آخرین و مهم‌ترین اخبار تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی ایران

تیم ملی ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، بهنام محمودی در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال که با پیروزی محمدرضا داورزنی به پایان رسید، اظهار داشت: به اعضای مجمع والیبال تبریک می‌گویم و از همه کسانی که رای دادند تشکر می‌کنم. نتیجه آرای امروز نشان داد که اعضای مجمع مطالبه‌گر هستند و با توجه به اینکه داورزنی فرد باهوشی است امیدوارم به مطالبات اعضای مجمع رسیدگی کند. اگر برخی می‌گویند من مشکلی دارم به صورت شفاف آن را اعلام کنند. محمودی درباره انتخابات داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال گفت: به عنوان کاندیدا به او تبریک می‌گویم اما تحلیل شخص من این است که‌ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند و از والیبال حمایت می‌کرد. به هر حال حق قانونی او بود که در انتخابات شرکت کند.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
رحمان احمدی، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد که برکناری مارک ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و سایر مشکلات این تیم باید حل شود. بچه‌ها در این دو مسابقه کیفیت همیشگی را نداشتند و اشتباهاتی صورت گرفت که در دو بازی شکست خوردیم. قبلا کی‌روش در مورد مشکلات تیم ملی صحبت می‌کرد و اگر مسئله‌ای وجود داشت، آن را اعلام می‌کرد، اما من ندیدم که ویلموتس در این زمینه اظهارنظری انجام دهد. احمدی در واکنش به شایعاتی مبنی بر احتمال قطع همکاری با مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: موضوع برکناری ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و نباید به خاطر دو باخت، سرمربی تیم را تغییر دهیم. «آیا قبول دارید چند بازیکن تیم ملی باید از این تیم خداحافظی کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش بیان کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
ظاهرا مشکلاتی بین فدراسیون فوتبال و ویلموتس در مورد مسائل مالی وجود داشته و شنیده‌ام که سرمربی تیم ملی سه روز قبل از بازی با عراق به ایران آمده است. بچه‌ها در این دو مسابقه کیفیت همیشگی را نداشتند و اشتباهاتی صورت گرفت که در دو بازی شکست خوردیم. قبلا کی‌روش در مورد مشکلات تیم ملی صحبت می‌کرد و اگر مسئله‌ای وجود داشت، آن را اعلام می‌کرد، اما من ندیدم که ویلموتس در این زمینه اظهارنظری انجام دهد. احمدی در واکنش به شایعاتی مبنی بر احتمال قطع همکاری با مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: موضوع برکناری ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و نباید به خاطر دو باخت، سرمربی تیم را تغییر دهیم. «آیا قبول دارید چند بازیکن تیم ملی باید از این تیم خداحافظی کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش بیان کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم.
نودنود1 ساعت قبل
بعد از آن نقطۀ برجسته در کارنامۀ مربیگری پوچتینو و البته تاریخ باشگاه تاتنهام، کسی تصورش را نمی‌کرد هفت ماه بعد، کار به جدایی بیانجامد. مسیر صعود تاتنهام به فینال لیگ قهرمانان، راهی بود که از پنج سال پیش پایه گذاری شد. اهمیت ثبات و استمرار درسی است که باید از تیم پوچتینو در این سال‌ها گرفت. شگفت‌انگیزتر اینکه او در شرایطی فصل قبل تیمش را به فینال لیگ قهرمانان رساند که با بودجۀ محدودی روبرو بود. اما در مورد نزول تاتنهام باید به این نکته توجه داشت؛ ترکیب تیم پوچتینو دیگر مطابق با فلسفۀ خاص مربیگری او نبود.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
دوستان اگه واقعا اهل مطالعه و تحقیق باشید میفهمید، برعکس ایران، دقیقا تو آمریکا رئیس جمهور پشمه! فقط به همین چهل سال اخیر آمریکا دقت کنید اگه کوچکترین تغییری تو سیاستهای کلان و مخصوصا سیاست خارجیش شده باشه، ولی ایران از هاشمی بگیر تا خاتمی، احمدی نژادو روحانی هم کدوم یه مدل مملکت رو پیش برون، هاشمی سد سازی، خصوصی سازی، و تورم، خاتمی توافقات هسته‌ای،. پلمپ هسته‌ای، گفتگوی تمدنها و آزادی‌های زیر زانویی! احمدی نژاد، رفتارهای پوپولیستی، در افتادن با آمریکا و تورم، روحانی باج دادن به آمریکا، از بین بردن صنعت، هسته‌ای، تورم و ریدن! کجای این عملکردها شبیه همه؟ که بگیم رئیس جمهور تو ایران هیچ کارست؟!
ایسناایسنا2 ساعت قبل
نخستین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر فردا (جمعه) با مصاف پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان انجام می‌شود. به گزارش ایسنا، پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در تک دیدار هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم می‌روند. در آن سوی زمین، تیم شکست ناپذیر و شگفتی‌ساز نفت مسجد سلیمان که با هدایت مهدی تارتار بهترین عملکرد خود را در ادوار لیگ برتر تجربه می‌کند، قرار دارد. نکته جالب درباره نفت مسجد سلیمان، کسب یک برد، یک باخت و هشت تساوی در دیدارهای رودررو با پرسپولیس است. نفت مسجد سلیمان در این دیدار سعید آهنی را به علت محرومیت در اختیار ندارد.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از مسابقات جهانی نورسلطان، استارت لیگ برتر کشتی از مهر ماه زده شد. از همان ابتدا هم مشخص بود که به دلیل برنامه‌های تیم ملی برای کسب سهمیه و همچنین مسابقات باشگاه‌های جهان، لیگ با فشردگی همراه خواهد بود. مسابقات به نیمه رسیده بود که تیم نظامی پاس، به دلیل اعتراضاتی که به مبارزه‌اش با اترک داشت یا بخش‌نامه داخلی تربیت‌بدنی نیروهای مسلح، از ادامه رقابت‌ها انصراف داد تا دو تیم صعودکننده از گروه سه تیمی اول، بدون دردسر مشخص شوند. در گروه دوم اما جنگ شدیدی بین سه تیم دانشگاه آزاد، توس و ستارگان برای صعود وجود داشت و روزی نبود که اعتراض و تهدیدی رسانه‌ای نشود. در نهایت نیز این تیم که دیگر شانسی برای صعود از گروه نداشت، در هفته پایانی دور برگشت لیگ برتر از رقابت‌ها انصراف داد تا تعداد تیم‌ها به ۵ تیم برسد.
مهرمهر2 ساعت قبل
ملی پوشان پس از این شکست نیز بدون استفاده از «فیفادی» به تیم‌های باشگاهی برگشتند تا خود را برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر اماده کنند. نوزدهمین دوره مسابقات باشگاهی فوتبال ایران در سطح لیگ برتر تا پایان نیم فصل تنها پنج بازی دیگر فاصله دارد تا مدعیان قهرمانی رخ نشان دهند. استقلال سپس به تهران می‌آید تا با صدرنشین فعلی لیگ برتر بازی کند. این تیم ابتدا در تبریز با تراکتور بازی می‌کند و سپس میزبان نفت آبادان است. نساجی که این روزها سرمربی خود را به دلیل مشکلات جسمانی کمتر در کنارش داشته باید در پنج هفته پایانی نیم فصل اول با چهار مدعی قهرمانی بازی کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال که با پیروزی محمدرضا داورزنی به پایان رسید، اظهار داشت: به اعضای مجمع والیبال تبریک می‌گویم و از همه کسانی که رای دادند تشکر می‌کنم. نتیجه آرای امروز نشان داد که اعضای مجمع مطالبه‌گر هستند و با توجه به اینکه داورزنی فرد باهوشی است امیدوارم به مطالبات اعضای مجمع رسیدگی کند. اگر برخی می‌گویند من مشکلی دارم به صورت شفاف آن را اعلام کنند. محمودی درباره انتخابات داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال گفت: به عنوان کاندیدا به او تبریک می‌گویم اما تحلیل شخص من این است که‌ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند و از والیبال حمایت می‌کرد. بیشتر بخوانید: محمودی: وزیر ورزش به من محبت داشت و مشکل تایید صلاحیتم حل شدانتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
وقتی یک تیم چنین شرایطی دارد و این‌گونه در دو بازی شکست می‌خورد، طبیعتا دلایلی دارد. بچه‌ها در این دو مسابقه کیفیت همیشگی را نداشتند و اشتباهاتی صورت گرفت که در دو بازی شکست خوردیم. قبلا کی‌روش در مورد مشکلات تیم ملی صحبت می‌کرد و اگر مسئله‌ای وجود داشت، آن را اعلام می‌کرد، اما من ندیدم که ویلموتس در این زمینه اظهارنظری انجام دهد. احمدی در واکنش به شایعاتی مبنی بر احتمال قطع همکاری با مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: موضوع برکناری ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و نباید به خاطر دو باخت، سرمربی تیم را تغییر دهیم. «آیا قبول دارید چند بازیکن تیم ملی باید از این تیم خداحافظی کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش بیان کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ساعت قبل
ورود داورزنی به انتخابات فدراسیون والیبال از همان ابتدا با حاشیه‌هایی روبه‌رو شده بود. حدود چهار سال قبل بود که داورزنی، فدراسیون والیبال را به‌ مقصد وزارت ورزش ترک کرد و این فدراسیون به حال خودش رها شد. او دیروز در این خصوص گفت: «هر کدام از اعضای مجمع اگر ابهامی دارند، می‌توانند از وزارت ورزش و فدراسیون جویا شوند. این عنوان‌ها می‌آیند و می‌روند؛ اما ما کنار والیبال هستیم.» همچنین بهروز عطایی، سرمربی موفق ‌تیم‌ ملی والیبال جوانان ایران نیز از اینکه سرانجام فدراسیون رئیس خود را شناخت ابراز خوشحالی کرد. او گفت: «در این مدتی که فدراسیون رئیس نداشت طبیعی بود که شاهد باشیم بسیاری از کارها قابل برنامه‌ریزی بلندمدت نباشند و الان خوشحالم رئیس مشخص شد تا والیبال به آرامش واقعی برسد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ساعت قبل
باز به همین نسبت طبیعی است که برانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه‌های جدی فدراسیون برای چنین تغییری باشد. وقتی این نکات را در کنار هم قرار می‌دهیم، طبیعی است که برانکو را گزینه خوبی برای تیم ملی بدانیم. دک کردن ویلموتس و آوردن برانکو مستلزم انجام چند هزینه متفاوت است؛ فسخ با مربی بلژیکی، پرداخت مالیات معوق برانکو و دست‌کم واریز یک پیش‌پرداخت دندانگیر به حساب مربی کروات. به هر حال عنصر رقابت در حوزه باشگاهی وجود دارد و موفقیت‎‌های بی‌پایان برانکو با پرسپولیس، باعث شد گروه زیادی در اردوگاه رقبا حتی رو به تخریب چهره او بیاورند؛ آنچه در صورت حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی می‌تواند پدیدآورنده انرژی منفی برای این مجموعه باشد. از همه بدتر اینکه بازگشت مرد کروات به تیم ملی، دوقطبی «برانکو- کی‌روش» را احیا یا تشدید خواهد کرد و حتما گروهی ازهواداران مربی پرتغالی ادعا خواهند کرد مخالف‌خوانی‌های چند سال گذشته برانکو، از ابتدا هم با نیت تصاحب صندلی کی‌روش بوده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو پس از استراحت بین المللی دوباره به تورین برگشته است. مهاجم یوونتوس خود را در اختیار تیم ملی پرتغال قرار داد و در جدال‌ها علیه لیتوانی و لوکزامبورگ درخشش داشت. رونالدو و ساری برای ملاقاتمائوریتسیو ساری پیش از آخرین بازی یووه مقابل آث میلان در کنفرانس مطبوعاتی درباره برخی مشکلات جسمی که رونالدو داشت، صحبت کرده بود. با وجود این سخنان کریستیانو، توتو اسپورت، ایتالیا گزارش داده است که کریستیانو و ساری در مجموعه یوونتوس برای گفتگو و حل اختلافات با یکدیگر دیدار می‌کنند. بعدازظهر شنبه یوونتوس در بازی برگشت، مقابل آتالانتا قرار دارد و پیش بینی می‌شود ستاره پرتغالی ۹۰ دقیقه بازی کند.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
ای ایران ای مرز پرگهرای خاکت سرچشمه هنردور از تو اندیشه بدانپاینده مانی تو جاودانای دشمن از تو سنگ خاره‌ای من آهنمجان من فدای خاک پاک میهنممهر تو چون، شد پیشه‌امدور از تو نیست اندیشه‌امدر راه تو، کی ارزشی دارد این جان ماپاینده باد خاک ایران ماسنگ کوهت در و گوهر استخاک دشتت بهتر از زر استمهرت از دل کی برون کنمبرگو بی مهر تو چون کنمتا گردش جهان و دور آسمان به‌پاستنور ایزدی همیشه رهنمای ماستمهر تو چون، شد پیشه‌امدور از تو نیست اندیشه‌امدر راه تو، کی ارزشی دارد این جان ماپاینده باد خاک ایران ماایران ای خرم بهشت من روشن از تو سرنوشت منگر آتش بارد به پیکرم جز مهرت در دل نپرورماز آب و خاک و مهر تو سرشته شد گلممهر اگر برون رود تهی شود دلممهر تو چون، شد پیشه‌امدور از تو نیست اندیشه‌امدر راه تو، کی ارزشی دارد این جان ماپاینده باد خاک ایران ما (سرود ملی کشور من اینه)
روزنوروزنو3 ساعت قبل
در شرایطی که بازی هنوز در جریان بود، خبر کنار گذاشتن مورنو توسط روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، در رسانه‌ها منتشر شد و تصاویر تلویزیونی هم روبیالس را در حالی شکار کردند که دائما در حال صحبت با تلفن بود. در پایان بازی هم مورنو حاضر به گفتگو با شبکه‌های تلویزیونی در کنار زمین نشد و بازیکنان هم با خبرنگاران صحبت نکردند. این دومین جدایی جنجالی مربیان تیم ملی اسپانیا در زمان ریاست روبیالس است. او سال قبل و دو روز پیش از اولین بازی اسپانیا در جام جهانی مقابل پرتغال، خولن لوپتگی را به دلیل توافق با رئال مادرید از کار برکنار کرد و فرناندو هیرو را به جای او منصوب کرد. مورنو پس از جدایی انریکه گفته بود که هر زمان که او آماده بازگشت باشد، آماده است تا جا را برای او خالی کند اما به نظر می‌رسد بعد از نتایج خوب در مقدماتی یورو، مورنو انتظار داشت تابستان آینده هم روی نیمکت اسپانیا بنشیند اما این رویا خیلی زود به یک جدایی دردناک ختم شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، اخراج ناگهانی مائوریسیو پوچتینو ۴۷ ساله از سمت سرمربیگری تیم فوتبال تاتنهام و انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان جانشین این سرمربی آرژانتینی، تیتر یک رسانه‌های مختلف اروپایی شده است. نشریه آلمانی «بیلد» در این ارتباط گزارش داد، مدیران باشگاه بایرن مونیخ که پس از اخراج نیکو کواچ، هدایت باواریایی‌ها را تا پایان سال جاری میلادی به طور موقت به هانسی فلیک سپرده‌‌اند، قصد دارند در پایان فصل جاری پوچتینو را به عنوان سرمربی جدید این تیم آلمانی استخدام کنند. بیشتر بخوانید: مقایسه عملکرد پوچتینو و مورینیوبا این شرایط هانسی فلیک، دستیار پیشین یواخیم لو در تیم ملی فوتبال آلمان تا پایان فصل هدایت بایرن را برعهده خواهد داشت و پوچتینو هم فرصت لازم جهت یادگیری زبان آلمانی را خواهد داشت، چیزی که مسئولان باشگاه روی آن تأکیدی ویژه دارند. حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ هم رابطه خیلی خوبی با پوچتینو دارد و از طرفداران این سرمربی نامدار است و حتی در گذاشته ملاقات‌هایی با او داشته است. همین رابطه خوب ممکن است مائوریسیو را به حضور در آلیانتس آره‌نا نزدیک کند.
روزنوروزنو4 ساعت قبل
دو شکست پیاپی برابر بحرین و عراق سبب شد تا نگرانی‌های زیادی پیرامون صعود ایران به مرحله بعدی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ قطر وجود داشته باشد. با این حال یک شانس دیگر برای تیم ملی ایران و سرمربی کنونی اش مارک ویلموتس بلژیکی وجود داشت که سرنوشت تیم ملی در دستان خودش قرار بگیرد و آن هم تساوی دو تیم بحرین و عراق بود که در دیدار رفت نیز در منامه به نتیجه یک بر یک دست یافته بودند؛ نتیجه‌ای که به هر ترتیبی بود، در پایان دیدار دو تیم رقم خورد و حالا تیم ملی می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کند. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از فروردین ماه سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی از سرگرفته خواهد شد. در تاریخ هفتم فروردین ماه ۱۳۹۹ تیم ملی در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می‌رود و ۷ روز بعد در خاک کامبوج به مصاف این کشور می‌رود. تیم ملی یک بازی کمتر از دو مدعی گروه انجام داده، ولی هیچ راهی برای صدرنشین شدن در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام جهانی ۲۰۲۳ چین ندارد، جز پیروزی در هر ۴ دیدار باقی مانده؛ چرا که دوم شدن در گروه ممکن است کار تیم ملی را به اما و اگر و شاید حذف احتمالی زودهنگام بکشاند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
رحمان احمدی، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد که برکناری مارک ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و سایر مشکلات این تیم باید حل شود. بچه‌ها در این دو مسابقه کیفیت همیشگی را نداشتند و اشتباهاتی صورت گرفت که در دو بازی شکست خوردیم. قبلا کی‌روش در مورد مشکلات تیم ملی صحبت می‌کرد و اگر مسئله‌ای وجود داشت، آن را اعلام می‌کرد، اما من ندیدم که ویلموتس در این زمینه اظهارنظری انجام دهد. احمدی در واکنش به شایعاتی مبنی بر احتمال قطع همکاری با مارک ویلموتس خاطرنشان کرد: موضوع برکناری ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و نباید به خاطر دو باخت، سرمربی تیم را تغییر دهیم. «آیا قبول دارید چند بازیکن تیم ملی باید از این تیم خداحافظی کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش بیان کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
در این مطلب، اما چند مورد که تیمی زیبا بازی نکرده و قهرمان شده مرور شده است. اینترمیلان ۲۰۱۰-۲۰۰۸اخبار ورزشی - از اینتر مورینیو به‌عنوان یکی از بهترین تیم‌های تاریخ سری A یاد می‌شود. در آن سال اینتر با مورینیو، لیگ، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را با داشتن بازیکن فوق العاده‌ای به اسم وسلی اسنایدر به دست آورد. اگرچه اینتر این همه جام برد، اما سبک بازی اش طوری نبود که تماشاگرپسند باشد. سیمئونه البته تیمش را به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم برد که آنجا در وقت‌های اضافه به رئال‌مادرید باختند.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سران باشگاه تاتنهام روز گذشته به یک باره و به صورت ناگهانی، مائوریسیو پوچتینو سرمربی ۴۷ ساله و آرژانتینی شان را برکنار کردندو کمی بعد ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی دنیای فوتبال به صورت رسمی جایگزین او شد. در طول تابستان صحبت‌های زیادی درمورد احتمال حضور پوچتینو روی نیمکت مربیگری تیمهای بزرگی مثل رئال مادرید و یونایتد مطرح بود. اما گویا حالا او در مسیر پیوستن به بایرن مونیخ قرار دارد. چندی پیش سران باشگاه بایرن مونیخ با برکناری نیکو کواچ سرمربی کروات تیمشان، هدایت باواریایی‌ها را به هانسی فلیک سپردند و اخیرا اعلام کردند که فلیک از این پس به عنوان سرمربی رسمی باشگاه مشغول به کار خواهد بود. از سوی دیگر حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن هم ارتباط خوبی با پوچتینو دارد و همین ارتباط صمیمانه و نزدیک ممکن است این سرمربی آرژآنتینی را به آلیانس آرنا نزدیک کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اخراج ناگهانی مائوریسیو پوچتینو ۴۷ ساله از سمت سرمربیگری تیم فوتبال تاتنهام و انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان جانشین این سرمربی آرژانتینی، تیتر یک رسانه‌های مختلف اروپایی شده است. نشریه آلمانی «بیلد» در این ارتباط گزارش داد، مدیران باشگاه بایرن مونیخ که پس از اخراج نیکو کواچ، هدایت باواریایی‌ها را تا پایان سال جاری میلادی به طور موقت به هانسی فلیک سپرده‌‌اند، قصد دارند در پایان فصل جاری پوچتینو را به عنوان سرمربی جدید این تیم آلمانی استخدام کنند. با این شرایط هانسی فلیک، دستیار پیشین یواخیم لو در تیم ملی فوتبال آلمان تا پایان فصل هدایت بایرن را برعهده خواهد داشت و پوچتینو هم فرصت لازم جهت یادگیری زبان آلمانی را خواهد داشت، چیزی که مسئولان باشگاه روی آن تأکیدی ویژه دارند. حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ هم رابطه خیلی خوبی با پوچتینو دارد و از طرفداران این سرمربی نامدار است و حتی در گذاشته ملاقات‌هایی با او داشته است. همین رابطه خوب ممکن است مائوریسیو را به حضور در آلیانتس آره‌نا نزدیک کند.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره لغو برخی بازی‌های لیگ‌ برتر‌ فوتبال گفت: شورای تامین استان‌ها صلاح دیدند برخی بازی‌ها را لغو کنند. اخبار ورزشی- وی همچنین با اشاره به انتخابات ریاست فدراسیون والیبال گفت: ‌ آقای داورزنی در این انتخابات حائز اکثریت آرا و رییس جدید فدراسیون والیبال شد. سلطانی‌فر درباره عملکرد اخیر تیم ملی فوتبال در بازی‌های انتخابی جام جهانی گفت: ‌ شکست تلخی داشتیم که غرور ملی را خدشه دار کرد و نتیجه واقعا بدی بود. البته چیزی تمام نشده است و به آینده امیدوار هستیم. وزیر ورزش همچنین درباره پرداخت حقوق ویلموتس گفت: ‌ پول سرمربی تیم ملی تا سه ماه آینده پرداخت شده است.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
خبرگزاری میزان: بهنام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال که با پیروزی محمدرضا داورزنی به پایان رسید، اظهار داشت: به اعضای مجمع والیبال تبریک می‌گویم و از همه کسانی که رای دادند تشکر می‌کنم. نتیجه آرای امروز نشان داد که اعضای مجمع مطالبه‌گر هستند و با توجه به اینکه داورزنی فرد باهوشی است امیدوارم به مطالبات اعضای مجمع رسیدگی کند. اگر برخی می‌گویند من مشکلی دارم به صورت شفاف آن را اعلام کنند. محمودی درباره انتخابات داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال گفت: به عنوان کاندیدا به او تبریک می‌گویم اما تحلیل شخص من این است که‌ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند و از والیبال حمایت می‌کرد. به هر حال حق قانونی او بود که در ناختابات شرکت کند.
روزنوروزنو4 ساعت قبل
این در حالیست که شجاع مدافع موردعلاقه و بازیکن ثابت او محسوب می‌شد که تحت هیچ شرایطی از ترکیب بیرون نمی‌رفت. با این حال با فیکس شدن محمدحسین کنعانی، کالدرون ترجیح می‌دهد کنار او از یک دفاع چپ پا استفاده کند که با این وصف نوبت به محمد انصاری خواهد رسید. دو بازیکنی که پارسال بیشترین حضور فیکس را بعنوان زوج دفاعی این تیم در ترکیب پرسپولیس در زمان هدایت برانکو ایوانکوویچ به خود اختصاص داده بودند. اما به جز شجاع و سیدجلال حسینی بازیکنان دیگری هم در لیست غضب حضور دارند؛ سیامک نعمتی، بشار رسن و فرشاد احمدزاده. البته در پرسپولیس نصیحت سازمانی به این بازیکنان تحمل و مدارا و البته تمرین است تا شاید نظر کالدرون تغییر کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کوین دی‌بروینه در ۶ بازی تیم ملی فوتبال بلژیک در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ چهار گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل هم برای هم تیمی‌های خود ساخت. بسیاری از کارشناسان فوتبال، مسابقات یورو را بهترین فرصت برای «نسل طلایی» بلژیکی می‎دانند تا این تیم به یک عنوان قهرمانی دست پیدا کند. در عین حال کوین دی‌بروینه هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک، رقابت‎های یورو ۲۰۲۰ را «رقابتی تقلبی» می‎داند. وی در این باره گفت: شکل قرعه‌کشی این مسابقات نشان می‎دهد فوتبال بیش از اینکه یک رشته ورزشی باشد، بیشتر شبیه به یک تجارت است. برگزاری مسابقات به این شکل شرم‌آور است.
فوتبالیفوتبالی5 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رحمان احمدی، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد که برکناری مارک ویلموتس از سرمربیگری تیم ملی قابل قبول نیست و سایر مشکلات این تیم باید حل شود. وقتی یک تیم چنین شرایطی دارد و این‌گونه در دو بازی شکست می‌خورد، طبیعتا دلایلی دارد. بچه‌ها در این دو مسابقه کیفیت همیشگی را نداشتند و اشتباهاتی صورت گرفت که در دو بازی شکست خوردیم. «آیا قبول دارید چند بازیکن تیم ملی باید از این تیم خداحافظی کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش بیان کرد: من چنین چیزی را قبول ندارم. وقتی سرمربی یک بازیکن را دعوت می‌کند و به آن بازیکن اعتقاد دارد، دلیلی ندارد که بازیکن موردنظر خداحافظی کند.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی ایران

تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبال بین‌المللی است که به نمایندگی از ایران به میدان می‌رود و زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. مرکز ملی فوتبال محل تمرین این تیم و سایر رده‌های تیم ملی فوتبال ایران است. ورزشگاه امجدیه نخستین ورزشگاه خانگی این تیم بود و از سال ۱۳۵۳ و افتتاح ورزشگاه آزادی برای میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تیم ملی در این ورزشگاه از حریفان خود میزبانی می‌کند. تیم ملی ایران از سال ۱۹۷۴ در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال شرکت می‌کند و در دوره‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ موفق به حضور در مرحله نهایی این بازی‌ها شده‌است. این تیم تا سال ‍۱۹۸۸ در مسابقات مقدماتی المپیک شرکت کرد و در المپیک‌های ۱۹۶۴ توکیو، ۱۹۷۲ مونیخ و ۱۹۷۶ مونترال موفق به صعود به مرحله نهایی شد. از المپیک ۱۹۹۲ بارسلون تیم امید ایران در این بازی‌ها شرکت کرد. سرمربی تیم ملی ایران در حال حاضر کارلوس کی‌روش است که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ خورشیدی (۴ آوریل ۲۰۱۱ میلادی) به این سمت برگزیده شده‌است. کاپیتان‌های اول دوم و سوم ایران نیز به ترتیب مسعود شجاعی،اشکان دژآگه و احسان حاج‌صفی هستند. ویکی‌پدیا