تیم استقلال

تیم استقلال

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه استقلال را به دلیل تخلفات تماشاگران این تیم در دیدار با ذوب آهن اصفهان، جریمه نقدی کرد. اعتمادآنلاین| دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به تیم پرسپولیس و دروازبان تیم ذوب آهن اصفهان که بعد از سوت پایان دیدار نیز ادامه داشت، رخ داد. تیم استقلال تهران به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. منبع: ایرنا
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران از ساعت ۱۷:۴۵ امروز در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد و در پایان استقلال توانست در دقایق پایانی با گل زنی پاتوسی در دقیقه ۹۷ پیروز میدان شود. این بازی که با حضور گسترده بیش از ۶۰ هزار نفر طرفداران هر دو تیم در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، با حملات گسترده تیم سپاهان شروع شد و تیم سپاهان چند موقعیت خوب توسط بازیکنان خود در همان ابتدای بازی از دست دادند. تیم میهمان استقلال تهران نیز حملاتی را بر روی دوزاه حریف تدارک دید که ناموفق بو در دقیقه ۶ این دیدار بود که یک موقعیت خوب برای تیم استقلال توسط اسماعیلی از بین رفت که با مهار خوب نیازمند رو به روشد. در دقیقه ۲۴ این دیدار ضربه ضربه کومان را حسینی دروزه بان استقلال به خوبی مهار کرد، تا یک دیدار میهج برای هر دو تیم رقم بخورد. در دقیقه ۸۴ ضربه مهاجم تیم سپاهان را باز دروازه بان استقلال مهار کرد تا موقعیت دیگر از دست برود، دریک ضد حمله تیم استقلال تهران در دقیقه ۸۶ در یک ضربه کرنر توسط علی کریمی بازیکن سابق سپاهان به گل رسید ولی داور این گل را مردود اعلام کرد تا بازی با تساوی دنبال شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری فارس: استقلال طی یکی دو روز اخیر به دلیل حواشی ایجاد‌شده، مصاحبه‌های بازیکنان، اختلاف خطیر و شفر و شکست مقابل تراکتورسازی در کانون توجه قرار گرفته و بدون شک تنها کسی که می‌تواند پیرامون این حواشی به صورت شفاف صحبت کند، کسی به جز مدیرعامل باشگاه استقلال نیست امیرحسین فتحی در گفت‌وگویی صریح و بی‌پرده در گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقات رخ‌داده صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید: *بازیکنان فکر نکنند پول در حساب است و به آنها نمی‌دهیم*جلسات هیات مدیره استقلال دورهمی نیست*از تیم استقلال گله دارم، چرا صحبت‌ها به مطبوعات کشید*خود شفر زمین پژوهشکده را خواست، آن زمان چرا صحبت از دوش نبود؟ * اینجا اسپایر قطر نیست که ۱۳ زمین کنار هم داشته باشد*خواسته‌های کادر فنی را انجام دادم، نمی‌توانم بازی کنم و گل بزنم! * با تمام مقصران اتفاقات سفر تبریز برخورد می‌کنم*شفر و خطیر رو در روی هم مشکلات را حل می‌کنند*باشگاه ترابوزن در حال ورشکستگی است
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش ایمنا، قرار بود تمرین امروز _سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه_ تیم فوتبال استقلال در مجموعه تهرانسر برگزار شود، اما بازیکنان به دلیل عدم پرداخت درصدی از قراردادشان حاضر به تمرین نشده و محل تمرین را ترک کردند. این در حالی است که تیم استقلال پنجشنبه هفته جاری در آخرین بازی خود در هجدهمین دوره لیگ برتر، باید به مصاف سپیدرود رشت برود. تیم استقلال در فصل جاری پس از حذف از رقابت‌های جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ برتر نیز شانس رسیدن به قهرمانی را از دست داد. منبع: تسنیم
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
شاگردان شفر در حالی برای دیدار برگشت مقابل الهلال آماده می‌شوند که ۶ بازیکن آنها در خطر محرومیت قرار دارند و در صورت دریافت کارت زرد، بازی آینده این تیم را از دست خواهند داد. البته یکی از این بازیکنان فرشید باقری است که به دلیل محرومیت انضباطی همراه تیم نیست و اگر محرومیت داخلی او برای لغو نگردد، قادر به حضور در بازی خواهد بود. فرشید اسماعیلی که به زودی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد، اولین بازیکن استقلال است که در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا محروم شد. اسماعیلی حتی اگر مصدوم هم نبود این بازی تیمش را به دلیل محرومیت از دست می‌داد. تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه ۳ اردیبهشت در کشور امارات به مصاف تیم الهلال عربستان می‌رود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال تهران از ساعت ۱۷:۴۵ امروز در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد و در پایان استقلال توانست در دقایق پایانی با گلنزی پاتوسی در دقیقه ۹۷ پیروز میدان شود. این بازی که با حضور گسترده بیش از ۶۰ هزار نفر طرفداران هر دو تیم در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، با حملات گسترده تیم سپاهان شروع شد و تیم سپاهان چند موقعیت خوب توسط بازیکنان خود در همان ابتدای بازی از دست دادند. تیم میهمان استقلال تهران نیز حملاتی را بر روی دوزاه حریف تدارک دید که ناموفق بو در دقیقه ۶ این دیدار بود که یک موقعیت خوب برای تیم استقلال توسط اسماعیلی از بین رفت که با مهار خوب نیازمند رو به روشد. در دقیقه ۲۴ این دیدار ضربه ضربه کومان را حسینی دروزه بان استقلال به خوبی مهار کرد، تا یک دیدار میهج برای هر دو تیم رقم بخورد. در دقیقه ۸۴ ضربه مهاجم تیم سپاهان را باز دروازه بان استقلال مهار کرد تا موقعیت دیگر از دست برود، دریک ضد حمله تیم استقلال تهران در دقیقه ۸۶ در یک ضربه کرنر توسط علی کریمی بازیکن سابق سپاهان به گل رسید ولی داور این گل را مردود اعلام کرد تا بازی با تساوی دنبال شود.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران روز پنجشنبه در ورزشگاه اختصاصی فولاد به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار حسین پورحمیدی، میثم کریمی، امیرحسین باقرپور، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی نژاد، محمدرضا شیرزادی، مصطفی کیانی، رضا نعامی، فرید امیری، محمد شریفی و رضا درویشی برای استقلال خوزستان به میدان رفتند. در دقیقه ۲ این دیدار محمدمهدی نظری از درون محوطه جریمه دروازه آبی‌های خوزستان را باز کرد همچنین در دقیقه ۷۴ امیرحسین باقرپور با یک ضربه استثنایی تک گل استقلال خوزستان را به ثمر رساند. در این دیدار مصطفی کیانی بازیکن استقلال خوزستان و فرشاد فرجی و محمدمهدی نظری بازیکنان نساجی از داور بازی کارت زرد دریافت کردند. تیم‌های نساجی و استقلال خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۰ و ۱۲ امتیاز در مکان‌های هشتم و شانزدهم رده بندی قرار دارند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - تیم استقلال خوزستان در هفته بیست و نهم لیگ برتر برابر حریف خود مغلوب شد. به گزارش ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و سایپا در دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم سایپا به پایان رسید. همچنین حامد فلاح زاده، طاها شریعتی، روزبه شاه علی دوست، سید ابوالفضل جلالی، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، رضا اسدی، امیرحسین حسین‌ زاده، رضا جعفری و آرمان رمضانی ترکیب تیم سایپا را تشکیل می‌دادند. در دقیقه ۱۸ و ۳۹ این دیدار امیرحسین حسین زاده و رضا جعفری برای تیم سایپا گلزنی کردند همچنین مصطفی کیانی تک گل آبی‌های خوزستان را به ثمر رساند. تیم سایپا با این برد ۳۸ امتیازی شد و در مکان هفتم رده بندی قرار گرفت.

ورود اتوبوس تیم استقلال به ورزشگاه آزادی

خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل

گزارش تصویری دیدار دو تیم استقلال - سپیدرود

32+
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد علوی که فصل گذشته تیم کارون خرمشهر را در لیگ دسته دوم هدایت می‌کرد، به‌ کادر فنی تیم لیگ برتری استقلال خوزستان اضافه شد تا به‌عنوان دستیار دوم کریم بوستانی انجام وظیفه کند. روز گذشته نیز کریم قنبری مربی سابق سپاهان اصفهان به‌عنوان دستیار اول بوستانی به کادر فنی استقلال خوزستان اضافه شد. قرار است یک مربی دروازه‌بانان نیز به کادر فنی آبی‌پوشان جنوبی ملحق شود و کار آماده‌سازی دروازه‌بانان این تیم را بر عهده بگیرد.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری ایلنا: با جذب ۴ بازیکن جدید و بازگشت مصدومان، استقلال در نیم‌فصل دوم‌ چهره‌ای کاملا متفاوت خواهد داشت. در این گزارش قصد داریم نگاهی داشته باشیم به رقابت‌های جذاب در تیم استقلال. در نیم فصل اول این رقابت به سود رحمتی به اتمام رسید و در اولین بازی نیم ‌فصل دوم نیز باز‌هم حسینی نیمکت‌نشین بود و رحمتی در ترکیب اصلی قرار داشت. مسلما سید‌حسین حسینی که رکورددار کلین‌شیت در لیگ ایران است، در هر تیم دیگری به جز استقلال می‌توانست فیکس باشد. جایگاه وریا غفوری در پست وینگر راست ثابت به نظر می‌رسد اما در بقیه نقاط میانه میدان هر تغییری ممکن است رخ دهد.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
فدراسیون گفته قانونی نیست ثبت قراردادش و دارن استعلام میگیرن.. چه بخواید چه نخواید قبول کنید.. برای عقد قرارداد یک بازیکن خارجی باید تست‌های پزشکی زیر نظر ایفمارک به طور کامل پشت سر گذاشته شود اما امروز ایفمارک با انتشار نامه‌ای اعلام کرد که پاتوسی هنوز به طور کامل تست‌های پزشکی خود را پشت سر نگذاشته است و بنابراین نمی‌شود اظهار نظر رسمی در مورد وضعیت پزشکی او انجام داد. به جز این هر بازیکن آفریقایی که وارد فوتبال ایران می‌شود باید در دو سال گذشته سابقه حضور در تیم ملی کشورش را داشته باشد که این موضوع هم در مورد پاتوسی صدق نمی‌کند و با این شرایط مشخص نیست..
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس قوه قضاییه با حضور مقامات کشوری، لشکری و قضایی/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی را تقدیم رئیس جدید دستگاه قضا کرد/ آیت‌الله دکتر رئیسی: بدون تردید خدمات ارزنده‌ای در این چهار دهه توسط این بزرگان شده است که همه آنها قابل تقدیر است/ هر کس با امکانات و برنامه هایی که داشتند تلاش کردند تا امروز این شرایط و وضعیت را ما داریم/ امروز شرایط را حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه در خدمات این دوره و از تلاش بیان کردند که بخشی از تلاش‌ها بود/ در فاصله سه ساله‌ای که از قوه قضاییه داشتم فرصتی پیدا کردم و بیش از گذشته با مشکلات تنگناها و الام زندگی مردم در سطوح مختلف اشنا شدم/ تمام تلاشم در قوه قضاییه این است که در جهت کاهش الام، اجرای اعدالت و انچه مورد خواست مردم عزیز است تلاش کنم/در ارتباط با دستگاه قضایی تلاش‌های بسیار شده اما امروز مسئله اطاله دادرسی و تعداد ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی زیبنده نظام قضایی ونظام اسلامی ما نیست/باید سرچشمه‌ها را بررسی کرد/جایگاه پیشگیری را هم دولت و هم مجلس باتصویب قوانین و مقررات پیشگیرانه به عهده دارند/هیچ دستگاهی را در کشور نمی‌شناسم الا و اینکه وظیفه پیشگیری در وقوع جرم را دارد
ایرناایرنا4 ماه قبل
علیمراد سالاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ایمان مبعلی که پیش از این اعلام کرده بود قصد جدایی از استقلال خوزستان را دارد امروز پس از مذاکره با مسئولان باشگاه از این تیم جدا شد. وی افزود: این بازیکن در طول نیم فصل بازی‌های موثری برای تیم انجام داد اما در نهایت با رضایت سرمربی و مسئولان باشگاه از تیم جدا شد. مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال خوزستان افزود: تمرینات تیم به خوبی در حال انجام است؛ هدف ما بقا در لیگ است و برای این هدف می‌جنگیم. گفته می‌‌شود مبعلی قصد دارد به عنوان مربی به کادر فنی تیم فولاد خوزستان اضافه شود. ۹۸۷۹/۶۰۰۲انتهای پیام /*
ایرناایرنا1 هفته قبل
به گزارش ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و سایپا در دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم سایپا به پایان رسید. در این دیدار فرزین گروسیان، ساسان شیرمردی، محمدرضا شیرزادی، مصطفی کیانی، محمد شریفی، ایوب کلانتری، رضا درویشی، میثم کریمی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور و فرید امیری برای تیم استقلال خوزستان به میدان رفتند. همچنین حامد فلاح زاده، طاها شریعتی، روزبه شاه علی دوست، سید ابوالفضل جلالی، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، رضا اسدی، امیرحسین حسین‌ زاده، رضا جعفری و آرمان رمضانی ترکیب تیم سایپا را تشکیل می‌دادند. در دقیقه ۱۸ و ۳۹ این دیدار امیرحسین حسین زاده و رضا جعفری برای تیم سایپا گلزنی کردند همچنین مصطفی کیانی تک گل آبی‌های خوزستان را به ثمر رساند. تیم سایپا با این برد ۳۸ امتیازی شد و در مکان هفتم رده بندی قرار گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال استقلال قرار بود تمرین امروز (یکشنبه) خود را در زمین شماره دو آزادی برگزار کند، اما وقتی تیم به این مکان رسید، آبی‌پوشان متوجه شدند همزمان بادرانی‌ها در حال برگزاری تمرین خود هستند. وینفرد شفر هم از کوره در رفته و از بازیکنان خواست به خانه‌های خود بازگردند. اصغر حاجیلو در حالی وظیفه هماهنگی این کار‌ها را برعهده دارد که ظاهرا از برگزاری تمرین بادران در زمین شماره ۲ آزادی بی‌خبر بود. شفر هم به سرپرست تیم استقلال گفت که چرا باید این اتفاق بیفتد. حاجیلو این روز‌ها تمرکز کافی ندارد و مشخص نیست چرا امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال تکلیف سرپرست تیم را مشخص نمی‌کند.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
کامران منزوی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال اظهار داشت: مجیدی سال ۷۶ که سرپرست تیم بودم، به استقلال آمد. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا هیئت مدیره در جریان این انتخاب بودهیا نه، تصریح کرد: فتحی مدیرعامل باشگاه تلفنی همه اعضا را در جریان این انتخاب قرار داد. منزوی در مورد اینکه مجیدی شرط گذاشته که فصل بعد باید سرمربی باشد، گفت: این حرف‌ها درست نیست و با این حرف‌ها می‌خواهند مجیدی را خراب کنند. هیچ بند و تبصره‌ای در قرارداد شفر نیست، اما سرنوشت و احساسات هواداران از قرارداد شفر مهم‌تر است. وی در پایان گفت: اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفته‌اند که دیگر صحبتی نداشته باشند، چون کار ما حرف زدن نیست، مگر در مواقع حساس.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال، کاروان استقلال تهران که شب گذشته در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق به پیروزی ۲بر۱ مقابل العین امارات شد، امروز پس از سفر به دبی، ساعت ۱۹:۵۰ به وقت محلی کشور امارات را به مقصد ایران ترک خواهد کرد. انتهای پیام/ر
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش جمعه شب خبرنگار ورزشی ایرنا از باشگاه استقلال، این باشگاه اعلام کرد پس از هماهنگی‌های انجام شده و انعقاد قرارداد با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تمرینات استقلال به زودی به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل می‌شود. «امیرحسین فتحی» مدیرعامل باشگاه نیز به همراه «علی خطیر»، معاون وی امروز در این مجموعه حاضر شدند و در جریان روند آماده‌سازی زمین و امکانات جانبی آن قرار گرفتند. به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته به دلیل بارندگی در تهران تمرینات تیم استقلال پیش از هشتاد و نهمین شهرآورد پایتخت در چمن مصنوعی برگزار شد. این موضوع سبب گردید گله مندی بازیکنان و «وینفرد شفر» سرمربی تیم را به همراه بیارود و تعدادی از بازیکنان نیز دچار مصدومیت شوند. ورزشی ** ۹۰۲۹ ** ۱۳۵۵انتهای پیام /*
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمد رضا داورزنی در جمع هیئت مدیره جدید پرسپولیس گفت: امیدوارم حضور اعضای توانا و توانمند هیئت مدیره جدید برای این تیم مردمی منشأ خیر و حرکت بیشتر باشد. وی گفت: تصمیمات مدیریتی باید منسجم باشد و نکته مهم این است در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس محور همه تصمیمات باید هیئت مدیره باشد و همیشه اعتقاد داشتم هر زمان حال این دو تیم خوب بوده حال فوتبال ملی هم خوب بوده است. معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ با جدیت دنبال می‌شود و این اتفاق مهم بر مبنای تاکیدات مجلس و مصوبات دولت محترم بوسیله سازمان خصوصی سازی خواهد افتاد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | دو تیم استقلال و الهلال فردا دیدار سختی در آسیا با یکدیگر خواهند داشت. ورزش ۱۱ - فردا و از ساعت ۲۱:۳۰، تیم فوتبال استقلال ایران باید به مصاف تیم الهلال عربستان برود تا با پیروزی در این دیدار قدرتش را به رخ دیگر حریفانش بکشاند. استقلال شفر در دیدار قبلی خود یک باخت و یک تساوی به دست آورده بود و حالا این بار باید به مصاف تیم قدرتمند عربستانی برود. پیش از این دیدار هم از پیراهن‌های دو تیم رونمایی شد تا مشخص شود که تیم‌ها با چه رنگی در میدان حاضر خواهند شد. پیراهن‌های دو تیم استقلال و الهلال
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و در هفته بیست و نهم و از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم استقلال خوزستان و سایپا به مصاف هم خواهند رفت. ترکیب دو تیم به شرح زیر است: ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، سیدساسان شیرمردی، محمد شریفی، ایوب کلانتری، رضا درویشی، میثم کریمی، محمدرضا شیرزادی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی، فرید امیریترکیب سایپا:
روزنوروزنو6 روز قبل
آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال سایپا یکی از بازیکنانی است که مدنظر باشگاه استقلال قرار دارد و گفته می‌شود که مسئولان این باشگاه در تماس با رضاوند، خواهان مذاکره با این بازیکن شده‌اند. این در حالی است که هافبک سایپا در لیست مورد نظر وینفر شفر هم قرار داشت. تمام تمرکزم روی آخرین بازی سایپا در لیگ برتر است و بعد از آن می‌توانم به پیشنهادهای ارائه شده، فکر کنم. الان هم بازیکن سایپا هستم و هنوز با تیمی مذاکره نکردم. هافبک تیم فوتبال سایپا در واکنش به اینکه گفته می‌شود بسیاری از بازیکنان سایپا قصد جدایی از این تیم را دارند، تصریح کرد: قرارداد بعضی از بازیکنان تمام شده و طبیعی است که هر بازیکن بخواهد برای آینده‌اش بهترین تصمیم را بگیرد.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های استقلال تهران و پارس جنوبی جم در هفته نوزدهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال به دلیل فحاشی به داور بازی و با توجه به تکرار تخلفات به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است) گفتنی است، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران برگزار و از سوی تماشاگران فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک دستی وفحاشی به داور و بطری آب که اشیاء به یکی از متصدیان حمل برانکارد برخورد کرد. تیم فولاد خوزستان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم استقلال تهران نیز به خاطر پرتاب نارنجک قوی دستی از سوی تماشاگرانش بعد از به ثمر رسیدن گل و اهانت به مامورین به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. انتهای پیام/ا
نودنود2 ماه قبل
تیم استقلال تهران و فولاد خوزستان به دلیل تخلفات تماشاگرانشان جریمه شدند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های استقلال تهران و پارس جنوبی جم در هفته نوزدهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال به دلیل فحاشی به داور بازی و با توجه به تکرار تخلفات به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است) گفتنی است، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران برگزار و از سوی تماشاگران فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک دستی وفحاشی به داور و بطری آب که اشیاء به یکی از متصدیان حمل برانکارد برخورد کرد. تیم فولاد خوزستان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم استقلال تهران نیز به خاطر پرتاب نارنجک قوی دستی از سوی تماشاگرانش بعد از به ثمر رسیدن گل و اهانت به مامورین به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های استقلال تهران و پارس جنوبی جم در هفته نوزدهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال به دلیل فحاشی به داور بازی و با توجه به تکرار تخلفات به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است) گفتنی است، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران برگزار و از سوی تماشاگران فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک دستی وفحاشی به داور و بطری آب که اشیاء به یکی از متصدیان حمل برانکارد برخورد کرد. تیم فولاد خوزستان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم استقلال تهران نیز به خاطر پرتاب نارنجک قوی دستی از سوی تماشاگرانش بعد از به ثمر رسیدن گل و اهانت به مامورین به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. انتهای پیام/ا
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
مربی تیم استقلال گفت: من سال‌های سال است با فرهاد مجیدی رفیق هستم و همیشه با هم در تماس هستیم. مربی تیم استقلال درخصوص حضورش در کادر فنی تیم استقلال که با حواشی همراه بود، گفت: من در این چند بازی مهمان تیم استقلال هستم و می‌روم تا جا برای پیشکسوتان تیم استقلال باز شوم. من اگرچه در استقلال بازی نکردم، اما سال‌ها مربی تیم جوانان و امید استقلال بودم. من مربی تیم امید هستم و با این تیم قرارداد دوساله دارم و به زودی اردوی استقلال را ترک می‌کنم. نمی‌دانم چرا حضور من در تیم استقلال به برادرم ربط داده می‌شود.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و از چارچوب هفته بیست و هفتم، تیم‌های استقلال خوزستان و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم می‌روند. ترکیب دو تیم به شرح زیر اعلام شده است: ترکیب استقلال خوزستان: حسین پورحمیدی، میثم کریمی، امیرحسین باقرپور، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، محمدرضا شیرزادی، مصطفی کیانی، رضا نعامی، فرید امیری، محمد شریفی و رضا درویشیترکیب نساجی مازندران:

به انتهای لیست رسیدید