تور هوایی

تور هوایی

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
اسماعیل کهرم، پرنده‌شناس روایت مهاجرت پرخون و مرگ پرندگان مهاجر را اینگونه توصیف کرد: هرساله با سردشدن خطه‌های شمالی ایران در سیبری و روسیه، پرندگان ساکن در این مناطق فقط برای به‌دست آوردن غذا به مناطق گرم‌تر مهاجرت می‌کنند. این پرندگان حتی اگر سر از تالاب فریدونکنار هم دربیاورند صیادان، تورهای فلزی سنگینی روی سرشان می‌اندازند و باز سر از بازار پرتراکنش پرندگان مهاجر درمی‌آورند. بخشی از بازار پرندگان و ماهی در فضای سرپوشیده و علنی و بخشی در فضای غیرعلنی و بیرون بازار فروخته می‌شود. او در مورد احتمال انقراض این پرندگان نیز گفت: ما نمی‌دانیم که آیا این پرندگان رو به انقراض‌اند یا خیر، چون اصلا سرشماری نمی‌شوند. اما می‌دانیم در این سال‌ها جمعیت گونه‌های عروس‌ غاز، اردک سرسفید، اردک کاکلی، ‌تنجه و اردک تاج‌دار کم شده است.

گسترده شدن دام‌های هویی /بهانه تازه محیط زیست برای حفظ دامگاه

8+
مهرمهر1 هفته قبل
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
هزینه تورهای داخلی در نوروز با افزایش ۲ تا ۳ برابری همراه است اما هزینه تورهای خارجی در نوروز ممکن است تفاوت چندانی با دیگر ایام نداشته باشد! به طور مثال هزینه تور مشهد با قطار به‌صرفه‌تر از هزینه تور هوایی مشهد می‌باشد و با قاطعیت به شما می‌گوییم که تور مشهد با قطار قطعا کیفیت بیشتری از تور هوایی مشهد دارد! تور اروپا نوروز ۹۹قطعا زمانی که حرف از تور اروپا نوروز ۹۹ می‌شود، عده‌ای با نگرانی و تمسخر صحبت می‌کنند که دلیل آن نیز هزینه تورهای اروپایی می‌باشد. ارزان‌ترین تور اروپا در نوروز، تور ایتالیا نوروز ۹۹ می‌باشد که به صورت ترکیبی با تورهای دیگر نیز برگزار می‌شود. برای خرید تور نوروز ۹۹ از نهال گشت کافیست به سایت NahalGasht. com مراجعه کنید و یا با شماره تماس ۰۲۶۳۳۱۴۳ در ارتباط باشید!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
هزینه تورهای داخلی در نوروز با افزایش ۲ تا ۳ برابری همراه است اما هزینه تورهای خارجی در نوروز ممکن است تفاوت چندانی با دیگر ایام نداشته باشد! هزینه تورهای داخلی در نوروز با افزایش ۲ تا ۳ برابری همراه است اما هزینه تورهای خارجی در نوروز ممکن است تفاوت چندانی با دیگر ایام نداشته باشد! به طور مثال هزینه تور مشهد با قطار به‌صرفه‌تر از هزینه تور هوایی مشهد می‌باشد و با قاطعیت به شما می‌گوییم که تور مشهد با قطار قطعا کیفیت بیشتری از تور هوایی مشهد دارد! ارزان‌ترین تور اروپا در نوروز، تور ایتالیا نوروز ۹۹ می‌باشد که به صورت ترکیبی با تورهای دیگر نیز برگزار می‌شود. برای خرید تور نوروز ۹۹ از نهال گشت کافیست به سایت NahalGasht. com مراجعه کنید و یا با شماره تماس ۰۲۶۳۳۱۴۳ در ارتباط باشید!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
محبوب‌ترین مبدا تورهای مشهد کدام شهر می‌باشد؟ محبوب‌ترین مبدا تورهای مشهد، شهر تهران می‌باشد. تور هوایی مشهد از تهران در صدر درخواست‌های تور مشهد قرار دارد. کارشناسان گروه مسافرتی نهال‌گشت فروش خود را بر مبنای محبوب‌ترین مبدا تورهای مشهد برنامه‌ریزی می‌کنند و بهترین تور مشهد (از نظر هزینه و خدمات) را به شما معرفی می‌کنند. به طور مثال عید نوروز ۹۸، ظرفیت تور مشهد از زنجان با قطار در همان ساعت اول پیش فروش به اتمام رسید! در آخر؛ چرا تور مشهد نهال‌گشت پرطرفدار است؟ قبل از هرچیز، این را بگوئیم که اگر فکر می‌کنید حرف‌های ما لاف و یا دروغ است، پیشنهاد می‌کنیم یکبار با تورهای نهال‌گشت به مشهد سفر کنید!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در تالاب‌های شمالی و جنوبی کشور که سال‌هاست به معضلی حاشیه‌ساز بدل شده با فرا رسیدن فصل زمستانگذرانی پرندگان مهاجر در سال جاری، بار دیگر آغاز شده است به گونه‌ای که هنوز مهر ماه به پایان نرسیده شاهد انباشت لاشه‌های این میهمانان خسته‌بال روی تخت‌های بازار غیرقانونی پرنده‌فروشان فریدونکنار هستیم. طبق اعلام مسئولان محیط زیست مازندران و فعالان این حوزه، جمعیت ذی‌نفعان کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در استان مازندران یعنی سرخرود، ازباران و فریدونکنار به ۲۰۰ نفر هم نمی‌رسد که البته در راس این هرم قانون‌گریزی کمتر از ۱۰ نفر قرار گرفته‌اند. ذی‌نفعان اصلی این تخلفات که سال‌هاست با سوءاستفاده از دامگاه‌ها، باغ پرندگان و باز فریدونکنار، درآمدی هنگفت و بادآورده کسب کرده‌اند؛ سودجویانی که از یک سو دامگاه‌ها و تخت‌های بازار فریدونکنار را به صیادان اجاره می‌دهند و از سوی دیگر با وام برای خرید دام و دانه، آنها را به خود وابسته نگاه می‌دارند. البته همان زمان این طرح مورد انتقادات فعالان محیط زیستی قرار گرفت که متوجه شده بودند طرح مذکور حاصلی به جز خریدن زمان به سود متخلفان در برندارد؛ حالا ۶ سال از تدوین این طرح گذشته و نه تنها روش‌های غیرقانونی صید پرندگان برچیده نشده بلکه به جرات می‌توان گفت طی این سال‌ها با هیچ‌ یک از عاملان صید و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در فریدونکنار، سرخرود و ازباران، برخورد قانونی صورت نگرفته است؛ صید پرندگان به روش‌های غیرقانونی از جمله کرس، گذر و شب‌دام همچنان ادامه دارد و پرندگان نگون‌بخت صید شده به صورت غیرقانونی در بازار فریدونکنار به فروش می‌رسند. حالا هم چند روزی است ابزار صید غیرقانونی پرندگان مهاجر در فریدونکنار، سرخرود و ازباران برپا شده و بازار پرندگان فریدونکنار، مملو از پرندگانی است که مسافتی طولانی را برای چند ماه زمستانگذرانی در تالاب‌های شمالی کشورمان پیموده‌اند تا این حقیقت را یادآور شوند که حل این معضل نه‌چندان پیچیده مستلزم ورود فرااستانی نهادهای قضایی و اجرایی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار محیط زیست خبرگزاری تسنیم؛ کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در تالاب‌های شمالی و جنوبی کشور که سال‌هاست به معضلی حاشیه‌ساز بدل شده با فرا رسیدن فصل زمستانگذرانی پرندگان مهاجر در سال جاری، بار دیگر آغاز شده است به گونه‌ای که هنوز مهر ماه به پایان نرسیده شاهد انباشت لاشه‌های این میهمانان خسته‌بال روی تخت‌های بازار غیرقانونی پرنده‌فروشان فریدونکنار هستیم. طبق اعلام مسئولان محیط زیست مازندران و فعالان این حوزه، جمعیت ذی‌نفعان کشتار و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در استان مازندران یعنی سرخرود، ازباران و فریدونکنار به ۲۰۰ نفر هم نمی‌رسد که البته در راس این هرم قانون‌گریزی کمتر از ۱۰ نفر قرار گرفته‌اند. ذی‌نفعان اصلی این تخلفات که سال‌هاست با سوءاستفاده از دامگاه‌ها، باغ پرندگان و باز فریدونکنار، درآمدی هنگفت و بادآورده کسب کرده‌اند؛ سودجویانی که از یک سو دامگاه‌ها و تخت‌های بازار فریدونکنار را به صیادان اجاره می‌دهند و از سوی دیگر با وام برای خرید دام و دانه، آنها را به خود وابسته نگاه می‌دارند. حالا هم چند روزی است ابزار صید غیرقانونی پرندگان مهاجر در فریدونکنار، سرخرود و ازباران برپا شده و بازار پرندگان فریدونکنار، مملو از پرندگانی است که مسافتی طولانی را برای چند ماه زمستانگذرانی در تالاب‌های شمالی کشورمان پیموده‌اند تا این حقیقت را یادآور شوند که حل این معضل نه‌چندان پیچیده مستلزم ورود فرااستانی نهادهای قضایی و اجرایی است. نانواکناری که در واکنش به برنامه‌ریزی سازمان حفاظت محیط زیست برای برخورد با صیادان و دامگاه‌داران متخلف گفته بود: «اگر خون از دماغ آنها بیاید من می‌دانم و آقای کلانتری»، سال گذشته در گفت‌وگو با رسانه‌ها سخنان مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص شکار بی‌رویه پرندگان مهاجر در حوزه انتخابیه‌اش را «توهین» قلمداد و تأکید کرد: «این توهین مسئولان محیط زیست به مردم فریدونکنار، در شأن خودشان است!» انتهای پیام/
مهرمهر1 ماه قبل
فرزاد علیزاده، دبیر ستاد مردمی دفاع از حقوق حیوانات (سمدا)، در گفتگو با خبرنگار مهر از درخواست این ستاد برای ورود معاون دادستان کل کشور در حقوق عامه به موضوع کشتار پرندگان در فریدونکنار خبر داد. علیزاده در این باره به خبرنگار مهر توضیح داد: همه ساله با شروع فصل پائیز شاهد مهاجرت پرندگان مهاجر از اروپا و عمدتا شمال آسیا به تالابهای شمال کشور خصوصا" منطقه‌ی فریدونکنار هستیم. سالهاست که دامگذاران فریدونکنار و سرخرود با روشهای غیر انسانی دست به کشتار و قاچاق پرندگان این منطقه می‌زنند. اصولا" نسل کشی پرندگان جرم است و این شیوه صید هم از لحاظ روش‌های صید از قبیل تورهای هوایی و ایجاد آبگیرهای مصنوعی و از لحاظ حجمی تعداد پرندگان شکار شده برخلاف قانون شکار و صید است. این اتفاق هر سال در حالی رخ می‌دهد که سازمان محیط زیست استان مازندران شکار پرندگان مهاجر را غیر قانونی و ممنوع اعلام کرده است.
زومیتزومیت1 ماه قبل
وقتی صحبت سفر خارجی می‌شود اولین چیزی که به ذهن می‌رسد این است که چطور با کمترین هزینه سفر خوبی به مقصد مورنظرمان داشته باشیم؟ هزینه‌های سفر به باکو را بشناسید تا بتوانید به راحتی برای آن برنامه‌ریزی کنید. اگر به‌دنبال سفر به باکو هستید، این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا در ادامه هزینه سفر به این شهر زیبا را از ابعاد مختلف بررسی می‌کنیم. شهر باکو به‌علت داشتن موقعیت مناسب برای گردشگری از نظر مناظر طبیعی، دیدنی‌های تاریخی باکو و مکان‌های تفریحی که دارد، هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به خود است. هزینه خورد و خوراک در باکودر سفر به باکو، طیف متنوعی از رستوران‌های لوکس، معمولی، فست فودها و کافه‌ها پیش روی شما است. در صورتی هم که تمایل به سفر زمینی تهران - باکو دارید، در جریان باشید که بلیط اتوبوس تهران - باکو، ۲۸۰ هزار تومان است.
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
وقتی صحبت سفر خارجی می‌شود اولین چیزی که به ذهن می‌رسد این است که چطور با کمترین هزینه سفر خوبی به مقصد مورنظرمان داشته باشیم؟ هزینه‌های سفر به باکو را بشناسید تا بتوانید به راحتی برای آن برنامه‌ریزی کنید. اگر به‌دنبال سفر به باکو هستید، این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا در ادامه هزینه سفر به این شهر زیبا را از ابعاد مختلف بررسی می‌کنیم. شهر باکو به‌علت داشتن موقعیت مناسب برای گردشگری از نظر مناظر طبیعی، دیدنی‌های تاریخی باکو و مکان‌های تفریحی که دارد، هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به خود است. هزینه خورد و خوراک در باکودر سفر به باکو، طیف متنوعی از رستوران‌های لوکس، معمولی، فست فودها و کافه‌ها پیش روی شما است. در صورتی هم که تمایل به سفر زمینی تهران - باکو دارید، در جریان باشید که بلیط اتوبوس تهران - باکو، ۲۸۰ هزار تومان است.
کجاروکجارو1 ماه قبل
اگر به‌دنبال سفر به باکو هستید، این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا در ادامه هزینه سفر به این شهر زیبا را از ابعاد مختلف بررسی می‌کنیم. قیمت تور باکو در فصل‌های مختلف سال متغیر است؛ اما در حال حاضر، حداقل قیمت تور هوایی باکو برای سفر سه روزه، از حدود سه میلیون تومان آغاز می‌شود و برای سفر یک هفته‌ای، مبلغی در حدود ۶ میلیون تومان باید بپردازید. شهر باکو به‌علت داشتن موقعیت مناسب برای گردشگری از نظر مناظر طبیعی، دیدنی‌های تاریخی باکو و مکان‌های تفریحی که دارد، هر ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران ایرانی به خود است. هزینه خورد و خوراک در باکودر سفر به باکو، طیف متنوعی از رستوران‌های لوکس، معمولی، فست فودها و کافه‌ها پیش روی شما است. در صورتی هم که تمایل به سفر زمینی تهران - باکو دارید، در جریان باشید که بلیط اتوبوس تهران - باکو، ۲۸۰ هزار تومان است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
در ایام اربعین معمولا آژانس‌های هواپیمایی تور کربلا و نجف اجرا نمی‌کنند، فقط رزرو بلیط هواپیما و هتل در این ایام انجام می‌شود. موکب و عموددر تمام طول مسیر پیاده‌روی سازه‌ها یا چادرهایی وجود دارند که توسط هیئت‌ها اداره می‌شوند و به‌صورت صلواتی به زائران خدمت می‌کنند در زبان عربی به این چادرها موکب می‌گویند. به تیرهای چراغ‌برق که در طول مسیر پیاده‌روی شماره روی آن‌ها درج‌ شده عمود می‌گویند (تیرهای چراغ‌برق در خیابان‌های عراق و جاده‌ی مسیر اصلی نجف تا کربلا) فاصله هر عمود تا عمود بعدی ۵۰ متر است. عمودهای جاده اصلی از ۱ تا ۱۴۵۲ ادامه دارد و عمود ۱۴۵۲ مقابل حرم حضرت ابوالفضل (ع) است. از عمود ۱۳۹۰ موکب‌های داخل شهر شروع می‌شوند و تا اطراف حرم ادامه‌ دارند۰ به عمود ۱۳۹۹ عمود سلام می‌گویند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به عبارتی با دلار حدود ۱۱‌هزار و ۶۰۰ تومانی این روزها، قیمت این تور دریایی تقریبا بین ۲‌میلیون ‌و ۳۰۰‌هزار تا ۶‌میلیون تومان در می‌آید. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، نخستین تور دریایی بوشهر به قطر راه افتاد. ‌به عبارتی با دلار حدود ۱۱‌هزار و ۶۰۰ تومانی این روزها، قیمت این تور دریایی تقریبا بین ۲‌میلیون ‌و ۳۰۰‌هزار تا ۶‌میلیون تومان در می‌آید. این کشتی می‌تواند ۱۶۰۰ نفر مسافر و حدود ۲۰۰۰ تن بار را به صورت ‌کانتینری جابه‌جا کند و قرار است هفته‌ای یک بار از بوشهر به سمت قطر حرکت کند. ‌قیمت تورهای هوایی تهران- دوحه از ۴۳۵ دلار آغاز شده و به ۵۰۰ دلار می‌رسند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید