تیم ملی کشتی آزاد

تیم ملی کشتی آزاد

تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در هفته منتهی به برگزاری جام بین‌المللی تختی محمدباقر یخ‌کشی دچار سانحه تصادف شد و به دلیل جراحت در ناحیه زانو علاوه بر بستری شدن در بیمارستان، حضور در جام تختی را که اصلی‌ترین مرحله انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک بود، از دست داد. در ادامه این کشتی‌گیر از طریق هیئت کشتی استان مازندران از فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی درخواست کرد که فرصتی مجدد به او بدهند تا بتواند شانس خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در وزن غیرالمپیکی ۶۱ کیلوگرم امتحان کند. هرچند یخ‌کشی به تازگی بخیه زانویش را کشیده است و به نظر می‌رسد باید فیزیوتراپی را از سر بگیرد و با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در اواخر ماه جاری، او فرصت زیادی برای کسب آمادگی لازم به منظور حضور در هندوستان ندارد، اما کادر فنی تیم ملی از این کشتی‌گیر نیز دعوت خواهد کرد که امور درمانی و تمرینی‌اش را در مجموعه ورزشی انقلاب دنبال کند. انتهای پیام/
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش رقابتهای کشتی آزاد جام تختی به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی به میزبانی کرمانشاه برگزار شد و نفرات برتر اوزان دهگانه مشخص شدند. تاکید کادر فنی بر حضور قطعی تمامی مدعیان در جام تختی که مجوز حضور در این تورنمنت را داشتند، اهمیت این آوردگاه را نشان می‌داد. در همین راستا کادر فنی در نظر دارد ترکیب تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ هندوستان را از بین نفرات برتر جام تختی انتخاب کند. ضمن اینکه با توجه به قهرمانی نماینده روسیه در وزن ۶۱ کیلوگرم جام تختی، ممکن است آزادکار اعزامی به قهرمانی آسیا از بین میرعلی باوفا سادات و حسن عبادی به عنوان نفرات دوم و سوم انتخاب شود. البته چند آزادکار دیگر نیز در لیست کادر فنی حضور دارند که از حضور در جام تختی معاف بودند، اما به هر حال از گزینه‌های احتمالی اعزام به آسیایی هستند.
مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین محمدیان را می‌توان به جرات یکی از چهره‌های شاخص کشتی آزاد ایران در روزهای اخیر خواند. آزادکاری که سال‌ها به دلیل محرومیت نتوانست در میادین رسمی کشتی حضور یابد و به گفته خودش زمان زیادی را برای حضور در تیم ملی از دست داد. البته من هم امادگی ایده آل و کامل نداشتم اما توانستم به خوبی با آنالیز دقیق این حریف توسط کادر فنی به نتیجه خوبی برسم. محمدیان در پایان گفت: برای رسیدن به اهدافم برنامه ریزی و اراده بالایی دارم و در هر میدانی که کادر فنی تشخیص دهد شرکت می‌کنم. رقابتهای گزینشی المپیک و مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که در هر میدانی که کادر فنی صلاح بداند حضور خواهم یافت.
ایرناایرنا1 روز قبل
اردوی فنی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان از دیروز (سه‌شنبه) در خانه کشتی شهید «مصطفی صدرزاده» مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد. با توجه به برنامه از پیش اعلام شده این اردو و اینکه کشتی نونهالان از مهمترین اولویت‌های اصلی فدراسیون کشتی محسوب می‌شود، قرار بود که «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در تمرینات نونهالان آزادکار حاضر شود که نتوانست در این اردو حاضر شود و بر این اساس «علیرضا دبیر» بعنوان مربی و جایگزین محمدی در سالن تمرین حضور یافت و به آموزش نکات فنی به کشتی‌گیران حاضر پرداخت. این اردوی ادواری، ویژه کشتی‌گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعدادها و پشتوانه‌سازی تیم‌های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می‌شود و تا روز جمعه ۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اردوی فنی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان از دیروز (سه شنبه)، در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. با توجه به برنامه از پیش اعلام شده این اردو و اینکه کشتی نونهالان از مهمترین اولویت‌های اصلی فدراسیون کشتی محسوب می‌شود، قرار بود که غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در تمرینات نونهالان آزادکار حاضر شود که نتوانست در این اردو حاضر شود و بر این اساس علیرضا دبیر به عنوان مربی و جایگزین محمدی، ظهر امروز در سالن تمرین حضور یافت و به آموزش نکات فنی به کشتی گیران حاضر پرداخت. این اردوی ادواری، ویژه کشتی گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی تیم‌های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می‌شود و تا روز جمعه ۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی فنی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان از دیروز (سه‌شنبه)، در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. با توجه به برنامه از پیش اعلام شده این اردو و اینکه کشتی نونهالان از مهمترین اولویت‌های اصلی فدراسیون کشتی محسوب می‌شود، قرار بود که غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در تمرینات نونهالان آزادکار حاضر شود که نتوانست در این اردو حاضر شود و بر این اساس علیرضا دبیر به عنوان مربی و جایگزین محمدی، ظهر امروز در سالن تمرین حضور یافت و به آموزش نکات فنی به کشتی‌گیران حاضر پرداخت. این اردوی ادواری، ویژه کشتی‌گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعداد‌ها و پشتوانه‌سازی تیم‌های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می‌شود و تا روز جمعه ۴ بهمن ادامه خواهد داشت. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
ایسناایسنا1 روز قبل
علیرضا دبیر ظهر امروز با توجه به حضور نیافتن غلامرضا محمدی در اردوی تیم کشتی آزاد نونهالان، با آینده سازان کشتی کشور سرشاخ شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی فنی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان از دیروز (سه شنبه)، در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. با توجه به برنامه از پیش اعلام شده این اردو و اینکه کشتی نونهالان از مهمترین اولویت‌های اصلی فدراسیون کشتی محسوب می‌شود، قرار بود که غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در تمرینات نونهالان آزادکار حاضر شود که نتوانست در این اردو حاضر شود و بر این اساس علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بعنوان مربی و جایگزین محمدی، ظهر امروز در سالن تمرین حضور یافت و به آموزش نکات فنی به کشتی گیران حاضر پرداخت. این اردوی ادواری، ویژه کشتی گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعداد‌ها و پشتوانه سازی تیم‌های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می‌شود و تا روز جمعه ۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. انتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
میدان خوبی برای محک جدی نفرات ما و شناخت بهتر و بیشتر کادر فنی از نقاط ضعف و قوت حریفان بود که کمک زیادی به ما کرد. * به اهدافمان در ایتالیا رسیدیمسرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: ‌ تا حدود زیادی به اهداف‌مان از حضور در این تورنمنت دست پیدا کردیم. مهمتر از هر چیزی این بود که بچه‌ها روی تشک فارغ از نتیجه و رنگ مدال عملکرد خوبی داشتند و برنامه‌های فنی کادر فنی را به خوبی اجرا کردند. این تورنمنت‌ها می‌تواند به کادر فنی در شناخت نفرات کمک زیادی کند و از طرفی به کشتی‌گیران اعتماد به نفس بدهد. جایی که اعتماد به نفس از سوی کادر فنی به کشتی‌گیران منتقل می‌شود.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
امیر توکلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: اگر نظر خودم را درخصوص تیم ملی بگویم، فکر می‌کنم حداقل می‌توانیم در المپیک سه مدال بگیریم. به نظر من وضعیت ما در سنگین وزن، ۹۷ کیلوگرم و همچنین ۸۶ کیلوگرم برای کسب مدال المپیک خوب است. سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان تاکید کرد: جوان‌های خوبی داریم که پتانسیل کسب مدال را دارند. کشتی‌هایی که این بچه‌ها در لیگ و بعد هم در ایتالیا گرفتند نشان داد که انتخاب‌های خوبی هستند، عقل حکم می‌کند که دست کادرفنی تیم ملی را برای انتخاب‌هایش باز گذاشت چون آنها باید پاسخگوی نتایج باشند. غیر از اینکه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی مدال المپیک می‌خواهد، مردم هم از کشتی نتیجه می‌خواهند، المپیک هم جای کسب تجربه نیست، محلی است که نتیجه چند سال تلاش را با مدال توام کند.
مهرمهر2 روز قبل
مربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص عملکرد نفرات اعزامی به تورنمنت ایتالیا هم گفت: چهار آزادکار را در این رقابت‌ها به میدان فرستادیم که باید در ابتدا بگویم قرعه‌های بسیار سختی نصیب ملی‌پوشان ما شد. البته باید به امیرحسین زارع و محمدحسین محمدیان هم اشاره کنم که جانانه جنگیدند و کاری کردند کارستان. او کشتی‌های بسیاری خوبی گرفت و نشان داد حتی سالها دوری از تیم ملی هم نتوانسته او را از رسیدن به اهدافش مایوس کند. البته این تاخیر هم به دلیل تعدد برنامه‌ها و رویدادهایی بود که اجازه نداد اردوی تیم ملی خیلی زودتر از این آغاز شود. به هر حال امیدوارم اردوهای تیم ملی همچنان طبق برنامه پیگیری شود تا تیم ملی بتواند در میادین پیش رو به اهداف و نتایجی که انتظار داریم دست یابد.
فارسفارس2 روز قبل
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از مصدومیت کریمی، محمدیان جایگزین او شد که با عملکرد خوبش در ایتالیا نشان داد، انتخاب ما اشتباه نبوده است. میدان خوبی برای محک جدی نفرات ما و شناخت بهتر و بیشتر کادر فنی از نقاط ضعف و قوت حریفان بود که کمک زیادی به ما کرد. * به اهدافمان در ایتالیا رسیدیمسرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: ‌ تا حدود زیادی به اهداف‌مان از حضور در این تورنمنت دست پیدا کردیم. مهمتر از هر چیزی این بود که بچه‌ها روی تشک فارغ از نتیجه و رنگ مدال عملکرد خوبی داشتند و برنامه‌های فنی کادر فنی را به خوبی اجرا کردند. این تورنمنت‌ها می‌تواند به کادر فنی در شناخت نفرات کمک زیادی کند و از طرفی به کشتی‌گیران اعتماد به نفس بدهد.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان طی روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. بر اساس آنچه کادرفنی تیم ملی پیش از این اعلام کرده بود ترکیب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا بعد از پایان جام تختی و تورنمنت ایتالیا مشخص می‌شود، اما با توجه به برگزاری اردوی فعلی تیم ملی قرار شد در پایان این اردو و پس از ارزیابی نهایی از ملی‌پوشان حاضر در اردو، ترکیب نهایی آزادکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص و اعلام شود. به گزارش فارس، مسابقات کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی روزهای ۲۹ بهمن تا ۴ اسفندماه سال جاری در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه در سال ۲۰۲۰ رقابت‌های کسب سهمیه قاره‌ای برای المپیک توکیو برگزار می‌شود، رقابت‌های قهرمانی آسیا با تغییر زمان، چند ماه زودتر نسبت به سال‌های غیرالمپیکی برگزار می‌شود. رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا نیز روزهای ۸ تا ۱۰ فروردین ماه سال ۹۹ در شهر شیان چین برگزار خواهد شد.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، در حالی که ۱۰ عضو تیم ملی کشتی آزاد آمریکا از حضور در مرحله نخست انتخابی تیم ملی این کشور که فروردین ماه در پنسیلوانیا برگزار می‌شود، معاف هستند، دیوید تیلور کشتی گیر سرشناس و مدعی وزن ۸۶ کیلوگرم باید در این مرحله روی تشک برود. تیلور پیش از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ از ناحیه زانو آسیب دید و برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ از شرکت در پیکارهای نورسلطان انصراف داد. در این وزن حسن یزدانی در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان به مدال طلا رسید. او با وجود جراحی که در هفته‌های گذشته پشت سر گذاشت، این روزها خودش را برای بازگشت دوباره به تشک آماده می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که ۱۰ عضو تیم ملی کشتی آزاد آمریکا از حضور در مرحله نخست انتخابی تیم ملی این کشور که فروردین ماه در پنسیلوانیا برگزار می‌شود، معاف هستند، دیوید تیلور کشتی گیر سرشناس و مدعی وزن ۸۶ کیلوگرم باید در این مرحله روی تشک برود. تیلور پیش از مسابقات جهانی ۲۰۱۹ از ناحیه زانو آسیب دید و برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ از شرکت در پیکارهای نورسلطان انصراف داد. جانشین او مک داونی نیز با وجودی که کری زیادی برای رقبایش خوانده بود، کارنامه بدی از خود در قزاقستان بر جای گذاشت تا آمریکایی‌ها در این وزن در رقابت‌های جهانی به سهمیه المپیک نرسند. در این وزن حسن یزدانی در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان به مدال طلا رسید. او با وجود جراحی که در هفته‌های گذشته پشت سر گذاشت، این روزها خودش را برای بازگشت دوباره به تشک آماده می‌کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
در مورد رضا یزدانی هم چند وقت پیش با او صحبت کردم و او گفت که به کادرفنی تیم ملی اعلام کرده که در جام تختی کشتی نمی‌گیرد. البته او راه سخت و پرفراز و نشیبی در پیش دارد چون باید اول از رقبای داخلی‌اش عبور کند و طبق برنامه کادرفنی تیم ملی پیش برود، چیزی که اهمیت دارد این است که محمدحسین به خودباوری لازم رسیده و در کشتی‌ها خیلی خوب ظاهر می‌شود. وی در مورد امیرحسین زارع نیز تاکید کرد: او در یک سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته، در جام هاشمی‌نژاد هم کشتی‌های خوبی گرفت. به عقیده من ۸۰ درصد بردهایش را به خاطر هوشیاری زیادش در کشتی به دست می‌آورد. به هرحال او هم جوان است و هم اینکه فدراسیون و کادرفنی تیم ملی به جوانگرایی اهمیت می‌دهد.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشپس از مصدومیت حسن یزدانی و انجام عمل جراحی با تشخیص پزشک معالج؛ قهرمان المپیک خیلی زود روند درمانی خود را برای حضور در بازی‌های المپیک آغاز کرد و هم اکنون با گذشت چند هفته از جراحی، تمرینات یزدانی وارد مرحله جدیدی شده است. اخبار ورزشی- بر همین اساس حسن یزدانی قهرمانی کشتی آزاد جهان درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: بعد از جراحی زانویم، با کمک مربیان و پزشکان تمرینات بدنسازی سبک را فعلا آغاز کردم. یزدانی افزود: تمام تلاشم را می‌کنم تا شرایط مناسب و لازم را برای بازگشت به میدان قبل از المپیک توکیو بدست آورم و شرایطم روز به روز بهتر می‌شود. گفتنی است اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روز‌های ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود.
ایلناایلنا3 روز قبل
محمدحسین که پسر عسکری محمدیان، نایب قهرمان سابق المپیک به شمار می‌رود، بعد از ۴ سال محرومیت به تشک برگشته و انگیزه‌های فراوانی دارد. چهار سال محرومیت واقعا کم نیست، حتی محرومیت سه ماهه می‌تواند برای یک ورزشکار، گران تمام شود اما محمدحسین، من و خانواده‌ام همگی در این چهار سال واقعا خون دل خوردیم. * محمدحسین محمدیان چهار سال از بهترین سال‌های جوانی خود را از دست داد و این اتفاق شاید غیر قابل جبران باشد. او در این چهار سال در واقع سه مدال جهانی و یک مدال المپیک را از دست داد. پسرم خیلی صبوری کرد و خیلی سختی کشید اما محمدحسین همچون پدرش «عسگری محمدیان»، صبور و مرد روزهای سخت است.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
محمدحسین که پسر عسکری محمدیان، نایب قهرمان سابق المپیک به شمار می‌رود، بعد از ۴ سال محرومیت به تشک برگشته و انگیزه‌های فراوانی دارد. * تبریک به خاطر قهرمانی محمدحسین در ایتالیا که با شکست دادن کایل اسنایدر آمریکایی و دیگر کشتی‌گیران سرشناس وزن ۹۷ کیلوگرم دنیا به دست آمد. * محمدحسین محمدیان چهار سال از بهترین سال‌های جوانی خود را از دست داد و این اتفاق شاید غیر قابل جبران باشد. او در این چهار سال در واقع سه مدال جهانی و یک مدال المپیک را از دست داد. پسرم خیلی صبوری کرد و خیلی سختی کشید اما محمدحسین همچون پدرش «عسگری محمدیان»، صبور و مرد روزهای سخت است.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/لرستان مربی تیم ملی کشتی آزاد امید با انتقاد از سالن کشتی شهرستان الیگودرز می‌گوید: آزادکاری که شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارد، باید در سالن بدون امکانات تمرین کند! علی آرین که مربی علیرضا سرلک کشتی‌گیر تیم ملی است، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سالنی که در شهرستان الیگودرز تمرین می‌کنیم، شرایط بسیار بدی دارد و افتضاح است. آرین با بیان اینکه این سالن یک سونا دارد که در آن قفل است و استفاده‌ای از آن نمی‌شود، اضافه کرد: علیرضا شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارد، آیا باید در چنین فضایی تمرین کند. وی بیان کرد: این همه افتخار کسب کرده‌ و شاگردهای زیادی تحویل داده‌ایم اما در الیگودرز نه‌تنها حمایت نمی‌شویم بلکه کارشکنی هم می‌بینیم. آرین تاکید کرد: هرگز وجدانم را زیر پا نمی‌گذارم و حاضر نیستم وارد بازی‌های سیاسی برخی آقایان شوم.
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) علیرضا سرلک (لرستان) محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) حسن عبادی (مازندران) میرعلی باوفا سادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) میثم نصیری (زنجان) امیرحسین مقصودی (تهران) خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) مصطفی حسین خانی (تهران) محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی – امیرحسین کاووسی – محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی – کامران قاسم پور- احمد بذری (مازندران) حمیدرضا علی بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی – محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) محمدحسین محمدیان- مجتبی گلیج- علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) امیرحسین زارع (مازندران) امین طاهری (تهران) یداله محبی (کرمانشاه) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج کناری- مسعود مصطفی جوکارمربیان ادواری: اسامی سه نفر متعاقبا اعلام خواهد شدمربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژادمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانماساژور: سجاد امیریمدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوهسرپرست: سیدحجت کریمیانتهای پیام/س
ایرناایرنا4 روز قبل
اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. تیم ملی کشتی آزاد خود را برای حضور در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۲۰ آسیا در هند (بهمن ۹۸) و همچنین رقابت‌های کسب سهمیه بازی‌های المپیک در چین (فروردین ۹۹) آماده می‌کند. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)، علیرضا سرلک (لرستان) و محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران)، حسن عبادی (مازندران) و میرعلی باوفا سادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان‌پور (مازندران)، میثم نصیری (زنجان)، امیرحسین مقصودی (تهران) و خیرالله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) و محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران)، مصطفی حسین‌خانی (تهران) و محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی، امیرحسین کاووسی و محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور، احمد بذری (مازندران) و حمیدرضا علی‌بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران)، حسین شهبازی و محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)، محمدحسین محمدیان، مجتبی گلیج و علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، امیرحسین زارع (مازندران)، امین طاهری (تهران) و یدالله محبی (کرمانشاه) کادر فنی: غلامرضا محمدی (سرمربی)، ابراهیم مهربان، عباس حاج‌کناری، مسعود مصطفی جوکار (مربیان)، مرتضی بهرامی‌نژاد (مربی بدنساز)، رامین امیرساسان (متخصص تغذیه)، سجاد امیری (ماساژور)، محسن کاوه (مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد) و سید حجت کریمی (سرپرست).
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک، واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) علیرضا سرلک (لرستان) محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) حسن عبادی (مازندران) میرعلی باوفا سادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) میثم نصیری (زنجان) امیرحسین مقصودی (تهران) خیرالله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) مصطفی حسین‌خانی (تهران) محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی – امیرحسین کاووسی – محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی – کامران قاسم‌پور- احمد بذری (مازندران) حمیدرضا علی بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی – محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) محمدحسین محمدیان- مجتبی گلیج- علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) امیرحسین زارع (مازندران) امین طاهری (تهران) یدالله محبی (کرمانشاه) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج‌کناری- مسعود مصطفی جوکارمربیان ادواری: اسامی سه نفر متعاقبا اعلام خواهد شدمربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژادمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانماساژور: سجاد امیریمدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوهسرپرست: سید حجت کریمیانتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روز‌های ۲ تا ۱۴ بهمن در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران)، علیرضا سرلک (لرستان) و محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران)، حسن عبادی (مازندران) و میرعلی باوفاسادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان‌پور (مازندران)، میثم نصیری (زنجان)، امیرحسین مقصودی (تهران) و خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) و محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران)، مصطفی حسین‌خانی (تهران) و محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی - امیرحسین کاووسی - محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی - کامران قاسم‌پور- احمد بذری (مازندران) و حمیدرضا علی بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران)، حسین شهبازی و محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)، محمدحسین محمدیان- مجتبی گلیج و علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، امیرحسین زارع (مازندران)، امین طاهری (تهران) و یداله محبی (کرمانشاه) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج‌کناری- مسعود مصطفی‌جوکارمربیان ادواری: اسامی سه نفر متعاقبا اعلام خواهد شدمربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی‌نژادمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانماساژور: سجاد امیریمدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوهسرپرست: سید حجت کریمیبیشتر بخوانید: انتهای پیام/
ایسناایسنا4 روز قبل
اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) علیرضا سرلک (لرستان) محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) حسن عبادی (مازندران) میرعلی باوفا سادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) میثم نصیری (زنجان) امیرحسین مقصودی (تهران) خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) مصطفی حسین خانی (تهران) محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی – امیرحسین کاووسی – محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی – کامران قاسم پور- احمد بذری (مازندران) حمیدرضا علی بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی – محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) محمدحسین محمدیان- مجتبی گلیج- علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) امیرحسین زارع (مازندران) امین طاهری (تهران) یدالله محبی (کرمانشاه) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج کناری- مسعود مصطفی جوکارمربیان ادواری: اسامی سه نفر متعاقبا اعلام خواهد شدمربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژادمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانماساژور: سجاد امیریمدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوهسرپرست: سید حجت کریمیانتهای پیام
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از پایان رقابت‌های جام تختی در رشته کشتی آزاد و همچنین برگزاری تورنمنت ایتالیا با حضور ۴ کشتی‌گیر ایرانی اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای ۲ تا ۱۴ بهمن ماه در محل آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. با توجه به اسامی اعلام شده از سوی کادرفنی، به نظر می‌رسد رضا یزدانی که در جام تختی غایب بود، دیگر شانسی برای پوشیدن دوبنده تیم ملی در المپیک نخواهد داشت. همچنین در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز کادرفنی روی نام امیرمحمد یزدانی و پیمان بیابانی که در جام تختی مقابل رقبای خود شکست خوردند، قلم قرمز کشیده است. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) علیرضا سرلک (لرستان) محمد خدابخشی (مازندران) ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان (تهران) حسن عبادی (مازندران) میرعلی باوفا سادات (تهران) ۶۵ کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) میثم نصیری (زنجان) امیرحسین مقصودی (تهران) خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی (تهران) محمدرضا سرگو (البرز) ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی (تهران) مصطفی حسین خانی (تهران) محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی – امیرحسین کاووسی – محمد نخودی (مازندران) ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی – کامران قاسم پور- احمد بذری (مازندران) حمیدرضا علی بخشی (همدان) ۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی – محمدحسین میرباغبان (تهران) ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز) محمدحسین محمدیان- مجتبی گلیج- علی شعبانی (مازندران) ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) امیرحسین زارع (مازندران) امین طاهری (تهران) یداله محبی (کرمانشاه) سرمربی: غلامرضا محمدیمربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج کناری- مسعود مصطفی جوکارمدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد: محسن کاوهسرپرست: سید حجت کریمی
ایرناایرنا5 روز قبل
رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام «متئو پلیکونه» ایتالیا که جزء مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب میشد، روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در شهر رم ایتالیا برگزار شد. به هر ترتیب پیروزی درخشان او برابر «کایل اسنایدر» دارنده مدال طلای المپیک ریو و ۲ مدال طلای قهرمانی جهان از آمریکا اوج درخشش محمدیان بود. اسنایدر آمریکایی طی این سال‌ها در کنار «عبدالرشید سعدالله‌یف» روس از مدعیان کسب مدال در وزن ۹۷ کیلوگرم بود. او در پیکارهای قهرمانی جوانان آسیا در تایلند طلا گرفت و در پیکارهای جوانان جهان در تالین استونی مدال ارزشمند نقره را گرفت. آنچه که اکنون برای کادر فنی اهمیت دارد، گرفتن سهمیه در هر ۴ وزنی بود که نمایندگان کشورمان در ایتالیا حضور یافتند.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
۶۵ کیلوگرم؛ معادلات پیچیده کادرفنیبه نظر می‌رسد در وزن ۶۵ کیلوگرم مهمتر از همه در شرایط فعلی کسب سهمیه است. حتی برای اینکه چه کسی به مسابقات کسب سهمیه اعزام شود، شاید اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد؛ چه برسد به نفر اعزامی به المپیک. در صورتی که در ۶۵ کیلوگرم سهمیه ایران قطعی شود، غلامرضا محمدی و دستیارانش کار سختی برای انتخاب نفر نهایی خواهند داشت. بهنام احسان پور با وجود مدال برنزی که در وزن ۶۱ کیلوگرم مسابقات جهانی ۲۰۱۹ گرفت، در وزن ۶۵ کیلوگرم تورنمنت ایتالیا عملکرد خوبی نداشت و زود حذف شد. باید دید در آینده کادرفنی چه برنامه‌ای برای انتخاب نفر نهایی خود در این وزن خواهد داشت؛ اگرچه گام اول در سنگین وزن هم کسب سهمیه المپیک است.
فارسفارس5 روز قبل
تاریخ برگزاری جام تختی قطعا در این موضوع تاثیرگذار است. وقتی هم در تیم ملی بزرگسالان جا افتادیم، برای تثبیت خودمان در جام تختی کشتی می‌گرفتیم. محمد بنا و همکارانش مخالفت کردند و گفتند اینجا حکم انتخابی تیم ملی را دارد و دیدیم که انتخابی تیم ملی برای فرنگی برگزار نشد و جام تختی ملاک انتخاب تیم ملی قرار گرفت و ما به همین خاطر رنکینگ جام تختی را از دست دادیم. رضایی تاکید کرد: اگر در جام‌های بین المللی دیگر کشورها شرکت نکنیم آنها هم به جام تختی نمی‌آیند. این تعاملات را بتوانیم برقرار کنیم شرایط برگزاری جام تختی بهتر می‌شود و حداقل در ۱۵ سال گذشته که جام تختی با معضلات اینچنینی مواجه بود، حل می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید