادف اعلام می‌کنند. بنابراین، اصل ماجرا دست کم گرفته می‌شود.» مرگ با سلفی در ایراندر کشور ما نیز این رسم و عادت غلط به صورت تدریجی در حال نهادینه شدن است.

تصادف وحشتناک دو کامیون حامل بار + فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، دوربین جلو خودرویی در حال حرکت در بزرگراهی در کشور ویتنام شاهد تصادف Crash مهیبی بین دو کامیون حامل بار بود. در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که دو کامیون سر چهارراه چگونه برخورد می‌کنند. به دنبال این تصادف، کابین یکی از کامیون‌ها که حامل شن و ماسه بود، رو به بالا در فاصله زیادی از زمین معلق ماند، به طوری که راننده آن به سختی توانست از کابین خارج شود و قسمت بار آن واژگون شد. پلیس Police در حال بررسی علت این تصادف است. ولی به احتمال زیاد مقصر راننده کامیون حامل شن و ماسه است که پس از سبقت و خروج از خط با سرعت زیاد با کامیون مقابل برخورد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایمناایمنا16 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، صبح امروز در دادگاه تجدیدنظر استان ایلام خانواده یک شاکی بعد از تبرئه‌ فرد متشاکی، وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند. عمران علی‌محمدی رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری ایلام در محل وقوع حادثه اظهارکرد: پرونده فرد مقتول با اتهام تجاوز ناموسی در دادگاه‌ استان تحت رسیدگی بود و بعد از مراحل قانونی گویا تبرئه می‌شود و چون خانواده شاکی از این رای به خشم آمده بودند، فرد تبرئه شده را به قتل رساندند. این جنایت در راه پله‌های ورودی به داخل ساختمان دادگاه تجدیدنظر استان به وقوع پیوست و خون همه روی پله‌ها جاری بود. پوست میوه‌ها را دور نریزیدافراد باید بدانند که پوست میوه‌ها و سبزیجات ارزش غذایی بسیاری دارند و حاوی مواد مغذی هستند. حتی افراد می‌توانند به راحتی با رنده کردن پوست میوه‌ها در ماست و غلات از آن‌ها بیشتر استفاده کنند.
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
بنا بر اعلام ناسا، رو گذشته ۲ سیارک از کنار زمین عبور کردند. ناسا گفته هر شیئی که تا فاصله‌ ۱۲۰ میلیون مایلی از ما بگذرد، به عنوان یک شی‌ء نزدیک به زمین شناخته می‌شود. البته این دومین جرمی است که روز گذشته از کنار زمین عبور کرد. در حقیقت می‌توان گفت تا چند صد سال آتی، هیچ شی‌ء بزرگی به زمین اصابت نمی‌کند. ولی بنا بر اعلام «آژانس فضایی اروپا» تا ۱۰۰ سال آتی، ۸۷۸ سیارک در خطر برخورد با زمین هستند.
برنابرنا19 ساعت قبل
صرفا اتکا به کمربند ایمنی چیزی است که به‌هیچ‌وجه در هنگام یک تصادف جدی رانندگی توصیه نمی‌شود. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ در حال حاضر، زمان زیادی تا جایگزینی قطعات کیسه‌های هوای تمام خودروها باقی مانده و برخی آن را در حدود ۵ سال تخمین‌ زده‌اند. در نتیجه، مدت زیادی را باید با یک تهدید بالقوه در پشت فرمان سپری کنید. ۲) جلوگیری از رانندگی تحت‌تأثیر مواد الکلیهوشیاری در پشت فرمان، از همه‌چیز مهمتر است. مطالعات زیادی در طول سال‌ها نشان داده‌اند که بخش بزرگی از رانندگان در هنگام تصادف، طرف مقابل را مقصر می‌دانند.

عکس/ تصادف دو قطار در بنگلادش

6+
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین19 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تصادف یک دستگاه خودروی سواری پراید و یک دستگاه تراکتور در روز پنجشنبه در جاده رامشیر یک کشته و چهارمصدوم برجا گذاشت. به گزارش ایرنا از روابط عمومی این مرکز محمد امین زرگر بیان کرد: این حادثه ظهر روز پنجشنبه در جاده رامشیر رخ داد که در اثر آن یک مرد ۶۶ ساله فوت کرد. وی ادامه داد: چهار مصدوم این حادثه شامل ۲ زن و ۲ بچه به بیمارستان حضرت رسول (ص) رامشیر منتقل شدند. ۱۶۰ پایگاه جاده‌ای و شهری اورژانس ۱۱۵ شامل ۵۷ شهری و ۱۰۳ جاده‌ای در خوزستان فعال‌ است. برچسب‌هاکشته ترافیکی رامشیر خوزستان تصادفات جاده‌ای
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
نماینده زنجان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه سالانه ۷۰۰۰ نفر در جاده‌های ناامن کشور کشته می‌شود، گفت: بر اثر همین نا امنی ۱۸۰ هزار نفر نیز در طی سال مصدوم می‌شوند. به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی صالحی‌نژاد امروز ۲۳ آبان ماه در بیست و پنجمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: در وضعیت کنونی که شرایط بودجه و اعتبارات متناسب با نیاز‌های جامعه نیست، مدیریت وظیفه‌ای دشوار است. طبیعتا محدودیت‌ها نیز بیشتر شده، ولی معتقدیم که بعضی از معضلات و مشکلات را می‌توان بدون اعتبار و با داشتن تدبیر مدیریتی مناسب برطرف کرد. متاسفانه براساس آمار‌های اعلام شده سالانه ۷۰۰۰ نفر کشته و ۱۸۰ هزار نفر مصدوم در جاده‌های ناامن کشور قربانی می‌شوند. در حال حاضر در کشور ۳۴۰۰ نقطه حادثه‌خیز وجود دارد که شرایط ۱۵۰۰ نقطه از آن بحرانی اعلام شده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین20 ساعت قبل
پیام خوزستان - دزفول- تصادف ۲ خودروی پراید در جاده بن جعفر دزفول ۹ مصدوم برجا گذاشت. مجتبی چابک افزود: نیروهای اورژانس با حضور در محل اقدام به انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان بزرگ دزفول کردند. وی حال عمومی مصدومان حادثه را مساعد اعلام کرد و گفت: این مصدومان شامل ۶ مرد ۱۶، ۱۸، ۲، ۳۷، ۴۰ و هفت ساله و سه زن ۳۰، ۳۳ و ۳۷ ساله هستند. جاده بن جعفر از جمله جاده‌های ناایمن شهرستان دزفول است که سالانه تصادف‌های زیادی در آن اتفاق می‌افتد. برچسب‌هاعلوم پزشکی دزفول سازمان اورژانس کشور تصادفات جاده‌ای
ایسناایسنا21 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان رئیس پلیس راهور استان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ورود ناگهانی یک مینی‌بوس به مدرسه‌ای دخترانه در کوی نیایش بندرعباس پنج مجروح بر جای گذاشت. سرهنگ مجید صالح پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز پیام پلیس راهور شهرستان بندرعباس مبنی بر وقوع یک فقره تصادف جرحی واقع در شهرک نیایش روبروی دبستان دخترانه، بلافاصله مأموران برای بررسی صحنه حادثه به محل اعزام شدند. این مسئول انتظامی تصریح کرد: در این حادثه پنج نفر مجروح شدند که چهار نفر از این دانش‌آموزان دچار آسیب‌دیدگی جزئی شدند، یک نفر نیز دچار شکستگی دست شده که به‌وسیله عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و وضعیت وی رو به بهبود است. رئیس پلیس راهور استان با تأکید بر اینکه علت وقوع حادثه بی‌احتیاطی از سوی راننده مینی‌بوس به علت عدم رعایت نکات ایمنی در پارک صحیح خودرو نقض ماده ۱۶۰ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی تشخیص داده شده است، خاطرنشان کرد: خودرو توقیف و راننده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، برگزاری قرعه کشی‌های ماهانه سال هاست جزء کار‌هایی است که توسط زنان خانه دار و معتمدان محل انجام می‌شود. دریافت وام هایی بدون سود و ضامندر این قرعه کشی‌ها، افرادی که معمولا همسایه یا فامیل هستند دور هم جمع می‌شوند و با پرداخت ماهیانه مبلغی، بدون سود یا ضامن وام دریافت می‌کنند. بیشتر بخوانید: رمال کلاهبردار در جلسه خواستگاری دستگیر شدروایت یک مالباخته از کلاهبرداری ۶۰۰ میلون تومانیمعصومه یکی از زنانی است که با راه اندازی قرعه کشی و سپس کلاهبرداری یکی از اعضای آن دوسالی است که پایش به کلانتری و دادگاه باز شده است. سال‌ها در محله عبدل آباد زندگی می‌کنیم و من قرعه کشی خانگی داشتم. آن‌ها هم به سرمایه گذاری تشویق شدند و به جای قرعه کشی سنتی خودمان، پولمان را در این طرح جدید سرمایه گذاری کردیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!

به انتهای لیست رسیدید