آخرین و مهم‌ترین اخبار تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی فوتبال ایران

نودنود8 دقیقه قبل
چند بازیکنی که فصل قبل در لیگ برتر حضور داشتند در لیگ نوزدهم دیده نمی‌شوند. منشا بعد از سه فصل درخشش در لیگ برتر و پوشیدن پیراهن پیکان، پرسپولیس و استقلال، ایران را ترک کرد و رفت. صیادمنش و محمدی هم در این فصل از لیگ برتر راهی تیم‌های اروپایی شدند، با این تفاوت که احتمالا در سال‌های آینده به لیگ برمی‌گردند. خسرو حیدری هم برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد و دیگر او هم در لیگ برتر مشاهده نمی‌شود. آیاندا پاتوسی: پاتوسی در اولین روزی که پیراهن استقلال را پوشید هم گل زد و هم پاس‌گل داد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-غیبت سعید معروف کاپیتان و سعید رضایی مربی تیم ملی برخی حاشیه‌ها را در روزهای اخیر به وجود آورد و حتی شایعات عجیبی مثل پناهندگی آنها در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد. تیم ملی والیبال ایران در حالی چند روز قبل بعد از حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو به تهران بازگشت که یک بازیکن و یک مربی تیم ملی در بازگشت همراه سایرین نبودند. غیبت سعید معروف کاپیتان و سعید رضایی مربی تیم ملی برخی حاشیه‌ها را در روزهای اخیر به وجود آورد و حتی شایعات عجیبی مثل پناهندگی آنها در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد. در این رابطه امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال به «ورزش سه» گفت: این اتفاق قطعا با هماهنگی رخ داده است. واقعا این شایعه عجیب و به ویژه درباره سعید معروف خنده دار است.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی والیبال ایران در حالی چند روز قبل بعد از حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو به تهران بازگشت که یک بازیکن و یک مربی تیم ملی در بازگشت همراه سایرین نبودند. غیبت سعید معروف کاپیتان و سعید رضایی مربی تیم ملی برخی حاشیه‌ها را در روزهای اخیر به وجود آورد و حتی شایعات عجیبی مثل پناهندگی آنها در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد. در این رابطه امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال به «ورزش سه» گفت: این اتفاق قطعا با هماهنگی رخ داده است. واقعا این شایعه عجیب و به ویژه درباره سعید معروف خنده دار است. با توجه به جایگاهی که معروف در ایران دارد، چطور می‌توانند حتی این شایعه را هم مطرح کنند.
ایسناایسنا25 دقیقه قبل
ترکیب تیم ملی اسکی روی چمن ایران برای حضور در جام جهانی و قهرمای جهان مشخص شد. به گزارش ایسنا، پس از برگزاری سه روز مسابقات لیگ و انتخابی تیم ملی در نهایت ترکیب تیم ملی اسکی روی چمن ایران برای مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی مشخص شد. به این ترتیب مرتضی جعفری، ‌ مهدی سولقانی و ثمین داوری نفرات اعزامی ایران به قهرمانی جهان هستند. علاوه بر این مرتضی جعفری، مهدی سولقانی، حسین کلهر (فرزند درویشعلی)، ثمین داوری، مهسا یارخواه و سمانه مشکاتی اسکی بازان ایران در جام جهانی این رشته هستند. این مسابقات ۳۱ مرداد ماه به میزبانی ایران برگزار می‌شود.
فارسفارس28 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان امروز تیم ملی سابر کشورمان پس از شکست مقابل مجارستان به دیدارهای پنجم تا هشتم رفت. سابریست‌های کشورمان در دیدار اول خود در این مرحله مقابل گرجستان ۴۵ بر ۴۲ پیروز شد، اما در دیدار دوم که برای کسب مقام پنجم بود ۴۵ بر ۳۳ مغلوب روسیه شد و در نهایت به رتبه ششم رسید. همچنین کره جنوبی و مجارستان به دیدار فینال رسیدند. کاروان شمشیربازی ایران در این رقابت‌ها برای نخستین بار توسط مجتبی عابدینی صاحب مدال به رنگ برنز شد. انتهای پیام/س
خبر فوریخبر فوری32 دقیقه قبل
تیم ملی کاراته کشورمان با برتری در دیدار فینال کومیته تیمی قهرمانی آسیا برای سومین بار پیاپی به مقام قهرمانی دست یافت. در این دیدار ابتدا سجاد گنج‌زاده با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف عربستانی خود عبور کرد. در گام دوم تیم کشورمان با نتیجه ۳ بر یک از سد قزاقستان عبور کرد. براساس این گزارش، در دیدار سوم نیز شاگردان شهرام هروی با نتیجه ۳ بر صفر از سد هند عبور کردند. شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از روز جمعه ۲۸ تیرماه با شرکت ۳۴۰ کاراته‌کا از ۳۳ کشور در تاشکند ازبکستان آغاز شد و امروز با برگزاری دیدارهای کومیته تیمی به پایان رسید.
خبر فوریخبر فوری36 دقیقه قبل
تیم کاراته بانوان ایران در بخش تیمی با پیروزی برابر ژاپن به نشان طلای قهرمانی آسیا دست پیدا کرد. در ادامه این رقابتها که در تاشکند جریان تیم ملی بانوان ایران در مبارزه نهایی به نتیجه ۲ بر یک برابر ژاپن به پیروزی دست یافت و قهرمان شد. برای تیم ایران در این مبارزه شیما آل سعدی اولین نماینده ایران بود که به روی تاتامی رفت و در نهایت ۴ بر یک بازنده تاتامی را ترک کرد. بانوان ایران دو دوره قبلی نیز به فینال رسیده بودند که یک طلا و یک نقره حاصل تلاش آنها بود. تیم ملی کاراته ایران در این دوره از مسابقات تاکنون موفق به کسب چهار مدال طلا توسط کومیته تیمی بانوان، طراوت خاکسار، حمیده عباسعلی و ذبیح الله پورشیب، دو مدال نقره توسط کومیته تیم بانوان رزیتا علیپور و کاتای تیمی بانوان و چهار مدال برنز توسط بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، فاطمه صادقی و کاتای تیمی مردان شده است.
مهرمهر37 دقیقه قبل
تیم ملی کاراته ایران در مجموع مردان و زنان موفق به کسب ۵ مدال طلا، دو نقره و چهار برنز شد. ژاپنی‌ها با ۶ طلا، دو نقره و سه برنز قهرمان شدند. ازبکستان، میزبان مسابقات نیز با ۳ طلا، یک نقره و دو برنز بعد از ایران در جای سوم ایستاد. عربستان و قزاقستان با یک طلا و دو نقره، چین با یک طلا و سه برنز و اندونزی با یک نقره و دو برنز در مکان‌های چهارم تا هفتم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفتند. ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی، سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم، زهرا یاوری در وزن ۶۸- کیلوگرم، رضا روشن در وزن ۵۵- کیلوگرم و مجید حسن نیا در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز توفیقی در کسب مدال نداشتند.
وانانیوزوانانیوز44 دقیقه قبل
به گزارش وانانیوز، وحید شمسایی درباره تمرینات پرفشار خود برای پس گرفتن عنوان آقای گلی فوتسال جهان از فالکائوی برزیلی اظهار داشت: من تمرین را همیشه دوست دارم و با جدیت تمریناتم را دنبال می‌کنم. الان هم زیر نظر آقای آشتیانی که یکی از مربیان خوب و بادانش ماست، ‌ تمریناتم را دنبال می‌کنم. من ذاتا ورزش را دوست دارم و همیشه آن را دنبال می‌کنم. باز هم می‌گویم، اگر این بازی‌ها برگزار شود و رکورد آقای گلی را پس بگیرم، خدا را شکر می‌کنم، ‌ اگر هم این اتفاق نیفتد، باز هم خدا را شکر می‌کنم. قرار است تصمیم نهایی هم در این خصوص در جلسه بعد کمیته فنی گرفته شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین44 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی سابر ایران که با شکست برابر مجارستان از صعود به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان بازمانده بود برای قرار گرفتن در یکی از رده‌های پنجم تا هشتم به مصاف گرجستان رفت. شاگردان فخری با برتری ۴۵ بر ۴۲ مقابل گرجستان برای قرار گرفتن در رده پنجم به مصاف تیم روسیه رفتند. تیم سابر ایران با شکست ۴۵ بر ۳۳ مقابل روسیه در نهایت به عنوان ششمی رقابت‌های جهانی مجارستان دست یافت. کره‌جنوبی و مجارستان به فینال رسیدند. ایتالیا و آلمان هم به دیدار رده‌بندی راه یافتند.
وانانیوزوانانیوز44 دقیقه قبل
به گزارش وانانیوز، در شرایطی که مونیخی‌ها دو وینگر چپ و راست برای فصل جدید می‌خواهند تا خیال خود را برای خط حمله آسوده کنند، شایعات زیادی به گوش می‌رسد. از جمله این که «یولیان دراکسلر» راهی مونیخ شود که برای بایرن توپ بزند. در این مورد این ستاره تکنیکی عنوان کرد برنامه‌اش، ادامه حضور در تیم پاریسی است. او به روزنامه دی‌ولت گفت: تماسی از طرف بایرن با من گرفته نشده و من هم علاقه‌ای به همکاری ندارم. دراکسلر که تاکنون در تیم‌های شالکه و ولفسبورگ بازی کرده، از سال ۲۰۱۷ در خدمت پاریسی‌ها است. ستاره ۲۵ ساله برای تیم ملی آلمان نیز ۵۱ بازی انجام داده و ۶ گل زده است.
وانانیوزوانانیوز44 دقیقه قبل
عنوانی که پیش از این سه بار توسط کومیته تیمی کشورمان در مسابقات جهانی اتفاق افتاده بود و در مسابقات آسیایی نیز تکرار شد. در این دیدار ابتدا سجاد گنج‌زاده با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف عربستانی خود عبور کرد. در گام دوم تیم کشورمان با نتیجه ۳ بر یک از سد قزاقستان عبور کرد. در دیدار سوم نیز شاگدان شهرام هروی با نتیجه ۳ بر صفر از سد هند عبور کردند. شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از روز جمعه ۲۸ تیرماه با شرکت ۳۴۰ کاراته‌کا از ۳۳ کشور در تاشکند ازبکستان آغاز شده و امروز با برگزاری دیدارهای کومیته تیمی به پایان رسید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱49 دقیقه قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
ورزش ۱۱ورزش ۱۱49 دقیقه قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹

ویدیو؛ هواداران الجزایر و تمیز کردن خیابان پس از جشن قهرمانی

طرفداریطرفداری50 دقیقه قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین52 دقیقه قبل
خبرگزاری میزان- تیم ملی کومیته مردان ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل عربستان به پیروزی رسید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا از روز جمعه به میزبانی تاشکند ازبکستان آغاز شده و امروز (یکشنبه) به پایان رسید. تیم ملی کومیته مردان کشورمان در فینال رودرروی عربستان قرار گرفت و با برتری مقابل این تیم برای سومین دوره پیاپی قهرمان آسیا شد. شاگردان هروی پیش از این مقابل ترکمنستان، قزاقستان، هند و ژاپن را شکست داده بودند. با این قهرمانی نتایج ضعیف بخش انفرادی تیم مردان تا حد زیادی فراموش شد.
فارسفارس52 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، اوره رنار، سرمربی تیم ملی مراکش در صفحه فیس بوکش رسما اعلام کرد که از سمتش در تیم ملی مراکش استعفا کرد. رنار این بیانیه خود از فدراسیون فوتبال مراکش و دستیارانش تقدیر و تشکر کرد. تیم ملی مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ با هدایت رنار رقیب ایران بود و در نهایت مثل شاگردان کی روش نتوانستند به مرحله بعد صعود کنند. دلیل استعفای رنار نتایج ضعیفی بود که در جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ گرفت. انتهای پیام/ر
تسنیمتسنیم52 دقیقه قبل
در این دیدار ابتدا سجاد گنج‌زاده با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف عربستانی خود عبور کرد. تیم کشورمان برای حضور در دیدار پایانی ابتدا ۳ بر صفر مقابل ترکمنستان به برتری دست یافت. در گام دوم تیم کشورمان با نتیجه ۳ بر یک از سد قزاقستان عبور کرد. براساس این گزارش، در دیدار سوم نیز شاگردان شهرام هروی با نتیجه ۳ بر صفر از سد هند عبور کردند. شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از روز جمعه ۲۸ تیرماه با شرکت ۳۴۰ کاراته‌کا از ۳۳ کشور در تاشکند ازبکستان آغاز شد و امروز با برگزاری دیدارهای کومیته تیمی به پایان رسید.
موجموج53 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، عارف غلامی، مدافع تیم فوتبال امید کشورمان که طی روزهای اخیر بحث صحبت حضورش در استقلال مطرح شده بود، با مسئولان این تیم به توافق رسید تا رسما استقلالی شود. مدافع تیم امید که در دیدار تدارکاتی با تیم ملی بزرگسالان بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود، به تازگی قراردادش را با فولاد خوزستان فسخ کرده بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز55 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، علیرضا دبیر درباره استعفای علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزد امید اظهار کرد: علیرضا رضایی از مربیان توانمند کشتی ایران و از قهرمانان بزرگ و با اخلاق کشتی ما و از دوستان خوب من است. بنده هنوز در جریان دلایل این استعفا نیستم و باید آن را بررسی کنم.
مهرمهر56 دقیقه قبل
در این دیدار سجاد گنج زاده با برتری ۳ بر ۲ پیروزی نخست را برای تیم ایران کسب کرد. در ادامه علی اصغر آسیا بری و صالح اباذری هم رقبای خود را شکست دادند تا تیم ایران مقتدارنه روی سکوی قهرمانی بایستد. تیم ملی کاراته ایران با هدایت سید شهرام هروی برای سومین دوره متوالی موفق به کسب مدال طلای کومیته تیمی شد. این تیم در رقابتهای ۲۰۱۷ قزاقستان و ۲۰۱۸ اردن موفق به کسب مدال طلا شده بود. هروی سه دوره هم با تیم ملی مدال طلای کومیته تیمی قهرمانی جهان را کسب کرده و از این به آقای «هت تریک» در کاراته معروف شده است.
فارسفارس57 دقیقه قبل
در روز پایانی این مسابقات تیم ملی کومیته مردان کشورمان ابتدا به مصاف نماینده ترکمنستان رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر یک برنده این دیدار شد. تیم ملی کومیته مردان کشورمان برای رسیدن به طلای جام شانزدهم باید به مصاف تیم ملی عربستان رفت و این دیدار در پایان با نتیجه سه بر صفر به سود تیم ملی کومیته مردان کشورمان به پایان رسید و تیم ملی کاراته ایران برای سومین بار عنوان قهرمانی در آسیا را از آن خود کرده است. (قزاقستان) تیم ملی کومیته مردان در سال ۲۰۱۸ قهرمان آسیا شد. (اردن) تیم ملی کومیته مردان در سال ۲۰۱۹ قهرمان آسیا شد. سیدشهرام هروی سرمربی تیم ملی، شهاب سلطانی، حسین روحانی و سعید حسنی پور به عنوان مربیان تیم ملی فعالیت می‌کنند.

ویدیوی ریاض محرز از استقبال الجزایری‌ها از تیم ملی این کشور پس از قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا

طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش مشرق، روز پایانی از شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا، صبح امروز (یکشنبه) با رقابت‌های کومیته تیمی در دو بخش آقایان و بانوان در تاشکند ادامه یافت و در دیدار فینال کومیته تیمی بانوان، تیم ملی کاراته ایران با شکست ۲ بر یک ژاپن به مقام قهرمانی آسیا دست یافت. تیم کشورمان در ابتدای مسابقات امروز پس از تساوی یک - یک مقابل ازبکستان با توجه به قانون امتیاز شماری به برتری در دیدار نخست خود دست یافت. در ادامه تیم کشورمان به مصاف اردن رفت که مقابل این تیم به برتری ۲ بر صفر دست یافت تا راهی دیدار نیمه نهایی شود. ملی‌پوشان کشورمان در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم چین گذشتند. ابتدا طراوت خاکسار با نتیجه ۲ بر یک مغلوب حریف خود شد.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- تیم ملی کاراته بانوان ایران با برتری در دیدار فینال کومیته تیمی مسابقات کاراته قهرمانی آسیا مقابل ژاپن به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت. به گزارش تسنیم، روز پایانی از شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا، صبح امروز با رقابت‌های کومیته تیمی در دو بخش آقایان و بانوان در تاشکند ادامه یافت و در دیدار فینال کومیته تیمی بانوان، تیم ملی کاراته ایران با شکست۲-۱ ژاپن به مقام قهرمانی آسیا دست یافت. در مبارزه حساس و پایانی نیز طراوت خاکسار مقابل حریف ژاپنی پس از تساوی ۳ - ۳ با قانون سنشو (امتیاز نخست) به برتری رسید تا بانوان ایران روند درخشش خود را در مسابقات این دوره با مدال طلای کومیته تیمی ادامه بدهند. در ادامه تیم کشورمان به مصاف اردن رفت که مقابل این تیم به برتری ۲ بر صفر دست یافت تا راهی دیدار نیمه‌نهایی شود. ملی‌پوشان کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم چین گذشتند.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
تیم ملی کاراته بانوان ایران با برتری در دیدار فینال کومیته تیمی مسابقات کاراته قهرمانی آسیا مقابل ژاپن به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت. در ادامه تیم کشورمان به مصاف اردن رفت که مقابل این تیم به برتری ۲ بر صفر دست یافت تا راهی دیدار نیمه‌نهایی شود. ملی‌پوشان کشورمان در دیدار نیمه‌نهایی نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم چین گذشتند. ابتدا طراوت خاکسار با نتیجه ۲ بر یک مغلوب حریف خود شد. در دیدار پایانی نیز حمیده عباسعلی کاپیتان تیم کشورمان مقابل حریف خود به برتری ارزشمند ۴ بر ۳ دست یافت تا شاگردان ستاره موسوی راهی دیدار پایانی شوند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
رییس فدراسیون کشتی با بیان اینکه هنوز در جریان دلایل استعفای سرمربی تیم امید نیست، گفت: بزودی با او جلسه‌ای را برگزار می‌کنم. علیرضا دبیر در گفتگو با ایسنا، درباره استعفای علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزد امید اظهار کرد: علیرضا رضایی از مربیان توانمند کشتی ایران و از قهرمانان بزرگ و با اخلاق کشتی ما و از دوستان خوب من است. رییس فدراسیون کشتی افزود: بزودی جلسه‌ای را با علیرضا رضایی برگزار می‌کنم تا در جریان دلایل وی برای این استعفا قرار گیرم. به گزارش ایسنا، مراسم معارفه علیرضا دبیر صبح فردا (دوشنبه) برگزار می‌شود و وی رسما فعالیت خود را به عنوان رییس فدراسیون کشتی آغاز خواهد کرد. طبق شنیده‌ها حضور وزیر ورز در مراسم معارفه منتفی است اما قرار است سلطانی‌فر بعدازظهر فردا (دوشنبه) از تمرینات تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی دیدن کند.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این رقابتها که در تاشکند جریان تیم ملی بانوان ایران در مبارزه نهایی به نتیجه ۲ بر یک برابر ژاپن به پیروزی دست یافت و قهرمان شد. برای تیم ایران در این مبارزه شیما آل سعدی اولین نماینده ایران بود که به روی تاتامی رفت و در نهایت ۴ بر یک بازنده تاتامی را ترک کرد. تیم بانوان کشورمان کار خود را با برتری مقابل ازبکستان آغاز کرد و در ادامه اردن و چین را نیز شکست داد به دیدار نهایی راه پیدا کرد. بانوان ایران دو دوره قبلی نیز به فینال رسیده بودند که یک طلا و یک نقره حاصل تلاش آنها بود. تیم ملی کاراته ایران در این دوره از مسابقات تاکنون موفق به کسب چهار مدال طلا توسط کومیته تیمی بانوان، طراوت خاکسار، حمیده عباسعلی و ذبیح الله پورشیب، دو مدال نقره توسط کومیته تیم بانوان رزیتا علیپور و کاتای تیمی بانوان و چهار مدال برنز توسط بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، فاطمه صادقی و کاتای تیمی مردان شده است.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مرحله نخست مسابقات انتخابی المپیک که به میزبانی روسیه برگزار خواهد شد، دور جدید اردوهای خود را از اول مرداد ماه آغاز خواهد کرد که اسامی ۱۵ بازیکن دعوت شده به این اردو از سوی کاپرفنی و ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال اعلام شد. شهرام محمودی پشت خط زن باتجربه تیم ملی ایران نیز که به دلیل مصدومیت در مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ حضور نداشت، برای شرکت در اردوها دعوت شده است. اسامی دعوت شدگان به اردو:۱- سعید معروف۲- سید محمد موسوی۳- امیر غفور۴- شهرام محمودی۵- میلاد عبادی‌پور۶- پوریا فیاضی۷- فرهاد قائمی۸- علی شفیعی۹- علی‌اصغر مجرد۱۰- مسعود غلامی۱۱- محمدجواد معنوی‌نژاد۱۲- جواد کریمی۱۳- محمدرضا مؤذن۱۴- محمدرضا حضرت‌پور۱۵- پوریا یلییلی و حضرت‌پور با به اتمام رسیدن‌ مسبقات والیبال قهرمانی‌ جوانان‌ جهان ۲۰۱۹ در بحرین، به اردوی تیم ‌ملی بزرگسالان می‌پیوندند. تیم ملی ایران پیش از برگزاری مسابقات انتخابی المپیک، ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه دو بازی تدارکاتی را با تیم‌ ملی بلغارستان برگزار خواهد کرد. ایران در مرحله نخست مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو ۱۸ مرداد ماه با کوبا، ۱۹ مرداد ماه با مکزیک و ۲۰ مرداد ماه با تیم‌ روسیه (میزبان) دیدار می‌کند.
فارسفارس1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شانزدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در حالی از روز جمعه به میزبانی تاشکند ازبکستان آغاز شده است که امروز (یک شنبه) این رقابت‌ها به پایان خواهد رسید. در روز پایانی این مسابقات تیم ملی کومیته بانوان در نخستین دیدار به مصاف تیم ازبکستان رفت و در پایان برنده این دیدار شد. در دورم دوم این رقابت‌ها بانوان کشورمان موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر اردن را شکست دهند. در نیمه نهایی این رقابت‌ها تیم ملی کومیته بانوان کشورمان موفق شد تیم ملی چین را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و به فینال این مسابقات راه یافت، ملی پوشان کشورمان در فینال مقابل تیم ژاپن قرار خواهد گرفت. برای سومین بار بانوان تیم ملی کومیته کشورمان موفق شدند در ازبکستان طلای مسابقات را از آن خود کنند.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی فوتبال ایران

تیم ملی فوتبال ایران یک تیم فوتبال بین‌المللی است که به نمایندگی از ایران به میدان می‌رود و زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. مرکز ملی فوتبال محل تمرین این تیم و سایر رده‌های تیم ملی فوتبال ایران است. ورزشگاه امجدیه نخستین ورزشگاه خانگی این تیم بود و از سال ۱۳۵۳ و افتتاح ورزشگاه آزادی برای میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تیم ملی در این ورزشگاه از حریفان خود میزبانی می‌کند. تیم ملی ایران از سال ۱۹۷۴ در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال شرکت می‌کند و در دوره‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ موفق به حضور در مرحله نهایی این بازی‌ها شده‌است. این تیم تا سال ‍۱۹۸۸ در مسابقات مقدماتی المپیک شرکت کرد و در المپیک‌های ۱۹۶۴ توکیو، ۱۹۷۲ مونیخ و ۱۹۷۶ مونترال موفق به صعود به مرحله نهایی شد. از المپیک ۱۹۹۲ بارسلون تیم امید ایران در این بازی‌ها شرکت کرد. سرمربی تیم ملی ایران در حال حاضر کارلوس کی‌روش است که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۰ خورشیدی (۴ آوریل ۲۰۱۱ میلادی) به این سمت برگزیده شده‌است. کاپیتان‌های اول دوم و سوم ایران نیز به ترتیب مسعود شجاعی،اشکان دژآگه و احسان حاج‌صفی هستند. ویکی‌پدیا