تناسب اندام

تناسب اندام

انتخابانتخاب1 روز قبل
بسیاری از ما به دنبال کاهش وزن مستمر و پایدار هستیم اما سوالی که مطرح است، به شیوه این کاهش وزن مرتبط است. درواقع می‌توان به سادگی و با رعایت اصولی ساده وزن را کاهش داد. درواقع بهتر است از از یک گجت یا یک اپلیکیشن کاربردی استفاده کنید تا وزن خود را آهسته و پیوسته کاهش دهید. این نوع اپلیکیشن‌ها به شما اطلاعادتی دقیق از پیشرفت شما، ضربان ثلب، شاخص‌های توده بدنی و … ارائه می‌دهند و به نوعی همیار کاهش وزن شما محسوب می‌شوند. این موضوع می‌تواند در بلند مدت نه تنها به سلامت پوست، بلکه به کاهش وزن نیز کمک کند. با کمک چند نفس عمیق و کنترل شده، می‌توانید سطح استرس را کاهش داده و ضربان قلب خود را کند کنید.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه اجتماعی رکنا: لاغری در ۱۰ روز … در یک ماه ۸ کیلو لاغر شوید … معجون جادویی لاغری … قرص‌های لاغری را از ما بخواهید و … همه تبلیغاتی که انجام می‌شود نشان از اپیدمی شدن وسواس لاغری دارد. وسواسی که استفاده از قرص‌های لاغری و رژیم‌های عجیب و غریب را در جامعه اشاعه داده است. ناآگاهی افراد نسبت به معیارهای سلامت به این وسواس لاغری دامن می‌زند. هستند افراد لاغری که چربی زیاد و عضله کم دارند. این روانشناس با اشاره به رژیم‌های عجیب و غریب گفت: این رژیم‌ها برای لاغری است نه تناسب اندام.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
راه‌های موثری برای کاهش وزن شما وجود دارد و همچنین از افزایش وزن شما جلوگیری میکند، ۱۱ توصیه ساده با تاثیری ثابت شده برای کاهش وزن بدون رژیم و ورزش را در این بخش از تناسب اندام آورده‌ایم که همه آنها پایه و اساس علمی دارند. اینکه چقدر سریع وعده‌های غذایی خود را به پایان می‌رسانید میتواند بر وزن شما تأثیر بگذارد. آرام غذاخوردن می‌تواند به شما کمک کند تا احساس سیری بیشتری کنید و کالری کمتری را دریافت کنید. بنابراین، این پیشنهاد هوشمندانه‌ای است که غذاهای ناسالم را در بشقاب کوچک مصرف کند، که باعث می‌شود شما کمتر بخورید. اضافه کردن پروتین به رژیمتان باعث کاهش وزن به صورت خودکار می‌شود، بدون ورزش یا محدود کردن دریافت کالری.
رکنارکنا2 روز قبل
تمرینات هوازیدر هفته ۳-۴ بار انجام تمرینات هوازی و فعالیت‌های ورزشی مانند پیاده روی، دو چرخه سواری و دو می‌تواند در جهت سوزاندن چربی‌های اضافی نقش موثر و مفیدی داشته باشد. مصرف پروتئینمصرف روزانه ۱۰۰ گرم پروتئین می‌تواند باعث حفظ، ترمیم و ساخت بافت‌های ماهیچه‌ای شود و رعایت آن در طول دوره رژیم غذایی سوخت و ساز بدنتان را افزایش می‌دهد. چربی‌‌های سالمجالب است بدانید که حدود ۲۰ درصد از کالری مصرفی روزانه شما از چربی‌های سالم مانند مغز‌های آجیل است، چربی‌های سالم برای کارکرد مناسب هورمون‌ها، مغز و چربی سوزی ضروری هستند. کربوهیدرات و قندهااز مصرف شکر سفید و آرد سفید به طور کامل به دور باشید و به جای آنها از جو، میوه‌ها و سبزیجات در طول رژیم غذایی خود استفاده کنید. جالب است بدانید که در دوران رژیم خود هر چه بیشتر میوه مصرف کنید زودتر کاهش وزن را با چشمان خود می‌بینید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب3 روز قبل
برای سوزاندن چربی‌های اضافی خود بهتر است اصول و روش صحیح آن را به کار ببندید. تمرینات هوازیدر هفته ۳-۴ بار انجام تمرینات هوازی و فعالیت‌های ورزشی مانند پیاده روی، دو چرخه سواری و دو می‌تواند در جهت سوزاندن چربی‌های اضافی نقش موثر و مفیدی داشته باشد. چربی‌‌های سالمجالب است بدانید که حدود ۲۰ درصد از کالری مصرفی روزانه شما از چربی‌های سالم مانند مغز‌های آجیل است، چربی‌های سالم برای کارکرد مناسب هورمون‌ها، مغز و چربی سوزی ضروری هستند. کربوهیدرات و قندهااز مصرف شکر سفید و آرد سفید به طور کامل به دور باشید و به جای آنها از جو، میوه‌ها و سبزیجات در طول رژیم غذایی خود استفاده کنید. جالب است بدانید که در دوران رژیم خود هر چه بیشتر میوه مصرف کنید زودتر کاهش وزن را با چشمان خود می‌بینید.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
اخبار اجتماعی -اگر به تازگی تصمیم به کاهش وزن خود گرفته‌اید، در ادامه‌ی این مطلب از ترفند‌هایی صحبت خواهیم کرد که می‌توانند به شما کمک کنند بدون فشار آوردن به خود، وزن تان را کنترل کنید. در تحقیقی مشاهده شد این کار باعث رشد ۴۴ درصدی کاهش وزن شرکت کنندگان طی ۳ ماه شد. این کار باعث می‌شود آب بدن حفظ شود و به شما کمک می‌کند از سمومی خلاص شوید که دشمن تلاش‌های شما برای کاهش وزن هستند. تحقیقات نشان داده با هر ۱۰ گرم افزایش در میزان مصرف فیبر، میزان چربی‌های بدن ۳/۷ درصد کاهش پیدا می‌کند. ۴- به اندازه‌ی کافی ویتامین D دریافت کنیدنور خورشید تأثیری مثبت بر روند کاهش وزن دارد.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
عدم دریافت ورزش کافی از نوع هوازی در هفته خود عاملی برای افزایش چربی شکمی است. پروبیوتیک‌ها با تنظیم هورمون‌های مرتبط با اشتها از جمله هورمون گرلین، منجر به پیشگیری از چاقی شکمی می‌شوند. عدم دریافت خواب کافی: دریافت ۷ تا ۸ ساعت خواب شبانه خود عاملی برای جلوگیری از چاقی شکمی است. این در حالی است که سوخت و ساز بدن در اثر کمبود خواب و افزایش استرس کاهش یافته و این خود راهی برای چاقی شکمی است. علاوه بر این مطالعه منتشرشده در ژورنال Obesity نشان می‌دهد که مصرف کنندگان نوشابه‌های رژیمی نسبت به افرادی که این نوع نوشابه‌ها را نمی‌نوشند، واجد درصد بالاتری از چاقی شکمی هستند.
همشهریهمشهری4 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، اگر شما هراس یا فوبیای خاصی دارید، احتمالا هنگام مواجهه با موقعیت یا شیء خاص، احساس ترس و وحشت را تجربه خواهید کرد. هراس یا فوبیا خاص نوعی اختلال اضطراب است که به عنوان ترس شدید یا غیرمنطقی یا بیزاری نسبت به چیزی تعریف می‌شود. در عین حال روانشناسان معتقدند که با تغییر سبک زندگی، همه ما هراس و نگرانی‌های جدیدی را نیز تجربه می‌کنیم. ۳) نئوفوبیای غذایی: نئوفوبیای غذایی به هراس از امتحان کردن غذاهای جدید و ناآشنا گفته می‌شود و شیوع روزافزونی میان کودکان خردسال دارد. این هراس موجب بهانه‌گیری‌های مختلف فرد مبتلا نسبت به غذاهای مختلف می‌شود و ممکن است تا جایی پیش رود که فرد حتی غذاهای رایج و معمول را نیز نخورد.
انتخابانتخاب4 روز قبل
اما استفاده از کمربند ففارغ از زیبایی‌های ظاهری مزیت هایی دارد. برای مثال کمک می‌کند متوجه شوید وزن اضافه کرده‌اید یا خیر. یکی از محبوب‌ترین محصولاتی که امسال در جریان نمایشگاه CES۲۰۲۰ رونمایی شده کمربندهای هوشمند است. کمربندهای هوشمندی که می‌توانند همراه شما در کاهش وزن و تناسب اندام باشند و شاخصه‌های سلامتی شما را به طور دائم رصد کنند. این محصول تحت مدیریت گروه Welt Smart Belt Pro طراحی و برنده جوایز نوآوری CES ۲۰۲۰ شده است.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/گیلان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: برنامه داریم تا با حمایت و اجرای طرح‌های برنامه‌ریزی‌شده، تعداد اسب‌های کاسپین‌ گیلان را به هزار راس برسانیم تا از خطر انقراض خارج شوند. حجت علی اکبرنژاد در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه اسب کاسپین از ذخایر جانوری مهم گیلان محسوب می‌شود و ما برنامه داریم تا تعداد این گونه را در گیلان افزایش دهیم، گفت: در حال حاضر ۳۵۰ راس اسب کاسپین در گیلان وجود دارد که ۱۵۰ راس این گونه در حال هویت گذاری است. وی افزود: اسب کاسپین در همه شهرستان‌های گیلان وجود دارد، اما شهرستان‌های غرب گیلان از جمله رضوانشهر در صدر جدول پرورش‌دهندگان اسب کاسپین گیلان است. وی افزود: شناسایی اولیه اسب‌های کاسپین، صدور مجوز اصلاح نژاد برای اسب‌های شناسایی شده و تشکیل انجمن اسب کاسپین از پارسال انجام شده است. وی گفت: اسب کاسپین حیوان نجیب مینیاتوری است و نتایج پژوهش‌های باستان شناسی نشان می‌دهد قدمتش بیش از این هاست و به حدود شش هزار سال پیش بر می‌گردد.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، محققان آمریکایی با بررسی بیش از ۲۵۰۰ آمریکایی، از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۰ به این نتیجه رسیدند که سبک زندگی ناسالم در مقایسه با ژن، نقش مهم‌تری در ابتلا به چاقی یا اضافه وزن دارد. محققان در پایان این بررسی دریافتند، تناسب اندام بهتر از ژنتیک می‌تواند پیش‌بینی کند که شاخص توده بدنی فرد به مرور زمان تا کجا افزایش خواهد داشت. در اینجا منظور از سبک زندگی سالم، مصرف غذاهای سالم و ورزش‌های روزانه است. خطر ژنتیک در ایجاد چاقی فقط در افرادی ممکن است مهم باشد که به مشکلات نادر ژنتیکی چاق‌کننده مبتلا هستند. اما بیشتر مردم به دلیل پیروی از سبک زندگی ناسالم، مانند ورزش نکردن و خوردن غذاهای پرکالری به چاقی مفرط مبتلا می‌شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، محققان آمریکایی با بررسی بیش از ۲۵۰۰ آمریکایی، از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۰ به این نتیجه رسیدند که سبک زندگی ناسالم در مقایسه با ژن، نقش مهم‌تری در ابتلا به چاقی یا اضافه وزن دارد. محققان در پایان این بررسی دریافتند، تناسب اندام بهتر از ژنتیک می‌تواند پیش‌بینی کند که شاخص توده بدنی فرد به مرور زمان تا کجا افزایش خواهد داشت. در اینجا منظور از سبک زندگی سالم، مصرف غذاهای سالم و ورزش‌های روزانه است. خطر ژنتیک در ایجاد چاقی فقط در افرادی ممکن است مهم باشد که به مشکلات نادر ژنتیکی چاق‌کننده مبتلا هستند. اما بیشتر مردم به دلیل پیروی از سبک زندگی ناسالم، مانند ورزش نکردن و خوردن غذاهای پرکالری به چاقی مفرط مبتلا می‌شوند.
سلامت نیوزسلامت نیوز5 روز قبل
سلامت نیوز: برای کاهش وزن علاوه بر ورزش و تغذیه، سبک زندگی نیز از موارد تاثیر گذار محسوب می‌شود. اگر به تازگی تصمیم به کاهش وزن خود گرفته‌اید، در ادامه‌ی این مطلب از ترفندهایی صحبت خواهیم کرد که می‌توانند به شما کمک کنند بدون فشار آوردن به خود، وزن تان را کنترل کنید. در تحقیقی مشاهده شد این کار باعث رشد ۴۴ درصدی کاهش وزن شرکت کنندگان طی ۳ ماه شد. تحقیقات نشان داده با هر ۱۰ گرم افزایش در میزان مصرف فیبر، میزان چربی‌های بدن ۳/۷ درصد کاهش پیدا می‌کند. ۴- به اندازه‌ی کافی ویتامین D دریافت کنیدنور خورشید تأثیری مثبت بر روند کاهش وزن دارد.
ایسناایسنا5 روز قبل
شایع‌ترین و شدیدترین آسیب‌های مرتبط با ورزش‌های رزمیدر کاراته احتمال صدمه دیدگی به دنبال اصابت مشت بیشتر از احتمال صدمه به دنبال ضربات پا است و در تکواندو احتمال صدمه دیدن به دلیل ضربات پا بیشتر از احتمال صدمه به دنبال اصابت مشت است. علل صدمات در ورزش‌های رزمی شامل اصابت ضربات مستقیم به بدن، مانورهای تعادلی و چرخشی و حرکات تکراری مثل رقص پا یا مشت زدن به میت به صورت متوالی و احتمال شکستگی پا در اثر استرس است. زانو محل آسیب‌پذیری در ورزش است و در ورزش‌های رزمی به خصوص تکواندو و کاراته که فرد دائم به جلو و عقب می‌رود و حرکات تعادلی زیاد است. گفتنی است آسیب به انگشتان اول و دوم و پنجم نیز شایع است و احتمال دارد در دراز مدت در این انگشتان آرتروز رخ دهد. آسیب ارگان‌های شکم: در ضربه به شکم به خصوص ضربات چرخشی پا احتمال آسیب ارگان‌های شکمی مثل کبد، طحال، کلیه و پانکراس (لوزالمعده) وجود دارد و یک ضربه کنترل نشده پا می‌تواند به آسیب بیضه‌ها و خونریزی آن‌ها منجر شود که در این وضعیت استفاده از محافظ توصیه می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 روز قبل
بسیاری از مردم تصور می‌کنند که DNA آنها باعث چاقی‌شان است اما بنا بر بررسی‌های تازه محققان بیمارستان لنوکس‌هیل در آمریکا، سبک زندگی ناسالم بیش از ژن‌ها در ابتلا به چاقی‌ نقش دارد. محققان آمریکایی با بررسی بیش از ۲۵۰۰ آمریکایی، از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۰ به این نتیجه رسیدند که سبک زندگی ناسالم در مقایسه با ژن، نقش مهم‌تری در ابتلا به چاقی یا اضافه وزن دارد. این محققان معتقدند که ژنتیک می‌تواند نقشی در چاقی داشته باشد اما عوامل دیگر، از جمله سبک زندگی ناسالم، اثر تعیین‌کننده بیشتری دارند. در اینجا منظور از سبک زندگی سالم، مصرف غذاهای سالم و ورزش‌های روزانه است. اما بیشتر مردم به دلیل پیروی از سبک زندگی ناسالم، مانند ورزش نکردن و خوردن غذاهای پرکالری به چاقی مفرط مبتلا می‌شوند.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
می‌توانیم عزت نفس را اینگونه تعریف کنیم: میزان ارزشی که برای خود قائل می‌شویم. عزت نفس از نظر مشاوره تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد از جمله:۱_ شیوه تربیت و پرورش ما: از آنجایی که ریشه عزت نفس ما در کودکی شکل می‌گیرد، بنابراین نحوه برخورد دیگران و نوع تربیت والدین تاثیر بسزایی در نحوه شکل گیری عزت نفس ما دارد. عزت نفس بالا و مزایای آنمی توان گفت فردی که عزت نفس بالایی دارد از مزایای زیر برخوردار است:۱_ نسبت به خود و ویژگی‌های روانی، جسمانی خود پذیرش دارد همچنین نسبت به دیگران نیز به میزان بالایی پذیرش دارد. ۱۰_ در برخورد با خودش و خطاهایش ملایم‌تر است، با خطرهای بیشتری رو به رو می‌شود، به جای سرزنش و نقد شدید به خود، شکست را تجربه‌ای آموزنده می‌داندمشکلات عزت نفس پایینافرادی که عزت نفس پایینی دارند با مشکلاتی مواجه هستند از جمله:۱_ در پذیرش خود و دیگران مشکل دارند. بنابراین به این موضوع آگاه باشید که شاید ترس از تغییر کردن باعث می‌شود برای افزایش عزت نفس خود تلاش نکنید.
ایمناایمنا6 روز قبل
به گزارش ایمنا، افرادی که دچار پرخوری عصبی هستند، احساسات خود را با روی آوردن به غذا برطرف می‌‌کنند. در ادامه شما را با چندین راهکار برای کنترل پرخوری عصبی آشنا می‌کنیم: حس‌های مختلف را بشناسید: یکی از دلایل این نوع خوردن ممکن است عصبانی‌شدن از چیزی باشد و این که به دنبال آرامش در غذا خوردن باشید. بسیاری از افرادی که دچار خوردن احساسی هستند، می‌خواهند خلأ خود را با غذا پر کنند. ممکن است بعد از برگشت به خانه احساس استرس کنید و برای رفع این حالت، به دنبال غذا باشید. به طبیعت پناه ببرید: دسترسی به محیط ھای طبیعی و سرسبز، اثر فوق العاده‌ای بر کاھش استرس و کاھش مقدار هورمون کورتیزول خون دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 روز قبل
ماست تهیه شده از شیر (شیر گاو، بز، میش، شتر، الاغ) پاستوریزه است که باکتری هایی برای تخمیر به آن اضافه شده‌اند. نکته: شیر سویا نمی‌تواند تبدیل به ماست شود زیرا باکتری‌ها از لاکتوز برای تخمیر استفاده می‌کنند، لاکتوز قندی است که در شیر سویا وجود ندارد. تخمیر باکتری‌ها در ماست چگونه است؟ برای مقابله با مشکلات هاضمه ماست بخورید! از سوی دیگر، ساختار ماست سرعت هضم و گوارش را افزایش می‌دهد و به آنزیم‌ها، برای انجام مأموریت گوارش زمان بیشتری می‌دهد. برای مقابله با مشکلات هاضمه ماست بخورید!

چند راهکار ساده برای رهایی از شر چربی شکم/ تصاویر

4+
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
اما خطرات مصرف دارو‌ها و مکمل‌ها برای ورزشکاران به مراتب بدتر از سایر افراد جامعه است و نام آن دوپینگ یا زور افزایی است، دوپینگ یا زورافزایی که به معنی استفاده مکرر ورزشکاران از مواد، دارو‌ها و گروه‌های دارویی ممنوع است وبه نوعی تقلب محسوب می‌شود. اعتیاد، ارمغان قرص‌های شب امتحانیمرتضی حسن زاده، متخصص داخلی اظهار کرد: متاسفانه برخی از دانشجویان و دانش آموزان به بهانه افزایش انرژی بدن درشب‌های امتحان از دارو‌ها و انواع مکمل‌های انرژی زا جهت بیدار ماندن و البته تقویت ماهیچه استفاده می‌کنند. اما برخی از افراد آگاهانه و یا ناآگاهانه متاسفانه به صورت طولانی مدت و خودسرانه از این مکمل‌ها و دارو‌های انرژی زا استفاده می‌کنند. حسن زاده تصریح کرد: متاسفانه برخی ورزشکاران بدون تجویز پزشک متخصص این دارو‌ها و مکمل‌های انرژی زا را از مراکز غیرقانونی خریداری کرده و خودسرانه با دزهای بالا استفاده می‌کنند. حسن زاده در پایان گفت: مصرف بیش از اندازه مکمل‌های پروتئینی منجر به تولیدات سم‌های خطرناک در افراد می‌شود به طوریکه در آغازین روز‌های مصرف این مواد و مکمل‌های انرژی زا کلیه‌ها و کبد تحت العشاع قرار می‌گیرد.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
یک تحقیق جدید نشان می‌دهد ورزش علاوه بر مقاوم کردن بدن موجب حفظ سلامت مغز هم می‌شود. به گفته محققان آلمانی، ورزش به حفظ ماده خاکستری مغز که با مهارت‌های گوناگون و توانایی‌های فکری مرتبط است، کمک می‌کند؛ از این رو سالم نگهداشتن ماده خاکستری مغز می‌تواند از زوال فکر پیشگیری کند. نتایج این مطالعه نشان می‌دهد ورزش هوازی می‌تواند تأثیر مثبت بر عملکرد شناختی علاوه بر سلامت فیزیکی داشته باشد. محققان دریافتند تناسب اندام بهتر با عملکرد بهتر مغز در همه سنین مرتبط است و حفظ تناسب اندام موجب حفظ عملکرد مغز در دوره سالمندی می‌شود. محققان ورزش با شدت متوسط و منظم را حدود ۱۵۰ دقیقه در هفته توصیه می‌کنند. تناسب بدنی خوب شامل استعمال نکردن سیگار، پیروی از عادات تغذیه‌ای سالم، حفظ وزن سالم، حفظ فشارخون پایین، کنترل میزان کلسترول و کاهش قندخون هم است.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 هفته قبل
سلامت نیوز: یک تحقیق جدید نشان می‌دهد ورزش علاوه بر مقاوم کردن بدن موجب حفظ سلامت مغز هم می‌شود. به گفته محققان آلمانی، ورزش به حفظ ماده خاکستری مغز که با مهارت‌های گوناگون و توانایی‌های فکری مرتبط است، کمک می‌کند؛ از این رو سالم نگهداشتن ماده خاکستری مغز می‌تواند از زوال فکر پیشگیری کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم، نتایج این مطالعه نشان می‌دهد ورزش هوازی می‌تواند تأثیر مثبت بر عملکرد شناختی علاوه بر سلامت فیزیکی داشته باشد. محققان دریافتند تناسب اندام بهتر با عملکرد بهتر مغز در همه سنین مرتبط است و حفظ تناسب اندام موجب حفظ عملکرد مغز در دوره سالمندی می‌شود. محققان ورزش با شدت متوسط و منظم را حدود ۱۵۰ دقیقه در هفته توصیه می‌کنند. تناسب بدنی خوب شامل استعمال نکردن سیگار، پیروی از عادات تغذیه‌ای سالم، حفظ وزن سالم، حفظ فشارخون پایین، کنترل میزان کلسترول و کاهش قندخون هم است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 هفته قبل
Lovot حتی تفاوت بین شبیه‌سازی و واقعیت را متوجه می‌شود، قلقلکش می‌گیرد و می‌خندد و اگر نوازشش کنید، خوشحال می‌شود. بانمک‌ترین قسمت، این است که شرکت Groove X برای Lovot لباس‌های مختلفی طراحی کرده که ظاهر این روبات را تغییر می‌دهد. IKuddle کاربردی، برای صاحبان گربه‌ها: تمیز کردن ظرف خاک گربه‌های خانگی، یکی از سخت‌ترین کارها برای صاحبان گربه‌های ملوس است. اما در ویدئویی که بعد از آن منتشر شد، می‌توان دریافت که این محصول می‌تواند در آینده از پس کارهای بیشتری برآید و به ابزاری کاربردی در خانه‌ها تبدیل شود. اولین پی‌سی با نمایشگر تاشو: شرکت لنوو از جدیدترین محصول خود تحت عنوان ThinkPad X۱ Fold که یک رایانه شخصی (PC) مجهز به نمایشگر تاشوست رونمایی کرد.
ایمناایمنا1 هفته قبل
به ‌گزارش ‌خبرنگار ‌ایمنا؛ ‌رژیم ‌غذایی ‌اورنیش ‌یک ‌برنامه ‌رژیم ‌غذایی ‌پرطرفدار ‌است ‌که ‌به ‌معکوس ‌کردن ‌بیماری‌های ‌مزمن ‌و ‌تقویت ‌سلامتی ‌کمک ‌می‌کند. رژیم غذایی اورنیش طرحی است که توسط دکتر دین اورنیش، پزشک، محقق و بنیانگذار موسسه تحقیقات پزشکی پیشگیری در سوسالیتو کالیفرنیا تهیه شده است. بر خلاف بسیاری از رژیم‌های دیگر، رژیم غذایی اورنیش ساده ‌و آسان است که می‌توان به راحتی آن را دنبال کرد. میوه ‌ها، سبزیجات، غلات سبوس دار، حبوبات و محصولات سویا اجزای اصلی رژیم غذایی اورنیش هستند و باید اکثر وعده‌های غذایی شما را تشکیل دهند. خواص ‌درمانی ادویه ‌جاتمصرف ‌به اندازه ادویه افزون ‌بر ‌خوش‌عطر و طعم کردن غذا، فواید زیادی برای بدن دارد ‌که ‌تسهیل ‌در هضم غذا، تنظیم قندخون از آن دسته‌اند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
وی با اشاره به مواد مخدر نو ظهور کمیکال، اظهار کرد: اخیرا مصرف مواد مخدر کمیکال در استان ما شایع شده که مصرف آن نیز در آزمایشات پزشکی قابل تشخیص نیست و این امر خانواده‌ها را با مشکل مواجه کرده است. وی ادامه داد: با مصرف مواد مخدر کمیکال، فرد در حالت کما قرار می‌گیرد و برحسب میزان مصرف و قدرت جسمانی، به مدت یک ساعت متوجه اتفاقات اطراف خود نمی‌شود، متاسفانه برخی از ساقیان این مواد مخدر، از نوجوانان سوء استفاده‌های جنسی هم می‌کنند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌ شرقی راحتی مصرف مواد مخدر را نیز یکی دیگر از مشکلات حوزه‌ی مبارزه با مواد مخدر در کشور عنوان کرد و گفت: متاسفانه امروزه مصرف مواد مخدر به ویژه نوظهورها نیاز به لوازم و اسباب خاصی ندارد و بیش از ۹۵ درصد مواد مخدر جدید در قالب سیگار قابل مصرف است. وی ادامه داد: ارزان بودن نیز از جمله مواردی است که جزو مشکلات مبارزه با مواد مخدر است، امروزه مواد مخدر جدید بسیار ارزان است و افراد می‌توانند به راحتی خریداری کنند. وی با اشاره به عدم آگاهی خانواده‌ها نسبت به مواد مخدر نوظهور، افزود: شاید برخی از خانواده‌ها حساسیت بیشتری نسبت به مواد مخدر تریاک داشته باشند اما نسبت به مواد مخدر گل یا کمیکال که از نوع گیاهی هستند و تبلیغات عام پسند برای آن‌ها انجام می‌شود، حساسیت کمی دارند.
مهرمهر1 هفته قبل
وی با اشاره به همسایگی ایران با چندین کشور خارجی گفت: اقتصاد برخی از این کشورها تا حد زیادی به بحث کشت، تهیه و توزیع مواد مخدر برمی گردد که اگر اینها را از دست آنها بگیریم، اقتصادشان دچار مشکل خواهد شد. دهقانی از افزایش کشفیات مواد مخدر صنعتی در استان خبر داد و گفت: در این راستا ماده مخدر شیشه ۷۲ درصد و هروئین ۴۳ درصد و مواد مخدر نوظهور، ۴۲ درصد افزایش کشف داشته‌اند. وی از انجام هزار و ۷۴۰ مرحله عملیات پاکسازی در استان در حوزه پارک‌ها، بوستان‌ها، معابر و سطح شهر و راه‌ها در راستای مقابله با مواد مخدر خبر داد. مواد مخدر نوظهور جوانان و نوجوانان را هدف گرفته استدهقانی با اشاره‌ای به مشکلات موجود در راستای مبارزه با مواد مخدر استان گفت: مواد مخدر نوظهور، جامعه نوجوانان و جوانان را هدف قرار داده است؛ از سوی دیگر راحتی مصرف و نیاز نداشتن به ابزار خاص از دیگر ویژگی‌های این مواد مخدر است. وی افزود: این مواد حتی با سیگار هم قابل استفاده بوده و ارزان بودن از دیگر ویژگی‌های مواد نوظهور است.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 هفته قبل
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، چاقی شکمی باعث مقاومت بدن نسبت به انسولین و افزایش قند خون می‌شود. عدم دریافت ورزش کافی از نوع هوازی در هفته خود عاملی برای افزایش چربی شکمی است. پروبیوتیک‌ها با تنظیم هورمون‌های مرتبط با اشتها از جمله هورمون گرلین، منجر به پیشگیری از چاقی شکمی می‌شوند. عدم دریافت خواب کافی: دریافت ۷ تا ۸ ساعت خواب شبانه خود عاملی برای جلوگیری از چاقی شکمی است. علاوه بر این مطالعه منتشرشده در ژورنال Obesityنشان می‌دهد که مصرف‌ کنندگان نوشابه ‌های رژیمی نسبت به افرادی که این نوع نوشابه‌ها را نمی‌نوشند، واجد درصد بالاتری از چاقی شکمی هستند.
کجاروکجارو1 هفته قبل
کجارو اینجا است تا به شما کمک کند سفر ماه‌عسل خود را به تایلند برنامه‌ریزی کنید. بانکوک: کجا اقامت کنیم؟ در نگاه اول، بانکوک، پایتخت تایلند، مکان‌های بسیاری برای دیدن و فعالیت‌های فراوانی برای انجام دادن دارد. برخی هتل‌های رمانتیک بانکوک عبارت‌اند از Maitria Hotel Sukhumvit ۱۸، Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside و Chakrabongse Villas. غذاهای تایلندی معروف هستند و بانکوک بهترین جا برای گذراندن کلاس‌های آشپزی است. آن دسته از زوج‌هایی هم که مایل هستند با زوج خود تجربه‌های روحانی داشته باشند، این شهر بهترین مکان برای انجام مراقبه است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
روانشناس ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به این‌که مسئولان ورزش کشور به اعزام روانشناس همراه تیم‌های ورزشی اعتقادی ندارند، گفت: ورزشکار قبل، حین و پس از یک رویداد مهم ورزشی به حضور روانشناس نیاز دارد. روانشناس ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به این‌که روانشناسی ورزشی دارای دو شاخه تمرین و ورزش (مسابقات) است، گفت: استفاده از روانشناسی ورزشی در بخش ورزش (مسابقات) رایج‌تر است و در زمان ایجاد فضای رقابتی به آن توجه بیشتری می‌شود. ما نه تنها در حوزه تمرین بلکه در بخش رقابتی نیز در استفاده از روانشناسان ورزشی از سایر کشورها عقب هستیم. این مساله‌ای است که از سوی خود ورزشکاران به ما اعلام می‌شود و تعداد ورزشکارانی که به روانشناس ورزشی معتقدند بسیار اندک و انگشت‌شمار است. در ایران قانونی برای همراهی روانشناس با ورزشکار حین برگزاری مسابقات وجود نداردروانشناس ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: متاسفانه در ایران قانونی برای همراهی روانشناس در کنار ورزشکار حین برگزاری مسابقات وجود ندارد.
ایمناایمنا1 هفته قبل
محققان دانشگاه ‌گرونیگن هلند در این مطالعه ‌به ‌بررسی ‌رژیم غذایی ‌مدیترانه‌ای بر عملکرد کلیه افراد دریافت کننده کلیه پرداختند. تخم خیار خواب آور، آرام بخش، زرداب آور، مدر بول، ضد کرم ملایم، تصفیه کننده خون، حل ‌کننده اسید اوریک ‌و جلا دهنده است. این کار برای پوست‌های خشک، ملتهب و داغ، مبتلا به اگزما به خصوص ‌در افراد گرم مزاج ‌توصیه می‌شود. مخلوطی ‌از آب خیار، هویج، کاهو و اسفناج در رشد مو مؤثر است. همچنین نوشیدن ‌آب گرم برای ‌کاهش درد مفاصل ‌تاثیر فوق ‌العاده‌ای دارد.

به انتهای لیست رسیدید