تیم ملی کامبوج

تیم ملی کامبوج

برنابرنا2 هفته قبل
اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتور با رفع مصدومیتش می‌تواند تیمش را در بازی با استقلال همراهی کند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تراکتور که قبل از بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی کامبوج دچار مصدومیت شده بود برای درمان راهی آلمان شد و بعد از طی کردن مراحل درمان به ایران بازگشت. این بازیکن که از سه شنبه در تمرینات تیم تراکتور حضور یافت و همراه سایر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کرد مشکلی برای بازی جمعه ندارد و در صورت صلاح دید این سر مربی می‌تواند بازی کند. بر این اساس دژاگه مشکلی برای همراهی تیم تراکتور در بازی حساس روز جمعه برابر تیم استقلال ندارد و این خبر خوشی برای دنیزلی و هواداران تبریزی است. موسوی در تمرینات گروهی شرکت کرده است و مشکلی برای بازی با استقلال ندارد، اما شکاری به این بازی نمی‌رسد و تنها مصدوم تراکتور محسوب می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، دژاگه که قبل از بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی کامبوج دچار مصدومیت شده بود برای درمان راهی آلمان شد و بعد از طی کردن مراحل درمان به ایران بازگشت. این بازیکن امروز در تمرینات تیم تراکتور حضور یافت و همراه سایر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کرد. بر این اساس دژاگه مشکلی برای همراهی تیم تراکتور در بازی حساس روز جمعه برابر تیم استقلال ندارد و این خبر خوشی برای دنیزلی و هواداران تبریزی است. موسوی و شکاری دیگر مصدومان تیم تراکتور هستند. موسوی در تمرینات گروهی شرکت کرده است و مشکلی برای بازی با استقلال ندارد، اما شکاری به این بازی نمی‌رسد و تنها مصدوم تراکتور محسوب می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
بازیکن تیم فوتبال تراکتور بعد از گذراندن مراحل درمانی خود در آلمان، امروز خبر از بازگشت به تبریز داد. خبرورزشی: اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تیم فوتبال تراکتور که قبل از بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی کامبوج دچار مصدومیت شده بود برای گذراندن مراحل درمانی به آلمان رفته بود، امروز خبر از بازگشتش به تبریز را داد. به هر حال بعد از بازگشت دژاگه به تبریز و حضور در تمرینات تراکتور مشخص می‌شود که او می‌تواند در بازی با استقلال به زمین مسابقه برود یا دنیزلی برای بازی دادن به این بازیکن ریسک نمی‌کند و زمانی که به طور کامل به بهبودی دست یافت از این بازیکن استفاده می‌کند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال تراکتور بعد از گذراندن مراحل درمانی خود در آلمان، امروز خبر از بازگشت به تبریز داد. به گزارش فوتبالی، باشگاه خبرنگاران جوان، اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تیم فوتبال تراکتور که قبل از بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی کامبوج دچار مصدومیت شده بود برای گذراندن مراحل درمانی به آلمان رفته بود، امروز خبر از بازگشتش به تبریز را داد. به هر حال بعد از بازگشت دژاگه به تبریز و حضور در تمرینات تراکتور مشخص می‌شود که او می‌تواند در بازی با استقلال به زمین مسابقه برود یا دنیزلی برای بازی دادن به این بازیکن ریسک نمی‌کند و زمانی که به طور کامل به بهبودی دست یافت از این بازیکن استفاده می‌کند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- کادر پزشکی باشگاه تراکتور پیگیر روند درمان اشکان دژاگه در آلمان است. به گزارش فوتبالی، اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تراکتور قبل از بازی تیم ملی فوتبال برابر تیم ملی کامبوج مصدوم شد به همین علت این بازیکن با اجازه دنیزلی سرمربی تیم، راهی آلمان شد تا روند درمان خود را در این کشور سپری کند. به هر حال دژاگه بازی تیمش برابر تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از دست داد، اما کادر پزشکی تراکتور پیگیر وضعیت مصدومیت این بازیکن هستند تا او خیلی سریع مصدومیتش برطرف شود و به بازی‌های آینده برسد. همچنین این احتمال وجود دارد که دژاگه با رفع مصدومیتش تا پایان هفته جاری به ایران بازگردد و زیر نظر پزشکان تراکتور، تمرینات اختصاصی خود را پیگیری کند.
روزنوروزنو4 هفته قبل
پیش از این و در سال‌های اخیر دیده بودیم که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان‌های اول تا سوم تیم ملی هستند (پس از خداحافظی سیدجلال از تیم ملی) و پس از آنها نیز نفراتی مانند امید ابراهیمی و کریم انصاری فرد بازوبند سرگروهی را به بازو بستند اما گویا مرد بلژیکی فوتبال ایران این ترتیب را به هم زده است و پس از کاپیتان مسعود، احسان را به عنوان نفر دوم برای بستن بازوبند قبول دارد. البته در این باره شاید اشاره شود که با نیمکت نشینی شجاعی در دو دیدار اخیر و مصدومیت دژاگه، بستن بازوبند توسط حاج صفی کاملا طبیعی بود و چطور می‌شود به این نتیجه رسید اما برای اثبات این مدعا باید به دو دیدار قبل تیم ملی باز گردیم. دیدار برابر تیم ملی کامبوج که در نهایت ۱۴ گل برای ما به همراه داشت. درست است که اشکان دژاگه در آن دیدار به میدان نرفت اما او در لیست اعلام شده حضور داشت و قرار بود به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی به میدان برود اما این اتفاق نیفتاد چرا که او در گرم کردن‌های پیش از برگزاری بازی مصدوم شد و از ترکیب اصلی بیرون رفت و به همین دلیل ویلموتس دژاگه را از ترکیب اصلی کنار گذاشت تا از محبی استفاده کند. نکته جالب در این باره اینکه در کاغذی که ترکیب دو تیم در آن قید شده بود و از طرفی اشکان هم در آن حضور داشت، نه روبروی نام این هافبک باتجربه ایران که روبروی نام احسان حاج صفی حرف C به نشانه کاپیتان تیم ملی تایپ شده بود و این نشان می‌داد در حالی که شجاعی روی نیمکت ایران نشسته بود، مدافع – هافبک تراکتوری تیم ملی مرد مورد توجه ویلموتس برای سرگروهی قرار گرفته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
اینکه سعید عزت‌اللهی بعد از حدود ۳ سال و شاید هم بیشتر مورد توجه کادر‌فنی تیم ملی قرار نگرفت. می‌خواهم ببینم دلیل دعوت نشدن تو چه بوده؟ خودت چیزی می‌دانی؟ فکر می‌کنم بعد از چهار سال و شاید هم بیشتر به اردوی تیم ملی دعوت نشدم. علیرضا هم خیلی وقت است در تیم ملی بازی می‌کند و او هم مثل من به اردو دعوت نشد. تیم ملی کامبوج را با نتیجه ۱۴ بر صفر برد و مقابل بحرین با یک گل شکست خورد. برای تو این فاصله چطور گذشت؟ دل من پیش تیم ملی بود و همیشه گفته‌ام که بازی برای تیم ملی ایران افتخار بزرگی است.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
در حالی که سه کاپیتان اصلی تیم ملی پیش از این مشخص شده بودند و ترتیب آن‌ها نیز شجاعی، دژاگه، حاج‌صفی بود گویا سرمربی بلژیکی تیم ملی این ترتیب آن را به هم زده است. ورزش سه: پیش از این و در سال‌های اخیر دیده بودیم که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان‌های اول تا سوم تیم ملی هستند (پس از خداحافظی سیدجلال از تیم ملی) و پس از آنها نیز نفراتی مانند امید ابراهیمی و کریم انصاری فرد بازوبند سرگروهی را به بازو بستند اما گویا مرد بلژیکی فوتبال ایران این ترتیب را به هم زده است و پس از کاپیتان مسعود، احسان را به عنوان نفر دوم برای بستن بازوبند قبول دارد. البته در این باره شاید اشاره شود که با نیمکت نشینی شجاعی در دو دیدار اخیر و مصدومیت دژاگه، بستن بازوبند توسط حاج صفی کاملا طبیعی بود و چطور می‌شود به این نتیجه رسید اما برای اثبات این مدعا باید به دو دیدار قبل تیم ملی باز گردیم. دیدار برابر تیم ملی کامبوج که در نهایت ۱۴ گل برای ما به همراه داشت. درست است که اشکان دژاگه در آن دیدار به میدان نرفت اما او در لیست اعلام شده حضور داشت و قرار بود به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی به میدان برود اما این اتفاق نیفتاد چرا که او در گرم کردن‌های پیش از برگزاری بازی مصدوم شد و از ترکیب اصلی بیرون رفت و به همین دلیل ویلموتس دژاگه را از ترکیب اصلی کنار گذاشت تا از محبی استفاده کند.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
تعداد تماشاگران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از یک میلیون گذشتتعداد تماشاگران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ از یک میلیون گذشتبه گزارش وانانیوز، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که حضور تماشاگران در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره کهن از یک میلیون نفر گذر کرد. با اتمام دور چهارم مسابقات تاکنون یک میلیون و ۲۹ هزار و ۱۹ نفر تماشاگر ۶۴ بازی بودند. میانگین حضور تماشاگران در هر بازی ۱۶ هزار و ۷۸ هوادار بوده است. بازی اندونزی با مالزی در دور اول با حضور ۵۴ هزار و ۶۵۹ نفر در صدر پرتماشاگرترین بازی‌ها قرار دارد. تیم ملی کامبوج نیز با حضور ۱۳۸ هزار و ۷۵۵ تماشاگر در این مسابقات پرتماشاگرترین تیم شد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
ایران ابتدا در ورزشگاه آزادی با ۱۴ گل تیم ملی کامبوج را شکست داد و سردار آزمون، مهام زنیت در این بازی هت‌تریک کرد. تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ شب گذشته در زمین بحرین با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. به نظر می‌رسد ایران بیشترین انرژی خود را صرف پیروزی برابر کامبوج کرد و انرژی آنها برای نبرد با بحرین کافی نبود. سردار آزمون در ترکیب اصلی ایران بازی کرد و با یک کارت زرد داور ازبکستانی نیز مواجه شد. تیم ملی ایران رتبه سوم گروه C آسیا را در اختیار دارد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- کارشناس فوتبال گفت: شکست تیم ملی کشورمان برابر تیم درجه ۳ آسیا فاجعه است. شرایط آب و هوایی گرم و شرجی منامه بحرین باعث شده بود که پویایی و حرکت به سمت جلو در بازی تیم ملی مشاهده نشود. او درباره اینکه تیم ملی بحرین استحقاق این پیروزی را داشت، گفت: بله تیم بحرین در هر ۲ نیمه بازی بهتر از ما بازی کرد و از فرصت‌ها به خوبی استفاده کرد و استحقاق این برد را داشت. بازیکنان تیم ملی با ترس و دلهره وارد زمین مسابقه شدندکارشناس فوتبال درباره بازی بعدی تیم ملی برابر تیم ملی عراق اظهار کرد: به هر حال بازی خیلی سختی است و تیم ملی عراق قابل مقایسه با تیم بحرین نیست. تیم ملی کامبوج هم قدرتمند نبود و ما می‌توانستیم بیش از ۱۴ گل به این تیم بزنیم، اما در همین ۱۴ گل خوابیدیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال عراق مقابل تیم ملی کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا به برتری رسید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین از ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) تیم‌های کامبوج و عراق به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری ۴ بر صفر عراق به پایان رسید. با ثبت این نتیجه تیم ملی عراق در گروه C این مسابقات موقتا به صدر جدول صعود کرد و کامبوج هم در قعر جدول باقی ماند. در دیگر بازی این گروه نیز، امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران تیم‌های ملی ایران و بحرین به مصاف هم می‌روند و در صورت پیروزی تیم کشورمان مقابل بحرین، شاگردان ویلموتس جای عراق را در صدر جدول می‌گیرند. نتایج دیگر بازی‌های امروز که در گروه‌های دیگر برگزار شد به شرح زیر است: گروه A: فیلیپین صفر - چین صفرگروه B: چین تایپه یک - استرالیا ۷گروه F: مغولستان یک - قرقیزستان ۲/ تاجیکستان صفر - ژاپن صفرگروه G: اندونزی یک - ویتنام صفر/ تایلند ۲ - امارات یکگروه H: کره شمالی صفر - کره جنوبی صفرانتهای پیام/
ایسناایسنا1 ماه قبل
تیم ملی عراق توانستند حریفش را در انتخابی جام جهانی با شکست سنگین روبرو کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره آسیا و از گروه C تیم ملی کامبوج در خانه به دیدار عراق رفت و با ۴ گل شکست خورد. بایس، مهند، اتاوان و احمد ابراهیم برای عراق گلزنی کردند. از این گروه تیم ملی فوتبال ایران باید از ساعت ۲۰:۰۰ در منامه مهمان بحرین خواهد بود و هنگ‌کنگ از این گروه این هفته استراحت خواهد داشت. همچنین قرقیزستان از گروه F توانست در خانه مغولستان با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد و ویتنام نیز در خانه اندونزی با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
ویلموتس فوتبال هجومی را دوست دارد و من هم موافق این نوع فوتبال هستم اما باید آن قدر قوی باشیم که هم در بخش حمله و هم دفاع در برابر حریفان قدرتمند خوب بازی کنیم. من به عنوان یک مربی ایرانی آرزو دارم تیم ملی امیدمان طلسم چندین ساله را بشکند و به المپیک صعود کند. فدراسیون فوتبال باید از همان ابتدا برنامه درستی برای تیم ملی امید تنظیم می‌کرد. ما دوست نداریم شاهد این اوضاع و احوال باشیم چون تیم ملی امید پیشتوانه تیم بزرگسالان است. نمی‌توانیم بگویم یک شخص یا یک گروه مقصر است مجموعه اتفاقاتی که رخ داده باعث شده تیم ملی امید شرایط خوبی را در حال حاضر نداشته باشد.
برنابرنا1 ماه قبل
تیم ملی فوتبال عراق موفق شد با نتیجه چهار بر صفر تیم ملی کامبوج را شکست هد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال عراق در ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موفق شد با چهار گل در ورزشگاه المپیک پنوم پن میزبان خود تیم ملی کامبوج را در حضور ۹۰ دقیقه‌ای بشار رسن بازیکن عراقی باشگاه پرسپولیس شکست بدهد. عراق با این برد ۷ امتیازی شد و به صورت موقت با یک بازی بیشتر از ایران و بحرین صدرنشین گروه سوم شد. گفتنی است ملی پوشان ایران که از ساعت ۲۰ در منامه به مصاف بحرین می‌روند با کسب برد و تساوی دوباره به صدر گروه باز خواهند گشت.
ایلناایلنا1 ماه قبل
این سه مهاجم در دوره کی‌روش هم از مهره‌های اصلی تیم ملی بودند و با آمدن ویلموتس همچنان وزن تهاجمی تیم ملی را به دوش می‌کشند. آزمون که پس از جام جهانی ۲۰۱۴ به تیم ملی اضافه شد، خیلی زود توانست به مهاجم اصلی تیم کی‌روش تبدیل شود و در تیم ویلموتس هم در همان پست به زمین می‌رود. این خط دفاع بعید است سه‌شنبه هم بتواند مقابل مهاجمان آماده تیم ملی مقاومت کند و دروازه‌اش را بسته نگه دارد. نگاهی به جدول گلزنان تیم ملی هم نشان می‌دهد که آنها شانه به شانه هم پیش آمده‌اند و در حال پیشروی در این جدول هستند. آزمون، انصاری‌فرد و طارمی به ترتیب ۳۲، ۲۵ و ۲۱ گل ملی دارند و در رده پنجم، ششم و هفتم بهترین گلزنان تیم ملی هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. کیسوکه هوندا، مدیر فنی کامبوج پیش از این دیدار گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. اگر به شکل دفاعی بازی می‌کردیم، فوتبال کامبوج پیشرفت نمی‌کرد. چون تمام‌های شرق آسیا دلیل ضعیف بودنشان این است که همیشه دفاعی بازی می‌کنند. وی افزود: ما در دیدار با عراق نیز سبک بازی خود را تغییر نمی‌دهیم و هجومی بازی می‌کنیم تا فوتبال کامبوج در آینده پیشرفت کند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. به گزارش فارس، کیسوکه هوندا، مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از این دیدار گفت:
نودنود1 ماه قبل
مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از دیدار با عراق گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. کیسوکه هوندا، مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از این دیدار گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. اگر به شکل دفاعی بازی می‌کردیم، فوتبال کامبوج پیشرفت نمی‌کرد. وی افزود: ما در دیدار با عراق نیز سبک بازی خود را تغییر نمی‌دهیم و هجومی بازی می‌کنیم تا فوتبال کامبوج در آینده پیشرفت کند.
فارسفارس1 ماه قبل
مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از دیدار با عراق گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. هوندا: سبک بازی ما باعث باخت سنگین از ایران شد/مقابل عراق هم هجومی بازی می‌کنیمبه گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. کیسوکه هوندا، مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از این دیدار گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. چون تمام‌های شرق آسیا دلیل ضعیف بودنشان این است که همیشه دفاعی بازی می‌کنند. وی افزود: ما در دیدار با عراق نیز سبک بازی خود را تغییر نمی‌دهیم و هجومی بازی می‌کنیم تا فوتبال کامبوج در آینده پیشرفت کند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
در برد ۱۴ بر صفر ایران مقابل کامبوج ۹ گل به نام سه مهاجم آماده تیم ملی آزمون، انصاری‌فرد و طارمی ثبت شد. این سه مهاجم در دوره کی‌روش هم از مهره‌های اصلی تیم ملی بودند و با آمدن ویلموتس همچنان وزن تهاجمی تیم ملی را به دوش می‌کشند. درخشش این سه مهاجم به بازی با کامبوج محدود نمی‌شود و آنها در سال‌های گذشته توانسته‌اند گل‌های مهمی برای تیم ملی بزنند. نگاهی به جدول گلزنان تیم ملی هم نشان می‌دهد که آنها شانه به شانه هم پیش آمده‌اند و در حال پیشروی در این جدول هستند. آزمون، انصاری‌فرد و طارمی به ترتیب ۳۲، ۲۵ و ۲۱ گل ملی دارند و در رده پنجم، ششم و هفتم بهترین گلزنان تیم ملی هستند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از دیدار با عراق گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. کیسوکه هوندا، مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از این دیدار گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. اگر به شکل دفاعی بازی می‌کردیم، فوتبال کامبوج پیشرفت نمی‌کرد. وی افزود: ما در دیدار با عراق نیز سبک بازی خود را تغییر نمی‌دهیم و هجومی بازی می‌کنیم تا فوتبال کامبوج در آینده پیشرفت کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
مدیرفنی تیم ملی کامبوج پیش از دیدار با عراق گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. خبرگزاری فارس: تیم ملی کامبوج فردا (سه شنبه) در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف تیم ملی عراق می‌رود. کیسوکه هوندا، مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از این دیدار گفت: دلیل شکست سنگین ما مقابل ایران این بود که دفاعی بازی نکردیم. اگر به شکل دفاعی بازی می‌کردیم، فوتبال کامبوج پیشرفت نمی‌کرد. وی افزود: ما در دیدار با عراق نیز سبک بازی خود را تغییر نمی‌دهیم و هجومی بازی می‌کنیم تا فوتبال کامبوج در آینده پیشرفت کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
یکی از رسانه‌های ایتالیایی پس از شکست سنگین کامبوج مقابل ایران، به بازیکن سابق میلان یعنی کیسوکه هوندا کنایه زده است. اما امروز به نظر می‌رسد که او به کمک نیاز دارد چون تیمش با ۱۴ گل به ایران باخته است. وقتی هوندا خودش را برای مربیگری میلان کاندید کرد، در توئیتر خود نوشته بود: «من همیشه می‌خواهم به شما کمک کنم. همه هواداران حاضر در ورزشگاه آن روز تفریح کردند، چون ۱۴ گل زدند؛ هفت گل برای هر نیمه. او ۶ هزار کیلومتر از راه دور به ایران آمد و با یک بلندگو و یک طبل در طول بازی از تیمی که هوندا مربی اش بود، حمایت کرد.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
هدایت تیم کامبوج به صورت همزمان بر عهده دالماس و کیسوکه هوندا است. هوندا در جریان بازی با ایران مدام کنار خط حضور داشت اما در نهایت سنگین‌ترین شکست تاریخ کامبوج با هدایت وی رقم خورد. باخت سنگین هوندا به ایران بعد از آن توییت جنجالی اش، دستمایه کنایه یک سایت ایتالیایی به بازیکن پیشین تیم آث میلان شد. سایت «فن پیج» ایتالیا در این خصوص نوشت: «هوندا سابقه بازی در تیم میلان را داشته است. او در حال حاضر بازیکن تیم ملبورن ویکتوری و مربی تیم کامبوج است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به نظر می‌رسد از ستاره جدید سپاهان و تیم ملی کشورمان در آینده بیشتر خواهیم شنید به شرطی که ویلموتس باز هم از محبی در بازی‌های تیم ملی استفاده کند. اما جالب‌ترین ماجرایی که در مورد محمد محبی پس از درخشش در ترکیب تیم ملی شنیدیم رد کردن او توسط باشگاه پرسپولیس بود! محمد محبی که گل صعود شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر را به ثمر رسانده بود پس از پایان مسابقات لیگ دسته اول بازیکن آزاد شد. آری، پدیده‌ای که امروز تیم‌های امید و بزرگسالان بر سرش دعوا دارند چند ماه پیش توسط ایرج عرب بازیکنی گمنام خوانده شده بود. البته به ایرج عرب و ایرج عرب‌ها نمی‌توان خرده گرفت.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت «اسپورت» عراق، کیسوکه هوندا، بازیکن سرشناس ژاپنی و مدیر فنی تیم ملی کامبوج پیش از دیدار با تیم ملی این کشور در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: بازی سختی مقابل عراق داریم. من بازی عراق با هنگ کنگ را تماشا کردم، متوجه شدم که عراق نقاط ضعف زیادی دارد. وی افزود: نقطه قوت عراق خط دفاعش است ولی در خط میانی و حمله قوی نیست و می‌توان این تیم را متوقف کرد. تیم ملی کشورمان هفته گذشته در ورزشگاه آزادی موفق شد کامبوج را با نتیجه سنگین ۱۴ بر صفر شکست دهد. شاگردان ویلموتس سه شنبه این هفته مقابل بحرین قرار می‌گیرند.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
ایمان اسلامیان*اگرچه پیروزی قاطعانه تیم ملی فوتبال ایران بر تیم ملی کامبوج تا حد زیادی در سایه‌ی اولین حضور رسمی بانوان در ورزشگاه آزادی قرار گرفت اما نکته جالب اینکه بسیاری از جوانان آشنایی و سابقه‌ای از کشوری بنام کامبوج نداشتند و همین موضوع دست‌مایه شوخی‌هایی در شبکه‌های اجتماعی شد. کامبوج اما برای بسیاری از ما تداعی کننده پل پوت و تصاویر مهیب و باورنکردنی موزه‌های مملو از جمجمه انسان‌های اعدام یا به مرگ کشانیده‌شده است که در طی حکومت پیشاتمدنی خمرهای سرخ قتل عام شدند. در نهایت حکومت خمرها توسط ارتش ویتنام سرنگون شد و کشور کامبوج پس از ۴۰ سال تا اکنون فراز و فرودهای زیادی را از سرگذرانده است. بسیاری از این درس‌ها را می‌توان در متون برجای مانده از دوران خمرها و رویکردهای داخلی و خارجی کامبوجی‌ها پیدا نمود. کامبوج توانسته است با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، پیشینه فرهنگی قوی، همیاری با همسایگان قدرتمندی مانند چین و ویتنام، رشد اقتصادی مستمری را در پیش بگیرد.

بیرانوند نامزد جایزه رویایی/اختلاف حساب دایی با فیفا

3+
ایمناایمنا1 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید