آخرین و مهم‌ترین اخبار تیم ملی فوتبال ژاپن
تیم ملی فوتبال ژاپن

تیم ملی فوتبال ژاپن

۱۰ گلزن برتر عرصه ملی؛ از چتری تا رونالدو و علی دایی

6+
نودنود1 روز قبل
ایمناایمنا2 روز قبل
به گزارش ایمنا، صبح امروز -جمعه ۲۸ تیر ماه- در ادامه رقابت‌های بسکتبال جام ویلیام‌جونز ۲۰۱۹ در چین‌تایپه، تیم ملی امید (آبی) ایران توانست سومین پیروزی خود در این مسابقات با برتری برابر تیم B کشور میزبان کسب کند. به این ترتیب بسکتبالیست‌های ایران توانستند در نیمه نخست این بازی با حساب ۴۵ بر ۳۲ به برتری برسند و در نیمه دوم بازی با نتیجه ۳۱ بر ۳۵ شکست بخورند، اما در مجموع این تیم امید ایران بود که ۷۶ بر ۶۷ برنده این بازی مقابل تیم میزبان شد. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم‌ خورد: کوارتر اول: ۲۶- ۱۵ ایرانکوارتر دوم: ۱۹ - ۱۷ ایرانکوارتر سوم: ۱۸ - ۱۶ ایرانکوارتر چهارم: ۱۳ - ۱۹ چین‌تایپهدر پایان بازی، محمد یوسف‌وند با کسب ۲۵ امتیاز برای تیم ملی ایران، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شناحته شد. شاگردان فرزاد کوهیان، فردا -شنبه ۲۹ تیر ماه در هفتمین بازی خود در این رقابت‌ها، به مصاف تیم ملی ژاپن می‌روند. منبع: ایسنا
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌ صبح امروز (جمعه) ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ در ادامه رقابت‌های بسکتبال جام ویلیام‌جونز ۲۰۱۹ در چین‌تایپه، تیم ملی امید (آبی) ایران توانست سومین پیروزی خود در این مسابقات را با برتری برابر تیم B کشور میزبان کسب کند. به این ترتیب بسکتبالیست‌های ایران توانستند در نیمه نخست این بازی با حساب ۴۵ - ۳۲ به برتری رسید و در نیمه دوم بازی با نتیجه ۳۱ - ۳۵ شکست خورد اما در مجموع این تیم امید ایران بود که ۷۶ - ۶۷ برنده این بازی مقابل تیم میزبان شد. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم‌ خورد: کوارتر اول: ۲۶- ۱۵ ایرانکوارتر دوم: ۱۹ - ۱۷ ایرانکوارتر سوم: ۱۸ - ۱۶ ایرانکوارتر چهارم: ۱۳ - ۱۹ چین‌تایپهدر پایان بازی، محمد یوسف‌وند با کسب ۲۵ امتیاز برای تیم ملی ایران، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. شاگردان فرزاد کوهیان، فردا (شنبه) ۲۹ تیر ماه ۱۳۹۸ در هفتمین بازی خود در این رقابت‌ها، به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت. منبع: ایسنا
ایسناایسنا2 روز قبل
تیم ملی امید (آبی) بسکتبال ایران در ششمین بازی خود از مسابقات جام ویلیام‌جونز، با نتیجه ۷۶ - ۶۷ تیم چین‌تایپه B را شکست داد. به گزارش ایسنا، صبح امروز (جمعه) ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ در ادامه رقابت‌های بسکتبال جام ویلیام‌جونز ۲۰۱۹ در چین‌تایپه، تیم ملی امید (آبی) ایران توانست سومین پیروزی خود در این مسابقات را با برتری برابر تیم B کشور میزبان کسب کند. به این ترتیب بسکتبالیست‌های ایران توانستند در نیمه نخست این بازی با حساب ۴۵ - ۳۲ به برتری رسید و در نیمه دوم بازی با نتیجه ۳۱ - ۳۵ شکست خورد اما در مجموع این تیم امید ایران بود که ۷۶ - ۶۷ برنده این بازی مقابل تیم میزبان شد. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم‌ خورد: کوارتر اول: ۲۶- ۱۵ ایرانکوارتر دوم: ۱۹ - ۱۷ ایرانکوارتر سوم: ۱۸ - ۱۶ ایرانکوارتر چهارم: ۱۳ - ۱۹ چین‌تایپهدر پایان بازی، محمد یوسف‌وند با کسب ۲۵ امتیاز برای تیم ملی ایران، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد. شاگردان فرزاد کوهیان، فردا (شنبه) ۲۹ تیر ماه ۱۳۹۸ در هفتمین بازی خود در این رقابت‌ها، به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت.
ایلناایلنا3 روز قبل
این اتفاق برای خیلی از بازیکنان ماریتیمو رخ داده و انتقال‌شان در دقیقه ۹۰ منتفی شده. یکی دو روز قبل هم با پورتیمونسه بازی کردیم که دروازه‌بان ثابت تیم ملی ژاپن در جام ملت‌های آسیا را دیدم. او با اینکه از تیم ملی ژاپن آمده و در یک باشگاه متوسط بازی می‌کند اما هنوز اطمینان ندارد که صددرصد بازی می‌کند. کاسیاس دروازه‌بان بزرگی بود که افتخار داشتم در چند بازی مقابل او به میدان بروم. من هم باید تلاش کنم تا از موقعیت‌ها استفاده کنم و به دروازه تیم ملی برسم.
ایسناایسنا3 روز قبل
**************************************************فیلم سینمایی «شجاعت» به کارگردانی جیانفرانکو آلبانو، جمعه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. محمد عمرانی، مهسا مهجور، کاوه خداشناس، رابعه مدنی و فرحناز منافی ظاهر در این فیلم بازی کرده‌اند. **************************************************فیلم سینمایی «مسابقه نهایی» به کارگردانی رابین سیکس، جمعه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. **************************************************فیلم سینمایی «مگ» به کارگردانی جان تارتلتاب، جمعه ۲۸ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. او در حالتی پریشان، خود را به امواج دریا می‌سپارد، اما …بیتا فرهی و خسرو شکیبایی در فیلم سینمایی «هامون» نقش‌آفرینی کرده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
>> شبکه یک سیما «هویت»؛ ساعت ۲۳فیلم سینمایی «هویت» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، پنجشنبه ۲۷ تیر، ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش می‎شود. «شجاعت»؛ ساعت ۱۶فیلم سینمایی «شجاعت» به کارگردانی جیانفرانکو آلبانو، جمعه ۲۸ تیر، ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. «مسابقه نهایی»؛ ساعت ۱۷:۱۰فیلم سینمایی «مسابقه نهایی» به کارگردانی رابین سیکس، جمعه ۲۸ تیر، ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو سیما پخش می‎شود. «مگ»؛ ساعت ۱۹فیلم سینمایی «مگ» به کارگردانی جان تارتلتاب، جمعه ۲۸ تیر، ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما به نمایش درمی‎آید. او در حالتی پریشان، خود را به امواج دریا می‌سپارد، اما … بیتا فرهی و خسرو شکیبایی در فیلم سینمایی «هامون» نقش‌آفرینی کرده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمیلاد محمدیمدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران که پس از سه سال و نیم بازی برای تیم احمد گروژنی در پایان فصل گذشته لیگ روسیه از این این تیم جدا شد، عصر امروز (چهارشنبه) با امضاء قراردادی سه ساله به تیم K. A. A خنت بلژیک پیوست. شعار باشگاه خنت (ما یک خانواده هستیم) است و سرمربیگری این تیم هم اکنون برعهده جس تورپ، سرمربی ۴۹ ساله دانمارکی است که پیش از در تیم‌های اسبیرگ، تیم ملی زیر ۲۰ سال دانمارک، تیم ملی زیر ۲۱ سال دانمارک، میتیلند کار کرده است. مانو فررا، مربی اسپانیایی- بلژیکی تیم ملی کشورمان و دستیار مارک ویلموتس سابقه زیادی در باشگاه خنت دارد و ۲ دوره به صورت موقت سرمربی این تیم بوده است. اروین فن دربورگ (مهاجم اسبق تیم ملی بلژیک) اوله مارتین آرست (مهاجم سابق تیم ملی نروژ) رنه فن دریکن (هافبک تاریخ ساز تیم ملی بلژیک) مبارک بوسوفا (هافبک سابق تیم ملی مراکش) احمد حسام میدو (مهاجم سابق تیم ملی مصر) مارک فن درلیندن (مهاجم سابق تیم ملی بلژیک) و کوین ده بردین (ستاره فعلی تیم ملی بلژیک و منچسترسیتی انگلیس) از چهره‌های شاخص تاریخ باشگاه هستند. سیگورد روستد (مدافع تیم ملی نروژ) رومن یارمچوک (مهاجم تیم ملی اوکراین) رومن بزوس (هافبک تیم ملی اوکراین) گئورگی چاکوتادزه (هافبک تیم ملی گرجستان) گئورگی کویلیتایا (مهاجم تیم ملی گرجستان) جاناتان دیوید (مهاجم تیم ملی کانادا) میکائیل لوستیگ (مدافع تیم ملی سوئد) دیلان برون (مدافع تیم ملی تونس) یویا کوبو (مهاجم تیم ملی ژاپن) ایهور پلاستون (مدافع تیم ملی اوکراین) از نفراتی هستند که در طول ۲ تا ۳ سال اخیر پیراهن تیم ملی کشورشان را پوشیده‌اند و اکنون هم تیمی میلاد محمدی می‌شوند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
کوبو و آبه حالا جزء افتخارات قاره کهن به حساب می‌آیند و پرچمدار نسل جدید ژاپن هستند که به نظر می‌رسد برای رقبای آسیایی به‌زودی از دسترس خارج می‌شوند. قرار است این بازیکن ۱۷۳ سانتی‌متری در فصل پیش رو برای تیم دوم رئال در سگوندا دیویژن بازی کند. طبیعتا آبه هم مانند کوبو باید ابتدا در تیم دوم به میدان برود اما قطعا حضور او می‌تواند اتفاقات بزرگی را برای فوتبال ژاپن به ارمغان بیاورد. تاکشی اینوی و گاکو شیباساکی هم‌اکنون در تیم‌های آلاوس و ختافه بازی می‌کنند و نماینده‌های لالیگایی ژاپن به حساب می‌آیند. در آلمان چهار نماینده، در فرانسه سه بازیکن و در هلند هم چهار ژاپنی حضور دارند اما این حضور همه‌جانبه مختص لیگ‌های شناخته شده نیست.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال تایلند به صورت رسمی، آکیرا نیشینو را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی و تیم زیر ۲۳ این کشور معرفی کرد. سرمربی سابق تیم ملی ژاپن در حالی هدایت تایلندی‌ها را برعهده می‌گیرد که در آینده‌ای نزدیک باید مأموریت مهم خود را در دور دوم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۳ چین و همچمین رقابت‌های جنوب‌شرق آسیا آغاز کند. او در عین حال باید روند پیشرفت جوانان این کشور در تیم زیر ۲۳ ساله‌های تایلند را هم زیر داشته باشد و این تیم را برای مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ آسیا آماده کند. انتصاب نیشینو برای فوتبال تایلند یک اتفاق تاریخی هم محسوب می‌شود چرا که او اولین سرمربی ژاپنی تاریخ تیم ملی تایلند محسوب می‌شود. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- امیر عابدزاده معتقد است کاسیاس مانند پدرش احمدرضا عابدزاده از فوتبال خداحافظی کرد. این اتفاق برای خیلی از بازیکنان ماریتیمو رخ داده و انتقال‌شان در دقیقه ۹۰ منتفی شده. او در اردوی تیم ملی شرایط بازیکنان را درک کرد و نگاه مثبتی به همه داشت. خیلی‌ها منتظرند تو را بیشتر از قبل درون دروازه تیم ملی ببینند. من هم باید تلاش کنم تا از موقعیت‌ها استفاده کنم و به دروازه تیم ملی برسم.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- باشگاه بولونیا در فصل نقل و انتقالات فعال عمل می‌کند و این باشگاه پس از ماتیا بانی و استفانو دنسویل، یک خرید دیگر در خط دفاع انجام داد. به گزارش وب سایت بولونیا، تاکهیرو تومیاسو، مدافع ۲۰ ساله تیم ملی ژاپن ساعاتی پیش به ایتالیا رسید تا قرارداد پنج ساله‌اش را با این باشگاه امضا کند. بولونیا با پرداخت ۹ میلیون یورو به باشگاه سن ترویدن بلژیک، توانست تومیاسو را به خدمت بگیرد. تومیاسو پس از هیدتوشی ناکاتا، اسطوره فوتبال ژاپن، دومین ژاپنی تاریخ بولونیا است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 روز قبل
اختصاصی | AFC با انتشار تصاویری از تقابل ایران و ژاپن داغ دل هواداران ایرانی را زنده کرد. ورزش ۱۱ - یکی از بدترین و ناراحت‌کننده‌ترین خاطرات فوتبال برای هواداران ایرانی تقابل دو تیم ایران و ژاپن در مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ و در دیدار پلی‌آف است. تیم ملی ایران در ضربات پنالتی مغلوب سامورایی‌هخا شد تا تیم ملی ژاپن برای اولین بار راهی رقابت‌های جام جهانی شود. اکنون AFC نیز با خاطره‌بازی از آن دیدار این داغ را زنده کرده است. سایت معتبر و مطرح اروپایی، خرید بعدی استقلال را لو داد + عکسشکار بزرگ سرخ‌ها؛ کاپیتان تیم ملی در یک‌قدمی پرسپولیس + عکسزلزله در نقل و انتقالات؛ جنگ بر سر سوپراستار مغرور فوتبال ایران آغاز شد!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، باشگاه‌های اروپایی امسال هم مانند فصول گذشته به فوتبال آسیا و استعدادهای این قاره توجه دارند. بعد از شویا ناکاجیما، ستاره تیم الدحیل قطر که با پیشرفتی شگفت انگیز راهی پورتو پرتغال شد، امروز هم خبر ترنسفر یکی دیگر از پدیده‌های فوتبال ژاپن منتشر شد. یوما سوزوکی، مهاجم ۲۳ ساله تیم کاشیما آنتلرز ژاپن که درخشش فوق العاده‌ای در این تیم داشت، به تیم سنت ترویدن بلژیک منتقل شد. سوزوکی فصل گذشته همراه با کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس ایران را شکست داد و به مقام قهرمانی آسیا رسید. کاشیما آنتلرز تنها تیم باشگاهی سوزوکی تا به اینجا بوده و او ۴ فصل سابقه حضور در این تیم را دارد.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
انتقال هیروکی آبه، ستاره جوان ژاپنی به بارسلونا و پیش از آن انتقال تاکه فوسا کوبوی ژاپنی به رئال مادرید موضوع حضور آسیایی‌ها در لالیگا را داغ کرده است. در تازه‌ترین خبر از این روند تازه، هیروکی آبه، ستاره جوان و ۲۰ساله کاشیما انتلرز به بارسلونا پیوست از فصل آینده شاهد به میدان رفتن او در نوکمپ خواهیم بود. اما دیگر ستاره ژاپنی که در هفته‌های اخیر پیوستنش به رئال مادرید خبرساز شد تاکه فوسا کوبو است. تاکه هم بعد از فارغ التحصیلی از لاماسیا فوتبالش را در لیگ ژاپن آغاز کرد و به اف‌سی توکیو پیوست. این پدیده جوان ژاپنی هم مثل هیروکی آبه امسال در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا با پیراهن تیم ملی ژاپن به میدان رفت و مثل او خوش درخشید.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش ورزش سه، باشگاه‌های اروپایی امسال هم مانند فصول گذشته به فوتبال آسیا و استعدادهای این قاره توجه دارند. بعد از شویا ناکاجیما، ستاره تیم الدحیل قطر که با پیشرفتی شگفت انگیز راهی پورتو پرتغال شد، امروز هم خبر ترنسفر یکی دیگر از پدیده‌های فوتبال ژاپن منتشر شد. یوما سوزوکی، مهاجم ۲۳ ساله تیم کاشیما آنتلرز ژاپن که درخشش فوق العاده‌ای در این تیم داشت، به تیم سنت ترویدن بلژیک منتقل شد. سوزوکی فصل گذشته همراه با کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس ایران را شکست داد و به مقام قهرمانی آسیا رسید. کاشیما آنتلرز تنها تیم باشگاهی سوزوکی تا به اینجا بوده و او ۴ فصل سابقه حضور در این تیم را دارد.
فوتبالیفوتبالی6 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی- باشگاه بارسلونا هیروکی آبه ستاره ژاپنی دنیای فوتبال را برای تیم پایه‌ای اش خریداری کرده است. به گزارش فوتبالی باشگاه بارسلونا با پرداخت ۱٫۱ میلیون یورو این بازیکن ژاپنی را از کاشیما به خدمت گرفته. باشگاه کاتالان روز دوشنبه این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد و این ستاره ۲۰ ساله ژاپنی از کاشیما به جمع آبی اناری‌ها ملحق شد. مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگام هیروکی آبه در زمان حضورش در بارسای بی، ۴۰ میلیون یورو و درصورت پیوستنش به تیم اصلی بارسلونا، ۱۰۰ میلیون یورو خواهد بود. باشگاه بارسلونا هم در هنگام اعلام این خبر رسمی، در توصیف آبه نوشت: «بازیکنی که می‌تواند در دو پست بازی کند.
نودنود6 روز قبل
عملکرد تاکفوسا کوبو در اردوی پیش فصل، نظر مربیان رئال را جلب کرده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، عملکرد تاکفوسا کوبو پدیده ۱۸ ساله ژاپنی در تمرینات رئال مادرید نظر مربیان این تیم را به خود جلب کرده و شاید او زودتر از پیش بینی‌ها، بتواند به تیم نخست باشگاه برسد. کوبو در ماه ژوئن با انتقالی به ارزش ۱٫۷۸ میلیون پوند از اف‌سی توکیو به رئال مادرید پیوست و بعد از حضور در کوپا آمریکا به همراه تیم ملی ژاپن، اکنون به مونترئال رفته تا در اردوی پیش فصل رئال مادرید در کانادا شرکت کند. عملکرد این ملی پوش ژاپنی در رئال به وینیسوس جونیور تشبیه شده است، ستاره‌ای که فصل قبل با ۳۹ میلیون پوند به رئال پیوست و توانست خیلی زود جایی در ترکیب ثابت رئال برای خود پیدا کند. به نقل از آاس، به احتمال فراوان کوبو در عکس تیمی رئال مادرید برای فصل پیش رو نیز حضور خواهد داشت.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
او که درسال ۲۰۰۴ با تیم ملی ژاپن قهرمان جام ملتهای آسیا شده، در فوریه سال ۲۰۱۰ به فوتبال ژاپن بازگشت. او یک سوباسای واقعی و پدربزرگ دنیای فوتبال است. این بازیکن ژاپنی ۵۲ ساله است و همچنان فوتبال بازی می‌کند. میورا یکی از کاریزماتیک‌ترین چهره‌های فوتبال ژاپن و شاید فوتبال دنیاست. مردی ۵۲ ساله که حاضر به خداحافظی از دنیای فوتبال نیست و در کشورش فوتبال را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند.
نودنود1 هفته قبل
او در سال ۲۰۰۷، به عنوان بازیکن سال اسکاتلند هم شناخته شد. ناکامورای ۴۱ ساله در حالی به یوکوهاما اف‌سی در سطح دوم جی لیگ پیوسته که در تیم جدیدش، مسن‌ترین بازیکن نخواهد بود. ناکامورا قرار است در تیم جدیدش با کازویوشی میورا، اسطوره فوتبال ژاپن که اکنون ۵۲ سال سن دارد، هم بازی شود. او در فصل ۲۰۱۹ جی لیگ دوم نیز ۲ بار برای تیمش به میدان رفته است. سرمربی تیم یوکوهاما، ادسون تاوارز است که در فوتبال ایران هم حضور داشته و سابقه هدایت سپاهان اصفهان را در کارنامه دارد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مهاجم جوان تیم ملی فوتبال ژاپن در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار دارد. دو باشگاه بارسلونا و کاشیما آنتلرز بر سر انتقال هیروکی آبه به جمع آبی‌واناری‌ها با یکدیگر به توافق رسیدند. این مهاجم ۲۰ ساله که نقش مهمی در قهرمانی فصل گذشته کاشیما آنتلرز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشت، پس از توافق شخصی با بارسلونا و پشت‌سر گذاشتن تست‌های پزشکی این باشگاه به طور رسمی خرید جدید کاتالان‌ها محسوب خواهد شد. انتظار می‌رود این مهاجم ژاپنی پس از عملی شدن انتقالش به نوکمپ در تیم ذخیره‌های بارسلونا مورد استفاده قرار بگیرد و در ادامه به تیم اصلی بارسا ملحق شود. تاکه‌فوسا کوبو هم قرار است به عضویت رئال مادرید کاستیا در بیاید.
نودنود1 هفته قبل
هیروکی آبه با قراردادی به ارزش ۲ میلیون یورو به بارسلونا ملحق خواهد شد. به گزارش وبسایت نود، هیروکی آبه مهاجم ۲۰ ساله باشگاه کاشیما آنتلرز و تیم ملی ژاپن با قراردادی که رقم آن ۲ میلیون یورو پیش بینی شده است، به بارسلونا پیوست. کاشیما آنتلرز با تایید این خبر در روز جمعه، اعلام کرده که آبه، بهترین بازیکن جوان جی‌لیگ در سال ۲۰۱۸، در حال پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی در بارسلونا است و قرار است به تیم بارسلونای بی ملحق شود. البته این احتمال وجود دارد که او عضوی از تیم ارنستو والورده در اردوی پیش فصل بارسلونا در ژاپن هم باشد. او در فصل فوتبالی ۲۰۱۸، ۴۰ بازی در تمامی رقابت‌ها برای کاشیما انجام داد و ۵ گل هم به ثمر رساند.
فارسفارس1 هفته قبل
باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن با انتقال مهاجم ۲۰ ساله‌اش به بارسلونا موافقت کرد. کاشیما با انتقال مهاجمش به بارسلونا موافقت کردبه گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مانیشی‌شیمبون، ‌ باشگاه ژاپنی امروز این موضوع را رسانه‌ای کرد. در بیانیه‌ای که توسط باشگاه انتشار یافت، عنوان شد کاشیما با ترانسفر «هیروکی آبه» ‌ ۲۰ ساله موافقت می‌کند. وی البته در تیم ژاپنی به عنوان هافبک راست بازی کرد. آبه در مورد انتقالش به بارسا اظهارداشت: ترک کاشیما تصمیمی سخت است. اما تصمیم گرفتم به بارسلونا بروم. چون واقعا می‌خواهم چالش جدیدی را در بارسلونا شروع کنم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
مهاجم ژاپنی فصل آینده برای بارسلونا بازی خواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، باشگاه کاشیما انتلرز امروز (جمعه) اعلام کرد پیشنهاد بارسلونا را برای انتقال هیروکی آبه پذیرفته است. دو باشگاه به توافق اولیه رسیدند و پس از انجام تست‌های پزشکی قرارداد مهاجم ۲۰ ساله ژاپنی به امضا خواهد رسید. آبه در کاشیما به عنوان مهاجم بازی می‌کرد اما در تیم ملی ژاپن در خط میانی پا به توپ است. او در سال ۲۰۱۷ به تیم ژاپنی پیوست و در فصل ۲۰۱۸ توانست جایزه بهترین بازیکن جوان را به خود اختصاص دهد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، هیروکی آبه بازیکن تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن با قراردادی به ارزش ۲ میلیون یورو به تیم دوم فوتبال بارسلونا پیوست. آبه‌ی ۲۰ ساله که پارسال در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس تهران بازی کرده بود، توانایی بازی در پست وینگر را دارد و مدت قراردادش با بارسلونا ۵ ساله خواهد بود. هیروکی آبه ۳ فصل در جی لیگ برای کاشیما توپ زد و سال ۲۰۱۸ نیز به عنوان بهترین بازیکن جوان در این لیگ دست پیدا کرد. او که در مسابقات کوپا آمریکا، نخستین حضورش را در تیم ملی ژاپن تجربه کرد، قرار است در تست‌های پزشکی کاتالان‌ها شرکت کند. آبه فوتبالیستی بسیار توانمند در دریبل زنی است و قابلیت هجومی فراوانی دارد. آبه در مورد انتقالش به بارسا اظهارداشت: ترک کاشیما تصمیمی سخت است. اما تصمیم گرفتم به بارسلونا بروم. چون واقعا می‌خواهم چالش جدیدی را در بارسلونا شروع کنم. انتظار می‌رود این مهاجم ژاپنی در تیم ذخیره‌های بارسلونا مورد استفاده قرار بگیرد و در ادامه به تیم اصلی بارسا ملحق شود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، شونسوکه ناکامورا، ستاره سابق فوتبال ژاپن و قاره آسیا به فوتبالش در باشگاه یوکوهاما اف سی ادامه خواهد داد. به این ترتیب او که سابقه بازی در رجینای ایتالیا، سلتیک اسکاتلند و اسپانیول اسپانیا را در کارنامه دارد و در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ بهترین بازیکن فصل سلتیک شد، همچنان به فوتبالش ادامه می‌دهد هافبک ۴۱ ساله باشگاه جوبیلو ایواتا پس از اتمام قراردادش با این تیم شماره ۴۶ یوکوهاما را بر تن می‌کند. ناکامورا بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰، ۹۸ بار پیراهن تیم ملی ژاپن را بر تن کرد، ۲۴ گل به ثمر رساند و ۲ بار نیز قهرمان جام ملت‌های آسیا شد. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
فیلم سینمایی «شب» به کارگردانی رسول صدرعاملی، پنج‌شنبه بیستم تیرماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «گوهرشاد» به کارگردانی بهرام بهرامیان، جمعه بیست و یکم تیرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «سالیوت ۷» به کارگردانی کلیم شیپنکو، پنج‌شنبه بیستم تیرماه ساعت ۱:۳۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم تلویزیونی «کویر» به کارگردانی علی خزاعی فر، پنج‌شنبه بیستم تیرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. اما …فیلم سینمایی «بانو» به کارگردانی فرید سجادی، جمعه بیست و یکم تیرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» ساعاتی پیش توئیتر رسمی باشگاه پورتو پرتغال با انتشار عکسی از شویا ناکاجیما ستاره ۲۴ ساله تیم ملی ژاپن و باشگاه الدحیل خبر توافق با این بازیکن مستعد ژاپنی را داد. در گزارشی که سایت رسمی باشگاه پورتو در این خصوص به آن پرداخته، ابتدا با اعلام این خبر نوشته است: این سومین خرید پورتو برای تقویت این تیم جهت حضور هر چه قوی‌تر در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ است. بعد از خرید «رنزوسارابیا» و «زی لوئیس»، امروز جمعه دراگونی‌ها اعلام کردند که شویا ناکاجیما را از باشگاه الدحیل قطر به خدمت درآورده‌اند. شویا ناکاجیما پیش از پیوستن به باشگاه پورتو در تیم‌های اف سی توکیو، پورتیموننزه و الدحیل سابقه بازی دارد. ناکاجیما حالا باید باشگاه الدحیل و کشور قطر را به مقصد پرتغال ترک کند.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
*فدراسیون فوتبال بعد از مدت‌ها انتظار در نهایت مارک ویلموتس بلژیکی را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب کرد. به نظر می‌رسد فلسفه ویلموتس هجومی است و در مجموع فکر می‌کنم که او انتخاب خوبی برای تیم ملی بود و اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران در زمان او حداقل در تیم ملی رقم می‌خورد. *آینده تیم ملی ایران را با ویلموتس چطور می‌بینید؟ امیدوارم خوب باشد. مثل تیم ملی ژاپن که در جام جهانی حرفی برای گفتن داشت و مقابل بزرگان درخشید. به نظر شما انتخاب خوبی بود؟ به نظرم انتخاب کاملا اشتباهی بود.
روزنوروزنو2 هفته قبل
در شرایطی که علی دایی در ایران هنوز با تیمی قرارداد نبسته است خبر رسیده که او از سه کشور آذربایجان، ژاپن و کویت پیشنهاد رسمی دریافت کرده است. آقای گل فوتبال جهان که پس از جدایی برانکو از پرسپولیس شایعه شده بود یکی از گزینه‌های هدایت این تیم است به احتمال فراوان فصل جدید را در یکی از تیم‌های خارج از ایران مربیگری خواهد کرد. دایی و پرسپولیساز همان زمانی که برانکو اعلام کرد به ایران برنمی گردد بحث بر سر اینکه دایی یکی از گزینه هاست مطرح شد. هرچند که در فضای مجازی هواداران پرسپولیس از این اتفاق استقبال خوبی نکردند اما خبر رسیده که نباید همه این اتفاق‌ها را به فضای مجازی و ناراحتی هواداران ربط داد. بر اساس شایعاتی که به گوش می‌رسد ظاهرا یک نفر در داخل وزارت خانه دوست ندارد او روی نیمکت پرسپولیس بنشیند! دایی و پیشنهاد از ژاپنهنوز اسم تیم و باشگاهی که به علی دایی برای حضور در لیگ ژاپن پیشنهاد داده مطرح نشده است. اما بر اساس اخبار رسیده یکی از همدوره‌های دایی در تیم ملی ژاپن که مالک یکی از باشگاه‌های این کشور است به او پیشنهاد داده تا حضور در لیگ این کشور را تجربه کند. ظاهرا خود دایی مخالفت زیادی با این پیشنهاد ندارد اما همه چیز را منوط به مشورت با خانواده‌اش کرده و از آنها فرصت خواسته تا به زودی جواب شان را بدهد. دایی و آذربایجاناین پیشنهاد از طریق یکی از دوستان دایی به او رسیده است. هرچند که لیگ فوتبال آذربایجان شاید جذابیت‌های زیادی نداشته باشد اما در هر صورت پیشنهادی است که با توجه به نزدیک بودن به ایران جزو گزینه‌های مورد بررسی برای آقای گل جهان قرار گرفته است. حضور دایی در آذربایجان کمرنگ‌تر از حضور او در ژاپن به نظر می‌رسد. دایی و تیم ملی کویتپیشنهاد دیگری که به دایی شده حضور در کویت است. البته نه هدایت تیمی از باشگاه‌های این کشور، بلکه حضور در راس تیم ملی این کشور. این پیشنهاد توسط فیصل الدخیل بازیکن اسبق تیم ملی کویت که ظاهرا از دوستان علی دایی است به او شده. دایی خودش هم چندان بدش نمی‌آید که غیر از ایران حضور در تیم ملی یک کشور آسیایی را هم تجربه کند. با این حال سرمربی اسبق پرسپولیس از آنها هم زمان خواسته تا پس از بررسی‌های لازم نظر قطعی اش را به آنها اعلام کند.

به انتهای لیست رسیدید

تیم ملی فوتبال ژاپن

تیم ملی فوتبال ژاپن نماینده ژاپن در رویدادهای بین‌المللی فوتبال است که زیر نظر فدراسیون فوتبال ژاپن اداره می‌شود. این تیم با ۴ عنوان قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا در سال‌های ۱۹۹۲، ۲۰۰۰، ۲۰۰۴ و ۲۰۱۱ از لحاظ تعداد قهرمانی رکورددار آسیا محسوب می‌شود. این تیم در کارنامه خود ۶ دوره صعود به جام جهانی و سه بار رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۱۰ و جام جهانی ۲۰۱۸ و نایب قهرمانی در ۲۰۰۱ را دارد و از پر افتخارترین تیم‌های ملی فوتبال آسیا در جهان محسوب می‌شود. هرچند مدال برنز المپیک ۱۹۶۸ مکزیکوسیتی مهم‌ترین عنوان تیم ملی ژاپن در میدان‌های بین‌المللی فوتبال بوده‌است اما تیم ملی ژاپن با توجه به آماتور بودن فوتبال در ژاپن، تا ۳۰ سال بعد موفق به صعود به جام جهانی نشد. تأسیس جی‌لیگ لیگ حرفه‌ای فوتبال ژاپن در سال ۱۹۹۳ کمک شایانی به قدرت گرفتن فوتبال ملی این کشور کرد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار تیم ملی فوتبال ژاپن را می‌خوانید. ویکی‌پدیا