جامپائولو

جامپائولو

ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
اما آنته ربیچ در بازی امروز برابر اودیزه نمایش درخشانی ارائه داده و با گلزنی در ثانیه‌های پایانی، مقدمات پیروزی تیمش را فراهم کرد. حالا آنته ربیچ مدعی شد تغییرات زیادی با ورود بازیکنان جدید در ترکیب روسونری ایجاد شده است. آنته ربیچ امروز بعد از میلان جامپائولو پاتزینی در سال ۲۰۱۳، تبدیل به اولین بازیکن تعویضی میلان شد که موفق به ثبت دبل شده است. آنته ربیچ گفت: "من از این دیدار رضایت دارم، زیرا ثابت کردم چه توانایی هایی دارم، اما در نهات مهم‌ترین موضوع کسب سه امتیاز بود که حاصل شد و حالا باید تلاش کنیم در دیدارهای آتی نیز همین روند را ادامه دهیم. حالا دو الی سه بازیکن مهم به ترکیب میلان اضافه شده‌اند؛ زلاتان ابراهیموویچ، سیمون کیائر و آسمیر بگوویچ که با ارائه مشاوره به بازیکنان تیم به ما بسیار کمک می‌کنند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هجدهمین هفته از رقابت‌های فوتبال باشگاهی سری A ایتالیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با برگزاری دیداری بین دو تیم اسپال و هلاس ورونا پیگیری شد که براین اساس ورونا به برتری ۲ بر صفر دست یافت. در این بازی جامپائولو پاتزینی در دقیقه ۱۴ و ماریوش استپنسکی در دقیقه ۸۴ برای ورونا گلزنی کردند. همچنین نناد توموویچ در دقیقه ۳۸ از ترکیب اسپال اخراج شد. در همین چارچوب امشب دو دیدار به شرح زیر برگزار می‌شود: جنوا - ساسولو، ساعت ۲۰:۳۰رم - تورینو، ساعت ۲۳:۱۵انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
به گزاش «ورزش سه»، میلان فصل را خوب آغاز نکرد و نتایج ضعیف در هفته‌های ابتدایی خیلی زود منجر به قطع همکاری با مارکو جامپائولو شد. گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد دو تیم میلان و بارسلونا برای انتقال ژان کلیر تودیبو، مدافع جوان بارسا به سن سیرو به توافق دست یافته‌اند و این انتقال به زودی رسمی خواهد شد. به نظر می‌رسد ارنستو والورده اعتقادی به تودیبو ندارد و این بازیکن جوان در این فصل تنها دو بار در ترکیب بارسلونا قرار گرفته است. شرایط نامساعد میلان در خط دفاعی باعث شده این تیم به فکر ترمیم این نقطه ضعف باشد و ژان کلیر تودیبو احتمالا اولین خرید آنها در خط دفاعی خواهد بود. نام‌های دیگری از جمله نمانیا ماتیچ، هافبک صرب یونایتد نیز برای انتقال زمستانی به میلان مطرح شده است.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
فصل ۲۰-۲۰۱۹ به میانه راه رسیده و تا همین الان بیش از حد انتظار تغییراتی در کادر فنی تیم‌های ۵ لیگ برتر فوتبال اروپا یعنی لیگ برتر انگلیس، لالیگای اسپانیا، سری A ایتالیا، بوندس‌لیگای آلمان و لوشامپیونه فرانسه رخ داده است. در افزایش آمار اخراج مربیان ۵ لیگ برتر فوتبال اروپا در فصل جاری، سری A با ۹ مورد اخراج مربی پیشتاز است که البته با توجه به خصلت مدیران باشگاه‌های کالچو، این اتفاق غیرمنتظره‌ای نیست. لیگ برتر انگلیسنه فقط در سری A بلکه آمار اخراج مربیان در لیگ برتر انگلیس هم در این فصل فراتر از انتظار بوده است. لالیگادر رده‌بندی لیگ‌های دارای بیشترین تعداد سرمربی اخراجی طی این فصل‌، لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا رتبه سوم را در اختیار دارد. لوشامپیونهلیگ دسته اول فوتبال فرانسه در پایان نیمه اول فصل همان تعداد مربی اخراجی داشته که فصل گذشته در همین مقطع از فصل داشت.
ایرناایرنا4 هفته قبل
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته هفدهم سری آ ایتالیا آث میلان در دیداری خارج از خانه در برگامو مقابل آتالانتا غافلگیر شد و باخت تحقیرآمیز ۵ بر صفر را برابر شاگردان گاسپرینی تجربه کرد. این اتفاق بازتاب‌ها و انتقادات بسیاری در رسانه‌های ایتالیا داشت. میلان بعد از اخراج گتوزو، مارکو جامپائولو مربی اسبق سامپدوریا را به خدمت گرفت اما طولی نکشید که با کسب نتایج بسیار ضعیف باشگاه وی را نیز از کار برکنار کرد. بر اساس خبر رسانه گازتا اسپورت، در ادامه سران روسونری استفانو پیولی که با فیورنتینا در فصل گذشته عملکرد چشمگری داشت را جایگزین جامپائولو کردند تا با حضور وی اوضاع برای میلان بهتر از گذشته شود اما این اتفاق رخ نداد و پیولی در ۳ بازی اخیر یک برد یک تساوی و یک باخت تحقیر آمیز ۵ بر صفر را مقابل آتالانتا تجربه کرد تا دوباره اوضاع در باشگاه میلانی بحرانی شود. آث میلان آخرین باری که در یک بازی ۵ گل از تیمی دریافت کرده مربوط به ۲۱ سال پیش است. روسونری در فصل ۱۹۹۸ مقابل رم در المپیکو با نتیجه ۵ بر صفر متحمل شکست شد میلان از آن روز تا دیشب هیچگاه ۵ گل از یک تیم دریافت نکرده بود. انتهای پیام/ک
نودنود1 ماه قبل
پائولو سوسا می‌تواند به سومین سرمربی فصل میلان تبدیل شود. میلان که فصل را با مارکو جامپائولو آغاز کرده بود، در ۷ هفته ابتدایی به ۳ برد و ۴ باخت رسید تا همکاری میلان با جامپائولو بعد از تنها ۱۱۱ روز خاتمه یابد. البته باید این را هم در نظر گرفت که میلان در دوران پیولی بازی‌های سخت‌تری (رم، لاتزیو و یوونتوس) تجربه کرده است. اکنون کالچو مرکاتو به نقل از اکیپ مدعی شده که اگر نتایج مورد نظر کسب نشود، احتمال حضور سومین سرمربی فصل در آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی روی نیمکت میلان بسیار زیاد خواهد بود. سوسا در دوران بازی برای یوونتوس، اینترمیلان و پارما به میدان رفته و در دوران مربیگری، سابقه هدایت فیورنتینا در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ را دارد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
روزنامه کوریره دلاسرا، به سراغ سرمربی اسبق میلان رفته تا از او در خصوص اتفاقاتی که در دنیای فوتبال رخ می‌دهد، سوالاتی بپرسد. دنیای فوتبال از بیرون، برای ماسیمیلیانو الگری چه شکلی به نظر می‌آید؟ دو چیز بالاتر از هر موضوع دیگری اهمیت دارد. رئال مادرید به آرامی توپ را به حرکت در می‌آورد اما این میلان بود که کاملا مستقیم بازی می‌کرد. فوتبال یورگن کلوپپایه‌های فوتبال مدرن در لیورپول به وضوح دیده می‌شود. تابستان قبل با مارکو جامپائولو در پسکارا بودیم و بحث ما در مورد فوتبال حرارت خاصی داشت.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - دوران مدیرعاملی مارکو فاسونه در میلان کوتاه بود. با مالکیت لی یونگ هونگ، او و ماسیمیلیانو میرابلی مدیریت میلان را تقبل کردند اما با روی کار آمدن الیوت، هر دو اخراج شدند. ما به دنبال ثبات بودیم و تغییرات زیادی در ترکیب و هدایت تیم باعث بی ثباتی می‌شد. اگر آنها به بازیکنان خود ایمان دارند، باید به کار خود ادامه دهند و مزد تلاش خود را با گذر زمان بگیرند. اما میلان با مارکو جامپائولو موفق نبود و به سراغ پیولی رفته است:
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، از زمانیکه استفانو پیولی به جای مارکو جامپائولو هدایت روسونری را بر عهده گرفته، اگرچه سبک بازی این تیم پیشرفت داشته اما میلان همانند اوایل فصل نتایج پر فراز و نشیبی می‌گیرد. حالا و در آستانه دیدار مقابل پارما، استفانو پیولی تاکید کرد این دیدار ارزشی فراتر از سه امتیاز برای تیمش خواهد داشت. استفانو پیولی گفت: "هدف ما بازگشت به رقابت‌های اروپایی است. در طول یک فصل، بازی هایی وجود دارند که ارزش آنها بیش از سه امتیاز معمول است و ما باید از فرصت‌های خود استفاده کنیم. پارما زادگاه من است و بنابراین این دیدار یک بازی ویژه برای من خواهد بود. ماتیا کالدارا هنوز آماده نیست، اما او در تیم جوانان بازی خواهد کرد تا شرایط حضور در میدان را پیدا کند.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، میلان مطابق فصول اخیر روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و پس از گذشت ۱۳ هفته از سری آ در رده ۱۲ جدول قرار دارد. چندی پیش جامپائولو سرمربی این باشگاه برکنار شد و استفانو پیولی جای او را گرفت ولی روند ناکامی‌های میلان ادامه دار بوده است. امروز وبسایت کالچومرکاتو ادعا کرد که ایوان گازیدیس مالک میلان که از شرایط کنونی بسیار ناراضی است، قصد برکناری پائولو مالدینی و زوانومیر بوبان از پست مدیریت ورزشی را دارد و هدف او استخدام رالف رانگنیک آلمانی است. رانگنیک سابقه مربیگری در تیم‌های اشتوتگارت، شالکه و لایپزیش را دارد و نامزد جدی جانشینی پیولی در میلان محسوب می‌شود. طبق این گزارش، رانگنیک کنترل تمام عیاری بر میلان خواهد داشت و نقش او مشابه نقش سر الکس فرگوسن در زمان حضورش در یونایتد خواهد بود؛ به این ترتیب که رانگنیک هم مربی، هم بازیکن یاب و هم مدیریت ورزشی میلان را برعهده خواهد داشت.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- در حالی که از سوئیس گفته می‌شد انتقال گرانیت ژاکا به میلان در آستانه نهایی شدن است، چنین خبری در ایتالیا تکذیب شده اما کار میلان در لندن هنوز تمام نشده است. در واقع ژاکا یک فرصت خوب است اما تاکنون هیچ مذاکره‌ای میان روسونری و مدیربرنامه‌های ژاکا انجام نشده است. لوکاس توریرا اصلی‌ترین گزینه و خواسته اصلی میلانی‌هاست. علاقه میلان به لوکاس توریرا، از تابستان آغاز شد و با وجود اینکه مارکو جامپائولو دیگر در باشگاه نیست اما این امر سبب نشده هافبک اروگوئه‌ای از لیست میلان خط بخورد. گرچه سخت به نظر می‌رسد که آرسنال در ژانویه لوکاس توریرا را بفروشد اما میلان پافشاری خواهد کرد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری - پس از شکست ۱-۰ مقابل یوونتوس در هفته دوازدهم سری آ، مسئولان این تیم در کاسا میلان مشکل گلزنی این تیم را جدی یافته‌اند و در پی راه حل هستند. مشکلات گلزنی کریستوف پیونتک در این فصل و عدم ثبات لیائو باعث شده سران میلان به فکر جذب یک مهاجم در ژانویه باشند. بر اساس گزارش مدیاست و توتو اسپورت، میلان وضعیت سه بازیکن را بررسی می‌کند: ماریو مانژوکیچ، دریس مرتنز و زلاتان ابراهیموویچ. میلان طی ۱۲ هفته ابتدایی سری آ، تنها ۱۱ گل به ثمر رسانده و در بین بدترین خطوط حمله تیم‌های سری آ، در رده ششم است. هدف میلان، همانطور که گفته شد دیگر یک مهاجم جوان نیست بلکه آنها یک مهاجم باتجربه بزرگ می‌خواهند که سابقه گلزنی در سری آ داشته باشد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- اسماعیل بن ناصر، هافبک الجزایری و ۲۱ ساله میلان، می‌گوید در طول دوران بازیگری‌اش از آندرس اینیستا و مارکو وراتی الهام گرفته اما اخیرا بوبان به او توصیه کرده روی سبک بازی آندره آ پیرلو مطالعه کند. الان یک سال و نیم می‌شود که به عنوان هافبک مقابل مدافعان [رجیستا] بازی می‌کنم. می دانم بنابر اقتضای پستی که دارم، باید بیشتر نقش رهبر در زمین داشته باشم و با همه صحبت کنم. فشار میلان؟ قطعا میلان، میلان است و امپولی، امپولی اما فوتبال در همه جا یکی است. یووه، یووه است اما ما هم میلان هستیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بر اساس گزارش سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» باشگاه میلان با درخواست جدایی قرضی راده کرونیچ، هافبک بوسنیایی این باشگاه در مهلت نقل وانتقالات ماه ژانویه مخالفت کرده است. این هافبک ۲۶ ساله از آغاز فصل جدید تنها سه بازی برای میلان به میدان رفته بود، اما بعد از اخراج مارکو جامپائولو از سرمربیگری میلان و آمدن استفانو پیولی که گفته می‌شود طرفدار حضور بیشتر کرونیچ در ترکیب میلان است، امید بیشتری برای بازی در این تیم دارد. گفته می‌شود استفانو پیولی، سرمربی جدید میلان قصد دارد بعد از جا افتادن در این تیم فرصت بیشتری برای بازی به کرونیچ بدهد، به همین دلیل باشگاه با درخواست این هافبک بوسنیایی برای جدایی قرضی در مهلت نقل وانتقالات ماه ژانویه مخالفت کرده است. میلان در این فصل در ۱۱ بازی خود تنها چهار پیروزی و یک تساوی کسب کرده و مابقی بازی‌ها را باخته است. میلان، اما هنوز هم در وضعیت بدی قرار دارد و شکست ۲ بر یک مقابل لاتزیو در هفته یازدهم سری A، آنها را در رده یازدهم جدول قرار داده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری میزان: بر اساس گزارش سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» باشگاه میلان با درخواست جدایی قرضی راده کرونیچ، هافبک بوسنیایی این باشگاه در مهلت نقل وانتقالات ماه ژانویه مخالفت کرده است. این هافبک ۲۶ ساله از آغاز فصل جدید تنها سه بازی برای میلان به میدان رفته بود، اما بعد از اخراج مارکو جامپائولو از سرمربیگری میلان و آمدن استفانو پیولی که گفته می‌شود طرفدار حضور بیشتر کرونیچ در ترکیب میلان است، امید بیشتری برای بازی در این تیم دارد. گفته می‌شود استفانو پیولی، سرمربی جدید میلان قصد دارد بعد از جا افتادن در این تیم فرصت بیشتری برای بازی به کرونیچ بدهد، به همین دلیل باشگاه با درخواست این هافبک بوسنیایی برای جدایی قرضی در مهلت نقل وانتقالات ماه ژانویه مخالفت کرده است. میلان در این فصل در ۱۱ بازی خود تنها چهار پیروزی و یک تساوی کسب کرده و مابقی بازی‌ها را باخته است. میلان، اما هنوز هم در وضعیت بدی قرار دارد و شکست ۲ بر یک مقابل لاتزیو در هفته یازدهم سری A، آنها را در رده یازدهم جدول قرار داده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
شکست هفته جاری میلان در مقابل لاتزیو، اولین شکست میلان در سن سیرو مقابل بیانکوچلستی در ۳۰ سال گذشته بود. میلان در بحران بزرگی به سر می‌برد و پی بردن به آن کار سختی نیست. او بار دیگر پیش از بازی با تورینو در مصاحبه‌ای با تشبیه شرایط میلان جامپائولو با ابتدای دوران آریگو ساکی، از سرمربی تیمش حمایت کرد و باز هم تاکید کرد که به جامپائولو ایمان دارد. از سوی دیگر، توانایی مالی میلان نیز بالا نیست تا از اهرم پول، برای ترغیب مربیان نامدار استفاده کنند. او شاید مربی‌ای نبود که برای میلان افتخار کسب کند، اما هر آنچه لازم بود برای بازگرداندن میلان به سطح داشته باشد را داشت.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
شکست هفته جاری میلان در مقابل لاتزیو، اولین شکست میلان در سن سیرو مقابل بیانکوچلستی در ۳۰ سال گذشته بود. میلان در بحران بزرگی به سر می‌برد و پی بردن به آن کار سختی نیست. او بار دیگر پیش از بازی با تورینو در مصاحبه‌ای با تشبیه شرایط میلان جامپائولو با ابتدای دوران آریگو ساکی، از سرمربی تیمش حمایت کرد و باز هم تاکید کرد که به جامپائولو ایمان دارد. از سوی دیگر، توانایی مالی میلان نیز بالا نیست تا از اهرم پول، برای ترغیب مربیان نامدار استفاده کنند. گتوزو در حالی سال گذشته ۵ام شد و به لیگ قهرمانان نرسید که تنها ۱ امتیاز با تیم سوم جدول اختلاف داشت.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
اخبار ورزشی-چهار برد، یک تساوی و پنج شکست؛ این روندی است که میلان در ۱۰ بازی ابتدایی این فصل لیگ برتر داشته است. آن‌ها در حال حاضر، فقط شش امتیاز با سه تیم پایانی جدول فاصله دارند و حتی خطر سقوط نیز این تیم را تهدید می‌کند. پیولی یک برد، یک باخت، یک تساوی در سه بازی اول خود به عنوان سرمربی میلان داشته که تنها برد او همین پنج‌شنبه گذشته و در زمین خودی مقابل اسپال به دست آمد. اعتمادبه‌نفساما لاتزیو در هفته‌های اخیر روند خوبی داشته و دو بازی آخر خود مقابل فیورنتینا و تورینو را با برد پشت‌سر گذاشته است. در ترکیب لاتزیو، سیلویو پروتو و ریکاردو کیشنا همچنان به بازی نمی‌رسند، اما مصدوم جدیدی در این تیم دیده نمی‌شود و اینزاگی هم به ترکیب تیمش مقابل تورینو دوباره اطمینان خواهد کرد.

گیشه خارجی؛ شنبه، ۲ نوامبر ۲۰۱۹: جنگ صدرنشینی در لالیگا

3+
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- دیدار تیم‌های تورینو-یوونتوس، میلان-لاتزیو و رم-ناپولی حساس‌ترین بازی‌های هفته یازدهم سری آ محسوب می‌شوند که آنها را به ترتیب دنیله دووری، جامپائولو کالوارزه و جانلوکا روکی سوت خواهند زد. هفته یازدهم سری آ در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰، از روز شنبه با دیدار رم و ناپولی در المپیکو شروع می‌شود و یکشنبه شب با دیدار میلان برابر لاتزیو به اتمام می‌رسد. به گزارش اسکای، داوران بازی‌های این هفته توسط کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایتالیا مشخص شده که نام داوران مهم‌ترین بازی‌ها را مشاهده می‌کنید: رم-ناپولی؛ روکیبولونیا-اینتر؛ لاپناتورینو-یوونتوس؛ دووریآتالانتا-کالیاری؛ آبیسوفیورنتینا-پارما؛ پایرتومیلان-لاتزیو؛ کالوارزه
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
اگر ما در این جایگاه (رده سیزدهم جدول) هستیم، این بدین معناست که ما اشتباهاتی داشته‌ایم. وی افزود: خیلی مهم است که تنها بازی به بازی پیش برویم و روحیه جنگندگی مناسبی داشته باشیم. شاید ما به لحاظ کیفی بهترین تیم نباشیم اما حداقل از حیث روحیه و مصمم بودن، می‌خواهیم بهترین باشیم. پیولی تصریح کرد: هواداران احمق نیستند و می‌توانند بگویند که تیم چه زمانی با روحیه مناسب و پرتلاش بازی می‌‌کند و چه زمانی اینطور نیست. ارائه بازی خوب برای ما در این مقطع یک مزیت به شمار می‌رود، اما نیاز به یک ویژگی اصلی داریم و آن روحیه تیمی است.

آنالیز تاکتیکی بازی آاس رم-میلان؛ نگاهی به راهکارهای فونسکا برای غلبه بر روسونری

7+
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
سرمربی جدید میلان ضمن اعتراف به شرایط نامطلوب تیمش وعده روزهای بهتری را به هواداران داد. به گزارش «ورزش سه»، میلان با تغییر مربی و حضور پیولی روی نیمکت این تیم هم روزگار خوبی را سپری نمی‌کند. سرمربی جدید میلان از زمانی که جانشین مارکو جامپائولو شده، از دو بازی تنها یک امتیاز برای روسونری به ارمغان آورده است. شاید ما به لحاظ کیفی بهترین تیم نباشیم اما حداقل از حیث روحیه و مصمم بودن، می‌خواهیم بهترین باشیم. هواداران احمق نیستند و می‌توانند بگویند که تیم چه زمانی با روحیه مناسب و پرتلاش بازی می‌‌کند و چه زمانی اینطور نیست.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
اولین فرصت در دقیقه هفت و روی پاس سوسو برای میلان ایجاد شد، اما ضربه محکم هاکان چالهان اوغلو از بالای دروازه رم به بیرون رفت. در دقیقه ۱۷ رم می‌توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه والی پاستوره توسط دوناروما مهار شد و این موقعیت برای رم از دست رفت. روی ارسال کرنر از سمت راست، ادین ژکو در مقابل دروازه صاحب فرصت شده و توانست گل اول جالوروسی را وارد دروازه میلان کند. اما رم خیلی سریع موفق به زدن گل دوم خود شد. دقایقی بعد دوباره زانیولو بخت خود را برای باز کردن دروازه میلان امتحان کرد، اما این بار ضربه او در اختیار دوناروما قرار گرفت.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
اولین فرصت در دقیقه هفت و روی پاس سوسو برای میلان ایجاد شد، اما ضربه محکم هاکان چالهان اوغلو از بالای دروازه رم به بیرون رفت. در دقیقه ۱۷ رم می‌توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه والی پاستوره توسط دوناروما مهار شد و این موقعیت برای رم از دست رفت. روی ارسال کرنر از سمت راست، ادین ژکو در مقابل دروازه صاحب فرصت شده و توانست گل اول جالوروسی را وارد دروازه میلان کند. اما رم خیلی سریع موفق به زدن گل دوم خود شد. دقایقی بعد دوباره زانیولو بخت خود را برای باز کردن دروازه میلان امتحان کرد، اما این بار ضربه او در اختیار دوناروما قرار گرفت.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدتی است که گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به سری A ایتالیا شنیده می‌شود و خود این مهاجم سوئدی ۳۸ ساله هم این موضوع را رد نکرده است. با این حال پائولو مالدینی می‌گوید که ممکن است که ابراهیموویچ از بازگشت به فوتبال ایتالیا واهمه داشته باشد. هدف ما به پایان رساندن فصل در جایگاهی بالاتر از فصل گذشته است که البته جایگاه‌مان در پایان فصل گذشته هم بهترین جایگاه‌مان در ۶ فصل اخیر بود (میلان پنجم شد). مالدینی در دوره مدیریت مالکان قبلی و چینی میلان با وجود پیشنهاد‌هایی که برای کار در این باشگاه داشت، حاضر به قبول این پیشنهادها نشد. قطعا دوران کاری من در میلان تمام می‌شود چون من هیچ برنامه‌ای برای انجام فعالیت مشابهی در باشگاه‌های دیگر ندارم.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
وی در ۹ دیدار از این ۱۰ دیدار موفق به گلزنی شده و در دو دیدار موفق شده هم گلزنی کند و هم پاس گل دهد. در مجموع ۱۶ گل و ۳ پاس گل، از ۱۰ تقابل مسی مقابل ایبار به ثبت رسیده است. دریافت ۲+ گل توسط بایرن مونیخ در سه دیدار متوالی بوندسلیگابایرن مونیخ برای سومین دیدار متوالی اش در بوندسلیگا ۲+ گل دریافت کرد. گلزنی دنی اینگز در چهار دیدار متوالیدنی اینگز برای اولین بار موفق به گلزنی در چهار دیدار متوالی (در تمامی رقابت‌ها) شد. گلزنی وسام بن یدر در پنج دیدار متوالی لیگوسام بن یدر برای اولین بار موفق به گلزنی در پنج دیدار متوالی لیگ (لالیگا و لیگ ۱) شد.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
استفانو پیولی، سرمربی ایتالیایی میلان، معتقد است که تیمش باید در دیدار مقابل لچه به پیروزی می‌رسید. میلان دیشب از سری مسابقات هفته هشتم سری آ با نتیجه ۲-۲ مقابل لچه متوقف شد؛ این نتیجه در حالی در ورزشگاه سن سیرو برای میلان رقم خورد که شاگردان استفانو پیولی دو بار در طول بازی از حریف خود پیش افتادند اما در نهایت و در آخرین لحظات بازی نتیجه پیروزی را با تساوی عوض کردند. استفانو پیولی که به تازگی جایگزین جامپائولو روی نیمکت میلان شده است پس از این دیدار درباره شرایط مسابقه و نتیجه رقم خورده صحبت کرد. این بازی حاوی نکات مثبتی برای ما بود اما با این وجود ما به خاطر اشتباهات زیادی که داشتیم، نتوانستیم مقابل لچه پیروز شویم. من امیدوار بودم که در بازی مقابل لچه با پیروزی هدیه تولدم را از بازیکنان بگیرم اما این اتفاق رخ نداد.

به انتهای لیست رسیدید