تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین‌قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. گفتنی است، این اردو تا هشتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت. بیشتر بخوانید: برگزاری نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلیانتهای پیام/
ایرناایرنا1 هفته قبل
بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادرفنی به دلیل عدم در پیش‌ بودن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن ماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور ۱۷ بازیکن به شرح زیر از سوی هاشم‌پور به این اردو فراخوانده شدند: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا، موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ادامه خواهد داشت.
ایرناایرنا3 هفته قبل
فوتبال ساحلی ایران از جمله رشته‌های ورزشی گروهی است که در جهان روی آن به عنوان یک قدرت حساب ویژه‌ای باز کردند و افتخاراتش در رقابت‌های مختلف بین‌المللی کم نبوده است. اکبری در مورد سرمربی کنونی تیم ملی تصریح کرد: عباس هاشم‌پور از سال ۲۰۱۱ به همراه داداش زاده و سپس اکتاویو و میرشمسی در کسوت مربی همراه تیم ملی بوده، او حرفه‌ای است و تجربه فراوانی دارد و بی شک با وی می‌توان موفق بود. وی در ادامه تصریح کرد: زمین فوتبال ساحلی ناژوان اصفهان در صورتی‌که برای آن سکو و نورافکن نصب شود می‌تواند به یکی از اماکن مهم و خوب این رشته ورزشی تبدیل شده و بسیاری را برای بازی فوتبال ساحلی ترغیب کند. بازیکن فوتبال ساحلی افزود: حرف‌های او به این معناست که پتانسیل و انگیزه در ایران وجود دارد، اما باید حمایت شود، همچنین معتقدم که نظم و ساختار مدیریتی و تیمی در تیم ملی فوتبال ساحلی کاملا مشهود است و می‌توان فوتبال ساحلی را همواره در بالاترین مقام‌ها در سطح جهان قرار داد. ملی پوش کشورمان خاطرنشان کرد: نتیجه کنونی به دلیل غیرت، جدیت و از جان مایه گذاشتن اعضای تیم ملی بدست آمده و استعدادهای خوبی که مشاهده می‌شوند در صورت حمایت خواهند توانست در دوره‌های آینده هم برای تیم ملی موثر ظاهر شوند.
ایمناایمنا3 هفته قبل
«امیر حسین اکبری» جوان ۲۷ ساله اصفهانی، از سال ۸۹ به عضویت تیم ملی فوتبال ساحلی در آمده و در حال حاضر یکی از بهترین‌های ایران یا حتی جهان است. قهرمانی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره‌ای سال ۲۰۱۹ بهانه‌ای شد تا اکبری میهمان خبرگزاری ایمنا باشد.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، بین دو نیمه از عباس هاشم‌پور سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تقدیر شد. * علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان پس از مدتها برای تماشای این بازی در ورزشگاه تختی آبادان حضور یافت. *تیم شهرداری بندر ماهشهر در نیمه دوم با پیراهن‌های متفاوت نسبت به نیمه اول وارد زمین شد. پیراهن‌ بازیکنان این تیم در نیمه دوم زردتر (نزدیک به رنگ پیراهن نفت آبادان) است و خطوط آبی دارد. *هواداران صنعت نفت آبادان که برای تشویق شهرداری ماهشهر در ورزشگاه حضور دارند، پرچم‌ برزیل را به ورزشگاه آورده‌اند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
برای این‌که عادل فردوسی‌پور را بشناسید مطلقا نیازی نیست که به کار و بار اصلی او یعنی فوتبال علاقه داشته باشید. صفحه اینستاگرام او حدود دوازده هزار دنبال‌کننده دارد و اغلب پست‌هایش نیز خاطره‌بازی با همان حضور در مسابقه «آقای گزارش‌گر» است. گزارش‌گر حذف‌شده از مسابقه «آقای گزارش‌گر» مسابقه «آقای گزارش‌گر» در سومین دوره از برگزاری‌اش، شرکت‌کننده‌ای را معرفی کرد با نام شایان مرادی‌نسب. اما در اینستاگرام این گزارش‌گر جوان چه خبر است؟ همان‌طور که گفتیم اغلب پست‌های او به حضورش در مسابقه «آقای گزارش‌گر» مربوط است. جاهایی هم شبیه عادل فردوسی‌پور می‌شد؛ به‌خصوص جاهایی که سوتی می‌داد و مثل فردوسی‌‌پور خودش اشتباهاتش را دست می‌گرفت و به آنها می‌خندید.

هت تریک قهرمانی پرتغال

16+
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی: پیام خوزستان - آبادان - سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برپایی اردوی آماده‌سازی برای صعود این تیم را ضروری دانست و گفت: اردوی آماده‌سازی و بازی‌های تدارکاتی به روند صعودی تیم ملی فوتبال ساحلی کمک می‌کند. وی افزود: با شرایط خوبی که دپارتمان فوتبال ساحلی برای این تیم تدارک دیده بود همه بازی‌های لیگ را زیر نظر گرفتیم و بازیکنانی که مستعد و دارای قابلیت‌های بالایی بودند را به تیم ملی دعوت کردیم و از همه پتانسیل فوتبال ساحلی استفاده کردیم. هاشم پور اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ساحلی در صورت حمایت بیشتر به موفقیت‌های بیشتری نیز دست خواهد یافت زیرا پتانسیل این تیم بالاست و توانایی قهرمانی در جام‌جهانی را نیز دارد. سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: بازیکنان تیم ملی در رقابت‌های بین قاره‌ای کیفیت فوتبال ساحلی کشور را به نمایش گذاشتند و این تیم با اقتدار برسکوی قهرمانی ایستاد. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران آبان ماه سال جاری موفق شد در رقابت‌های بین قاره‌ای که به میزبانی امارات برگزار شد بر سکوی قهرمانی بایستد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
تیم‌های پاراگوئه با ۳ و آمریکا بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند و عملا حذف شدند. ** گروه دو: - تیم ایتالیا (تفاضل گل ۱۱+) و اروگوئه (تفاضل صفر) با ۶ امتیاز اول و دوم شدند و صعود کردند. تیم‌های تاهیتی (تفاضل گل ۱-) با ۶ و مکزیک بدون امتیاز سوم و چهارم شدند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. تیم‌های بلاروس و امارات با ۳ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند و حذف شدند. تیم‌های عمان با ۳ و نیجریه بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند و حذف شد. - از هر گروه دو تیم به دور یک چهارم نهایی صعود کردند.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ‎؛ بیستمین دوره جام جهانی فوتبال ساحلی - ۲۰۱۹ در پاراگوئه دیشب و بامداد امروز در در لوکه پاراگوئه ادامه یافت. * گروه دو: تاهیتی - مکزیکاروگوئه - ایتالیا- تیم‌های ایتالیا و اروگوئه با ۳ امتیاز اول و دوم هستند و تیم‌های مکزیک و تاهیتی بدون امتیاز سوم و چهارم هستند. - از هر گروه دو تیم به دور یک چهارم نهایی صعود می‌کنند. --- تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دور انتخابی (رقابت‌های قهرمانی آسیا) با شکست از ژاپن در دور یک چهارم نهایی حذف شد. - در دوره قبل در سال ۲۰۱۷ تیم‌های برزیل، تاهیتی و ایران اول تا سوم شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
کسب مقام سومی در بازی‌های جهانی ساحلی و قهرمانی در جام بین‌قاره‌ای تیم ملی فوتبال ساحلی را تبدیل به یکی از پرافتخارترین تیم‌های تاریخ ورزش ایران کرد. پریا شهریاری، رئیس انجمن فوتبال ساحلی فدراسیون، در سال‌های اخیر برای بالا بردن جایگاه تیم ملی فوتبال ساحلی تلاش زیادی کرده است. کمپ خوب و بازی‌های دوستانه و لیگ منظم فوتبال ساحلی دست به دست هم داد تا با زحمات دست‌اندرکاران جامعه فوتبال ساحلی و حمایت فدراسیون فوتبال و همچنین تلاش بازیکنان و کادر فنی حرفه‌ای تیم فوتبال ساحلی به این مقام دست پیدا کند. امیدواریم با توجه فیفا و ای‌اف‌سی، تشکیل تیم ملی فوتبال ساحلی زنان هم برای ما امکان‌پذیر باشد. امیدوار هستم یک روز شاهد قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات جام‌جهانی، بالاترین سطح مسابقات فوتبال ساحلی، باشیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: تیم‌ملی در رقابت‌های جام بین‌قاره‌ای با آرامش خاصی بازی کرد و همین موضوع هم باعث قهرمانی ما در این تورنمنت شد. بعد از رفتن آقای اوکتاویو و سرمربی شدن هاشم‌پور، آرامش دوباره به تیم ملی برگشت. آرامش عنصر گمشده تیم ملی بود که خدا را شکر حالا این آرامش به تیم ملی تزریق‌ شده است. نادری سپس به پتانسیل فوتبال ساحلی ایران اشاره کرد: ایران بازیکنان بسیار خوبی در فوتبال ساحلی دارد و لیگ هم بسیار خوب دنبال می‌شود و این در آینده به سود فوتبال ساحلی ایران است. مربی تیم‌ملی فوتبال ساحلی «ب» ایران درباره تیم‌های پایه این رشته ورزشی گفت: در سال‌های گذشته فوتبال ساحلی تیم‌ملی «ب» داشت و بازیکنان زیر ۲۳ سال به این تیم دعوت می‌شدند.
برنابرنا2 ماه قبل
بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: شاید اگر مصدوم نمی‌شدم تعداد گل‌هایم بیشتر می‌شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امیرحسین اکبری، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی در امارات و بازگشت به کشور در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص این قهرمانی اظهار داشت: خداراشکر توانستیم مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم و پرافتخارترین تیم این مسابقات شویم چون سه دوره قهرمانی داریم و الان پرافتخارترین تیم این مسابقات هستیم. وی در ادامه افزود: متأسفانه در بازی با روسیه در تایم دوم و با یک حرکت قیچی برگردان روی دستم افتادم و از ناحیه آرنج مصدوم شدم و ادامه تورنمنت را از سکوها دنبال کردم ولی خوشبختانه در دو بازی اول چون هت تریک کرده بودم و در یک بازی دیگر دو گل و در بازی با روسیه هم یک گل زده بودم با ۶ گل توانستم آقای گل مسابقات شوم. اکبری گفت: تورنمنت را خوب شروع کردم و در دو بازی اول ۵ گل زده بودم. شاید اگر مصدوم نمی‌شدم تعداد گل‌هایم بیشتر می‌شد ولی خوشبختانه بقیه بازیکنانی که در تیم‌های مختلف بودند نتوانستند ۶ گل بزنند و روز پایانی هم به عنوان آقای گل انتخاب شدم.
برنابرنا2 ماه قبل
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در کشور امارات به مقام قهرمانی دست یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فوتبال ساحلی ایران بعد از رفتن مارکو اوکتاویو، سرمربی برزیلی که هشت سال هدایت ملی‌پوشان کشورمان را برعهده داشت دچار افت شد. لژیونر فوتبال ساحلی در پایان عنوان کرد: ما توانستیم در ادامه به برخی نیز نشان دهیم روند صعود خود را ادامه خواهیم داد. بازیکنان تیم ملی سالیان سال کنار هم بازی می‌کنند و نسل افسانه‌ای فوتبال ساحلی کشورمان هستند. قهرمانی فوتبال ساحلی ایران و اهتزاز پرچم مقدس کشورمان بر بام جهان نکته‌ای است که با این صحبت‌ها می‌تواند ما را به آینده‌ای درخشان بسیار امیدوارتر کند.
برنابرنا2 ماه قبل
بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: در فینال تیم اسپانیای مدعی و قدرتمند را شکست دادیم و آن چیزی که کادرفنی می‌خواست در زمین پیاده شد. سطح مسابقات بالا بود و بهترین تیم‌های فوتبال ساحلی جهان حضور داشتند. تیم‌های خوبی مانند اسپانیا، ایتالیا و برزیل در مسابقات شرکت کردند و این نشان می‌دهد قهرمانی ایران در شرایط آسانی به دست نیامد. وی در ادامه افزود: تیم ایران قدرت خود را به رخ همه حریفان کشاند و با اقتدار قهرمان شد. کادرفنی آرامش را به تیم ملی داد و همین آرامش نیز یکی از ارکان موفقیت ما شد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بازی نخست خود در رقابتهای جام بین قاره‌ای برابر مکزیک به پیروزی رسید. مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی از امروز به طور رسمی در دوبی آغاز شد و ساحلی‌بازان‌ ایران در نخستین گام برابر مکزیک به پیروزی رسیدند. در وقت دوم‌ این دیدار ایران که نمایش بهتری نسبت به وقت اول داشت، دو گل دیگر وارد دروازه حریف کرد. وقت سوم این دیدار هم با یک گل مکزیک و یک گل ایران همراه بود. ضمن اینکه ششمین گل ایران را هم محمد معصومی‌زاده به ثمر رساند و هفتمین گل نیز توسط محمد احمدزاده وارد دروازه مکزیک شد.
برنابرنا2 ماه قبل
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: ما در این مدت ۴تا کاپ بین المللی را پشت سر گذاشتیم و واقعا از نظر بدنی خسته هستیم، فعلا باید استراحت کنیم تا بتوانیم با قدرت بیشتر و بهترین کیفیت در رقابت‌های مختلف ظاهر شویم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات جام بین قاره‌ای را از آن خود کند. سیدپیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص این رقابت‌ها بیان کرد: خداراشکر در مسابقات جام بین قاره‌ای توانستیم قهرمان شویم، این قهرمانی برای همه‌ی ما خیلی باارزش است. این رقابت‌ها در کلاس جهانی برگزار شد و سطح بسیار بالایی داشت، اما توانستیم رقبای خود را شکست دهیم. دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در پایان گفت: ما در این مدت ۴ کاپ بین المللی را پشت‌سر گذاشتیم و واقعا از نظر بدنی خسته هستیم، فعلا باید استراحت کنیم.
برنابرنا2 ماه قبل
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: در مرحله نهایی مقابل اسپانیا قرار گرفتیم که یکی از تیم‌های قدرتمند در جهان است و ما توانستیم آن‌ها را با یک فوتبال زیبا و بازی تهاجمی قوی مغلوب کنیم. با این وجود بچه‌ها به خوبی جواب اعتماد ما را دادند و در غیاب این بازیکنان بازی خوبی را ارائه کردند. بازیکنان جوان تیم در کنار بچه‌های باسابقه و باتجربه عالی کار کردند و با شرایط مطلوبی راهی فینال شدیم. سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در پایان گفت: من حدود ۷ سال کنار مربیان بزرگی مانند مارکو کار کردم، در دورانی که بازیکن بودم فرشاد فلاحت‌زاده من را از تیم صنعت نفت آبادان به فوتبال ساحلی آورد، کنار مارکو و فرشاد چیزهای زیادی یاد گرفتم. خداراشکر پیش از این رقابت‌ها هم اردوهای عالی برگزار کردیم و باید بگویم که تاج نگاه ویژه‌ای به فوتبال ساحلی دارد و ما را تنها نمی‌گذارد.
فارسفارس2 ماه قبل
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود ۵۶ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در این استان، گفت: تلاش دولت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی یزد تا پایان سال ۹۹ است. به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، مسعود سلطانی‌فر شب گذشته در حاشیه افتتاح چند طرح ورزشی در استان یزد، اظهار کرد: در سفر استانی رئیس‌جمهور طبق روال، بخشی از نیازهای استان تأمین اعتبار و تعدادی پروژه هم افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. وزیر ورزش و جوانان تعداد پروژه‌های ورزشی افتتاح‌شده در سفر اخیر رئیس‌جمهور به یزد را ۱۰ مورد عنوان کرد و ادامه داد: به‌جز این پروژه‌ها، ٥٦ پروژه نیمه‌کاره دیگر داریم که امیدواریم تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم. وی در پایان صحبت‌های خود از تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی استان یزد تا پایان دولت تدبیر و امید خبر داد. گفتنی است از دیگر برنامه‌های سفر سلطانی‌فر به یزد افتتاح زمین چمن مصنوعی استاندارد رحمت‌آباد یزد در مساحتی به متراژ ۱۳ هزار مترمربع، بااعتباری بالغ‌بر ۳۷ میلیارد ریال بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: شرایط را طوری برای من رقم زدند که امروز اعلام می‌کنم سال‌هایی که فوتبال ساحلی بازی کردم و به تیم ملی دعوت شدم، بدترین سال‌های زندگی‌ام بوده است. چرا بازیکنان فوتبال چمنی می‌توانند درآمدهای خوب داشته باشند؟ چگونه می‌شود بازیکنانی که در فوتبال ساحلی یا فوتسال بازی می‌کنند با مشکل رو‌به‌رو می‌شوند؟ به این خاطر است که فدراسیون فوتبال نگاه متعادلی به زیرمجموعه خودش ندارد. فوتبال چمنی سوگلی فدراسیون فوتبال است. به‌ خوبی می‌دانم که نگاه مردم به فوتبال چمنی متفاوت است، اما وقتی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ژاپن یا امارات را می‌بینیم متوجه می‌شویم به همان اندازه که به فوتبال چمنی بها می‌دهند به فوتبال ساحلی هم توجه می‌کنند. تاج در آن زمان نمی‌دانست بچه‌های فوتبال ساحلی پولی از فدراسیون فوتبال دریافت نمی‌کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
در دنیای نوین امروز که هر کسب و کار و فعالیتی قدم به سوی آنلاین شدن و فعالیت در بستر وب گذاشته است، بازار استارت آپ‌های ارائه دهنده خدمات منزل از جمله، نظافت منزل، حمل بار و اثاث، تعمیر تاسیسات و … بسیار گرم شده است. استارت آپ‌های متعددی در این حوزه در حال فعالیت می‌باشند اما اینکه بتوانیم یک شرکت خوب در حوزه ارائه خدمات بیابیم، که کار درست بوده و بتواند تمام نیاز‌های ما را برطرف سازد بسیار سخت است. شرکتی که بتواند، نیروی مجرب و کاربلد برای مشتریان خود ارسال نماید تک و توک‌ در بین این استارت آپ‌ها دیده می‌شود و امروز میخواهیم یکی از این شرکت‌ها را که به صورت اختصاصی در شهر تهران فعالیت می‌کند به شما معرفی کنیم.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ملی پوش فوتبال ساحلی ایران می‌گوید او و هم‌بازیانش با قلبشان به دنبال قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای بودند. علی میرشکاری، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای و بازگشت به ایران در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مسلما این مسابقات بعد از جام جهانی حساس‌ترین تورنمنت است. ما با قلبمان این خواسته را داشتیم که قهرمانی شویم چون سال پیش هم قهرمان شده بودیم. او اضافه کرد: همه تیم‌ها خوب بودند و قهرمانی سخت بودند. نسبت به گذشته حریفان رشد کرده بودند و آنها را نسبت به گذشته سخت‌تر شکست دادیم.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ملی پوش فوتبال ساحلی ایران ابراز امیدواری کرد که موفقیت‌های این تیم در مسابقات جهانی ادامه داشته باشد. حسن عبداللهی، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای و بازگشت به ایران در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: خیلی خوشحالم که این قهرمانی را به جامعه فوتبال ساحلی و ملت ایران هدیه کردیم. امیدواریم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشند و ما روی سکوهای جهانی بالا برویم. او ادامه داد: ما بدون شک از ابتدا مسابقات را برای قهرمانی آغاز کردیم و می‌دانستیم که یک پای فینال هستیم و هر چه داشتیم در فینال به نمایش گذاشتیم. خواستیم که این کار انجام شود و همه با یکدلی خواستیم که این افتخار را برای ایران به دست بیاوریم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ محسن نصرالله‌زاده، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای و در بازگشت به ایران، اظهار کرد: با توجه به اینکه سال قبل هم ایران قهرمان شده بود چیزی جز قهرمانی تیم را راضی نمی‌کرد. خوشبختانه بازیکنان، بازی‌های بهتر و با برنامه‌تری نسبت به مسابقات ورزش‌های ساحلی انجام دادند و توانستیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. او در پاسخ به این پرسش که آیا از خودشان توقع قهرمانی داشتند یا خیر بیان کرد: بله کاملا. چیزی جز قهرمانی دیگر این تیم را ارضا نمی‌کند. ما باید در تمام مسابقات قهرمان شویم.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران می‌گوید فقط قهرمانی در همه مسابقات می‌تواند ملی‌پوشان ایران را راضی کند. محسن نصرالله‌زاده، مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای و در بازگشت به ایران، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه سال قبل هم ایران قهرمان شده بود چیزی جز قهرمانی تیم را راضی نمی‌کرد. خوشبختانه بازیکنان، بازی‌های بهتر و با برنامه‌تری نسبت به مسابقات ورزش‌های ساحلی انجام دادند و توانستیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. او در پاسخ به این پرسش که آیا از خودشان توقع قهرمانی داشتند یا خیر بیان کرد: بله کاملا. ما باید در تمام مسابقات قهرمان شویم.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر، عصر یکشنبه در مراسم افتتاح ۱۰ پروژه ورزشی استان یزد اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به استان یزد، سالن سرپوشیده ابرکوه، هشت زمین فوتبال و یک مجموعه محوطه سازی افتتاح می‌شود. وی با بیان اینکه بیشتر این پروژه‌ها در مناطق محروم افتتاح شد، افزود: پروژه‌های دیگری نیز در دست اجرا بود اما با کمبود اعتبارات مواجه شدیم. سلطانی فر عنوان کرد: اعتبارات مورد نیاز هر دو پروژه خوشبختانه از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور تامین شد و قرار شد در سال جاری و حداکثر در سال ٩٩ تامین اعتبار شود و به بهره برداری برسد. وی ادامه داد: در کنار این پروژه‌ها ٥٦ پروژه نیمه کاره دیگر داریم که امیدواریم تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تکمیل کنیم و در اختیار بخش ورزش و جوانان قرار دهیم. وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه‌های ورزشی در سال‌های اخیر تصریح کرد: خوشبختانه پروژه هایی که در سال‌های اخیر به بهره برداری رساندیم، توانسته تأثیر خود را پیروزی‌ها و قهرمانی‌ها بگذارد به نحوی که در طول دو ماه گذشته دستاوردهای بسیار قابل توجهی در مسابقات آسیایی و جهانی داشتیم.
برنابرنا2 ماه قبل
کاروان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از قهرمانی در مسابقات جام بین قاره‌ای عصر امروز ه ایران بازگشت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که جهت حضور‌ در مسابقات جام بین قاره‌ای‌ به امارات سفر کرده بود، پس از پایان مسابقات و کسب مدال طلا و جام قهرمانی در میان استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان از طریق فرودگاه امام (ره) وارد تهران شد. عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه وزارت ورزش و جوانان به نمایندگی از وزیر ورزش و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مراسم استقبال حضور داشتند.
برنابرنا2 ماه قبل
وزیر ورزش و جوانان افتتاح پروژه‌های ورزشی در سال‌های اخیر را در کسب موفقیت‌های ورزش ایران تاثیرگذار دانست. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر سلطانی فر در سفر استانی هیات دولت در یزد گفت: در سفر استانی رییس جمهور طبق روال، بخشی از نیازهای استان تامین اعتبار می‌شود و تعدادی پروژه هم افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. دکتر سلطانی فر ادامه داد: در کنار این پروژه‌ها ٥٦ پروژه نیمه کاره دیگر داریم که امیدواریم تا پایان فعالیت دولت دوازدهم تکمیل کنیم و در اختیار بخش ورزش و جوانان قرار دهیم. وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه‌های ورزشی در سال‌های اخیر تصریح کرد: خوشبختانه پروژه هایی که در سال‌های اخیر به بهره برداری رساندیم، توانسته تأثیر خودش را پیروزی‌ها و قهرمانی‌های ما بگذارد. ما در طول دو ماه گذشته دستاوردهای بسیار قابل توجهی در مسابقات آسیایی و جهانی داشتیم.
ایلناایلنا2 ماه قبل
در پی قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رقابت‌های بین قاره‌ای، محمدرضا عارف در پیامی اینستاگرامی این پیروزی را تبریک گفت. به گزارش ایلنا، در پی قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در رقابت‌های بین قاره‌ای، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، این پیروزی را تبریک گفت. این نماینده مجلس در این پیام نوشت: بچه‌های تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان حسابی گل کاشتند. قهرمانی در جام بین قاره‌ای با تلاش خستگی ناپذیر اعضای تیم ملی و کادر فنی به دست آمد و باعث شادی مردم ایران شد؛ باید به این عزیزان دست مریزاد و خدا قوت گفت. به امید درخشش دیگر تیم‌های ورزشی کشورمان در عرصه‌های بین الملل.

امپراطور ساحل‌ها/ فوتبال فقیر

3+
ایمناایمنا2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید