اخبار توییتر - آخرین و مهم ترین اخبار توییتر از خبرگزاری‌های ایران | خبری
توییتر

توییتر

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین33 دقیقه قبل
امیدواریم تحریم‌های داخلی شکسته شود زیرا فقط در این صورت است که استارت‌آپ‌ها راه می‌افتند و دولت الکترونیک ایجاد می‌شود. در غیر این صورت زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات به عنوان زیرساخت‌های بسیاری از صنایع متوقف خواهند شد. زرین بخش یکی دیگر از مشکلات این حوزه را مربوط به آزمایشگاه‌های تست تجهیزات فناوری اطلاعات عنوان کرد و افزود: تست برخی از تجهیزات واردشده در این آزمایشگاه‌های قدیمی امکان‌پذیر نیست درحالی که بخش خصوصی می‌تواند از عهده‌ی آن برآید. نوک پیکان انتقادات ما متوجه دو سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و وزارت صمت است. وی ادامه داد: قوانین ناکارآمد در سازمان تنظیم مقررات باعث ورود کالا از مبادی غیررسمی شده است و این این ورود غیرمتعارف هم قیمت تجهیزات را افزایش داده و هم امنیت و کیفیت را به خطر انداخته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز34 دقیقه قبل
توییت ظریف درباره بولتوناین روزنامه با اشاره به واکنش مملوء از خرسندی بولتون پس از اعلام توقیف کشتی «گریس ۱»، نوشته است که این واکنش «طوری بود که گویا او غافلگیر شده است. اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد حقیقت چیز دیگری است و تیم امنیت ملی بولتون مستقیما در شکل دادن به رخداد جبل طارق، نقش داشته‌اند. توقیف گریس ۱، مستقیما به توقیف یک تانکر بریتانیایی به نام «استنا ایمپرو» توسط سپاه پاسداران انقلاب ایران در تنگه هرمز منجر شد. هرچند ایران میان این دو موضوع ارتباط مستقیم ایجاد نکرده، اما این کشور قبلا گفته بود «راهزنی» بریتانیا در جبل طارق را پاسخ می‌دهد. ایالات متحده بریتانیا را هم در جریان قرار داده بود.» به نوشته گاردین، اقدام انگلیس در توقیف گریس ۱ نه تنها ایران، بلکه اسپانیا را نیز خشمگین کرده است.
خبر فوریخبر فوری38 دقیقه قبل
ستاره تیم پرسپولیس به خاطر برخورد شدیدی که با مهدی شریفی داشت، ۳-۴ هفته خانه نشین می‌شود. سرخپوشان پایتخت در حالی اردوی ترکیه را به پایان رساندند که در آخرین دقایق بازی درون تیمی، برخورد شریفی با سیامک نعمتی موجب شکسته شدن دماغ هافبک پرسپولیس شد. نعمتی در توییتر خود این خبر را با ناراحتی اعلام کرد و نوشت: «خیلی بد شد، چند روز بعد باید عمل کنم». او احتمالا این هفته عمل جراحی را انجام می‌دهد و ۳-۴ هفته پس از آن مهیای حضور در رقابت‌ها می‌شود. البته باتوجه به این که قرعه کشی لیگ انجام نشده، مشخص نیست که نعمتی چند هفته از لیگ نوزدهم را از دست خواهد داد.
قدس آنلاینقدس آنلاین53 دقیقه قبل
وزیر خارجه در پیامی توییتری با اشاره به ادامه تحرکات ضدایرانی مشاور امنیت ملی کاخ سفید، بر نقش او در زمینه توقیف ابرنفتکش گریس ۱ در جبل طارق تاکید کرد. قدس آنلاین: «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران بعد از انتشار گزارش‌هایی در رسانه‌های غربی درباره نقش‌آفرینی مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در اقدام غیرقانونی انگلیس در توقیف ابرنفتکش حامل نفت ایران در جبل طارق، پیامی توییتری در این باره منتشر کرد. وزیر خارجه ایران که برای دیدار با مقام‌های ونزوئلایی و شرکت در نشست کشورهای عضو جنبش غیر متعهد، در کاراکاس حضور دارد، امروز یکشنبه در پیام توییتری نوشت: «دچار اشتباه نشوید: جان بولتون بعد از ناکامی در کشاندن دونالد ترامپ به جنگ قرن (با ایران) و به دلیل ترس از فروپاشی تیم ب، در حال رو کردن پخش کردن سم خود به سمت بریتانیا است به این امید که این کشور را به یک باتلاق بکشاند. فقط احتیاط و آینده‌نگری می‌تواند چنین ترفندهایی را خنثی کند». روزنامه «گاردین» امروز شنبه پیش از توییت محمد جواد ظریف، طی گزارشی در مورد توقیف نفتکش حامل نفت ایران در نزدیکی منطقه «جبل طارق»، از نقش «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید در این اقدام پرده برداشته بود.

موج جدید تعلیق حساب‌های توئیتری و ضرورت تاسیس NSA بومی

4+
جام نیوزجام نیوز56 دقیقه قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴57 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجر عضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. رسانه‌های مختلف نیز درباره‌ خبر مرگ مسعود رجوی نوشتند: «عکسی در توییتر درباره منافقین منتشر شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. به راستی که مسعود رجوی کثیف‌ترین و خائن‌ترین ایرانی است.»، هوی: «مسعود رجوی به درک نائل گردید. به همین دلیل تلاش کرده‌اند با مخفی نگه داشتن مرگ مسعود رجوی گروهک منافقین را سر پا نگه دارند.
موجموج1 ساعت قبل
رئیس جمهور روسیه در پیامی به بشار اسد گفت: ما اطمینان داریم که تروریسم در سوریه را نابود خواهیم کرد. ما همچنان از سوریه برای حفظ حاکمیت و تضمین امنیتش و بازسازی این کشور حمایت خواهیم کرد.

جنجال بر سر جانسون در خیابان‌های لندن

6+
ایمناایمنا1 ساعت قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز او در پیج توییتر خود نوشت: دچار اشتباه نشوید. بولتون که در فریب ترامپ و سوق دادن او به جنگ قرن شکست خورده است و از آن بیم دارد که تیم «ب» او فروبپاشد, اکنون زهر خود را متوجه انگلیس کرده است, به امید آنکه این کشور را به یک باتلاق بکشاند. فقط دوراندیشی و تدبیر می‌تواند چنین دسیسه هایی را ناکام بگذارد.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
ظریف در توییتر نوشت: دچار اشتباه نشویدبولتون که در فریفتن ترامپ و سوق دادن او به جنگ قرن شکست خورده است و از آن بیم دارد که تیم «ب» او فروبپاشد، اکنون زهر خود را متوجه انگلیس کرده است، به امید آنکه این کشور را به یک باتلاق بکشاند. فقط دوراندیشی و تدبیر می‌تواند چنین دسیسه‌هایی را ناکام بگذارد.
انتخابانتخاب1 ساعت قبل
ظریف در توییتر خود نوشت: دچار اشتباه نشوید. بولتون که در فریب ترامپ و سوق دادن او به جنگ قرن شکست خورده است و از آن بیم دارد که تیم «ب» او فروبپاشد, اکنون زهر خود را متوجه انگلیس کرده است, به امید آنکه این کشور را به یک باتلاق بکشاند. فقط دوراندیشی و تدبیر می‌تواند چنین دسیسه هایی را ناکام بگذارد.
فردا نیوزفردا نیوز1 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران بعد از انتشار گزارش‌هایی در رسانه‌های غربی درباره نقش‌آفرینی مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در اقدام غیرقانونی انگلیس در توقیف ابرنفتکش حامل نفت ایران در جبل طارق، پیامی توییتری در این باره منتشر کرد. اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد حقیقت چیز دیگری است و تیم امنیت ملی بولتون مستقیما در شکل دادن به رخداد جبل طارق، نقش داشته‌اند. توقیف گریس ۱، مستقیما به توقیف یک تانکر بریتانیایی به نام «استنا ایمپرو» توسط سپاه پاسداران انقلاب ایران در تنگه هرمز منجر شد. هرچند ایران میان این دو موضوع ارتباط مستقیم ایجاد نکرده، اما این کشور قبلا گفته بود «راهزنی» بریتانیا در جبل طارق را پاسخ می‌دهد. ایالات متحده بریتانیا را هم در جریان قرار داده بود.» به نوشته گاردین، اقدام انگلیس در توقیف گریس ۱ نه تنها ایران، بلکه اسپانیا را نیز خشمگین کرده است.
فارسفارس1 ساعت قبل
ظریف: بولتون، ناامید از جنگ با ایران، تلاش کرد انگلیس را به باتلاق بکشدبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران بعد از انتشار گزارش‌هایی در رسانه‌های غربی درباره نقش‌آفرینی مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در اقدام غیرقانونی انگلیس در توقیف ابرنفتکش حامل نفت ایران در جبل طارق، پیامی توییتری در این باره منتشر کرد. اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد حقیقت چیز دیگری است و تیم امنیت ملی بولتون مستقیما در شکل دادن به رخداد جبل طارق، نقش داشته‌اند. توقیف گریس ۱، مستقیما به توقیف یک تانکر بریتانیایی به نام «استنا ایمپرو» توسط سپاه پاسداران انقلاب ایران در تنگه هرمز منجر شد. هرچند ایران میان این دو موضوع ارتباط مستقیم ایجاد نکرده، اما این کشور قبلا گفته بود «راهزنی» بریتانیا در جبل طارق را پاسخ می‌دهد. ایالات متحده بریتانیا را هم در جریان قرار داده بود.» به نوشته گاردین، اقدام انگلیس در توقیف گریس ۱ نه تنها ایران، بلکه اسپانیا را نیز خشمگین کرده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه خود در توییتر نوشت: جنگ‌های عصر جدید پیچیده هستند و مسائل افغانستان، عراق و سوریه گواهی بر این امر هستند. در مقام مقایسه، ائتلاف عربی مجموعه‌ای از اهداف استراتژیک خود و در رأس آن، ممانعت از تلاش‌ها برای تغییر توازن‌های استراتژیک در منطقه، بازگرداندن دولت (مستعفی یمن) و آزادسازی اراضی را محقق ساخته است و تنها طرح ثبات سیاسی و تداوم آن باقی می‌ماند. وزیر مشاور امارات در امور خارجه اعلام کرد: ائتلاف عربی خود را برای مرحله جدیدی با استفاده از ابزارهای سیاسی و نظامی آماده می‌کند و ائتلاف عربی اهداف استراتژیک خود را دارد. وی خاطرنشان کرد: ائتلاف عربی در یمن که در قلب آن کشور برادر عربستان و امارات قرار دارد، مکانیزم‌های خود را تقویت کرده است. این اظهارات قرقاش در حالی مطرح می‌شود که منابع از خروج امارات از جنگ علیه یمن خبر می‌دهند؛ اقدامی که باعث شده است تا عربستان سعودی خود را در باتلاق یمن تنها ببیند و برای حفاظت از خود که توانایی مقابله با اقدامات تلافی جویانه نیروهای یمنی را ندارد، دست به دامان نیروهای آمریکایی شود.
مهرمهر2 ساعت قبل
مجله مهر - علی رجبی: داستان «آزادی بیان» کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، برای خودش ماجرای عجیبی شده است. در ماه‌های اخیر، رسانه‌هایی همچون راشاتودی، اشپیگل، گاردین، اینترسپت و… نیز در گزارش‌هایی پرده از فعالیت‌های رسانه‌ای سازماندهی‌شده گروهک‌های مخالف ایران در فضای مجازی پرده برداشته‌اند. تعلل وزارت ارتباطات در ارتباط‌گیری با اپلیکیشن‌های بین‌المللیکشورهای پیشرفته و تراز اول دنیا قوانین مخصوص به خود در فضای مجازی دارند. در سوی دیگر، کارشناسان فضای مجازی معتقدند که اتفاقات اخیر پیش‌زمینه‌ای برای محدودتر شدن فضای رسانه‌ای ایرانی‌ها از سوی توئیتر و اینستاگرام است. قوانین وضع شده برای فعالیت اپلیکیشن‌های خارجی در ایران هم، نمی‌تواند آنها را به فعالیت قانونی در ایران متقاعد کند.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
ایسناایسنا3 ساعت قبل
وزیر مشاور امارات در امور خارجه اعلام کرد: ائتلاف عربی برای مرحله جدیدی با استفاده از ابزارهای سیاسی و نظامی گسترده آماده می‌شود و این ائتلاف اهداف استراتژیک خود را دارد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه خود در توییتر نوشت: جنگ‌های عصر جدید پیچیده هستند و مسائل افغانستان، عراق و سوریه گواهی بر این امر هستند. در مقام مقایسه، ائتلاف عربی مجموعه‌ای از اهداف استراتژیک خود و در رأس آن، ممانعت از تلاش‌ها برای تغییر توازن‌های استراتژیک در منطقه، بازگرداندن دولت (مستعفی یمن) و آزادسازی اراضی را محقق ساخته است و تنها طرح ثبات سیاسی و تداوم آن باقی می‌ماند. وزیر مشاور امارات در امور خارجه اعلام کرد: ائتلاف عربی خود را برای مرحله جدیدی با استفاده از ابزارهای سیاسی و نظامی آماده می‌کند و ائتلاف عربی اهداف استراتژیک خود را دارد. وی خاطرنشان کرد: ائتلاف عربی در یمن که در قلب آن کشور برادر عربستان و امارات قرار دارد، مکانیزم‌های خود را تقویت کرده است.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
هکرها به پروژه‌های اطلاعاتی روسیه برای جدا کردن اینترنت این کشور از دیگر بخش‌های جهان، استخراج اطلاعات ار شبکه‌های اجتماعی و ناشناس‌زدایی از مرورگر «تور» پی برده‌اند. به گزارش ایسنا، هکرها با نفوذ به شرکت فناوری اطلاعات «سی تک» که از پیمانکاران سرویس امنیتی فدرال روسیه است، ۷٫۵ ترابایت از اطلاعات این شرکت را دزیده‌اند. این اطلاعات درباره پروژه‌های داخلی این شرکت است که به سفارش سرویس امنیتی فدرال روسیه در دست انجام بوده‌ و از جمله این پروژه‌ها می‌توان به ناشناس زدایی از مرورگر «تور» اشاره کرد. به گزارش روزنامه دیلی میل، این هکرها در روز ۱۳ ژوئیه به اطلاعات این شرکت نفوذ کردند و تصاویری از سرورهای این شرکت را در توییتر منتشر کردند. گفته می‌شود که این نفوذ بزرگ‌ترین نشت اطلاعاتی در تاریخ سرویس اطلاعاتی روسیه است که جزییات پروژه‌هایی برای استخراج اطلاعات از شبکه‌های اجتماعی از جمله آن است.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
­به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، رئیس جمهور سوریه سالروز برقراری روابط دیپلماتیک با روسیه را به رئیس جمهور این کشور تبریک گفت. نهاد ریاست جمهوری سوریه در صفحه خود در پایگاه اجتماعی توییتر نوشت: بشار اسد رئیس جمهور سوریه به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک میان جمهوری عربی سوریه و جمهوری فدرال روسیه، پیام تبریکی به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارسال کرد. بشار اسد در پیامش به پوتین تاکید کرد: به برقراری روابط تاریخی و برادرانه میان دو کشور و دو ملت سوریه و روسیه افتخار و مباهات می‌کند. وی همچنین افزود: پوتین تلاش کرد تا دولت و مردم سوریه به تقویت روابط و پیشرفت آن در همه زمینه‌ها که به نفع دو کشور است و منافع آن‌ها را محقق می‌کند، ادامه دهند.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، کمیته مصونیت خبرنگاران افغان اعلام کرد که در ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی ۴۵ مورد خشونت علیه خبرنگاران این کشور به ثبت رسیده که عامل بیشتر این خشونت‌ها مقامات حکومتی بودند. در سال گذشته میلادی نیز ۱۷ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای افغان بر اثر ناامنی‌ها در افغانستان کشته شدند و این کشور در راس ناامن‌ترین کشورهای جهان برای خبرنگاران قرار گرفت. این گزارش همچنین نشان می‌دهد که مسئولان رسانه‌ها نیز عامل ۳ مورد از این خشونت‌ها بودند. «هشت صبح» نوشت که مقامات دولتی هنوز به این گزارش واکنشی نشان نداده‌اند. خبرنگاران افغان همچنین نسبت به عدم دسترسی به اطلاعات معترض هستند و سخنگویان دولت را به عدم پاسخگویی متهم می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود در توییتر درباره عملکرد پاسداران غیور در امنیت و منافع ملی، نوشت:
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. اعتمادآنلاین نوشت: تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجر عضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. به قطع و یقین، با اطلاع‌رسانی خبر مسرت‌بخش مرگ مسعود رجوی، خانواده‌های قربانیان تروریسم رجوی و همچنین خانواده‌های دردمند و رنجدیده از ظلم و جور سرکرده مجاهدین خلق شادمان خواهند شد. رسانه‌های مختلف نیز درباره‌ خبر مرگ مسعود رجوی نوشتند: «عکسی در توییتر درباره منافقین منتشر شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
یک روزنامه عربی در یادداشتی با اشاره به اتفاقات اخیر از جمله توقف نفتکش حامل نفت ایران در جبل الطارق و توقف نفتکش انگلیس توسط ایران نوشت که ایران سیاست دندان در برابر دندان را پیش رو گرفته است. این اتفاقات پس از انجام برخی اقدامات در تنگه هرمز به منظور تحریک ایران رخ داد، ایران نیز اقدام متقابل انجام داد؛ مساله‌ای که امروز در جهان اسلام، جهانی که هر روز شکست دیگری را متحمل می‌شود به ندرت دیده می‌شود. اکنون پس از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران معلوم شد که برخلاف باور بولتون و نتانیاهو ایران کشور آسانی نیست بلکه در برابر کشورهای بزرگی چون آمریکا، انگلیس و فرانسه بر اساس مقتضای حال مقابله به مثل انجام می‌دهد. نویسنده با اشاره به اینکه ما امروز به قدرت ایران افتخار می‌کنیم زیرا با آمریکا، انگلیس و اروپا رقابت می‌کند نوشت: ایران امروز از منطق قدرت وارد مذاکره می‌شود و تلاش می‌کند که دیدگاه خود یعنی احترام متقابل را پیاده کند نه متهم کردن دیگران و وضع تحریم‌های اقتصادی. در پایان این یادداشت آمده است: ایران امروز قدرت خود را در برابر دنیا ثابت کرد؛ ایران ثابت کرد که یک قدرت اسلامی بزرگ در منطقه و جهان است که هیچ قدرت دیگری نمی‌تواند با آن مقابله کند زیرا با دشمن خود مقابله به مثل می‌کند.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین المل ل خبرگزاری صدا و سیما حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در پیامی در صفحه توییتر خود نوشت دولت انگلیس باید آندسته از نیروهای سیاسی داخلی که می‌خواهند تنش موجود بین ایران و انگلیس را فراتر از مسئله کشتی‌ها افزایش دهند، مهار کند. چنین مواردی در این شرایط حساس در منطقه کاملا خطرناک و غیرعاقلانه است. اگر چه ایران قاطع و برای سناریوهای مختلف آماده است. گفتنی است نفتکش انگلیسی با نام «استینا ایمپرو» با عدم رعایت اصل عبور بی ضرر از تنگه هرمز، امنیت تردد کشتیرانی در این منطقه را به خطر انداخت و بر خلاف قوانین بین المللی از مسیر خروجی وارد تنگه هرمز شد و با خاموش کردن سیستم A. I. s کشتی که اقدامی خطرناک محسوب می‌شود به هیچ یک از اخطارهای ارایه شده توجه نکرد. جمهوری اسلامی ایران نیز این نفت کش انگلیسی را به علت تخلفات متعدد و بر اساس وظایف قانونی توقیف و به بندر هدایت کرده است.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
ستاره تیم پرسپولیس به خاطر برخورد شدیدی که با مهدی شریفی داشت، ۳-۴ هفته خانه نشین می‌شود. به گزارش ورزش سه، سرخپوشان پایتخت در حالی اردوی ترکیه را به پایان رساندند که در آخرین دقایق بازی درون تیمی، برخورد شریفی با سیامک نعمتی موجب شکسته شدن دماغ هافبک پرسپولیس شد. نعمتی در توییتر خود این خبر را با ناراحتی اعلام کرد و نوشت: «خیلی بد شد، چند روز بعد باید عمل کنم». او احتمالا این هفته عمل جراحی را انجام می‌دهد و ۳-۴ هفته پس از آن مهیای حضور در رقابت‌ها می‌شود. البته باتوجه به این که قرعه کشی لیگ انجام نشده، مشخص نیست که نعمتی چند هفته از لیگ نوزدهم را از دست خواهد داد.
ایمناایمنا5 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، سیدفریدموسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه توییتر خود آورده است: «هم‌آوایی براندازان و دلواپسان در هتاکی به خاتمی بیش از هر چیز موید اعتبار شخصیت دلسوز اوست که مخالفانش را در هر دو سوی افراط چنین به وحشت می‌اندازد. شرافت و آبروی خاتمی از بزرگترین سرمایه‌های کشور است و کماکان از روزنه‌های امید مردم خواهد بود.»
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
این شبکه به نقل از مقامات نظامی آمریکا گزارش داد، طی هفته‌های آتی شاهد استقرار جنگنده‌ها و سامانه‌های دفاع موشکی خواهیم بود. این منابع افزودند، عربستان با پرداخت برخی هزینه‌های مالی لازم و ضروری این استقرار موافقت کرده است. فرماندهی مرکزی آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، مایک اسپر، وزیر دفاع موقت این کشور مجوز انتقال تجهیزات و نیروها را صادر کرده است. این فرماندهی روز شنبه نیز توییت کرد، استقرار نیروها در عربستان با هماهنگی و دعوت ریاض مطرح شد و سپس اسپر با آن موافقت کرد. براساس گزارش مجله نیوزویک آمریکا در نوامبر ۲۰۱۷، تعداد سربازان آمریکایی و کارمندان فعال وزارت دفاع این کشور در عربستان به ۸۵۰ تن می‌رسید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه گذشته پیش از شروع سخنرانی خود در یک نشست خبری اعلام کرد که یک فروند پهپاد ایرانی توسط ناو نظامی این کشور در تنگه هرمز ساقط شده است. بنا بر ادعای رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا این پهپاد به فاصله تقریبا ۱۰۰۰ متری شناور نظامی ترابری یواس‌اس باکسر USS Boxer (LHD-۴) که ۲۸ سال از تاریخ ساخت آن می‌گذرد نزدیک و موجب تهدید امنیت خدمه آن شده بود! وی در ادامه ادعاهای توطئه آمیز ضد ایرانی خود از کشورهای دنیا هم خواست تا با تقویت حضور نظامی خود در منطقه از کشتی‌های تجاریی که از تنگه هرمز عبور می‌کنند، حفاظت کنند! نکته سوم هم اینکه پس از ماجرای انفجار نفتکش‌ها در بندر فجیره و سواحل بندر جاسک دولت آمریکا با کمک همپیمانان منطقه‌ای خود در صدد تشدید حضور نیروهای دریایی غرب در منطقه خلیج‌ فارس و دریای‌عمان و خاصه تنگه هرمز است. منبع: بصیرت

به انتهای لیست رسیدید

توییتر

توئیتر یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۲۸۰ حرف، پیام متنی را که توئیت نامیده می‌شود، ارسال کنند. توئیتر در مارس ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد و در ژوئیه ۲۰۰۶ آغاز به کار کرد. ویکی‌پدیا