تور تایلند

تور تایلند

زومیتزومیت1 هفته قبل
اگرچه یادگیری زبان تایلندی دشوار به‌نظر می‌رسد، ولی با یادگیری چند اصطلاح کاربردی می‌توان سفر راحتی به تایلند تجربه کرد. چرا باید زبان تایلندی یاد بگیرید؟ مهم‌ترین مزیت یادگیری زبان تایلندی این است که می‌توانید با اهالی این کشور ارتباط برقرار کنید و دوست شوید. یکی دیگر از مزیت‌های یادگیری زبان تایلندی این است که در طول سفر احتمال اینکه سرتان کلاه برود کمتر می‌شود. اصول ابتدایی زبان تایلندیدر زبان تایلندی ضمیر «من» برای مذکر و مونث متفاوت است. یادگیری زبان تایلندی را از کجا شروع کنیم؟ از بین وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، پادکست‌ها، کانال‌های یوتیوب و … برای یادگیری زبان تایلندی می‌توان به این موارد اشاره کرد: سایت Modسایت Thai Pod ۱۰۱اپلیکیشن Nemoکتاب Thai for Beginners نوشته Benjawan Poomsan Beckerاسکایپصحبت کردن به زبان تایلندیوقتی وارد این کشور شدید، صحبت کردن را شروع کنید و نترسید.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
اگرچه یادگیری زبان تایلندی دشوار به‌نظر می‌رسد، ولی با یادگیری چند اصطلاح کاربردی می‌توان سفر راحتی به تایلند تجربه کرد. چرا باید زبان تایلندی یاد بگیرید؟ مهم‌ترین مزیت یادگیری زبان تایلندی این است که می‌توانید با اهالی این کشور ارتباط برقرار کنید و دوست شوید. یکی دیگر از مزیت‌هایی که یادگیری زبان تایلندی دارد این است که در طول سفر احتمال اینکه سرتان کلاه برود کمتر می‌شود. اصول ابتدایی زبان تایلندیدر زبان تایلندی ضمیر «من» برای مذکر و مونث متفاوت است. یادگیری زبان تایلندی را از کجا شروع کنیم؟ از بین وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، پادکست‌ها، کانال‌های یوتیوب و … برای یادگیری زبان تایلندی می‌توان به این موارد اشاره کرد: سایت Modسایت Thai Pod ۱۰۱اپلیکیشن Nemoکتاب Thai for Beginners نوشته Benjawan Poomsan Beckerاسکایپصحبت کردن به زبان تایلندیوقتی وارد این کشور شدید، صحبت کردن را شروع کنید و نترسید.
کجاروکجارو1 هفته قبل
یادگیری زبان تایلندی بسیار راحت‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. چرا باید زبان تایلندی یاد بگیرید؟ مهم‌ترین مزیت یادگیری زبان تایلندی این است که می‌توانید با اهالی این کشور ارتباط برقرار کنید و دوست شوید. یادگیری زبان تایلندی را از کجا شروع کنیم؟ یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان تایلندی استفاده از وب‌سایت iwanttolearnthai. com است که یک مدرس زبان تایلندی آن را اداره می‌کند. کتاب Thai for Beginners نوشته Benjawan Poomsan Beckerاگر با کتاب راحت‌تر هستید و به زبان انگلیسی تسلط دارید، از این کتاب برای یادگیری زبان تایلندی استفاده کنید. نیمی از زمان مکالمه خود را به یادگیری زبان تایلندی و نیمی دیگر را به یادگیری زبان خودتان اختصاص دهید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
اجازه بدهید کمی بیشتر راجع به تور جزیره هنگام و جاذبه‌های شگفت انگیز آن صحبت کنیم. اجازه بدهید کمی بیشتر راجع به تور جزیره هنگام و جاذبه‌های شگفت انگیز آن صحبت کنیم. عمدتا تور جزیره هنگام یک نیم روز به انجام می‌رسد و بیشتر گردشگران در کنار بازدید از جزیره قشم حتما از این جزیره نیز دیدن می‌کنند. در ادامه به شما می‌گوییم که چه چیزهایی در تور جزیره هنگام در انتظار شما است. ساحل جزیره هنگامیکی دیگر از جاذبه‌های تور جزیره هنگام سواحل زیبا و درخشان آن است.
کجاروکجارو3 هفته قبل
مشهورترین خیابان تایلند که پاتوق کوله‌گردان است و در سراسر دنیا شهرت دارد، قرار است که از نظر ظاهری تغییر کند. خیابان مشهور Khao San در بانکوک به زودی ظاهری متفاوت پیدا خواهد کرد. برای کوله‌گردانی که به جنوب شرقی آسیا سفر می‌کنند، گشت و گذار در خیابان Khao San تایلند یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر است. این خیابان در منطقه Banglamphu در بانکوک قرار دارد و بدون تردید یکی از مشهورترین خیابان‌های پاتوق کوله‌گردان در سراسر دنیا است. غرفه‌های محلی فروش نودل پاد تای در خیابان Khao Sanالبته نگرانی‌های وجود دارد که این تغییرات باعث تغییر حال و هوای خیابان شود.
کجاروکجارو3 هفته قبل
فیل سواری در تایلند یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری در این کشور است. ولی آیا این کار، یک تفریح غیرانسانی است؟ یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری تایلند، امکان برقراری ارتباط با حیوانات و دیدن زندگی آن‌ها از نزدیک است. برنامه جدیدی برای رسیدگی به سایت‌های توریستی نگهداری فیل‌ها ارائه شده است که می‌تواند پاسخی برای این دغدغه باشد. این برنامه شرکت Travelife در حال حاضر فقط در تایلند اجرا می‌شود که محبوب‌ترین مقصد برای گردشگری فیل‌ها است. این شرکت بیش از ۴ هزار گردشگر را امسال به این کمپ‌های نگهداری فیل‌ها فرستاده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
هتل را در ساحل‌های نزدی‌کتر مانند لارا و بلک یا کمر انتخاب کنید تا دست رسی راحت‌تری به داخل شهر آنتالیا و مراکز خریدی همچون مال آو آنتالیا و یا دپو داشته باشید. تور‌ آنتالیا با سه پرواز‌ اطلس جت، ایران ایر و قشم ایر اجرا می‌شوند که پرواز‌های ایرانی البته در فرودگاه اسپارتا فرود می‌آیند. برای ورود به آنتالیا نیاز به ویزا ندارید فقط کافی است گذرنامه شما حداقل ۶ ماه اعتبار داشه باشد برای دریافت اطلاعات کافی با کارشناسان آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید. تایلند را در تابستان امسال ببنید و به شبهای تابستانی بانکوک سفر کنید برای گرفتن ویزای تایلند و رزرو سفر با کارشناسان مقتدر سیر تماس بگیرید. برای سفر‌های آرامش بخش ساحلی با تور مالزی برنامه‌ریزی کنید و با کارشناسان آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید.

۱۰ جای رمانتیک‌ تایلند که باید ببینید

6+
کجاروکجارو1 ماه قبل

جاهای دیدنی تایلند که نباید از دست بدهید

10+
کجاروکجارو1 ماه قبل
کجاروکجارو1 ماه قبل
کشور تایلند نیز مثل هر کشور دیگری قوانین مختص به خود را دارد که شاید برای گردشگران عجیب و غریب به ‌نظر برسد، اما اگر می‌خواهید سفری خاطره‌انگیز و بدون هرگونه مشکل را برای خود رقم بزنید، بهتر است این قوانین را رعایت کنید. در ادامه قصد داریم تعدادی از این قوانین را به شما معرفی کنیم تا با اطلاعات بیشتری به این کشور سفر کنید. نریختن زبالهگردشگران هنگام سفر به تایلند باید مراقب باشند که زباله‌ی خود را در هر جایی نریزند، زیرا پلیس تایلند به‌شدت با این افراد برخورد می‌کند. هرچند، داشتن کارت شناسایی در تمام مدت حضور در تایلند الزامی است و عدم‌رعایت آن خلاف قانون قلمداد می‌شود. در تایلند و به‌خصوص شهر بانکوک شب زنده‌داری امری کاملا طبیعی است و در دورهمی‌ها از مواد مخدر استفاده می‌شود.

چشم‌نوازترین ساختمان‌ها در بانکوک؛ تایلند

3+
کجاروکجارو1 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
اگر چنانچه در صدد سپری کردن تعطیلات خود در محیطی آرام با مناظر خیره‌کننده و تجربه لذت طبیعت گردی و جذاب‌ترین تفریحات پوکت در تور تایلند هستید، پوکت انتخاب مناسبی است. در این بخش علاقمندان را با جذاب‌ترین تفریحات پوکت آشنا ساخته و به شرح ویژگی‌ها و تجربه‌های لذتبخش جذاب‌ترین تفریحات پوکت می‌پردازیمجذاب‌ترین تفریحات پوکت عبارتند از؛ گشت قایقی جزیره‌گشت جزیره‌ای و دیدن از سواحل متنوع و مناظر زیبای طبیعت تنها با گشت قایقی در آب‌های اطراف جزیره امکان پذیر است. در نتیجه قایق سواری و گشت قایقی در آب‌های جزیره جزء جذاب‌ترین تفریحات پوکت محسوب می‌شود. دیدن لاک پشت‌های ساحلی، قدم زدن در شن‌های نقره‌ای رنگ و حمام آفتاب در استراحتگاه‌های چتری، پیک نیک، عکاسی، دوچرخه سواری از جمله جذاب‌ترین تفریحات پوکت در این پارک به شمار می‌آید. گفتنی است که این ساحل در راستای جنوبی جزیره واقع شده و دارای چشم اندازهای مسحور کننده‌ای استKhao Phra Thaeo Game Reserveجنگلبازدید از جنگل‌های طبیعی در تور تایلند قیمت ارزان در زیرمجموعه جذاب‌ترین تفریحات پوکت قرار می‌گیرد.
تکراتوتکراتو2 ماه قبل
در این نوشته مروری خواهیم داشت بر بهترین تورهای ساحلی تابستانی برای شروع سفرهای هیجان انگیز دوران تعطیلات شما در تابستان ۹۸. بهترین تورهای ساحلی تابستانیشروع تعطیلات تابستانی، یعنی بهترین زمان برای برنامه‌ریزی خوب و دقیق یک سفر دلچسب به کشورهای جذاب و دیدنی. تور روسیه، یکی از هیجان انگیزترین انتخاب‌ها در گرمای تابستان بوده که حال خوبی را برای سفر به شما داده و در جمع بهترین تورهای ساحلی تابستانی قرار می‌گیرد. شک نکنید که همه‌ی مسافران این آژانس بهترین خدمات را در هتل‌های پیشنهادی دریافت می‌کنند. سفر با تور تایلند در تابستان، گزینه بی‌نظیر برای چند روزی استراحت در ساحل و آرامش داشتن در کنار دریا بوده در جمع هیجان انگیزترین و بهترین تورهای ساحلی تابستانی قرار می‌گیرد.
فردا نیوزفردا نیوز2 ماه قبل
البته، پوکت یکی از گرانترین مقاصد برای مسافرانی محسوب می‌شود که به تایلند سفر می‌کنند. ماسه‌های سفید، آب گرم و زلال، امکانات غواصی، ماساژ، اسپا درمانی و… تنها بخشی از جذاب‌ترین تفریحات پوکت در سواحل آن است می‌باشند. لیستی از مهم‌ترین دیدنی‌ها ی توریستی و جذاب‌ترین تفریحات پوکت۱. دلیل این امر آن است که اکثر تایلندی‌ها بودایی هستند و بازدید از این معابد تا حدودی به این دلیل که این معابد بسیار زیبا هستند یکی از جذاب‌ترین تفریحات پوکت محسوب می‌شود. پناهگاه‌های فیل‌ها در پوکتاین روزها در تور تایلند بازی با فیل‌ها در پناهگاه‌های فیل در پوکت به دلیل تغییر نگرش نسبت به جاذبه‌های حیوانات به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین و جذاب‌ترین تفریحات پوکت هستند.

چه کارها و تفریحاتی را در پوکت باید تجربه کنید؟

3+
کجاروکجارو2 ماه قبل
کجاروکجارو2 ماه قبل
این مسئله حتی در ساده‌ترین عباراتشان مشهود است: «بله» در زبان تایلندی «چای»، و نزدیک‌ترین لفظ به واژه‌ی «نه» در زبان تایلندی (مای چای) است که ترجمه تحت‌الفظی آن «نه بله!» است. این مسئله‌ای فراتر از تصادفی زبانی است، بلکه نشان‌گر جنبه‌ای از فرهنگ تایلندی است که از دیدگان بازدیدکنندگانش مخفی می‌ماند، مگر این که مدت زیادی را در این کشور سپری کرده باشند. یک فرد تایلندی بله می‌گوید زیرا هنجار‌های اجتماعی به او این‌گونه حکم می‌کند. به عنوان مثال، یک کاگر تایلندی تمامی درخواست‌های کارفرمای خود را می‌پذیرد. با این حال اثر خوبی از خود به جای نگذاشتم و همکاری تایلندی بعدا به من گفت که جنگی در قلبم در جریان است!

بهترین پارک‌‌های آبی تایلند کدامند؟

5+
کجاروکجارو2 ماه قبل

بهترین هاستل‌های پوکت، تایلند

6+
کجاروکجارو2 ماه قبل
الفالف3 ماه قبل
مهم‌ترین دلیل گردشگران برای سفر به پاتایا سواحل این شهر است؛ در پاتایا مراکز خرید بسیاری با تنوع بالا وجود دارد. بانکوکیکی از جاذبه‌های جذاب و دیدنی شهر بانکوک بازار‌های شناور این شهر است. این بازارها محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران نیز دارد. یکی از حیرت انگیز‌ترین مناطق در شهر پاتایا خانه مقدس حقیقت است؛ این سازه تمام چوب است و در دنیا نظیر ندارد. اگر به کشور تایلند و شهر پاتایا سفر کنید و از خانه مقدس حقیقت دیدن نکنید پشیمان می‌شوید. خیابان واکینگ استریت: خیابانی در پاتایا که شبانه روز روشن است، این خیابان نبض شهر پاتایا است.

پارک موضوعی جهنم، جاذبه معروف گردشگری تایلند

3+
کجاروکجارو3 ماه قبل
تکراتوتکراتو3 ماه قبل
تایلند یا پادشاهی تایلند به پایتختی شهر بانکوک کشوری عمدتا بودایی است که همین امر بر فرهنگ مردم تاثیر بسزایی گذاشته است. در این نوشته مروری خواهیم داشت بر نکات در خصوص سفر به تایلند در تور این کشور زیبا. پوکتبا وجود دور نبودن از شمال خط استوا، پوکت در تمام طول سال، دارای آب و هوایی داغ و مرطوب. به‌طور کلی درجه حرارت هوای سالانه در کرابی به جز ماه‌های مارس و آوریل (۳۷ درجه) بین ۲۸ تا ۳۲ درجه سانتی‌گراد در روز نوسان دارد. البته در ماه‌های که باران‌های سیل آسا می‌بارد این دما تا مرز ۲۴ درجه سانتی‌گراد هم کاهش پیدا می‌کند.
کجاروکجارو3 ماه قبل
در این مطلب با بهترین تفریحات و جاذبه‌های پوکت آشنا می‌شوید. در ساحل می‌توانید در غروب زیبا و دل انگیز، در کنار عزیزان خود، از خوردن غذاها و نوشیدنی‌های محلی لذت ببرید. پاتونگ محبوب‌ترین ساحل پوکت است و تنوع تفریحات آن باعث شده که به چنین محبوبیتی دست پیدا کند. در ساحل غربی پوکت یعنی ساحل لایان، می‌توانید محیطی بکرتر و کمتر توسعه یافته را تجربه کنید. از آنجا به راحتی می‌توانید پوکت را زیر پای خود تماشا کنید.

نکاتی که باید پیش از سفر به پوکت بدانیم

16+
کجاروکجارو3 ماه قبل

کوه پان یی؛ روستای شناور تایلند

4+
کجاروکجارو3 ماه قبل
مهرمهر4 ماه قبل
وی اولین لژیونر رسمی دوچرخه سواری زنان ایران است. باید از قهرمانی آسیا بیایم. اما چون پاسپورتم را برای مسابقات قهرمانی آسیا لازم داشتم نتوانستم ویزای هلند را دریافت کنم و باید بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا در این خصوص اقدام کنم تا بتوانم تیم را در مسابقات همراهی کنم. برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا چند قطعه می‌خواستم که با توجه به نرخ ارز خیلی گران می‌شد. مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جاده آسیا از سوم اردیبهشت ماه در تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود و ماندانا دهقان در ترکیب اصلی تیم اعزامی راهی این کشور شده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
جشن هولی یا جشن رنگ‌ها یا جشن عشق همه ساله در ماه مارس، به هنگام شروع فصل بهار در هندوستان برپا می‌شود. فستیوال هولی تعطیل رسمی در تمام کشور پهناور می‌باشد. جشنواره هولی در میان افرادی از آسیای جنوبی و خارج از آسیا که هندو هم نیستند، مشهور شده است. فستیوال رنگ، از جشنواره هولی هند گرفته شده است. گل سر سبد فستیوال‌های تایلند که در بانکوک برگزار می‌شود، فستیوال سونگکران یا فستیوال آب است.
جهان نیوزجهان نیوز4 ماه قبل
۵ هتل زیبای خیره کننده جهانهتلهای در تمام دنیا وجود دارند که برخی از آنها به دلیل محل مناسب خود جذاب هستند، برخی دیگر به خاطر وجود کارکنانی با رفتار مناسب و شایسته و خدماتی و امکاناتی که باعث می‌شود یک اقامت به یاد ماندنی در آن هتل داشته باشید. اما هتل‌های زیبا وجود دارد که با تماشای آنها نفس خود را سینه حبس می‌کنید. این هتلها کدامند؟ با الفبای سفر همراه باشید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، ماندانا دهقان بانوی رکابزن ایران که در عضویت تیم مکس واترزلی هلند قرار دارد به همراه این تیم در تور سه مرحله‌ای تایلند شرکت کرد. دهقان در رده بندی مجموع سه مرحله تور تایلند سی‌ام شد و تیمش هم در بخش تیمی در جایگاه دومی ایستاد. *نتایج دهقان در سه مرحله تور به شرح زیر است: مرحله اول به مسافت ۵۶ کیلومتر: مقام پنجاه و ششممرحله دوم به مسافت ۶۷ کیلومتر: مقام هجدهممرحله سوم به مسافت ۸۳٫۸ کیلومتر: مقام بیست و چهارم*رده بندی مجموع سه مرحله تور:۱- مانپان از تیم تایلند (پیراهن طلایی) ۲- کمبپل از تیم WCC سوئیس۳- کاجیهارا از تیم ژاپن..۳۰- ماندانا دهقان از تیم مکس واترزلی هلند*رده بندی تیمی تور:۱- تیم اوکراین۲- مکس واترزلی هلند۳- تیم WCC سوئیسانتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، ماندانا دهقان بانوی رکابزن ایران که به عضویت تیم مکس واترزلی هلند درآمده بود به همراه این تیم در تور سه مرحله‌ای تایلند شرکت کرد. دهقان در رده بندی مجموع سه مرحله تور تایلند سی ام شد و تیمش نیز در بخش تیمی در رده دوم قرار گرفت. *نتایج دهقان در سه مرحله تور به شرح زیر است: مرحله اول به مسافت ۵۶ کیلومتر: مقام پنجاه و ششممرحله دوم به مسافت ۶۷ کیلومتر: مقام هجدهممرحله سوم به مسافت ۸۳٫۸ کیلومتر: مقام بیست و چهارم*رده بندی مجموع سه مرحله تور:۱- مانپان از تیم تایلند (پیراهن طلایی) ۲- کمبپل از تیم WCC سوئیس۳- کاجیهارا از تیم ژاپن. ۳۰- ماندانا دهقان از تیم مکس واترزلی هلند*رده بندی تیمی تور:۱- تیم اوکراین۲- مکس واترزلی هلند۳- تیم WCC سوئیس
ایسناایسنا4 ماه قبل
بانوی لژیونر دوچرخه سواری ایران در تور تایلند مقام سی ام را در رده بندی مجموع به دست آورد. به گزارش ایسنا، ماندانا دهقان بانوی رکابزن ایران که به عضویت تیم مکس واترزلی هلند درآمده بود به همراه این تیم در تور سه مرحله‌ای تایلند شرکت کرد. دهقان در رده بندی مجموع سه مرحله تور تایلند سی ام شد و تیمش نیز در بخش تیمی در رده دوم قرار گرفت. *نتایج دهقان در سه مرحله تور به شرح زیر است: مرحله اول به مسافت ۵۶ کیلومتر: مقام پنجاه و ششممرحله دوم به مسافت ۶۷ کیلومتر: مقام هجدهممرحله سوم به مسافت ۸۳٫۸ کیلومتر: مقام بیست و چهارم*رده بندی مجموع سه مرحله تور:۱- مانپان از تیم تایلند (پیراهن طلایی) ۲- کمبپل از تیم WCC سوئیس۳- کاجیهارا از تیم ژاپن. ۳۰- ماندانا دهقان از تیم مکس واترزلی هلند*رده بندی تیمی تور:۱- تیم اوکراین۲- مکس واترزلی هلند۳- تیم WCC سوئیسانتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید