اخبار تیم ملی فوتبال عمان - آخرین و مهم ترین اخبار تیم ملی فوتبال عمان از خبرگزاری‌های ایران | خبری
تیم ملی فوتبال عمان

تیم ملی فوتبال عمان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، تیم ملی فوتبال عمان روز گذشته اولین تمرین خود را زیرنظر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط انجام داد. برانکو ماه گذشته به صورت رسمی با فدراسیون عمان قراردادی ۲ ساله امضا کرد. سرمربی کروات در ابتدای فصل جاری از پرسپولیس جدا شد و راهی عربستان شد و هدایت الاهلی را برعهده گرفت اما بعد از ۳ ماه به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شد. تیم ملی کشورمان با هدایت دراگان اسکوچیچ قرار است در تاریخ ۸ خرداد ۹۹ در ورزشگاه آزادی در دیداری تدارکاتی میزبان تیم ملی عمان باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اعتمادآنلاین|‌ در این قسمت از مجله ورزشی اعتمادآنلاین با هم نگاهی داریم به انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران؛ سنگ‌اندازی کشور استرالیا پیش پای تیم ملی ژیمناستیک ایران؛ لغو دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتسال زنان و همچنین نود و دومین دربی پایتخت. اسکوچیچ مربی تیم ملی فوتبال ایران شدبعد از جدایی مارک ویلموتس از تیم ملی ایران، فدراسیون فوتبال برای انتخاب جانشین او دست به کار شد و در نهایت بعد از گذشت ۲ ماه با دراگان اسکوچیچ، مربی کروات صنعت نفت آبادان، به توافق رسید (بیشتر بخوانیم). اسکوچیچ چند سالی است که در فوتبال ایران حضور دارد و به خوبی با بازیکنان ایرانی آشناست و همین موضوع می‌تواند به او کمک کند. قرارداد او با فدراسیون فوتبال ایران نزدیک به ۲۰۰ هزار دلار است (بیشتر بخوانیم). (بیشتر بخوانیم) دی‌ماه گذشته هم دیدار دوستانه چین با تیم ملی فوتسال زنان ایران لغو شد و دلیل آن هم احتمال هم‌گروهی با ایران عنوان شد.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری - با انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، برانکو حضور وی روی نیمکت تیم ملی را مثبت ارزیابی کرد. به گزارش تسنیم، برانکو ایوانکوویچ درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این، تصمیم بسیار خوبی برای فوتبال ایران بود. مطمئنا دراگان مربی خیلی خوبی است و می‌تواند کارهای بسیار خوبی را برای تیم ملی ایران انجام دهد. سرمربی جدید تیم ملی عمان که پیش از حضور در این تیم یکی از گزینه‌های جدی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بود در پاسخ به این سؤال که آیا اسکوچیچ می‌تواند تیم ایران را راهی جام جهانی کند، گفت: البته، حتما همین‌طور است. وی درباره اینکه احتمال تقابل تیم‌های ایران و عمان وجود دارد و آیا توافق برای انجام بازی دوستانه طبق برنامه قبلی به قوت خود باقی است یا نه، خاطرنشان کرد:
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این، تصمیم بسیار خوبی برای فوتبال ایران بود. مطمئنا دراگان مربی خیلی خوبی است و می‌تواند کارهای بسیار خوبی را برای تیم ملی ایران انجام دهد. سرمربی جدید تیم ملی عمان که پیش از حضور در این تیم یکی از گزینه‌های جدی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بود در پاسخ به این سؤال که آیا اسکوچیچ می‌تواند تیم ایران را راهی جام جهانی کند، گفت: البته، حتما همین‌طور است. وی درباره اینکه احتمال تقابل تیم‌های ایران و عمان وجود دارد و آیا توافق برای انجام بازی دوستانه طبق برنامه قبلی به قوت خود باقی است یا نه، خاطرنشان کرد: بله، احتمال بازی دوستانه وجود دارد. من امیدوارم این اتفاق رخ بدهد، اما باید در این باره از فدراسیون دو کشور سؤال کنید.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب هموطنش را به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخابی خوب دانست و گفت: او می‌تواند با ایران به جام جهانی برود. به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این، تصمیم بسیار خوبی برای فوتبال ایران بود. مطمئنا دراگان مربی خیلی خوبی است و می‌تواند کارهای بسیار خوبی را برای تیم ملی ایران انجام دهد. سرمربی جدید تیم ملی عمان که پیش از حضور در این تیم یکی از گزینه‌های جدی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بود در پاسخ به این سؤال که آیا اسکوچیچ می‌تواند تیم ایران را راهی جام جهانی کند، گفت: البته، حتما همین‌طور است. من امیدوارم این اتفاق رخ بدهد، اما باید در این باره از فدراسیون دو کشور سؤال کنید.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب هموطنش را به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخابی خوب دانست و گفت: او می‌تواند با ایران به جام جهانی برود. خبرگزاری تسنیم: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب هموطنش را به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخابی خوب دانست و گفت: او می‌تواند با ایران به جام جهانی برود. برانکو ایوانکوویچ درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: این، تصمیم بسیار خوبی برای فوتبال ایران بود. مطمئنا دراگان مربی خیلی خوبی است و می‌تواند کارهای بسیار خوبی را برای تیم ملی ایران انجام دهد. سرمربی جدید تیم ملی عمان که پیش از حضور در این تیم یکی از گزینه‌های جدی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران بود در پاسخ به این سؤال که آیا اسکوچیچ می‌تواند تیم ایران را راهی جام جهانی کند، گفت: البته، حتما همین‌طور است.
جام نیوزجام نیوز3 هفته قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سابق پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی عمان یکی از نفراتی است که جای خالی او در دربی امروز حس می‌شود. دو اردوی کوتاه مدت در اولین گام برای تیم ملی عمان در نظر گرفتم و کارم را هم شروع کرده‌ام و خیلی سفت و سخت مشغول محک زدن بازیکنان هستم. * در گروه تیم ملی عمان چه تیم‌هایی حاضر هستند؟ در گروهمان تیم‌های قطر، افغانستان، هند و بنگلادش حضور دارند. بازی که بدون شک دیداری بسیار مهیج خواهد بود و برای دو تیم فواید خوبی خواهد داشت و در زمینه آماده‌سازی دو تیم کمک زیادی به ما و همچنین تیم ملی ایران خواهد کرد. از سوی دیگر من در تیم ملی سابقه مربیگری فرهاد را هم داشتم و او در آن دیدار برای تیم ملی ایران بازی کرد.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
او بارها گفته که تیم ملی را در بدترین شرایط تحویل گرفت که حتی یک مدیر هم برای کمک به او بالای سرش نبود. تقریبا اکثر بازیکنان فعلی تیم ملی یا شاگرد علی دایی بوده‌اند و یا رابطه بسیار حسنه‌ای با او دارند و این خود یک معضل برای رقیبی است که دایی را کنار زده و به نیمکت تیم ملی رسیده است. موضوعی که قلعه نویی را از ترک سپاهان پشیمان می‌کندنکته پنهان مانده در ماجرای انتقال قلعه نویی به تیم ملی، در انتخابات آتی فدراسیون فوتبال نهفته است. در واقع این اتفاق به معنی تنها دو حضور امیر روی نیمکت تیم ملی است و احتمالا بعد از دو بازی با هنگ کنگ و کامبوج، کار او با تیم ملی زودتر از آنچه تصورش را می‌کند، تمام می‌شود. روی دیگر سکه این است که قلعه نویی با مخالفت بزرگترین کارخانه تولید فولاد خاورمیانه، دست از اصرار بکشد و در اصفهان بماند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 هفته قبل
مشخصا منظور او صحبت‌های قلعه‌نویی بود که سرمربی فولاد را متهم به ارائه یک بازی صرفا تدافعی و بدون خلاقیت کرده بود. امیدوارم فوتبال ما ۵۰ سال به عقب برنگردد.» تنش به‌وجودآمده وارد فاز جدیدی شده که هر دو طرف ماجرا با کلیدواژه‌ «فوتبال کی‌روشی» سعی دارند خود را تطهیر یا رقیب را متهم کنند. با همین ساختار بود که تیم ملی ایران دو بار پیاپی توانست به جام جهانی برزیل و روسیه صعود کند. به نظر می‌رسد قلعه‌نویی تلاش می‌کند این نظریه را دیکته کند که تفکرات نکونام به درد تیم ملی نمی‌خورد. زمانی از ذوب‌ آهن بازیکن می‌گرفتیم اما از دسته ۲ بازیکن یواشکی به تیم ملی آمد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین|‌ گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب مربی تیم ملی همچنان ادامه دارد، اما فدراسیون فوتبال گویا علاقه‌ای به انتخاب سرمربی جدید نشان نمی‌دهد. گزینه‌هایی که سابقه هدایت تیم ملی را در کارنامه دارند و دوباره می‌خواهند سکان رهبری این تیم را در دست گیرند. امیر قلعه‌نویی و علی دایی گزینه‌های خوبی برای هدایت تیم ملی هستند و هر کدام از این افراد انتخاب شوند به نفع تیم ملی است. البته فدراسیون می‌توانست خیلی زودتر یکی از این ۲ نفر را برای هدایت تیم ملی انتخاب کند.» کلهر همچنین حضور وحید هاشمیان در تیم ملی را به نفع فوتبال ایران می‌داند و می‌گوید: «فدراسیون نباید در برنامه‌های تیم ملی وقفه می‌انداخت. البته این اتفاق تنها زمانی رخ می‌دهد که فدراسیون بدون اتلاف وقت مربی جدید را انتخاب کند.» خیلی زودتر از اینها می‌توانستیم مربی تیم ملی را انتخاب کنیممحسن بیاتی‌نیا، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین درباره تاخیر در انتخاب مربی تیم ملی توضیح می‌دهد: «انتخاب مربی تیم ملی کار دشواری است، اما باید قبول کنیم فدراسیون فوتبال بیش از یک ماه است که درگیر پروسه انتخاب مربی است و به همین خاطر تیم ملی زمان را از دست می‌دهد.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی سابق پرسپولیس رصد بازیکنان ملی پوش عمان در لیگ این کشور را آغاز کرد. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس هفته اخیر به صورت رسمی کارش را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی عمان آغاز کرد. او به همراه برادرش زلاتکو روز گذشته در بازی النهضه با الرستاق در لیگ عمان در ورزشگاه حضور پیدا کردند و کارشان برای رصد بازیکنان ملی پوش را آغاز کردند. سرمربی سابق سرخ پوشان قراردادی ۲ ساله با فدراسیون عمان امضا کرد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
ابعاد فاجعه‌بار این قرارداد چنان بود که سرانجام به دوران حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال ایران پایان داد و البته هنوز خطر شکایت حقوقی مربی بلژیکی در فیفا وجود دارد. به این ترتیب حالا فدراسیون فوتبال ایران در مخمصه انتخاب دوباره سرمربی تیم ملی قرار گرفته، اما شرایطش بسیار دشوارتر از قبل شده است. ظاهرا مذاکره با دایی به دلایل نامعلوم متوقف شده و این مربی همچون چند ماه گذشته قادر به کار نیست، اما قصه امیر قلعه‌نویی فرق می‌کند. سرمربی سپاهان روز پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی با فولاد تایید کرد که از طرف فدراسیون فوتبال با او مذاکره شده است. از اینها که بگذریم، بازگشت قلعه‌نویی به تیم ملی از نظر فنی هم منتقدان زیادی دارد.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم احمد بن حبوش الفارسی در خصوص انتخاب برانکو به عنوان سرمربی تیم ملی عمان گفت: هیئت رئیسه فدراسیون از کمیته فنی درخواست کرد گزینه‌های مورد نظر خودشان را با اعلام جزئیات و خصوصیات فنی برای انتخاب سرمربی معرفی کنند. در این مدت کارنامه بیش از ۵۰ مربی بین المللی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت که در نهایت بر اساس معیارهای روشن به ۵ گزینه رسیدیم. مقرر شد اعضای کمیته انتخاب سرمربی جدید با این ۵ گزینه وارد مذاکره شوند که پس از انجام مذاکرات برانکو را به سایر گزینه‌ها ترجیح دادیم. وی ادامه داد: پس از مذاکرات دریافتیم که بر اساس معیارهای ما برانکو بهترین گزینه است. با توجه به میزبان علاقه و انگیزه‌ای که در او دیدیم این تصمیم را گرفتیم و فکر می‌کنم انتخاب خوبی داشتیم.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
برانکو می‌گوید: هدف ما صعود به دور نهایی مقدماتی جام جهانی و کسب سهمیه جام ملت‌ها است، بازیکنان عمانی توانایی زیادی دارند. به گزارش «ورزش سه»، مراسم معارفه برانکو ایوانکوویچ در مسقط به عنوان سرمربی تیم ملی عمان، امروز برگزار شد. * آرزوهای زیادی برای عمان در سر دارمبرانکو درباره تجربیات خود گفت: لازم است تاکید کنم که من سابقه و تجربه زیادی از حضور در تیم‌های ملی دارم. * هدف ما خدمت به تیم ملی استوی با اشاره به اهدافش، اضافه کرد: به عنوان سرمربی تیم ملی و به همراه کادرفنی با فدراسیون فوتبال همکاری میکنیم که به نتایج لازم برسیم و هر آن چیزی که برای خدمت به تیم ملی نیاز است را انجام خواهیم داد. * عمان توانایی صعود به دور بعد را داردایوانکوویچ درخصوص تیم ملی عنوان اظهار داشت: هدفمان آمادگی تیم ملی عمان و بازیکنانش در دراز مدت است.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان گفت که با حضور او فقط بازیکنان شایسته در این تیم به میدان خواهند رفت. به گزارش وانانیوز، امروز (چهارشنبه) مراسم معارفه رسمی برانکو ایوانکوویچ به‌‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان در این کشور برگزار شد و سرمربی پیشین تیم ملی و پرسپولیس در یک نشست خبری، پاسخگوی سوالات خبرنگاران عمانی بود. ما تلاش می‌کنیم که تغییری کیفی در تیم ملی ایجاد کنیم و چیزهای زیادی را تغییر دهیم، از جمله آوردن استعدادهای جوان به تیم ملی. سرمربی تیم ملی عمان با بیان اینکه کادر فنی او قرار است در حوزه آموزش و تربیت مربیان کار کند، در خصوص دعوت از بازیکنان با رده‌های سنی مختلف به تیم ملی عمان اظهار داشت: فقط بازیکنان شایسته در تیم ملی بازی می‌کنند و سن به اندازه توانایی‌های فنی مهم نیست. برانکو همچنین درباره خداحافظی علی الحبسی، دروازه‌بان باتجربه تیم ملی عمان از بازی‌های ملی تصریح کرد: بدون شک بازیکن باتجربه‌ای مانند او برای هر تیمی مهم است.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: برانکو ایوانکوویچ رسما با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد امضا کرد تا هدایت این تیم را برعهده گیرد. او از اهداف خود با تیم ملی فوتبال عمان سخن به میان آورد و گفت: تیم ملی برای بازیکنانی است که از نظر فنی در شرایط خوبی باشند. فوتبال عمان استعدادهای جوانی دارد که می‌توانند به تیم کمک زیادی کنند. هدف دوم آماده کردن تیمی قدرتمند برای جنگیدن در این دو جام بزرگ و هدف سوم هم آماده کردن تیم برای جام کشورهای خلیج است. برانکو درباره صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: کار بسیار سختی است اما امیدوار خواهیم بود و تلاش می‌کنیم تا حضور در این رقابت بزرگ را تجربه کنیم.
ایسناایسنا4 هفته قبل
سرمربی کروات تیم ملی فوتبال عمان از اهداف بزرگ خود با این تیم سخن به میان آورد. به گزارش ایسنا و به نقل از الاثیر، برانکو ایوانکوویچ رسما با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد امضا کرد تا هدایت این تیم را برعهده گیرد. او از اهداف خود با تیم ملی فوتبال عمان سخن به میان آورد و گفت: تیم ملی برای بازیکنانی است که از نظر فنی در شرایط خوبی باشند. هدف نخست ما حضور در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا پیش رو است. هدف دوم آماده کردن تیمی قدرتمند برای جنگیدن در این دو جام بزرگ و هدف سوم هم آماده کردن تیم برای جام کشورهای خلیج است.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه و نشست خبری برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان امروز در این کشور برگزار شد. وی سپس مذاکراتی با تیم ملی ایران انجام داد که بی نتیجه ماند و در نهایت به پیشنهاد عمان برای سرمربیگری تیم ملی این کشور پاسخ مثبت داد. در نشست خبری امروز برانکو، همان دستیاران همیشگی او را همراهی می‌کردند. مهمترین بخش صحبت‌های برانکو به علی الحبسی دروازه بان سابق عمان بر می‌گردد. برانکو تاکید کرد که با این دروازه بان برای بازگشت به تیم ملی صحبت می‌کند.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری - پس از مراسم معارفه برانکو در تیم ملی عمان، وی در نشست خبری حاضر شد. به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس امروز به صورت رسمی در مقر فدراسیون فوتبال عمان حضور پیدا کرد و معارفه شد. سرمربی کروات در این جلسه گفت: خوشحالم جزئی از خانواده فوتبال عمان شدم. تاکید می‌کنم که کادر فنی تیم ملی با تجارب زیادش، اهداف کوتاه مدت و بلندمدت را پیش روی خود دارد. در عمان تلاش می‌کنم تا از بازیکنان جوان استفاده کنم و به اهداف خود برسم.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرگزاری مهر: مراسم معارفه و نشست خبری برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان امروز در این کشور برگزار شد. برانکو که با پرسپولیس به سه قهرمانی متوالی در لیگ ایران دست یافت، بعد از پرسپولیس راهی الاهلی عربستان شد ولی بعد از چند ماه کار در این تیم از سمتش برکنار شد. وی سپس مذاکراتی با تیم ملی ایران انجام داد که بی نتیجه ماند و در نهایت به پیشنهاد عمان برای سرمربیگری تیم ملی این کشور پاسخ مثبت داد. در نشست خبری امروز برانکو، همان دستیاران همیشگی او را همراهی می‌کردند. مارکو مربی بدنساز، زلاتکو ایوانکوویچ برادر برانکو و ایگور پانادیچ مربی دروازه بان‌ها که در پرسپولیس و الاهلی همراه برانکو بودند، اینبار هم او را در عمان یاری می‌کنند.
روزنوروزنو4 هفته قبل
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه صحبت هایی مبنی بر حضور قلعه نویی در تیم ملی می‌شود، اظهار کرد: قلعه نویی یکی از گزینه‌های داخلی تیم ملی است و آن طور که من با فدراسیون فوتبال در تماس بودم حضور مربی خارجی در تیم ملی منتفی است. اگر قرار باشد که صحبتی برای حضور قلعه نویی در تیم ملی شود باید در ابتدا با باشگاه سپاهان مذاکره شود. اگر قرار باشد قلعه نویی سرمربی تیم ملی شود به طور حتم باید با ما صحبت کنند و نظر ما هم جویا شوند. به هر حال اگر قرار باشد قلعه نویی سرمربی تیم ملی شود در آن صورت می‌توانند یک گروه آنالیزور انتخاب کنند تا بازیکنان تیم ملی را رصد کنند و این مربی بعد از بازی‌های لیگ برتر تمرکزش را برای تیم ملی بگذارد. البته اکنون قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان است و تمرکزش معطوف به این تیم است و ما به هیچ وجه راضی به جدایی این مربی نیستیم.
ایلناایلنا4 هفته قبل
سرمربی جدید تیم ملی عمان رسما برای هدایت این تیم معرفی شد. به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس امروز به صورت رسمی در مقر فدراسیون فوتبال عمان حضور پیدا کرد و معارفه شد. برانکو هفته گذشته قراردادش را با فدراسیون عمان امضا کرده بود. سرمربی کروات در ابتدای فصل جاری پرسپولیس را به مقصد عربستان ترک کرد و هدایت الاهلی را برعهده گرفت. او گزینه فدراسیون فوتبال ایران برای جانشینی ویلموتس نیز بود اما با عمانی‌ها به توافق رسید.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- سرمربی سابق پرسپولیس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی عمان معارفه شد. به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس امروز به صورت رسمی در مقر فدراسیون فوتبال عمان حضور پیدا کرد و معارفه شد. برانکو هفته گذشته قراردادش را با فدراسیون عمان امضا کرده بود. سرمربی کروات در ابتدای فصل جاری پرسپولیس را به مقصد عربستان ترک کرد و هدایت الاهلی را برعهده گرفت. او گزینه فدراسیون فوتبال ایران برای جانشینی ویلموتس نیز بود اما با عمانی‌ها به توافق رسید.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، فدراسیون فوتبال عمان لحظاتی پیش خبر داد جلسه معارفه برانکو ایونکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی این کشور فردا (چهارشنبه) ساعت یک بعدظهر به وقت محلی در سالن کنفرانس ورزشگاه السیب مسقط با حضور دیگر دستیاران برگزار می‌شود. برانکو ۱۰ روز پیش به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم ملی عمان انتخاب شد. قرارداد سرمربی سابق پرسپولیس با عمانی تا سال ۲۰۲۲ است. او بعد از پرسپولیس در عربستان به همراه الاهلی حضوری ناکام داشت و در نهایت به عمان سفر کرد. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
کارت ITC مهاجم عمانی جدید سپاهان صادر شد. به گزارش ایلنا، محسن الغسانی مهاجم ۲۲ ساله تیم ملی عمان که به عضویت تیم فوتبال سپاهان درآمد از این پس مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت. پس از پیگیری‌های باشگاه، ITC این مهاجم جوان امروز صادر شد و به دست باشگاه سپاهان رسید و به این ترتیب او برای بازی‌های زردپوشان در لیگ برتر، جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا مشکلی نخواهد داشت.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
زمان حضور سرمربی جدید تیم ملی عمان در این کشور مشخص شد. به گزارش ورزش ۱۱، نشریه «الوطن» عمان خبر داد که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان فردا به این کشور می‌آید تا به صورت رسمی کارش را آغاز کند. سرمربی سابق پرسپولیس در ابتدای فصل جاری پرسپولیس را بعد از ۴ سال مربیگری ترک کرد و راهی الاهلی عربستان شد. او در این تیم زیاد دوام نیاورد و بعد از ۳ ماه برکنار شد. برانکو هفته گذشته به صورت رسمی قراردادش را با فدراسیون عمان امضا کرده بود.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید تیم ملی فوتبال عمان به منظور آغاز فعالیت رسمی فردا (دوشنبه) وارد مسقط خواهد شد. روزنامه الوطن عمان با اعلام این خبر نوشت: برانکو در بازگشت به مسقط با همراهی اعضای کادر فنی‌اش ابتدا جلساتی با مسئولان فدراسیون و تیم ملی عمان خواهد داشت. وی همچنین در آغاز فعالیت به بررسی آخرین بازی‌های تیم ملی و عملکرد بازیکنان جهت شناسایی نفرات می‌پردازد و پس از آن بازی‌های لیگ و جام حذفی عمان همچنین را مورد بررسی قرار خواهد داد تا شناخت لازم نسبت به بازیکنان مورد نظر خودش را برای آغاز تمرینات و اردوهای تیم ملی پیدا کند. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مجوز بازی مهاجم تازه‌وارد تیم فوتبال سپاهان به باشگاه اصفهانی رسید. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محسن الغسانی مهاجم ۲۲ ساله تیم ملی عمان در فرصت نقل و انتقالات زمستانی به عضویت تیم فوتبال سپاهان درآمد و روز پنجشنبه هفته گذشته قرارداد خودش را با باشگاه ایرانی به مدت ۱۸ماه امضا کرد. الغسانی با توجه به اینکه مجوز بازی او در ایران آماده نبود، موفق به همراهی تیم در اولین بازی نیم‌فصل دوم مقابل ماشین سازی نشد اما ITC این مهاجم جوان امروز صادر شد و به دست باشگاه سپاهان رسید و به این ترتیب او برای بازی‌های زردپوشان در لیگ برتر، جام حذفی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا مشکلی نخواهد داشت. تیم فوتبال سپاهان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر، روز جمعه یازدهم بهمن میزبان فولادخوزستان در ورزشگاه نقش جهان خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی فوتبال عمان

تیم ملی فوتبال عمان نماینده فوتبال کشور عمان در مسابقات بین‌المللی است. این تیم مجموعه‌ای است از بهترین بازیکنان رشته فوتبال در عمان و زیر نظر فدراسیون فوتبال این کشور فعالیت می‌کند. حشمت مهاجرانی و همایون شاهرخی در دههٔ نود میلادی، مدتی نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده داشتند. عمان هنوز نتوانسته است به دور پایانی جام جهانی فوتبال راه یابد. ویکی‌پدیا