تمساح

تمساح

شاناشانا9 ساعت قبل
وقتی نوبت به زنگنه رسید، وارد بحثی اساسی شد و گفت: «شرایط حاکم بر اقتصاد کشور از زمان جنگ هم سخت‌تر است. برای کسی در سن و سال من، شاید این آخرین فرصت‌ها برای جنگ باشد و من اسم این جنگ را «آخرین نبرد» برای خودم گذاشته‌ام و می‌خواهم برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن از همه توانم استفاده کنم». با کلید خوردن جنگ روانی استیضاح زنگنه در مجلس، او جا نزد، اما زنجانی همچنان به اعتبار مدافعان پشت پرده خود از اوین برای زنگنه خط و نشان می‌کشید. او رمز مبارزه را در جمع صمیمی جهادگران گفت: «ادامه راه امام حسین فقط شهید شدن نیست. راستی که چرا انقلابی‌نماها از این مردان می‌ترسند؟ آیا خواهند گذاشت زنگنه در «آخرین نبرد» جاودانه تاریخ شود؟ کانال تلگرامی «با قلم محمودزاده»
زوم‌جیزوم‌جی4 روز قبل
مقاله مرتبط الکساندر آژا کارگردانی فیلم جدید استودیو Amblin را برعهده گرفتدر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Crawl (خزیدن) تایید و اعلام شده است. شرکت پارامونت پیکچرز اعلام کرد که در ابتدا نسخه دیجیتالی این فیلم ترسناک در تاریخ ۲۴ سپتامبر امسال (۲ مهر) منتشر خواهد شد و در ادامه شاهد انتشار نسخه خانگی فیلم Crawl که شامل نسخه بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ ۱۵ اکتبر امسال (۲۳ مهر) خواهیم بود. نسخه خانگی فیلم خزیدن شامل محتوای اضافه مثل یک شروع متفاوت نسبت به نسخه اکران فیلم، پشت صحنه شروع متفاوت فیلم، صحنه‌های حذف شده و اضافه فیلم، بررسی جلوه‌های ویژه پنج صحنه برتر فیلم و بخشی در مورد حمله تمساح‌ها، خواهد بود. فیلم Crawl یک فیلم حادثه‌ای ترسناک است که پس از یک طوفان و گرفتار شدن شخصیت اصلی داستان در خانه‌اش در فلوریدا، یک تمساح قاتل به خانه حمله می‌کند. وظیفه کارگردانی فیلم خزیدن بر عهده الکساندر آژا بوده و علاوه بر کارگردانی، او به‌همراه مایکل و شاون راسموسن، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک را نیز عهده داشته است.

جنجال خواننده زن بخاطر نگهداری از مار، شیر و تمساح در خانه‌اش+ عکس

10+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 روز قبل
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
مسئولان یک روزنامه حق دخل و تصرف در متن جوابیه ارسالی در مورد مطالب گذشته‌شان را نداشته و صرفا اگر متن جوابیه فراتر از دوبرابر متن اولیه که محل مناقشه بوده باشد، آن مطبوعه می‌تواند از بازنشر جوابیه خودداری کند. اگر قوه قضاییه در همان ساعات اول فوت سحر گزارش منصفانه‌ای می‌داد، زمینه بهره‌برداری دشمن از بین می‌رفت. اکنون نیز دیر نشده است، لازم است قوه قضاییه که خوشبختانه اصلاحات خوبی در آن آغاز شده است به این سوالات پاسخ دهد: ۱. اگر او بیمار روانی بوده چرا همان ابتدا پرونده مختومه اعلام نشده و دادگاه برای مداوای او اقدام نکرده است؟ ۵. مستدعی است این پاسخ طبق قانون مطبوعات عینا در همان محل و در اولین شماره آن روزنامه درج گردد.
مهرمهر5 روز قبل
در نتیجه این جنگ و محاصره یمن از سوی ائتلاف عربستانی، کشور یمن گرفتار قحطی شده و گفته می‌شود که دست کم ۵۰ هزار نفر از مردم این کشور در نتیجه قحطی جان خود را از دست خواهند داد. واکنش مقامات آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و … به حملات انجام شده به تأسیسات آرامکو بخوبی گویای این واقعیت است که برای کشورهای غربی روابط اقتصادی و بهره مندی از منافع آن به مراتب بیش از جان انسان‌ها ارزش دارد. این اطلاعات بنا به درخواست امید نوری‌پور، نماینده حزب سبزها از وزارت اقتصاد آلمان ارائه و در رسانه‌های این کشور منتشر شده است. -ایندیپندنت نیز در گزارشی نوشت: انگلیس از آغاز جنگ یمن، مجوز فروش میلیاردها پوند سلاح به عربستان را صادر کرده است. گفته می‌شود در جنگ یمن از جت‌های جنگنده، بمب‌ها و موشک‌های ساخت انگلیس استفاده شده است.

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر

7+
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
«رابی پیرزاده» در اعتراض به اشغال کشمیر، در کلیپی به نخست وزیر هند گفت: آماده شو تا به جهنم بروی، دوستانم برای تو جشن خواهند گرفت و سپس او مار و تمساح را در ویدئو نشان می‌دهد. «رابی پیرزاده» در اعتراض به آنچه اشغال کشمیر خواند، حیوانات خود را در کلیپ خود به «مودی» نخست وزیر هند نشان داد و گفت: هدیه مخصوص برایت دارم! آماده شو تا به جهنم بروی، دوستانم برای تو جشن خواهندگرفت و سپس او مار و تمساح را در ویدئو خطاب به نخست وزیر نشان می‌دهد. این ویدئو که دوم سپتامبر در یوتیوب آپلود شد، بیش از ۱۰۰ هزار ویو پیدا کرده و در هر دو کشور هند و پاکستان مباحث زیادی را برانگیخت.

خواننده زن به دلیل نگهداری مار، شیر و تمساح به دردسر افتاد!

9+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، مردم بومی بلوچستان معتقدند که وجود «گاندو» در برکه‌های منطقه موجب برکت و رحمت است اما متاسفانه به دلیل ضعف زیرساخت‌های آبرسانی در تابستان امسال این گونه چند قربانی گرفته است. علاقه مردم بلوچستان آنقدر به گاندوها زیاد است که برخی از افراد بومی در مدت خشکسالی به صورت خودجوش به آن‌ها غذا می‌دادند. نکته تاسف بار این داستان اینجاست که به دلیل اینکه در تعدادی از روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان همچنان شبکه آبرسانی تکمیل نشده است بومیان منطقه مجبور هستند برای برداشت آب به محل زیست گاندوها نزدیک شوند. احمدعلی موهبتی افزود: با توجه به اتفاقات اخیر و حمله تمساح پوزه کوتاه بومی سیستان و بلوچستان (گاندو) به برخی ساکنان جنوب استان، جمع‌آوری و انتقال آنها به محدوده حفاظت شده مورد توجه قرار گرفته است. استاندار سیستان و بلوچستان افزود: اقدامات مربوط به تامین آب در روستاها را نیز به طور جد در دست انجام داریم تا شاهد بروز چنین اتفاقات تلخی در آینده نباشیم.

فیلم | تهدید نخست وزیر هند با مار و تمساح!

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوز؛ «رابی پیرزاده» در اعتراض به آنچه اشغال کشمیر خواند، حیوانات خود را در کلیپ خود به «مودی» نخست وزیر هند نشان داد و گفت: هدیه مخصوص برایت دارم! آماده شو تا به جهنم بروی، باشه؟ دوستانم برای تو جشن خواهندگرفت {و او مار و تمساح را در ویدئو خطاب به نخست وزیر نشان می‌دهد}

شیطانی‌ترین و عجیب‌ترین موجودات روی زمین و محل زندگی آن‌ها! +تصاویر

3+
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل

این خانم خواننده نخست وزیر هند را با مار و تمساح تهدید کرد+فیلم

رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، «رابی پیرزاده» در اعتراض به اشغال کشمیر حیوانات خود را در ویدئویی به «مودی» نخست وزیر هند نشان داد و گفت: "هدیه مخصوص برایت دارم! آماده شو تا به جهنم بروی، باشه؟ دوستانم برای تو جشن خواهندگرفت. {و او مار و تمساح را در ویدئو خطاب به نخست وزیر نشان می‌دهد}. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم | خواننده معروف پاکستانی، نخست وزیر هند را با مار و تمساح تهدید کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
«رابی پیرزاده» در اعتراض به آنچه اشغال کشمیر خواند، حیوانات خود را در کلیپ خود به «مودی» نخست وزیر هند نشان داد و گفت: هدیه مخصوص برایت دارم! آماده شو تا به جهنم بروی، باشه؟ دوستانم برای تو جشن خواهندگرفت {و او مار و تمساح را در ویدئو خطاب به نخست وزیر نشان می‌دهد}
مهرمهر1 هفته قبل
علاقه مردم بلوچستان آنقدر به گاندوها زیاد است که برخی از افراد بومی در مدت خشکسالی به صورت خودجوش به آن‌ها غذا می‌دادند. نکته تاسف بار این داستان اینجاست که به دلیل اینکه در تعدادی از روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان همچنان شبکه آبرسانی تکمیل نشده است بومیان منطقه مجبور هستند برای برداشت آب به محل زیست گاندوها نزدیک شوند. این اتفاق ۲۸ تیرماه ۹۸ رخ داد و حدود ۵ روز بعد در روستای «کهرین» شهرستان سرباز یک پسر ۸ ساله به نام ذکریا نیز در اثر حمله «گاندو» از ناحیه پای چپش مجروح شد اما خوشبختانه پس از درمان‌های اولیه ذکریا به خانه بازگشت. احمدعلی موهبتی افزود: با توجه به اتفاقات اخیر و حمله تمساح پوزه کوتاه بومی سیستان و بلوچستان (گاندو) به برخی ساکنان جنوب استان، جمع‌آوری و انتقال آنها به محدوده حفاظت شده مورد توجه قرار گرفته است. استاندار سیستان و بلوچستان افزود: اقدامات مربوط به تامین آب در روستاها را نیز به طور جد در دست انجام داریم تا شاهد بروز چنین اتفاقات تلخی در آینده نباشیم.

خواننده‌ای که با مار و تمساح نخست وزیر هند را تهدید به مرگ کرد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
«رابی پیرزاده» در اعتراض به آنچه اشغال کشمیر خواند، حیوانات خود را در کلیپ خود به «مودی» نخست وزیر هند نشان داد و گفت: هدیه مخصوص برایت دارم! آماده شو تا به جهنم بروی، باشه؟ دوستانم برای تو جشن خواهندگرفت {و او مار و تمساح را در ویدئو خطاب به نخست وزیر نشان می‌دهد}

(تصاویر) خواننده زن به دلیل نگهداری مار، شیر و تمساح به دردسر افتاد!

10+
فراروفرارو1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
پیشنهاد روزنامه کیهان برای جلوگیری از رقم خوردن حوادث مشابه با خودسوزی سحر خدایاری: با پادوهای دشمن برخورد کنید. با جان باختن «سحر» این افراد و جریان ضریب بیشتری به روایت خود از ماجرا دادند. برخی فوتبالی‌ها با بازنشر خبر جعلی محکومیت سحر به زندان به علت علاقه به حضور در ورزشگاه دست به خودنمایی زدند. احسان کرمی نیز که به علت اجرا و بازیگری در رسانه ملی شناخته شده است، عامدانه دروغ محکومیت سحر به ۶ ماه حبس را در صفحه مجازی‌اش منتشر کرد و اتهامات و توهین‌هایی را به مسئولان قضایی نسبت داد. چه کسانی در مرگ سحر دست دارند؟!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
گروه حقوقی خبرگزاری میزان؛ درباره مطالب اخیر علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی، سردبیر خبرگزاری میزان، یادداشتی نوشته است. درباره مطالب آقای علی مطهری، نکاتی چند قابل تذکر است:۱. آقای مطهری! به فرض که جرمی، تاثیر مورد نظر آقای علی مطهری را در جامعه نداشته باشد. آقای علی مطهری می‌گوید، چون برخی جرائم تاثیر چندانی در جامعه نداشته، باید از مجازات مرتکبین آن‌ها صرفنظر شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
روزنامه آفتاب با بیان اینکه آقای بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در دو جبهه داخلی و بین المللی موفق است تیتر «معمای تدوام فروش نفت ایران» را برگزید. روزنامه خراسان با اشاره به ارزیابی یک مؤسسه بین المللی و رشد ۳ پله‌ای جایگاه پتروشیمی ایران پس از تحریم امریکا «سند ناکار آمدی تحریم پتروشیمی» را تیتر زد. روزنامه دنیای اقتصاد به اخباری از منابع امریکایی و صهیونیستی اشاره کرد و «عقبگرد ترامپ از تحریم ایران» را تیتر خود کرد. روزنامه مردم سالاری با اشاره به اینکه ترامپ شاید با ایجاد خط اعتباری فرانسه برای تهران موافقت کند «شایعه کاهش تحریم» را تیتر کرد. روزنامه اعتماد به نقل از آیت الله ناصر مکارم شیرازی تیتر «ازدواج کمتر از ۱۳ سال باطل است» را برگزید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه در تحلیل خود مدعی شد: در همین روزهای پس از مرگ سحر و در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم باز هم برخی دولتی‌ها از جمله معاون حقوقی و سخنگوی دولت از موافقت و پیگیری دولت برای ورود زنان به ورزشگاه گفتند هرچند رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در اظهار نظری مخالف آنها شرایط برای حضور زنان در ورزشگاه را مناسب ندانست. اما پرداختن به مباحثی همچون ورود زنان به ورزشگاه، موتور‌سواری یا دوچرخه‌سواری، طرح به اصطلاح کودک همسری به جای توجه به نیازهای اصلی قشر بانوان کشورمان از جمله بیمه زنان سرپرست خانوار، مرخصی زایمان زنان شاغل، تسهیل شرایط ازدواج، تسهیل امکان فرزندآوری و فرزند پروری زنان شاغل، ایجاد زیرساخت‌های بهتر برای ورود اجتماعی زنان با الگوی بومی ایرانی اسلامی نه دیکته‌های غربی کار را به جایی می‌رساند که اولویت‌های برخی زنان جامعه نیز دچار تغییر می‌شود. اگر سحر خدایاری که قبل از بیماری روحی و روانی دو لیسانس گرفته بود به موقع ازدواج می‌کرد، یا در شغل مورد علاقه مشغول می‌شد و اسیر اولویت‌های کاذب برخی مسئولان دولتی نمایندگان مجلس و فضا‌سازی‌های رسانه‌ای نمی‌شد، اکنون زنده بود و در واقع باید گفت مرگ سحر محصول عملکرد همان‌هایی است که امروز برایش اشک تمساح می‌ریزند یا برای رسیدن به همان هدف‌های دیکته شده از مرگ وی سوءاستفاده می‌کنند!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سعید کمانی در گفت‌وگو با کیهان، ضمن‌ اشاره به شایعه‌پراکنی درباره دلیل خودکشی یک دختر از سوی افرادی مشهور گفت: یک دختر طرفدار یک تیم فوتبال، در تخلفی آشکار لباس پسرانه می‌پوشد و به ورزشگاه می‌رود. وقتی شناسایی می‌شود، با پلیس درگیر و به مأمور قانون اهانت می‌کند. در حالی که محکومیت قضایی نداشت، اقدام به خودکشی می‌کند. پدر و خواهر وی تأکید می‌کنند این دختر، دچار مشکلات روحی و روانی بوده است و در گذشته هم یک‌بار اقدام به خودکشی کرده است. انتظارم این است که سایر تهیه‌کنندگان مکتبی نیز چنین کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
با جان باختن «سحر» این افراد و جریان ضریب بیشتری به روایت خود از ماجرا دادند. برخی فوتبالی‌ها با بازنشر خبر جعلی محکومیت سحر به زندان به علت علاقه به حضور در ورزشگاه دست به خودنمایی زدند. احسان کرمی نیز که به علت اجرا و بازیگری در رسانه ملی شناخته شده است، عامدانه دروغ محکومیت سحر به ۶ ماه حبس را در صفحه مجازی‌اش منتشر کرد و اتهامات و توهین‌هایی را به مسئولان قضایی نسبت داد. چه کسانی در مرگ سحر دست دارند؟! اما روی دیگر ماجرای اخیر میدان‌داری کسانی است که خود با رفتار و تحریکاتشان زمینه از دست رفتن جوانانی همچون سحر را فراهم آورده‌اند اما امروز برای وی اشک می‌ریزند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از اعزام دومین اکیپ از محیط‌بانان سراسر استان به منطقه حفاظت شده «گاندو» به منظور گشت و کنترل‌های شبانه روزی خبر داد. اعتمادآنلاین|‌ وحید پورمردان اظهار داشت: با وقوع اتفاقات اخیر و حمله تمساح به کودکان در جنوب استان به منظور آموزش جوامع محلی شهرستان‌های سرباز و چابهار دومین اکیپ محیط بانان استان شامل محیط بانان شهرستان‌های خاش، سراوان مهرستان وارد شهرستان سرباز شدند. مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان افزود: هدف اصلی از حضور این محیط بانان در منطقه آگاهی بخشی به مردم به صورت چهره به چهره در خصوص خطرهایی که ممکن است ایشان را تهدید کند و افزایش نصب تابلوهای هشدار دهنده جدید و حضور در زیستگاه‌های تمساح پوزه کوتاه (گاندو) تا پایان فصل زادآوری و کاهش استرس این گونه در منطقه است. وی از هم استانی‌های فهیم و آگاه خواست باتوجه به اینکه در فصل زادآوری تمساح‌ها و تهاجمی بودن گونه مذکور احتمال بروز حوادث تلخ وجود دارد به توصیه‌های محیط بانان حاضر در منطقه و به تابلوهای نصب شده در اطراف دریاچه‌ها، سدها، هوتک‌ها و رودخانه‌ها توجه کنند و از شنا کردن و نزدیک شدن به این مناطق جدا خودداری شود.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
نه تکرار می‌شن نه فراموش_________________________________بابا و مامانم با هم قهر بودن، بردمشون سینما تا به این بهونه آشتی‌ شون بدم. حالا می‌گم پا شین بریم فیلم ببینیم. سر اینکه کدوم سالن بریم و چه فیلمی ببینیم با هم دعواشون شد، برگشتیم خونه_________________________________طرف میره سینما توفیلم گاو داشت حمله میکرد ازجاش بلند شد فرار میکردبغلیش گفت کجا میری؟! یارو میگه: ‏آخه هر دفعه که میخوام برم تو سینما اون یارو بلیط مو میگیره پاره میکنهروز سینما مبارک_________________________________اگه گفتین ژاپنیا به صندلی سینما چی میگن؟؟؟. تازه امشب هم می‌خوام ببرمش سینما_________________________________بعضی‌ها مثله دسته‌ی صندلی سینما میموننومعلوم نیست ماله توان یا بغل دستی
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، وحید پورمردان اظهار داشت: با وقوع اتفاقات اخیر و حمله تمساح به کودکان در جنوب استان به منظور آموزش جوامع محلی شهرستان‌های سرباز و چابهار دومین اکیپ محیط بانان استان شامل محیط بانان شهرستان‌های خاش، سراوان مهرستان وارد شهرستان سرباز شدند. مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان افزود: هدف اصلی از حضور این محیط بانان در منطقه آگاهی بخشی به مردم به صورت چهره به چهره در خصوص خطرهایی که ممکن است ایشان را تهدید کند و افزایش نصب تابلوهای هشدار دهنده جدید و حضور در زیستگاه‌های تمساح پوزه کوتاه (گاندو) تا پایان فصل زادآوری و کاهش استرس این گونه در منطقه است. وی از هم استانی‌های فهیم و آگاه خواست باتوجه به اینکه در فصل زادآوری تمساح‌ها و تهاجمی بودن گونه مذکور احتمال بروز حوادث تلخ وجود دارد به توصیه‌های محیط بانان حاضر در منطقه و به تابلوهای نصب شده در اطراف دریاچه‌ها، سدها، هوتک‌ها و رودخانه‌ها توجه کنند و از شنا کردن و نزدیک شدن به این مناطق جدا خودداری شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، وحید پورمردان اظهار داشت: با وقوع اتفاقات اخیر و حمله تمساح به کودکان در جنوب استان به منظور آموزش جوامع محلی شهرستان‌های سرباز و چابهار دومین اکیپ محیط بانان استان شامل محیط بانان شهرستان‌های خاش، سراوان مهرستان وارد شهرستان سرباز شدند. مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان افزود: هدف اصلی از حضور این محیط بانان در منطقه آگاهی بخشی به مردم به صورت چهره به چهره در خصوص خطرهایی که ممکن است ایشان را تهدید کند و افزایش نصب تابلوهای هشدار دهنده جدید و حضور در زیستگاه‌های تمساح پوزه کوتاه (گاندو) تا پایان فصل زادآوری و کاهش استرس این گونه در منطقه است. وی از هم استانی‌های فهیم و آگاه خواست باتوجه به اینکه در فصل زادآوری تمساح‌ها و تهاجمی بودن گونه مذکور احتمال بروز حوادث تلخ وجود دارد به توصیه‌های محیط بانان حاضر در منطقه و به تابلوهای نصب شده در اطراف دریاچه‌ها، سدها، هوتک‌ها و رودخانه‌ها توجه کنند و از شنا کردن و نزدیک شدن به این مناطق جدا خودداری شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
نتیجه این که ایران نیز گام به گام از تعهداتش نسبت به برجام عقب‌نشینی می‌کند. برای غرب، از گام سوم تا گام فرضی پانزدهم، فرج و گشایش است، اما برای ما خرج و فرسایش. وزارت راه و شهرسازی هم منتقد عملکرد عباس آخوندی شدبا نصف شدن تولید مسکن در دولت یازدهم و دوره مدیریت عباس آخوندی، وزارت راه و شهرسازی هم منتقد عملکرد وی شده است. تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاهوزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه سپاه، حزب‌ا … لبنان و حماس اعلام کرد. وی در این کنفرانس خبری گفت که با دیدگاه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در اعمال شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران موافق هست.
برنابرنا1 هفته قبل
مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از اعزام دومین اکیپ از محیط بانان سراسر استان به منطقه حفاظت شده «گاندو» به منظور گشت و کنترل‌های شبانه روزی خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ وحید پورمردان اظهار داشت: با وقوع اتفاقات اخیر و حمله تمساح به کودکان در جنوب استان به منظور آموزش جوامع محلی شهرستان‌های سرباز و چابهار دومین اکیپ محیط بانان استان شامل محیط بانان شهرستان‌های خاش، سراوان مهرستان وارد شهرستان سرباز شدند. مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان افزود: هدف اصلی از حضور این محیط بانان در منطقه آگاهی بخشی به مردم به صورت چهره به چهره در خصوص خطرهایی که ممکن است ایشان را تهدید کند و افزایش نصب تابلوهای هشدار دهنده جدید و حضور در زیستگاه‌های تمساح پوزه کوتاه (گاندو) تا پایان فصل زادآوری و کاهش استرس این گونه در منطقه است. وی از هم استانی‌های فهیم و آگاه خواست باتوجه به اینکه در فصل زادآوری تمساح‌ها و تهاجمی بودن گونه مذکور احتمال بروز حوادث تلخ وجود دارد به توصیه‌های محیط بانان حاضر در منطقه و به تابلوهای نصب شده در اطراف دریاچه‌ها، سدها، هوتک‌ها و رودخانه‌ها توجه کنند و از شنا کردن و نزدیک شدن به این مناطق جدا خودداری شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، جام‌نیوز نوشت: صدور آرای دور از انتظار پرونده اعتراضات کارگران هفت تپه که با مخالفت رئیس قوه قضائیه و دستور بررسی مجدد همراه شده، دست‌مایه‌ای برای اصلاح‌طلبان و همچنین رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت. بیشتر بخوانید نامه وزیر کار به رئیس قوه قضاییهبرخی رسانه‌ها از صدور رای بدوی متهمان پرونده اعتراضات کارگران هفت تپه خوزستان خبر دادند که طی آن متهمان به حبس محکوم شدند. با این وجود با بررسی سایر ابعاد این پرونده می‌توان به نتایج جالبی درخصوص مقصران اصلی این پرونده و اعتراضات کارگران هفت تپه دست یافت. وضعیت نامناسب کارخانه نیشکر هفت‌تپه باعث شد تا کارگران این کارخانه برای دریافت ماه‌ها حقوق عقب‌مانده خود دست به اعتراض و اعتصاب زنند که سرانجام این اعتراضات با حکم صادره همراه شده است! یادآور می‌شود در ماجرای هفت‌تپه، باید بین گلایه‌های کارگران و تحرکات ضدانقلابی برخی عناصر وابسته به چپ‌های آمریکایی که مطالبات کارگران را بهانه آشوب‌افکنی قرار داده‌اند، تفاوت قائل شد.

نجات شجاعانه تمساح غول پیکر از گودال توسط یک مرد + فیلم

رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا،، یک مرد برای اینکه بتواند جان یک کروکودیل ۳٫۶ متری را نجات دهد به داخل یک گودال بزرگ رفت. این اتفاق در جنوب هند رخ داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید