تیم والیبال جوانان ایران

تیم والیبال جوانان ایران

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص عملکرد تیم والیبال نوجوانان در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: عملکرد تیم‌های ملی به صورت سلسله‌وار به هم مربوط هستند. البته ممکن است در مقطعی از فرایند نتایج خوبی کسب نشود اما در کل والیبال ایران روند معقولی را طی می‌کند. وی ادامه داد: به نظر من پنجمی تیم نوجوانان نتیجه بدی نیست و اگر این تیم مقابل چک شکست نمی‌خورد حتی شانس رفتن روی سکو هم داشت. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران با اشاره به اینکه پیشرفت والیبال ایران غیرقابل انکار است، تصریح کرد: ما در رده بزرگسالان و نوجوانان پنجم شدیم و در جوانان هم به مقام قهرمانی رسیدیم. این موضوع نشان می‌دهد والیبال ایران جزو پنج کشور برتر دنیا در والیبال است. البته ضعف هایی داریم که باید برطرف شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: پنجمی تیم نوجوانان نتیجه بدی نیست و اگر این تیم مقابل چک شکست نمی‌خورد حتی شانس رفتن روی سکو هم داشت. خبرگزاری میزان: بهروز عطایی در گفت‌وگو با خبرنگار، در خصوص عملکرد تیم والیبال نوجوانان در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: عملکرد تیم‌های ملی به صورت سلسله‌وار به هم مربوط هستند. البته ممکن است در مقطعی از فرایند نتایج خوبی کسب نشود اما در کل والیبال ایران روند معقولی را طی می‌کند. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران با اشاره به اینکه پیشرفت والیبال ایران غیرقابل انکار است، تصریح کرد: ما در رده بزرگسالان و نوجوانان پنجم شدیم و در جوانان هم به مقام قهرمانی رسیدیم. این موضوع نشان می‌دهد والیبال ایران جزو پنج کشور برتر دنیا در والیبال است. البته ضعف هایی داریم که باید برطرف شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم والیبال جوانان ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ به مقام قهرمانی این رقابت‌ها رسید. این قهرمانی در شرایطی به دست آمد که تا پیش از این چنین عنوان در والیبال ایران رخ نداده بود اما عطایی و شاگردانش با کسب قهرمانی در رقابت‌های جوانان جهان تاریخ‌سازی کردند. جالب اینکه تیم جوانان ایران در سال ۲۰۱۵ به مقام دوازدهم رقابت‌های جهانی رسیده بود. در تازه‌ترین رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال، تیم جوانان ایران برای اولین بار در صدر قرار گرفت تا یک اتفاق تاریخی دیگر برای والیبال ایران رقم خورده باشد. مربیان ایرانی می‌توانند حرکت جدیدی را در والیبال ایران رقم بزنند این اتفاق در شرایطی رقم خواهد خورد که به این مربیان اعتماد شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم والیبال جوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان و با کسب ۱۳۰ امتیاز به صدر جدول رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال در این رده سنی راه یافت. تیم‌های برزیل، روسیه، ایتالیا، آرژانتین، کره‎جنوبی و چین در رده‌های بعدی رنکینگ تیم‌های جوانان جهان هستند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های والیبال جوانان جهان به میزبانی بحرین برگزار شد و تیم والیبال جوانان ایران توانست با کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها، یک افتخار تاریخی برای والیبال ایران رقم بزند. ابتدا در مورد رقابت‌های والیبال جوانان جهان صحبت کن. این دوره از رقابت‌ها سطح بسیار بالایی داشت و واقعا مسابقات سختی را پشت سر گذاشتیم، اما خداراشکر توانستیم برای اولین بار در تاریخ والیبال ایران قهرمان جوانان جهان شویم. پیش از اینکه برای حضور در رقابت‌ها عازم بحرین شوید فکر می‌کردی بتوانید قهرمان شوید؟ صادقانه بگویم قبل از رقابت‌ها فکر نمی‌کردم قهرمان شویم، چون سطح رقابت‌های جوانان جهان خیلی بالا است و با رقابت‌های نوجوانان خیلی تفاوت دارد. ما تا پیش از این قهرمان جوانان جهان نشده بودیم و فقط یک برنز داشتیم، اما برای اولین بار قهرمان شدیم وتاریخ سازی کردیم.
مهرمهر1 ماه قبل
پیش بینی در ورزش غیرممکن است اما ما می‌دانستیم که تیم خوبی در اختیار داریم و تمام تلاش خود را بکار گرفته بودیم. هیچگاه پیش بینی نمی‌کنم اما به تلاشی که کرده‌ایم اعتماد داشتم و خوشبختانه این نتیجه حاصل شد و برای والیبال ایران افتخارآفرینی کردیم. * در مرحله نیمه نهایی پوست اندازی کردیمعطایی تاکید کرد: در واقع تیم ایران در مرحله نیمه نهایی پوست اندازی خاصی انجام داد که متفاوت‌تر از دور مقدماتی بود. * هرچه زودتر تکلیف فدراسیون باید مشخص شودبهروز عطایی در پایان درباره به تعویق افتادن انتخابات فدراسیون والیبال نیز گفت: یکی از رموز موفقیت والیبال، ثبات مدیریت در چند سال اخیر بوده هر چقدر ثبات بیشتر باشد روند رو به رشد نیز بهتر صورت خواهد گرفت. به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال جوانان ایران با هدایت بهروز عطایی موفق شد برای نخستین بار در رقابتهای قهرمانی جهان بر سکوی نخست قرار گیرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رقابت‌های والیبال جوانان جهان به میزبانی بحرین برگزار شد و تیم والیبال جوانان ایران توانست با کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها، یک افتخار تاریخی برای والیبال ایران رقم بزند. پس از پیروزی مقابل ایتالیا در صحبت‌هایی که با هم داشتیم گفتی که ایتالیایی‌ها به بازیکنان ایران بی احترامی می‌کردند. در اواسط مسابقات بود که لیست تیم ملی والیبال برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک منتشر شد. دعوت نشدن تو تاثیری در انگیزه‌ات نداشت؟ آرزوی هر کسی است که لباس تیم ملی کشورش را بر تن کند و من هم چنین آرزویی دارم، اما این اتفاق بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد و کولاکوویچ هم من را در حدی نمی‌بیند که به تیم ملی دعوتم کند. ما تا پیش از این قهرمان جوانان جهان نشده بودیم و فقط یک برنز داشتیم، اما برای اولین بار قهرمان شدیم وتاریخ سازی کردیم.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیرکل حزب مردم سالاری در صفحه توییتر خود آورده است: «سریال خطاهای مدیران صداوسیما تمام شدنی نیست! آش پخش نکردن فینال تیم ملی والیبال جوانان پر افتخار ایران آنقدر پرشور بود که صدای نماینده ناظر اصولگرای مجلس را هم درآورد. البته گویا برای مدیران رسانه ملی، مخاطب داخلی یا خارجی اهمیتی نداشته باشند، آنچه که برای آنها اهمیت دارد، دیدگاه خودشان است. حالا حتما برای مدیران تلویزیون اهمیت ندارد که بعد از قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان زیر ۲۱ سال ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ و تاریخ‌سازی در این مسابقات، چه کسانی به این تیم و به این جوانان تبریک گفتند. مسعود سلطانی‌فر در این پیام به صورت مستقیم رئیس این رسانه را خطاب قرار داد تا آنکه بخواهد ابتدا به تیم ملی والیبال جوانان ایران تبریک بگوید.

بازگشت تیم ملی والیبال جوانان کشورمان از رقابت‌های قهرمانی جهان

17+
الفالف1 ماه قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، بامداد امروز تیم والیبال جوانان ایران فاتح رقابتهای قهرمانی جهان (بحرین) درمیان استقبال علاقمندان به والیبال، خانواده بازیکنان و داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان، کیکاوس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک و داوری سرپرست فدراسیون والیبال به میهن بازگشت. تیم والیبال جوانان ایران در مسابقه پایانی رقابتهای قهرمانی جهان که در بحرین برگزار شد با پیروزی برابر ایتالیا برای نخستین بار مدال طلای این رقابتها را به ویترین افتخارات والیبال ایران اضافه کرد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی قهرمانی تیم والیبال جوانان ایران را تبریک گفتند. به گزارش ایلنا، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: بسمه تعالیجوانان عزیزقهرمانی شما را تبریک می‌گویم‌. دل ملت را شاد کردید. از شما متشکرم. سیدعلی خامنه‌ای۶ مرداد ۱۳۹۸
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
این نام‌ها تا همیشه در تاریخ ثبت خواهند شد، چون روزی روی سکوی قهرمانی جهان ایستادند. والیبال جوانان ایران با برنامه‌ریزی دقیق، تمرینات سخت و مشکلاتی همچون وجود بازیکنان مشترک با تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان به هر حال راهی بحرین شد. در گام بعدی باید فضا و امکانات در اختیار این نسل که حالا نسل طلایی والیبال ایران هستند، قرار بگیرد تا روند صعودی آنها ادامه پیدا کند. مسابقات جوانان جهان با توجه به پیگیری‌ها به صورت اینترنتی پخش می‌شد. به عقیده خیلی از کارشناسان قهرمانی جهان در بخش جوانان شاید کمترین عنوانی بود که می‌شد به این نسل اهدا کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شب گذشته (شنبه) تیم والیبال جوانان ایران توانست در رقابت‌های قهرمانی جهان با شکست ایتالیا در دیدار نهایی برای نخستین بار قهرمان جهان شود. در همین راستا اعلام شد که آیا بازیکنان تیم والیبال جوانان ایران از خدمت مقدس سربازی معاف می‌شوند یا خیر؟ حالا سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرده بازیکنان این تیم در شرایطی خاص از سربازی معاف می‌شوند. طبق اعلام کمالی فقط بازیکنانی از تیم جوانان ایران معاف می‌شوند که در سن مشمول سربازی باشند. این در حالی است که بازیکنانی که به سن مشمولیت نرسیده باشند، شامل این مسئله نخواهند شد و مکلف هستند به خدمت مقدس سربازی بروند. انتهای پیام/
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایرانپس از پیروزی تیم ملی والیبال جوانان ایران بر ایتالیا و کسب قهرمانی جهان، بسیاری از کاربران توئیتر با هشتگ «#والیبال» این قهرمانی را تبریک گفتند. «حسن روحانی» رییس جمهوری اسلامی ایران، در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: «قهرمانی مقتدرانه جوانان ایران در مسابقات جهانی والیبال، نویدبخش آینده‌ای درخشان برای والیبال ایران عزیز ما است. بطور مثال کاربری نوشت: «جوانان ایران بی نظیرند. تیم والیبال جوانان ایران با شکست ایتالیا توانست برای نخستین بار در تاریخ به عنوان قهرمانی جهان دست پیدا کند. کاربری با اشاره به همین طرح نوشت: «نتیجه افزایش ظرفیت بدون توجه به نیاز جامعه و امکانات آموزشی موجود می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
ستاره‌هایی همچون امیرحسین اسنفدیار، امیرحسین توخته، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت‌پور، امیرمحمد فلاحت‌خواه، مهران فیض امام‌دوست، بردیا سعادت، سهیل کمال‌آبادی، پوریا یلی و … در آسمان والیبال ایران و جهان درخشیدند و اگر بتوانند در محیط حرفه‌ای به کار خود ادامه دهند بدون شک تضمین کننده آینده والیبال ایران خواهند بود. این نام‌ها تا همیشه در تاریخ ثبت خواهند شد، چون روزی روی سکوی قهرمانی جهان ایستادند. والیبال جوانان ایران با برنامه‌ریزی دقیق، تمرینات سخت و مشکلاتی همچون وجود بازیکنان مشترک با تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان به هر حال راهی بحرین شد. در گام بعدی باید فضا و امکانات در اختیار این نسل که حالا نسل طلایی والیبال ایران هستند، قرار بگیرد تا روند صعودی آنها ادامه پیدا کند. جوانان شایسته والیبال ایران با غلبه بر قدرت‌های دنیا توانستند بر بام جهان بایستند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم والیبال جوانان ایران در دیدار فینال مسابقات والیبال قهرمانی جهان که در شهر منامه بحرین برگزار شد، به مصاف ایتالیا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید تا برای نخستین بار جام قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان را بالای سر ببرد. وی ادامه داد: لذا اگر جوانان والیبالیست ایران در مسابقاتی که قهرمانی جهان شدند اگر سن‌شان ۱۸ سال و یک روز باید از انجام خدمت سربازی معاف هستند. اگر به این سن نرسیده باشند، قانون اجازه نمی‌دهد که حکم معافیت برای آنها صادر شود. چندی پیش سردار تقی مهری در مورد ضوابط اجرایی معافیت قهرمانان ورزشی و فرزندان قهرمانان پارالمپیک گفته بود که «رتبه‌های اول تا سوم بازی‌های المپیک، مسابقه‌های جهانی و آسیایی با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح، از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند. همچنین مقام اول تا سوم مسابقه‌های جام جهانی فوتبال، بسکتبال و والیبال نیز از خدمت دوره ضرورت معاف هستند.» حالا باید منتظر بود و دید آیا با توجه به آیین‌نامه معافیت، این قانون شامل حال والیبالیست‌های جوان ایران خواهد شد؟ انتهای پیام/س
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز با امضای بیانیه‌ای از قهرمانی تیم ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی تقدیر کردند. احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس بخشی از این بیانیه را به این شرح قرائت کرد: برای اولین بار تیم ملی والیبال جوانان جمهوری اسلامی ایران با مربیان و کادر ایرانی در مسابقات جهانی شرکت کرده و همان‌طور که شایستگی قهرمانی را داشت به این قهرمانی رسید و به همین دلیل از اقدامات آنها سپاسگزاریم. از مربیان تیم ملی، فدراسیون والیبال و وزارت ورزش و جوانان که مقدمات این کار مهم و قهرمانی تیم ملی والیبال ایران را در مسابقات جهانی فراهم کردند تشکر می‌کنیم. انتهای پیام/
فارسفارس1 ماه قبل
این نام‌ها تا همیشه در تاریخ ثبت خواهند شد، چون روزی روی سکوی قهرمانی جهان ایستادند. والیبال جوانان ایران با برنامه‌ریزی دقیق، تمرینات سخت و مشکلاتی همچون وجود بازیکنان مشترک با تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان به هر حال راهی بحرین شد. در گام بعدی باید فضا و امکانات در اختیار این نسل که حالا نسل طلایی والیبال ایران هستند، قرار بگیرد تا روند صعودی آنها ادامه پیدا کند. به عقیده خیلی از کارشناسان قهرمانی جهان در بخش جوانان شاید کمترین عنوانی بود که می‌شد به این نسل اهدا کرد. رده‌بندی نهایی مسابقات والبیال قهرمانی جوانان جهان به شرح زیر است:۱- ایران۲- ایتالیا۳- برزیل۴- روسیه۵- آرژانتین۶- چین۷- کره‌جنوبی۸- بحرین۹- جمهوری چک۱۰- کوبا۱۱- لهستان۱۲- کانادا۱۳- مصر۱۴- تونس۱۵- مراکش۱۶- پورتوریکوانتهای پیام/س

سرو قامتان ایران قهرمان جهان شدند + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
سرو قامتان ایران قهرمان جهان شدند + ویدئوتیم والیبال جوانان ایران که توانسته بود با شکست برزیل در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان به فینال برسد، برابر ایتالیا هم به پیروزی رسید و برای نخستین بار قهرمان جهان شد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، مرتضی شریفی، دریافت کننده قدرتی تیم والیبال جوانان ایران که جزو مهره‌های تاثیرگذار تیم عطایی در رقابت‌های قهرمانی جهان بود، دیروز در ست سوم شاهکاری را خلق کرد که در بازگشت ایران به بازی تاثیر بسزایی داشت. ایتالیایی‌ها با چند سرویس خوب دریافت ایران را دچار مشکل کرده بودند و توانستند ۴ امتیاز از شاگردان عطایی پیش بیفتند. با همکاری سایر بازیکنان، توپ بار دیگر به زمین ایتالیا بازگشت و حریف در موقعیت حمله قرار گرفت. بعد از کسب این امتیاز در یک رالی دیدنی و با هنرنمایی مرتضی شریفی، انگار تیم ایران جان تازه‌ای گرفت و انگیزه دوچندانی پیدا کرد. بازیکنان با جنگندگی بالا به سبک مرتضی شریفی توانستند امتیازات بعدی را هم از ایتالیا بگیرند و به تدریج اختلاف به وجود آمده را جبران کنند.

قهرمانی ایران در مسابقات والیبال جوانان جهان

23+
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
تیم والیبال جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی در جهان بامداد فردا به میهن بازمی‌گرددبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال؛ والیبالیست‌های جوان کشورمان که توانستند با کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جهانی تاریخ ساز شوند بامداد فردا ساعت ۰۰:۳۰ از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور بازمی‌گردند. ملی پوشان امشب منامه را به مقصد تهران ترک خواهند کرد. در پایان رقابت‌های قهرمانی والیبال جوانان جهان تیم‌های ایران، ایتالیا و برزیل به ترتیب عناوین اول، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
معاون وزیر ورزش و و جوانان درباره کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات ایران در والیبال جوانان جهان گفت: شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم‌ها نمی‌تواند با ایران قراردادی ببندد و فدراسیون جهانی گفته بود که می‌توانید از طریق اینترنتی سیگنال بگیرید. وی افزود: این مسئله را پیگیری می‌کنم. مجموعه پخش را شرکت ای ام جی قرارداد دارد از طریق تلویزیون اینتارین پخش می‌کند. مسابقات جوانان جهان با توجه به پیگیری‌ها به صورت اینترینتی پخش می‌شد. وی در پایان گفت: ‌ فدراسیون جهانی گفته می‌شود اینترنی پخش کرد اما دوستان برای کیفیت نتوانستند آی ام جی سیگنال بگیرند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری فارس: تیم والیبال جوانان ایران در دیدار فینال مسابقات والیبال قهرمانی جهان که در شهر منامه بحرین برگزار شد، به مصاف ایتالیا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید تا برای نخستین بار جام قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان را بالای سر ببرد. وی ادامه داد: لذا اگر جوانان والیبالیست ایران در مسابقاتی که قهرمانی جهان شدند اگر سن‌شان ۱۸ سال و یک روز باید از انجام خدمت سربازی معاف هستند. اگر به این سن نرسیده باشند، قانون اجازه نمی‌دهد که حکم معافیت برای آنها صادر شود. چندی پیش سردار تقی مهری در مورد ضوابط اجرایی معافیت قهرمانان ورزشی و فرزندان قهرمانان پارالمپیک گفته بود که «رتبه‌های اول تا سوم بازی‌های المپیک، مسابقه‌های جهانی و آسیایی با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح، از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند. همچنین مقام اول تا سوم مسابقه‌های جام جهانی فوتبال، بسکتبال و والیبال نیز از خدمت دوره ضرورت معاف هستند.» حالا باید منتظر بود و دید آیا با توجه به آیین‌نامه معافیت، این قانون شامل حال والیبالیست‌های جوان ایران خواهد شد؟
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، تیم والیبال جوانان ایران در دیدار نهایی با غلبه بر تیم ایتالیا با نتیجه ۳ - ۲، قهرمان رقابت‌های جهانی در بحرین شد. تصویر زیر سجده شکر ملی پوشان والیبال پس از قهرمانی در مسابقات جوانان جهان را نشان می‌دهد. انتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، تیم والیبال جوانان ایران با غلبه بر ایتالیا برای نخستین به عنوان قهرمانی مسابقات زیر ۲۱ سال جهان رسید. در پایان این رقابت‌‌ها، ‌ امیرحسین اسفندیار با عملکرد درخشان خود عنوان ارزشمندترین بازیکن را کسب کرد. مرتضی شریفی هم که با اسپک‌های دیدنی خود نقش مهمی در موفقیت و قهرمانی تیم جوانان ایران داشت، توانست در پایان مسابقات زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان، در پست خود به همراه لاویا از ایتالیا در میان برترین‌های این تورنمنت قرار بگیرد. علاوه بر این دو، محمدرضا حضرت‌پور با عملکرد فوق‌العاده‌‌اش در دریافت و توپ‌گیری، عنوان بهترین لیبروی مسابقات زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.

لحظه قهرمانی سروقامتان ایران برابر ایتالیا

مهرمهر1 ماه قبل
تیم والیبال جوانان ایران که توانسته بود با شکست برزیل در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان به فینال برسد، برابر ایتالیا هم به پیروزی رسید و برای نخستین بار قهرمان جهان شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم والیبال جوانان ایران با غلبه بر ایتالیا برای نخستین به عنوان قهرمانی مسابقات زیر ۲۱ سال جهان رسید. در پایان این رقابت‌‌ها، ‌ امیرحسین اسفندیار با عملکرد درخشان خود عنوان ارزشمندترین بازیکن را کسب کرد. مرتضی شریفی هم که با اسپک‌های دیدنی خود نقش مهمی در موفقیت و قهرمانی تیم جوانان ایران داشت، توانست در پایان مسابقات زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان، در پست خود به همراه لاویا از ایتالیا در میان برترین‌های این تورنمنت قرار بگیرد. علاوه بر این دو، محمدرضا حضرت‌پور با عملکرد فوق‌العاده‌‌اش در دریافت و توپ‌گیری، عنوان بهترین لیبروی مسابقات زیر ۲۱ سال قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان از بحرین، بهروز عطایی در خصوص کسب عنوان قهرمانی تیم والیبال جوانان ایران در مسابقات جوانان جهان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود از قبل هم پیش‌بینی یک دیدار سخت را می‌کردیم. در بازی فینال بسیار تاکتیکی و با برنامه بازی کردیم و توانستیم تیمی را که شکست نداشت به دردسر بیاندازیم. تیم ایتالیا خیلی پر قدرت و با برنامه بود و از همه مهم‌تر اینکه از مکتب صاحب والیبال به بحرین آمده بود. عملکرد خوب بازیکنان و برنامه درستی که در طول بازی لحاظ شد به پیروزی ما کمک کرد. سرمربی تیم والیبال جوانان در پایان گفت: این برد ارزشمند را تقدیم مردم خوب کشورم می‌کنم و خوشحالم که مردم ایران با این نتیجه خوشحال شدند.

به انتهای لیست رسیدید