تورنمنت بین المللی

تورنمنت بین المللی

ایسناایسنا15 ساعت قبل
تیم ملی تکواندو زنان ایران که مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه قاره‌ای را در پیش دارد، قبل از این رقابت‌ها و به منظور آمادگی بیشتر با ۱۰ هوگوپوش در تورنمنت بین المللی ترکیه حضور پیدا می‌کند. به گزارش ایسنا، تورنمنت بین المللی ترکیه از ۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه در دو بخش کیوروگی و پومسه و سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در «استانبول» برگزار می‌شود. تیم ملی تکواندو زنان کشورمان که برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه قاره‌ای المپیک تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو پیگیری می‌کنند به منظور آمادگی بیشتر در این رویداد شرکت خواهند کرد. مسابقات رده سنی بزرگسالان روز ۱۴ بهمن ماه پیگیری می‌شود و ۱۰ ملی پوش کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند. تورنمنت ترکیه G۱ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/هرمزگان جزیره کیش با ظرفیت بالای میزبانی از مسابقات ورزشی، بهمن امسال میزبان مسابقات بین المللی سطح A زیر ۱۴ سال آسیا و تور تنیس جهانی جوانان زیر ۱۸ سال از کشور‌های مختلف می‌شود. این دو تورنمنت بین المللی که از سوی کنفدراسیون تنیس آسیا (ATF) به کیش محول شده است، در گرامیداشت دهه مبارک فجر و دو بخش پسران و دختران از ۵ بهمن آغاز می‌شود و تا ۱۹ بهمن ادامه خواهد داشت. در این دوره از رقابت‌ها تنیسورهایی از ایران، هند، نپال، سوریه و تاجیکستان در بخش پسران و تنیسورهایی از ایران در بخش دختران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. با توجه به اینکه مسابقات سطح A بالاترین سطح مسابقات نوجوانان تنیس آسیا است، قهرمان این رقابت‌ها ۱۲۰۰ امتیاز در رده بندی آسیایی کسب خواهد کرد که «مسیح صلاح» داور نشان سفید کشورمان سرداوری این دوره را بر عهده خواهد داشت. همچنین مسابقات تور تنیس جهانی جوانان زیر ۱۸ سال نیز به سرداوری حسن لاچینانی داور نشان سفید کشورمان برگزار خواهد شد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین محمدیان را می‌توان به جرات یکی از چهره‌های شاخص کشتی آزاد ایران در روزهای اخیر خواند. آزادکاری که سال‌ها به دلیل محرومیت نتوانست در میادین رسمی کشتی حضور یابد و به گفته خودش زمان زیادی را برای حضور در تیم ملی از دست داد. البته من هم امادگی ایده آل و کامل نداشتم اما توانستم به خوبی با آنالیز دقیق این حریف توسط کادر فنی به نتیجه خوبی برسم. محمدیان در پایان گفت: برای رسیدن به اهدافم برنامه ریزی و اراده بالایی دارم و در هر میدانی که کادر فنی تشخیص دهد شرکت می‌کنم. رقابتهای گزینشی المپیک و مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که در هر میدانی که کادر فنی صلاح بداند حضور خواهم یافت.
مهرمهر2 روز قبل
وی تصریح کرد: خوشبختانه او انگیزه و روحیه خود را از دست نداد و با وجود محرومیت از میادین رسمی با تلاش و تمرینات شبانه روزی خود را در آمادگی ایده آل نگه داشت. او سالها برای بازگشت ثانیه شماری کرد تا اینکه سرانجام بعد از پایان محرومیت توانست در یک میدان بین المللی در ایتالیا بدرخشد. ما قهرمانان متعددی داشتیم که به هر دلیل بطور موقتی از میادین دور شدند اما دیگر نتوانستند دوباره به دوران موفقیت و طلایی خود بازگردند. خوشبختانه محمدیان بر خلاف این مساله عمل کرد و نشان داد هدف مشخص و بزرگی را دنبال می‌کند. محمدیان باید در نخستین گام از سد حریفان داخلی خود بگذرد و سپس با همان اراده و انگیزه قدم به قدم به هدف اصلی یعنی حضور در المپیک نزدیک شود.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، علی جمالی گله، قهرمان مسابقات بین المللی بوکس جام احمد کومرت ترکیه با استقبال مردم و مسئولان ورزش وارد شهرکرد شد. رقابت‌های تورنمنت بین المللی بوکس جام احمد کومرت به مدت پنج روز در استانبول برگزار شد. علی جمالی در اولین تجربه بین المللی خود در رده سنی بزرگسالان به سکوی سوم وزن ۹۱ کیلوگرم رسید و نشان برنز را از آن خود کرد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد تیم ورزش‌های زورخانه‌ای اترک خراسان شمالی عنوان نخست اولین تورنمنت بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی را با امتیاز ۵۴۴ کسب کرد. بر اساس این گزارش ترکیب تیم خراسان‌شمالی در این دوره از مسابقات را محمدرضا درقدمی، علی قدسی پور، احسان صالحی، امیرحسین نکویی و مرتضی گلرخ با مربیگری حامد نجفی از مربیان بومی استان و مطرح کشور تشکیل می‌دادند که مجتبی فرمود و مهدی تمولی دو مرشد صاحب نام کشور این تیم را همراهی می‌کردند. پس از اترک خراسان شمالی تیم ورزش‌های زورخانه بنگلادش، اوگاندا و افغانستان به ترتیب با امتیازهای ۴۱۷، ۳۵۱ و ۳۰۴ عناوین دوم تا چهارم نخستین تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی را از آن خود کردند. به گزارش تسنیم رقابتهای کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی نیز امروز در سالن سالوک دانشگاه بجنورد مرکز خراسان شمالی پیگیری خواهد شد که اترک خراسان شمالی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها حاضر می‌شود. انتهای پیام/۳۱۲/ز
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی تیم اترک خراسان شمالی عنوان قهرمانی مسابقات تورنمنت بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای جام صلح و دوستی را از آن خود کرد. طی عصر امروز تورنمنت بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای جام صلح و دوستی همزمان با مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزار شد که در این تورنمنت تیم‌های افغانستان، اوگاندا، بنگلادش و تیم اترک از خراسان شمالی به رقابت با یکدیگر پرداختند. طی این مسابقات تیم اترک خراسان شمالی توانست ۵۴۴ امتیاز کسب و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. اوگاندا با کسب ۳۵۱ امتیاز عنوان سومی را کسب کرد و تیم افغانستان نیز توانست ۳۰۴ امتیاز را به دست آورد. سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از امروز (۳۰ دی ماه) به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد و تا دوم بهمن ماه ادامه خواهد یافت.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی دبیر فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از برگزاری تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی با حضور چهار کشور خبر داد. جعفرپور در گفت و گو با ایسنا، گفت: تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی همزمان با سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در بجنورد برگزار می‌شود. وی کشورهای شرکت کننده در این تورنمنت را ایران (تیم اترک خراسان شمالی)، اوگاندا، بنگلادش و افغانستان اعلام کرد. جعفرپور افزود: تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی امروز از ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود. به گفته وی فینال این مسابقات نیز از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ در روز چهارشنبه دوم بهمن ماه خواهد بود.
ایسناایسنا5 روز قبل
کادرفنی تیم ملی بوکس ایران ۱۰ بوکسور را برای حضور در دور آخر اردوهای آماده سازی دعوت کرد. به گزارش ایسنا، پس از تورنمنت بین المللی بوکس احمد کومرت در ترکیه، کادرفنی تیم ملی ایران اسامی ۱۰ بوکسور مد نظر خود را برای حضور در دور آخر اردوها اعلام کرد. بوکسورهای ایران در حال حاضر خود را برای رقابت‌های انتخابی المپیک قاره آسیا که بهمن ماه به میزبانی چین برگزار می‌شود، آماده می‌کنند که طبق گفته کادر فنی تیم ملی، نفرات اعزامی به «ووهان» از میان همین بوکسورها انتخاب خواهند شد. اسامی بوکسورهای مد نظر علیرضا استکی سرمربی تیم ملی ایران در اوزان مختلف به قرار زیر است: وزن ۵۲ کیلوگرم، امید احمدی‌صفاوزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه‌بخشوزن ۶۳ کیلوگرم، اشکان رضاییوزن ۶۹ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده و مسلم مقصودیوزن ۷۵ کیلوگرم، شاهین موسویوزن ۸۱ کیلوگرم، احسان روزبهانی (کاپیتان) وزن ۹۱ کیلوگرم، طوفان شریفیوزن +۹۱ کیلوگرم، ایمان رمضانپور و علی جمالیانتهای پیام
تسنیمتسنیم5 روز قبل
کوروش بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: هنوز تکلیف نهایی تیم‌های حاضر در تورنمنت بین المللی جام صلح و دوستی مشخص نشده است. وی با بیان اینکه این تورنمنت تنها با حضور ۵ تیم برگزار می‌شود٬ افزود: تاکنون تیم‌های آذربایجان، افغانستان و ایران برای حضور در نخستین تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی و ورزش‌های زورخانه‌ای جام صلح و دوستی اعلام آمادگی کردند که نماینده ایران در این دوره از مسابقات اترک خراسان شمالی خواهد بود. مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در ادامه تصریح کرد: قرعه کشی نخستین تورنمنت بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی امشب برگزار می‌شود تا نماینده اترک رقبای خود را بشناسد. به گزارش تسنیم نخستین تورنمنت بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جام صلح و دوستی در کنار سومین دوره رقابت‌های جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به میزبانی بجنورد مرکز خراسان شمالی برگزار می‌شود که به گفته مسئولان امر٬ ورزشکاران و پهلوانان خراسان شمالی در کنار سایر پهلوانان کشورهای حاضر در این رویداد جهانی روی تشک می‌روند و مدال و حکم این تورنمنت کمتر از احکام و مدال رقابت‌های جهانی کشتی پهلوانی نیست. انتهای یپام/۳۱۲/ش
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی آغاز شد. در این دور از مسابقات ۲۱ کشور با ۱۰۰ ورزشکار حضور خواهند داشت و در بخش‌های ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به رقابت خواهند پرداخت. طی فردا نیز از ساعت ۹ تا ۱۲ مسابقات کباده، چرخ چمنی، میل سنگ جهانی و از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ نیز مسابقات چرخ تیز و میل بازی جهانی انجام می‌شود. مسابقات کشتی پهلوانی جهانی از ساعت ۹ تا ۱۳ و از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ و فینال کشتی جهانی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در روز چهارشنبه دوم بهمن ماه برگزار خواهد شد. فینال این دور از مسابقات نیز همزمان با مراسم فینال مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای خواهد بود.
ایسناایسنا6 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی نتیجه قرعه کشی بخش تیمی ورزش‌های زورخانه‌ای مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی اعلام شد. طبق قرعه کشی انجام شده طی امشب (۲۹ دی ماه) در بخش تیمی ورزش‌های زورخانه‌ای سومین دور از مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، کشورهای بنگلادش، جمهوری آذربایجان، افغانستان، اوگاندا، عراق و ایران به رقابت خواهند پرداخت. قرعه کشی در سایر بخش‌های این دور از رقابت‌ها فردا انجام خواهد شد. برای حضور در تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی که همزمان با رقابت‌های جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزار می‌شود، کشورهای آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران اعلام آمادگی کرده‌اند که حضور این کشورها تا ظهر فردا قطعی خواهد شد. سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از تاریخ ۳۰ دی ماه تا دوم بهمن به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود.
ایسناایسنا6 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی مشاور رئیس فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از حضور هفت پهلوان صاحب بازوبند در سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به عنوان مهمان خبر داد. وی در ادامه با اشاره به اینکه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی اولین فدراسیون جهانی در ایران است، افزود: این فدراسیون دارای ۸۴ عضو است که از سال ۸۴ پایه ریزی شد و تاکنون رشد خیلی خوبی داشته است. وی افزود: در مراسم افتتاحیه این دور از مسابقات در بجنورد وزیر میراث فرهنگی و سفیر قرقیزستان حضور خواهند داشت. بیگ زاده ادامه داد: علاوه بر این در مراسم افتتاحیه این مسابقات از حضور هنرمندانی همچون غلامرضا صنعت‌گر و مرشد زنجانی استفاده خواهد شد. سومین دور از مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و تورنمنت بین المللی کشتی پهلوانی‌ از ۳۰ دی تا دوم بهمن ماه به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از برگزاری تورنمنت چندجانبه بین المللی در رشته تیمی کشتی پهلوانی همزمان با سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای در بجنورد خبر داد. کوروش بهادری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در بجنورد از فردا اظهارکرد: قرار بر این شده است تا طی این دور از رقابت‌ها، مسابقات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی قهرمانی جهان و تورنمنت چند جانبه بین المللی کشتی پهلوانی به صورت همزمان برگزار شود. وی گفت: تورنمنت چندجانبه بین المللی در رشته تیمی کشتی پهلوانی با حضور پنج کشور برگزار خواهد شد. این مقام مسئول ادامه داد: تیم اترک به نمایندگی از این استان در این تورنمنت شرکت می‌کند که پنج ورزشکار در این تیم حضور خواهند داشت. سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از ۳۰ دی ماه تا دوم بهمن ماه به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
استاندار خراسان شمالی: پیروز بین المللی مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای، ایران استایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: پیروز بین المللی مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران است و ورزشکاران و مهمانان خارجی بهترین سفیران برای اعلام امنیت موجود در ایران هستند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، علی جمالی در اولین تجربه بین المللی خود در رده سنی بزرگسالان به سکوی سوم وزن ۹۱ کیلوگرم رسید. این ورزشکار هم استانی که شانس طلای کشورمان بود، برای کسب مدال طلا هم در برابر ورزشکار کشور میزبان (ترکیه) شکست خورد. مسابقات تورنمنت بین المللی بوکس جام احمد کومرت پس از پنج روز در استانبول به پایان رسید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین محمدیان مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران شب گذشته توانست با کسب مدال طلای تورنمنت ایتالیا، جایگاه خود را بین مدعیان داخلی و خارجی تثبیت کند. محمدیان در دور نخست تورنمنت بین المللی ایتالیا با نتیجه ۱۱ بر صفر علیشیر یرگالی از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد بو نیکال از آمریکا گذشت. محمدیان در این مرحله نیز در یک کشتی زیبا با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد آبراهام کونیدو دارنده مدال برنز جهان از ایتالیا گذشت و راهی فینال شد. وی در این دیدار نیز الکساندر هوشتین دارنده مدال نقره اروپا از بلاروس را با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت. دارنده مدال برنز جهان درباره رقابت با کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک شکست دادن این حریف نامدار گفت: کشتی‌های اسنایدر را با غلامرضا محمدی و عباس حاج کناری آنالیز کردیم و در یک رقابت حساب شده، توانستم این کشتی‌گیر مطرح آمریکایی را شکست دهم.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مسابقات تورنمنت بین المللی بوکس جام احمد کومرت از امروز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ در استانبول آغاز شد و به مدت پنج روز ادامه دارد. علی جمالی بوکسور استان به عنوان نماینده بوکس تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این رقابت‌ها حضور دارد. این ورزشکار توانست در مسابقات انتخابی درون اردویی حریفان خود را شکست بدهد و پیراهن تیم ملی را از آن خود کند.
مهرمهر1 هفته قبل
طبق برنامه کادر فنی، نفرات منتخب کشتی آزاد صبح امروز راهی ایتالیا شدند تا در تورنمنت رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی به میدان بروند. از سوی دیگر آزادکاران برتر رقابتهای جام تختی نیز نیم نگاهی به شانس حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا دارند. هر چند به گفته محسن کاوه، رقابتهای قهرمانی آسیا از اولویت‌های کادر فنی است اما اولویت اصلی نیست. مدیر فنی تیم‌های ملی بارها اعلام کرده مهمترین اولویت کادر فنی، کسب سهمیه‌های باقیمانده المپیک ۲۰۲۰ توکیو است که باید در میادین پیش رو محقق شود. بدین ترتیب می‌توان دریافت کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در ابتدا به کسب سهمیه‌های باقیمانده می‌اندیشد و سپس کسب عنوان قهرمانی در میدان آسیایی.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به پایان رقابتهای جام تختی که یکی از مراحل انتخابی تیم ملی محسوب می‌شد، نوبت به آغاز برنامه‌های آماده سازی و برگزاری اردوهای کشتی آزاد برای رویدادهای رسمی و مهم آتی رسیده است. بر این اساس تیم منتخب کشتی آزاد ایران صبح روز چهارشنبه ۲۵ دیماه راهی تورنمنت بین المللی ایتالیا خواهد شد. مسابقاتی که طبق سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در شهر رم برگزار خواهد شد و اهمیت فراوانی برای کادر فنی تیم ملی دارد. بعد از بازگشت تیم منتخب کشتی آزاد ایران از ایتالیا، نخستین اردوی این تیم از روز ۳ بهمن ماه آغاز خواهد شد که طبیعتا نفرات برتر و شاخص جام تختی هم در این تمرینات حضور خواهند داشت. کشتی آزاد ایران تا حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو راه سخت و پر فراز و نشیبی را دارد، چراکه هنوز چخار سهمیه حضوردر المپیک را کسب نکرده و باید در میادین پیش رو بدست آورد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی شب گذشته پس از سه روز مصاف آزادکاران مدعی داخلی و معرفی نفرات برتر اوزان دهگانه به پایان رسید. بدین ترتیب برگزارکنندگان مسابقات جام تختی امسال توانستند به لطف همین حضور انفرادی کشتی‌گیران خارجی، عنوان بین‌المللی را به این مسابقات نسبت دهند. در حالیکه نه خبری از تیم‌های پرتعداد خارجی بود و نه آزادکار عنواندار خارجی در کرمانشاه به روی تشک رفت. با این وضعیت می‌توان این دوره از رقابتهای جام تختی را یکی از ضعیف‌ترین دوره‌های این جام قدیمی و ریشه دار خواند که امسال به زور توانست عنوان بین المللی را به خود بچسباند. به هر حال پرونده رقابتهای کشتی آزاد جام تختی با چنین سطح نازل و ناامیدکننده‌ای بسته شد، اما انتظار می‌رود فدراسیون کشتی فکری به حال برگزاری آبرومندانه رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی کنند که قرار است بزودی به عنوان یک تورنمنت بین المللی در شیراز برگزار شود.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از فارس، تیم ملی جوانان گلف ایران در مسابقات بین‌المللی جام مجیب بارشو در بنگلادش ناکام ماند. تیم گلف جوانان ایران متشکل از ۲ گلفر جوان به نام‌های مهدی شینی و سورنا صادقی با سرمربیگری گودرز مولایی در تورنمنت بین المللی گلف در بنگلادش در دور نخست ۱۹۴ امتیاز کسب کرد و از صعود به دور بعدی باز ماند. از بین ۱۲۰ شرکت کننده در این مسابقات، ۵۲ گلفر به دور دوم مسابقات صعود و بقیه از جمله تیم دونفره گلف جوانان ایران حذف شدند. تورنمنت بین‌المللی گلف جام مجیب بارشو که رنکینگ R&A دارد، از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری با حضور ۱۴ کشور در مجموعه‌ گلف کورمیتولا در داکا به مناسبت یکصدمین سالگرد تولد «مجیب الرحمن» پدر ملی بنگلادش برگزار می‌شود.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی جوانان گلف ایران در مسابقات بین‌المللی جام مجیب بارشو در بنگلادش ناکام ماند. تیم گلف جوانان ایران متشکل از ۲ گلفر جوان به نام‌های مهدی شینی و سورنا صادقی با سرمربیگری گودرز مولایی در تورنمنت بین المللی گلف در بنگلادش در دور نخست ۱۹۴ امتیاز کسب کرد و از صعود به دور بعدی باز ماند. از بین ۱۲۰ شرکت کننده در این مسابقات، ۵۲ گلفر به دور دوم مسابقات صعود و بقیه از جمله تیم دونفره گلف جوانان ایران حذف شدند. تورنمنت بین‌المللی گلف جام مجیب بارشو که رنکینگ R&A دارد، از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری با حضور ۱۴ کشور در مجموعه‌ گلف کورمیتولا در داکا به مناسبت یکصدمین سالگرد تولد «مجیب الرحمن» پدر ملی بنگلادش برگزار می‌شود. انتهای پیام/س
ایرناایرنا2 هفته قبل
فرامرز رهیف روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: این دوره از مسابقات از ۱۷ تا ۲۱ بهمن برگزار می‌شود. وی در رابطه با ورزش بسکتبال در این شهرستان افزود: با توجه به توان بالا و فضای مناسب جهت بهره برداری از ظرفیت‌های ورزشی شهرستان سراب به خصوص رشته بسکتبال اقدام به تشکیل کلاس‌های آموزشی مستمر کردیم. داوود رفیقی رییس هیأت بسکتبال سراب نیز با اشاره به حمایت‌های مالی شرکتهای خصوصی از ورزش شهرستان سراب به خصوص رشته بسکتبال، از همکاری شایسته نهادهای مرجع و دستگاههای اجرایی و همچنین خادمان ورزش شهرستان سراب قدردانی کرد. رفیقی اظهار کرد: واحدهای لبنی و مواد غذایی سراب همواره پای کار بوده‌اند و من از حامیان ورزش شهرستان قدردانی می‌کنم. وی گفت: مسابقات بین المللی بسکتبال سراب در ۲۹ دوره برگزار شده که ۲۸ دوره آن، چهار جانبه و یک دوره به صورت ۶ جانبه بوده است و همچنین در ادوار گذشته رده سنی مسابقات از بزرگسالان به رده سنی جوانان تغییر یافته است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ دی ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود. قرار است در این رقابت‌ها نمایندگان کشورهای ایران، افغانستان، قرقیزستان و ارمنستان حضور داشته باشند و با هم به رقابت بپردازند. این مسابقات که در دو بخش بانوان و مردان برگزار خواهد شد، به منزله انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا به میزبانی چین نیز محسوب می‌شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، اعضای تیم ملی جوانان گلف ایران که به منظور شرکت در مسابقات بین‌المللی جام مجیب بارشو در بنگلادش حضور دارند، با بنر شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی یاد و خاطره سردار دل‌ها را گرامی داشتند. این تیم متشکل از ۲ گلفر جوان به نام‌های مهدی شینی و سورنا صادقی با سرپرستی و سرمربیگری گودرز مولایی برای حضور در تورنمنت بین المللی گف راهی داکا شده است. تورنمنت بین‌المللی گلف جام مجیب بارشو که رنکینگ R&A دارد، از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری با حضور ۱۴ کشور در مجموعه‌ گلف کورمیتولا در داکا به مناسبت یکصدمین سالگرد تولد «مجیب الرحمن» پدر ملی بنگلادش برگزار می‌شود. انتهای پیام/
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، اعضای تیم ملی جوانان گلف ایران که به منظور شرکت در مسابقات بین‌المللی جام مجیب بارشو در بنگلادش حضور دارند، با بنر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی یاد و خاطره سردار دل‌ها را گرامی داشتند. این تیم متشکل از ۲ گلفر جوان به نام‌های مهدی شینی و سورنا صادقی با سرپرستی و سرمربیگری گودرز مولایی برای حضور در تورنمنت بین المللی گف راهی داکا شده است. تورنمنت بین‌المللی گلف جام مجیب بارشو که رنکینگ R&A دارد، از ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه سال جاری با حضور ۱۴ کشور در مجموعه‌ گلف کورمیتولا در داکا به مناسبت یکصدمین سالگرد تولد «مجیب الرحمن» پدر ملی بنگلادش برگزار می‌شود. انتهای پیام/ی
مهرمهر2 هفته قبل
بدین ترتیب آزادکاران حاضر در اردو تا روز ۲۵ دیماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به تمرینات خودشان ادامه خواهند داد. وی در خصوص آخرین وضعی حسن یزدانی گفت: یزدانی بعد از عمل جراحی روی زانوی مصدومش، از هفته گذشته تمرینات بالاتنه و کار بر روی دستانش را آغاز کرده و روند فیزیوتراپی او با جدیت و دقت زیر دکتر نوروزی ادامه دارد. یزدانی به رغم تعطیلی اردو ترجیح داد در محل تمرینات تیم ملی بماند و روند درمانی و تمرینات خود را ادامه دهد. مطمئنا اگر همه چیز طبق برنامه و پیش بینی پزشکان پیش برود، یزدانی می‌تواند از اواسط ماه آینده یعنی یکماه دیگر به روی تشک بازگردد. خوشبختانه با توجه به وضعیت جسمی و روحی کریمی می‌توان امیدوار بود این آزادکار عنواندار و باتجربه کشورمان هم بتواند هر چه زودتر شرایط همیشگی خود را بدست آورد.
مهرمهر3 هفته قبل
وی در خصوص فرایند انتخاب ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا هم گفت: مسابقات کشتی قهرمانی آسیا طی روزهای ۲۹ بهمن تا ۴ اسفندماه در دهلی‌نو کشور هند برگزار خواهد شد که طبیعتا این مسابقات از نظر جایگاه ما در قاره آسیا از اهمیت نسبتا بالایی برخوردار است. طبیعتا ما در نظر داریم با جمع بندی عملکرد آزادکاران بعد از رقابتهای جام تختی و تورنمنت ایتالیا، ترکیب اصلی اعزامی به قهرمانی آسیا را نهایی و مشخص کنیم. ضمن اینکه ما بعد از رقابتهای قهرمانی آسیا هم باید در مسابقات گزینشی المپیک به میدان برویم و سهمیه‌های باقیمانده را کسب کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، نخستین میدان گزینشی و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قاره آسیا طی روزهای ۸ تا ۱۰ فروردین ماه سال آینده در شهر شیان چین برگزار خواهد شد. در همین راستا کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد حساب ویژه‌ای روی این رقابتها باز کرده و قصد دارد چهار سهمیه باقیمانده از ۶ سهمیه المپیک را در همین میدان آسیایی کسب کند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» پس از عدم اعزام دختران جوان فوتسالیست ایران به المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین، تیم تحت هدایت شهناز یاری تعلیق شد تا یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌های تیم ملی بزرگسالان از بین برود؛ اتفاقی که باعث می‌شد تا عملا تلاش بسیاری از جوانان فوتسالیست بانوی کشورمان دیده نشود. حالا پس از دو سال و با انتصاب نیلوفر اردلان به عنوان سرمربی، فعالیت‌های تیم ملی جوانان مجدد از سر گرفته شده است و قرار نخستین اردوی تیم ملی پس از برگزاری بازی‌های هفته هجدهم دنبال شود؛ نخستین هدف شاگردان نیلوفر اردلان حضور در نخستین دوره تورنمنت فوتسال کافا است که براساس برنامه ۲ بهمن ماه عازم تاجیکستان می‌شوند تا در تورنمنت بین المللی کافا که از ۴ لغایت ۹ بهمن ماه پیگیری خواهد شد، حضور یابند. نخستین اردوی آماده سازی از ۱۳ تا ۱۶ دی ماه در محل کمپ اردوهای تیم ملی برگزار خواهد شد که براساس لیست اعلام شده از سوی نیلوفر اردلان: نسرین قمی، رقیه صومعه از مازندرانفهمیه ارزانی، راضیه پرسه، مهدیه محمودی نیا، میترا محمودی، هانیه علیمردانی از اصفهانزهرا محمدزاده، فاطمه سرورزاده از خراسان رضویمارال ترکمان، مینا بیگی، مهدیه محمدزاده، فاطمه لطفی، فائزه کمالی، نگار یعقوبی از تهرانتارا جانی نژاد، زهرا کیانی منش از خوزستانزینب کرمی و یاسمن مروت نژاد از کرمانآیناز خواجه حق وردی، نگین همتی از قزوینهانیه فرهادی از فارسنفرات حاضر در دور جدید تمرینات تیم ملی فوتسال جوانان را تشکیل خواهند داد. اردلان در گفتگویی با سایت فدراسیون پس از انتصاب خود به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال جوانان گفت: از فدراسیون فوتبال بخاطر اینکه حلقه گمشده در پشتوانه سازی و تامین آینده تیم ملی فوتسال بزرگسالان را پیدا کرده و اقدام به تشکیل تیم فوتسال پایه و امید نمونده، تشکر می‌کنم. البته دو سال پیش این تیم را داشتیم و پس از وقفه‌ای مجددا این تیم تشکیل شد تا بتوانیم پشتوانه تیم ملی فوتسال بزرگسالان را بسازیم.

به انتهای لیست رسیدید