آخرین و مهم‌ترین اخبار جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹
جام ملت‌های آسیا 2019

جام ملت‌های آسیا 2019

ایلناایلنا4 ساعت قبل
کتایون ریاحی با این پیشنهاد که گرداندن شبکه ناشنوایان (شبکه اشاره) را برعهده خود این قشر بگذارید، گفت: ناشنوایان بهتر می‌دانند جامعه ناشنوا چه چیزهایی نیاز دارد و چه چیزهایی بهتر در اختیارشان قرار می‌گیرد. حالا در گام چهارم به عرصه‌ای پا می‌گذاریم که صداوسیما کمتر به آن ورود کرده است و شبکه اشاره اولین شبکه خصوصی است که برای قشری خاص امروز افتتاح می‌شود. شبکه‌سازی یک نیاز برای شهروندان است و امیدواریم ورود به این عرصه با شبکه اشاره نقطه عطفی باشد برای شبکه‌سازی بخش خصوصی. با حضور ناشنوایان کارآفرینی کنیدکتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر بنیاد خیریه کمک، دیگر سخنران افتتاحیه شبکه اشاره بود. شبکه اشاره به دیگر شبکه‌های اختصاصی آیو مانند آیواسپرت (ورزش)، آیو فیلم (فیلم و سریال) و آیوتون (کودک) علاوه می‌شود.
مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی محصص درباره ارزیابی اش از قرعه تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی و جام ملت‌ها، گفت: به عقیده من ایران در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها قرار گرفته و تنها تیم‌های عراق و بحرین نیستند که در گروهمان حضور دارند. عراق از مربی صاحب نام که هدایت ۳ تیم ملی کشور اسلوانی، عراق و امارات را بر عهده داشته، بهره می‌برد. بحرین سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان پرتغال را در اختیار دارد و این امر نشان دهنده این است که همگی کادر فنی قوی دارند. تیم ملی با بودن ویلموتس که مربی با تجربه در اروپا و آفریقا است و می‌داند برای صعود از مرحله ابتدایی چه برنامه‌ای داشته باشد می‌تواند موفق باشد. محصص در پایان گفت: سخت‌ترین حریف ما بحرین و بعد از آن عراق است.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
کتایون ریاحی پیشنهاد داد برای گرداندن شبکه ناشنوایان از خود این قشر استفاده شود؛ چرا که آنها بهتر می‌دانند جامعه ناشنوا چه چیزهایی نیاز دارد و چه چیزهایی بهتر در اختیارشان قرار می‌گیرد. حالا در گام چهارم به عرصه‌ای پا می‌گذاریم که صداوسیما کمتر به آن ورود کرده است و شبکه اشاره اولین شبکه خصوصی است که برای قشری خاص امروز افتتاح می‌شود. شبکه‌سازی یک نیاز برای شهروندان است و امیدواریم ورود به این عرصه با شبکه اشاره نقطه عطفی باشد برای شبکه‌سازی بخش خصوصی. دسترسی به شبکه اشاره از طریق سامانه www. aionet. ir یا نرم افزارهای تلفن همراه آیو در بخش شبکه‌های اختصاصی امکان‌پذیر است. شبکه اشاره به دیگر شبکه‌های اختصاصی آیو مانند آیواسپرت (ورزش)، آیو فیلم (فیلم و سریال) و آیوتون (کودک) علاوه می‌شود.
فوتبالیفوتبالی7 ساعت قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- تیم ماریتیمو در دومین بازی تدارکاتی اش در کشور پرتغال به مصاف تیم لیل فرانسه رفت و دروازه بان ملی پوش ایرانی نیز در ترکیب تیم پرتغالی بازی کرد. به گزارش فوتبالی، امیرعابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمو در دومین بازی تدارکاتی این تیم در اردوی پیش فصل برابر لیل فرانسه به میدان رفت. امیر در این بازی ۴۵ دقیقه در ترکیب ماریتیمو بازی کرد و مثل بازی تدارکاتی قبلی توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد. تیم ماریتیمو فردا و در یک بازی تدارکاتی دیگر به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت که اینروزها در کشور پرتغال اردوی تدارکاتی برگزار کرده است. ماریتیمو دو بازی دیگر با تیم لاتون تاون از لیگ چمپیونز شیپ انگلستان و سپس با تیم لاس پالماس از کشور اسپانیا بازی خواهد کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین7 ساعت قبل
حالا در گام چهارم به عرصه‌ای پا می‌گذاریم که صداوسیما کمتر به آن ورود کرده است و شبکه اشاره اولین شبکه خصوصی است که برای قشری خاص امروز افتتاح می‌شود. شبکه سازی یک نیاز برای شهروندان است و امیدواریم ورود به این عرصه با شبکه اشاره نقطه عطفی باشد برای شبکه سازی بخش خصوصی. با حضور ناشنوایان کارآفرینی کنیدکتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر بنیاد خیریه کمک دیگر سخنران افتتاحیه شبکه اشاره بود. امیدوارم با راه اندازی شبکه اشاره به این عزیزان توجه شود و بتوان در شبکه اشاره قهرمانان ناشنوا را نیز به مخاطبان معرفی کرد و از خیرین خواهش می‌کنم تا همه دست به دست هم داده و به این عزیزان کمک کنند تا بتوانند از امکانات این شبکه بهره‌مند شوند. شبکه اشاره به دیگر شبکه‌های اختصاصی آیو مانند آیواسپرت (ورزش)، آیو فیلم (فیلم و سریال) و آیوتون (کودک) علاوه می‌شود.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
سرمربی پرسپولیس نام ۳ بازیکن را در فهرست مازاد قرار داد و صحبت از اضافه شدن نفراتی به جمع این ۳ نفر هم مطرح است. این بازیکن که سهمیه زیر ۲۱ سال به حساب می‌آید، خیلی زود در اختیار باشگاه قرار گرفت و حتی به اردوی ترکیه نرفت. مازاد شدن سروش اما با اینکه خودش خیلی پیش از این متوجه بی‌اعتمادی سرمربی شده بود، همه را غافلگیر کرد. دقت پاس ۳/۷۵ درصد هم این بازیکن را در جایگاه نهمین بازیکن پرسپولیس قرار داد. برای همین شاید کالدرون مجبور شود در فهرست مازادش دست ببرد.
ایران ورزشیایران ورزشی8 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. در غرب آسیا تنها تیمی که از نقطه نظر روحی و فیزیکی به بازیکنان‌مان نزدیک هستند عراق است. در واقع در غرب آسیا هیچ تیمی به اندازه ما بازیکن باتجربه و بین‌المللی ندارد. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست.
فوتبالیفوتبالی9 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیشکسوت فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت تیم ملی و فوتبال ایران توضیحاتی داد. سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. در غرب آسیا تنها تیمی که از نقطه نظر روحی و فیزیکی به بازیکنان‌مان نزدیک هستند عراق است. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست.
ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال الجزایر بعد از نزدیک به سی سال به مقام قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا رسید؛ افتخاری که بسیاری آنرا حاصل حضور سرمربی جوان این تیم می‌دانند. به گزارش «ورزش سه» فرانک ریبری ستاره فوتبال جهان و تیم ملی فرانسه بعد از قهرمانی تیم ملی الجزایر با سرمربی الجزایری-فرانسوی قهرمان جام ملت‌های آفریقا در حالی که پرچم الجزایر را در دست گرفته بود عکس یادگاری گرفت. جمال بلماضی کسی که توانست الجزایر را بعد از ۲۹ سال به جام قهرمانی قاره آفریقا برساند ۴۳ ساله و متولد فرانسه است. او در مربیگری مرد قهرمانی است چرا که وقتی در ماه اوت ۲۰۱۸ هدایت تیم الجزایر را به عهده گرفت این تیم نتایج خوبی با رباح ماجر کسب نکرده بود. حالا قهرمانی بلماضی در جام ملت‌های آفریقا ستاره فرانسوی فرانک ریبری را سرذوق آورده و او هم در کنار بلماضی با پرچم تیم ملی الجزایر عکس گرفته است.
برنابرنا13 ساعت قبل
او ادامه داد: قبل از این گفته می‌شد حضور در این تورنمنت چندان اهمیتی برای تیم ندارد چراکه ممکن است کشورها با تیم اصلی‌شان در مسابقات حاضر نشوند. اما به نظرم حتی اگر اینطور هم باشد و تیم‌های حاضر با تیم‌های دانشگاهی خود شرکت کرده باشند حضور در این تورنمنت برای ما مفید بود و خوشحالم بچه‌های ما این موفقیت را رقم زدند. هاشمی در مورد حضور لژیونرها گفت: قطعا حضور این سه بازیکن کمک زیادی به تیم می‌کند چراکه این‌ها بازی در تیم‌های خارجی را تجربه کردند و از نظر فنی بدن آنها در لیگ‌های خارجی آن هم در لیگ ترکیه که الان حرفی برای گفتن دارد محک خورده است. مربی اسبق تیم‌ملی در پایان درخصوص ارزیابی خود از نتیجه تیم‌ ملی در مسابقات جام ملت‌ها اظهار کرد: در این رابطه گفته شده هدف تیم قرار گرفتن در بین چهار تیم آسیاست، این اتفاق دور از ذهن نیست ولی باید واقعیت را هم دید، به نظرم بستگی دارد کشورهای حاضر با کدام تیم خود در این رویداد شرکت خواهند کرد. معتقدم اگر چین و ژاپن و کره با تیم اصلی خود بیایند ما نمی‌توانیم این هدف را عملی کنیم. به نظرم امسال اگر بتوانیم در بین ۵ یا ۶ تیم قرار بگیریم بازهم عملکردمان قابل قبول است.
افکارنیوزافکارنیوز13 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. آن موقع در فوتبال عراق احمد راضی به‌عنوان یکی از بهترین مهاجمان بود. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست. من مربی تیم نوجوانان هم می‌دانم کارم را زیر نظر و کنترل دارند.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. آن موقع در فوتبال عراق احمد راضی به‌عنوان یکی از بهترین مهاجمان بود. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست. من مربی تیم نوجوانان هم می‌دانم کارم را زیر نظر و کنترل دارند.

مقایسه قوای هجومی لیورپول و منچسترسیتی؛ آیا قرمزها در تابستان ضرر کردند؟

4+
نودنود16 ساعت قبل
ایلناایلنا23 ساعت قبل
تیم ملی هاکی کشورمان بعد از برد نه بر یک برابر ازبکستان راهی دیدار فینال آسیا شد. به گزارش ایلنا، تیم ملی هاکی مردان جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در مرحله نیمه نهایی هشتمین دوره جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ در استادیوم ورزشی موج آبی چون بوری تایلند با غلبه بر ازبکستان تیم دوم گروه B و ثبت نتیجه قاطع ۹بریک با اقتدار راهی فینال شد. در این دیدار نوید طاهری راد ۵گل- رضا نوروززاده ۳گل و بهدادبیرانوند کاپیتان یک گل برای ایران به ثمر رساندند و بورونوف تنها گل ازبکستان را به ثمر رساند. تیم ایران در فینال از ساعت ۱۸:۳۰ فردا یکشنبه ۳۰ تیرماه به وقت محلی (حدودساعت ۱۶ به وقت تهران) با سرمربیگری استاد ابوالفضل یوسفی برابر برنده دیگر دیدار نیمه نهایی بین قزاقستان تیم اول گروه B و مالزی تیم دوم گروه A که ساعتی دیگر برگزار می‌شود ٬ رقابت جذاب و تماشایی پایانی را برگزار خواهد کرد.
برنابرنا1 روز قبل
میرشاد ماجدی گفت: در رابطه با قرعه کشی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌ها باید بگویم ایران در قرعه مناسبی قرار دارد. وی ادامه داد: اکنون در رنکینگ فیفا ایران ۲۰، عراق ۷۷، بحرین۱۱۰، هنگ کنگ ۱۴۱ و کامبوج۱۶۹ است. تیم ایران نیز در رنکینگ۲۰ جهان و اول آسیا است و این روند را همچنان طی کرده با این تفاسیر و روی کاغذ ایران جز برترین‌ها است. وی گفت: مقابل بحرین و عراق بازی راحت و آسانی نداریم و هر دو تیم برای پیروزی به میدان می‌ایند. معتقدم قرعه مناسبی است برای صعود در جام جهانی و باید به فکر ابزارهای لازم برای مقابله با حریفان خود باشیم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
مصر و الجزایر، سال هاست که پرچمدار جنگ اصلی شمال آفریقا هستند و هرگز دل خوشی از هم نداشته‌اند. دو مدعی آخر، به دست الجزایر کنار رفتند و رویای رسیدن به فینال آفریقا را تسلیم یک رقیب مشترک کردند. شاگردان جمال بلماضی بدون گل خورده و با امتیازات کامل مرحله گروهی را پشت سر گذاشتند و به دور حذفی رسیدند. قهرمانی در خاک دشمن، در خانه تیمی که خود رکورد دار قهرمانی آفریقا است. جمال بلماضی افتخاری برای کشورش به ارمغان آورد که نام او را در کنار عبدالحمید کرمالی جاودانه کرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعه کشی دور دوم رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین چهارشنبه هفته گذشته در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد. در این قرعه کشی، تیم ملی فوتبال ایران در گروه C با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج همگروه شد. سرمربی تیم ملی، درباره قرعه تیم ملی ایران در این رقابت‌ها عنوان کرد: در وهله نخست باید بگویم که قرعه تیم ملی آسان نیست. به طور حتم، حریفان در این مسابقات با همه توان خود به میدان خواهند آمد و شاهد رقابت سطح بالایی خواهیم بود. ویلموتس درباره اینکه کدام تیم را رقیب اصلی تیم ملی در گروه سوم مسابقات می‌داند اظهار داشت: ما به تک تک حریفان مان احترام می‌گذاریم. با این وجود هدف مان تنها یک چیز است و آن تلاش بی وقفه برای کسب‌ عنوان نخست گروه است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، پس از پیروزی الجزایر مقابل نیجریه در نیمه نهایی جام ملت‌های آفریقا، پلیس فرانسه ۲۸۲ نفر را در جریان اتفاقاتی که به زعم فرانسوی‌ها «اغتشاش» نام دارد، دستگیر کرد. بعد از آن نتیجه هواداران الجزایری به خیابان‌ها آمدند و به خصوص در شهر لیون، تجمعاتی را برگزار کردند که حتی منجر به آسیب رساندن به برخی از اموال عمومی نیز شد. به همین خاطر پلیس فرانسه از رخ دادن اتفاقات این چنینی هراس داشت و پیش از بازی فینال، تدابیر امنیتی جدی را تدارک دید. در کشور فرانسه الجزایری‌ها و سنگالی‌های زیادی حضور دارند که به بهانه بازی‌های جام ملت‌ها به خیابان‌ها رفته و تظاهراتی را برگزار می‌کنند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، شب گذشته تیم الجزایر موفق شد با شکست سنگال قهرمان شود و جشن قهرمانی را در کشور مصر برگزار کند. شاگردان جمال بالماضی این مسابقه حساس را با یک گل به سود خود خاتمه دادند تا بالماضی به رکوردی جذاب برسد. با این قهرمانی بالماضی سیزدهمین قهرمانی یک تیم آفریقایی در جام ملت‌ها با هدایت سرمربی بومی را رقم زد. آخرین بار در سال ۲۰۱۳ استفان کشی با نیجریه توانسته بود قهرمان آفریقا شود. سال ۱۹۵۷ تیم مصر با مراض فهمی فاتح جام ملت‌های آفریقا شد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، مارک ویلموتس البته به چیزی که می‌گوید پایبند است و خود آن را در تیم ملی اجراء کرده است. صحبت‌های مارک ویلموتس با مربیان تیم‌های پایه تاثیرات مثبتی داشته بطوریکه دیروز تیم ملی جوانان در برابر تیم دسته اولی گل ریحان البرز با سیستم ۲-۴-۴ بازی کرد و در روزی که داور سه پنالتی برای تیم حریف گرفت به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت که برای تیم ملی جوانان نتیجه خوبی بود. کما اینکه در تورنمنت روسیه تیم او در بازی با آرژانتین ارایه‌گر بازی تهاجمی بود و جدال این دو تیم ۶ گل داشت که ۴ گل سهم تیم آرژانتین و سهم تیم ایران ۲ گل بود. مارک ویلموتس در صحبتی که با مربیان تیم‌های ملی پایه داشت به این نکته اشاره کرد که با فوتبال دفاعی تا جایی می‌توان پیش رفت و موفقیت در گروی فوتبال تهاجمی است. گفتنی است تیم ملی جوانان برای حضور در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها آماده می‌شود که بهمن ماه امسال با حضور تیم‌های ایران، امارات، نپال و قرقیزستان در استادیوم شهید دستگردی تهران برگزار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- فدراسیون فوتبال سوریه ورزشگاه کربلا را برای مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتخاب کرد. به گزارش فوتبالی، سایت اسپورت عراق خبر داد که فدراسیون فوتبال سوریه ورزشگاه بین المللی کربلا را برای مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین انتخاب کرده است. سوریه در ۶ سال گذشته به خاطر نداشتن امنیت در ورزشگاه هایش از سوی فیفا تحریم بود و بازی‌های بین المللی خانگی اش را غالبا در تهران برگزار می‌کرد ولی این بار کربلا را به تهران ترجیح داده است.
برنابرنا1 روز قبل
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در آسیا ما مدعی هستیم و از این گروه صعود می‌کنیم، گذشت آن زمان که بحرین در حد گربه سیاه ما باشد. درباره بحث خروجی‌های تیم نیز بنده باید دو نکته مهم را بگویم. نکته دوم دیگر نیز که بسیار مهم است درباره خود بازیکنان مطرح می‌شود، بنده معتقدم بازیکنی که۱دقیقه در پرسپولیس بازی کند قابل احترام است و باید شان او حفظ شود. این انتقاد بنده هم درباره شخص نیست حرف من این است که ساختاری که مشکل دارد باید مشکلش حل شود. فکر می‌کنم ملی پوشان ما با ویلموتس کار سختی برای صعود به عنوان تیم نخست از گروه ندارند و البته تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی و حمایت دارد.
برنابرنا1 روز قبل
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در آسیا ما مدعی هستیم و از این گروه صعود می‌کنیم، گذشت آن زمان که بحرین در حد گربه سیاه ما باشد. درباره بحث خروجی‌های تیم نیز بنده باید دو نکته مهم را بگویم. این انتقاد بنده هم درباره شخص نیست حرف من این است که ساختاری که مشکل دارد باید مشکلش حل شود. هافبک سابق فوتبال ایران درباره گروه تیم ملی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی و جام ملتها نیز اظهار داشت: در آسیا ما مدعی هستیم و از این گروه صعود می‌کنیم، گذشت آن زمان که بحرین در حد گربه سیاه ما باشد و حالا دیگر آن هم نیست و تیم قدرتمندی در بزرگسالان داریم، البته این به معنای دسته کم گرفتن حریفان بویژه عراق نیست. اما من فکر می‌کنم ملی پوشان ما با ویلموتس کار سختی برای صعود به عنوان تیم نخست از ان گروه ندارند و البته تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی و حمایت دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
برای شناخت بهتر رقبای ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به بررسی وضعیت تیمی و جغرافیایی این تیم‌ها می‌پردازیم: * عراقتیم ملی عراق با حضور در رده ۷۷ رده بندی جهانی و نهم رده بندی آسیایی قرار گرفته است. در پنج بازی اخیر ایران و عراق، تیم ملی ایران ۲ بار پیروزی شده و یک بار شکست خورده است و دو بازی هم با تساوی به پایان رسیده است که در یکی از این دو مورد عراق توانست در ضربات پنالتی ایران را شکست دهد. سابقه بازی‌های ایران و عراق:۲۷ بازی، ۱۶ برد (ایران)، ۷ تساوی، ۴ شکست۳۸ گل زده (ایران)، ۱۹ گل خوردهاولین بازی:۱۹۶۲ (دوستانه، تهران) ایران ۱‌- عراق ۱آخرین بازی:۲۰۱۹ (جام ملتهای آسیا، دبی) ایران ۰ - عراق ۰ایران - عراق در مقدماتی جام‌ جهانی:۳ بازی - ۲ پیروزی (ایران)، یک شکست۵ گل زده (ایران)، ۴ گل خوردههر سه رویارویی ایران و عراق در مسابقات مقدماتی جام جهانی (۱۹۹۴ و ۲۰۰۲) با نتایج مشابه ۲-۱ به اتمام رسیده بود. شاید یکی از بدشانسی‌های بحرین حضور در گروهی است که دو تیم ایران و عراق هم در آن حضور دارند. هنگ کنگ در رده بندی جهانی فوتبال در جایگاه ۱۴۱ جای گرفته است و هدایت این تیم را میکسو پاتلانن از فنلاند بر عهده دارد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- مدیریت الهلال می‌گوید عمر عبدالرحمن و مدیرنامه‌های این بازیکن هنوز پاسخی به آخرین پیشنهاد باشگاه نداده‌اند. به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، چند هفته‌ای می‌شود که بحث تمدید قرارداد با عمر عبدالرحمن که یکی از شاخص‌ترین بازیکنان آسیا به شمار می‌رود، به دغدغه مدیران باشگاه الهلال تبدیل شده است و مدیریت باشگاه عربستانی می‌گوید، آنها بیشتر از این منتظر پاسخ این بازیکن نخواهند ماند. مدیریت باشگاه الهلال در این زمینه می‌گوید: «بعد از اینکه عموری تست‌های پزشکی باشگاه را با موفقیت سپری کرد، از ما درخواست افزایش حقوق داشت و ما تقاضای او را برآورده ساختیم، ولی برای این بازیکن زمانی را مشخص ساختیم که به باشگاه پاسخ نهایی اش را بدهد؛ با این حال هنوز نه از سمت بازیکن و نه از سمت مدیر برنامه هایش، تماسی و پاسخی دریافت نکرده‌ایم. بنابراین علیرغم خواسته قلبی ما که حفظ عموری است، برای جذب یک بازیکن خارجی به عنوان جانشین او اقدام کرده‌ایم.» مبلغ قرارداد عمر عبدالرحمان و باشگاه الهلال ۳۲ میلیون ریال عربستان معادل ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است. این بازیکن اما به دلیل مصدومیت مدت زیادی از فصل گذشته را از دست داد و در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا هم نتوانست امارات را همراهی کند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیشکسوت فوتبال گفت: هدف اصلی تیم ملی باید قهرمانی در جام ملت‌های آسیا باشد و امیدوارم پس از سال‌ها چنین اتفاقی برای فوتبال ایران رخ دهد. به گزارش فوتبالی، به نقل از ایرنا، «شاهرخ بیانی» اظهار داشت: تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه خوبی گرفته است و به طور حتم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به راحتی صدرنشین خواهد شد. بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: تیم ملی عراق همواره برای ایران مشکلاتی را ایجاد کرده اما تیم ملی ایران در رتبه نخست آسیا قرار دارد و تیم‌ها برای مقابله با فوتبال ایران هراس دارند. پیشکسوت فوتبال تاکید کرد: صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حتمی به نظر می‌رسد و البته باید هدف اصلی ایران قهرمانی در جام ملت‌های آسیا باشد. تیم ملی چند دهه است به این افتخار نرسیده و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که چنین موفقیتی دوباره برای فوتبال ایران بدست آید.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های ملی هاکی مردان ایران و فیلیپین در گروه A مسابقات جام ملت‌های آسیا، امروز (جمعه) در محل برگزاری این رقابت‌ها در چونبوری تایلند برگزار شد. در این دیدار، تیم ایران با نتیجه پرگل ۱۸ بر ۲ حریف خود را شکست داد تا صدرنشین گروه شود. با کسب این پیروزی و صدرنشینی در گروه A، تیم ملی هاکی ایران به مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌ها صعود کرد. در این مرحله از رقابت‌ها، تیم ایران فردا به مصاف ازبکستان، تیم دوم گروه B می‌رود. ابوالفضل یوسفی هدایت تیم ملی هاکی مردان ایران را در مسابقات جام ملت‌های آسیا بر عهده دارد.
ایلناایلنا2 روز قبل
تیم ملی هاکی بانوان ایران با نتیجه ۴ بر یک برابر ازبکستان متحمل شکست شد تا از صعود به دور نیمه نهایی باز بماند. به گزارش ایلنا، بانوان ملی پوش هاکی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جدول A رقابتهای هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در استادیوم موج آبی شهر چونبوری تایلند برابر تیم قدرتمند ازبکستان متحمل شکست ۴ بریک شد. با جای گرفتن در رده سوم جدول، پس از قزاقستان و ازبکستان و بالاتر از فیلیپین و نپال از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند. تنها گل ایران توسط مهسا خالقی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. تیم ایران صدرنشین گروه A در مرحله نیمه نهایی باسرمربیگری استاد ابوالفضل یوسفی از ساعت ۱۸:۳۰ فردا شنبه ۲۹ تیرماه به وقت محلی برابر کشور ازبکستان تیم دوم گروه B رقابت جذاب و دیدنی خواهد داشت.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
هفتاد دقیقه کلین شیت بعد از هفت ماهتیم فوتبال ماریتیمو با حضور دروازه بان ایرانی اش در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی بحرین رفت و به تساوی دست پیدا کرد. ورزش سه: تیم فوتبال ماریتیمو با حضور دروازه بان ایرانی اش در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی بحرین رفت و به تساوی دست پیدا کرد. امیرعابدزاده دروازه بان ملی پوش و ایرانی تیم ماریتیمو در بازی تدارکاتی تیمش در پیش فصل ۷۰ دقیقه در ترکیب اصلی تیمش بازی کرد و دروازه این تیم را بسته نگه داشت. امیرعابدزاده دروازه بان ایرانی ماریتیمو که بعد از جام ملت‌های آسیا و سپس مصدومیتی که داشت نتوانست تا پایان فصل در ترکیب این تیم قرار بگیرد، حالا برای فصل جدید دوباره برای حضور در ترکیب اصلی تیمش آماده می‌شود. او اما بعد از پایان مصدومیتش با تلاش و پشتکار ویژه‌ای که دارد توانست در این بازی تدارکاتی در ترکیب اصلی تیمش بازی کند.
ایران ورزشیایران ورزشی2 روز قبل
نکته ویژه تقابل ایران و عراق بازی در خاک عراق است. قرار است روز ۲۷ آبان در آخرین بازی دور رفت مسابقات مقدماتی جام جهانی در عراق بازی کنیم. در واقع تیم ملی قرار است بعد از ۱۸ سال دوباره در خاک عراق بازی کند. محض اطلاع‌تان بگویم قبل از جنگ هم فقط یک بار در عراق بازی کرده بودیم؛ بازی مقدماتی المپیک ۱۹۶۸ در ورزشگاه صحات الکشافا بغداد که بازی بدون گل مساوی تمام شد. این سومین بازی تیم ملی با عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی بود.

به انتهای لیست رسیدید

جام ملت‌های آسیا 2019

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ هفدهمین دورهٔ جام ملت‌های آسیا به میزبانی کشور امارات متحده عربی است. تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در مرحلهٔ پایانی مسابقات از سال ۲۰۱۹ از ۱۶ تیم به ۲۴ تیم افزایش یافته‌است.هم‌چنین دوره مقدماتی این مسابقات با دوره مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه ادغام شده‌است. کشور امارات متحده عربی برای دومین بار بعد از جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ میزبان این رقابت‌ها شده‌است. مدافع عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها تیم ملی استرالیا است. قهرمان این رقابت‌ها به عنوان نماینده آسیا در جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۲۱ شرکت خواهد کرد. ویکی‌پدیا