اخبار تیم ملی فوتبال عمان - آخرین و مهم ترین اخبار تیم ملی فوتبال عمان از خبرگزاری‌های ایران | خبری
تیم ملی فوتبال عمان

تیم ملی فوتبال عمان

مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سایت عربی «کوره» به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که تیم ملی فوتبال عمان مقابل ایران با یک مهاجم یعنی خالد الهاجری بازی خواهد کرد و ترکیبی محتاطانه (۱-۳-۲-۴) همانند ژاپن و ازبکستان خواهد داشت. طبق اعلام این سایت ترکیب عمان به این شرح است: فایز الرشیدی، محمد المسلمی، علی البوسعیدی، خالد البریکی، سعد سهیل، احمد مبارک کانو، حارب السعدی، رائد إبراهیم، جمیل الیحمدی، صلاح الیحیائی و خالد الهاجری. صلاح الیحیائی به جای محسن جوهر بازی می‌کند؛ مهاجمی که به خاطر مصدومیت روی نیمکت ذخیره خواهد بود. تیم ملی فوتبال ایران و عمان از ساعت ۲۰:۳۰ امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا در ابوظبی به مصاف هم می‌روند.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
فدراسیون فوتبال عمان تصمیم گرفت که اروین کومان را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب و با او قرارداد دو ساله امضا کند. ایسنا: ‌به نقل از الرای، هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال عمان را در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ پیم فربیک هلندی بر عهده داشت. عمان با شکست دو بر صفر برابر ایران در مرحله یک هشتم نهایی از دور رقابت‌ها حذف شد و همین هم باعث شد تا قرارداد سرمربی هلندی این تیم تمدید نشود. فدراسیون فوتبال عمان تصمیم گرفت که اروین کومان هلندی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند و با او قرارداد دو ساله امضا کند. اروین کومان برادر رونالدو کومان، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند است.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
ما دارای بازیکنان جوانی در ترکیب تیم ملی فوتبال عمان هستیم که تحت فشار زیادی در بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا قرار داشتند. حالا ما جاه‌طلبی جدیدی را آغاز می‌کنیم که همان فکر کردن به آینده فوتبال عمان است. همچنین یونس امان، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عمان خاطرنشان کرد: این تیم توانمندی لازم برای شکست هر تیمی را دارد و مهم نیست حریف چقدر قدرتمند است. به نظرم تیم ملی فوتبال عمان می‌تواند به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا صعود کند. تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان از ساعت ۲۰:۳۰ فردا (یکشنبه - ۳۰ دی) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف هم می‌روند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
فدراسیون فوتبال عمان تصمیم گرفت که اروین کومان را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب و با او قرارداد دو ساله امضا کند. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الرای، هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال عمان را در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ پیم فربیک هلندی بر عهده داشت. عمان با شکست دو بر صفر برابر ایران در مرحله یک هشتم نهایی از دور رقابت‌ها حذف شد و همین هم باعث شد تا قرارداد سرمربی هلندی این تیم تمدید نشود. فدراسیون فوتبال عمان تصمیم گرفت که اروین کومان هلندی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کند و با او قرارداد دو ساله امضا کند. اروین کومان برادر رونالدو کومان، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال هلند است.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر از امارات، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۰:۳۰ امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف عمان می‌رود. کارلوس کی روش تیم ملی ایران را برای این بازی با ترکیب زیر به زمین می‌فرستد: علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، وحید امیری، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، سیدمجید حسینی، سردار آزمون، اشکان دژاگه و رامین رضاییان.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسامی تیم ملی عمان برای دیدار برابر ایران به شرح زیر است: محمد المسلمی، رائد صالح، سعد الموخانی، احمد المهاجری، خالد البریکی، جمیل الیحمدی، محسن القسامی، علی البوسعیدی، فیض الرشیدی، صلاح الیحیایی، حبیب السعدی. ایران و عمان ساعت ۲۰:۳۰ امروز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم خواهند رفت.
الفالف2 ماه قبل
شکست تیم ملی فوتبال ساحلی مقابل عمان/صعود به عنوان تیم دومگروه ورزشی الف، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۴۹ ۳۹۷۱۲۲۱۲۴۱تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل عمان شکست خورد و به عنوان تیم دوم از گروهش صعود کرد.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، علیرضا فغانی داور فوتبال امروز در ورزشگاه محمد بن زاید حضور داشت و بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کرد. او در این خصوص به خبرنگاران گفت: بازی که خوشبختانه عالی بود، یک برد قاطع در مقابل عمان و با خیال راحت صعود کردیم به یک چهارم و انشالله چین را هم به راحتی پشت سر می‌گذارند و امیدوارم همینطور پله پله بالا بروند و من هم تبریک می‌گویم به بچه‌های تیم ملی. داور بین المللی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی راجع به کلین شیت‌های بیرانوند هم گفت: حالا گل نخوردن زیاد مهم نیست، مهم بردن و رسیدن به قهرمانی است، حالا اگر گل هم نخوردند که عالی می‌شود. فغانی در پایان راجع به عملکرد تیم ملی هم تنها به یک عبارت اکتفا کرد: عالی بوده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
ایلنا: تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی به مصاف عمان می‌رود تا دیدار خود را در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا برابر این تیم برگزار کند. در دروازه مثل همیشه شاهد حضور علیرضا بیرانوند هستیم. گلر تیم ملی با بسته نگه داشتن دروازه خود در ۲۷۰ دقیقه گذشته نشان داده قصد ندارد میدان را برای دو رقیب دیگرش یعنی عابدزاده و نیازمند خالی کند. در سوی دیگر میدان هم با وجود به میدان رفتن میلاد محمدی در پست دفاع چپ مقابل عراق به نظر می‌رسد بازهم شاهد حضور احسان حاج‌صفی باشیم. دو مدافع میانی هم با توجه به عملکردشان در ۳ بازی گذشته به نظر می‌رسد مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان باشند و مجید حسینی از روی نیمکت کار را دنبال کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی فوتبال عمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات جام ملت‌های آسیا، امروز (یکشنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف تیم ملی ایران می‌رود. ترکیب تیم ملی عمان به شرح زیر است: احمد فرج الرواحی، محمد المسلمی، محمد الرواحی، محمد الحسنی، علی الجابری، رائد ابراهیم صالح، خالد الهاجری، احمد المهیجری، خالد البریکی، جمیل الیهمدی و محسن الغسانیانتهای پیام/
ایلناایلنا4 ماه قبل
تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از صعود از گروه خود به عنوان تیم اول از گروه خود از فرداکار خود را برای صعود به فینال شروع می‌کندبه گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از صعود از گروه خود به عنوان تیم اول از گروه خود از فرداکار خود را برای صعود به فینال شروع می‌کند و عمان را به عنوان اولین رقیب خود در مرحله حذفی در مرحله یک هشتم نهایی می‌بیند. تیمی که بر خلاف شواهد می‌تواند تیم خطرناکی باشد. حال شرایط دو تیم را مقایسه می‌کنیم. عمان در این تورنومنت افتخار خاصی کسب نکرده است. ایران در خط حمله، هافبک، دفاع برتری دارد و علیرضا بیرانوند هم نسبت به دروازه بان عمان برتری قابل توجهی دارد. مقایسه سرمربی‌های دو تیمکارلوس کیروش بعد از حضور در تیم ملی پرتغال در سال ۲۰۱۱ به ایران آمد. البته گذشته او طولانی‌تر از این حرف‌ها است.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، «سالم بن سعید الوهیبی» رئیس فدراسیون فوتبال عمان با اشاره به دیدار این تیم مقابل ایران گفت: حمایت هواداران یکی از عوامل مهم پیروزی است و باعث بالا رفتن روحیه بازیکنان می‌شود. تماشاگران در مسابقات گذشته حمایت خوبی از تیم عمان داشتند. رئیس فدراسیون فوتبال عمان تاکید کرد: بازیکنان ما بعد از برد مقابل ترکمنستان و صعود به مرحله یک هشتم از نظر روحی و روانی و اعتماد به نفس در شرایط خوبی هستند. بدین ترتیب، برنامه‌های تیم ملی ایران نیز به صورت کامل برای سرمربی تیم ما واضح و شفاف است. به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان ساعت ۲۰:۳۰ فردا یکشنبه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم خواهند رفت.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
ورزش سه: علیرضا فغانی داور فوتبال کشورمان امروز در ورزشگاه محمد بن زاید حضور داشت و بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کرد. او در این خصوص به خبرنگاران گفت: بازی که خوشبختانه عالی بود، یک برد قاطع در مقابل عمان و با خیال راحت صعود کردیم به یک چهارم و انشالله چین را هم به راحتی پشت سر می‌گذارند و امیدوارم همینطور پله پله بالا بروند و من هم تبریک می‌گویم به بچه‌های تیم ملی. داور بین المللی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی راجع به کلین شیت‌های بیرانوند هم گفت: حالا گل نخوردن زیاد مهم نیست، مهم بردن و رسیدن به قهرمانی است، حالا اگر گل هم نخوردند که عالی می‌شود. فغانی در پایان راجع به عملکرد تیم ملی هم تنها به یک عبارت اکتفا کرد: عالی بوده‌اند.
ایلناایلنا4 ماه قبل
سرمربی پیشین عمان بر این باور است که تیم ملی ایران سرعت و تناسب ندارد. به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون سرمربی پیشین عمان در رابطه با بازی امشب تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اظهار داشت: عمان دارای بازیکنان توانمندی است که فوتبال مدرن را به خوبی بازی می‌کند. سرمربی آرژانتینی پیشین تیم ملی فوتبال عمان ادامه داد: در بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا تحت‌تاثیر توانمندی‌های فنی محسن الغسانی (مهاجم) و محمد المسلمی (مدافع) در ترکیب تیم ملی فوتبال عمان قرار گرفتم. کالدرون در خاتمه گفت: تیم ملی فوتبال عمان در بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا تحت تاثیر اشتباهات داوری قرار گرفت اما به جو رقابت‌ها بازگشت و فکر می‌کنم این تیم قادر به آزار ایران است. ایران تیم باتجربه‌ای محسوب می‌شود اما فاقد سرعت و تناسب بدنی است!
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: پس از صعود به عنوان تیم صدرنشین، حالا منتظر تیم عمان هستیم. اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان و بازی با عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: در حال حاضر به صورت کامل آماده هستیم. الان وقت این است که به برد مقابل عمان فکر کنیم و به همین دلیل باید بهترین‌ها را انتخاب کنیم. به خصوص به تیم عمان و الان به تیم عمان فکر می‌کنیم و همه تمرکز ما روی این تیم است. خبرنگاری از کروز سؤالی درباره حاشیه‌های یکی دو روز اخیر تیم ملی پرسید که مدیر رسانه‌ای تیم ملی اجازه پاسخ دادن به آن سوال را نداد.

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی مقابل عمان

18+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ماه قبل
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال عمان با استعفای پیم فربیک موافقت کرد تا همکاری طرفین پس از سه سال به نقطه پایان خود برسد. تیم ملی عمان با این مربی هلندی در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ تا مرحله یک‌هشتم نهایی پیش‌روی کرد، جایی که با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب ایران و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. فن‌بریک ۶۲ ساله سابقه هدایت تیم‌های ملی کره جنوبی و استرالیا را نیز در کارنامه‌اش دارد. انتهای پیام/
الفالف4 ماه قبل
تیم ملی فوتبال کشورمان توانست در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا با نتیجه ۲ بر صفر عمان را شکست دهد و حریف چین در مرحله یک چهارم نهایی شود. پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی کشورمان و کیفیت بالای بازیکنان ایران در این بازی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اینستاگرام خود نوشت: " تبریک به پسرانمان! بازیکنانمان در خدمت تیم هستند و همین باعث می‌شود که تا این حد امیدوار به اتفاقات پیش رو باشیم. تیم ملی فقط برای نمایش یک بازی خوب تلاش می‌کند، اما نشان دادن توانایی و قدرتمان در جهان نیز پیام بزرگی است. ما می‌دانیم که در بازی‌های پیش رو کار آسانی نداریم، اما تلاش می‌کنیم مثل امروز برای مردم ایران تلاش کنیم.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
امیرقلعه نویی پس از دیدار دوستانه تیمش، نظاره‌گر دیدار تیم ملی برابر عمان است. به گزارش «ورزش سه»، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان که در جام ملت‌های ۲۰۰۷ سرمربی تیم ملی ایران بود و در ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی تیمش از دور رقابت‌ها کنار رفت، هم اکنون در اردوی ترکیه حضور دارد ولی شرایطی فراهم کرده تا در کنار دستیارانش بازی تیم ملی را ببیند. تیم فوتبال سپاهان امروز در دیداری دوستانه به مصاف اسکوپی مقدونیه رفت و با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد. گفتنی است بازیکنان و اعضای کادر فنی سپاهان با انتشار تصاویر خود که در حال تماشای بازی تیم ملی هستند، برای تیم ملی آرزوی موفقیت کرده‌اند. پیام نیازمند سنگربان سپاهان تنها نماینده شاگردان قلعه نویی در اردوی تیم ملی به شمار می‌رود.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری - گابریل کالدرون، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال عمان در رابطه با بازی امشب (یکشنبه) تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌‌های آسیا ۲۰۱۹ اظهار داشت: عمان دارای بازیکنان توانمندی است که فوتبال مدرن را به خوبی بازی می‌کند. تنها مشکل این تیم به نظرم عدم توانایی لازم در گلزنی و از دست‌دادن فرصت‌ها است. به گزارش تسنیم و به نقل از روزنامه الشبیب امارات، سرمربی آرژانتینی پیشین تیم ملی فوتبال عمان ادامه داد: در بازی‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا تحت‌تاثیر توانمندی‌های فنی محسن الغسانی (مهاجم) و محمد المسلمی (مدافع) در ترکیب تیم ملی فوتبال عمان قرار گرفتم. آنها می‌توانند در لیگ‌های قدرتمندی بازی کنند. کالدرون در خاتمه گفت:

حواشی بازی تیم ملی در برابر عمان (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
فارسفارس2 ماه قبل
با شکست تیم ملی فوتبال ساحلی عراق مقابل عمان صعود تیم ملی ایران به مرحله یک چهارم نهایی قعطی شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت‌های فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ و انتخابی جام جهانی که در تایلند در حال برگزاری است و عصر امروز دو تیم عمان و عراق مقابل هم قرار گرفتند که در نتیجه تیم عمان ۶ بر ۳ عراق را شکست داد. با توجه به شکست ۵ بر۲ عراق مقابل تیم ملی ایران در هفته گذشته دو تیم ایران و عمان صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی قعطی کردند و بازی روز سه شنبه تیم ملی ایران برابر عمان برای صدرنشینی گروه D این مسابقات است. انتهای پیام/
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ماه قبل
* بازی با عمان را چطور می‌بینید؟ * شما از عمان شناخت خوبی دارید. * قادر به صعود هستیم؟ حشمت مهاجرانی، سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان پدر معنوی فوتبال عمان هم هست. اولین مربی که تیم ملی این کشور را تا مقدماتی جام جهانی ۹۴ هم بالا کشید و با این تیم برابر تیم ملی ما به تساوی در تهران هم رسید. کشور‌هایی مانند فلسطین و سوریه هم پیشرفت کرده‌اند، اما این تیم‌ها پیشرفت‌شان به اندازه عمان و اردن نبوده است. من قبلا هم گفته‌ام یک تیم هماهنگ بهتر از تیم پرستاره است، خصوصیتی که تیم عمان دارد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
مدیر اداری تیم ملی فوتبال عمان افزود: محسن جوهر که در بازی با ازبکستان مصدوم شده بود از روز گذشته به تمرین‌های گروهی تیم ملی فوتبال عمان بازگشت و به صورت مرحله‌ای آماده بازی می‌شود. محمد الشکیلی، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال عمان نیز اظهار داشت: تیم جوانی در جام ملت‌های آسیا داریم که ۳ بازی خوب در مرحله گروهی انجام دادند. حمایت هواداران از تیم ملی فوتبال عمان در بازی با ایران بسیار مهم است و معتقدم آنها نیازی به دعوت ندارند. فکر می‌کنم در بازی برابر ایران شاهد حضور ۲ برابری هواداران عمانی در ورزشگاه محمد بن زاید در بازی مرحله یک‌هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا باشیم. وی همچنین از دستورالعمل وزیر ورزش عمان برای خرید ۸ درصد بلیت بازی با ایران جهت پخش رایگان آن میان هواداران تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان و بازی با عمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: در حال حاضر به صورت کامل آماده هستیم. بازی عمان مقابل ژاپن و ازبکستان را دیدیم. الان به خاطر عملکرد تیم ملی و بازیکنان برای انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی سردرد داریم چرا که همه بازیکنان تیم ملی این استحقاق را دارند تا در ترکیب ثابت حضور داشته باشند. به خصوص به تیم عمان و الان به تیم عمان فکر می‌کنیم و همه تمرکز ما روی این تیم است. خبرنگاری از کروز سؤالی درباره حاشیه‌های یکی دو روز اخیر تیم ملی پرسید که مدیر رسانه‌ای تیم ملی اجازه پاسخ دادن به آن سوال را نداد.
فارسفارس4 ماه قبل
کارشناس فوتبال گفت: عمان حریف دست و پا بسته‌ای نیست و با تمام توان مقابل تیم ملی قرار می‌گیرد. تیم عمان هم می‌داند که با چه تیم بزرگی بازی می‌کند. حذف عمان چیزی از این تیم کم نمی‌کند اما اگر اتفاق دیگری رخ بدهد در آنصورت همه چیز تغییر می‌کند. به همین دلیل عمان با تمام توان مقابل ایران قرار می‌گیرد. وی افزود: بازی با عمان بسیار دشوار است ولی همه توانایی‌های فنی بازیکنان و تیم ملی را می‌دانند و شانس بردن در این رقابت را داریم اما باید بدانیم عمان حریف دست و پا بسته‌ای نیست. این کارشناس فوتبال در مورد اینکه عمان فوتبال خوبی را مقابل ژاپن به نمایش گذاشت، گفت: هیچ تیم ضعیفی در رقابت‌ها نیست بنابراین باید با تمام توان به مصاف عمان برویم.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ناکامی در جام ملت‌های آسیا و شکست برابر ایران باعث شد تا فربیک به همکاری خود با فدراسیون فوتبال عمان پایان دهد. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال عمان در جام ملت‌های آسیا توانست به یک هشتم نهایی راه پیدا کند. عمان در دیدار نیمه نهایی برابر ایران تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد. پیم فربیک سرمربی تیم ملی فوتبال عمان تصمیم گرفت که از هدایت این تیم استعفا دهد. فدراسیون فوتبال عمان با استعفای فربیک موافقت و اعلام کرد که به زودی جایگزین را انتخاب خواهد کرد.
الفالف4 ماه قبل
فوتبال عمان در سالیان گذشته افتخارات زیادی نداشته اما در جدیدترین رده بندی فیفا یک پله صعود کردند و در رده ۸۱ قرار گرفتند. گل تیم کشورمان در ثانیه‌های پایانی را محمد نصرتی به ثمر رساند. او کاپیتان نخست تیم ملی فوتبال عمان محسوب می‌شود و تجربه زیادی دارد اما به دلیل مصدومیت این مسابقات را از دست داده است. هدایت تیم ملی عمان بر عهده پیم وربیک هلندی است. او متولد ۱۹۵۶ در روتردام است و پس از هدایت تیم ملی کره جنوبی، امارات، تیم ملی زیر ۲۳ سال مراکش، فاینورد و … در سال ۲۰۱۶ سرمربی تیم ملی عمان شد و تاکنون موفق شده نتایج خوبی با این تیم بدست بیاورد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا موفق شد با دو گل عمان را شکست بدهد و به مرحله یک چهارم نهایی برسد. روزنامه الاثیر تیتر زد: رویای بر باد رفته: ایران تیم ما را از جام ملت‌ها حذف کرد. این روزنامه نوشت: تیم ملی عمان از شروع پرقدرت خودش استفاده نکرد و احمد مبارک در دقیقه دوم بازی پنالتی را هدر داد. روزنامه الوطن عمان تیتر زد: تیم ملی کشورمان با اشتباهات کشنده از جام ملت‌های آسیا خداحافظی کرد. تلاش‌های الاحمر (لقب تیم عمان) وسط میدان بر باد رفت.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی فوتبال عمان

تیم ملی فوتبال عمان نماینده فوتبال کشور عمان در مسابقات بین‌المللی است. این تیم مجموعه‌ای است از بهترین بازیکنان رشته فوتبال در عمان و زیر نظر فدراسیون فوتبال این کشور فعالیت می‌کند. حشمت مهاجرانی و همایون شاهرخی در دههٔ نود میلادی، مدتی نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده داشتند. عمان هنوز نتوانسته است به دور پایانی جام جهانی فوتبال راه یابد. ویکی‌پدیا