ثریا قاسمی

ثریا قاسمی

افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
افکارنیوز، به گزارش «حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» درباره ادامه تولید این سریال گفت: این روزها گروه تولید در لوکیشن شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول تصویربرداری هستند. این نویسنده همچنین افزود: قصه فصل سه این سریال غافلگیری‌هایی دارد که مناسب ماه مبارک رمضان است. وارسته درباره عزیمت گروه تولید به شهرستان‌های اطراف نیز گفت: بنا است گروه تولید بنا به شرایط اقتصادی، به یکی از شهرستان‌های اطراف تهران یا حاشیه شهر بروند. فصل اول در رمضان ۹۷ و فصل دو نیز در دی ماه ۹۷ بروی آنتن رفت. همچنین فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، کامران تفتی و اتابک نادری، روزبه حضاری از بازیگران جدید این فصل هستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، «حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» درباره ادامه تولید این سریال گفت: این روز‌ها گروه تولید در لوکیشن شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول تصویربرداری هستند. این نویسنده همچنین افزود: قصه فصل سه این سریال غافلگیری‌هایی دارد که مناسب ماه مبارک رمضان است. وارسته درباره عزیمت گروه تولید به شهرستان‌های اطراف نیز گفت: بنا است گروه تولید بنا به شرایط اقتصادی، به یکی از شهرستان‌های اطراف تهران یا حاشیه شهر بروند. تصویربرداری سریال «بچه مهندس۳» در ۳۵ قسمت در حال انجام است. فصل اول در رمضان ۹۷ و فصل دو نیز در دی ماه ۹۷ بروی آنتن رفت.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، «حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» در گفت‌وگو با فارس، درباره ادامه تولید این سریال گفت: این روزها گروه تولید در لوکیشن شهرک سینمایی دفاع مقدس مشغول تصویربرداری هستند. این نویسنده همچنین افزود: قصه فصل سه این سریال غافلگیری‌هایی دارد که مناسب ماه مبارک رمضان است. وارسته درباره عزیمت گروه تولید به شهرستان‌های اطراف نیز گفت: بنا است گروه تولید بنا به شرایط اقتصادی، به یکی از شهرستان‌های اطراف تهران یا حاشیه شهر بروند. به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس۳» در ۳۵ قسمت در حال انجام است. فصل اول در رمضان ۹۷ و فصل دو نیز در دی ماه ۹۷ بروی آنتن رفت.

حضور پررنگ بازیگران سینما در تلویزیون

5+
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «امیرکبیر»، «نشانه‌ها»، «ستارگان خاک» تعدادی از فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته هستند. **************************************************فیلم سینمایی «امیرکبیر» به کارگردانی محمدرضا ورزی، جمعه ۲۰ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. محمد صادقی، آزیتا حاجیان، اکبر عبدی، ایرج راد و مرحوم جمشید مشایخی در فیلم سینمایی «امیرکبیر» هنرنمایی کرده‌اند. **************************************************فیلم سینمایی «مقاومت» به کارگردانی عباس لاجوردی، جمعه ۲۰ دی ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. **************************************************فیلم سینمایی «بازی سیاست» به کارگردانی دوگ آیمن، جمعه ۲۰ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

معروف‌ترین مادران سینما

3+
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل

معروف‌ترین مادران سینما

3+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
ایمناایمنا2 هفته قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی «حس ششم» به کارگردانی آلفونسو پویارت، پنج‌شنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه سه سیمافیلم سینمایی «همسر» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، پنج‌شنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «ایکس ری» به کارگردانی سروش محمدزاده، پنج‌شنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «دوندگان» به کارگردانی دانیل بنمایور، جمعه ۱۳ دی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. ولی …فیلم سینمایی «بروسلی جنگجو» به کارگردانی سرینو وایتلا، جمعه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین، کارگردانی سریال نمایش خانگی «آقازاده» برعهده بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه‌کنندگی آن با حامد عنقا است. تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج خط داستانی خاص و متفاوت اجتماعی در بستری عاشقانه دارد. امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی بازیگران این سریال هستند. اولین تصاویر آقازاده | تصویربرداری سریال به مشهد رسید

نگاهی به ۱۰ مستند راه‌یافته به سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر/ ضیافت مستندها در آوردگاه فجر

6+
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
ایرناایرنا2 هفته قبل
رییس فدراسیون بدمینتون اضافه کرد: تاکنون برای جام فجر ۲۴ کشور نام نویسی کرده‌اند و پیش بینی می‌شود تا ۱۰ روز آینده که آخرین مهلت برای اعلام حضور کشورهاست، تعداد تیم‌ها به ۳۰ کشور افزایش یابد. ارتقای جایگاه بدمینتون ایران در آسیاپوریا در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به اینکه پیشتر ایران در رده بندی آسیا جایگاه برنز داشت، اعلام کرد: هم اینک با قرار گرفتن در رده بندی طلایی آسیا جایگاه خوبی دراین قاره داریم و یکی از کرسی‌های کنفدراسیون آسیا را هم کسب کردیم. وی ادامه داد: نگاه کنفدراسیون بدمینتون آسیا به جایگاه این رشته درایران تغییرکرده است؛ از این رو در مجمع آسیایی به عنوان مسوول کمیته قوانین و مقررات انتخاب شدم. پیش از این اعلام شده بود که تاکنون تیم‌های آمریکا، هند، اسلواکی، لوکزامبورگ، ویتنام، مولداوی، بلژیک، پرتغال، موریس، اسپانیا، چک، مالزی، جمهوری آذربایجان، اتریش، مکزیک، برزیل، آلمان، سوئیس، کانادا، ایسلند و هلند نیز تاکنون در فدراسیون بدمینتون نام نویسی کرده‌اند. رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر پانزدهم بهمن ماه امسال در سالن شهید دستغیب شیراز آغاز می‌شود و تا نوزدهم بهمن ادامه دارد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
پخش سریال «در قلب من» از آی‌فیلممجموعه تلویزیونی «در قلب من» جایگزین «لژیونر» در جدول پخش کانال فارسی می‌شود. «در قلب من» به کارگردانی حمید لبخنده در سال ۱۳۷۷ تولید و از شبکه سه سیما پخش شد. ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، زنده‌یاد جعفر بزرگی و حمیده خیرآبادی، پارسا پیروزفر، ‌ علی دهکردی، پویا امینی و رزیتا غفاری از جمله بازیگران سریال ‌ «در قلب من» ‌اند. این سریال هر شب ساعت ۱۹ از شبکه آی‌فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد روی آنتن می‌رود. این برنامه، این بار با حضور عباس عبدی و عباس سلیمی نمین از یکشنبه ۸ دی‌ماه از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «در قلب من» جایگزین «لژیونر» در جدول پخش کانال فارسی می‌شود. «در قلب من» به کارگردانی حمید لبخنده در سال ۱۳۷۷ تولید و از شبکه سه سیما پخش شد. این مجموعه روایتگر زندگی دو خانواده از قشر فقیر و ثروتمند است که دختر خانواده ثروتمند یعنی سارا به رضا و دایی سارا به لیلا علاقه‌مند بوده و در این رابطه دراماتیک پاره‌ای از مسائل اجتماعی نیز به تصویر کشیده می‌شود. ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، زنده‌یاد جعفر بزرگی و حمیده خیرآبادی، پارسا پیروزفر، ‌ علی دهکردی، پویا امینی و رزیتا غفاری از جمله بازیگران سریال «در قلب من» هستند. این سریال هر شب ساعت ۱۹ از شبکه آی‌فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد روی آنتن می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
مجموعه تلویزیونی «در قلب من» از دوشنبه ٩ دی ماه از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. خبرگزاری ایسنا: مجموعه تلویزیونی «در قلب من» از دوشنبه ٩ دی ماه از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. مجموعه تلویزیونی «در قلب من» جایگزین «لژیونر» در جدول پخش کانال فارسی می‌شود. «در قلب من» به کارگردانی حمید لبخنده در سال ۱۳۷۷ تولید و از شبکه سه سیما پخش شد. این سریال هر شب ساعت ۱۹ از شبکه آی‌فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد روی آنتن می‌رود.
ایسناایسنا2 هفته قبل
مجموعه تلویزیونی «در قلب من» از دوشنبه ٩ دی ماه از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «در قلب من» جایگزین «لژیونر» در جدول پخش کانال فارسی می‌شود. «در قلب من» به کارگردانی حمید لبخنده در سال ۱۳۷۷ تولید و از شبکه سه سیما پخش شد. ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، زنده‌یاد جعفر بزرگی و حمیده خیرآبادی، پارسا پیروزفر، ‌ علی دهکردی، پویا امینی و رزیتا غفاری از جمله بازیگران سریال «در قلب من» هستند. این سریال هر شب ساعت ۱۹ از شبکه آی‌فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد روی آنتن می‌رود.
الفالف2 هفته قبل
آقازاده و خواب زده عنوان دو سریالی می‌باشد که برای پخش در نظر گرفته شده‌اند. سریال خواب زده / در ژانر: ماورایی و ترسناکسریال خواب زده، جدیدترین کار سیروس مقدم است. به هر روی این کارگردان برای اولین بار است که تصمیم بر تست زدن شانس و تجربه‌اش در شبکه نمایش خانگی دارد. دریافت قانونی این اثر: دانلود سریال خواب زدهسریال آقازاده / شعار: خواب را از چشم مسوولان می‌گیرد!! دانلود قانونی این اثر: دانلود سریال آقازاده
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
این جشن رادیویی هر ساله با حضور پر شور رسانه‌های بنگلازبان و مخاطبان آن‌ها در داکا پایتخت بنگلادش برگزار می‌شود. حذف گروه آقایان از مسابقه «دستپخت» برنامه «دستپخت» امشب با حذف یک گروه از آشپزهای آقا وارد مرحله سوم می‌شود. در این مسابقه که امشب ساعت ۱۹:۵۵ پخش می‌شود، رقابت سوم آقایان در مرحله دوم پخش می‌شود و یک گروه به طور کامل از دور رقابت‎ها حذف و سه گروه دیگر وارد مرحله سوم می‌شوند. برنامه «دستپخت» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که به تهیه‎کنندگی و اجرای سیدوحید حسینی شنبه و دوشنبه هر هفته حدود ساعت ۲۰ پخش می‌شود. «جراحت» هر شب ساعت ۲۲ از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های ۶ صبح و ۱۴ روز بعد بازپخش می‌شود.
قدس آنلاینقدس آنلاین3 هفته قبل
بعد از مدتها که به شبکه نمایش خانگی برگشتیم با یک نگاه و دغدغه جدید اصرار داریم که شبیه خیلی از سریالهایی که در این سالها ساخته شده نباشیم. دیرباز: من «آقازاده» نیستمکامبیزدیرباز، بازیگر «آقازاده» که نقشی دوگانه در سریال ایفا می‌کند، چهره‌ای به ظاهر خشن و تند دارد که کلید ماجرا به دست او است. وی با بیان اینکه شخصیت «شهنام» شخصیتی نزدیک به آقازاده ماجراست، یادآور می‌شود: آقای عنقا گفته که قرار است با سریال «آقازاده» خواب را از چشم مردم بگیریم. امیر آقایی که نقش کلیدی در سریال بازی می‌کند، سخت درگیر نقش است و در گفتگوی بین او و حامد عنقا، گویی یک سکانس جدید خلق می‌شود. دنیایی که خیلی زود و با آغاز پخش «آقازاده» ما نیز به آن وارد خواهیم شد.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: کارگردان‌های نام آشنای سینما و تلویزیون کشورمان، سریال‌های جذابی را برای پخش از رسانه ملی آماده می‌کنند. مجموعه دیگری که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، «بعد از آزادی» است که سعید سعدی تهیه کننده این مجموعه است. اشکذری سال ۱۳۹۳ هم سریال «حانیه» را برای رسانه ملی ساخت و کارگردانی چهار فیلم تلویزیونی هم از دیگر فعالیت‌های اوست. «بچه مهندس ۳»؛ علی غفاری در سومین فصل هم کارگردانی مجموعه بچه مهندس را به عهده دارد. جشن سر برون هم به کارگردانی مجتبی راعی از دیگر سریال‌های الف ویژه رسانه ملی است.

سریال‌های جدید در راه آنتن رسانه ملی

23+
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل

سریال‌های جدید تلویزیون با بیش از ۲۰۰ بازیگر و کارگردان صاحب‌نام

23+
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
***چهار مجموعه برای شبکه یکشبکه یک سیما چهار مجموعه را برای مخاطبانش تدارک دیده است. مجموعه دیگری که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، «بعد از آزادی» است که سعید سعدی تهیه کننده این مجموعه است. باشه آهنگر که تولید شش اثر سینمایی را در کارنامه خود دارد، دو مجموعه را هم برای تلویزیون ساخته. «بچه مهندس ۳»؛ علی غفاری در سومین فصل هم کارگردانی مجموعه بچه مهندس را به عهده دارد. سلطانی بیشتر با مجموعه «پس از باران» و «ستایش» شناخته می‌شود، اما ۲۰ سریال را تاکنون در تلویزیون کارگردانی کرده است.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مستند سینمایی «بانو» فردا در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت به نمایش در می‌آید. این مستند دوشنبه ١٨ آذر با حضور بانو عصمت احمدیان به نمایش در خواهد آمد. مستند سینمایی «بانو» در ۸۲ دقیقه، روایت‌گر زندگی پرفراز و نشیب بانو عصمت احمدیان، از زنان تاثیرگذار اهواز است. جشنواره سینماحقیقت به دبیری محمد حمیدی‌مقدم ویژه فیلم‌های مستند تا ۲۴ آذر برگزار می‌شود. پردیس سینمایی چارسو تهران با ظرفیت ۶ سالن میزبان این جشنواره است.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
عصر کرد - نویسنده سریال «بچه مهندس۳» می‌گوید در این فصل بالندگی و پختگی شخصیت جواد جوادی که محور اصلی سریال است، نشان داده می‌شود. ما دراین مدت همه تلاشمان را به کار بستیم تا شخصیت جواد را روی کاغذ باور پذیر کنیم.» یونا تدین بازیگر نقش جواد جوادی در بچه مهندسوی درباره انتخاب روزبه حصاری به عنوان بازیگر نقش جواد جوادی نیز افزود: «گروه تولید در این مدت زمان زیادی برای پیدا کردن بازیگر نقش جواد در جوانی کردند و فکر می‌کنم بهترین انتخاب را هم داشتند. بیشتر بدانید: تمام گاف‌های سریال «بچه مهندس»!! + عکسبیشتر بدانید: آیا کودک همسری در سریال «بچه مهندس» ترویج داده شده؟! بیشتر بدانید: خاطره ناراحت کننده بازیگر «بچه مهندس» از کتک خوردنش به دست معلم مدرسه!!
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: تصویربرداری سریال «بچه مهندس ۳» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی که این روزها در کارخانه‌ای حوالی شادآباد پیگیری می‌شود به ۷۵ درصد رسید. به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس۳» روزهای پایانی خود را در کارخانه‌ای حوالی شادآباد سپری می‌کند و تا به حال ۷۵ درصد از تصویربرداری آن انجام شده است. این سریال به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در فصل‌های پیشین از شبکه دو سیما پخش شد. به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «بچه مهندس۳» در ۳۵ قسمت در حال انجام است. علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حامد عنقا در برنامه «صحنه» رادیو تهران به روند ساخت سریال «آقازاده» اشاره کرد که در آلوده‌ترین مناطق تهران یعنی فرودگاه مهرآباد مشغول کارند و فیلمبرداری ادامه دارد. امیدواریم که بتوانیم ابتدای زمستان یا اوایل بهمن کار را توزیع کنیم. سریال ۲۴ قسمتی است و به تعبیر نویسنده و تهیه‌کننده «آقازاده» لازم باشد یکی دو قسمت هم به آن اضافه می‌شود. نویسنده و تهیه‌کننده سریال «آقازاده» تأکید کرد: من به علیخانی حق می‌دهم درباره بازیگری حساسیت داشته باشد، چون برای این تغییر مسیر دادن باید ریسک بالایی را متحمل شود. «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی مدتی است کلید خورده است و امیر آقایی، امین تارخ، مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، کامبیز دیرباز، جمشید هاشم‌پور، ثریا قاسمی، سینا مهراد و امین حیایی با هنرمندی نیکی کریمی از جمله بازیگران آنند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «بچه‌مهندس» گام اولیه خودش را در ماه رمضان دو سال قبل برداشت. این روزها گروه «بچه‌مهندس» در فرمانیه مشغول تصویربرداری‌اند. روزبه حصاری پیش از این در سریال‌های «یادآوری» و «تاریکی شب روشنایی روز» هم به ایفای نقش پرداخته است. البته به تعبیر سعید سعدی، روزبه حصاری از دانش‌آموختگان مدرسه تیزهوشان است و تا حدودی شخصیت علمی‌اش با نقشی که در حال ایفای آن است، همخوانی دارد. سعدی با اشاره به اضافه شدن دو بازیگر به گروه «بچه‌مهندس»، افزود: سیدمهرداد ضیایی و کاوه سماک‌باشی به گروه بازیگران سریال اضافه شده‌اند و تعدادی دیگر هم در مراحل بعدی اضافه می‌شوند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی «ویلایی‌ها» به کارگردانی منیر قیدی، پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم سینمایی «توستر کوچولوی قهرمان و سفر پرماجرا» به کارگردانی جری ریس، پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «دیده بان» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید