آخرین و مهم‌ترین اخبار تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی

تیم ملی

روزنوروزنو1 روز قبل
اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی دو کمک خارجی خود را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و قرار است این مربیان با شروع تمرینات تیم ملی وارد تهران شوند تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند. سهراب بختیاری زاده در کمپ تیم‌های ملی دیده شده و نشستی را با مدیر تیم ملی برگزار کرد. دیگر مربی‌ای که قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود محرم نویدکیا بازیکن سابق تیم سپاهان است. استفاده از مربیان تیم‌های لیگ برتری نکته‌ای بوده که مورد توجه فدراسیون فوتبال بود، اما واقعیت این است که مربیان تیم‌های لیگ برتری حاضر نیستند با گذشتن از دستمزد‌های میلیاردی وارد کادر فنی تیم ملی شوند. البته دستمزد ناچیز فقط برای مربیان ایرانی تیم‌های ملی است و مربیان خارجی تیم‌های ملی دستمزد خوبی می‌گیرند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
انصاریان در گفت و گو با خبرورزشی، صحبت هایی پیرامون حضورش در برنامه دورهمی و اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان کرد که در ادامه باهم می‌خوانیم. حضورت در برنامه دورهمی حسابی سر و صدا کرد و مردم استقبال خوبی داشتند. من نمی‌دانم کمیته انضباطی چه رأیی صادر می‌کند، ولی فکر می‌کنم بازی ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود. پرسپولیس می‌تواند قهرمانی را در پایان فصل جشن بگیرد؟ خب پرسپولیس شانس خوبی برای پوکر قهرمانی دارد و اختلاف امتیاز مناسبی با تیم‌های دیگر ایجاد کرده. اگر بازی با سپاهان ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود، یحیی و شاگردانش خیلی به قهرمانی نزدیک می‌شوند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
او پس از اطلاع از وخامت اوضاع با اولین پرواز به ایران آمد تا از خطر این بیماری در امان باشد. منصوریان، اما دیروز در صفحه اینستاگرام خود مطلبی را درخصوص چگونگی بازگشتش از چین منتشر کرد که بازتاب زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت. عضو تیم ملی ووشوی بانوان مدعی است بی‌توجهی نسبت به ورود مسافران چینی به ایران، موجب شده تا این ویروس مرگ‌بار به کل کشور سرایت کند. الهه حالا بیشتر دراین‌باره توضیح می‌دهد: «ویروس کرونا ۲۳ ژانویه در چین شروع شد که من سه روز بعد تصمیم گرفتم به ایران بیایم. منصوریان که با پنج مدال طلای ووشوی جهان یکی از بانوان پرافتخار ورزش ایران به شمار می‌رود، در این شرایط فعلا باید منتظر بماند تا ببیند اوضاع ویروس کرونا در چین به کجا می‌رسد.
مهرمهر1 روز قبل
این اتفاق برای اولین بار توسط باشگاه پرسپولیس روی داد و بعد از آن فدراسیون فوتبال چنین اقدامی را مرتکب شد. برخی از گفته‌های مدیران پرسپولیس ثابت می‌کرد حتی آنها لیست نقل و انتقالاتی شان را هم با نظر گل محمدی تنظیم کرده بودند. بعد از پرسپولیس نوبت به فدراسیون فوتبال رسید تا برای جانشینی سرمربی مستعفی تیم ملی باب مذاکره با امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان را باز کند. گرچه مذاکرات طولانی و مفصل فدراسیون و قلعه نویی صرفا به دلیل ایستادگی باشگاه سپاهان به سرانجام نرسید، اما این نافی رفتار غیر حرفه‌ای فدراسیون نبود. البته مدیران فدراسیون این حرکت را تکرار کرده و اینبار دراگان اسکوچیچ را از باشگاه صنعت نفت به خدمت گرفتند.
مهرمهر1 روز قبل
پیمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: قطعا زمانی که باشگاه‌ها مسیری را آغاز می‌کنند تمایل دارند به مقصد برسند. باشگاه‌هایی مانند شهرداری ارومیه، کاله و سایپا تقریبا مخالف صد درصد تعطیلی لیگ بودند. مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در ادامه تأکید کرد: اما از فدراسیون می‌خواهیم تا تمهیداتی در این زمینه داشته باشد که اسپانسرهایی که برای تیم‌ها هزینه کرده‌اند، متضرر نشوند. مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه اظهار داشت: ارومیه میزبان رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال بوده است به همین دلیل امکانات لازم را دارد. تصمیم تعطیلی لیگ برتر کارشناسی نبود و به خاطر کرونا یک تصمیم سریع گرفته شد.
الفالف1 روز قبل
گروه ورزشی الف، ۸ اسفند ۱۳۹۸، ۰۸:۴۷ ۳۹۸۱۲۰۸۰۲۱سرمربی تیم ملی تفنگ گفت: ‌ از هانوفر تعدادی فشنگ خریدیم که هنوز بدستمان نرسیده است و اگر از شنبه اردوهای خود را آغاز کنیم اصلا فشنگ نداریم. الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ در گفت و گو با ایسنا، در مورد سطح مسابقات تیراندازی دانمارک اظهار کرد: ۱۱۵ نفر از ۱۰ کشور جهان در این مسابقات شرکت کرده بودند. وی در ادامه در مورد رکورد تیراندازان ایرانی در مسابقات دانمارک گفت: رکورد تیراندازان ما قابل قبول بود و رکوردهای خیلی خوبی داشتند. در مورد فشنگ هم توانستیم تست فشنگ انجام دهیم و تعدادی فشنگ بخریم هر چند که متاسفانه هنوز به دست ما نرسیده است. سرمربی تیم ملی تفنگ در مورد روند اردوهای تیم ملی تیراندازی با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: باید دید در روزهای آینده وضعیت چگونه پیش می‌رود.
ایرناایرنا1 روز قبل
دیدار تیم‌های فوتسال ستارگان ورامین و مس سونگون ورزقان در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال دوشنبه ۵ اسفند ساعت ۱۶ به میزبانی ستارگان ورامین برگزار شد که تیم ستارگان ورامین این دیدار را با نتیجه ۵ بر یک به حریف خود واگذار کرد. وی افزود: البته برای این شکست بهانه جویی نمی‌کنیم؛ ما به اشتباهات فردی خودمان باختیم و مس سونگون هم از موقعیت‌های خودش به خوبی استفاده کرد و به برد رسید. دیدار این ۲ تیم در ورامین به علت شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار شد. دیدار برگشت این ۲ تیم ۱۰ اسفند به میزبانی مس سونگون ورزقان برگزار می‌شود. این دیدار هم به علت شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
همشهریهمشهری1 روز قبل
اما چهره اصلی این بازی کسی نبود جز مهدی هاشمی نسب مدافع گلزن و محبوب آن روزهای پرسپولیس. این بازی آخرین حضور مهدی هاشمی نسب با پیراهن پرسپولیس در داربی بود. اعتراف مدافعان استقلال مبنی بر اینکه توانایی مهار مدافع سرخها را ندارند مدیرعامل استقلال را به این فکر فرو برد که تنها راه مقابله با این بازیکن گرفتن آن از رقیب است. مدافع محبوب سرخها که می‌رفت چهره اساطیری به خود بگیرد معامله عجیبی با آینده خود کرد. جایی که او این روزها ایستاده هنوز برای هواداران دو تیم و خودش گنگ است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
دیروز با انصاریان درخصوص اتفاقات بازی سپاهان- پرسپولیس و همچنین حضورش در برنامه دورهمی گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. حضورت در برنامه دورهمی حسابی سر و صدا کرد و مردم استقبال خوبی داشتند. در جریان اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان قرار گرفتی؟ بله، می‌دانم چه اتفاقی افتاده است. من نمی‌دانم کمیته انضباطی چه رأیی صادر می‌کند، ولی فکر می‌کنم بازی ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود. ولی در مجموع رفتار سپاهانی‌ها دور از انتظار بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در این میان اما گویا فوتبال تافته‌ای جدا بافته است و قرار است مسابقات لیگ برتر تحت هر شرایطی و فقط بدون حضور تماشاگران برگزار شود. با این حال گویا اهمیت و حساسیت بازی‌های لیگ برتر ایران از تورنمنت‌های فوق بالاتر است که تحت هیچ شرایطی امکان لغو آن وجود ندارد! چرا برنامه عوض نمی‌شود؟ برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر قطعا وحی منزل نیست و می‌تواند با توجه به اتفاقات و رویدادهای روز تغییر کند. به نظر می‌آید ورود مراجعی بالاتر از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر لازم است تا جلوی یک فاجعه بالقوه گرفته شود. فوتبال به چه قیمتی؟ فوتبال همواره محلی برای گردهمایی و اتحاد هواداران و لذت بردن آن‌ها از یک مسابقه بوده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
اوضاع این روز‌های استقلال را چطور می‌بینید؟ به نظرم شرایط تیم محبوبم عالی است و استقلال روز‌های خوبی را سپری می‌کند. امیدوارم استقلال همین روند را ادامه دهد تا به امید خدا در پایان فصل جام قهرمانی را به دست بیاوریم. فرهاد از جنس استقلال است و شرایط این باشگاه را به خوبی می‌شناسد. به نظرم استقلال می‌توانست آن بازی را ببرد و خیلی حیف شد که نشد سه امتیاز این دیدار را بگیریم. امیدوارم استقلال بتواند با همه این مشکلات از گروهش صعود کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
او درباره مصاحبه اخیر محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور که عنوان کرده پرسپولیس تیم حکومتی بوده و نام «پرسپولیس» یونانی است، ابراز کرد: آقای زنوزی چندین بار این جسارت را راجع به باشگاه پرسپولیس داشته و ما واقعا دوست نداشتیم جوابی گفته شود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: خدمت آقای زنوزی می‌گوییم که اگر کوچک‌ترین مطالعه‌ای راجع به تاریخ کشور و فوتبال ایران داشته باشید، نام پرسپولیس بسیار مقدس است و ریشه در تاریخ کشور و فوتبال ایران دارد. او ادامه داد: اگر بخواهیم راجع به اسامی و بزرگان پرسپولیس صحبت کنیم، یک برنامه مفصل می‌خواهد، بنابر این درمورد پرسپولیس باید محترمانه برخورد شود. آن وقت ما شدیم عزیز و دردانه پایتخت؟ او ادامه داد: شما باید به میدان مسابقه بیایید و مرد و مردانه بجنگید. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مردم آذربایجان شرقی که باغیرت هستند و نسبت به تیمشان تعصب دارند، اما با وجود این همه هزینه باشگاه تراکتور، هنوز نتوانستند یک جام به دست بیاورند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
وی ادامه داد: بالاخره از لحاظ امکانات و شرایط با سایر کشورها برابر نبودیم اما با همت کادرفنی و غیرت خود بازیکنان توانستیم سهمیه المپیک را بگیریم. ملی‌پوش سابر در خصوص اینکه در المپیک به دنبال کسب مدال در بخش انفرادی است یا تیمی، تصریح کرد: در وهله اول، خوشحالم که برای دومین بار سهمیه المپیک را کسب کردیم. کسب سهمیه المپیک در رشته سابر آن هم در بخش تیمی بدون شک یکی از دستاوردهای بزرگ برای ورزش کشور و شمشیربازی است. امیدوارم شرایط برای ما به خوبی پیش برود تا نمایندگان خوبی برای شمشیربازی ایران در المپیک باشیم. بیشتر بخوانید: عابدینی: برای کسب سهمیه تیمی یک سال زحمت کشیدیمانتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- با وجود اینکه لارسن در اسکاتلند آمار بهتری ثبت کرده بود اما سال‌های حضور گلزن سابق سلتیک در بارسلونا را نمی‌توان یک شکست تلقی کرد. به گزارش مارکا، لارسن در مصاحبه با اسکای درباره مسائل مختلف صحبت کرد. مهاجم سابق تیم ملی سوئد درباره دیدار با مسی و ژاوی و اینیستا در تمرینات که در آن زمان بازیکنان جوانی بودند گفت: به آنها گفتم که من بازیکنان خوب زیادی را دیده‌ام که پس از مدتی پیشرفتشان متوقف شد و دلیلش این بود که کارهایی که باید برای پیشرفت انجام می‌دادند را انجام ندادند. آنها توانستند از حضور من در آنجا استفاده کنند. وی درباره پیشنهاد بارسلونا گفت:
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
تیم ملی جودو ناشنوایان که قرار بود برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان اواخر فروردین راهی فرانسه شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا سفرش لغو شد. محمدرضا لوئی مقدم اظهار کرد: مسابقات قهرمانی جهان جودو ناشنوایان اواخر فروردین در فرانسه برگزار می‌شود که قرار بود برای اولین بار با ۹ جودوکار در قهرمانی جهان شرکت کنیم که متاسفانه اعزام جودوکاران به این تورنمنت به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد. وی گفت: برای آماده‌سازی جودوکاران برای شرکت در بازیهای آسیایی و سپس قهرمانی جهان ۶ ماه اردو پیش بینی شده بود که متاسفانه نه تنها تیم به بازیهای آسیایی اعزام نشد، بلکه قهرمانی جهان فرانسه را نیز از دست دادیم. به طوری که اردوی تیم ملی که قرار بود تا ۲۵ فروردین ادامه داشته باشد، لغو شد و مشخص نیست اردوی جودوکاران دوباره از چه زمانی دایر شود. لوئی مقدم در پایان گفت: با توجه به آمادگی بالای ورزشکاران در صورت اعزام به این مسابقات پیش بینی کسب دو مدال طلا در کاتا و سه مدال در انفرادی داشتیم که متاسفانه این اعزام لغو شد.
روزنوروزنو2 روز قبل
من یک بار هم گفتم در تیم ملی مگر مسعود مقصر بود؟ مقصر اول ویلموتس بود و به مسعود چه ربطی دارد که او را تخریب می‌کردند. * استوکس ساعت اشکان را دزدیدزنوزی درخصوص استوکس اضافه کرد: اگر استوکس خوب بود من او را نگه می‌داشتم! من به آقایان گفتم استوکس را نخرید و این به گردن شما می‌افتد اما فکر کردند که من دوست ندارم استوکس به پرسپولیس برود. * زور پرسپولیس از تیم ملی هم بیشتر استزنوزی با اشاره به حضور گل محمدی در تیم پرسپولیس گفت: موضوع تیم ملی و پرسپولیس هم جالب است. جالب است که این‌ها زورشان از تیم ملی هم بیشتر است.
تابناکتابناک2 روز قبل
به گزارش تابناک ورزشی، زنوزی که به طرفداری از کی روش جملاتی را مطرح کرد، در قسمتی از حملاتش علیه مخالفان سرمربی پرتغالی گفت: این آقایان که وابسته یک تیم خاص هستند باعث شدند کی‌روش برود. وی ادامه داد: اگر کی‌روش می‌ماند مردم این استرس را داشتند که تیم ملی به جام جهانی می‌رود یا نمی‌رود؟ این آقایان با طرفداری از یک تیم خاص باعث شدند کی روش برود، چون آن تیم خاص نمی‌خواست کی‌روش بماند. کی‌روش را انداختند بیرون، چون حرف حق می‌زد، او شخصا به من گفت که تا این دو تیم دردانه هستند و این شکلی مدیریت می‌شوند، فوتبال ایران پیشرفت نمی‌کند. این‌ها به خاطر این که کی‌روش حرف حق می‌زد، او را در فشار گذاشتند. زنوزی در پایان به جواد خیابانی حمله کرد: بعضی مجری‌ها باید جواب پس بدهند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- دستیار ایرانی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هفته آینده مشخص شود. به گزارش فوتبالی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از ورود دراگان اسکوچیچ به تیم ملی فوتبال ایران صحبت‌های مبنی بر حضور وحید هاشمیان و کریم باقری در این تیم شده بود اما این ۲ مربی چراغ سبزی برای حضور در تیم ملی نشان ندادند. طبق اعلام یک منبع آگاه قرار است دستیار ایرانی دراگان سکوچیچ تا هفته آینده مشخص شود. طبق شنیده‌ها یک مربی با تجربه که سابقه مربیگری در تیم‌های شهرستانی را دارد قرار است به عنوان دستیار اسکوچیچ انتخاب و معرفی شود.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- دو روز قبل از مصاف دو تیم رئال مادرید و منچسترسیتی در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، برناردو سیلوا، بازیکن پرتغالی سیتی در گفتگو با برنامه شبکه کادنا سر در مورد لیونل مسی صحبت کرده است. به گزارش فوتبالی، او در مورد مسی گفته: «قطعا دوست دارم که کنار مسی بازی کنم و بتوانم بگویم که در کنار هر دو بازیکن برتر دنیا، او و کریس رونالدو (در تیم ملی پرتغال) بازی کرده‌ام. البته که بحث پیچیده‌ای است ولی اگر مسی می‌خواهد به سیتی بیاید، از او استقبال خواهیم کرد.» برناردو سیلوا در مورد بازی چهارشنبه شب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و مصاف تیمش با رئال مادرید گفت: «پپ بازیهای زیادی را در سانتیاگو برنابئو برگزار کرده؛ نه تنها به عنوان بازیکن، بلکه در قامت سرمربی.. از همین رو دقیقا می‌داند که برای برد در برنابئو چه باید کرد.» او به تجربه بالای گواردیولا در حضور در برنابئو اطمینان زیادی دارد. برناردو سیلوا در سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۵۰ میلیون یورویی از موناکو به سیتی پیوست. سیتی در حال حاضر در رقابتهای لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی ندارد و ۱۹ امتیاز با لیورپول صدرنشین فاصله دارد. از همین رو حالا آنها امیدزیادی به موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا بسته‌اند؛ به ویژه که اخیرا با تصمیم مقامات یوفا برای دو فصل از حضور دررقابتهای اروپایی محروم شده‌اند.
ایرناایرنا4 روز قبل
عصر امروز جلسه فوق‌العاده تصمیم‌گیری درباره شیوه برگزاری ادامه لیگ برتر مردان ایران، با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در این مسابقات تشکیل شد. پس از برگزاری این جلسه، تصمیم گرفته شد که تمام مسابقات باشگاهی تعطیل شود. تصمیم‌گیری درباره لیگ زنان و دسته یک مردان درحالی بود که از نمایندگان تیم‌های حاضر در این مسابقات، برای شرکت در جلسه دعوت نشده بود. لیگ والیبال درحالی به طور کامل تعطیل شد که مسابقات رشته‌های دیگر از جمله فوتبال همچنان درحال برگزاری است و فقط حضور تماشاگر در آنها ممنوع است. تیم ملی والیبال ایران تابستان پیش رو باید در المپیک توکیو به میدان برود اما در سال منتهی به این رویداد مهم، والیبال کشور دچار یک تعطیلی بزرگ شد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
عملکرد دی لیخت در ابتدای فصل با انتقادات فراوانی همراه شد اما رفته رفته او در ترکیب بیانکونری جا افتاده است. این ستاره هلندی در مصاحبه با سایت یوفا گفت: " تا ۱۵ سالگی به عنوان یک بازی ساز به میدان می‌رفتم. با این وجود بعد از آن به من گفته شد که بهتر است در پست مدافع به میدان بروم. حالا اما میبینم که بازی در پست هافبک به من کمک کرده است تا مدافع بهتری باشم. دی لیخت درباره بازی با لیون در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: " من به اندازه کافی در مورد آنها می‌دانم.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
مدیران باشگاه استقلال از حالا برای فروش چند بازیکن دیگر در پایان فصل برنامه دارند که ۳ بازیکن گل زن این تیم در صدر این فهرست قرار دارند. شماره ۱۰ استقلال که در لیگ قهرمانان آسیا هم‌ بازی‌های خوبی انجام داده است تا توجه باشگاه‌های عربی هم به این بازیکن جوان جلب شود. در جمع بازیکنان استقلال شیخ یک گزینه احتمالی برای فروش و درآمدزایی است. طبیعی است که چنین ستاره‌ای از حالا یکی از گزینه‌های ترانسفر شدن و فروش برای درآمدزایی در پایان فصل باشد. موضع باشگاه هم مشخص است و بازیکنانی را انتخاب می‌کند که از فروش او درآمد بیشتری به باشگاه برسد.
نودنود4 روز قبل
میلان برای دائمی کردن قرارداد ربیچ باید هزینه سنگینی به فرانکفورت بپردازد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از توتواسپورت، باشگاه آینتراخت فرانکفورت برای واگذاری دائمی آنته ربیچ به میلان از این باشگاه ۴۰ میلیون یورو پول خواسته است؛ پولی که تقریبا نیمی از آن سهم فیورنتینا خواهد بود. در چنین شرایطی شنیده شده است که آخرین پاسخ فرانکفورت به درخواست میلان برای دائمی کردن این قرارداد، دریافت ۴۰ میلیون یورو بوده است. نکته مهم در این انتقال، سهم فیورنتینا است. در این قرارداد، بندی گنجانده شده که نشان می‌دهد ۳۰ تا ۵۰ درصد از رقم انتقال بعدی ربیچ سهم فیورنتینا خواهد بود و به این ترتیب اگر میلان برای خرید ربیچ ۴۰ میلیون یورو بپردازد، عملا حدود ۲۰ میلیون یورو از آن سهم باشگاه ایتالیایی فیورنتینا خواهد بود.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
کاش مسئولین درک میکردن والیبال هیچوقت جذابیت بسکتبال رو نداره و به این رشته هم که در سکوت رسانه‌ای و در حالی که بازی هاش رو تو جام جهانی از شبکه ورزش پخش میشد به المپیک صعود کردن، توجه میکردنملت کدوم والیبالیستی رو به اندازه‌ی لبران جیمز یا کوبی برایانت میشناسن؟ برای هر برد تیم ملی والیبال کلی سرود و تبریک میگن ولی روزی که بسکتبال به المپیک رفت کی یادشه اصلا؟ چند نفر بازی رو دیدن؟
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک معتقد است که پس از محرومیت دو ساله منچسترسیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا، کوین دی بروین این تیم را ترک نخواهد کرد. به گزارش beIN Sports، روبرتو مارتینز، درباره آینده کوین دی بروین، ستاره بلژیکی سیتیزن‌ها و آینده دیگر بازیکنان منچسترسیتی با توجه به محرومیت این تیم از حضور در لیگ قهرمانان می‌گوید:
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
ابتلای ۲ نفر به «کرونا» در عمان پس از بازگشت از ایرانعمان از ابتلای دو نفر در این کشور به ویروس «کرونا» خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، عمان از ابتلای دو نفر در این کشور به ویروس «کرونا» خبر داد. ۲ بازیکن تیم ملی فوتبال کرونا گرفتند؟ به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ۲ بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که بالای تب ۴۰ درجه داشتند دچار کرونا هستند و به همین دلیل اردو تیم‌های ملی لغو و برگزاری کلاس‌های مربیگری به تعویق افتاد. پس از انتشار این خبر، سرپرست تیم ملی فوتبال نوجوانان این خبر را تکذیب کرد. لازم به ذکر است، به همین دلیل اردوی تیم ملی جوانان لغو شد و همچنین کلاس‌های مربیگری که قرار بود در مرکز ملی فوتبال برگزار شود به تعویق افتاد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- ۶ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی ایران روز‌های ابتدایی سال ۱۳۹۹ باید در مسابقات گزینشی المپیک که در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود، شرکت کنند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا روزهای ۸ تا ۱۰ فروردین سال ۹۹ در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود و تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ما برای کسب ۶ سهمیه باقیمانده در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت. با توجه به شیوع ویروس کرونا مسئولان فدراسیون کشتی در نظر دارند ۶ کشتی‌گیر را که در کشتی آزاد و فرنگی موفق به کسب سهمیه نشده‌اند، به دلیل شیوع ویروس کرونا و اینکه اعزام این چند کشتی‌گیر دچار مشکل نشود، چند روز زودتر آنها را به اردوی برون مرزی بفرستند تا از آنجا برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک به قرقیزستان بروند. تاکنون البته هیچ کشوری برای حضور کشتی‌گیران ایرانی به منظور برپایی اردو در آنجا اعلام آمادگی نکرده است، اما مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا این مشکل را برطرف کنند. گفته می‌شود کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی در نظر دارد علیرضا گرایی (۶۷ کیلوگرم)، رامین طاهری (۸۷ کیلوگرم) و مهدی ساروی (۹۷ کیلوگرم) را به مسابقات اعزام کند.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
۲ بازیکن تیم ملی نوجوانان فوتبال ایران مشکوک به بیماری کرونا هستند. دیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ۲ بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که تب بالای ۴۰ درجه داشتند دچار کرونا هستند و به همین دلیل اردو تیم‌های ملی لغو و برگزاری کلاس‌های مربیگری به تعویق افتاد. پس از انتشار این خبر، سرپرست تیم ملی فوتبال نوجوانان این خبر را تکذیب کرد. اما دقایقی پیش یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد این بازیکنان بالای ۴۰ درجه تب داشتند و به احتمال زیاد به بیماری کرونا دچار شدند. لازم به ذکر است، به همین دلیل اردوی تیم ملی جوانان لغو شد و همچنین کلاس‌های مربیگری که قرار بود در مرکز ملی فوتبال برگزار شود به تعویق افتاد.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبال بین‌المللی است که به نمایندگی از ایران به میدان می‌رود و زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. مرکز ملی فوتبال محل تمرین این تیم و سایر رده‌های تیم ملی فوتبال ایران است. ورزشگاه امجدیه نخستین ورزشگاه خانگی این تیم بود و از سال ۱۳۵۳ و افتتاح ورزشگاه آزادی برای میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تیم ملی در این ورزشگاه از حریفان خود میزبانی می‌کند. تیم ملی ایران از سال ۱۹۷۴ در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال شرکت می‌کند و در دوره‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ موفق به حضور در مرحله نهایی این بازی‌ها شده‌است. این تیم تا سال ‍۱۹۸۸ در مسابقات مقدماتی المپیک شرکت کرد و در المپیک‌های ۱۹۶۴ توکیو، ۱۹۷۲ مونیخ و ۱۹۷۶ مونترال موفق به صعود به مرحله نهایی شد. از المپیک ۱۹۹۲ بارسلون تیم امید ایران در این بازی‌ها شرکت کرد. سرمربی تیم ملی ایران در حال حاضر کارلوس کی‌روش است که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ خورشیدی (۴ آوریل ۲۰۱۱ میلادی) به این سمت برگزیده شده‌است. کاپیتان‌های اول دوم و سوم ایران نیز به ترتیب مسعود شجاعی،اشکان دژآگه و احسان حاج‌صفی هستند. ویکی‌پدیا