تصادف هولناک

تصادف هولناک

فیلم لحظه تصادف هولناک در پمپ بنزین+فیلم

رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، برخورد وحشتناک خودرو با پمپ بنزین در یکی از شر‌های انگلیس آتش سوزی مرگباری را رقم زد. در ویدیو منتشر شده از این حادثه نشان می‌دهد راننده یک خودرو با پمپ بنزین تصادف کرد و این تصادف منجر به آتش گرفتن خودرو شد که خوشبختانه راننده این خودرو توسط مردم از داخل خودرو نجات داده و از خطر مرگ رهایی یافت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

مرگ وحشتناک ۱۴ دانشجو در کانال آب + فیلم / تایلند

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در پی تصادف هولناک در یکی از خیابان‌های تایلند دست کم ۱۴ دانشجو کشته و ۳ تن به بیمارستان منتقل شدند. گزارش رسانه‌های خارجی حاکی از آن است که جمعی از دانشجویان داخل یک وانت در یکی از خیابان‌های تایلند بودند که سرعت زیاد راننده خودرو موجب وقوع تصادف هولناکی شد که در آن ۱۴ دانشجو داخل وانت به بیرون پرتاب شده و به دلیل شدت تصادف جانشان را از دست دادند که از بین سایر دانشجویان ۳ نفر به دلیل جراحت‌های وارد شده به بیمارستان انتقال داده شدند و تحت درمان قرار گرفتند. شاهدان عینی که در جریان وقوع این تصادف در خیابان حضور داشتند با تماس با اداره پلیس و امدادرسانی درخواست کمک کردند که خوشبختانه ۳دانشجو که هنوز زنده بودند به بیمارستان انتقال داده شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم لحظه تصادف هولناک یک گوزن با خودروی سواری در جاده جنگلی

رکنارکنا2 ماه قبل
یک دستگاه خودروی سواری با گوزنی که قصد داشت از جاده جنگلی در فنلاند عبور کند، برخورد کرد. در این حادثه به کسی آسیب جانی وارد نشد و تنها گوزن مذکور دچار مصدومیت شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
«جیان لوئیجی بوفون» با نام بردن از قهرمان و اسطوره ورزشی خود، دلیل مقایسه «لیونل مسی» و «کریستیانو رونالدو» را با «راجر فدرر» و «رافائل نادال» توضیح داد. اعتمادآنلاین|‌ دروازه‌بان افسانه‌ای لاجوردی‌ها در مصاحبه با گزت دلو اسپورت از شخصیت‌های ورزشی مورد تحسین خود از جمله «فدریکا پیگرینی» قهرمان شنای ایتالیایی حرف زد. وی ادامه داد: حتی با وجود مشکلات معلولیت، یک ذهن پویا و خلاق به شما کمک می‌کند تا زندگی را با اشتیاقی فوق‌العاده ادامه دهید. بوفون در ادامه با اشاره به دیگر الگوهای ورزشی خود کمی جنجال‌برانگیز شد؛ جایی که به طور آشکارا تنیس و فوتبال را در مقام مقایسه قرار داد. بوفون تاکید کرد: این مقایسه بسیار آشکار است و مرا به خنده می‌اندازد؛ برای من لئو مسی، فدرر و کریس رونالدو، نادال فوتبال هستند.
فراروفرارو3 ماه قبل
ساعت ۰۳:۱۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه تصادف شدید یک دستگاه پراید با کامیونت در فلکه چهارم تهرانپارس، موجب مرگ راننده پراید شد. عکس‌ها: آتش‌نشانییک دستگاه پراید پس از انحراف از مسیر اصلی باکامیونت پارک شده در کنار خیابان به شدت تصادف کرده و راننده آن داخل خودرویش محبوس شد. آتش‌نشانان این فرد را از داخل خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که پس از انجام معاینات اولیه مرگ راننده بر اثر شدت این برخورد توسط عوامل اورژانس تایید شد.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
ساعت ۰۳:۱۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه تصادف شدید یک دستگاه پراید با کامیونت در فلکه چهارم تهرانپارس، موجب مرگ راننده پراید شد. عکس‌ها: آتش‌نشانیخبرآنلاین: ساعت ۰۳:۱۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه تصادف شدید یک دستگاه پراید با کامیونت در فلکه چهارم تهرانپارس، موجب مرگ راننده پراید شد. یک دستگاه پراید پس از انحراف از مسیر اصلی باکامیونت پارک شده در کنار خیابان به شدت تصادف کرده و راننده آن داخل خودرویش محبوس شد. آتش‌نشانان این فرد را از داخل خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که پس از انجام معاینات اولیه مرگ راننده بر اثر شدت این برخورد توسط عوامل اورژانس تایید شد.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
پنچر شدن چرخ خودرو ۳۶ تن را به کشتن داد. در پی انحراف یک دستگاه اتوبوس و برخورد آن با کامیون ۳۶ چینی را به کام مرگ کشاند. این حادثه هولناک امروز صبح در استان جیانگسو چین رخ داد که ۳۶ تن کشته و ۳۶ نفر دیگر مجروح شدند که حال ۹ نفراز آن‌ها وخیم اعلام شده است. بر اساس گزارش پلیس، این حادثه هولناک بر اثر پنچر شدن چرخ رخ داده که اتوبوس که در حال حرکت بود، مانعی که دو سمت یک بزرگراه را جدا می‌کرد، شکست و با کامیونی حامل سه نفر که در جهت مقابل حرکت می‌کرد، تصادف کرد.
رکنارکنا3 ماه قبل
به گزارش رکنا، محمد حمزه اسعد زاده، معاون امداد و نجات استان خراسان جنوبی، اعلام کرد: ساعت ۱۹ و ۵۱ دقیقه جمعه پنجم مهرماه، امدادگران پایگاه ماژان شهرستان خوسف – خراسان جنوبی- در جریان حادثه تصادف یک خودرو با شتر قرار گرفتند. براساس گزارش اولیه که از سوی نیروی انتظامی اعلام شده بود، حادثه در محور خوسف – ماژان و در نزدیکی روستای سرچاه عماری در مسیر معدن قلعه زری رخ داده بود. با اعلام این گزارش، ۵ نفر از امدادگران و نجاتگران تیم عملیات جاده‌ای با دو دستگاه آمبولانس و خودروی نجات عازم محل حادثه شده و عملیات نجات را آغاز کردند. در نخستین بررسی‌ها مشخص شد که بعد از وقوع تصادف، شتر از شیشه جلو به داخل خودرو پرت شده و به علت صدمه وارده به خودرو، ۵ سرنشین آن که یک مادر و کودکی سه ساله هم در میان آنها بودند در داخل خودرو گیر افتاده‌اند. با طراحی عملیات نجات، امدادگران وارد عمل شده و با استفاده از ست هیدرولیک موفق به نجات سرنشینان شده و آنها را نجات دادند.
رکنارکنا5 ماه قبل
به گزارش رکنا، ندا قاسمی بازیگر کاراکتر «شیرین» در سریال تلویزیونی «نون. خ» اواخر هفته گذشته در حالی که به همراه دوستش در یک خودرو از کرمانشاه به سمت تهران در حال حرکت بود به دلیل از دست دادن کنترل خودرو دچار سانحه می‌شود. این بازیگر در گفت وگویی کوتاه به بانی فیلم گفت: برای مذاکره در سری دوم مجموعه «نون. خ» و یک پروژه دیگر همراه با دوستم در خودرو در حال حرکت بودیم که ناگهان خودرو منحرف شد و در نهایت پس از چند بار معلق خوردن در کنار جاده واژگون شد. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی در نقش «شیرین» به ایفای نقش پرداخت.

تصادف هولناک موتورسوار با دیوار + فیلم

رکنارکنا5 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در این ویدیو بی احتیاطی و سرعت زیاد موتورسوار حادثه‌ای وحشتناک را برای او رقم زد. همان طور که در ویدیو مشاهده می‌شود موتورسوار هندی با سرعت زیادی که از قبل داشت به طور ناگهانی با دیوار برخورد کرده و با امدادرسانی سریع شاهدان عینی جانش از مرگ نجات یافت. به گفته یکی از شاهدان کلاه ایمنی موتورسوار موجب شد تا جانش از مرگ نجات پیدا کند چرا که سرعت زیاد و برخورد وحشتناک سر راننده با دیوار امکان مرگ او را فراهم می‌کرد که خوشبختانه کلاه کاسکت او را از مرگ نجات داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فردا نیوزفردا نیوز5 ماه قبل
سانحه رانندگی برای اتوبوس حامل توریست‌ها در ترکیه، ۲۵ مجروح برجا گذاشته است. ۷ ایرانی در این اتوبوس حضور داشتند که جراحت برداشته و تحت درمان قرار داده شدند. رکنا: در پی سانحه تصادف هولناک اتوبوس حامل توریست‌ها در آنتالیا ۲۵ مجروح به جای گذاشت. این اتوبس مخصوص یک هتل ۵ ستاره بود که گردشگران کشورهای مختلف در آن اسکان داشتند و ۷ مسافرش هم ایرانی بودند. به گفته رسانه‌ها، مسافران مجروح این سانحه تصادف، به نزدیک‌ترین بیمارستان‌ها فرستاده شدند که حال دو تن از توریست‌های لهستانی وخیم اعلام شده است. بین مسافران ۷ ایرانی حضور داشتند که درمان سرپایی شده‌اند.
ورزش۳ورزش۳6 ماه قبل
الساندرو دی‌مارکی، دوچرخه‌سوار ایتالیایی در جریان تور دوفرانس دچار تصادفی شدید شده و با خونریزی شدید و زخم عمیق از ناحیه پیشانی به بیمارستان منتقل شد. به گزارش «ورزش سه»، الساندرو دی‌مارکی، دوچرخه‌سوار ایتالیایی در جراین توردوفرانس با تصادفی شدید روبرو شد و تصاویر او درحالیکه از پیشانی‌اش خون شدید جاری بود به نگرانی دوست‌داران این ورزش دامن زد. دی‌مارکی بعد از این حادثه به سرعت به بیمارستان منتقل شد. تصویر این دوچرخه‌سوار ۳۳ساله درحالیکه در حاشیه خیابان به صورت روی زمین افتاده بود توسط پخش زنده توردوفرانس منتشر شده و نگرانی زیادی بوجود آورد. در این تصویر از پیشانی دی‌مارکی خون جاری بود و هواداران نگران شده به او نزدیک شده و سعی داشتند به دوچرخه‌سوار ایتالیایی کمک کنند.

تصادف هولناک دو قطار/ ۹ تن کشته شدند+فیلم

رکنارکنا6 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در پی تصادف مرگبار در پاکستان دست کم ۹ تن کشته شدند. در این حادثه دو قطار با یکدیگر برخورد کردند و این حادثه مرگبار را آفریدند که ۹ تن قربانی شدند. به گفته سخنگوی پلیس، پاکستان بارها صحنه تصادف قطار بوده و از خطوط ریلی ناامنی نسبت به استانداردهای دنیا برخوردار است که این حادثه مرگبار رخ می‌دهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه تصادف هولناک دختر جوان در خیابان+فیلم

رکنارکنا6 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در این ویدیو تصادف وحشتناک یک دختر ۱۹ ساله را در یکی از خیابان‌های روسیه به تصویر کشیده است. همان طور که در ویدیو مشاهده می‌شود دختر جوان قصد عبور از خیابان را داشت که به دلیل بی توجهی به خودروها دچار سانحه هولناکی شد. همزمان با عبور دختر جوان، یک زن ۴۰ ساله در خیابان رانندگی می‌کرد که ناگهان تصادفی وحشتناک بین دختر جوان و خودرو، شکل گرفت. گفتنی است که دختر ۱۹ساله در این حادثه زنده ماند، اما به شدت مجروح شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

۳ کشته در تصادف هولناک گردنه کولی کش

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس پلیس راه شمال فارس گفت: صبح امروز در گردنه کولی کش تصادف دو خودرو حادثه آفرین شد. سرهنگ دهقانی افزود: در مدت چند دقیقه این حادثه به تصادف زنجیره‌ای تبدیل شد که در پی آن سرباز پلیس راه که برای کارشناسی رفته بود، یکی از امداد گران هلال احمر و یک نفر دیگر جان باختند. رئیس اورژانس فارس نیز گفت: این تصادف تاکنون ۱۵ مصدوم داشته است که ۱۳ مصدوم به بیمارستان منتقل و دو نفر هم در محل درمان شدند. گفتنی است برخورد کامیون به گاردریل در ساعت ۹ صبح آغاز کننده این تصادف بود.
زومیتزومیت7 ماه قبل
سال بعد، تریودی و همکارانش ۲۴۹ آسیب ناشی از تصادف اسکوتر را گزارش کردند که بیش از ۴۰ درصد آن را آسیب‌های سر تشکیل می‌داد. به همین علت هنگام سواری با اسکوتر کلاه ایمنی نمی‌پوشند. پسری پنج ساله در اوکلاهما که با مادرش روی اسکوتر سواری می‌کرد، پس از تصادف با خودرو و جان سپرد. پس از مشاهده موارد مرگ‌ومیر مرتبط با اسکوتر، برد ارائه خدمات خود پس از نیمه‌شب را متوقف کرد. لایم نیز در برخی شهرها اجاره اسکوتر را در شب متوقف کرد، اما هم‌اکنون اسکوتر در بیشتر مناطق هنگام شب در دسترس هستند.

تصادف هولناک قطار با خودروی ماموران پلیس+ فیلم

رکنارکنا7 ماه قبل
ماموران پلیس در تگزاس برای نجات جان یک نوزاد که دچار تنگی نفس شده بود، به محل اعزام شدند اما یکی از آن‌ها هنگام عبور از روی ریل با قطار تصادف کرد. این مامور پلیس برای درمان جراحاتش به بیمارستان منتقل شد و نوزاد مذکور نیز متعاقبا پیدا و به بیمارستان منتقل شد که حال او نیز مساعد گزارش شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها8 ماه قبل
تصادف شدید دو دستگاه پژو ۲۰۶ با یکدیگر در شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) بعد از پل آزادگان، خسارت فراوان مالی بر جا گذاشت. خبرآنلاین: تصادف شدید دو دستگاه پژو ۲۰۶ با یکدیگر در شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) بعد از پل آزادگان، خسارت فراوان مالی بر جا گذاشت. در پی انحراف خودروی سواری از مسیر اصلی و برخورد دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر، یکی از خودروها با چهار سرنشین خود واژگون شده و خودروی دیگر نیز پس از برخورد با گاردریل و طی کردن مسافتی کوتاه به طرز خطرناکی متوقف شد. خوشبختانه سرنشینان هر دو اتومبیل به شکل معجزه آسایی بدون آسیب دیدگی با کمک شهروندان از داخل خودروها خارج شدند. آتش نشانان خودروی واژگون را با استفاده از تجهیزات مخصوص به حالت اولیه بازگردانده و خودروی دیگر را که در زیر گاردریل متوقف شده بود رها سازی کرده و به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند.
رکنارکنا8 ماه قبل
پس از وقوع این حادثه دلخراش ویدئویی از صحنه حادثه و صحبت‌های دختر پورشه‌سوار در فضای مجازی منتشر شد که با انتقاد‌های بسیاری از سوی کاربران همراه بود. المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر نیز در صفحه توئیتری خود نسبت به این تصادف هولناک واکنش نشان داده و نوشت: فرهاد طاهریان دانشجو و ورزشکار ۲۱ ساله، قربانی عشق سرعت دو بچه پولدار اصفهانی شد. تصادف رانندگی! ماجرا وقتی تلخ‌تر می‌شود که دخترک پولدار نگران قیمت ماشینش است و هیچ حسی نسبت به کشتن یک انسان ندارد! «کشتم، دیه‌اش رو میدم» اضمحلال اخلاقی، وقاحت یا روان پریشی؟! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ماه قبل
این‌ها را امیر سپهری، داماد خانواده رضوی می‌گوید، خانواده‌ای که این روز‌ها داغدار از دست دادن پسر بزرگشان هستند. بلافاصله دست به کار شدیم و هرکجایی را که به ذهنمان می‌رسید جست وجو کردیم. وارد آی سی یو که شدیم و با دیدن مصطفی که روی تخت آرام گرفته بود دنیا روی سرمان خراب شد. آخرین دیدارعقربه ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه را نشان می‌داد که مادر مصطفی برای آخرین دیدار نزد پسرش رفت. وی در ادامه افزود: صبح روز چهارشنبه با هواپیمای فالکون از تهران راهی یزد شدیم، از فرودگاه با هلی کوپتر به بیمارستان رفتیم.

تصادف هولناک خودرو با یک خرس در جاده سرپل +فیلم

رکنارکنا8 ماه قبل

تصادف هولناک در بزرگراه لشگری تهران / تیبا از وسط نصف شد / ۴ جوان در دم کشته شدند + فیلم و عکس

رکنارکنا8 ماه قبل
این خودرو پس از تصادف به دو نیم تقسیم، و طی این حادثه یک نفر از سرنشینان به بیرون پرتاب شده بود و سه سرنشین دیگر نیز در وضعیت بسیار خطرناکی داخل خودرو محبوس بودند. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله ایمن سازی‌های لازم را انجام دادند و همزمان با هدف رهاسازی سرنشینان قطعات خودرو را برش دادند که در نهایت این افراد از خودرو خارج شدند. دو نفر دیگر نیز که وضعیت بسیار وخیمی داشتند برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند اما متاسفانه تلاش پزشکان برای نجات جان آن دو به نتیجه نرسید. ملکی افزود: با توجه به اینکه اطلاعات دقیقی از تعداد سرنشینان این خودرو در دسترس نیست آتش نشانان در حال جست و جوی محل حادثه برای یافتن دیگر حادثه دیدگان احتمالی هستند. به گفته وی در پی وقوع این تصادف ترافیک سنگینی در محور محل تصادف ایجاد شده بود که با حضور عوامل پلیس راهور ترافیک به حالت عادی بازگشت و محل تا دقایق آینده برای بررسی علت حادثه به کارشناسان تحویل داده خواهد شد.

فیلم/ تصادف هولناک موتورسیکلت با عابران!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
ایلناایلنا9 ماه قبل
بازیکن جوان استقلال تهران در حالی از لیست بازیکنان این تیم برای مسابقه مهیج امروز خط خورده است که در آمادگی بالایی به سر می‌برد. بازیکن جوان از اواسط مرداد ماه گذشته شرایط بهبودی کامل را به دست آورد و با نظر کادرفنی استقلال در اردوهای آماده سازی تیم امید شرکت می‌کرد. بازی رفت شهرآورد در لیگ هجدهم شفر تصمیم گرفت به قائدی میدان بدهد اما تنها ۷ دقیقه! عدم حضور قائدی در دربی مدت زمان دوری او را از مرز هزار دقیقه می‌گذراند و او با به پایان رسیدن شهرآورد بین شاگردان برانکو و شفر ۱۰۸۰ دقیقه از ترکیب اصلی دور است! شهرآورد ۸۹ سومین مسابقه بین استقلال و پرسپولیس است که قائدی در آن حضور ندارد.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
ریوندی در ۱۵ سالگی برای نخستین‌بار در سبزوار روی سکوی مدرسه برنامه کمدی اجرا کرد و همکلاسی‌هایش را به تحسین واداشت. او که دستی هم در نویسندگی دارد به‌عنوان یکی از نویسندگان برنامه طنز ویدئو چک هم فعالیت می‌کند و پیشنهاد اجرای استندآپ کمدی در مراسم‌های مختلف را به مدیربرنامه‌هایش ارجاع می‌دهد. توانایی او در اجرای استندآپ کمدی به سال‌هایی برمی‌گردد که در تماشاخانه‌های تهران پرده‌خوانی می‌کرد و شاید به همین دلیل استندآپ را هم با صدایی رسا اجرا می‌کند. فقط یک‌بار به برنامه خوشا شیراز که توسط علی ضیا در شیراز اجرا می‌شد رفتم که خوشبختانه ادامه پیدا نکرد. ماهی‌صفت و صداوسیما از ابتدا کاری به کار هم نداشته‌اند و ترجیح می‌دهم این قطع رابطه ادامه داشته باشد.»

فیلم تصادف هولناک چند خودرو در پیست اتومبیل رانی

رکنارکنا10 ماه قبل
در مسابقات اتوموبیل رانی ناسکار، تماشاچیان تصادف چند خودرور با یکدیگر را در مقابل چشمان خود دیدند. در این مسابقه بیست خودرو با هم تصادف کردند که اتومبیل «تویوتا» و «فورد موستانگ» برخورد شدیدی با هم داشتند. ​هیچ یک از رانندگان دچار جراحت سنگینی نشده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

زنده زنده سوختن ۲ مرد و یک زن و بچه در تصادف هولناک جاده آبادان + فیلم و عکس ۱۶+

رکنارکنا10 ماه قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، مجید فرهانی پور مدیر سازمان آتش نشانی آبادان با اعلام این خبر به رکنا گفت: ساعت ۱۸:۴۸ دقیقه سه شنبه ۲۱ اسفند ماه سال جاری تصادف هولناک ۲ خودرو در جاده خسروآباد به سازمان آتش نشانی مخابره شد. وی افزود: خیلی زود تیمی از ماموران آتش نشانی آبادان به محل حادثه اعزام شدند و در گام نخست اقدام به خاموش کردن آتش خودروی تیبا کرده و در ادامه جسد ۲ مرد و یک زن و بچه که در این حادثه در دم به کام مرگ فرو رفته بودند از ۲ خودروی تیبا و پراید بیرون کشیده شدند. مجید فرهانی‌پور ادامه داد: راننده یکی از خودروها که در این حادثه به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد و بررسی‌ها نشان از آن دارد که ۲ خودرو شاخ به شاخ با هم تصادف کردند. بنا به این گزارش، کارشناسان پلیس راهور با حضور در محل تحقیقات را برای بررسی علت این حادثه در دستور کار خود قرار داده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

ویدیو‌ها
سینما