تور گرجستان

تور گرجستان

مناظر و طبیعت وصف نشدنی گرجستان

3+
زومیتزومیت2 روز قبل

بهترین موقعیت‌های طبیعت گردی در گرجستان کدامند؟

3+
زوم‌جیزوم‌جی2 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
پل صلح تفلیس منطقه شاردنی تفلیس را به رایک پارک و پایین کاخ ریاست جمهوری گرجستان متصل می‌کند. پل صلح تفلیس، پلی مخصوص پیاده روی بر روی رودخانه متکواری تفلیس می‌باشد و هدف از ساخت آن، اتصال بخش قدیمی و بخش جدید شهر تفلیس به هم می‌باشد. بخش داخلی پل صلح تفلیس، متشکل از قطعاتی بسیار ریز می‌باشد که نوعی هماهنگی و همبستگی را میان شیشه و فولاد به نمایش گذاشته است. بخش خارجی پل صلح تفلیس، به مناظری زیبا از جهات مختلف مشرف است. در موزه دبی اشیایی که از یک قبرستان قدیمی نگه داری می‌شود.

۱۰ فرصت عالی برای طبیعت گردی یک روزه در گرجستان

3+
کجاروکجارو5 روز قبل
کجاروکجارو6 روز قبل
این مراکز شامل بازارهای سنتی، بازارچه‌های محلی، خیابان‌های خرید و مراکز خرید مدرن است. مرکز خرید ایست پوینت (East Point) یکی دیگر از مراکز خرید بزرگی که در تفلیس ساخته شده است، مرکز خرید ایست پوینت نام دارد و همانطور که از اسم این مرکز خرید مشخص است، در خروجی شرقی شهر قرار گرفته است. مرکز خرید مرانی (Merani) مرکز خرید مرانی در مرکز شهر قرار دارد و یک مرکز خرید نسبتا کوچک است. راهنمای خرید در باتومیباتومی یکی دیگر از مقصدهای توریستی در گرجستان است به همین دلیل، فرصت‌های زیادی برای خرید دارد. مرکز خرید باتومی (Batumi Mall) مرکز خرید باتومی، یک مجموعه‌ی تجاری کامل است و نه تنها فروشگاه، بلکه خدمات و تفریحات متنوعی دارد.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
خاچاپوری غذای سنتی و ملی گرجستان، نوعی پای پنیر است. خاچاپوری نوعی غذای سنتی گرجستان است. برای اینکه به تفلیس سفر کنید و این غذای لذیذ را امتحان کنید، با کمک کجارو بهترین تور گرجستان را جست‌وجو و خریداری کنید. این رستوران کوچک، صندلی در فضای باز دارد و با قیمت‌های بسیار معقول و مناسبی، خاچاپوری لذیذ تقدیم‌تان می‌کند. اگر از خوردن غذاهای رایج گرجستان مثل خاچاپوری و خینکالی خسته شدید، می‌توانید در این رستوران غذاهای متفاوت‌تری نوش جان کنید.
زومیتزومیت1 هفته قبل
همه گردشگران در سفر به گرجستان این غذای لذیذ را امتحان می‌کنند. رستوران Sakhachapure #۱رستوران Sakhachapure #۱ انواع خاچاپوری را سرو می‌کند و در یک رستوران می‌توانید مدل‌های مختلف آن را امتحان کنید. این رستوران کوچک، صندلی در فضای باز دارد و با قیمت‌های بسیار معقول و مناسبی، خاچاپوری لذیذ تقدیم‌تان می‌کند. اگر از خوردن غذاهای رایج گرجستان مثل خاچاپوری و خینکالی خسته شدید، می‌توانید در این رستوران غذاهای متفاوت‌تری نوش جان کنید. در این رستوران می‌توانید نوعی خاچاپوری به نام Adjarian را امتحان کنید که خمیر اضافه دو طرف آن را قبل از سرو جدا می‌کنند.

در تفلیس در چه جاهایی عکس‌های مناسب اینستاگرام بگیریم؟

4+
کجاروکجارو1 هفته قبل
کجاروکجارو1 هفته قبل
خاچاپوری غذای سنتی گرجستان است. برای اینکه به تفلیس سفر کنید و این غذای لذیذ را امتحان کنید، با کمک کجارو بهترین تور گرجستان را جست‌وجو و خریداری کنید. اگر از خوردن غذاهای رایج گرجستان مثل خاچاپوری و خینکالی خسته شدید، می‌توانید در این رستوران غذاهای متفاوت‌تری نوش جان کنید. در این رستوران علاوه بر خوردن غذای لذیذ سنتی، از دیدن مناظر زیبا و چشم‌نواز هم لذت می‌برید. رستوران Tashreرستوران Tashre یکی از بهترین رستوران‌های تفلیس برای خوردن خاچاپوری lazuri است.
برنابرنا1 هفته قبل
ایروان از شهرهای مهم جهان است که پایتخت کشور ارمنستان می‌باشد و بسیاری از تاریخ شناسان آن را قدیمی‌ترین شهر مسکونی جهان می‌دانند. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، این شهر قدمتی طولانی دارد و بناهای تاریخی و ارزشمند زیادی را در خود جای داده است. ایروان در کناره‌های رود هرازدان واقع شده و مهم‌ترین مرکز صنعتی، فرهنگی و تاریخی ارمنستان به حساب می‌آید. ایروان در طول چند دهه توانست از شهری کوچک به یک مرکز فرهنگی، هنری و صنعتی مهم در کشور ارمنستان تبدیل شود و پیشرفت شگرفی را تجربه کند. برای سفر به این کشور می‌توانید به سایت لحظه آخر مراجعه نمایید و از آفر لحظه آخری تور گرجستان اطلاع پیدا کنید.

راهنمای تور پیاده روی یک روزه در تفلیس

7+
کجاروکجارو2 هفته قبل
کجاروکجارو2 هفته قبل
ما در ادامه بهترین کافه‌های تفلیس را به شما معرفی می‌کنیم تا در تور گرجستان بتوانید سری به آن‌ها بزنید و زندگی روزمره مردم بومی را از نزدیک لمس کنید. کافه Linvilleمنبع عکس: وب‌سایت ongooglemapsطراحی یک کافه به سبک و سیاق قدیمی در طول ۵ یا ۶ سال گذشته بسیار رایج شده است. کافه Factory ۲۷منبع عکس: وب‌سایت troverعلاقه‌مندان به هنر خیابانی حتما از کافه Factory ۲۷ خوش‌شان خواهد آمدعلاقه‌مندان به هنر خیابانی حتما از کافه Factory ۲۷ خوش‌شان خواهد آمد، جایی که می‌توانند از شلوغی شهر به آن فرار کنند. در این کافه می‌توانید هم در فضای باز بنشینید و هم در محیط بسته. کافه Mziuriمنبع عکس: وب‌سایت likealocalguideکافه Mziuri در یکی از بهترین پارک‌های تفریحی تفلیس پنهان شده است؛ این کافه یکی از بهترین کافه‌های کمترشناخته شده پایتخت محسوب می‌شود.
کجاروکجارو3 هفته قبل
در تفلیس، پایتخت گرجستان، رستوران‌ها و کافه‌های زیادی فعالیت دارند که برخی از آن‌ها پنهان مانده‌اند. رستوران Bina N۳۷منبع عکس: وب‌سایت ravchamoاین رستوران در طبقه آخر یک آپارتمان مسکونی قرار داردیکی از رستوران‌های خوب تفلیس که زیاد شناخته نشده است، رستوران Bina N۳۷ است. غذاهای رستوران Bina N۳۷ طعم غذای خانگی می‌دهد و این سبب تمایز این رستوران با سایر رستوران‌های تفلیس شده است. این رستوران غذاهای خوشمزه، لیمونادهای خانگی، سوپ و ساندویچ‌های اشتهابرانگیز سرو می‌کند. غذاهای خانگی، صندلی‌هایی در فضای باز، غذاهای خوشمزه و فضایی دنج، از رستوران Ezo مکانی محبوب بین مردم محلی و گردشگران ساخته است.
زومیتزومیت3 هفته قبل
اگر در تفلیس مسافر هستید و دنبال رستوران‌های ارزان آن می‌گردید، همراه این مقاله باشید. اگر دنبال رستوران‌های خوب و ارزان تفلیس هستید، این فهرست را از دست ندهید. رستوران Mafshaliaرستوران Mafshalia یکی دیگر از رستوران‌های خیلی ارزان تفلیس است. رستوران Chemo Kargoرستوران Chemo Kargo یکی دیگر از رستوران‌های ارزان تفلیس برای مسافرانی است که بودجه محدودی برای مسافرت دارند. اگر دوست ندارید در رستوران غذا بخورید می‌توانید غذای خود را از قبل به شکل آنلاین سفارش دهید و از رستوران تحویل بگیرید.

بهترین تفریحاتی که می‌توانید در پاییز گرجستان تجربه کنید

3+
کجاروکجارو3 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
برای هر بودجه‌ و سلیقه‌ای می‌توانید یک رستوران عالی در تفلیس پیدا کنید. بنابراین اگر برای سفر به تفلیس بودجه محدودی دارید لازم نیست خودتان را از رستوران رفتن که یکی از لذت‌های سفر است، محروم کنید. رستوران Chemo Kargoرستوران Chemo Kargo یکی دیگر از رستوران‌های ارزان تفلیس برای مسافرانی است که بودجه محدودی برای مسافرت دارند. منوی رستوران بسیار متنوع است و انواع غذاهای گرجستانی و اروپایی در آن پیدا می‌شود. منوی رستوران بسیار متنوع است.

۱۴ رستوران ارزان تفلیس را بشناسید

6+
کجاروکجارو3 هفته قبل
برنابرنا3 هفته قبل
برای اینکه بدانید چگونه می‌توان سفری آسان با قیمتی مناسب به کیش و مشهد و گرجستان داشت، مطلب زیر را بخوانید. ساحل مرجانی کیش یکی از زیباترین سواحل کیش می‌باشد که مسافرین تور کیش حتما در طول سفرشان به کیش حداقل یک‌بار از آن دیدن می‌کنند. اگر به دنبال یک مقصد ارزان و جذاب در حوزه دریای مدیترانه هستید تور گرجستان را از دست ندهید! از نظر قیمت تور گرجستان، باید این تور را در رده تورهای ارزان‎قیمت برای ایرانیان قرار داد. با این وجود کسانی که به دنبال تور گرجستان ارزان هستند؛ می‎توانند از گزینه تور گرجستان لحظه آخری استفاده کنند.
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
در این کشور فستیوال‌های مختلفی برای آشنایی با این فرهنگ بومی برگزار می‌شود؛ فستیوال‌ها و جشنواره‌هایی که مخصوص گرجستان هستند. غیر از مراسم مذهبی که در کلیسا برگزار می‌شود، رویدادهای جذابی هم در شهر برگزار می‌شود. جشنواره Tushetobaاین جشنواره در منطقه Tusheti برگزار می‌شود و جشنواره‌ای برای بزرگداشت میراث فرهنگی است. موسیقی‌دانان متخصص در موسیقی محلی و سنتی، هنرمندان معاصر گرجستانی و گروه‌های رقص محلی در این جشنواره شرکت دارند. برخلاف بسیاری از فستیوال‌های دیگر گرجستان، این جشنواره در تابستان برگزار می‌شود و یک هفته طول می‌کشد.
کجاروکجارو3 هفته قبل
بد نیست قبل از سفر با تفریحات جذابی که می‌توانید در گرجستان تجربه کنید، آشنا شوید. اگر دوست دارید سفر به گرجستان را تجربه کنید، با کمک کجارو، بهترین و ارزان‌ترین تور گرجستان را جست و جو و خریداری کنید. شرکت در مراسم سوپرا یا سفرهسوپرا یا سفره نوعی مراسم محلی و سنتی در گرجستان است که در فهرست میراث فرهنگی ناملموس گرجستان به ثبت رسیده است. ولی بهترین فرصت برای خوردن غذاهای محلی تفلیس و گرجستان شرکت در جشن‌ها و مراسم سوپرا است. به خصوص رقص‌های سنتی گرجستان که در عین زیبایی نشانی از آمادگی بدن فرد است.
تکراتوتکراتو3 هفته قبل
اگر قصد سفر به کشور ارمنستان را دارید باید بدانید که بهتر است در این کشور از دلار استفاده نکنید و ارز خود را تبدیل به پول رایج این کشور به نام درام نمایید. در همه جای دنیا دلار به عنوان ارز بین المللی شناخته و استفاده می‌شود و کاربرد بسیاری دارد اما در کشور ارمنستان به خصوص در بازارهای آن، مردم پول رایج خود را بیشتر قبول دارند و به ندرت پیش می‌آید که دلار را پس نزنند. برای کسب اطلاع از هزینه‌های سفر و قیمت‌های تورهای گردشگری و همچنین تورهای ارزان ارمنستان میتوانید به وبسایت لحظه آخر مراجعه فرمایید. امروزه ۱ دلار آمریکا برابر با حدود ۴۷۸ درام است ولی با نوسانات ارز درام نیز تغییر می‌کند و ثابت نیست. جالب است بدانید تنها برای سفر به ارمنستان، ارز رایج دنیا جایز نیست اما برای استفاده از تور گرجستان یا تور باکو استاده از دلار بلا مانع است.
زومیتزومیت4 هفته قبل
بهترین تور گردشگری برای سفر به گرجستان انتخاب تور‌های ترکیبی آژانس آویسا است. برای رزرو تور گرجستان تابستان ۹۸ با آژانس آویسا تماس بگیرید. خوشگذرانی در سواحل جزایر پرنس با تور استانبولسفر با تور استانبول تابستان ۹۸ مخصوص قایق سواری در بسفور است. همه تور‌هایی که در آژانس آویسا برنامه‌ریزی می‌شوند با ترانسفر فرودگاهی رایگان هستند تا سفری راحت و آسوده را تجربه کنید. بار سفر ببندید و برای سفر با تور استانبول با آژانس آویسا تماس بگیرید.

بهترین هتل‌های ارزان تفلیس؛ شهر درخشان گرجستان

52+
کجاروکجارو4 هفته قبل
کجاروکجارو4 هفته قبل
از جشنواره‌‌های سنتی و خاص گرجستان بیشتر بدانید. غیر از مراسم مذهبی که در کلیسا برگزار می‌شود، رویدادهای جذابی هم در شهر برگزار می‌شود. جشنواره Tushetobaاین جشنواره در منطقه Tusheti برگزار می‌شود و جشنواره‌ای برای بزرگداشت میراث فرهنگی است. فستیوال سنتی پنیر Tushetianمنطقه Tusheti علاوه بر برج‌های قرون وسطایی و چشم‌اندازهای زیبایی طبیعی به داشتن پنیرهای باکیفیت بز شهرت دارد. جشنواره Alaverdobaاین جشنواره مذهبی و سنتی در Kakheti برگزار می‌شود و البته با جشن برداشت محصول هم ارتباط دارد.

برترین رستوران‌های تفلیس برای صرف صبحانه و میان وعده کدامند؟

4+
کجاروکجارو4 هفته قبل
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، در سال‌های اخیر سفر به گرجستان از سوی ایرانیان افزایش پیدا کرده است و هرسال گردشگران زیادی یا به‌صورت فردی یا از طریق تورهای گرجستان به این کشور سفر می‌کنند. در کل هر مدرکی که ثابت کند شما به‌قصد تفریح به گرجستان سفرکرده‌اید لازم است و کسانی که از طریق آژانس‌ها تور گرجستان را خریداری می‌کنند با این مشکل مواجه نخواهند بود. کلیسای جامع مادر مقدس باتومیباشکوه‌ترین و معروف‌ترین کلیسای باتومی، کلیسای جامع مادر مقدس است. بهتراست برای سفر به گرجستان و رزرو تور لحظه آخری گرجستان به آژانسی معتبر مراجعه کنید تا هم کیفیت سفر خوبی داشته باشید و هم بدون مشکل وارد خاک گرجستان شوید. کی‌سفر علاوه بر تور لحظه آخری گرجستان، تور ترکیه، ارمنستان، آذربایجان و مسقط و … را با قیمت مناسب در اختیار خریداران تور قرار می‌دهد تا با هزینه کم‌تر سفر کنند.
الفالف1 ماه قبل
برای خوش‌گذرانی در ساحل دریای سیاه تور گرجستان تابستان ۹۸ را رزرو کنید و به این کشور زیبا سفر کنید. خوشگذرانی تابستانه در سواحل اروپا با تور استانبولدر تور استانبول تابستان ۹۸ سوار یکی از کروزهای بسفور شوید. استانبول این روزها پر از گردشگرانی است که از اروپا و روسیه به استانبول سفر کرده‌اند. چمدان ببندید و برای تفریح و خرید کردن به استانبول سفر کنید. با کارشناسان آژانس آویسا برای رزرو تور استانبول تماس بگیرید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
قلعه قدیمی نارینکولا از جاذبه­های دیدنی دیگر تفلیس می­باشد که در برابر شهر تفلیس و رودخانه کورا ساخته شده است. این مجموعه برخلاف چند مکان قبلی در شهر تفلیس در سال‌های ابتدایی قرن بیستم بنا شده و شامل ۵ رستوران است. افرادی که به شهر تفلیس سفر می­کنند نمی­توانند از خیابان مشهور روستاولی دیدن نکنند. باغ ملی در شهر تفلیس دربرگیرنده گونه­های متنوع گیاهی و جانوری است و قدمتی بالغ‌بر سیصد سال دارد. حال که با جاذبه­های توریستی شهر تفلیس آشنا شدید می­توانید با مراجعه به سایت کی سفر نسبت به خرید بلیط تور ارزان تفلیس اقدام نمایید.

غذاهای ناب تفلیس که در سفر به گرجستان حتما باید امتحان کنید

4+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
زومیتزومیت1 ماه قبل
بازدیدکنندگان در موزه‌ی استالین (Stalin Museum) واقع در شهر گوری گرجستان، با حقایق جالبی درباره‌ی استالین آشنا می‌شوند. راهنمای تور موزه می‌گوید: یک شرکت پوشاک در مسکو، ‌ این کت را به استالین تقدیم کرد، اما استالین آن را نپوشید، چراکه با سلیقه‌ی او جور در نمی‌آمد. گرجستان، ‌کشور کوچکی بین روسیه و ترکیه است که غذاهای معروف و مناظر فوق‌العاده دیدنی دارد، هرچند جاذبه‌ی شناخته‌شده‌ی گردشگری چندانی ندارد. راهنمای تور موزه می‌گوید: باوجود اشتباهات بسیار زیادی که در زمان اشتراکی‌سازی اجباری شوروی اتفاق افتاد، مزارع جمعی شکل گرفت. بااینکه گرجستان، اقدامات گردشگری مبتنی بر استالین را کنار گذاشته است، ‌ اما استالین همچنان جاذبه‌ی زیادی به‌خصوص در میان چینی‌ها و روس‌ها دارد.

به انتهای لیست رسیدید