جام تختی

جام تختی

ایلناایلنا1 ماه قبل
*دیگر کشورها هم این مشکل را دارند؟ بچه‌ها و کادر فنی تلاششان را می‌کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند اما اغلب رقبای ما از کشورهایی هستند که درگیر کرونا نیستند. آمریکا در مسابقات کشتی صاحب کشتی است و قزاقستان و دیگر کشورها خیلی کمتر از ما درگیر مشکل کرونا هستند و برنامه هایشان در حال اجرا است. انتظارات برآورده شد؟ برنامه ریزی‌ها بر اساس پیش بینی‌ها بود و این مسابقات در راستای رسیدن به اهداف تیم ملی در مسیر تیم ملی و یکی از ایستگاه‌های ما بود. تیمی که ما در این مسابقات شرکت دادیم تلفیقی از جوانان و با تجربه‌ها بود. بعد از تورنمنت لهستان تکلیف تیم ملی را اعلام می‌کنیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
محمدعلی گرایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیگیری تمریناتش در شیراز اظهار داشت: کادرفنی تیم ملی به ما برنامه تمرینی داده و در شیراز تمرینات‌مان را دنبال می‌کنیم. نمی‌دانم از چه زمانی اردوی تیم ملی دوباره تشکیل خواهد شد و برنامه چیست. من و رضا (برادرم) با هم تمرین کشتی هم می‌کنیم تا ببینیم تکلیف چه می‌شود. وی در مورد حکم اخیر کمیته انضباطی برای او و برادرش و محرومیت تعلیقی گفت: باید به تصمیم کمیته انضباطی احترام گذاشت. گرایی که سهمیه وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی را برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دست آورد، در خصوص محرومیت قطعی مربی‌شان خاطرنشان کرد: آقای گیوی را دو سال قطعی از حضور در مسابقات محروم کرده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در خصوص اتفاقات پیش آمده در مسابقات جام تختی شیراز، جلسه کمیته حقوقی و انضباطی با حضور اعضای این کمیته روز شنبه ۱۹ بهمن برگزار شد که رأی صادره پس از تأیید فدراسیون کشتی، به شرح زیر است: محمدرضا گرایی (کشتی‌گیر) با توجه به عدم سابقه انضباطی و اعلام پشیمانی و اعلام نیاز برای حضور در مسابقات تیم ملی با رعایت کیفیات مخففه به مدت یکسال محرومیت از شرکت در کلیه مسابقات و رویداد‌های ورزشی کشتی به صورت تعلیقی و همچنین پرداخت مبلغ یک میلیون تومان جریمه نقدی به صورت قطعی محکوم شد. محمدعلی گرایی (کشتی‌گیر) با توجه به عدم سابقه انضباطی و اعلام پشیمانی و اعلام نیاز برای حضور در مسابقات تیم ملی با رعایت کیفیات مخففه به مدت ۲ سال محرومیت از شرکت در کلیه مسابقات و رویداد‌های ورزشی کشتی به صورت تعلیقی و همچنین پرداخت مبلغ سه میلیون تومان جریمه نقدی به صورت قطعی محکوم گردید. رحیم گیوی (مربی) با توجه به داشتن سوابق انضباطی به ۲ سال محرومیت قطعی از مربیگری در کلیه مسابقات و رویداد‌های ورزشی کشتی و همچنین پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان جریمه نقدی قطعی محکوم شد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
امیرحسین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشحالم که با قهرمانی در جام تختی توانستم اعتماد کادرفنی را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا جلب کنم. می‌خواهم مراحل ترقی در رده‌سنی بزرگسالان را پله‌پله طی کنم و در این مسیر باید از فرصت‌هایی که در اختیار من قرار داده می‌شود نهایت بهره را ببرم. حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا هم یکی از همین فرصت‌ها به شمار می‌رود و به هیچ عنوان نمی‌خواهم به سادگی از کنار این موقعیت عبور کنم. وی ادامه داد: می‌خواهم مدالم در رقابت‌های قهرمانی آسیا را در همین گام نخست به دست بیاورم و رسیدن به مدال آسیایی را به آینده محول نخواهم کرد. درخشش در رقابت‌های قهرمانی آسیا آغازی برای موفقیت‌های آینده خواهد بود و این مدال کم‌ترین خواسته من از دنیای قهرمانی است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- بعد از شکست مشکوک بهروز هدایت در جریان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، حرف و حدیث‌های ضد و نقیضی دراین خصوص منتشر شد، اما گفته می‌شود نمونه اولیه تست دوپینگ این کشتی‌گیر مثبت اعلام شده است. به گزارش میزان، بعد از قهرمانی هدایت در جام تختی نمونه‌های گرفته شده از نفرات برتر این مسابقات برای انجام آزمایشات تکمیلی به آزمایشگاه کلن آلمان ارسال شد که گفته می‌شود جواب اولیه این آزمایشات به فدراسیون ارسال شده و نمونه هدایت نیز مثبت بوده است. این موضوع بعد از اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی آسیا به اطلاع کادرفنی رسیده است. نماینده وزن ۸۷ کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا به طرز حیرت آوری خود را تسلیم حریفش کرد و بازنده شد. نکته جالب‌تر اینکه در طول این مسابقه محمد بنا، سرمربی تیم ملی حاضر نشد برای هدایت این کشتی گیر به کنار تشک بیاید و در رختکن حضور داشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
بنابراین به بهروز هدایت اطلاع داده شد که از انجام کشتی انصراف دهد و نهایتا وی هم از ادامه مسابقات کنار گذاشته شد. به طور خلاصه موارد زیر قابل ذکر است:۱- تست دوپینگ از ورزشکار گرفته شده است و نامبرده همکاری لازم را داشته است. ۴- روند حذف ورزشکار ما سریعا و بلافاصله بعد از اعلام نتایج از سوی آزمایشگاه کلن صورت گرفت. ۵- با توجه به مشکوک بودن مربیان به ورزشکاران نامه نگاری از سوی فدراسیون کشتی و فدراسیون پزشکی ورزشی در اسرع وقت انجام شد. ۶- بعلت ترافیک کاری آزمایشگاه کلن نتایج دیر اعلام شده است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
ایرنا نوشت: پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۲۰ آسیا از امروز (سه‌شنبه) با برگزاری پنج وزن نخست آغاز شد و فردا (چهارشنبه) به پایان می‌رسد. در مبارزه‌های وزن ۸۷ کیلوگرم که روز گذشته برگزار شد، «بهروز هدایت» نماینده ایران بود که با کسب عنوان نخست در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی در شیراز صاحب دوبنده تیم ملی در پیکارهای قهرمانی آسیا شد. به نظر می‌رسد که او بعد از پیکارهای کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی که شیراز برگزار شد و پس از انجام آزمایش دوپینگ، تست او ظاهرا مثبت اعلام شده است و در حالی که خبر این موضوع را در حین پیکارهای کشتی قهرمانی آسیا به اطلاع کادر فنی رسانده بودند. ظاهرا به دلیل ترافیک نمونه آزمایش‌های ارسالی به آزمایش کلن آلمان، امکان پاسخگویی در موعد مقرر به ایران وجود نداشته و نتیجه آزمایش دوپینگ دیر به دست مسوولان فدراسیون رسیده است. البته به غیر از هدایت، نام یک فرنگی‌کاران حاضر در جام تختی نیز در بین دوپینگی‌ها است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایرنا: پیکار‌های کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۲۰ آسیا از امروز (سه‌شنبه) با برگزاری پنج وزن نخست آغاز شد و فردا (چهارشنبه) به پایان می‌رسد. در مبارزه‌های وزن ۸۷ کیلوگرم که روز گذشته برگزار شد، «بهروز هدایت» نماینده ایران بود که با کسب عنوان نخست در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی در شیراز صاحب دوبنده تیم ملی در پیکار‌های قهرمانی آسیا شد. به نظر می‌رسد که او بعد از پیکار‌های کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی که شیراز برگزار شد و پس از انجام آزمایش دوپینگ، تست او ظاهرا مثبت اعلام شده است و در حالی که خبر این موضوع را در حین پیکار‌های کشتی قهرمانی آسیا به اطلاع کادر فنی رسانده بودند. ظاهرا به دلیل ترافیک نمونه آزمایش‌های ارسالی به آزمایش کلن آلمان، امکان پاسخگویی در موعد مقرر به ایران وجود نداشته و نتیجه آزمایش دوپینگ دیر به دست مسوولان فدراسیون رسیده است. البته به غیر از هدایت، نام یک فرنگی‌کاران حاضر در جام تختی نیز در بین دوپینگی‌ها است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: اعلام ترکیب نهایی تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در هند خیال مدعیان تیم ملی را راحت کرد تا این نفرات بتوانند با انگیزه بیشتری برای فتح این میدان قاره‌ای تمرین کنند. خوشبختانه روند کار به گونه‌ای پیش رفت که ما بتوانیم دومین اردوی تیم ملی را هم با توجه به معرفی ملی پوشان اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا آغاز کنیم. وی تصریح کرد: دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی هم آغاز شده و بچه‌ها تا زمان اعزام به هند به تمرین خواهند پرداخت. کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان موفق به کسب سه سهمیه المپیک شد و باید سه سهمیه باقیمانده را در میادین گزینشی پیش رو کسب کند. سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: اولویت اصلی ما بعد از حضوری موفق در رقابتهای قهرمانی آسیا، کسب سهمیه‌های باقیمانده المپیک است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند اعلام شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. *بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها ایران به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
علی‌اکبر یوسفی از فرنگی‌کاران سنگین‌وزن و آینده‌دار این‌ روزهای کشتی کشورمان است که در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی عنوان نخست را کسب کرد. ضمن آنکه رقابت‌های قهرمانی آسیایی محل اصلی ارزیابی ملی‌پوشان نیست و او قرار است در رقابت‌های بین‌المللی جام «وهبی امره» ترکیه حضور پیدا کند. انتخاب «امین میرزازاده» به منزله نفی «علی‌اکبر یوسفی» نیست و قطعا کادر فنی برای یوسفی و سایر فرنگی‌کاران برنامه فنی و آماده سازی جداگانه‌ای دارد. وی یادآور شد: تأکید کادر فنی در انتخاب ملی‌پوشان از رقابت‌های جام تختی بود و در هیچ جایی گفته نشده بود که نفر اول این مسابقات به رقابت‌های آسیایی اعزام خواهد شد. کادر فنی بر اساس سیاست‌های فنی نفرات را به مسابقات مختلف و متنوع اعزام می‌کند و هدف نهایی حضور در المپیک خواهد بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: رامین امیرساسانسرپرست: سیدحجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند اعلام شد. به گزارش ایسنا، حسن رنگرز، مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که در چند روز گذشته به‌عمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم‌گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها ایران به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار می‌شود. انتهای پیام
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: رامین امیرساسانسرپرست: سیدحجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین| «حسن رنگرز» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم‌گیری شد. رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار می‌شود. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن‌نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهکادر فنی: محمد بنا (سرمربی)، حبیب‌الله اخلاقی، داود اخباری، لقمان رضایی، سیامک قیطاسی (مربیان)، محمد علیزاده (ماساژور)، دکتر رامین امیرساسان (متخصص تغذیه)، سیدحجت کریمی (سرپرست). داوران اعزامی: محمد مصلایی‌پور، سعید عباسی، نیما صادقی و مهدی بشیری. منبع: ‌ ایرنا
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته به عمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
الفالف1 ماه قبل
گروه ورزشی الف، ۲۱ بهمن ۱۳۹۸، ۱۱:۳۲ ۳۹۸۱۱۲۱۰۶۴به گزارش الف به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود. انتهای پیام/
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته به عمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی جام تختی در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب الله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته بعمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب اله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در مورد ترکیب تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: پس از ارزیابی فنی که طی چند روز گذشته به عمل آمد و با توجه به نتایج رقابت‌های بین المللی جام تختی در مورد نفرات اعزامی به مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در هند تصمیم گیری شد. بر این اساس ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی به این رقابت‌ها کشورمان به شرح زیر است:۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی۶۷ کیلوگرم: حسین اسدی۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام۸۲ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازادهسرمربی: محمد بنامربیان: حبیب الله اخلاقی- داود اخباری- لقمان رضایی- سیامک قیطاسیماساژور: محمد علیزادهمتخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسانسرپرست: سید حجت کریمیداوران اعزامی: محمد مصلایی پور- سعید عباسی- نیما صادقی- مهدی بشیریرقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می‌شود.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
رنگرز: میرزازاده با صلاحدید کادر فنی به هند اعزام می‌شود/ به تصمیم بنا اعتماد کنیمرنگرز: میرزازاده با صلاحدید کادر فنی به هند اعزام می‌شود/ به تصمیم بنا اعتماد کنیمبه گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص انتخاب کادر فنی برای اعزام کشتی گیر وزن ۱۳۰ کیلوگرم به رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند اظهار داشت: در این موارد باید به تصمیمات کادر فنی و محمد بنا اعتماد کنیم چراکه این تصمیمات با رویکرد تقویت تیم ملی گرفته می‌شود و تشخیص سرمربی تیم ملی در این موارد درست بوده و همیشه نیز پاسخگوی تصمیمات خود بوده است. رنگرز ادامه داد: البته انتخاب امین میرزازاده برای رقابت‌های قهرمانی آسیا به منزله نفی علی اکبر یوسفی نیست و قطعا کادر فنی برای علی اکبر یوسفی و سایر فرنگی کاران برنامه‌ی فنی و آماده سازی جداگانه‌ای دارد. مدیر فنی تیم‌های ملی با تأکید بر اینکه یوسفی کشتی گیر آینده دار و با آتیه درخشان و یکی از مدعیان وزن ۱۳۰ کیلوگرم است، تصریح کرد: حضور یا عدم حضور در قابت‌های آسیایی به منزله تأیید یا تکذیب شایستگی کشتی گیران و انتخاب آن‌ها نیست. قهرمان اسبق کشتی فرنگی جهان در پایان خاطرنشان کرد: تأکید کادر فنی در انتخاب ملی پوشان از رقابت‌های جام تختی بود و در هیچ جایی گفته نشده بود که نفر اول این مسابقات به رقابت‌های آسیایی اعزام خواهد شد. کادر فنی بر اساس سیاست‌های فنی نفرات را به مسابقات مختلف و متنوع اعزام می‌کند و هدف نهایی و همه تلاش‌ها متوجه حضور در رقابت‌های المپیک خواهد بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پرونده رقابتهای بین المللی جام تختی به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی مدتها است بسته شده، اما جنجال و اعتراض به مصاف مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم همچنان ادامه دارد. جنجال وزن ۶۵ کیلوگرم زمانی آغاز شد که میثم نصیری قهرمان جام تختی و یکی از مدعیان دوبنده تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از لیست تیم اعزامی به هند خط خورد و سپس اردوی تیم ملی را ترک کرد. او مدعی بود به عنوان قهرمان جام تختی باید به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام شود، چراکه کادر فنی از مدتها پیش گفته بود، جام تختی به معنای رقابتهای انتخابی تیم ملی است. ما به این نتیجه رسیدیم که نصیری و مقصودی با هم کشتی بگیرند که شاید اصلا میثم نصیری می‌برد و این ماجرا پایان می‌یافت. به گزارش مشرق، آنچه مسلم است کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد هم اکنون با ترافیک مدعیان جوان و باانگیزه‌ای در وزن ۶۵ کیلوگرم روبرو هستند که همگی با سودای المپیک روزهای پیش رو تا این رویداد بزرگ جهانی را سپری می‌کنند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص عدم اعزام نفر اول سنگین‌وزن جام تختی به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: علی‌اکبر یوسفی کشتی‌گیر بسیار خوب، جوان و شایسته‌ای است. اعتقاد دارم که باید به انتخاب کادرفنی تیم ملی و در ر‌أس آن محمد بنا اعتماد کرد و بارها دیدیم که محمد بنا انتخاب‌های خوبی داشته و خروجی آن مشخص بوده است. وی ادامه داد: باز هم تاکید می‌کنم که هیچ جایی اعلام نکردیم که نفرات اول جام تختی حتما صاحب دوبنده تیم ملی خواهند شد. اتفاقا کادرفنی تیم ملی برنامه فنی خاصی را برای این کشتی‌گیر خواهد داشت. سخنگوی فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا او نیز تیم ملی فرنگی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی خواهد کرد یا خیر؟ گفت: قبلا هم گفته بودم که در سفرها حضور نخواهم داشت.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیست اعزامی تیم ملی کشتی آزاد به مسابقات قهرمانی آسیا در روزهای گذشته اعلام شده و کادرفنی این تیم در ۸ وزن نفرات اول جام تختی را به عنوان ملی‌پوش انتخاب کرد. در وزن ۶۱ کیلوگرم با توجه به اول شدن یک روس، در نهایت نفر سوم جام تختی ملی‌پوش شد و در وزن ۶۵ کیلوگرم با توجه به بازبینی مجدد داوری دو مسابقه با نظر کادرفنی تیم ملی، ‌ در نهایت امیرحسین مقصودی به جای میثم نصیری که در کرمانشاه اول شده بود، به هندوستان اعزام می‌شود. در تیم ملی فرنگی نیز چنین اتفاقی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم رخ داده و در حالی که در شیراز این علی‌اکبر یوسفی بود که به مقام اول رسید اما محمد بنا امین میرزازاده نفر سوم این وزن را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب کرده است. انتهای پیام/
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پرونده رقابتهای بین المللی جام تختی به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی مدتها است بسته شده، اما جنجال و اعتراض به مصاف مدعیان وزن ۶۵ کیلوگرم همچنان ادامه دارد. جنجال وزن ۶۵ کیلوگرم زمانی آغاز شد که میثم نصیری قهرمان جام تختی و یکی از مدعیان دوبنده تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از لیست تیم اعزامی به هند خط خورد و سپس اردوی تیم ملی را ترک کرد. او مدعی بود به عنوان قهرمان جام تختی باید به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام شود، چراکه کادر فنی از مدتها پیش گفته بود، جام تختی به معنای رقابتهای انتخابی تیم ملی است. ما به این نتیجه رسیدیم که نصیری و مقصودی با هم کشتی بگیرند که شاید اصلا میثم نصیری می‌برد و این ماجرا پایان می‌یافت. اما باید از میثم نصیری گله کرد چون در این مسابقه حاضر نشد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
یکی از این اختیارات کادرفنی، برگزاری تمرین مسابقه درون اردویی در حضور داور بود. کمتر از ۲۰ روز مانده به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان، کادرفنی تیم ملی کشتی روسیه بین رشید سعدالله یف قهرمان جهان و المپیک و باتسایف مسابقه انتخابی درون اردویی گذاشت و این کشتی‌گیر هم کشتی گرفت. اتفاقا به میثم نصیری محبت هم شده، اگر با او از قبل مشکل داشتیم، مجوز حضور در جام تختی را نمی‌دادیم. آنهم در میدانی که دو کیلوگرم ارفاق وزن دارد و او دو سال است که در ۶۵ کیلوگرم کشتی نگرفته، ما هیچ عناد و مشکلی با او نداشتیم. وى گفت: ریشه این پروپاگانداى رسانه‌اى دنیاى مجازى را می‌شناسم و دلیلش را هم می‌دانم.
ایرناایرنا1 ماه قبل
پس از پایان جام تختی و دعوت مدعیان به اردوی تیم ملی، کادر فنی تصمیم گرفت مسابقه انتخابی درون اردویی بین این ۲ نفر برگزار کند تا نفر برتر به پیکارهای قهرمانی آسیا در هند اعزام شود که این موضوع با مخالفت نصیری مواجه شد و او به نشانه اعتراض اردوی تیم ملی را ترک کرد. رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۳ و ۴ اسفندماه سال جاری در شهر دهلی‌نو در کشور هند برگزار می‌شود. «ابراهیم مهربان» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص ترک اردوی تیم ملی توسط «میثم نصیری» افزود: کادر فنی هیچ آزادکار را کنار نگذاشته و نگاه حذفی نداریم. کادر فنی در واقع یکی از اختیاراتش این است، براساس تمرینات، نتایج قبل و سوابق، تمرین مسابقه‌ای برگزار کند و این در هیچ جای جهان ایراد نیست و کما اینکه سال گذشته در اردوی تیم ملی روسیه نیز بین «عبدالرشید سعدالله‌یف» و «باتیسایف» نیز تمرین مسابقه‌ای برگزار شد و این کوچکترین اختیاری است که کادر فنی دارد. مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه عملکرد ملی‌پوشان در رقابت‌های قهرمانی آسیا برای کادر فنی از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: حضور هر کشتی‌گیری در یک مسابقه برای کادر فنی مهم و می‌تواند تاثیرگذار باشد و این نیست که کادر فنی یک مسابقه را اهمیت بدهد و مسابقه دیگری را مورد توجه قرار ندهد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
این فن آنقدر زیبا اجرا شد که من فکر کردم ۴ امتیازی است، وقتی فیلم مبارزه را دیدم، متوجه شدم دست مقصودی ستون شده بود و باید به جای ۴ امتیازی که به نصیری دادم، ۲ امتیاز می‌دادم. در موضوع ۲ امتیاز دیگری هم که به اشتباه به نصیری داده شد، من درست عمل کردم، اما رئیس تشک آن را تغییر داد. این داور خاطرنشان کرد: زمانی که در شیراز (جام تختی فرنگی) بودیم، دو روایت در مورد مبارزه میثم نصیری و امیرحسین مقصودی شنیدم. دولتخواه در مورد وضعیت تیم ملی کشتی ارمنستان در راه کسب سهمیه المپیک تاکید کرد: تیم آزاد ارمنستان در هیچ وزنی سهمیه المپیک نگرفته، تیم فرنگی هم در چند وزن بدون سهمیه است اما به نظر می‌رسد تیم فرنگی ارمنستان با سهمیه کامل به المپیک برود. به هر حال او ریسک کرده و دوباره به دنیای قهرمانی برگشته، باید دید ریسک او جواب می‌دهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
ورودی ما به این چرخه زمانی، جام تختی بود که خواستیم همه در این رقابت‌ها کشتی بگیرند و یکی از آیتم‌های ما هم مسابقات قهرمانی آسیا در نظر گرفته شد. هیچ جا گفته نشد نفر اول حتما به قهرمانی آسیا می‌رود. وی در مورد حاشیه‌های انتخاب وزن ۶۵ و انتقادات تند میثم نصیری از عدم انتخابش خاطرنشان کرد: میثم نصیری پسر خوب کشتی ما هست. نصیری از الان می‌تواند نفر المپیک باشد، به شرطی که تمرین کند. خواهشم از دوستان این است که کمی در انتقاد‌ها احتیاط کنند.

به انتهای لیست رسیدید