توپچی‌ها

توپچی‌ها

طرفداریطرفداری10 دقیقه قبل
طرفداری - تونی آدامز، مدافع اسطوره‌ای توپچی‌ها به انتقاد از فعالیت موقت پر مرته ساکر به عنوان دستیار فردی لیونبرگ در آرسنال، پرداخت. این تصمیم اما، به مذاق آدمز خوش نیامده است و اسطوره توپچی‌ها معتقد است مرته ساکر باید به پست قبلی خود بازگردد و به فکر ساختن آینده باشگاه باشد. او عنوان کرد: پر مرته ساکر هدایت آکادمی آرسنال را برعهده دارد و باشگاه او این نقش را از او گرفته است. او باید به یافتن بازیکنان برای آینده باشگاه باشد. پر مرته ساکر، تو باید آینده باشگاه آرسنال را بسازی.

ویدیو؛ نگاهی به لحظات برتر برند لنو با پیراهن آرسنال

طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- اکانت رسمی باشگاه آرسنال، ویدیویی از لحظات برتر برند لنو با پیراهن این تیم را منتشر کرد. این سنگربان آلمانی به تازگی از مرز ۵۰ بازی برای توپچی‌ها عبور کرده و در این تعداد بازی موفق به ثبت ۱۱ کلین شیت شده است.
طرفداریطرفداری4 ساعت قبل
طرفداری- در جریان شکست آرسنال مقابل برایتون، الکساندر لاکازت برای صدمین بار برای توپچی‌ها به میدان رفت. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه آرسنال، الکساندر لاکازت به رکورد ۱۰۰ بازی برای آرسنال رسید. او در این مدت موفق به ثمر رساندن ۴۱ گل و ثبت ۱۹ پاس گل برای توپچی‌ها شده است.
طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
طرفداری- با رفتن اونای امری و آمدن فردی لیونبرگ به طور موقت نیز شرایط آرسنال تغییری نکرده است و توپچی‌ها در خانه مغلوب برایتون شدند. به گزارش Reuters، هکتور بیرین بعد از شکست مقابل برایتون گفت: احساس می‌کنم که هر کاری می‌کنیم درست از آب در نمی‌آید. پذیریش این شرایط سخت است. باید ادامه دهیم و مطمئنم که نتایج از راه می‌رسند. بیرین در ادامه افزود:
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
سرمربی موقت توپچی‌های لندن بعد از شکست خانگی برابر برایتون گفت که بازیکنان تیمش اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند. آرسنال در آخرین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات از برایتون پذیرایی کرد. بازیکنان آرسنال اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند و وظیفه من این است که اعتماد به نفس را به آنها برگردانم. بازیکن سابق توپچی‌ها ادامه داد: بدون شک این شکست خانگی ناامید کننده است اما باید ادامه داد. سرمربی آرسنال درباره این رفتار اوبامیانگ گفت: اوبامیانگ به دستشویی نیاز داشت و به همین خاطر خیلی زود به رختکن رفت و بعد از دو دقیقه بازگشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
با این شکست آرسنال بدترین شروع فصل خود از سال ۱۹۷۷ تا کنون را ثبت کرد. یعنی توپچی‌ها ۴۲ سال بود که هیچوقت فصل را اینقدر بد آغاز نکرده بودند. توپچی‌ها در ۴۲ سال اخیر هیچ‌گاه این تعداد بازی بدون پیروزی نداشتند. آرسنال در سال ۱۹۷۷ در برهه‌ای در ۱۰ بازی هیچ بردی بدست نیاورده بود ولی بعد از آن به مدت ۴۲ سال هیچگاه تا این حد بد عمل نکرده بود. این باشگاه لندنی با شکست دیشب حالا در رتبه دهم جدول لیگ برتر قرار گرفته و با رسیدن به جمع چهار تیم اول جدول ده امتیاز فاصله دارد.
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
طرفداری- آرسنال در خانه مغلوب برایتون شد تا فردی لیونبرگ با یک تساوی و یک شکست، شروع بدی به عنوان سرمربی توپچی‌ها داشته باشد. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه آرسنال، فردی لیونبرگ در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: به نظر می‌رسد بازیکنان آرسنال اعتماد به نفس شان را از دست داده‌اند. بازیکنان باید از این وضعیت خارج شوند و پیروزی کسب کنند تا اعتماد به نفس شان را برگردانند. او درباره شغل سرمربی‌گری آرسنال گفت: هیچوقت وقتی سرمربی تان را اخراج می‌کنید و اعتماد به نفس تان از دست رفته است، آسان نیست. لیونبرگ درباره وضعیت آرسنال در جدول گفت: نتیجه روی رتبه مان تاثیر نمی‌گذارد اما خوشبختانه می‌توانیم شرایط را سریعا تغییر دهیم.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
سرمربی موقت توپچی‌های لندن بعد از شکست خانگی برابر برایتون گفت که بازیکنان تیمش اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند. فردریک لیونبرگ سرمربی موقت و جدید آرسنال بعد از بازی گفت: سخت است توضیح داد که چرا شرایط تیم در نیمه نخست تا این اندازه بد بود. بازیکنان آرسنال اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند و وظیفه من این است که اعتماد به نفس را به آنها برگردانم. بازیکن سابق توپچی‌ها ادامه داد: بدون شک این شکست خانگی ناامید کننده است اما باید ادامه داد. سرمربی آرسنال درباره این رفتار اوبامیانگ گفت: اوبامیانگ به دستشویی نیاز داشت و به همین خاطر خیلی زود به رختکن رفت و بعد از دو دقیقه بازگشت.
نودنود7 ساعت قبل
آرسنال در خانه مقابل برایتون طعم تلخ شکست را چشید. به گزارش وبسایت نود، آرسنال در خانه مقابل برایتون با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. با وجود این، آرسنال در نیمه دوم بازی را بهتر آغاز کرد. آرسنال هم با این شکست حالا ۹ بازی است که رنگ پیروزی را نچشیده است. آلن سنت ماکسیمین و جونجو شلوی گلزنان تیم بروس در این بازی خارج از خانه بودند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با شکست ناباورانه ۲ بر یک تیم فوتبال آرسنال در خانه‌اش مقابل برایتون به پایان رسید. در این بازی ورزشگاه «امارات» که طبق معمول این فصل نام علیرضا جهانبخش، بازیکن کشورمان حتی در لیست ذخیره‌های برایتون هم نبود، میهمان توسط وبستر در دقیقه ۳۶ پیش افتاد. پس از اینکه لاکازت در دقیقه ۵۰ گل تساوی آرسنال را به ثمر رساند، موپی در دقیقه ۸۰ گل برتری برایتون را به ثمر رساند تا آرسنال با قبول یک شکست دیگر بیش از پیش بحران را تجربه کند. تیم لندنی با این باخت ۱۹ امتیازی و در رده دهم جدول ماند، اما برایتون ۱۸ امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد. منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
خبرگزاری ایسنا: سرمربی موقت توپچی‌های لندن بعد از شکست خانگی برابر برایتون گفت که بازیکنان تیمش اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند. آرسنال در آخرین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات از برایتون پذیرایی کرد. بازیکنان آرسنال اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند و وظیفه من این است که اعتماد به نفس را به آنها برگردانم. بازیکن سابق توپچی‌ها ادامه داد: بدون شک این شکست خانگی ناامید کننده است اما باید ادامه داد. سرمربی آرسنال درباره این رفتار اوبامیانگ گفت: اوبامیانگ به دستشویی نیاز داشت و به همین خاطر خیلی زود به رختکن رفت و بعد از دو دقیقه بازگشت.
فوتبالیفوتبالی11 ساعت قبل
به گزارش فوتبالی، در پایان این بازی، مربی موقت آرسنال به این نکته اشاره کرد که تیمش دچار بحران اعتماد به نفس شده و این برای هر مربی‌ای نگران‌کننده است. لیونبرگ که بعد از برکناری اونای امری به صورت موقت جانشین او شد در آنالیز شرایط توپچی‌ها گفت: «اوضاع واقعا سخت بود. ما در نیمه اول هیچ عملکرد مثبتی از خود نشان ندادیم، نه تلاش کردیم و نه می‌خواستیم بازی کنیم. به همین خاطر بین دو نیمه من با بازیکنانم صحبت کردم و در نتیجه در نیمه دوم بهتر کار کردیم ولی روی ضدحملات ضعیف بودیم و در نهایت بازنده این بازی شدیم.» سرمربی موقت آرسنال ادامه داد: «ما در این بازی اعتماد به نفس نداشتیم. من باید روی این موضوع کار کنم و اعتماد به نفس را به بچه‌ها برگردانم.

فوتبال موبایلی-زنده و بی‌فیلتر؛ از کجا چه خبر؟

4+
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
په‌په همچنین از اخراج اونای امری سرمربی سابق توپچی‌ها ابراز ناراحتی کرده و آن را دردناک توصیف کرد. په‌په در تابستانی که گذشت با قراردادی ۸۰ میلیون پوندی از لیل فرانسه راهی آرسنال شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. او در ۱۷ بازی تنها ۳ گل برای آرسنال زده که هیچیک از آنها در جریان عادی بازی به ثمر نرسیده. په‌په در این باره گفت: " اخراج امری دردناک بود چون او مربی‌ای بود که شانس پیوستن به آرسنال را به من داد. من قبول دارم که شروع من در آرسنال موفق نبوده.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
شکست خانگی ۲-۱ آرسنال مقابل برایتون باعث شد توپچی‌ها بدترین شروع خود در ۴۲ سال اخیر را رقم بزنند. با این شکست آرسنال بدترین شروع فصل خود از سال ۱۹۷۷ تا کنون را ثبت کرد. یعنی توپچی‌ها ۴۲ سال بود که هیچوقت فصل را اینقدر بد آغاز نکرده بودند. توپچی‌ها در ۴۲ سال اخیر هیچ‌گاه این تعداد بازی بدون پیروزی نداشتند. آرسنال در سال ۱۹۷۷ در برهه‌ای در ۱۰ بازی هیچ بردی بدست نیاورده بود ولی بعد از آن به مدت ۴۲ سال هیچگاه تا این حد بد عمل نکرده بود.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
فردی لیونگ‌برگ، مربی موقت آرسنال بعد از باخت ۲-۱ این تیم مقابل برایتون گفت آرسنال دچار بحران اعتماد به نفس شده و این برای هر مربی‌ای نگران‌کننده است. به گزارش «ورزش سه»، بعد از شکست ۲-۱ آرسنال مقابل برایتون که دیشب در ورزشگاه خانگی توپچی‌ها، امیریتس، اتفاق افتاد فردی لیونگ‌برگ مربی موقت آرسنال تایید کرد که تیمش دچار بحران اعتماد به نفس شده و گفت این وضعیت برای هر مربی‌ای نگران‌کننده است. ما در این بازی اعتماد به نفس نداشتیم. من باید روی این کار کنم و اعتماد به نفس را به بچه‌ها برگردانم. کمبود اعتماد به نفس برای هر مربی‌ای نگران کننده است".
ایلناایلنا17 ساعت قبل
برایتون در بازی خارج از خانه مقابل آرسنال به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کرد. به گزارش ایلنا، در بازی‌های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس تیم آرسنال امشب میزبان برایتون بود و با نتیجه دو بر یک برابر حریفش شکست خورد. این نتیجه در حالی رقم خورد که آرسنال در ۵ مسابقه قبلی به سه تساوی و دو شکست دست پیدا کرده بود. آرسنال در این بازی توسط الکساندر لاکازت در دقیقه ۵۱ به گل رسید و برایتون با دو گل وبستر (۳۶) و مایوپای (۸۰) توپچی‌ها را شکست داد. آرسنال با این شکست کماکان ۱۹ امتیازی است و رتبه دهم جدول رده بندی را در دست دارد؛ برایتون با کسب این سه امتیاز به رتبه هجدهم صعود کرد و ۱۸ امتیازی شد.
طرفداریطرفداری17 ساعت قبل
طرفداری- تیم‌های آرسنال و برایتون در چارچوب هفته پانزدهم لیگ انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند. شرح گل هاآدام وبستر - ۳۶ (برایتون): روی ارسال کرنر، کانولی نتوانست ضربه بزند و توپ مقابل وبستر قرار گرفت و او بدون هیچ درنگی دروازه میزبان را گشود. الکساندر لاکازت - ۵۰ (آرسنال): ارسال کرنر مسوت اوزیل با ضربه سر لاکازت همراه شد که توپ را به گوشه دروازه مت رایان هدایت کرد. نیل موپی - ۸۰ (برایتون): ارسال آرون موی در محوطه جریمه آرسنال به موپی رسید و او با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه لنو فرستاد. لازم به ذکر است که گل داوید لوئیز در نیمه دوم به دلیل آفساید توسط VAR مردود اعلام شد.
فوتبالیفوتبالی19 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- تیم آرسنال در دیداری خانگی از سری رقابتهای لیگ برتر با نتیجه ۱-۲ مغلوب برایتون شد. به گزارش فوتبالی، آرسنالی‌ها در حالی مغلوب تیم میهمان شدند که دیگر اونای امری را روی نیمکت مربیگری تیمشان نمی‌بینند و توپچی‌ها حتی با سرمربی جدیدشان، آقای لیونبرگ که به صورت موقت هدایت تیم را در دست گرفته نیز نتوانستند به موفقیت برسند. شاگردان فردریک لیونبرگ دیدار خانگی برابر برایتون را با نتیجه ۲-۱ واگذار کردند تا نتوانند به روند ضعیف‌شان پایان دهند. در آخرین مسابقه هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال از ساعت ۲۳:۴۵ شنبه شب در استادیوم امارات میزبان برایتونی بود که علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی خود را همانند دیدار اخیرش در فهرست بازی نداشت. توپچی‌ها با قبول چهارمین باخت این فصل ۱۹ امتیازی ماندند و در جایگاه دهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفتند و یاران جهانبخش نیز با ۱۸ امتیاز به رتبه سیزدهم جدول صعود کردند.
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در آخرین مسابقه هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال از ساعت ۲۳:۴۵ شنبه شب در استادیوم امارات میزبان برایتونی بود که علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی خود را همانند دیدار اخیرش در فهرست بازی نداشت. برایتون در دقیقه ۳۶ صاحب یک ضربه کرنر در سمت راست زمین شد که توپ ارسالی به محوطه جریمه آرسنال، در شلوغی محوطه جریمه به آدام وبستر رسید تا او با شوت محکم و زمینی دروازه توپچی‌ها را باز کند. پنج دقیقه پس از شروع نیمه دوم آرسنال کار را به تساوی کشید؛ این بار ارسال مسوت اوزیل از روی کرنر جناح راست را الکساندر لاکازت با ضربه سر زیبایی از مقابل تیرک اول به کنج دروازه برایتون فرستاد تا امیدهای این تیم برای کسب پیروزی خانگی بیشتر شود. در دقیقه ۸۰ برایتون یک موقعیت جدی از جناح چپ زمین به وجود آورد که ارسال دقیق آرون موی را نیل موپی با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا کار آرسنال برای بازگشت به بازی سخت‌تر از قبل شود. توپچی‌ها با قبول چهارمین باخت این فصل ۱۹ امتیازی ماندند و در جایگاه دهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفتند و یاران جهانبخش نیز با ۱۸ امتیاز به رتبه سیزدهم جدول صعود کردند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، نشریه اسپانیایی «مارکا» به نقل از روزنامه «میرر» چاپ انگلیس اعلام کرد، دیه‌گو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید یکی از گزینه‌های مورد نظر مسئولان باشگاه آرسنال برای جانشینی سرمربی اخراجی این تیم یعنی اونای امری است. گمانه‌زنی رسانه‌ها برای جانشینی این سرمربی اسپانیایی یکی از اخبار شایع این روز‌ها است، اما آخرین نامی که به عنوان گزینه توپچی‌ها مورد توجه قرار گرفته دیه‌گو سیمئونه است که با آغاز فصل جدید لالیگا نتایج درخور توجهی با این تیم کسب نکرده و مشکلاتی که او با هیئت مدیره این باشگاه اسپانیایی دارد، سیمئونه را به پست سرمربیگری توپچی‌ها نزدیک‌تر می‌کند. سیمئونه از سال ۲۰۱۱ هدایت اتلتیکو را بر عهده دارد و بیشتر افتخاراتش در دوران مربیگری را با این تیم تجربه کرده است. او در اتلتیکومادرید تقریبا به تمامی عناوین قهرمانی ممکن رسیده و در مجموع هفت جام کسب کرده است که شامل یک قهرمانی در لالیگا می‌شود. اتلتیکو با هدایت این سرمربی ۴۹ ساله دو بار نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده که هر دو بار مغلوب تیم همشهری خود یعنی رئال مادرید شده است.
ورزش۳ورزش۳21 ساعت قبل
درحالیکه آرسنال از دقایقی پیش به مصاف برایتون رفته، نام شکودران مصطفی در حالی از سوی فردی لیونگ‌برگ سرمربی موقت توپچی‌ها از فهرست این تیم خط خورده که او مصدوم نیست. مصطفی در جریان دیدار قبلی آرسنال که به تساوی ۲-۲ با نوریچ انجامید ۹۰ دقیقه در زمین بازی کرد و به همین علت خط خوردن نام او از فهرست تیم توسط لیونگ‌برگ در انگلیس خبرساز شده است. دیگر بازیکن آرسنال که در این بازی در میدان حضور ندارد ماتئو گوندوزی است که در این بازی توسط لیونگ‌برگ نیمکت‌نشین شده و بازی را در امیریتس از روی نیمکت‌ها تماشا می‌کند. این دو مهمترین تغییراتی هستند که لیونگ‌برگ نسبت به بازی مقابل نوریچ در تیمش بوجود آورده. به جای مصطفی که در بازی مقابل نوریچ فیکس بود هم لیونگ برگ سوکراتیس را به میدان فرستاده تا در کنار داوید لوئیز در خط دفاعی بازی کند.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
خبرگزاری میزان: نشریه اسپانیایی «مارکا» به نقل از روزنامه «میرر» چاپ انگلیس اعلام کرد، دیه‌گو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید یکی از گزینه‌های مورد نظر مسئولان باشگاه آرسنال برای جانشینی سرمربی اخراجی این تیم یعنی اونای امری است. گمانه‌زنی رسانه‌ها برای جانشینی این سرمربی اسپانیایی یکی از اخبار شایع این روز‌ها است، اما آخرین نامی که به عنوان گزینه توپچی‌ها مورد توجه قرار گرفته دیه‌گو سیمئونه است که با آغاز فصل جدید لالیگا نتایج درخور توجهی با این تیم کسب نکرده و مشکلاتی که او با هیئت مدیره این باشگاه اسپانیایی دارد، سیمئونه را به پست سرمربیگری توپچی‌ها نزدیک‌تر می‌کند. سیمئونه از سال ۲۰۱۱ هدایت اتلتیکو را بر عهده دارد و بیشتر افتخاراتش در دوران مربیگری را با این تیم تجربه کرده است. او در اتلتیکومادرید تقریبا به تمامی عناوین قهرمانی ممکن رسیده و در مجموع هفت جام کسب کرده است که شامل یک قهرمانی در لالیگا می‌شود. اتلتیکو با هدایت این سرمربی ۴۹ ساله دو بار نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده که هر دو بار مغلوب تیم همشهری خود یعنی رئال مادرید شده است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیری آنری سرمربی مونترال ایمپکت کانادا و اسطوره باشگاه آرسنال معتقد است وضعیت این تیم بدون حضور اوبامیانگ بسیار بدتر می‌شد. پس از جدایی اونای امری، فردی لیونبرگ سرمربی موقت آرسنال است. تساوی آرسنال برابر نوریچ اولین تجربه لیونبرگ در حضور روی نیمکت مربیگری توپچی‌ها بود. به گزارش گل، آرسنال مدت هاست روندی نزولی را پیش گرفته و به دنبال یک شروع دوباره است. وی در ادامه افزود: چیزی که من دیدم این بود که بدون گل‌های اوبامیانگ مشخص نبود آرسنال حالا در کجای جدول رده بندی لیگ برتر حضور داشت.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، معتقد است که باید در ادامه فصل به فردریک لیونبرگ فرصت داده شود. حدود یک هفته پیش بود که اونای امری از هدایت آرسنال برکنار شد و فردریک لیونبرگ به شکل موقت به عنوان جانشین این سرمربی اسپانیایی برگزیده شد. توپچی‌ها فردا در ورزشگاه امارات میزبان برایتون خواهند بود؛ دیداری که می‌تواند رقم زننده اولین پیروزی لیونبرگ با آرسنال باشد. آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، در مصاحبه‌ای از فردریک لیونبرگ حمایت کرده است. باید اجازه دهیم که او ایده هایش در زمین پیاده کند و همچنین تمام قد از او حمایت کنیم. "
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، معتقد است که باید در ادامه فصل به فردریک لیونبرگ فرصت داده شود. به گزارش «ورزش سه»، حدود یک هفته پیش بود که اونای امری از هدایت آرسنال برکنار شد و فردریک لیونبرگ به شکل موقت به عنوان جانشین این سرمربی اسپانیایی برگزیده شد. توپچی‌ها فردا در ورزشگاه امارات میزبان برایتون خواهند بود؛ دیداری که می‌تواند رقم زننده اولین پیروزی لیونبرگ با آرسنال باشد. آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، در مصاحبه‌ای از فردریک لیونبرگ حمایت کرده است. باید اجازه دهیم که او ایده هایش در زمین پیاده کند و همچنین تمام قد از او حمایت کنیم. "
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
امری تنها دو روز پیش از بازی آرسنال مقابل نوریچ در کارورود اخراج و فردی لیونبرگ به عنوان سرمربی موقت جانشین او شد. طبق گزارش نشریه میرر، آرسنال فهرستی ۱۲ نفره از کاندیداهای جانشینی امری تهیه کرده است که شامل برندان راجرز، مائوریسیو پوچتینو، میکل آرتتا، آلگری و حتی نونو، مربی ولوز می‌شود. برندان راجرز چه گفته است؟ برندان راجرز، سرمربی اهل ایرلند شمالی لسترسیتی یکی از گزینه‌های اصلی هدایت آرسنال است. پس وقتی از لستر راضی هستم چرا از این تیم بروم؟» آیا راجرز لسترسیتی را ترک می‌کند؟ راجرز در مدت کوتاهی پس از ورودش به لسترسیتی در این تیم جا افتاد و الان هم آن را به رده دوم جدول رسانده است. با این حال سرمربی موقت توپچی‌ها تأکید کرده که به چیزی جز بازی بعدی‌اش فکر نمی‌کند.
نودنود2 روز قبل
ونگر آماده است تا به شاگرد سابقش کمک کند. به گزارش وبسایت نود، ونگر ابراز خوشحالی کرده که به لیونبرگ کمک کند. فردی لیونبرگ که از بازیکنان با سابقه نسل طلایی ونگر در آرسنال بود، بعد از اخراج امری فعلا به طور موقت هدایت توپچی‌ها را به دست گرفته است. ونگر در آخرین مصاحبه‌اش ضمن حمایت از حضور لیونبرگ روی نیمکت آرسنال عنوان کرده آمادۀ کمک به شاگرد سابقش است: «من همیشه آماده کمک به تیم و بازیکنان سابقم هستم. اگر او کمک بخواهد یا به من نیاز داشته باشد، البته که در دسترس خواهم بود.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: نشستن روی نیمکت آرسنال در ورزشگاه امارات لحظه بسیار غرورانگیزی است. روزی که برای اولین بار در تیم ملی به میدان رفتم، اولین بازی‌ام برای آرسنال و اولین بازی‌ به عنوان مربی آرسنال مقابل نوریچ احتمالا غرورانگیزترین لحظات عمرم بوده است. در بازی با نوریچ کت و شلوار نپوشیده بودم چون همه چیز آنقدر سریع رخ داد که لباسم در خشک شویی ماند! او در ادامه افزود: به نظرم تنها راه عوض کردن جو حاکم بر ورزشگاه امارات، سبک بازی تیم و نمایش ماست. هواداران در بازی نوریچ فوق العاده بودند. حس کردم هرچه ما بهتر بازی کنیم، هوادار انرژی بیشتری می‌گیرد.
روزنوروزنو3 روز قبل
پس از بارسلونا و رئال‌مادرید، باشگاه اینترمیلان هم مشتری پیرامریک اوبامیانگ مهاجم آرسنال شده است. سایت «توتومرکاتووب» مدعی شد، باشگاه اینترمیلان هم تمایل دارد مهاجم آرسنال را برای سال آینده به ترکیب خودش اضافه کند. اینتر مهاجمان خوبی همچون روملو لوکامو و لائوتارو مارتینس را در اختیار دارد، اما کونته می‌خواهد برای قدرتمندتر کردن فاز تهاجمی تیمش یک مهاجم دیگر هم به خدمت بگیرد. از طرفی اوبامیانگ که ۱۰ گل در لیگ برتر انگلیس در فصل جاری زده، چندان از شرایط آرسنال راضی نیست و می‌خواهد جدا شود.

به انتهای لیست رسیدید