مهم‌ترین و آخرین اخبار شهر تهران
تهران

تهران

ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 دقیقه قبل
١٥‌سال از آن روزی که «پوپه مهدوی‌نادر» تصمیم گرفت با دوچرخه سفر جهانی‌اش را آغاز کند، می‌گذرد. چه شد که اهل سفر شدید؟ بله؛ من از ٢٠ تا ٢٢سالگی ایران را با پای پیاده سفر کردم. اصولا به کسی بک پکر می‌گویند که از هر وسیله نقلیه‌ای استفاده می‌کند، اما عمده سفر پیاده است. هر چند شعار سفر من صلح و دوستی بود، اما قصد نداشتم همزمان با جنگ سفر کنم و ناخواسته این اتفاق افتاد. چیزی که من به‌عنوان سفر ارزان آموزش می‌دهم، دقیقا همین است که اولا چطور در طول سفر پول دربیاوریم و در سخت‌ترین شرایط چطور سفر کنیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی شمخانی رئیس شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با روسیاالیوم اظهار داشت که ایران، ترامپ و اظهارات او را جدی نمی‌گیرد. وی افزود: تهران به هیچ کشوری حمله نخواهد کرد ولی در صورتی که به ما حمله شود متجاوز پشیمان خواهد شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه در واکنش به سرنگونی پهپاد متجاوز این کشور بر فراز ایران مدعی شد که ممکن است این اتفاق بر اثر یک اشتباه انسانی رخ داده باشد. صبح امروز پنج‌شنبه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی در ساعات اولیه بامداد، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.
عصر ایرانعصر ایران8 دقیقه قبل
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با یک رسانه روسی اظهار داشت: ایران اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا را جدی نمی‌گیرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی رئیس شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با روسیاالیوم اظهار داشت که ایران، ترامپ و اظهارات او را جدی نمی‌گیرد. وی افزود: تهران به هیچ کشوری حمله نخواهد کرد ولی در صورتی که به ما حمله شود متجاوز پشیمان خواهد شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه در واکنش به سرنگونی پهپاد متجاوز این کشور بر فراز ایران مدعی شد که ممکن است این اتفاق بر اثر یک اشتباه انسانی رخ داده باشد. صبح امروز پنج‌شنبه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی در ساعات اولیه بامداد، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.
همشهریهمشهری10 دقیقه قبل
رضاییان، محرمی و غفوری در روزها و ماه‌های اخیر اتفاق‌های متفاوتی را تجربه کرده‌اند. بعد از علی خطیر، حالا کامران منزوی وارد مذاکره با وریا شده و بعید نیست بتواند رضایت دفاع راست ۳۲ ساله استقلال را برای تمدید قرارداد جلب کند. بر این اساس اولویت غفوری ادامه حضور در استقلال است، به همیبن دلیل می‌توانیم تراکتورسازی را در جذب غفوری یک ناکام قلمداد کنیم. تراکتورسازی که به جذب دفاع راست استقلال علاقه نشان داده، همزمان سراغ رامین رضاییان رفته و درصدد شکار این بازیکن است. هر چند هنوز نمی‌توان گفت بخت تراکتورسازی برای جذب رضاییان بیشتر است یا الشحانیه.
فارسفارس11 دقیقه قبل
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با یک رسانه روسی بر دفاع ایران از حریم هوایی خود تأکید کرد و گفت تهران از آمریکا به دلیل تجاوز نظامی، به سازمان ملل متحد شکایت خواهد کرد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «کیوان خسروی» سخنگوی شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران روز پنج‌شنبه تأکید کرد که نیروهای مسلح از حریم ایران دفاع می‌کنند. وی که با خبرگزاری «اسپوتنیک» گفت‌وگو می‌کرد، درباره ساقط شدن پهپاد مهاجم آمریکایی توسط سامانه پدافندی ایران، گفت: «نیروهای مسلح ایران بر اساس مأموریت ذاتی خود از مرزهای هوایی کشور دفاع کرده‌اند و به تجاوز پهپاد آمریکایی پاسخ داده‌اند.» خسروی افزود: «ایران به‌طور قطع، از آمریکا به دلیل تجاوز نظامی به حریم هوایی ایران به سازمان ملل شکایت خواهد کرد. کلیه تبعات ناشی از تجاوز پهپاد آمریکایی به مرزهای هوایی ایران متوجه واشنگتن بوده و باید در قبال این اقدام تحریک‌آمیز پاسخگو باشد.» وی تأکید کرد که «آمریکا هیچ توجیهی برای واکنش نظامی نسبت به مقابله ایران با این تجاوز ندارد. جمهوری اسلامی ایران می‌گوید قصد دارد در نامه‌ای به سازمان ملل، از این اقدام آمریکا شکایت کند.
فردا نیوزفردا نیوز12 دقیقه قبل
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی از ارجاع پرونده پزشک تبریزی برای رفع نواقص به شعبه صادرکننده رأی در تبریز خبر داد. رئیس کل دادگستری استان در خصوص پرونده شرکت داروسازی زهراوی نیز گفت: این شرکت دو پرونده در دادگستری دارد که برای یک پرونده حکم صادر شده و در مرحله تجدیدنظر است، اما پرونده دیگر هنوز در جریان رسیدگی است. حجت‌الاسلام مظفری افزود: حکم صادر شده برای پرونده شرکت زهراوی به زودی اجرایی می‌شود. رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی به آمار پرونده‌های مسن در دادگستری استان نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تعداد پرونده‌های مسن در دادگستری استان ۲۵۸ فقره و در شورای حل اختلاف ۵۶ فقره است. وی در رابطه با پرونده پزشک تبریزی نیز خاطرنشان کرد: پرونده این پزشک در دستگاه‌ها قضائی استان رسیدگی شده و در نهایت کیفرخواست و حکم قصاص صادر شد اما دیوان عالی نقص‌هایی در پرونده دیده و دو سوال مطرح کرده که در حال حاضر این پرونده در استان جهت رفع نواقص در حال رسیدگی است.

زیر گرفتن پسر دستفروش توسط نماینده مجلس قلابی در تهران / واکنش مردم+ فیلم

رکنارکنا19 دقیقه قبل
به گزارش رکنا، عدم مسئولیت‌پذیری برخی مسئولان دولتی یا فرزندانشان معضلی است که در تمام کشورهای جهان وجود دارد؛ افرادی که به واسطه موقعیت اجتماعی خود یا پدرانشان از قبول اشتباهات و پاسخگویی فرار می‌کنند. این موضوع مهم دستمایه تدارک یک دوربین مخفی جالب شد که دو بازیگر نقش نماینده مجلس و دستفروشی نوجوان را با سناریوی یک تصادف ایفا کنند. در ادامه واکنش مردم به این ماجرا را مشاهده می‌کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 دقیقه قبل
استراماچونی سرمربی سابق اینترمیلان، هدایت استقلال را به عهده گرفت و وارد ایران شد. آنطور که از پست‌های همسر سرمربی ایتالیایی استقلال در اینستاگرام پیداست، قرار است دلایلا (دلیله) استراماچونی در تهران زندگی کند. او در پست اینستاگرامی اش از اینکه ایران یک کشور شگفت انگیز است نوشته و گفته درباره ایران تحقیقاتی انجام داده که منجر به آشنایی بهتر او با ایران شده است. او در این پست می‌نویسد: اگر زندگی قرار است ما را به ایران بیاورد، خیلی خوشحال می‌شوم با شما و فرهنگ غنی‌تان آشنا بشوم. آندره آ استراماچونی در سال ۲۰۱۱ وقتی ۳۵ ساله بود با دالیلا (دلیله) ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر و یک دختر است.
فردا نیوزفردا نیوز20 دقیقه قبل
خبرگزاری تسنیم: علی شمخانی رئیس شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با روسیاالیوم اظهار داشت که ایران ترامپ و اظهارات او را جدی نمی‌گیرد. وی افزود: تهران به هیچ کسی حمله نخواهد کرد ولی در صورتی که به ما حمله شود متجاوز پشیمان خواهد شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه در واکنش به سرنگونی پهپاد متجاوز این کشور بر فراز ایران مدعی شد که ممکن است این اتفاق بر اثر یک اشتباه انسانی رخ داده باشد. صبح امروز پنج‌شنبه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی در ساعات اولیه بامداد، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.
فراروفرارو22 دقیقه قبل
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی از ارجاع پرونده پزشک تبریزی برای رفع نواقص به شعبه صادرکننده رأی در تبریز خبر داد. رئیس کل دادگستری استان در خصوص پرونده شرکت داروسازی زهراوی نیز گفت: این شرکت دو پرونده در دادگستری دارد که برای یک پرونده حکم صادر شده و در مرحله تجدیدنظر است، اما پرونده دیگر هنوز در جریان رسیدگی است. حجت‌الاسلام مظفری افزود: حکم صادر شده برای پرونده شرکت زهراوی به زودی اجرایی می‌شود. رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی به آمار پرونده‌های مسن در دادگستری استان نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تعداد پرونده‌های مسن در دادگستری استان ۲۵۸ فقره و در شورای حل اختلاف ۵۶ فقره است. وی در رابطه با پرونده پزشک تبریزی نیز خاطرنشان کرد: پرونده این پزشک در دستگاه‌ها قضائی استان رسیدگی شده و در نهایت کیفرخواست و حکم قصاص صادر شد اما دیوان عالی نقص‌هایی در پرونده دیده و دو سوال مطرح کرده که در حال حاضر این پرونده در استان جهت رفع نواقص در حال رسیدگی است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز24 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، علی شمخانی رئیس شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با روسیاالیوم اظهار داشت که ایران ترامپ و اظهارات او را جدی نمی‌گیرد. بیشتر بخوانید واکنش شمخانی به تجاوز پهپاد جاسوسی آمریکاوی افزود: تهران به هیچ کسی حمله نخواهد کرد ولی در صورتی که به ما حمله شود متجاوز پشیمان خواهد شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه در واکنش به سرنگونی پهپاد متجاوز این کشور بر فراز ایران مدعی شد که ممکن است این اتفاق بر اثر یک اشتباه انسانی رخ داده باشد. صبح امروز پنج‌شنبه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی در ساعات اولیه بامداد، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.
تسنیمتسنیم25 دقیقه قبل
وی بیان کرد: هدف اصلی نشریه ره‌آورد ایجاد نشریه‌ای برای نسل جوان با محتوا و با نشاط بود که هم معارفی باشد و هم سخن از دماوند بگوید که البته ره‌آورد توانست باب دماوندشناسی را باز کند. امام جمعه موقت تهران افزود: در دوران رژیم ستم‌شاهی تنها یک اثر مکتوب در دماوند وجود داشت اما پس از انتشار ره‌آورد و در حال حاضر علاوه بر اینکه در زمینه دماوند مجموعه گرانقدری وجود دارد، مؤسسه مهر هشتم آماده است تا آثار مفاخر و میراث ارزشمند گذشتگان را مانند کتاب مسجد جامع دماوند، دماوند در سفرنامه‌ها و غیره منتشر کند. حاج علی‌اکبری ادامه داد: تربیت نویسندگان جوان از جمله سایر فعالیت‌های ره‌آورد بوده است که یک خط متوازن فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را در دماوند پیش گرفته و توازن، اخلاق و ادب را پیشه راه خود ساخته است و در صیانت از خط انقلاب اسلامی با تمام فراز و فرودها ارتباط بین نسلی خوبی را دنبال می‌کند. وی تصریح کرد: با وجود همه مشکلات و سختی‌ها در طول فعالیت این نشریه، ره‌آورد باید در حوزه مجازی فعالیت خود را بیشتر کند، چرا که تجربه مسیر طی شده نشان می‌دهد که باید از نشریه خبری به ویژه‌نامه تبدیل شویم و از ظرفیت‌های جدید استفاده کنیم. انتهای پیام/ح
فارسفارس33 دقیقه قبل
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رسانه‌های محلی موتور پیشران توسعه منطقه هستند، بیان کرد: به اندازه‌ای که رسانه‌های محلی می‌توانند باعث پیشرفت و توسعه شوند، ممکن است که رسانه‌های کشوری به این اندازه موتور توسعه نباشند. وی با اشاره به نقش رسانه‌های محلی افزود: رسانه‌های محلی و منطقه‌ای در کنار رسانه‌های کشوری، کارکردهای خاص خود و مستقلی را دارند؛ در واقع، رسانه‌های محلی حافظ هویت هستند. *رسانه‌های محلی حافظان هویت منطقه هستندوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مطالعه برخی شماره‌های نشریه ره‌آورد به این نتیجه رسیدیم که رسانه‌های محلی حافظان هویت منطقه هستند؛ گاهی دچار اختلالات حافظه هستیم و جامعه‌ای که این حافظه را از دست دهد، دچار اختلال است که نشریات محلی کمک می‌کنند تا این اختلالات کمتر شود. *رسانه‌های محلی به توسعه مشارکت‌های مدنی کمک کنندوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رسانه‌های محلی موتور پیشران توسعه منطقه هستند، بیان کرد: به اندازه‌ای که رسانه‌های محلی می‌توانند باعث پیشرفت و توسعه شوند، ممکن است که رسانه‌های کشوری به این اندازه موتور توسعه نباشند. صالحی ادامه داد: کسانی که در حوزه خیران اجتماعی و سرمایه‌گذاران توسعه منطقه هستند، باید مورد معرفی قرار گیرند و تکثیر شوند؛ رسانه‌های محلی می‌توانند به توسعه مشارکت‌های مدنی نیز کمک کنند و این موضوع را به سمت توسعه منطقه سوق دهند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین33 دقیقه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در حالی رسما آغاز شد، که از جمهوری خواهان «دونالد ترامپ» و از دموکرات‌ها حدود ۲۰ کاندیدا برای شرکت در این رقابت اعلام آمادگی کردند. کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در حالی رسما آغاز شد، که از جمهوری خواهان «دونالد ترامپ» و از دموکرات‌ها حدود ۲۰ کاندیدا برای شرکت در این رقابت اعلام آمادگی کردند. ریاست جمهوری ترامپ از همان بدو امر با چالش‌های مهم و نفس گیری همراه بوده است. بلایای طبیعی اعم از سیل و آتش سوزی در دولت ترامپ به سنگ محک دیگری برای دولت وی تبدیل شدند. اصلاح متمم دوم قانون اساسی در مورد حمل اسلحه و حذف اوباماکر که به کرات در وعده‌های انتخاباتی ترامپ مطرح می‌شد، هر دو با شکست مواجه شدند.
روزنوروزنو34 دقیقه قبل
در آمدن و رفتن برانکو در باشگاه پرسپولیس، وجه تشابهی بسیار جالب وجود دارد؛ در هر دو اتفاق، پرسپولیس متوجه شوکی جدی شد و ناباوری بخش مهمی از احساسات هواداران را ترتیب داده بود تا فضایی احساسی بر سیل سرخ‌های تهران حاکم شود؛ ورودی بسیار شیرین و پرهیجان و جدایی بسیار دردناک و تلخ! شاید برانکو به حفظ تعادل معتقد نبود و تفکراتش نیز همانند فسلفۀ فوتبالی‌اش یا بسیار تهاجمی یا بسیار تدافعی بود! مشخصا ایوانکوویچ با میانه‌روی چندان رابطۀ خوب و خوشی نداشت و بر همین اساس برخورد او نیز با مسائل بسیار هیجانی و احساسی بود، یا بسیار زیبا یا بسیار زشت! بدبین‌ترین هوادار پرسپولیس حتی فکرش را هم نمی‌کرد که برانکو خودخواسته و بدین شرحی که صورت پذیرفته، تصمیم به ترک سرخ‌های تهران بگیرد، هیچ منطقی نمی‌توانست دلایلی محکم را از آیندۀ بدون برانکو حداقل برای یکسال آینده مطرح کند، اما مشکل این ماجرا دقیقا در همان جایی شکل گرفت که تضاد فکری پروفسور با سرخ‌ها اوج گرفت و این دیدگاه در لایه‌های قهرمانی جذاب پرسپولیسی‌ها نفوذ کرد تا روزهای پایانی برانکو در اردوس سرخ‌ها، به دور از زاویۀ دید مخاطبین آنها قرار بگیرد. مشخصا جدایی برانکو از پرسپولیس، حقی طبیعی بود که همچون تمامی اعضای سرخ‌ها داشت!
تسنیمتسنیم36 دقیقه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، علی شمخانی رئیس شورای عالی امنیت ملی کشورمان در گفت‌وگو با روسیاالیوم اظهار داشت که ایران، ترامپ و اظهارات او را جدی نمی‌گیرد. وی افزود: تهران به هیچ کشوری حمله نخواهد کرد ولی در صورتی که به ما حمله شود متجاوز پشیمان خواهد شد. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه در واکنش به سرنگونی پهپاد متجاوز این کشور بر فراز ایران مدعی شد که ممکن است این اتفاق بر اثر یک اشتباه انسانی رخ داده باشد. صبح امروز پنج‌شنبه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی در ساعات اولیه بامداد، پس از تجاوز به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران مقابل منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان توسط آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد. انتهای پیام/
مهرمهر37 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر مجید صفری بعد از ظهر پنج شنبه در مراسم بیست و پنجمین سالگرد انتشار نشریه «ره‌آورد» در شهرستان دماوند طی سخنانی گفت: افرادی که گمان کردند اگر ما را در محدودیت قرار بدهند عقب می‌نشینم اینچنین نیست و علی رغم تمام محرومیت‌ها شروع بسیار خوبی در سال ۹۸ داشتیم. وی افزود: با همه محدودیت‌هایی که داریم تلاش می‌کنیم تا کمبود فضای فرهنگی شهرستان جبران شود. فرماندار دماوند گفت: سند توسعه شهرستان را ابلاغ کردیم و قرار است در ۵ سال آینده دماوند دارای یک فرهنگسرا در خور شأن مردم شود. وی افزود: دستگاه‌های اجرایی علی الخصوص مجموعه‌های فرهنگی بر اساس این سند حرکت کنند و امیدواریم با سازماندهی بهتر، در راستای اهداف شهرستان عمل کنیم. صفری گفت: مسئولان فرهنگی استانی و ملی، سهم دماوند در تخصیص اعتبارات و امکانات را افزایش دهند.
فارسفارس42 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، محمد حسینی عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری لیگ نوزدهم در جم با بیان اینکه تمام بازی در شهرستان جم با حداقل امکانات ولی با حداکثر امنیت ممکن برگزار شد، اظهار داشت: هتل شهرداری جم در حال تکمیل است و انتظار داریم تا هفته دولت به بهره‌برداری برسد. فرماندار شهرستان جم با اعلام اینکه زمین چمن شماره دو ورزشگاه تختی جم به‌زودی ترمیم و آماده تمرینات تیم پارس می‌شود، افزود: زمین چمن بزرگ بهارستان با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود. وی تأکید کرد: ترمیم زمین چمن ورزشگاه تختی به‌زودی آغاز و ظرف زمان کوتاهی سامان‌دهی می‌شود. حسینی با اشاره به مکاتبه استاندار با وزیر نفت، عنوان کرد: نشستی که استاندار در تهران داشته‌اند نتیجه‌بخش بوده است و پتروشیمی‌ها تعهداتی داده‌اند که امیدواریم حمایت کاملی داشته باشند. فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه همراهی و همگامی خوبی در سطح شهرستان برای برگزاری مطلوب مسابقات وجود داشته و دارد، گفت: در همین راستا، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از عملکرد شهرستان در برگزاری مسابقه پایانی لیگ برتر در جم به صورت مکتوب تقدیر کرد که تنها تقدیر انجام شده از تدابیر امنیتی برگزاری مسابقات در کل کشور است.
مهرمهر42 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کواکبیان بعد از ظهر پنج شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران طی سخنانی گفت: ۲۰ درصد جمعیت کشور در تهران زندگی می‌کنند، باید تهران را آزاد کنیم تا ایران آباد شود، چقدر وزارتخانه‌های ما به فکر تهران هستند. وی افزود: چقدر جلوی مهاجرت به تهران گرفته شده و چقدر حاشیه‌نشینی کم شده است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که «آیا شهرسازی تهران مدرن شده است؟» گفت: اگر زلزله بیاید منطقه یک تهران با وجود برج‌های در کنار هم ساخته شده چه وضعیتی پیدا می‌کند. وی آلودگی صوتی، آلودگی هوا، واقع شدن روی گسل زلزله، ترافیک سرسام‌آور، وجود معتادان متجاهر، دست فروشانی که سد معبر می‌کنند، وضعیت حمل و نقل عمومی، صنوف مزاحم در تهران، صنایع آلاینده را از دیگر مشکلات تهران دانست و گفت: ما ۳۵۴ محله داریم که بعضی از محله‌ها ۸۰ هزار نفر جمعیت یعنی به اندازه برخی شهرستان‌ها دارند. کواکبیان افزود: برای شناسایی مشکلات تهران ساعت‌ها کار کارشناسی صورت گرفته و مدت‌ها زمان برد تا شهرداران ۲۲ گانه را هماهنگ کنیم که در این جلسه حضور پیدا کنند.
الفالف43 دقیقه قبل
آرام زمزمه کن برزیل با گل مولر برد، بگو آلمان قهرمان شد؛ شاید نوجوانی پشت تلویزیون منتظر قهرمان جام بود اما وقت نشد. شایان مصلح با بیان اینکه تنی چند از بستگان خود را در زلزله رودبار ازدست‌داده است، افزود: سه سال پس از زلزله در رودبار به دنیا آمدم ولی ترکش‌های زلزله رودبار بر زندگی‌ام برجای‌مانده است، در زلزله رودبار تنی چند از بستگانم نظیر عمه‌ام و دو تن از عموهایم را از دست دادم، پای خاله‌ام قطع‌شده و فک مادرم در این زلزله شکست. وی با اشاره به خاطرات اطرافیانش از زلزله رودبار گفت: شب سختی برای مردم رودبار و استانم رقم خورد، هرگاه پای صحبت زلزله‌زدگان می‌نشینم از سختی‌های آن شب تاریک برایم تعریف می‌کنند، سختی‌هایی که گویی میل تمام شدن نداشت. مدافع اسبق داماش و سپیدرود رشت با تأکید بر غیرقابل‌پیش‌بینی بودن زلزله تصریح کرد: پیش از زلزله رودبار، قوانین مشخصی در ساختمان‌سازی وجود نداشته و ساختمان‌ها مقاومت بالایی نداشتند، پس‌ازاین زلزله تحولاتی در نظام‌مهندسی کشور به وقوع پیوست، مردم در زمان زلزله رودبار از آگاهی بالایی برخوردار نبوده و به همین دلیل زلزله تلفات فراوانی برجای گذاشت. مصلح با تأکید بر مقاوم‌سازی ساختمان‌ها افزود: جلوی زلزله را نمی‌توان گرفت ولی با رعایت اصول ایمنی به‌ویژه درزمینهٔ ساخت‌وساز اصولی و مقاوم‌سازی از خسارات زلزله کاسته می‌شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱47 دقیقه قبل
اختصاصی | با انتخاب استراماچونی به عنوان سرمربی جدید آبی‌های پایتخت، در لیگ نوزدهم این چهره هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. ورزش ۱۱ - پس از حرف و حدیث‌های بسیار بالاخره آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال تهران برای فصل ۹۸-۹۹ برگزیده شد. طبق اعلام باشگاه استقلال امروز مراسم معارفۀ استراماچونی برگزار شد و در همین خصوص، این چهرۀ ایتالیایی با گذاشتن پستی جالب در اینستاگرام خود واکنش جالبی نشان داد. استراماچونی زیر پست خود نوشت: خوش‌ آمدگویی بی‌نظیر، حالا تنها تمرکزم روی آماده‌سازی تیم در فصل جدید است، کارهای زیادی باید انجام داد. پست اینستاگرامی آندره‌آ استراماچونیبیشتر بخوانیدواکنش تند پیش‌کسوت پرسپولیس به اوضاع آشفته این تیم + عکستهدید جدی برانکو ایوانکوویچ علیه باشگاه پرسپولیسهافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکساستراماچونی: قول قهرمانی نمی‌دهم اما تلاش می‌کنم استقلال را به بهترین سطح برسانمبیانیه مفصل باشگاه پدیده در مورد شایعات حضور گل‌محمدی در پرسپولیسصحبت‌های جالب مدیرعامل استقلال: فوتبال ایتالیا و ایران خیلی به هم نزدیک هستند
فارسفارس56 دقیقه قبل
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه بازخوانی نقش دماوند در انقلاب و دفاع مقدس را از دیگر اقدامات قدیمی‌ترین نشریه استان تهران دانست و اضافه کرد: تا حالا به دادگاه مطبوعات احضار نشدیم و توازن ادب در نشریه رعایت شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند محمد جواد حاج علی اکبری عصرپنجشنبه در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس قدیمی‌ترین نشریه استان تهران اظهار داشت: قدیمی‌ترین نشریه استان تهران فرزند مکتوب مؤسسه فرهنگی امام رضا در دهه ۶۰ است. حاج علی اکبری بیان داشت: با این نگاه کار چاپ نشریه را از فصل نامه آغاز و سپس از دو هفته نامه به هفته نامه رسیدیم تا مطالب به صورت فراگیر در شهرستان ارائه شود. حاج علی اکبری وظیفه دیگر اولین نشریه شهرستان دماوند را شناساندن شهرهای کیلان، آبسرد، رودهن، آبعلی، سربندان و جابان دانست و اظهار کرد: دست‌آورد این نشریه انسجام فرهنگی منظقه بود. وی با بیان اینکه کار مطبوعاتی دشواری‌های خاصی دارد تشریح کرد: گاهی مطبوعات مورد بی مهری قرار می‌گیرند و خود ما تا آستانه تعطیلی پیش رفتیم و با دشواری بسیار قدیمی‌ترین نشریه استان تهران تا به امروز حفظ شده است.
الفالف58 دقیقه قبل
گروه سیاسی الف، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۶ ۳۹۸۰۳۳۰۱۶۴به گزارش خبرآنلاین حسن لاسجردی نوشت؛ مدتهاست که چالش ایران وآمریکا در منطقه هر روز با فراز و نشیب فراوان در حال پیگیری است و هر روز با تحریم، تهدید، آرایش نظامی و شاخ و شانه کشیدن توسط مقامات کاخ سفید همراه است و در مقابل مقامات کشورمان ضمن رعایت نظامات بین المللی در پی حفظ سرزمین خود از تهدیدات هستند. در چنین فضایی پس از ماهها سرپرست وزارت دفاع آمریکا تغییر کرده و یکی از دوستان بولتون مسئولیت ان را بر عهده گرفته است در همین حال واشنگتن از اعزام نیرو به منطقه سخن گفته و تهدید کرده که گزینه جنگ را بر روی میز دارد برای همین بود که پوتین نیز ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در سخنانی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها بارها اعلام کرده‌اند که گزینه نظامی علیه ایران را روی میز دارند گفت: هر نوع اقدام نظامی علیه ایران به فاجعه‌ای در منطقه منجر خواهد شد. در صحنه مقابل، جمهوری اسلامی ایران در اولین ساعات بامداد امروز موفق شد یک فروند پهپاد آرکیو‌۴ آمریکایی را که به فضای سرزمینی کشورمان تجاوز کرده بود، در آسمان منطقه کوه‌مبارک استان هرمزگان با موفقیت سرنگون کند. در عین حال برخی کشورهای منطقه همچون روسیه، کویت، عراق هم درباره تشدید تنش‌ها در منطقه هشدار دادند تا آنجا که دولت عراق و کویت در بیانیه‌ای لزوم تدبیر و عقلانیت در تعامل با تحولات اخیر منطقه خلیج فارس به منظور جلوگیری از هرگونه اقدامی که منجر به درگیری در این منطقه می‌شود را خواستار شدند. در چنین فضایی همه از شرایط حاد منطقه سخن می‌گویند و معتقدند که واشنگتن در برنامه‌های خود چند گزینه را مد نظر قرار خواهد داد که به آنها می‌پردازیم:۱- تهاجم نظامی همه جانبه که مدل عراق را در ذهن تداعی می‌کند بگونه‌ای که با امکانات موجود منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای کاخ سفید می‌کوشد این نزاع را بین المللی نماید تا آنجا که کشورهای منطقه را به میدان بکشد وهمه را درگیر این جنگ نماید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ساعت قبل
عضو هیات‌مدیره انجمن انبوه‌سازان تهران می‌گوید که ساخت‌وساز مسکن شاید هنوز ۳۰ تا ۴۰ درصد سود داشته باشد اما تورم عمومی از ما جلوتر حرکت می‌کند. تورم جلوتر از سازندگان پیش می‌رودعضو هیات‌مدیره انجمن انبوه‌سازان تهران می‌گوید که ساخت‌وساز شاید هنوز ۳۰ تا ۴۰ درصد سود داشته باشد اما تورم عمومی از ما جلوتر حرکت می‌کند. فرشید پورحاجت می‌گوید که در سال جاری در بعضی موارد هزینه‌های ناشی از عوارض شهرداری تا ۳۰۰۰ درصد افزایش یافته است. آروین می‌گوید که «نرخ مصوب و به‌روزرسانی شده عوارض ساختمانی همچنان به زحمت به دو درصد قیمت نهایی املاک چند میلیاردی می‌رسد». سازندگان: نرخ عوارض ۳۰۰ درصد افزایش یافته استاز سوی دیگر بعضی سازندگان اعلام می‌کنند که نرخ عوارض تا ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
موضوع ایمیلبرنامه نویس وبتسلط به زبان # Cتسلط به ASP. NET Web Formsآشنایی کافی به Entity Frameworkآشنایی کافی به jQueryآشنایی کافی به SQL Serverدارای روحیه همکاری تیمی، نظم، امانتداری و صداقتباهوش و خلاقکارمند یا کار آموز تمام وقتEmail subject: Webبرنامه نویس ویندوزتسلط به زبان # Cتسلط به Windows Formsدارای روحیه همکاری تیمی، نظم، امانتداری و صداقتباهوش و خلاقکارمند یا کار آموز تمام وقتEmail subject: Winدر صورتی که شما به کار در محیطی خلاق و پویا علاقمند هستید، رزومه کامل خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرماییدنکته: ذکر عنوان شغلی در subject ایمیل الزامی است. تلفن: ۰۲۱۲۲۸۵۲۰۴۰آدرس ایمیل: CV@atiehpardaz. comوب سایت: atiehpardaz. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارمند فروششرح موقعیت شغلی: آشنایی با اصول فروش و بازاریابیآشنایی با اصول و فنون مذاکرهتسلط به کامپیوترتوانایی کار تمام وقتانجام امور دفتریویژگی‌های عمومی: روابط عمومی بالامنظم و متعهدتسلط به کامپیوتر، اینترنت و نرم افزارهای آفیسوظایف: مذاکرات حضوری و تلفنیدبیرخانهبایگانیانجام برنامه‌های کاری مطابق با اهداف مجموعهمتقاضیان واجد شرایط جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک نمایند. وب سایت: survey. porsline. ir
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
سخنگوی پنتاگون در یک نشست خبری مدعی شد پهپاد آمریکایی که امروز پنجشنبه هدف قرار گرفت خارج از آسمان ایران در حال پرواز بوده است. به گزارش خبرگزاری فارس، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای امروز پنجشنبه ادعا کرده پهپاد ساقط‌شده آمریکایی خارج از آسمان ایران هدف قرار گرفته است. یک ژنرال آمریکایی هم ادعا کرده این پهپاد ۳۴ کیلومتر با ساحل ایران فاصله داشته است. ارتش آمریکا گفته هدف تهران از هدف قرار گرفتن این پهپاد این بوده که توانایی آمریکا برای نظارت بر منطقه خلیج فارس را مختل کند. بامداد امروز (پنج‌شنبه) یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا در فضای ایران هدف قرار گرفت و سرنگون شد.

به انتهای لیست رسیدید

تهران

تِهْران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. با ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز سومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. در این صفحه مهم‌ترین و تازه ترین اخبار شهر تهران را می‌خوانید ویکی‌پدیا