تیم فوتبال سایپا

تیم فوتبال سایپا

نودنود6 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نفت مسجدسلیمان یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. به گزارش وب‌سایت نود، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: به نظر من نفت، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. اولین هدف ما این است که فوتبال خوبی بازی کنیم و برنده باشیم. تیم خوبی هستیم و پتانسیل خوبی داریم و در هفته‌های اخیر نیز بازیکنانم پخته‌تر و باتجربه‌تر شده‌اند.
فارسفارس15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فارس از مسجدسلیمان، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: نفت، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند و یک تیم منظم است. آنها تا این جای کار نتایج خوبی کسب کرده‌اند. وی گفت: بازی فردا خیلی خوب خواهد شد چرا که دو تیم تلاش می‌کنند، فوتبال بازی کنند. وی بیان کرد: نفت در جدول باخت ندارد ولی نمی‌توان نتیجه را پیش بینی کرد. ما هم تیم خوبی هستیم و پتانسیل خوبی داریم.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نفت مسجدسلیمان یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: به نظر من نفت، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. اولین هدف ما این است که فوتبال خوبی بازی کنیم و برنده باشیم. تیم خوبی هستیم و پتانسیل خوبی داریم و در هفته‌های اخیر نیز بازیکنانم پخته‌تر و باتجربه‌تر شده‌اند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین17 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازیکنانم از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان تنها به فکر کسب سه امتیاز هستیم. به گزارش ایرنا ابراهیم صادقی دوشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجدسلیمان اظهارداشت: نفت مسجدسلیمان، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند و در این فصل یک تیم منظم نشان داده است. آنها تا این جای کار نتایج خوبی کسب کرده‌اند و شکستی در کارنامه ندارند. وی بیان کرد: اگرچه نفت مسجدسلیمان در جدول باخت ندارد ولی نمی‌توان نتیجه را پیش بینی کرد. دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سایپا از ساعت ۱۶:۳۰ روز سه شنبه ۱۹ آذر در مسجدسلیمان برگزار می‌شود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین18 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نفت مسجدسلیمان یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: به نظر من نفت، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. اولین هدف ما این است که فوتبال خوبی بازی کنیم و برنده باشیم. تیم خوبی هستیم و پتانسیل خوبی داریم و در هفته‌های اخیر نیز بازیکنانم پخته‌تر و باتجربه‌تر شده‌اند.
فوتبالیفوتبالی19 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نفت مسجدسلیمان یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: به نظر من نفت، فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. یک تیم منظم است و تا این جای کار نیز توانسته نتایج خوبی کسب کند. اولین هدف ما این است که فوتبال خوبی بازی کنیم و برنده باشیم. تیم خوبی هستیم و پتانسیل خوبی داریم و در هفته‌های اخیر نیز بازیکنانم پخته‌تر و باتجربه‌تر شده‌اند.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
معین عباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم سایپا در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: تیم ما شرایط بدی ندارد و آماده این بازی هستیم. می‌دانیم که بازی آسانی در پیش نداریم، ولی کادر فنی در چند روز گذشته به خوبی حریف‌مان را آنالیز کرده است و با نقاط ضعف و قوت نفت مسجدسلیمان آشنا هستیم. با این حال هدف ما فقط گرفتن سه امتیاز است و امیدوارم اولین شکست نفت مسجدسلیمان را در بازی فردا رقم بزنیم. ما خوب فوتبال بازی می‌کنیم و موقعیت‌های زیادی را در هر بازی به دست می‌آوریم، ولی متأسفانه بدشانس هستیم و موقعیت‌های سایپا به شکل عجیبی گل نمی‌شوند. ما تیم خوبی داریم و قطعا در بازی‌های آینده نتایج خوبی خواهیم گرفت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فوتبال سایپا در این فصل دست به جوانگرایی زده و به معنای واقعی در این راه قدم برداشته، به طوری که خیلی از کارشناسان ورزشی معتقد هستند، در آینده از جوانان این فصل نارنجی پوشان تهران حرف‌های زیادی شنیده می‌شود و از شکوفایی استعدادهای فوتبالی کشور در این تیم صادقی باید قدردانی کرد. شاگردان جوان ابراهیم صادقی که خود او نیز ازجمله جوان‌ترین سرمربیان لیگ برتر ایران است، در ابتدای فصل جشنواره گل در بازی‌های خود به راه می‌انداختند؛ آنها به ذوب آهن در هفته اول ۳ گل و در بازی با نساجی ۴ گل و همچنین در هفته چهارم علی رغم شکست در برابر پارس جنوبی جم ۲ گل به ثمر رساندند ولی از آن روز به بعد دیگر نتوانستند موفق به گلزنی شوند. صادقی در تمام کنفرانس‌های خبری بعد از مسابقه مسئولیت شکست و گل نزدن شاگردانش را برعهده گرفت و نگذاشت تا شاگردانش مورد هجمه قرار بگیرند؛ او خبر از تمرینات اختصاصی برای رفع مشکل ماشین گلزنی تیم‌اش داد، اما با تمام موقعیت‌سازی‌های سایپا در هفته‌های اخیر هنوز نتوانسته گلزنی کند. سعید آذری، مدیرعامل فولاد در پایان مسابقه با نارنجی پوشان، به تشویق مجموعه سایپا پرداخت و حامد فلاح‌زاده گلر باتجربه این تیم هم اشاره به عدم دریافت حتی یک توپ در میدان مسابقه با شاگردان نکونام کرد ولی حالا باید دید آیا ماشین گلزنی سایپا در مصاف پیش رو با نفت مسجدسلیمان در هفته چهاردهم، شروع به حرکت می‌کند یا خیر؟
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
اینکه از ۱۴ بازی، هفت دیدار داوری به ضرر سایپا بوده نشان می‌دهد ناداوری‌ها به این تیم جوان آسیب زده است. تیم ما جوان است و باشگاه سایپا برای تیم فوتبالش فلسفه دارد. اگر قرار باشد فلسفه باشگاه سایپا شکست بخورد، بی شک تیم‌های ملی هم در سال‌های آتی دچار مشکل می‌شوند. مددی تصریح کرد: خیلی عجیب است کمیته داوران برای برخی بازی‌های این فصل سایپا از داورانی استفاده کرده که برای اولین بار در لیگ برتر سوت می‌زدند. مدیر تیم سایپا تهران درباره برنامه‌های باشگاه برای تقویت این تیم در نیم فصل اظهار داشت: برای تقویت تیم در نیم فصل برنامه‌های زیادی داریم.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
سرمربی تیم پیشین تیم فوتبال سایپا پیشنهاد هدایت تراکتور را قبول نکرد. بعد از برکناری مصطفی دنیزلی از سرمربی تراکتور خبرهای مبنی بر مذاکره این باشگاه با علی دایی به گوش رسید. اما سرمربی پیشین تیم ملی اعلام کرد در تهران به سر می‌برد و پیشنهاد باشگاه تراکتور را رد کرده است. علی دایی درباره پیشنهاد مربی‌گری باشگاه تراکتور گفت: ده روز قبل با من برای قبول هدایت تراکتور صحبت کردند اما با توجه به مشکلات شخصی نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را قبول کنم. من از آقای زویی و همین‌طور مدیران باشگاه‌ تراکتور تشکر می‌کنم اما متاسفم که نتوانستم پیشنهاد آن‌ها را بپذیریم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با وجود حضور تیم فوتبال سایپا در جمع تیم‌های پایین جدول لیگ نوزدهم تا پایان هفته سیزدهم، گفته می‌شود ابراهیم صادقی همچنان سرمربی این تیم باقی می‌ماند اما کادرفنی و خط حمله این تیم تقویت خواهد شد. خبرها حاکی از آن است که در نیم‌فصل دوم کادرفنی سایپا تقویت می‌شود و تغییراتی روی نیمکت این تیم خواهیم دید اما خبری از برکناری صادقی نیست و او به کارش ادامه می‌دهد. نارنجی‌پوشان برای پنجره نقل و انتقالات زمستانی بین ۳ تا ۵ بازیکن جذب می‌کنند که اکثر این خریدها در خط حمله است. سایپا در خط حمله با مشکلات جدی مواجه شده و تا پایان هفته سیزدهم، تنها ۹ گل به ثمر رسانده است. آنها همچنین با کسب ۱۱ امتیاز در پایان هفته سیزدهم، در رده سیزدهم جدول جای گرفته‌اند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، با وجود حضور تیم فوتبال سایپا در جمع تیم‌های پایین جدول لیگ نوزدهم تا پایان هفته سیزدهم، گفته می‌شود ابراهیم صادقی همچنان سرمربی این تیم باقی می‌ماند اما کادرفنی و خط حمله این تیم تقویت خواهد شد. خبرها حاکی از آن است که در نیم‌فصل دوم کادرفنی سایپا تقویت می‌شود و تغییراتی روی نیمکت این تیم خواهیم دید اما خبری از برکناری صادقی نیست و او به کارش ادامه می‌دهد. نارنجی‌پوشان برای پنجره نقل و انتقالات زمستانی بین ۳ تا ۵ بازیکن جذب می‌کنند که اکثر این خریدها در خط حمله است. سایپا در خط حمله با مشکلات جدی مواجه شده و تا پایان هفته سیزدهم، تنها ۹ گل به ثمر رسانده است. آنها همچنین با کسب ۱۱ امتیاز در پایان هفته سیزدهم، در رده سیزدهم جدول جای گرفته‌اند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 روز قبل
پیام خوزستان - سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش برابر تیم «با کیفیت» فولاد، بازی خوبی انجام داد. به گزارش ایسنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی تیمش برابر فولاد در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: با یکی از بهترین تیم‌های لیگ بازی کردیم چون خوب سازماندهی شده است. تیم ما در نیمه اول توپ و زمین را در اختیار داشت و توانستیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم. وی افزود: در نیمه دوم هم خوب کار کردیم و توانستیم موقعیت ایجاد کنیم اما باید بیشتر کار کنیم و از فرصت‌های خودمان استفاده کنیم. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فولادخوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال که در حضور اصحاب رسانه برگزار شد صحبت‌های زیر را انجام داد: *با یکی از بهترین و منظم‌ترین تیم‌های لیگ بازی کردیم. *تیمی که خوب سازماندهی شده است، خوب بازی می‌کند و موقعیت کمی به رقبا داده است. *ما بازی را خوب شروع کردیم، موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم و می‌توانستیم دروازه فولاد را باز کنیم، اما در ضربات آخر دقت نکردیم. *باید تلاش کنیم که بتوانیم در موقعیت‌سازی بهتر عمل کنیم. انتهای پیام/
ایسناایسنا5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید تیمش برابر تیم «با کیفیت» فولاد، بازی خوبی انجام داد. به گزارش ایسنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی تیمش برابر فولاد در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: با یکی از بهترین تیم‌های لیگ بازی کردیم چون خوب سازماندهی شده است. تیم ما در نیمه اول توپ و زمین را در اختیار داشت و توانستیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم. وی افزود: در نیمه دوم هم خوب کار کردیم و توانستیم موقعیت ایجاد کنیم اما باید بیشتر کار کنیم و از فرصت‌های خودمان استفاده کنیم. سعی می‌کنیم روی این موضوع بیشتر کار کنیم.
فارسفارس5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با فولاد که یکی از بهترین و منظم‌ترین تیم‌های لیگ بود بازی کردیم و به تساوی دست یافتیم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابراهیم صادقی پس از تساوی سایپا مقابل فولاد اظهار داشت: با یکی از بهترین و منظم‌ترین تیم‌های لیگ بازی کردیم، آن‌ها خیلی خوب سازماندهی شده و خوب بازی می‌کند. وی افزود: از نظر من ما هم خیلی خوب بازی کردیم و توپ و زمین را در اختیار داشتیم و موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردیم، اما ضربات ما در چارجوب نبود.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال سایپا از ساعت ١۵:١۵ در ورزشگاه پاس قوامین میزبان فولاد خوزستان بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. البته سایپایی هم در دقیقه ٢٨هم توپی را روی دروازه فولاد ارسال کردند و در ادامه توپ به دست ایوب والی برخورد کرد اما داور اعلام پنالتی نکرد. در مقابل سفید پوشان فولاد هم یکی دو فرصت گلزنی ایجاد کردند که عملکرد خوب مدافعان سایپا اجازه نداد شاگردان جواد نکونام به گل برسند. این پنجمین تساوی سایپا بود و باعث شد این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی بماند. فولاد نیز با این یک امتیاز، ۲۰امتیازی شد و بالاتر از پرسپولیس به رده چهارم صعود کرد.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
تیم فوتبال فولاد خوزستان در جریان هفته سیزدهم لیگ برتر برابر میزبانش سایپا به تساوی رضایت داد. در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال سایپا از ساعت ١۵:١۵ در ورزشگاه پاس قوامین میزبان فولاد خوزستان بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. در مقابل سفید پوشان فولاد هم یکی دو فرصت گلزنی ایجاد کردند که عملکرد خوب مدافعان سایپا اجازه نداد شاگردان جواد نکونام به گل برسند. این پنجمین تساوی سایپا بود و باعث شد این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی بماند. فولاد نیز با این یک امتیاز، ۲۰امتیازی شد و بالاتر از پرسپولیس به رده چهارم صعود کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
البته سایپایی هم در دقیقه ٢٨هم توپی را روی دروازه فولاد ارسال کردند و در ادامه توپ به دست ایوب والی برخورد کرد اما داور اعلام پنالتی نکرد. روی این صحنه نیمکت نشینان سایپا به شدت به تصمیم داور اعتراض کردند. در مقابل سفید پوشان فولاد هم یکی دو فرصت گلزنی ایجاد کردند که عملکرد خوب مدافعان سایپا اجازه نداد شاگردان جواد نکونام به گل برسند. این پنجمین تساوی سایپا بود و باعث شد این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی بماند. فولاد نیز با این یک امتیاز، ۲۰امتیازی شد و بالاتر از پرسپولیس به رده چهارم صعود کرد.
ایسناایسنا5 روز قبل
تیم فوتبال فولاد خوزستان در جریان هفته سیزدهم لیگ برتر برابر میزبانش سایپا به تساوی رضایت داد. به گزارش ایسنا، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال سایپا از ساعت ١۵:١۵ در ورزشگاه پاس قوامین میزبان فولاد خوزستان بود که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. در مقابل سفید پوشان فولاد هم یکی دو فرصت گلزنی ایجاد کردند که عملکرد خوب مدافعان سایپا اجازه نداد شاگردان جواد نکونام به گل برسند. این پنجمین تساوی سایپا بود و باعث شد این تیم همچنان در رده سیزدهم جدول باقی بماند. فولاد نیز با این یک امتیاز، ۲۰امتیازی شد و بالاتر از پرسپولیس به رده چهارم صعود کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دیدار تیم‌های سایپا و فولادخوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با تساوی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵:۱۵ امروز (چهارشنبه) در دیداری خانگی و در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف تیم فولادخوزستان رفت. نیمه اول این مسابقه بدون اینکه گلی در بر داشته باشد به پایان رسید. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال سایپا با گلایه از وضعیت موجود گفت: در فوتبال ایران برای نتیجه گرفتن باید داد و بیداد کرد و با اخلاق بودن بی‌فایده است. در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد. وی ادامه داد: اینکه شما در باشگاه‌تان بنشینید و به فکر کار فنی و ساخت بازیکنان جوان باشید به درد فوتبال ایران نمی‌خورد. با این مشکلاتی که ما داریم اگر اشتباهات داوری دو بازی قبل نبود ما الان در رتبه هشتم بودیم. صادقی درباره اینکه با وضعیتی که داوری فوتبال ایران دارد چه کای باید انجام داد، گفت: من نمی‌دانم باید چه کار کنیم و مسئولان باید راجع به آن حرف بزنند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان در هفته سیزدهم لیگ برتر که در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می‌شود به شرح زیر است: سه‌شنبه - ۱۲ آذر ۹۸ساعت ۱۴، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپاساعت ۱۴:۳۰، جواد نکونام، سرمربی فولاد خوزستاندیدار دو تیم روز چهارشنبه ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می‌شود. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
معین عباسیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل ماشین‌سازی، اظهار داشت: مقابل ماشین‌سازی واقعا نمی‌دانم چرا آن اتفاقات افتاد. حق سایپا بود که بازی ببرد، اما واقعا فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. بازیکن تیم فوتبال سایپا به گلایه داوران پرداخت و تصریح کرد: این اتفاقات هفته گذشته هم برای ما رخ داده بود. در دیدار مقابل شاهین بوشهر دو پنالتی صد درصد سایپا گرفته نشد و مقابل ماشین‌سازی هم که این اتفاقات افتاد. عباسیان در پایان خاطرنشان کرد: اگر در دیدار مقابل شاهین و ماشین‌سازی پنالتی‌های‌مان گرفته می‌شد، نتایج طور دیگری رقم می‌خورد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری میزان: معین عباسیان درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل ماشین‌سازی، اظهار داشت: مقابل ماشین‌سازی واقعا نمی‌دانم چرا آن اتفاقات افتاد. حق سایپا بود که بازی ببرد، اما واقعا فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. بازیکن تیم فوتبال سایپا به گلایه داوران پرداخت و تصریح کرد: این اتفاقات هفته گذشته هم برای ما رخ داده بود. در دیدار مقابل شاهین بوشهر دو پنالتی صد درصد سایپا گرفته نشد و مقابل ماشین‌سازی هم که این اتفاقات افتاد. عباسیان در پایان خاطرنشان کرد: اگر در دیدار مقابل شاهین و ماشین‌سازی پنالتی‌های‌مان گرفته می‌شد، نتایج طور دیگری رقم می‌خورد.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مربی تیم فوتبال سایپا گفت: متاسفانه در چند هفته اخیر بارها از اشتباه‌های سهوی داوران ضربه خورده‌ایم. تیم داوری بازی با ماشین سازی به نظرم تجربه کافی برای قضاوت در چنین بازی سختی در لیگ برتر را نداشت. جوانگرایی در داوری خوب است اما بهتر است که این جوانگرایی نیز بر اساس اصول کارشناسی صورت بگیرد نه اینکه داوران جوان و کم تجربه را برای تیم‌های کم هوادار بگذارند و تصور کنند، این تیم‌ها موش آزمایشگاهی داوران هستند! مربی تیم سایپا تصریح کرد: باشگاه سایپا سال‌ها در فوتبال این کشور حضور داشته و فوتبالیست‌های درجه اول و ممتازی را به فوتبال ملی و باشگاهی معرفی کرده است. چرا تیم ما مدام از اشتباهات داوری لطمه می‌خورد؟ از رئیس محترم فدراسیون فوتبال انتظار داریم شخصا به مساله داوری‌ها ورود کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، علی جان ملکی در خصوص دیدار روز شنبه استقلال برابر سپاهان که در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد گفت: این بازی به نوعی فینال لیگ برتر است. وی ادامه داد: البته بازی، بسیار سخت خواهد بود اما اعتقاد دارم با آمادگی که از هر دو تیم از خود نشان داده‌اند شاهد یک بازی تماشایی خواهیم بود. مدافع پیشین تیم فوتبال سایپا در خصوص صحبت هایی مبنی بر برکناری ویلموتس و جانشینی برانکو ایوانکویچ در تیم ملی ادامه داد: باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. رئیس فدراسیون فوتبال سکوت کرده، ویلموتس هنوز با تیم ملی قرارداد دارد و برانکو ایوانکویچ هم کاملا شفاف در این مورد صحبت نکرده است. بنابراین گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد اما امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد باعث شود تا تیم ملی دوباره به جام جهانی صعود کند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سعید محمدفرد پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل ماشین‌سازی، اظهار داشت: اینکه ما گل نمی‌زنیم، تقصیر مربی نیست. مربی تمام آنالیزها را در اختیار ما قرار می‌دهد اما مقصر تمام ناکامی‌های هفته‌های اخیر خودمان هستیم. مدافع تیم فوتبال سایپا راجع‌به صحنه‌ای که مرتکب خطای پنالتی بر روی بازیکن ماشین‌سازی شد، خاطرنشان کرد: گرفتن پنالتی تشخیص داور بود و من هم به آن احترام می‌گذارم، اما من بدنم جلوتر از بازیکن ماشین‌سازی بود. وی در پایان گفت: به نظر من، آن صحنه پنالتی نبود، چون من از بازیکن حریف جلوتر بودم. به هر حال منتظر می‌مانم که ببینم نظر کارشناسان در این مورد چیست.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، معین عباسیان پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل ماشین‌سازی، اظهار داشت: فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. در نیمه اول سوار بر بازی بودیم و موقعیت‌هایی هم برای گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. در نیمه دوم هم گل خوردیم و هر چقدر تلاش کردیم، نتوانستیم آن را جبران کنیم. هم داور و هم بازیکنان حریف دیدند که آن صحنه برای سایپا بود، اما گرفته نشد. عباسیان در ادامه درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا گفت: ما در هفته‌های گذشته بدشانسی آوردیم و توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد، اما امیدوارم این مشکل هرچه سریع‌تر برطرف شود و بتوانیم به روزهای خوب‌مان برگردیم.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مربی تیم فوتبال سایپا داوری‌های مسابقات این تیم را نوعی خیانت به فوتبال می‌داند. به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، کاظم برجلو درمورد شکست سایپا برابر ماشین‌سازی گفت: در طول هفته ساعت‌ها برای آسیب‌شناسی تیم وقت می‌گذاریم، غافل از اینکه باید به آسیب‌شناسی مسائل داوری نیز بپردازیم. او ادامه داد: داورها، خیلی راحت در مسابقات ما تصمیم می‌گیرند، غافل از اینکه با این کارشان به فوتبال ملی ضربه وارد می‌کنند، چراکه باشگاه سایپا دارای فلسفه است و نابودی این فلسفه، یعنی نابودی فوتبال. مربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: به دنبال جوانگرایی رفتیم، اما مظلومانه سرمان را می‌برند و انگار کمیته داوران، مسابقات ما را محل آزمون و خطا قرار داده است؛ واقعا سایپا مظلوم‌ترین تیم ایران است و کسی به داوری‌ها علیه این تیم رسیدگی نمی‌کند.

به انتهای لیست رسیدید