اخبار سینما و تلویزیون - آخرین و مهم ترین اخبار سینما و تلویزیون از خبرگزاری‌های ایران | خبری

تلویزیون

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
البته من همیشه در زندگی امیدوار بوده و توکلم به خدا است و همچنان به آینده امیدوارم. هیچ وقت اهل این نبوده‌ام که توپ را در زمین دیگری انداخته و کم کار بودن خودم را توجیح کنم. چراکه این بازخورد مخاطب است که نیروی مضاعفی در نویسنده برای نگارش و جستجو در مورد دغدغه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند. فیلم جدید بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» در آستانه اکرانبه گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدیدترین مجموعه تصاویر فیلم سینمایی «مرگ و زندگی جان اف. این مراسم با خوش آمدگویی سعید اسدی رئیس تئاترشهر آغاز شد، وی تکیه بر انرژی و استعداد مهندسان جوان ایرانی یکی از دلایل موفقیت بازسازی سالن اصلی تئاترشهر بر شمرد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
کارگردان نمایش «دست‌های آلوده» گفت: متن این نمایش را که مربوط به جنگ جهانی دوم است، انتخاب کردم تا یادمان باشد همیشه باید نگاهی به تاریخ داشته باشیم. به گزارش خبر فوری به نقل از مشاور رسانه‌ای، پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی (دراماتورژ و کارگردان) و عوامل این نمایش رونمایی شد. مسعود موسوی درباره اینکه چرا متن «دست‌های آلوده» را برای اجرا انتخاب کرده است، گفت: تاریخ همیشه عبرت‌آمیز است؛ از این جهت این متن را که مربوط به جنگ جهانی دوم است، انتخاب کردم تا یادمان باشد همیشه باید نگاهی به تاریخ داشته باشیم. در مراسم رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، مسعود موسوی و بازیگران و عوامل اجرایی این نمایش حضور داشتند. نمایش «دست‌های آلوده» از پنجشنبه، ۳۰ آبان ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
سینماپرسسینماپرس3 ساعت قبل
سینماپرس: بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» گفت: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. این بازیگر درباره دستمزد امروز بازیگران پیشکسوت اضافه کرد: به طور معمول داستان دستمزدهای نجومی بیشتر در سینما دیده می‌شود و من در تلویزیون با این قضیه برخورد نداشته‌ام، در کل دستمزد بازیگران کم است اما اگر همان دستمزد کم هم به موقع پرداخت شود می‌توان روی این رشته به عنوان یک شغل برای امرار معاش حساب کرد. وی درباره وضعیت فعلی بازیگری تاکید کرد: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. این بازیگر باسابقه سینما در همین رابطه تصریح کرد: برخی از بازیگران امروزه با ارتباطات وارد این عرصه می‌شوند و مسلما به همین دلیل در جایگاه اصلی خودشان قرار نمی‌گیرند، امروزه بازیگران حرفه‌ای دستمزد خودشان را دارند، گاهی اوقات سازندگان آثار برای فرار از دستمزد بازیگران با سابقه هر فردی را مقابل دوربین قرار می‌دهند، برآورد این اتفاق حضور افرادی است که بدون هیچ گونه تکنیک و یا استانداری جلوی دوربین قرار می‌گیرند. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
کارگردان نمایش «دست‌های آلوده» گفت: متن این نمایش را که مربوط به جنگ جهانی دوم است، انتخاب کردم تا یادمان باشد همیشه باید نگاهی به تاریخ داشته باشیم. به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه‌ای، پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی (دراماتورژ و کارگردان) و عوامل این نمایش رونمایی شد. مسعود موسوی درباره اینکه چرا متن «دست‌های آلوده» را برای اجرا انتخاب کرده است، گفت: تاریخ همیشه عبرت‌آمیز است؛ از این جهت این متن را که مربوط به جنگ جهانی دوم است، انتخاب کردم تا یادمان باشد همیشه باید نگاهی به تاریخ داشته باشیم. در مراسم رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، مسعود موسوی و بازیگران و عوامل اجرایی این نمایش حضور داشتند. نمایش «دست‌های آلوده» از پنجشنبه، ۳۰ آبان ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، نشست رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی دراماتورژ و کارگردان، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، محمدرضا غلامی طراح پوستر، عوامل این نمایش و چندی از بازیگران تئاتر و تلویزیون در کافه بیستروپاپ برگزار شد. حامد نصرآبادیان هم در ادامه این نشست گفت: مسعود موسوی را از دهه ۷۰ می‌شناسم و معتقدم مسعود بوی تئاتر می‌دهد و دغدغه پیشرفت اهالی تئاتر را دارد. فرشته‌نژاد با اشاره به اینکه در موسیقی نمایش «دست‌های آلوده» اتفاق تازه‌ای افتاده است، به مخاطبان بشارت شنیدن آن را داد. حمیدرضا نعیمی، مسعود موسوی، ریحانه سلامت، شهاب مهربان، محسن بابایی، فرزانه رضایی، آریاز ذوالفقاری و مهدی باقرزاده بازیگران این نمایش هستند. نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی از پنجشنبه هفته جاری (۳۰ آبان) ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
وانانیوزوانانیوز4 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، سریال «فوق لیسانسه‌ها» با کارگردانی سروش صحت از ۱۷ آبان شبکه سه روی آنتن رفته است و این سریال تا ۱۷ آذر ادامه دارد. عزت‌الله مهرآوران درباره دیدگاه نو و متفاوت فصل سوم سریال گفت: «این فصل بسیار خوب است، نگاهی نو به همه چیز دارد. نگاه آقای سروش صحت یک نگاه نو است و با قصه‌های کوچک و حوادث کوچک سعی دارد تماشاگر را به خودش جلب کند. یکی از چیزهای مهمی که آقای صحت دارد این است که برای خندیدن باج به مخاطب نمی‌دهد یعنی کار خودش را می‌کند. نکته مهم‌تر اینکه کار سروش صحت با کار سعید سلطانی قابل مقایسه نیست.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، نشست رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی (دراماتورژ و کارگردان)، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، محمدرضا غلامی (طراح پوستر)، عوامل این نمایش و چندی از بازیگران تئاتر و تلویزیون در کافه بیستروپاپ برگزار شد. برای همین تاکید داشتم که در «دست‌های آلوده» از بازیگران حرفه‌ای تئاتر استفاده کنم. فرشته‌نژاد با اشاره به اینکه در موسیقی نمایش «دست‌های آلوده» اتفاق تازه‌ای افتاده است، به مخاطبان بشارت شنیدن آن را داد. در مراسم رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» که در کافه بیستروپاپ واقع در خیابان سمیه بعد از سپهبد قرنی، کوچه افشار برگزار شد، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، مسعود موسوی و بازیگران و عوامل اجرایی این نمایش حضور داشتند. نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی از پنجشنبه هفته جاری (۳۰ آبان) ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
ایلناایلنا5 ساعت قبل
مراسم رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی، با حضور عوامل نمایش و تعدادی از هنرمندان تئاتر برگزار شد. به گزارش ایلنا، نشست رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی (دراماتورژ و کارگردان)، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، محمدرضا غلامی (طراح پوستر)، عوامل این نمایش و چندی از بازیگران تئاتر و تلویزیون در کافه بیستروپاپ برگزار شد. برای همین تاکید داشتم که در «دست‌های آلوده» از بازیگران حرفه‌ای تئاتر استفاده کنم. فرشته‌نژاد با اشاره به اینکه در موسیقی نمایش «دست‌های آلوده» اتفاق تازه‌ای افتاده است، به مخاطبان بشارت شنیدن آن را داد. نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی از پنجشنبه هفته جاری (۳۰ آبان) ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
پوستر نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی منتشر شد. خبرگزاری مهر: نشست رونمایی از پوستر نمایش «دست‌های آلوده» با حضور مسعود موسوی دراماتورژ و کارگردان، ناصر آقایی، حامد نصرآبادیان، محمدرضا غلامی طراح پوستر، عوامل این نمایش و چندی از بازیگران تئاتر و تلویزیون در کافه بیستروپاپ برگزار شد. فرشته‌نژاد با اشاره به اینکه در موسیقی نمایش «دست‌های آلوده» اتفاق تازه‌ای افتاده است، به مخاطبان بشارت شنیدن آن را داد. حمیدرضا نعیمی، مسعود موسوی، ریحانه سلامت، شهاب مهربان، محسن بابایی، فرزانه رضایی، آریاز ذوالفقاری و مهدی باقرزاده بازیگران این نمایش هستند. نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی از پنجشنبه هفته جاری (۳۰ آبان) ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها در عرصه بازیگری هیچ فعالیتی ندارم، کاری نیست که من بخواهم در اثری فعالیت داشته باشم، البته شاید هم کار باشد اما به ما نمی‌رسد. البته من همیشه در زندگی امیدوار بوده و توکلم به خدا است و همچنان به آینده امیدوارم. وی در همین رابطه اذعان کرد: کار به طور کلی کم شده و به همین دلیل نه تنها من بلکه بسیاری از بازیگران کم کار شده‌اند، عادت هم ندارم اتفاق را گردن شخص دیگری بی‌اندازم و یا حاشیه سازی کنم که مشکل از کجا هست و از کجا نیست. هیچ وقت اهل این نبوده‌ام که توپ را در زمین دیگری انداخته و کم کار بودن خودم را توجیح کنم. انتهای پیام/
زوم‌جیزوم‌جی7 ساعت قبل
به‌تازگی مشخص شده که تعداد بسیار زیادی از حساب کاربری‌های سرویس دیزنی پلاس هک شده است و با قیمت ۱۰ دلار به‌فروش می‌رسد. چندی پیش بود که سرویس استریم دیزنی (Disney) با نام دیزنی پلاس منتشر شد. طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مشخص شده است که هزاران حساب کاربری دیزنی پلاس کاربران هک شده است و به قیمت ۱۰ دلار به‌فروش می‌رسد. ازاین‌رو کاربرانی که حساب کاربری دیزنی پلاس خریداری کرده‌اند، باید رمز حساب کاربری خود را تغییر دهند. متاسفانه هنوز ویژگی تاییدیه دو مرحله‌ای به سرویس استریم دیزنی پلاس اضافه نشده است.
سینماپرسسینماپرس7 ساعت قبل
به گزارش سینماپرس، هوشنگ توکلی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت این روزهای خود در سینما گفت: چند سال است که از سینما فاصله گرفته‌ام، چون اوضاع سینما اعصاب خردکن شده است. وی افزود: از ابتدای دوره ریاست جمهوری آقای روحانی، همه سرمایه‌گذاری دولت در سینما به سمتی رفت تا عقایدی که چندان هم مطلوب جامعه نیست در سینما ‌ترویج یابد. کارگردان سریال «شهید مدرس» تصریح کرد: طی این سال‌ها موجی در سینما به‌وجود آمد که گویی هدفش تخریب دستاوردهای گذشته سینمای ایران بود. در مجموع، اوضاع سینمای ما به‌شدت نابسامان است و من هیچ وقت وضعیت سینما را تا این حد نابسامان ندیده بودم. برای بهبود اوضاع سینما فقط باید منتظر بمانیم تا دوره این مدیران تمام شود.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
بازیگر و کارگردان پیشکسوت معتقد است که بسیاری از مشکلات امروز سینمای ایران نه تنها ناشی از غفلت و ضعف مدیریتی نیستند، بلکه آگاهانه و ناشی از سیاست‌گذاری‌های مدیران دولت فعلی هستند! مشرق: هوشنگ توکلی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت این روزهای خود در سینما گفت: چند سال است که از سینما فاصله گرفته‌ام، چون اوضاع سینما اعصاب خردکن شده است! کارگردان سریال «شهید مدرس» تصریح کرد: طی این سال‌ها موجی در سینما به‌وجود آمد که گویی هدفش تخریب دستاوردهای گذشته سینمای ایران بود. در مجموع، اوضاع سینمای ما به‌شدت نابسامان است و من هیچ وقت وضعیت سینما را تا این حد نابسامان ندیده بودم. برای بهبود اوضاع سینما فقط باید منتظر بمانیم تا دوره این مدیران تمام شود.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
وی درباره نقش خود در سریال تلویزیونی «ایل دا» ادامه داد: در این سریال تلویزیونی نقش یکی از مادران ایل را بازی می‌کنم، با وجود اینکه این سریال اثری محلی محسوب می‌شود، براساس تاکید راما قویدل در این سریال لهجه لری نخواهم داشت، دلیل اصلی این اتفاق هم تصمیم قویدل مبنی بر یکدست بودن فضاها و بازی بازیگران بوده است. بازیگر فیلم سینمایی «داش آکل» درباره حضور دوباره‌اش در سینما اضافه کرد: واقعیت امر پیشنهاداتی از سینما داشته‌ام اما به دلیل تعهدم به سریال «ایل دا» نتوانستم بازی در این آثار را قبول کنم. وی درباره وضعیت فعلی بازیگری تاکید کرد: متاسفانه امروزه به نوعی درب باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند. انتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانه‌ها
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
فاطمه‌ گودرزی، بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» گفت: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی‌کیفیت روبرو می‌شویم. این بازیگر درباره دستمزد امروز بازیگران پیشکسوت اضافه کرد: به طور معمول داستان دستمزدهای نجومی بیشتر در سینما دیده می‌شود و من در تلویزیون با این قضیه برخورد نداشته‌ام، در کل دستمزد بازیگران کم است اما اگر همان دستمزد کم هم به موقع پرداخت شود می‌توان روی این رشته به عنوان یک شغل برای امرار معاش حساب کرد. او درباره وضعیت فعلی بازیگری تاکید کرد: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند. منبع: میزان
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
«لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی کارگردان موج نوی سینمای ایران و خالق ماندگارترین فیلم‌های سینمای ایران است که بیست و پنج شهریور جلوی دوربین رفته بود. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. اتفاق جالب دیگر فیلم سینمایی لامینور همبازی شدن سیامک انصاری با علی نصیریان است، این دو برای نخستین بار روبروی یکدیگر قرار می‌گیرند. آخرین همکاری علی نصیریان با داریوش مهرجویی به سال ۱۳۵۹ و بازی در فیلم «مدرسه‌ای که می‌رفتیم» بر می‌گردد. حال بعد از ۴۰ سال نصیریان قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» ایفای نقش کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش خود در سریال تلویزیونی «ایل دا» گفت: در این سریال تلویزیونی نقش یکی از مادران ایل را بازی می‌کنم، با وجود اینکه این سریال اثری محلی محسوب می‌شود، براساس تاکید راما قویدل در این سریال لهجه لری نخواهم داشت، دلیل اصلی این اتفاق هم تصمیم قویدل مبنی بر یکدست بودن فضاها و بازی بازیگران بوده است. وی دلیل کم کار بودنش در سینما را اینگونه شرح داد: طی سالهای گذشته پیشنهادات متفاوتی از سینما داشته‌ام اما هیچکدام از آنها نقشی نبوده که مرا به چالش بکشد، ترجیح می‌دهم مثل گذشته کم کار باشم اما در آثاری بازی کنم که قابل دفاع باشند. این بازیگر درباره دستمزد امروز بازیگران پیشکسوت اضافه کرد: به طور معمول داستان دستمزدهای نجومی بیشتر در سینما دیده می‌شود و من در تلویزیون با این قضیه برخورد نداشته‌ام، در کل دستمزد بازیگران کم است اما اگر همان دستمزد کم هم به موقع پرداخت شود می‌توان روی این رشته به عنوان یک شغل برای امرار معاش حساب کرد. وی درباره وضعیت فعلی بازیگری تاکید کرد: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. «لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی کارگردان موج نوی سینمای ایران و خالق ماندگارترین فیلم‌های سینمای ایران است که بیست و پنج شهریور جلوی دوربین رفته بود. خبرگزاری میزان: فیلمبرداری «لامینور» تازه‌ترین ساخته داریوش مهرجویی به پایان رسید. حال بعد از ۴۰ سال نصیریان قرار است در فیلم تازه داریوش مهرجویی با عنوان «لامینور» ایفای نقش کند. گفتنی است «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با طراحی گریم عبدالله اسکندری و مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی، طراحی لباس گلناز گلشن، طراحی صحنه امیر حسین حدادبا نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان جلوی دوربین رفته است.
برترین‌هابرترین‌ها11 ساعت قبل
: فاطمه گودرزی بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» گفت: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. خبرانلاین: فاطمه‌ گودرزی بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» گفت: متاسفانه امروزه به نوعی در باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش خود در سریال تلویزیونی «ایل دا» گفت: در این سریال تلویزیونی نقش یکی از مادران ایل را بازی می‌کنم، با وجود اینکه این سریال اثری محلی محسوب می‌شود، براساس تاکید راما قویدل در این سریال لهجه لری نخواهم داشت، دلیل اصلی این اتفاق هم تصمیم قویدل مبنی بر یکدست بودن فضاها و بازی بازیگران بوده است. وی دلیل کم کار بودنش در سینما را اینگونه شرح داد: طی سالهای گذشته پیشنهادات متفاوتی از سینما داشته‌ام اما هیچکدام از آنها نقشی نبوده که مرا به چالش بکشد، ترجیح می‌دهم مثل گذشته کم کار باشم اما در آثاری بازی کنم که قابل دفاع باشند. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» گفت: متاسفانه امروزه به نوعی درب باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. بیشتر بخوانید: گفت‌وگوی فاطمه گودرزی پیرامون وضعیت بازیگری را اینجا مطالعه کنیدبازیگر فیلم سینمایی «داش آکل» درباره حضور دوباره‌اش در سینما اضافه کرد: واقعیت امر پیشنهاداتی از سینما داشته‌ام اما به دلیل تعهدم به سریال «ایل دا» نتوانستم بازی در این آثار را قبول کنم. بازیگر فیلم می‌خواهم زنده بمانم درباره دستمزد امروز بازیگران پیشکسوت اضافه کرد: به طور معمول داستان دستمزدهای نجومی بیشتر در سینما دیده می‌شود و من در تلویزیون با این قضیه برخورد نداشته‌ام، در کل دستمزد بازیگران کم است اما اگر همان دستمزد کم هم به موقع پرداخت شود می‌توان روی این رشته به عنوان یک شغل برای امرار معاش حساب کرد. وی درباره وضعیت فعلی بازیگری تاکید کرد: متاسفانه امروزه به نوعی درب باز شده و هرکس به راحتی بازیگر می‌شود، هیچ معیار و ملاکی برای سنجش بازیگران وجود ندارد و به همین دلیل ما سالانه با تعداد زیادی از بازی‌های بی کیفیت روبرو می‌شویم. گودرزی با اشاره به پتانسیل بالای بازیگران جوان تئاتر خاطرنشان کرد: امروزه بازیگران خوب جوان تئاتری وجود دارند که حاضرند با دستمزد پایین وارد سینما شوند اما بحث روابط در سینما باعث شده تا آنها هیچ‌گاه نتوانند راهی سینما شوند.

تأثیرگذارترین چهره‌های سال ۲۰۱۹ از نگاه BBC

9+
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
به گزارش مشرق، هوشنگ توکلی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت این روزهای خود در سینما گفت: چند سال است که از سینما فاصله گرفته‌ام، چون اوضاع سینما اعصاب خردکن شده است! کارگردان سریال «شهید مدرس» تصریح کرد: طی این سال‌ها موجی در سینما به‌وجود آمد که گویی هدفش تخریب دستاوردهای گذشته سینمای ایران بود. در مجموع، اوضاع سینمای ما به‌شدت نابسامان است و من هیچ وقت وضعیت سینما را تا این حد نابسامان ندیده بودم. او و گروهش در تخریب سینمای ایران به موفقیت رسیدند! برای بهبود اوضاع سینما فقط باید منتظر بمانیم تا دوره این مدیران تمام شود.
زوم‌جیزوم‌جی19 ساعت قبل
کریس ایوانز، الیجا وود و چند تن از چهره‌های سرشناس سینما به حضور CGI جیمز دین در فیلم Finding Jack واکنش منفی نشان دادند. درواقع شاهد CGI جیمز دین برای این فیلم هستیم. آنتون ارنست و تاتی گولیخ، وظیفه کارگردانی فیلم Finding Jack را برعهده دارند که برگرفته از یک رمان به‌ نویسندگی گرث کروکر است. در ادامه مایکل باخمن، شخصی که مدیریت سوشال مدیا جنگ ستارگان را برعهده دارد، هم اعلام کرده که هرسال یک فستیوال با محوریت جیمز دین در ایندیانا برگزار می‌شود و اشخاص بسیاری در آن شرکت می‌کنند که شباهت بسیار زیادی به جیمز دین دارند. تیم سازنده فیلم Finding Jack به‌راحتی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.
زوم‌جیزوم‌جی21 ساعت قبل
مقاله مرتبط نقد فیلم Aquaman - آکوامنفیلم Aquaman ۲ قرار است در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۱ اکران شود و حال در جدید‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت پاتریک ویلسون در نقش Orm/Ocean Master برای این فیلم تایید شده است. ویلسون که در کارنامه‌اش بازی در فیلم‌هایی چون The Conjuring دیده می‌شود، در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر ضمن تایید این خبر اعلام کرد که جیمز وان ایده‌های بسیار بزرگ و بلند پروازانه‌ای برای این دنباله دارد. قسمت اول فیلم Aquaman موفق‌ترین فیلم دی‌سی در گیشه به‌حساب می‌آید که با درآمد ۱٫۱ میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی موفق به تصاحب جایگاه نخست از حیث فروش جهانی در بین فیلم‌های DC شد. این فیلم روایتگر داستان شخصیت آرتور کری/آکوامن با بازی جیسون موموآ بود و در آن علاوه بر موموآ و پاتریک ویلسون، بازیگران دیگری چون امبر هرد در نقش مرا، ویلیام دفو در نقش والکو، دولف لاندگرن در نقش نروس، یحیی عبدل المتین دوم در نقش بلک مانتا و نیکول کیدمن هم در نقش آتلانتا، مادر آکوامن ایفای نقش کرده بودند. پاتریک ویلسون در مصاحبه خود اعلام کرده که اطلاعاتی هرچند اندک در رابطه با نقش اوشن مستر در قسمت دوم فیلم به‌دست آورده است که البته فعلا قصد به‌اشتراک‌گذاری آن‌ها را ندارد.
سینماپرسسینماپرس23 ساعت قبل
حالا «اوج» برای جشنواره سی‌وهشتم طوری تدارک دیده که به نظر می‌رسد دیگر دغدغه سر و صدا و اسم بزرگ هم ندارند. «اوج۱۱۰» سیاوش سرمدی «سال‌های پایانی جنگ است؛ ایران درگیر کمبود تسلیحات نظامی است؛ سرتیپ ستاری بر یک پروژه مهم کار می‌کند …» این خلاصه داستان «اوج ۱۱۰» است. «اوج ۱۱۰» یکی از اولین محصولات مرکز فیلم و سریال «عصر» جدیدترین زیرمجموعه موسسه رسانه‌ای «اوج» است. «آبادان یازده ۶۰» مهرداد خوشبختفیلمبرداری فیلم سینمایی «آبادان یازده۶۰» همین دو روز پیش کلید خورد. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «کارو نوجوان کرمانشاهی بعد از سال‌ها تمرین به تیم ملی کشتی دعوت می‌شود؛ اما او …».
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| نادر طالب‌زاده، کارگردان سریال بشارت منجی در نشست‌های شب ملل اسلامی در جشنواره بین المللی فیلم رشد، گفت: هنوز به فیلم هایی که با محوریت اسلام به خارج از مرزها نفوذ کرده باشد دست پیدا نکرده‌ایم، فیلم‌های اجتماعی که به اسکار دست پیدا کرده باشند ساخته‌ایم اما سینمای اسلامی که با نام و محوریت اسلام باشند نبوده‌اند البته اگر بتوان نامش را این گذاشت. این کارگردان و نویسنده سینما، ادامه داد: راهکار رسیدن به سینمای اسلامی داشتن یک مرکز فکری است کسانی که در این حوزه کار کرده‌اند یا آثاری داشته‌اند باید روی این موضوع فکر کنند و یک قرارگاه فکری برای این حوزه تشکیل بدهند. خلاء این موضوع تا زمانی که فکری برایش نکنیم حس می‌شود.» وی خاطرنشان کرد: خیلی کارها می‌توان کرد، اگر فقط یک منبع قرآن را در نظر بگیریم باید ببینیم چه کارهایی تا به حال انجام داده‌ایم که فقط بر معانی قرآنی متمرکز باشد، به جرئت می‌گویم تقریبا چنین چیزی وجود ندارد. اگر شبکه قرآن یک کار عملیاتی انجام بدهد متوجه خواهند شد که چقدر کم تا به حال در این حوزه فعالیت شده است. منبع: ایرنا
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
به‌تازگی مشخص شده است که آمازون پرایم به جاناتان نولان و لیسا جوی دستور ساخت یک سریال جدید به نام The Peripheral را داده است. Westworld را می‌توان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های حال حاضر دانست که جاناتان نولان و لیسا جوی، وظیفه ساخت آن را برعهده دارند. اسمیث جدا از نویسندگی، در نقش تهیه کننده اجرایی و شورانر The Peripheral هم ظاهر می‌شود. از دیگر تهیه کننده‌های اجرایی سریال هم می‌توان به جاناتان نولان، لیسا جوی، آتنا ویکام و استیو هوبان اشاره کرد. وینچنزو ناتالی هم کارگردان و تهیه کننده اجرایی The Peripheral خواهد بود.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: نادر طالب‌زاده گفت: هنوز به فیلم هایی که با محوریت اسلام به خارج از مرزها نفوذ کرده باشد دست پیدا نکرده‌ایم، فیلم‌های اجتماعی که به اسکار دست پیدا کرده باشند ساخته‌ایم، اما سینمای اسلامی که با نام و محوریت اسلام باشند نبوده‌اند البته اگر بتوان نامش را این گذاشت. راهکار رسیدن به سینمای اسلامی داشتن یک مرکز فکری است کسانی که در این حوزه کار کرده‌اند یا آثاری داشته‌اند باید روی این موضوع فکر کنند و یک قرارگاه فکری برای این حوزه تشکیل بدهند. **محسن عنایتی: فیلم آموزشی باید قصه و داستان جذاب داشته باشدکارگردان فیلم «بنیامین» می‌گوید فیلم آموزشی باید قصه و داستان جذاب داشته باشد همچنین مفاهیم و پیام در دل فیلم جای گرفته باشند. محسن عنایتی، کارگردان انیمیشن «بنیامین» در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد درباره این فیلم گفت: «بنیامین» داستان دو کودک در زمان فرعون را بازگو می‌کند. محسن عنایتی کارگردان انیمیشن «بنیامین» درباره ساخت انیمیشن در ایران عنوان کرد: با توجه به اینکه انیمیشن پرمخاطب در کشور نداریم باید با مطالعه و پشتکار سطح انیمیشن را در کشور ارتقا دهیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
حضورم در «لامینور» داریوش مهرجویی کاملا تصادفی بودبازیگر فیلم سینمایی «سرب» گفت: واقعیت امر قرار نبود در فیلم لامینور بازی کنم، برای حضور در پشت صحنه فیلم توسط مهرجویی دعوت شده بودم که در همان زمان از من درخواست شد تا در چند سکانس از اثر حضور داشته باشم. وی درباره ایفای نقش در فیلم سینمایی «لامینور» ساخته داریوش مهرجویی اضافه کرد: بازگشتم به سینما آن هم با بازی در فیلم «داریوش مهرجویی» اتفاق بزرگی است که مرا بسیار خوشحال کرد، خیلی خوشحالم که توانستم بار دیگر جلوی دوربین رفته و بازی کنم. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، براساس مصوبات شورای صنفی نمایش آثار سینمایی می‌توانند در مدت زمان تعیین شده‌ای در سرگروه‌های سینمایی به اکران خود ادامه دهند. این آثار در پایان با جمع بندی شورای صنفی نمایش و براساس کف فروش به اکران خود خاتمه داده و یا با رعایت کف فروش توسط همین شورا تمدید اکران می‌شوند. تمامی آثار سینمایی براساس همین مصوبات موظف هستند تا در روز سه سانس اکران داشته باشند، به طور معمول سانس اول اکران (سانس ظهر)، سانس دوم (سانس عصر) و سانس سوم (سانس شب) خواهد بود، به طور معمول سانس ظهر برای تمامی آثار سینمایی سانس کم مخاطبی است.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: مهتاب نصیرپور به زودی مجموعه کارگاه‌های بازیگری را در شهرهای مختلف استان مازندران برگزار می‌کند. به گزارش سینماپرس، مهتاب نصیرپور از بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون طی روزهای آینده مجموعه کارگاه‌های بازیگری را در شهرهای مختلف استان مازندران برگزار خواهد کرد. برای برگزاری هریک از این کارگاه‌های آموزشی که از نیمه اول دی آغاز می‌شود سه روز طراحی و برنامه ریزی شده است. این کارگاه‌ها در شهرهای نور، بابل، محمودآباد و تعدادی دیگر از شهرها میزبان علاقه مندان حوزه بازیگری است. مهتاب نصیرپور از جمله هنرمندانی است که علاوه بر حضور در آثار نمایشی و فیلم‌های سینمایی در سال‌های گذشته کارگاه‌های آموزشی مختلفی را در حوزه‌های بازیگری و کارگردانی برگزار کرده است.

به انتهای لیست رسیدید