تور هند

تور هند

ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
برای رسیدن به کوش‌ آداسی با پرواز‌های اطلس جت، ایران ایر و قشم ایر به مقصد فرودگاه ازمیر پرواز می‌کنید، و با ترانسفر‌ رایگان آژانس مقتدر سیر به هتل می‌رسید. فرقی نمی‌کند همراه خانواده و بچه‌ها عازم سفر هستید و یا تنها و با دوستان سفر می‌کنید فرصت‌های گردشگری زیادی دارید. تور هند با دو برنامه‌ریزی مختلف در تابستان قابل رزرو است در یک تور شما به مثلث طلایی هند یعنی شهر‌های دهلی، آگرا و جیپور سفر می‌کنید. تور ارمنستان؛ سفری ارزان برای خوشگذرانی در تابستان ۹۸در این روزهای تابستانی سفر به ارمنستان بسیار شادی آور و در عین حال به صرفه است. برای سفر به ارمنستان و چند روزی خوش گذرانی با تور ارمنستان شک نکنید و برای رزرو سفر با آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید.

راهکار کشورهای مختلف برای مقابله با اورتوریسم (قسمت دوم)

4+
کجاروکجارو1 ماه قبل
الفالف1 ماه قبل
تور استانبول؛ سفر به یادماندنی رمانتیکبدون شک سفر با تور استانبول یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سفر چند روزه در تابستان است. سفر به استانبول توسط آژانس مقتدر سیر با ترنسفر‌های فرودگاهی و با پرواز ترک اطلس جت و پرواز ایرانی ماهان برنامه ریزی می‌شود. تور هند؛ سفر به سرزمین هزار آیینبا تور هند به سرزمین مردمی سفر می‌کنید که با ادیان‌های مختلف و نژادهای گوناگون در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. تور‌های گردشگری هند در آژانس مقتدر سیر هم به همین مثلث طلایی برنامه‌ریزی شده‌ است. البته دیدنی‌ها بسیار است و برای اطلاعات دقیق می‌توانید از کارشناسان سفر هند در آژانس اطلاعات کسب کنید.

غذاهای محلی آگرا، هند؛ از پسنده تا دالموت

3+
کجاروکجارو2 ماه قبل
کجاروکجارو2 ماه قبل
مقامات هندی برای ثابت‌نگه‌داشتن تعداد بازدیدکنندگان تاج محل، محدودیت‌های جدیدی وضع کرده‌اند، ازجمله اینکه گردشگران در صورت تخطی از مدت زمان بازدید از تاج محل، جریمه می‌شوند. از این هفته بازدیدکنندگان تاج محل در هند حداکثر سه ساعت زمان برای تماشای این سازه‌ی سفید زیبا دارند و اگر از این زمان تخطی کنند، جریمه می‌شوند. گردشگرانی که بیش از سه ساعت در این میراث جهانی یونسکو بمانند، از این به بعد جریمه خواهند شد و کسانی که در موعد مقرر روی بلیط‌شان به تاج محل مراجعه نکنند، اجازه‌ی ورود به این مجموعه را نخواهند داشت. وسانت سواراکار، باستان‌شناس ناظر، ‌ با تأیید این خبر گفت: درصورتی که گردشگران بیشتر از سه ساعت در تاج محل بمانند، مبلغی معادل پول بلیط‌شان جریمه می‌شوند که باید در درب خروج بپردازند. تاج محل به‌دستور امپراطور مغول، شاه جهان برای همسرش ساخته شد و کار ساخت آن را ۲۰ هزار هنرمند برعهده داشتند.
کجاروکجارو2 ماه قبل
جیمز اسکوئیت، جهانگردی است که قبل از سن ۲۵ سالگی به همه‌ی کشورهای مستقل دنیا سفر کرده و فهرستی از بهترین و بدترین کشورهای دنیا برای گردشگری را در اختیار ما قرار داده است. لقب شخصی که بیشترین تعداد سفر در دنیا را داشته، همیشه مورد مجادله و بحث بوده است. اما در میان همه‌ی ادعاها، «جیمز اسکوئیت» (James Asquith)، جوان‌ترین فردی است که قبل از سن ۲۵ سالگی به همه‌ی کشورهای مستقل دنیا سفر کرده و اسم خود را در رکورد کتاب گینس به ثبت رسانده است. هندهند باید در فهرست آرزوهای هر گردشگری قرار بگیرد. تووالوتووالو، یکی از کوچک‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود که واقعا عجیب‌وغریب است.
کجاروکجارو2 ماه قبل
همان طور که هر کشوری آداب‌ورسوم مخصوص خود را دارد، هنگام پرداخت صورت‌حساب رستوران نیز می‌توان تفاوت‌های فاحش و جالبی را در این کشورها مشاهده کرد که اطلاع از آن‌ها خالی از لطف نیست. من متوجه شدم که بسیاری از کشورها، برای پرداخت صورت‌حساب رستوران، آداب خود را دارند که تعدادی از آن‌ها را آورده‌ام. هندسنتی‌ترین روش پرداخت صورت‌حساب در هند این است که مسن‌ترین فرد گروه آن را پرداخت کند. در برخی رستوران‌ها حتی می‌توان قبل از سفارش غذا، پول غذا را پرداخت کرد. ویتنامهنگام غذاخوردن در رستوران‌های ویتنام، ‌ پرداخت پول غذا، نشانه‌ای از آبرو و باکلاسی به‌حساب می‌آید.
کجاروکجارو2 ماه قبل
دسرهای هندی را در سفر به این سرزمین دیدنی امتحان کنید. البته غذاهای هندی شهرت زیادی در سراسر دنیا دارند و روز به روز بیشتر از قبل، مردم سراسر دنیا به غذاهای هندی علاقه‌مند می‌شوند. در برابر غذاهای هندی، دسرهای این کشور شهرت بسیار کمتری در سراسر دنیا دارند. علت تمایز دسرهای هندی از دسرهای دیگری که ممکن است در طول زندگی امتحان کنید، طعم‌دهنده‌هایی است که برای تهیه دسرها استفاده می‌شود. در ادامه با تعدادی از لذیذترین و اشتهابرانگیزترین دسرهای هندی آشنا می‌شوید.
کجاروکجارو2 ماه قبل
نان شیرمال همانطور که از نامش مشخص است، با شیر تهیه می‌شود و ازآنجاکه این نان اصالتا متعلق به ایران است و بعدها توسط مغول‌ها به هند آورده شد، هنوز هم نان شیرمال نامیده می‌شود. داستان نان شیرمال درواقع داستان جاده‌ی ابریشم است. نان شیرمال ازطریق جاده‌ی ابریشم از ایران به افغانستان، پاکستان و هند راه پیدا کردامروزه می‌توانید نان شیرمال را در اکثر شهرهای هند، به‌خصوص مناطق قدیمی‌تر مسلمان‌نشین پیدا کنید. سایر نقاط شمال هند نیز نان شیرمال را می‌پزند، اما فقط در بوپال آن را با میخک طعم‌دار می‌کنند. مردم محلی نان شیرمال را با چای سلیمانی (Suleimani chai) هم می‌خورند، آن را در چای زده و به یاد بچگی‌هایشان میل می‌کنند.
کجاروکجارو2 ماه قبل
اگر از عاشقان کتاب هستید، می‌توانید در کافه کتاب‌های بمبئی اوقات خوشی را بگذرانید. در ادامه بهترین کافه کتاب‌های این شهر را معرفی می‌کنیم. کافه کتاب Food For Thoughtاین کافه کتاب در «کتابخانه»، بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب شهر قرار دارد. پلن‌های عضویت در این کافه کتاب نیز متنوع است و اگر از عاشقان کتاب‌های کمیک هستید، نباید این فرصت را از دست بدهید. این کافه بهترین جا برای این است که کمی بنشینید، کافه‌ای بنوشید و آخرین کتابی که خریداری کرده‌اید بخوانید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
خرید اینترنتی تور مسافرتی مزایای بسیاری دارد که کاهش تردد در سطح شهر، کاهش زمان صرف شده برای انجام اموری مختلفی چون خرید تور، بلیط و …، کاهش هزینه‌های جانبی چون حمل و نقل و … برخی از این مزایا هستند. حقیقت این است که خرید اینترنتی تور مسافرتی مزایای بسیاری دارد که کاهش تردد در سطح شهر، کاهش زمان صرف شده برای انجام اموری مختلفی چون خرید تور، بلیط و…، کاهش هزینه‌های جانبی چون حمل و نقل و … برخی از این مزایا هستند. می‌توان گفت که یکی از جذابیت‌های خرید اینترنتی تور، همیشه در دسترس بودن آن است. شما با خرید اینترنتی تورهای مسافرتی، می‌توانید آنها را از لحاظ قیمت، کیفیت خدمات، سرعت پرواز و … بررسی، مقایسه و سپس برای خرید اقدام کنید. امکان استرداد هزینه خرید تور در صورت لغو سفر از دیگر امکاناتی است که علی بابا برای شما در نظر گرفته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که قصد سفر به شیراز را دارند برای خرید تور شیراز اقدام می‌کنند. خرید تور این امکان را به مسافران می‌دهد که تمام دیدنی‌های شهر مورد نظر خود را ببینند و از لحظه لحظه سفر خود بدون هیچ نگرانی لذت ببرند. همچنین برای سفرهای خارجی نیز خرید تور مسافرتی گزینه مناسبی است و مسافران می‌توانند با خرید آنلاین تور مسافرتی در چند دقیقه مقدمات سفر خود را آماده کنند. خرید آنلاین تور مسافرتی مزایای بسیار دیگری دارد که افزایش سرعت خرید تور، قابلیت بررسی تورهای مختلف از لحاظ سطح و کیفیت خدمات، قیمت و… امنیت بیشتر، کاهش هزینه‌های سفر، برخی از این مزایا هستند. پس اگر قصد سفر به شهر و کشورهای مختلف را دارید و ترجیح می‌دهید برای سفر تور خریداری کنید به علی بابا مراجعه کنید و تجربه شایسته‌ای از سفر برای خود ثبت کنید.

۱۵ عکسی که شما را عاشق بمبئی می‌‌کند

11+
کجاروکجارو2 ماه قبل

۱۰ مکان مذهبی در دهلی که باید ببینید

6+
کجاروکجارو2 ماه قبل

۱۰ ایالت زیبای هند که باید شناخت

6+
کجاروکجارو2 ماه قبل

زیباترین آبشارهای هند را بشناسید

4+
کجاروکجارو3 ماه قبل

بهترین جاهای دیدنی جنوب هند کدامند؟

11+
کجاروکجارو3 ماه قبل

خرید در گوا، راهنمای بازارها و مراکز تجاری

3+
کجاروکجارو3 ماه قبل
زومیتزومیت3 ماه قبل
در شمال هند شهرهایی واقع شده‌اند که تاریخ و فرهنگی غنی دارند و در سفر به این خطه باید از آن‌ها بازدید کرد. بقایای امپراطوری‌های باستانی، جهان‌شهرها، شهرهای مقدس و مذهبی، کوه‌های زیبا، دریاچه‌های خوش منظره و دره‌های سرسبز، همگی بخشی از چشم‌اندازهای وسیع و متنوع شمال هند است. در این مقاله می‌خواهیم بهترین شهرهایی که در شمال هند باید از آن بازدید کنید را معرفی کنیم. دهلیدهلی شهر منحصربه‌فردی تاریخی و جهان‌شهری است که هر کسی باید حداقل یک بار در زندگی از آن دیدن کند. آگراقطعا یکی از مشهورترین شهرهای شمال هند، آگرا است که به خاطر بناهای تاریخی‌اش شهرت دارد؛ این بناها یادآور دوران حکومت مغول‌ها است.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
جشن هولی یا جشن رنگ‌ها یا جشن عشق همه ساله در ماه مارس، به هنگام شروع فصل بهار در هندوستان برپا می‌شود. فستیوال هولی تعطیل رسمی در تمام کشور پهناور می‌باشد. جشنواره هولی در میان افرادی از آسیای جنوبی و خارج از آسیا که هندو هم نیستند، مشهور شده است. فستیوال رنگ، از جشنواره هولی هند گرفته شده است. گل سر سبد فستیوال‌های تایلند که در بانکوک برگزار می‌شود، فستیوال سونگکران یا فستیوال آب است.
آناجآناج4 ماه قبل
استارت درخشان؛ دوچرخه‌سوار‌ تبریزی فاتح مرحله اول تور هند شد + عکسدوچرخه‌سوار تبریزی در نخستین مرحله تور ماراتن کراس کانتری در کشور هندوستان به مقام قهرمانی رسید. به گزارش آناج، پرویز مردانی، رکابزن ملی‌پوش استان آذربایجان‌شرقی که به نمایندگی از کشورمان در تور ماراتن کراس کانتری در کشور هندوستان شرکت کرده است، با درخشش کار خود را در این مسابقات آغاز کرد. مردانی در نخستین مرحله این تور توانست با اقتدار و با اختلاف ۵ دقیقه نسبت به نفر دوم، سکوی قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مرحله به مسافت ۹۰ کیلومتر برگزار شد و دوچرخه‌سوارنی از کشور اندونزی دوم و سوم شدند. گفتنی است، تور ماراتن کراس کانتری ۲۰۱۹ هندوستان در ۶ مرحله و به مسافت ۵۶۴ کیلومتر برگزار می‌شود.
زومیتزومیت4 ماه قبل
بهترین فصل سفر به این شهر هند چه زمانی است؟ گوا، کوچک‌ترین ایالت هند، با جمعیت یک و نیم میلیون نفری در گوشه جنوب غربی ساحلی این کشور واقع شده است. این ایالت شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه یا شهر قدیمی گوا در فاصله حدودا ۴۰ کیلومتری آن است. از دیگر جاذبه‌های گردشگری گوا می‌توان به منطقه پرتغالی فونتینس (Fontainhas) در پانجی (Panaji)، پایتخت گوا، اشاره کرد. بهترین زمان سفر به گوا براساس آب‌و‌هوابهترین زمان سفر به گوا براساس آب‌و‌هوا، پنجم فوریه تا ۲۹ آوریل (۱۶ بهمن تا ۹ اردیبهشت) و ۲۲ اکتبر تا ۱۶ دسامبر (۳۰ مهر تا ۲۵ آذر) است. بهترین زمان سفر به گوا براساس جمعیت گردشگرانشلوغ‌ترین ماه‌های گردشگری گوا، نوامبر و سپس دسامبر و می‌هستند.
افتصادنیوزافتصادنیوز5 ماه قبل
به طور کلی آب و هوای تایلند استوایی بوده و می‌توانید لذت آفتاب و هوای معتدل را در سفر با تور تایلند پاتایا و تور تایلند پوکت و تور تایلند بانکوک تجربه کنید. پیشنهاد ما این است که مسافرین تور تایلند کریسمس ۲۰۱۹ دیدن کاخ پادشاهی بانکوک را در تور تایلند بانکوک از دست ندهید. بدین ترتیب می‌توانید از تور لحظه آخری مالزی استفاده نمایید و قیمت تور مالزی عید نوروز برای شما بسیار مناسب خواهد شد. تور مالزی کوالالامپور لنکاوی کریسمس ۲۰۱۹، فرصت خوبی برای دیدار از این پل زیبا و مناظر آن است. کشور هند دومین کشور پرجمعیت جهان ۱٫۲ میلیارد نفر را در خود جای داده است.

به انتهای لیست رسیدید