تیم ملی کلمبیا

تیم ملی کلمبیا

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- مذاکرات باشگاه تراکتور تبریز با برانکو ایوانکوویچ خیلی زود به پایان رسیده و حضور این مربی در تبریز منتفی شده است. به گزارش تسنیم، پس از جدایی مصطفی دنیزلی از تیم تراکتور، مسئولان این باشگاه تبریزی به دنبال انتخاب سرمربی جدید هستند و در همین زمینه نیز گمانه‌زنی‌های فراوانی پیرامون آینده نیمکت تراکتور به گوش‌ می‌رسد. پس از برانکو، استراماچونی سرمربی تیم استقلال، گزینه اصلی مالک و مدیران باشگاه تراکتور است و مسئولان این باشگاه تبریزی به دنبال راهکاری برای مذاکره با این مربی هستند. به جز استراماچونی از کی‌روش نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های باشگاه تراکتور نام برده می‌شود اما با توجه به حضور این مربی در تیم ملی کلمبیا و شرایط او، بعید به نظر می‌رسد این انتقال صورت بگیرد. در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات باشگاه تبریزی با گزینه‌های مدنظر، اسکووچیچ سرمربی فعلی تیم صنعت نفت آبادان یکی دیگر از مربیانی است که به مدیران باشگاه پیشنهاد شده و این احتمال وجود دارد در نهایت مدیران باشگاه تبریزی به سراغ این مربی بروند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از جدایی مصطفی دنیزلی از تیم تراکتور، مسئولان این باشگاه تبریزی به دنبال انتخاب سرمربی جدید هستند و در همین زمینه نیز گمانه‌زنی‌های فراوانی پیرامون آینده نیمکت تراکتور به گوش‌ می‌رسد. مسئولان باشگاه تبریزی که سال گذشته نیز تمایل فراوانی برای جذب برانکو ایوانکوویچ داشتند، پس از جدایی دنیزلی بار دیگر به سراغ این مربی موفق کروات رفتند اما از قرار معلوم مذاکرات دو طرف خیلی زود به پایان رسیده و حضور این مربی در تبریز منتفی است. پس از برانکو، استراماچونی سرمربی تیم استقلال، گزینه اصلی مالک و مدیران باشگاه تراکتور است و مسئولان این باشگاه تبریزی به دنبال راهکاری برای مذاکره با این مربی هستند. به جز استراماچونی از کی‌روش نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های باشگاه تراکتور نام برده می‌شود اما با توجه به حضور این مربی در تیم ملی کلمبیا و شرایط او، بعید به نظر می‌رسد این انتقال صورت بگیرد. در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات باشگاه تبریزی با گزینه‌های مدنظر، اسکووچیچ سرمربی فعلی تیم صنعت نفت آبادان یکی دیگر از مربیانی است که به مدیران باشگاه پیشنهاد شده و این احتمال وجود دارد در نهایت مدیران باشگاه تبریزی به سراغ این مربی بروند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
به گزارش فوتبالی، دیروز برایتان نوشتیم که برانکو و اسکوچیچ گزینه‌های اصلی تراکتور برای جانشینی دنیزلی هستند منتهی بعد از مصاحبه مدیرعامل این باشگاه مبنی بر آنکه تراکتور به دنبال جذب یک مربی جوان است نام آندره‌آ استراماچونی هم به فهرست گزینه‌های سرمربیگری تراکتور اضافه شده است. این خبرگزاری در ادامه گزارشش مدعی شده مالک ثروتمند باشگاه تراکتور، کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی را هم مدنظر دارد. کی‌روش هم اگر چه رابطه خوبی با محمدرضا زنوزی دارد اما بعید است که او تیم ملی کلمبیا را ول کند تا سرمربی تراکتور شود. فعلا جدی‌ترین گزینه برای نیمکت تراکتور، برانکو ایوانکوویچ است که در دوراهی تیم ملی و تراکتور مانده است. البته تسنیم در خبری دیگر مدعی شده برانکو با مدیران تراکتور به توافق نرسیده و حالا اسکوچیچ گزینه اصلی تیم محبوب تبریزی است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، خامس بعد از سپری کردن تابستانی پرحاشیه که بارها تا آستانه جدایی از رئال مادرید پیش رفت، بالاخره در برنابئو ماندگار شد و نمایش‌های این بازیکن ۲۸ ساله در ابتدای فصل نیز مهر تاییدی بر تصمیم زین الدین زیدان برای حفظ این بازیکن بود. اما خامس چندی قبل دوباره دچار آسیب دیدگی شد و مدتی بود قادر به همراهی رئال مادرید و تیم ملی کلمبیا نبود. اما امروز تصاویر حاکی از بازگشت این بازیکن به تمرینات گروهی رئال مادرید در آستانه دیدار حساس هفته آتی مقابل بارسلونا است. در شرایطی که ادن هازارد به دلیل آسیب دیدگی احتمالا تا پایان سال ۲۰۱۹ قادر به همراهی رئال مادرید نخواهد بود و غیبت او در ال کلاسیکو قطعی است، بازگشت خامس می‌تواند خبر بسیار خوبی برای زیدان باشد و اگر این بازیکن به مرز آمادگی برسد، احتمال حضور او در ترکیب در بازی برابر بارسلونا نیز وجود دارد. یک روز قبل رادامل فالکائو نیز بعد از سپری کردن دوران مصدومیت خود دوباره به تمرینات گالاتاسرای بازگشت و تکرار این اتفاق در مورد خامس، اتفاق بسیار خوبی برای کارلوس کی روش و البته زیدان خواهد بود.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
در این سطح از فوتبال آمریکا تیم‌های آماتور و حرفه‌ای وجود دارد و درآمد هم بیش از فوتبال سطح دو آمریکا است. کمی از ساختار فوتبال آمریکا بگویید؟ این فوتبال در کشوری حضور دارد که معروف به نظام سرمایه‌داری و سرمایه گذاری است. قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس بیش از زلاتان استسقف قرارداد به چند بخش تبدیل می‌شود. باشگاه‌ها قبل از مسابقات بودجه را به حساب فدراسیون می‌ریزند* قوانین محدود کننده در فوتبال آمریکا جلوی رشد فوتبال این کشور را نمی‌گیرد؟ - خیر. باید مورینیو را به جای کی‌روش انتخاب می‌کردیم* مقداری از فوتبال آمریکا فاصله بگیریم و به خودمان بپردازیم.
وانانیوزوانانیوز5 روز قبل
به گزارش وانانیوز، رقابت‌های کوپا آمه ریکا در تابستان سال بعد و به صورت مشترک در آرژانتین و کلمبیا برگزار خواهد شد و تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی روش یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابت‌ها خواهد بود. کارلوس کی روش گفت: "ما به بازیکنان بزرگی برای موفقیت نیاز داریم و البته باید سوپرمن هم در اختیار داشته باشیم. از زمان ورود من به رختکن تیم ملی کلمبیا در ماه مارچ، من در مورد این موضوع صحبت کرده‌ام. برخی بازیکنان خیلی در ترکیب تیم‌های خود قرار نمی‌گیرند و برخی نیز بارها مصدوم می‌شوند که این موضوع باعث نگرانی من شده است. حالا این بستگی به خود بازیکنان دارد و آنها باید تلاش کنند در ترکیب تیم‌های خود قرار گیرند، زیرا رقابت‌های کوپا آمریکا و انجام هشت بازی در ۲۹ روز بسیار سخت است. "
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی کلمبیا در شروع فصل در مورد خامس رودریگز گفته بود: "امیدوارم که خوشحال باشد و بتواند بازی کند. کی روش به خامس زنگ زده بود و از او خواسته بود که از رئال مادرید برود چرا که باید در تیمی باشد که شانس بازی نصیبش شود. در نهایت خامس رودریگز تصمیم گرفت که در رئال مادرید بماند. خامس در این فصل ۹ بازی در رئال داشته که در پنج تایش فیکس بوده و یک گل به ثمر رسانده است. خامس رودریگز در شروع سال ۲۰۲۰ از مصدومیتش ریکاوری خواهد کرد که کار سختی برای مجاب کردن زین الدین زیدان برای استفاده از خود خواهد داشت.
وانانیوزوانانیوز6 روز قبل
سرمربی تیم ملی کلمبیا بعد از قرعه کشی مرحله گروهی کوپا آمریکا ۲۰۲۰، گفت: خودمان را آماده رقابت کردیم تا به فینال مسابقات برسیم. به گزارش وانانیوز، قرعه کشی مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۲۰ امروز انجام شد تا تیم‌ها رقبای خود را بشناسند. خودمان را آماده رقابت کردیم تا به فینال مسابقات برسیم. به همین خاطر باید همه بدانند که قهرمانی کلمبیا در کوپا آمریکا امری شبه محال است. وی افزود: کوپا آمریکا رقابت سختی است.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین، نشریه آبولا پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از هفت سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی چهار ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، نشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت. انتهای پیام/ا
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشنشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. اخبار ورزشی- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت.

۵۰ کیت برتر تاریخ فوتبال به انتخاب fourfourtwo (بخش دوم)

21+
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
روزنوروزنو1 هفته قبل
برانکو ایوانکوویچ سابقه هدایت تیم ملی ایران و حضور در جام جهانی را داشته و در چند سال اخیر به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت کرده است. نوشتیم برانکو ایوانکوویچ اگر هم بخواهد به ایران بیاید برای سرمربیگری تیم ملی می‌آید و رضا چلنگر دوست صمیمی این مربی کروات هم تأیید کرد: «برانکو دوست دارد سرمربی تیم ملی ایران شود.» از قرار معلوم مذاکرات و پیغام و پسغام‌ها برای همکاری با برانکو از سوی فدراسیون انجام شده است. شاید برای شما خواننده گرامی هم این سؤال پیش آمده باشد که چرا برانکو دوست دارد در تیم ملی ایران کار کند، اما دیگر تمایلی به سرمربیگری در تیم سابقش ندارد؟ اگر دنبال جواب سؤال بالا و تمام انگیزه‌های برانکو برای هدایت تیم ملی ایران هستید گزارش زیر را بخوانید. حالا فضای داخل فوتبال ایران هم مهیای بازگشت برانکو به تیم ملی است. حالا این مسابقات قرار است دوباره در چین برگزار شود و برانکو هم خیلی دوست دارد با تیم ملی ایران طلسم‌شکنی کرده و رؤیای ۴۷ ساله فوتبال‌دوستان کشورمان را جامه عمل بپوشاند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، «داوینسون سانچز» مدافع کلمبیایی تیم فوتبال تاتنهام دو هفته‌ای است که زیر نظر ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی این باشگاه کار می‌کند. نکته‌ای که رسانه‌های انگلیسی و کلمبیایی به آن توجه داشته‌اند، همزمانی کار سانچز با مربی پرتغالی در باشگاه و تیم ملی است چرا که هدایت تیم ملی کلمبیا هم بر عهده کارلوس کی روش است. سانچز در پاسخ به سئوالی مبنی بر تفاوت سبک کاری کارلوس کی روش با ژوزه مورینیو گفت: کی روش شبیه به مورینیو است. (ارتباط خوبی با بازیکنان دارد) مدافع تاتنهام درباره تفاوت کار در باشگاه و تیم ملی هم تصریح کرد: در تیم ملی شما برای آماده سازی ۱۰ روز فرصت دارید اما در باشگاه یک سال. با این حال کار در باشگاه خیلی سخت‌تر است چون مسابقات پشت سر هم انجام می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
برانکو ایوانکوویچ سابقه هدایت تیم ملی ایران و حضور در جام جهانی را داشته و در چند سال اخیر به عنوان سرمربی پرسپولیس فعالیت کرده است. نوشتیم برانکو ایوانکوویچ اگر هم بخواهد به ایران بیاید برای سرمربیگری تیم ملی می‌آید و رضا چلنگر دوست صمیمی این مربی کروات هم تأیید کرد: «برانکو دوست دارد سرمربی تیم ملی ایران شود.» از قرار معلوم مذاکرات و پیغام و پسغام‌ها برای همکاری با برانکو از سوی فدراسیون انجام شده است. شاید برای شما خواننده گرامی هم این سؤال پیش آمده باشد که چرا برانکو دوست دارد در تیم ملی ایران کار کند، اما دیگر تمایلی به سرمربیگری در تیم سابقش ندارد؟ اگر دنبال جواب سؤال بالا و تمام انگیزه‌های برانکو برای هدایت تیم ملی ایران هستید گزارش زیر را بخوانید. حالا فضای داخل فوتبال ایران هم مهیای بازگشت برانکو به تیم ملی است. حالا این مسابقات قرار است دوباره در چین برگزار شود و برانکو هم خیلی دوست دارد با تیم ملی ایران طلسم‌شکنی کرده و رؤیای ۴۷ ساله فوتبال‌دوستان کشورمان را جامه عمل بپوشاند.
روزنوروزنو2 هفته قبل
تیم ملی کلمبیا در آخرین بازی سال ۲۰۱۹ خود مقابل اکوادور به پیروزی رسید و تا سال جدید میلادی دیگر مسابقه‌ای نخواهد داشت تا اولین سال حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی کلمبیا به طور رسمی به پایان رسیده باشد. سالی پر فراز و نشیباگر چه کی‌روش در دو بازی اخیر دوستانه‌اش به پیروزی رسید، اما نتایج قبلی این مربی تردید‌هایی جدی در مورد عملکرد این مربی با کلمبیا به وجود آورده است. کارلوس کی‌روش در اولین فصل حضورش فراز و نشیب‌های زیادی با کلمبیا تجربه کرد، اما در این دوران آمار قابل توجهی به جای گذاشته است. ۶۲ درصد برد در مسابقاتآمار و ارقام نیز در اولین سال مربیگری این مربی در کلمبیا از این مربی پشتیبانی می‌کند. حذف از کوپا بدون شکستدر بازی‌های رسمی، کی‌روش در چهار بازی هدایت تیم ملی کلمبیا را بر‌عهده داشت و سه برد و یک تساوی به دست آورد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
کارلوس کی‌روش در اولین سال حضورش فراز و نشیب‌های زیادی با کلمبیا تجربه کرد، اما در این دوران آمار قابل توجهی به جای گذاشته است. خبر ورزشی: کارلوس کی‌روش در اولین سال حضورش فراز و نشیب‌های زیادی با کلمبیا تجربه کرد، اما در این دوران آمار قابل توجهی به جای گذاشته است. تیم ملی کلمبیا در آخرین بازی سال ۲۰۱۹ خود مقابل اکوادور به پیروزی رسید و تا سال جدید میلادی دیگر مسابقه‌ای نخواهد داشت تا اولین سال حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی کلمبیا به طور رسمی به پایان رسیده باشد. کارلوس کی‌روش در اولین فصل حضورش فراز و نشیب‌های زیادی با کلمبیا تجربه کرد، اما در این دوران آمار قابل توجهی به جای گذاشته است. ۶۲ درصد برد در مسابقاتآمار و ارقام نیز در اولین سال مربیگری این مربی در کلمبیا از این مربی پشتیبانی می‌کند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
شاید ویلموتس مربی خوب و موفقی برای ایران نباشد اما آن چه مسلم است این که کی‌روش هم رفته و دیگر برنمی‌گردد. در این که کی‌روش در مجموع برای ایران مربی خوبی بود، شکی نیست؛ همان‌ طور که در مورد تزلزل و بی‌تفاوتی عجیب ویلموتس هم نمی‌توان تردیدی داشت. کی‌روش رفته که رفتهحالا هم ماجرای کارلوس کی‌روش پیش آمده است. با این همه، چاره‌ای نیست جز این که همه ما باید بپذیریم فردی به نام کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران رفته و در حال حاضر سرمربی تیم ملی کلمبیا است. شاید ویلموتس مربی خوب و موفقی برای ایران نباشد اما آن چه مسلم است این که کی‌روش هم رفته و دیگر برنمی‌گردد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی کلمبیا موفق شد در دیداری دوستانه با یک گل اکوادور را مغلوب کند. در برخی دقایق بازی پاس‌های خوبی ندادیم و قاد به کنترل بازی نبودیم و به همین اکوادور برای ما مشکلات زیادی ایجاد کرد. در این شرایط تنها راه حل اکوادور ارسال پاس‌های مستقیم بود که ما به خوبی کنترل کردیم. فوتبال موضوعی جدی نبوده و شوخی و سرزمین بازی نیست. من علاقمندم کلمبیا بتواند بیشتر توپ را حفظ کند اما در کل دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و من اطمینان دارم هواداران راضی به خانه رفتند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
«چاره‌ای نیست جز این که همه ما باید بپذیریم فردی به نام کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران رفته و در حال حاضر سرمربی تیم ملی کلمبیا است. شاید ویلموتس مربی خوب و موفقی برای ایران نباشد اما آن چه مسلم است این که کی‌روش هم رفته و دیگر برنمی‌گردد. کی‌روش رفته که رفتهحالا هم ماجرای کارلوس کی‌روش پیش آمده است. با این همه، چاره‌ای نیست جز این که همه ما باید بپذیریم فردی به نام کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران رفته و در حال حاضر سرمربی تیم ملی کلمبیا است. شاید ویلموتس مربی خوب و موفقی برای ایران نباشد اما آن چه مسلم است این که کی‌روش هم رفته و دیگر برنمی‌گردد.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- تیم ملی فوتبال کلمبیا در دومین دیدار تدارکاتی خود مقابل اکوادور به پیروزی رسید و کی‌روش توانست تا حد زیادی حاشیه‌ها را از تیمش دور کند. در یکی از این مسابقات، تیم ملی کلمبیا موفق شد در دیدار با اکوادور با تک گل یوریب در دقیقه ۴۲ مقابل اکوادور به پیروزی برسد. کلمبیا روز شنبه هم موفق شده بود با یک گل پرو، فینالیست کوپا آمریکا را شکست بدهد تا دومین برد متوالی کارلوس کی‌روش با کلمبیا در دو طول یک هفته رقم بخورد. با این پیروزی کلمبیا، کارلوس کی‌روش تا حد زیادی از خطر برکناری دور شد. همچنین در دیگر دیدارها، کرواسی موفق شد گرجستان را شکست دهد و برزیل هم دیداری تدارکاتی مقابل کره جنوبی به پیروزی رسید.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از مهر، بازی‌های تدارکاتی بین المللی شب گذشته و بامداد امروز در کشورهای مختلف پیگیری شد. در یکی از این مسابقات، تیم ملی کلمبیا موفق شد در دیدار با اکوادور با تک گل «یوریب» در دقیقه ۴۲ مقابل اکوادور به پیروزی برسد. کلمبیا روز شنبه هم موفق شده بود با یک گل پاناما را شکست بدهد تا دومین برد متوالی کارلوس کی روش با کلمبیا ظرف یک هفته رقم بخورد. ژاپن در دیدار با ونزوئلا شکست سنگینی را متحمل شد و برزیل هم قاطعانه کره جنوبی را شکست داد. نتایج بازی‌های دوستانه بین المللی به این شرح است: * برزیل ۳ - کره جنوبی صفر* عربستان صفر - پاراگوئه صفر* مونته نگرو ۲ - بلاروس صفر* کرواسی ۲ - گرجستان یک* مراکش ۳ - گینه یک* اکوادور صفر - کلمبیا یک* پاناما - بولیوی؛ به تعویق افتاد* پرو - شیلی؛ لغو شد
روزنوروزنو3 هفته قبل
با وجود برد در این بازی، هواداران و همین‌طور رسانه‌های کلمبیا به انتقاد از کارلوس کی‌روش پرداختند. بعضی از رسانه‌های این کشور اعتقاد دارند تیم ملی کلمبیا در فاز هجومی بد عمل می‌کند و فوتبالی بی‌روح ارائه می‌دهد. کی‌روش در تیم ملی ایران هم دقیقا چنین تاکتیکی را پیاده می‌کرد، با این تفاوت که ایران معمولا با یک فوروارد بازی می‌کرد. در حالی که طرفداران فوتبال در کشورمان به‌خاطر نتایج ویلموتس نام کی‌روش را صدا می‌زنند، در کلمبیا طرفداران فوتبال به‌خاطر سبک بازی این تیم، خواهان بازگشت خوزه پکرمن هستند. با وجود آنکه در زمان جدایی این مربی بعضی رسانه‌های کلمبیا استقبال کردند و بعضی طرفداران هم خواهان پایان همکاری با او بودند ولی حالا شرایط تغییر کرده و دوباره خواهانش هستند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی - خامس رودریگز هافبک کلمبیایی رئال مادرید به علت مصدومیت از ناحیه زانوی چپ تا پایان سال ۲۰۱۹ نمی‌تواند بازی کند. به گزارش فوتبالی، خامس رودریگز از ناحیه زانوی پای چپ در تمرینات تیم ملی کلمبیا مصدوم شده و حداقل شش هفته از میادین دور خواهد بود. خامس در تمرین تیم ملی کلمبیا در میامی مصدوم شد و دو بازی دوستانه تیم ملی کشورش مقابل پرو و اکوادور را از دست داد. زیدان قبل از بازی رئال مادرید و ایبار در ایپوروا گفت که خامس مصدوم نیست اما هنوز آمادگی بازی کردن را ندارد. این بازیکن به اردوی تیم ملی کلمبیا زیر نظر کی روش رفت و در آن جا مصدومیتش تشدید شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
به این ترتیب، پس از دوقطبی خسته‌کننده‌ای که بین هواداران کی‌روش و برانکو به وجود آمده بود، حالا شاهد مقایسه سرمربی سابق تیم ملی با سرمربی فعلی این تیم هستیم. هرچند که موقعیت‌های زمانی و حریفان مختلف تیم ملی در زمان کی‌روش و ویلموتس با هم تفاوت دارد ولی در این گزارش به بررسی شرایط تیم ملی در زمان مرد پرتغالی و وضعیت فعلی یوزها با مرد بلژیکی پرداخته‌ایم. آغاز با کی‌روش چطور بود؟ کی‌روش در سال ۲۰۱۱ که به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد، در اولین مسابقه‌ای که روی نیمکت ایران نشست، برابر ماداگاسکار به پیروزی ۱-۰ رسید. تیم ملی حالا با گل پنالتی که از بحرین خورد و با یک یار کمتر مقابل عراق، دو شکست را پذیرا شده است. عملکرد کی‌روش در کلمبیاکی‌روش پس از جدایی از تیم ملی ایران و از فوریه ۲۰۱۹ تاکنون هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده داشته است.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارلوس کی‌روش بیل‌زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می‌زد تا این تیم نتایج بهتری بگیرد. اکنون در بورکینافاسو هم تیم ملی را برای آماده‌سازی به اردوی بلندمدت نمی‌برند. مایلی‌کهن با اشاره به حمایت برخی از عملکرد کی‌روش، عنوان کرد: خنده‌دار است که یکسری می‌گویند دیدید چقدر در تیم ملی خوب عمل کرد. آقاجان اگر کی‌روش بیل‌زن بود، باغچه تیم ملی کلمبیا را بیل می‌زد. این بازیکنان همان بازیکنان کی‌روش هستند، اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می‌بردند، اما از ویلموتس حساب هم نمی‌برند.
فارسفارس3 هفته قبل
هافبک تیم ملی کلمبیا و عضو باشگاه رئال مادرید به خاطر مصدومیت ۳ هفته خانه نشین شد. به گزارش خبرگزاری فارس، خامس رودریگس، ستاره رئال مادرید در این فصل به نظر می‌رسد بدشانسی‌هایش ادامه دارد و این هافبک در تمرینات تیم ملی کلمبیا دوباره مصدوم شد و به مدت ۳ هفته خانه نشین خواهد بود. خامس در ابتدای این فصل نیز مصدوم شده بود و در چندین بازی حضور نداشت. او در بازی‌های گذشته تیم ملی کلمبیا نیز از سوی کارلوس کی روش دعوت نشده بود و در شرایطی که تازه به آمادگی رسیده بود تا برای تیم ملی کشورش بازی کند دوباره مصدوم شد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید