توئیتر

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اسین ایج، توئیتر قصد دارد با این کار ارسال گزارش در مورد سواستفاده‌ها و مزاحمت‌های احتمالی را تسهیل کرده و به افراد امکان دهد تا این موضوع را تشریح کنند که چگونه ارسال یک توئیت خاص امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر انداخته است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، توئیتر با ارسال پیامی رسمی این خبر را تایید کرده و افزوده که کاربران می‌توانند در حین تنظیم گزارش‌های مربوط به مزاحمت‌ها و سواستفاده‌ها جزئیات بیشتری را ذکر کرده و به تفصیل دلیل نگرانی خود را شرح دهند. به عنوان مثال اگر فردی توئیتی ارسال کرده و شماره خصوصی فردی را در اینترنت منتشر کند، کاربر معترض می‌تواند دقیقا موضوع را با انتخاب گزینه گزارش توئیت توضیح دهد. در این بخش گزینه‌های بیشتری نیز برای توضیح موضوع وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به امکان درج شماره افشا شده، آدرس، شناسه دولتی فرد و غیره اشاره کرد.
تابناکتابناک1 ماه قبل
توئیتر از این پس به کاربران خود امکان می‌دهد تا در زمان ارسال توئیت‌هایی که حاوی اطلاعات و مشکلات شخصی است، جزئیات بیشتری را در مورد مزاحمت‌های سایر افراد ارسال و گزارش کنند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اسین ایج، توئیتر قصد دارد با این کار ارسال گزارش در مورد سواستفاده‌ها و مزاحمت‌های احتمالی را تسهیل کرده و به افراد امکان دهد تا این موضوع را تشریح کنند که چگونه ارسال یک توئیت خاص امنیت و حریم شخصی آنها را به خطر انداخته است. توئیتر با ارسال پیامی رسمی این خبر را تایید کرده و افزوده که کاربران می‌توانند در حین تنظیم گزارش‌های مربوط به مزاحمت‌ها و سواستفاده‌ها جزئیات بیشتری را ذکر کرده و به تفصیل دلیل نگرانی خود را شرح دهند. به عنوان مثال اگر فردی توئیتی ارسال کرده و شماره خصوصی فردی را در اینترنت منتشر کند، کاربر معترض می‌تواند دقیقا موضوع را با انتخاب گزینه گزارش توئیت توضیح دهد. در این بخش گزینه‌های بیشتری نیز برای توضیح موضوع وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به امکان درج شماره افشا شده، آدرس، شناسه دولتی فرد و غیره اشاره کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
کاربران شبکه اجتماعی توئیتر روز سه شنبه در واکنش به استعفای 'محمدجواد ظریف' وزیر امورخارجه ایران با هشتگ «ظریف_بمان» خواستار ماندن وی در ریاست دستگاه دیپلماسی کشور شدند؛ به طوری که این هشتگ به ترند نخست توئیتر تبدیل شد. کاربران توئیتر با هشتگ «ظریف_بمان» به حمایت از کارنامه ظریف پرداختند به طوری که این هشتگ تاکنون ۱۸هزار مرتبه توسط کاربران توئیترمورد استفاده قرار گرفته است. رسانه‌ها و مقام‌های خارجی از جمله مایا کوتسیانچیچ سخنگوی فدریکا موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه و 'تارو کونو' وزیر امور خارجه ژاپن هم به استعفای وزیر خارجه ایران واکنش نشان دادند. فرناز فصیحی خبرنگار روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال نیز در توئیتی با اشاره به هشتگ «ظریف_بمان» نوشت که ایرانی‌ها از ظریف خواستند که بماند. ظریف دوشنبه شب در صفحه اینستاگرام، استعفای خود را از سمت وزارت امور خارجه اعلام کرد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در این پیام که در توئیتر منتشر شده آورده است: ملاقات‌ها و تماس‌های مهمی در مورد توافق تجاری با چین داشتیم و امروز نیز با اعضای دولت نشست هایی در این رابطه داریم. وی افزود: پیشرفت‌های زیادی در بسیاری از زمینه‌ها حاصل شده است. کشور ما توانایی بالایی برای رشد و رسیدن به مراتب بالاتر دارد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از تلگراف، ویجایا گاده مدیر بخش حقوقی توییتر روز چهارشنبه اعلام کرد این شرکت به جای بستن حساب کاربری افراد سرشناسی که پیام‌های توئیتری آن‌ها ناقض قوانین شرکت است، پیام‌های این اشخاص را نشان گذاری خواهد کرد. توئیتر پیام هایی را که توسط افراد سرشناس منتشر می‌شوند، از قوانینی که برای حساب‌های عموم کاربران به کار می‌برد مستثنی کرده و دلیل این اقدام را علاقه عمومی به پیام‌های افراد مشهور و بسته نشدن حساب آن‌ها عنوان کرده است. گاده پیش از این گفته بود که توییتر قصد ندارد پست‌های رئیس جمهور آمریکا را حذف کند، با این حال پیام هایی را که خلاف قوانین شرکت باشد، نشان گذاری خواهد کرد. دونالد ترامپ که هر روز چندین پیام توئیتری ارسال کرده و علاقه شدیدی به استفاده از این شبکه اجتماعی برای مقابله با آنچه «اخبار دروغ» می‌خواند دارد، سابقه‌ای طولانی در ارسال پست‌های جنجالی، متعصبانه و ناقض قوانین توئیتر نیز دارد. انتهای پیام/
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
​اقتصاد نیوز: توئیتری‌ها در کنار سیاسیون درخواست کرده‌اند تا اکانت رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل به اشتراک‌گذاری محتوای نفرت‌آمیز و نژادپرستانه، بسته شود. این گروه مستقیما از جک دورسی مدیر توئیتر خواستند تا اکانت ترامپ را تعلیق کند. ایلهان عمر در این ویدئو گفته است یک کسی یک کاری را انجام داده و حالا تمام مسلمانان به‌عنوان شهروندان درجه‌دو باید جواب آن را پس بدهند! نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، الکسندریا اوکازیو کورتز و سناتور برنی سندرز و الیزابت وارن ازجمله افرادی هستند که به انتشار این ویدئو اعتراض کرده‌اند. ترامپ این ویدئو را روی اکانت خود Pin کرده بود که پس‌ازاین اعتراضات و احتمال ساسپند شدن اکانتش، آن را unpin کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در این پیام که در توئیتر منتشر شده آورده است: ملاقات‌ها و تماس‌های مهمی در مورد توافق تجاری با چین داشتیم و امروز نیز با اعضای دولت نشست‌هایی در این رابطه داریم. وی افزود: پیشرفت‌های زیادی در بسیاری از زمینه‌ها حاصل شده است. کشور ما توانایی بالایی برای رشد و رسیدن به مراتب بالاتر دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
توئیتری‌ها در کنار سیاسیون درخواست کرده‌اند تا اکانت رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل به اشتراک‌گذاری محتوای نفرت‌آمیز و نژادپرستانه، بسته شود. این گروه مستقیما از جک دورسی مدیر توئیتر خواستند تا اکانت ترامپ را تعلیق کند. نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، الکسندریا اوکازیو کورتز و سناتور برنی سندرز و الیزابت وارن ازجمله افرادی هستند که به انتشار این ویدئو اعتراض کرده‌اند. ترامپ این ویدئو را روی اکانت خود Pin کرده بود که پس‌ازاین اعتراضات و احتمال ساسپند شدن اکانتش، آن را unpin کرد. هرچند ترامپ ویدئو را حذف نکرده اما توئیتر هشدار داده است که محتوای نفرت‌انگیز می‌تواند باعث بسته شدن اکانت شود.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
تیم ملی فوتبال ایران دیروز در مقابل تیم ملی ژاپن ۳ بر ۰ مغلوب شد، اما چیزی که بیشتر از نتیجه این بازی مورد توجه تماشاگران فوتبال خارجی قرار گرفت رفتار زشت، زننده و غیرقابل قبول سردار آزمون در بازی بود که به صورت بازیکن ژاپنی سیلی زد! برترین‌ها: تیم ملی فوتبال ایران دیروز در مقابل تیم ملی ژاپن ۳ بر ۰ مغلوب شد، اما چیزی که بیشتر از نتیجه این بازی مورد توجه تماشاگران فوتبال خارجی قرار گرفت رفتار زشت، زننده و غیرقابل قبول سردار آزمون در بازی بود که به صورت بازیکن ژاپنی سیلی زد! کاربران جهانی توئیتر و به خصوص ژاپنی‌ها ناراحتی و تعجب خود را به این صورت بیان کردند: بسیار ناراحت کننده است که سردار آزمون بازیکن ژاپنی را زد. او بازیکن فوتبال است؟ آیا او واقعا بازیکن فوتبال است؟ سردار آزمون، بازیکنی که آن حرکت شرم آور را انجام داد باید از تیم ملی ایران با نظر عموم کنار گذاشته شود. سردار آزمون تو بازیکن فوتبال نیستی، برگرد به خونت.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری مهر: به نظر می‌رسد پیام‌های خصوصی (Direct Messages) در توئیتر مدت زمانی طولانی و حتی پس از حذف نیز حفظ می‌شوند. علاوه برآن توئیتر پیام‌های خصوصی حساب‌های کاربری غیر فعال یا در حال تعلیق را نیز حفظ می‌کند. ساینی سال گذشته نیز باگ مشابهی را گزارش کرده بود اما این اختلال تاکنون را فاش نشده بود. این باگ به ساینی اجازه داد با استفاده از API منسوخ شده، پیام‌های خصوصی را بیابد، حتی پس از آنها ارسال و دریافت کننده آنها را حذف کرده‌اند. کاربران می‌توانند با دانلود کردن نسخه‌ای از اطلاعات حساب‌های کاربری شان متوجه شوند که توئیتر پیام‌های خصوصی حذف شده را همچنان نگه می‌دارد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از تک کرانچ، به نظر می‌رسد پیام‌های خصوصی (Direct Messages) در توئیتر مدت زمانی طولانی و حتی پس از حذف نیز حفظ می‌شوند. «کاران ساینی» یکی از محققان امنیتی که این باگ را کشف کرده به «تک کرانچ» می‌گوید: اطلاعات یکی از آرشیوهای توئیتر نشان می‌دهد این شبکه اجتماعی پیام‌های خصوصی کاربران را به مدت چند سال حفظ می‌کند. علاوه برآن توئیتر پیام‌های خصوصی حساب‌های کاربری غیر فعال یا در حال تعلیق را نیز حفظ می‌کند. این باگ به ساینی اجازه داد با استفاده از API منسوخ شده، پیام‌های خصوصی را بیابد، حتی پس از آنها ارسال و دریافت کننده آنها را حذف کرده‌اند. کاربران می‌توانند با دانلود کردن نسخه‌ای از اطلاعات حساب‌های کاربری شان متوجه شوند که توئیتر پیام‌های خصوصی حذف شده را همچنان نگه می‌دارد.
جهان نیوزجهان نیوز6 ساعت قبل
آخرین خبرآخرین خبر2 ماه قبل
اقدام توئیتر و فیسبوک علیه ایرانفارس/ «توئیتر» امروز پنجشنبه اعلام کرد قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا تمامی حساب‌های کاربری مرتبط با ایران، روسیه و ونزوئلا را حذف کرده است. به نوشته «ان‌بی‌سی‌نیوز»، توئیتر روز پنجشنبه مدعی شد عملیات‌های مخرب اینترنتی از حساب‌های کاربری وابسته به پنج کشور از جمله روسیه، ایران و ونزوئلا را شناسایی و تعطیل کرده است. طبق این گزارش، توئیتر اعلام کرده ۲۶۰۰ حساب کاربری مرتبط با ایران را حذف کرده است. فیسبوک هم در بیانیه‌ای اعلام کرد امروز پنجشنبه شمار زیادی از صفحات، گروه‌ها و حساب‌های کاربری که الگوی فعالیتشان در فیسبوک و اینستاگرام واقعی نبوده را حذف کرده است. فیسبوک مدعی شده این صفحات و حساب‌های کاربری از ایران هدایت می‌شده‌اند و در برخی موارد اقدام به بازنشر مطالب رسانه‌های این کشور می‌کرده‌اند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ شبکه‌های اجتماعی که در سال‌های اخیر به دلایل مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از سوی نهادهای دولتی و غیردولتی به شدت تحت فشار قرار گرفته‌اند، قوانین جدیدی را در پلتفرم‌های خود اضافه کرده‌اند تا در صورت نقض آن با بهره‌گیری از الگوریتم‌های پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و همچنین گزارش‌های واصله از سوی کاربران به سرعت با آن برخورد شده و در صورت تأیید نقض قانون مربوطه از پلت فرم آن حذف شوند. حالا به نظر می‌رسد که ویدئویی که از سوی دونالد ترامپ به تازگی بر روی توئیتر آن منتشر شده بود محتوی یک قطعه موسیقی از متن آخرین قسمت از سری فیلم‌های بتمن یعنی «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» بوده که به نظر می‌رسد برای استفاده از این موسیقی از سازنده فیلم اجازه گرفته نشده و به همین دلیل نیز توئیتر آن را حذف کرده است. به نظر می‌رسد که ترامپ این ویدئو را به منظور موفقیت در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا به همراه یک شعار انتخاباتی و موسیقی این فیلم توئیت کرده بود که حالا از پلتفرم توئیتر حذف شده و حالا توئیتر وی را در این امر ناموفق و ناکام گذاشته است. در چند سال اخیر توئیتر به خاطر توئیتهای تهدیدآمیز دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و حالا به نظر می‌رسد که روش کار خود را در قبال حساب کاربری ترامپ تغییر داده است و می‌خواهد به کاربران نشان دهد که در مقابله با نقض قوانین در این شبکه اجتماعی بسیار جدی و مصر عمل خواهد کرد. این در حالیست که جک دورسی، مدیرعامل توئیتر پیش‌تر در یک گفتگو با گزارشگران وب سایت سی نت، اعلام کرده بود که با توجه به نقض قوانین متعدد از سوی حساب کاربری ترامپ در توئیتر، احتمال حذف اکانت وی از این پلت فرم وجود دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
نماینده جوان آمریکایی بیش از ۲ میلیون فالوور در توئیتر و ۱٫۸ میلیون هم در اینستاگرام دارد. نکته جالب اینکه نمایندگان دموکرات قبلا به وی تاخته و تاکتیک‌های سیاسی وی را تقبیح کرده بودند اما حالا در سر کلاس وی حاضرشده تا تاکتیک‌های کسب محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی را یاد بگیرند. ویدئوهای وی در آموزش آشپزی و یا چگونگی ورود به مجلس نمایندگان اخیرا بسیار محبوب و «پر لایک» شده‌اند. سال گذشته نمایندگان از هر دو حزب سعی کردند توانایی‌های فنی-مجازی خود را به رخ یکدیگر بکشند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، یک اپلیکیشن آزمایشی عرضه کرده که کاربران می‌توانند در آن ویژگی‌های جدید را قبل از عرضه در اپلیکیشن رسمی تست کنند. در همین راستا این شبکه اجتماعی اعلام کرد برخی کاربران می‌توانند به اپلیکیشن آزمایشی Twttr دسترسی یابند. در این اپلیکیشن ویژگی‌های جدید برای کاربران ارائه و باز خورد آنان بررسی می‌شود. در مرحله بعد درباره عرضه گسترده این ویژگی تصمیم گیری می‌شود. این شبکه اجتماعی در یک توئیت نوشت: نمونه اولیه اپلیکیشن Twttr برای نخستین گروه از کاربران ارائه شده است.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
توئیتر اعلام کرده، ابزار تازه‌ای که این شرکت برای شناسایی پیام‌های نامناسب و زننده به کار گرفته تا به حال موفق شده به طور خودکار ۳۸ درصد از این پیام‌ها را بیابد. توئیتر اظهار امیدواری کرده که با استفاده از ابزار مذکور قادر به مقابله حداکثری با سواستفاده هایی باشد که از این پلتفرم به عمل می‌آید. به گفته دونالد هیکس معاون شرکت توئیتر، برای اولین بار توئیت‌های نامناسب و زننده به طور خودکار علامت گذاری می‌شوند و افرادی هم که به طور مکرر به ارسال چنین پیام‌هایی ادامه دهند شناسایی شده و دیگر قادر به باز کردن حساب کاربری جدید در توئیتر نخواهند بود. توئیتر اعلام نکرده که در مجموع چند توئیت نامناسب را شناسایی و حذف کرده و آیا تعداد این توئیت‌ها در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است یا خیر. این اولین بار است که توئیتر به ابزار دیگری به غیر از گزارش‌های کاربران برای شناسایی پیام‌های توهین آمیز، نژادپرستانه، خشونت آمیز و جنسی متوسل می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
توئیتر اعلام کرده، ابزار تازه‌ای که این شرکت برای شناسایی پیام‌های نامناسب و زننده به کار گرفته تا به حال موفق شده به طور خودکار ۳۸ درصد از این پیام‌ها را بیابد. خبرگزاری مهر: توئیتر اعلام کرده، ابزار تازه‌ای که این شرکت برای شناسایی پیام‌های نامناسب و زننده به کار گرفته تا به حال موفق شده به طور خودکار ۳۸ درصد از این پیام‌ها را بیابد. توئیتر اظهار امیدواری کرده که با استفاده از ابزار مذکور قادر به مقابله حداکثری با سواستفاده هایی باشد که از این پلتفرم به عمل می‌آید. توئیتر اعلام نکرده که در مجموع چند توئیت نامناسب را شناسایی و حذف کرده و آیا تعداد این توئیت‌ها در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است یا خیر. این اولین بار است که توئیتر به ابزار دیگری به غیر از گزارش‌های کاربران برای شناسایی پیام‌های توهین آمیز، نژادپرستانه، خشونت آمیز و جنسی متوسل می‌شود.
فراروفرارو1 ماه قبل
یک منبع آگاه اعلام کرد که حساب کاربری منتسب به رئیس جدید قوه قضائیه در توئیتر، جعلی است. به گزارش ایسنا، ششم اسفند ۱۳۹۵ به صورت رسمی اعلام شد که حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی فعالیتی در توئیتر ندارد. این در حالی است که همچنان برخی اخبار به استناد حساب‌های کاربری منتسب به رئیس قوه قضائیه در توئیتر منتشر می‌شود که صحت ندارد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا با اشاره به وجود چند توئیت منتسب به فرمانده نیروی انتظامی، اعلام کرد: فرمانده نیروی انتظامی سردار حسین اشتری هیچ حساب کاربری در شبکه اجتماعی توئیتر ندارد و خبرهای منتسب به حساب کاربری ایشان کاملا کذب است.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، این شرکت روز پنج شنبه از برنامه‌های تازه خود برای مقابله با مزاحمت‌های آنلاین خبر داد و اعلام کرد که در حال کار بر روی ابزار تازه‌ای به همین منظور است. توئیتر اظهار امیدواری کرده که با استفاده از ابزار مذکور قادر به مقابله حداکثری با سواستفاده هایی باشد که از این پلتفرم به عمل می‌آید. به گفته دونالد هیکس معاون شرکت توئیتر، برای اولین بار توئیت‌های نامناسب و زننده به طور خودکار علامت گذاری می‌شوند و افرادی هم که به طور مکرر به ارسال چنین پیام‌هایی ادامه دهند شناسایی شده و دیگر قادر به باز کردن حساب کاربری جدید در توئیتر نخواهند بود. توئیتر اعلام نکرده که در مجموع چند توئیت نامناسب را شناسایی و حذف کرده و آیا تعداد این توئیت‌ها در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است یا خیر. این اولین بار است که توئیتر به ابزار دیگری به غیر از گزارش‌های کاربران برای شناسایی پیام‌های توهین آمیز، نژادپرستانه، خشونت آمیز و جنسی متوسل می‌شود.
افتصادنیوزافتصادنیوز4 روز قبل
​اقتصاد نیوز: توئیتر اعلام کرده، ابزار تازه‌ای که این شرکت برای شناسایی پیام‌های نامناسب و زننده به کار گرفته تا به حال موفق شده به طور خودکار ۳۸ درصد از این پیام‌ها را بیابد. توئیتر اظهار امیدواری کرده که با استفاده از ابزار مذکور قادر به مقابله حداکثری با سواستفاده هایی باشد که از این پلتفرم به عمل می‌آید. به گفته دونالد هیکس معاون شرکت توئیتر، برای اولین بار توئیت‌های نامناسب و زننده به طور خودکار علامت گذاری می‌شوند و افرادی هم که به طور مکرر به ارسال چنین پیام‌هایی ادامه دهند شناسایی شده و دیگر قادر به باز کردن حساب کاربری جدید در توئیتر نخواهند بود. توئیتر اعلام نکرده که در مجموع چند توئیت نامناسب را شناسایی و حذف کرده و آیا تعداد این توئیت‌ها در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است یا خیر. این اولین بار است که توئیتر به ابزار دیگری به غیر از گزارش‌های کاربران برای شناسایی پیام‌های توهین آمیز، نژادپرستانه، خشونت آمیز و جنسی متوسل می‌شود.

#گام_دوم_انقلاب به روایت مردم + توئیتر و اینستاگرام

29+
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
​اقتصاد نیوز: توئیتر یک اپلیکیشن آزمایشی عرضه کرده که در آن ویژگی‌های تحت بررسی برای کاربران عرضه و بازخورد آنان رصد می‌شود. به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر، یک اپلیکیشن آزمایشی عرضه کرده که کاربران می‌توانند در آن ویژگی‌های جدید را قبل از عرضه در اپلیکیشن رسمی تست کنند. در همین راستا این شبکه اجتماعی اعلام کرد برخی کاربران می‌توانند به اپلیکیشن آزمایشی Twttr دسترسی یابند. در این اپلیکیشن ویژگی‌های جدید برای کاربران ارائه و باز خورد آنان بررسی می‌شود. این شبکه اجتماعی در یک توئیت نوشت: نمونه اولیه اپلیکیشن Twttr برای نخستین گروه از کاربران ارائه شده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری مهر: توئیتر سعی دارد اجازه اصلاح پست‌ها را برای کاربرانش فراهم کند. این درحالی است که کاربران توئیتر از مدت‌ها قبل خواهان افزودن این ویژگی شده‌اند. اما روز جمعه در مصاحبه خود گفت: توئیتر مشغول بررسی امکان ایجاد ۵تا۳۰ ثانیه تاخیر در فرایند ارسال پیام است. در حال حاضر هیچ راهی برای اصلاح توئیت‌ها وجود ندارد. هر چند مدت‌ها است که کاربران خواهان اصلاح این ویژگی هستند، بسیاری از کارشناسان اشاره می‌کنند ممکن است از این ویژگی سواستفاده شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور گفت: رئیس جدید قوه قضائیه در توئیتر حساب کاربری ندارد. جواد جاویدنیا معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور در کانال شخصی خود در پاسخ به ادعای برخی افراد در خصوص اینکه رئیس قوه قضاییه در توئیتر دارای حساب کاربری است، نوشت: تعدادی از عاشقان توئیتر از پیج غیر رسمی ریاست قوه قضائیه ذوق زده شده‌اند. مردی که در اولین خطابه خود از التزام به قانون به عنوان فصل الخطاب و خط قرمز یاد کرده است هیچ گاه بر خلاف قوانین کشور اقدام نمی‌کند. حسب اظهار منابع موثق این پیج غیر رسمی است و به دنبال ادمین آن هستند تا غیر فعال شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
یک منبع آگاه اعلام کرد که حساب کاربری منتسب به رئیس جدید قوه قضائیه در توئیتر، جعلی است. خبرگزاری ایسنا: یک منبع آگاه اعلام کرد که حساب کاربری منتسب به رئیس جدید قوه قضائیه در توئیتر، جعلی است. ششم اسفند ۱۳۹۵ به صورت رسمی اعلام شد که حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی فعالیتی در توئیتر ندارد. این در حالی است که همچنان برخی اخبار به استناد حساب‌های کاربری منتسب به رئیس قوه قضائیه در توئیتر منتشر می‌شود که صحت ندارد.

به انتهای لیست رسیدید