تیم استقلال

تیم استقلال

نامه‌نیورنامه‌نیور2 ساعت قبل
وزارت ورزش و جوانان در پی برد ارزشمند دو تیم استقلال و شهر خودرو پیام تبریکی صادر کرد. در پی برد ارزشمند دو تیم استقلال و شهر خودرو در مرحله نخست حذفی لیگ قهرمانان آسیا، وزارت ورزش و جوانان پیام تبریکی به این شرح صادر کرد: «جوانان عزیز و اعضای تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو، شما نیز همچون همه علاقه‌مندان فوتبال در روزهای گذشته شاهد ناملایمات و تبعیض‌ها و کارشکنی‌های متعدد در مسیر میزبانی که آشکارا حقوق مردم و فوتبال را نادیده گرفت، بودید، خرسندیم با تدبیر و عقلانیت و وحدت و همراهی همگان به‌خصوص رسانه‌های محترم با توافقی درست، فرصت بزرگ حضور نمایندگان ایران در عرصه آسیا حفظ شد. ثمره آن تصمیم و حمایت کشور از آن در لیگ قهرمانان آسیا روشن شد و جوانان سربلند ایران با نمایشی ارزشمند و آمیخته با غرور توانستند حق مردم بزرگ ایران را حفظ کنند و اراده و شایستگی شما از سد تمام ناملایمات و کارشکنی‌ها و تبعیض‌ها گذشت و با اقتدار راهی مرحله بعد شدید. به امید موفقیت بیشتر تمامی نمایندگان فوتبال کشور و شادی دل مردم و هواداران عزیز»
الفالف2 ساعت قبل
وی ادامه داد: دیدار مقابل الکویت اولین بازی استقلال در فصل جاری با سرمربیگری مجیدی بود و باید خوشحال باشیم که با یک بازی خوب و پیروزی شیرین همراه شد. پیروزی روز گذشته مقابل الکویت روحیه تیم استقلال را بالا می‌برد و در آینده مسابقات به این تیم کمک خواهد کرد. «بازی استقلال مقابل الکویت نشان داد که این تیم می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد.»، بیانی در پایان با بیان این جمله گفت: خوشحالم که در بازی مقابل الکویت استقلال با سه دفاع مرکزی بازی کرد و یک جوان هم در این سیستم به میدان رفت که خیلی خوب ظاهر شد. کار فرهاد مجیدی و استقلال برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بسیار سخت و مشکل است، ولی از این استقلال هر کاری بزرگی بر می‌آید و می‌تواند نتیجه بگیرد. این را هم باید بگویم که استقلال علاوه بر لیگ قهرمانان آسیا باید تمرکزش را برای موفقیت در لیگ برتر هم حفظ کند، چون مسابقات سختی در لیگ در پیش دارد.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
وی ادامه داد: دیدار مقابل الکویت اولین بازی استقلال در فصل جاری با سرمربیگری مجیدی بود و باید خوشحال باشیم که با یک بازی خوب و پیروزی شیرین همراه شد. پیروزی روز گذشته مقابل الکویت روحیه تیم استقلال را بالا می‌برد و در آینده مسابقات به این تیم کمک خواهد کرد. الریان در لیگ قطر در حال حاضر در رتبه دوم جدول است و فرهاد مجیدی و بازیکنانش کار سختی مقابل این تیم دارند، به ویژه اینکه بازی در قطر انجام می‌شود و این تیم از امتیاز میزبانی بهره می‌برد. کار فرهاد مجیدی و استقلال برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بسیار سخت و مشکل است، ولی از این استقلال هر کاری بزرگی بر می‌آید و می‌تواند نتیجه بگیرد. این را هم باید بگویم که استقلال علاوه بر لیگ قهرمانان آسیا باید تمرکزش را برای موفقیت در لیگ برتر هم حفظ کند، چون مسابقات سختی در لیگ در پیش دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال و الکویت به دلیل حضور نداشتن خبرنگاران لغو شد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کنفرانس خبری پس از دیدار سرمربیان استقلال و الکویت، به دلیل عدم حضور خبرنگاران توسط مسئولان برگزار کننده لیگ قهرمانان آسیا لغو شد. این در شرایطی است که تیم استقلال توانست با پیروزی ۳ بر صفر مقابل الکویت در چارچوب مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا حریف الریان شود. انتهای پیام/
ایلناایلنا10 ساعت قبل
با صعود تیم‌های استقلال و شهر خودرو به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بر این اساس دو نماینده ایران روز سه شنبه به مصاف دو حریف قطری می‌روند. به گزارش ایلنا، امروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
طرفداریطرفداری10 ساعت قبل
طرفداری- امروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. شهرخودرو هم در قطر مقابل السیلیه روز سه‌شنبه از ساعت ۱۸:۴۰ در دوحه به میدان می‌رود. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
به گزارش مشرق، امروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. با صعود تیم‌های استقلال و شهر خودرو به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بر این اساس دو نماینده ایران روز سه شنبه به مصاف دو حریف قطری می‌روند. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
با صعود تیم‌های استقلال و شهر خودرو به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بر این اساس دو نماینده ایران روز سه شنبه به مصاف دو حریف قطری می‌روند. خبرگزاری فارس: امروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
تیم استقلال با این پیروزی حریف تیم الریان قطر شد و تیم الکویت نیز به رقابت‌های کاپ آسیا بازخواهد گشت. بیشتر بخوانید: صعود غریبانه شهرخودرو با شکست الرفاع بحرینالمیادین نیز با انتخاب تیتر «دو تیم ایرانی از امارات در لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند» در گزارش خود آورده است: تیم‌های ایرانی استقلال و شهر خودرو با کسب دو پیروزی برابر حریفان کویتی و بحرینی راهی مرحله بعدی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا شدند. شهر خودرو در شهر الشارجه با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم الرفاع بحرین گذشت. در همین زمان تیم استقلال دیگر نماینده ایران رو در روی تیم الکویت قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. تیم‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله بعدی این رقابت‌ها به مصاف تیم‌های قطری الریان و السیلیه می‌روند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز11 ساعت قبل
تیم استقلال امشب موفق شد با ۳ گل الکویت را شکست دهد و آبی پوشان در دومین دیدار پلی آف روز سه شنبه باید به مصاف الیران قطر در دوحه بروند. اسماعیل خلیل‌زاده در خصوص زمان سفر استقلال به کشور قطر به خبرنگار ورزشی فارس گفت: در تلاش هستم تا تیم را با پرواز چارتر و اختصاصی راهی قطر کنم. اگر شرایط مهیا شود تیم را به تهران برمی‌گردانم و با یک توقف کوتاه در تهران اعضای تیم را عازم قطر خواهم کرد. همچنین روز سه شنبه به ضخصه به قطر سفر می‌کنم تا در کنار تیم باشم. دیدار تیم‌های استقلال و الریان روز سه شنبه برگزار خواهد شد.
ایلناایلنا11 ساعت قبل
نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال و الکیوت برگزار نشد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه استقلال، نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال و الکیوت کویت به دلیل عدم شرکت خبرنگاران رسانه‌های گروهی در سالن کنفرانس خبری لغو شد. استقلال امشب با ۳ گل حریف خود را شکست داد.
طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
طرفداری- تیم استقلال موفق شد، در دیدار پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، مقابل الکویت به پیروزی ۳-۰ دست یابد. در حالی که خط دفاع استقلال در این دیدار روز چندان خوبی را پشت سر نگذاشت اما عملکرد فوق العاده سید حسین حسینی باعث شد تا آبی‌ها در این دیدار گلی را دریافت نکنند. در یکی از سیو‌های زیبای حسینی در این بازی، او موفق شد روی ضربه آزادی که به گوشه دروازه روانه شده بود توپ را به زیبایی دفع کند تا در نهایت با کلین شیت این بازی برای او به پایان برسد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴11 ساعت قبل
ساعت۲۴-خبرنگار مشهور سعودی در توییتی به قدرت تیم فوتبال استقلال ایران اشاره کرد. تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الکویت کویت امروز در چارچوب مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان مجیدی موفق شدند حریف خود را با نتیجه سه بر صفر شکست دهند تا حریف الریان برای صعود به مرحله گروهی شوند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز11 ساعت قبل
سرپرست تیم استقلال اعلام کرد به خاطر برتری مقابل الکویت کویت به هر یک از بازیکنان تیم فوتبال استقلال پاداشی ۵۰۰ دلاری خواهد داد تا با روحیه‌ای مناسب به مصاف الریان بروند. بازیکنان تیم فوتبال استقلال به دلیل برتری ۳ بر صفر مقابل الکویت کویت در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا پاداش ۵۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد. اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال گفت: پیش از بازی با فرهاد مجیدی صحبت و اعلام کردم که در صورت پیروزی مقابل الکویت، اعضای تیم نفری ۵۰۰ دلار پاداش دریافت خواهند کرد. وی در ادامه افزود: پیش از بازی گفته بودم که استقلال تیم کویتی را شکست خواهد داد و سه‌شنبه نیز دیدار مقابل الریان قطر را به امید خدا با پیروزی پشت سر می‌گذاریم. ضمن اینکه برای این بازی نیز پاداش در نظر گرفته‌ایم.
وانانیوزوانانیوز11 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال امشب الکویت را شکست داد و بعد از این پیروزی اسماعیل خلیل‌زاده در تماس با مسئولان این تیم در امارات اعلام کرد به هر کدام از اعضای این تیم مبلغ ۵۰۰ دلار پاداش خواهد داد. خلیل‌زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: در ابتدا جدا دارد این برد را به هواداران تبریک بگویم. بابت این پیروزی به هر کدام از بازیکنان و اعضای کادر فنی پاداش ۵۰۰ دلاری خواهم داد و قبل از بازی هم با مجیدی تماس گرفتم و این موضوع را به او اطلاع دادم. وی افزود: در صورتی که تیم استقلال مقابل الریان قطر برنده شود پاداش ویژه دیگری برای بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال در نظر خواهم گرفت. خلیل‌زاده به هنگام سفر استقلال در فرودگاه امام مبلغ ۲۰۰ دلار به هر یک از اعضای این تیم پرداخت کرد.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که بازی مقابل الریان متفاوت با دیدار برابر الکویت خواهد بود، ولی تیم استقلال نشان داده است که می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. وی ادامه داد: دیدار مقابل الکویت اولین بازی استقلال در فصل جاری با سرمربیگری مجیدی بود و باید خوشحال باشیم که با یک بازی خوب و پیروزی شیرین همراه شد. پیروزی روز گذشته مقابل الکویت روحیه تیم استقلال را بالا می‌برد و در آینده مسابقات به این تیم کمک خواهد کرد. کار فرهاد مجیدی و استقلال برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بسیار سخت و مشکل است، ولی از این استقلال هر کاری بزرگی بر می‌آید و می‌تواند نتیجه بگیرد. این را هم باید بگویم که استقلال علاوه بر لیگ قهرمانان آسیا باید تمرکزش را برای موفقیت در لیگ برتر هم حفظ کند، چون مسابقات سختی در لیگ در پیش دارد.
ایلناایلنا12 ساعت قبل
بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پس از صعود به مرحله بعدی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا پاداش می‌گیرند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الکویت کویت رفت و با نتیجه پرگل سه بر صفر به برتری دست پیدا کرد. شاگردان فرهاد مجیدی با این پیروزی جواز صعود به دور بعد را کسب کردند و راهی مرحله بعد شدند. با اعلام اسماعیل خلیل زاده، سرپرست مدیرعامل باشگاه باشگاه استقلال تهران هر کدام از بازیکنان تیم فوتبال استقلال به دنبال این پیروزی بزرگ پاداش ۵۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد. گفتنی است تیم استقلال تهران با صعود به دور بعد باید به مصاف تیم الریان قطر برود و دیدار سختی در انتظار شاگردان مجیدی خواهد بود.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد حریف بعدی استقلال یعنی الریان قطر کاملا آماده است و استقلال احتمالا برابر این تیم به مشکل می‌خورد. فکر می‌کنم سیستم ۲-۵-۳ را که استراماچونی جا انداخته بود، مجیدی با اینکه وقت نداشت برای بازیکنان تکرار کرد. حمله با تیم استقلال بود و همه خوب کار کردند. پیشکسوت استقلال درباره دیدار بعدی این تیم با الریان قطر هم اظهار کرد: الریان یک تیم حرفه‌ای است و برای این بازی صد درصد آماده است. ان‌شاءالله استقلال با ترکیب همیشگی نتیجه بگیرد ولی الریان یک تیم حرفه‌ای است.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
فرهاد مجیدی بعد از پیروزی برابر الکویت و صعود به مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا دست به اقدامی جالب زد. به گزارش «ورزش سه»، بعد از پیروزی استقلال برابر الکویت و صعود به مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبرنگاری در استادیوم حضور نداشت و بنابراین کنفرانس مطبوعاتی برگزار نشد. با این حال فرهاد مجیدی بعد از بازی با انتشار پست اینستاگرامی نوشت: از طرف تمام اعضای تیم استقلال، برد امشب را تقدیم می‌کنم به این کودک استقلالی بلوچ. سیل دهها هزار هم میهن بلوچ را بی‌خانمان کرده و هنوز راه ارتباطی به خیلی از روستاهای سیل‌زده قطع است. از سرنوشت این کودک اطلاعی ندارم اما امیدوارم در این مصیبت جان سالم به در برده باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الکویت کویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۵۰ امروز (شنبه) به وقت تهران در ورزشگاه آل مکتوم دبی به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با برتری ۳ بر صفر تیم استقلال به پایان رسید. پس از پایان این بازی اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال به همه اعضای تیم نفری ۵۰۰ دلار به عنوان پاداش داد تا آنها با روحیه بهتری به ادامه مسابقات بپردازند. با ثبت این نتیجه، شاگردان فرهاد مجیدی باید در دور بعدی و پایانی پلی‌آف به مصاف تیم الریان قطر بروند تا جواز حضور در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند. انتهای پیام/
ایمناایمنا13 ساعت قبل
استقلال در مرحله پلی آف در قطر به مصاف الریان قطر می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار به مرحله گروهی صعود می‌کند. ۰-۲ (۵۳- استقلال) - ارسال زیبای غفوری از سمت راست درون محوطه جریمه به دیاباته رسید و او با یک کنترل و ضربه سریع گل دوم خودش و استقلال را به ثمر رساند. ۰-۳ (۵۹- استقلال) - ضربه ایستگاهی بسیار زیبای وریا غفوری در کنج دروازه الکویت جای گرفت تا بازی ۳ بر صفر شود. دقیقه ۵۰- در شلوغی محوطه جریمه دیاباته در چند قدمی دروازه صاحب فرصت شوتزنی شد اما ضربه او را دروازه‌بان الکویت مهار کرد. بهترین بازیکن: به غیر از دیاباته که با دو گل بهترین بازیکن زمین بود، وریا غفوری با یک گل و یک پاس گل در کنار حسین حسینی با چند واکنش زیبا، بهترین بازیکنان میدان بودند.
فوتبالیفوتبالی13 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- ورزشگاه بازی تیم‌های الریان قطر و استقلال ایران در مرحله پایانی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. به گزارش فوتبالی، به نقل از سایت رسمی باشگاه الریان قطر اعلام کرد بازی با استقلال سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه که متعلق به باشگاه السد است برگزار می‌شود. ورزشگاه جاسم بن حمد گنجایش ۱۵ هزار تماشاگر را دارد. تیم استقلال امشب با کسب پیروزی ۳ بر صفر برابر تیم الکویت کویت در امارات حریف تیم الریان قطر در مرحله پایانی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا شد. شاگردان فرهاد مجیدی در صورت شکست الریان در گروه A این رقابت‌ها قرار خواهند گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
شیخ دیاباته، مهاجم گلزن تیم استقلال در بازی‌های آسیایی هم برای این تیم می‌درخشد و دو گلی که مقابل تیم الکویت به ثمر رساند واکنش جالب یکی از هواداران این تیم را در پی داشت. برترین‌ها: شیخ دیاباته مهاجم گلزن تیم استقلال مقابل الکویت هم حسابی درخشید و با دو گلی که زد باعث صعود استقلال به مرحله بعدی شد. درخشش این مهاجم اهل کشور مالی واکنش جالب یک هوادار کویتی را در پی داشت و او با فوتوشاپ کردن تصویر شیخ، توپ طلا را به مهاجم گلزن استقلال تقدیم کرد. استقلالی‌ها برای صعود به دور گروهی لیگ قهرمانان و موفقیت در لیگ برتر امید زیادی به درخشش شیخ دیاباته دارند.
ایرناایرنا13 ساعت قبل
۲ تیم استقلال و الکویت در چهارچوب رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آل مکتوم دبی به مصاف یکدیگر رفتند. قرار بود این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال و الکویت در کشور امارات روبروی یکدیگر قرار گرفتند. دقیقه ۵۳: وریا غفوری با سماجت توپ را از مدافع الکویت گرفت و سانتر او به شیخ دیاباته رسید تا این مهاجم مالیایی با شوتی زمینی دروازه الکویت را باز کند. دقیقه ۶۳: استقلال توسط محمد دانشگر به گل رسید اما داور این گل را آفساید اعلام کرد. دقیقه۹۲: شوت ارسلان مطهری در حال ورود به دروازه الکویت بود اما توپ او به مهدی قائدی برخورد کرد تا تعداد گل‌های استقلال به عدد ۴ نرسد.
وانانیوزوانانیوز13 ساعت قبل
* فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت و عظیم گوک و محمد بلبلی از روی سکو‌ها تماشاگر این بازی استقلال هستند. * سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال با توجه به اینکه اسپانسر شخصی‌اش با اسپانسر تیم تفاوت دارد روی آرم اسپانسر تیم بر روی پیراهنش چسب زده و آن را پوشانده است. * عبدالرضا موسوی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال از تماشاگران ویژه این بازی در استادیوم شهر دبی است. * هنگامی که شیخ دیاباته با ارسلان مطهری تعویض شد و به بیرون از زمین رفت فرهاد مجیدی به سمت او رفت و به خاطر زحماتش درون زمین از او تشکر کرد و خسته نباشید گفت. * ارسلان مطهری خرید زمستانی آبی پوشان اولین بازی رسمی خودش را برای این تیم در قالب رقابت‌های باشگاهی قاره انجام داد.
افکارنیوزافکارنیوز13 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشامروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. اخبار ورزشی - استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. با صعود تیم‌های استقلال و شهر خودرو به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بر این اساس دو نماینده ایران روز سه شنبه به مصاف دو حریف قطری می‌روند. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
فوتبالیفوتبالی13 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- با صعود تیم‌های استقلال و شهر خودرو به مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بر این اساس دو نماینده ایران روز سه شنبه به مصاف دو حریف قطری می‌روند. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، امروز تیم‌های فوتبال استقلال و شهر خودرو در مرحله اول پلی آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود به میدان رفتند که با برتری راهی مرحله بعد شدند. استقلال موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر مقابل الکویت پیروز شود و شهر خودرو هم دو بر یک الرفاع بحرین را شکست داد. بر این اساس تیم استقلال باید از ساعت ۱۸:۴۵ روز سه‌شنبه در قطر به مصاف الریان برود. برنده این دو دیدار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهند کرد.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
۲ تیم استقلال و الکویت در چهارچوب رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آل مکتوم دبی به مصاف یکدیگر رفتند. قرار بود این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا استقلال و الکویت در کشور امارات روبروی یکدیگر قرار گرفتند. بازیکنان تیم استقلال در دقایق ابتدایی نیمه نخست شروع مناسب‌تری نسبت به بازیکنان تیم میهمان داشتند و حملات پراکنده‌ای را به سمت دروازه حریف تدارک دیدند. برتری استقلال در نیمه اول محسوس بود و این تیم توانست در اکثر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشته باشد. دقیقه۴۰: میلاد زکی پور به زیبایی مدافع الکویت را جا گذاشت و ارسال او به شیخ دیاباته رسید که ضربه این بازیکن را مدافع الکویت به سختی از روی دروازه تیمش بیرون کشید تا استقلال به گل دوم نرسد.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان آسیا امروز شنبه تیم استقلال ایران در دبی به مصاف الکویت کویت رفت که نیمه نخست این بازی با یک گل به سود نماینده ایران به پایان رسید. در این بازی که از ساعت ۱۷:۵۰ در ورزشگاه آل مکتوم آغاز شد، شیخ دیاباته (۲۷) برای استقلال گلزنی کرد. استقلال باوجود مشکلاتی که در روزهای گذشته با آن دست به گریبان بود، مسابقه را بهتر از حریفش آغاز کرد. این تیم با اتکا به سرعت مهدی قائدی و قدرت سرزنی شیخ دیاباته بارها خط دفاعی الکویت را آزار داد. دیاباته در دقیقه ۲۷ در حالی موفق به گلزنی شد که توسط دو مدافع الکویت تعقیب می‌شد اما ضربه آرام و دقیق او وارد دروازه الکویت شد.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- نشست خبری سرمربیان تیم‌های فوتبال استقلال ایران و الکویت کویت پس از بازی این دو تیم در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برگزار نشد. به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، قرار بود فرهاد مجیدی پس از پایان دیدار استقلال مقابل الکویت در مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، در نشست خبری حضور پیدا کند که باشگاه استقلال اعلام کرد به دلیل حضور نداشتن هیچ خبرنگاری در سالن کنفرانس ورزشگاه آل مکتوم دبی از سوی عوامل برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، نشست خبری این بازی لغو شد. تیم استقلال با برتری ۳ بر صفر مقابل الکویت در مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا باید با الریان در قطر دیدار کند.

به انتهای لیست رسیدید